Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 23 (kedd), 2:43

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 60775 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 1205, 1206, 1207, 1208, 1209, 1210, 1211 ... 1216  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 június 18 (vasárnap), 23:27 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 20 (csütörtök), 19:38
Hozzászólások: 216
Ja, az Adminlét fénypontjaihoz nem mindig rossz írásokat idéznek - bár zömmel azokat... Ha hiszitek, ha nem, egyszer egy versem első versszakát idézték, és nem azért mert olyan rossz volt - bár nem is azért, mert olyan jó :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 június 18 (vasárnap), 23:21 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 20 (csütörtök), 19:38
Hozzászólások: 216
lex írta:
muki-chan írta:
...

Hé, még senki sem halt bele, hogy odakerült egy írás-részlete, kérdezz meg bárkit ;) Amúgy pedig azt hiszem, a múltkor az adminok éppen saját magukról írtak, és tudtak nevetni pillanatnyi hülyeségükön. Pl: Jannál volt egy olyan, hogy röhögő görcs, így külön, és valamelyik író már zokogó görcsöt írt. Ugyebár tudjuk, hogy ha az összetett szavakat külön írjuk, meglepő értelmű kapcsolatok jönnek ki :D


Sziasztok!
Egészen véletlenül azt a röhögő görcs-ös írást én átnéztem, mielőtt felkerült volna, tehát részben az én saram... :oops: :D:D:D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 június 18 (vasárnap), 23:18 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
tudom-tudom, olvastam én is...de azért még mindig bennem van a félsz... :wink: Na...jó éjt...

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 június 18 (vasárnap), 23:17 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 03 (péntek), 20:23
Hozzászólások: 491
Tartózkodási hely: keresem azokat az embereket, akik keresnek engem
muki-chan írta:
...

Hé, még senki sem halt bele, hogy odakerült egy írás-részlete, kérdezz meg bárkit ;) Amúgy pedig azt hiszem, a múltkor az adminok éppen saját magukról írtak, és tudtak nevetni pillanatnyi hülyeségükön. Pl: Jannál volt egy olyan, hogy röhögő görcs, így külön, és valamelyik író már zokogó görcsöt írt. Ugyebár tudjuk, hogy ha az összetett szavakat külön írjuk, meglepő értelmű kapcsolatok jönnek ki :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 június 18 (vasárnap), 23:05 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
lex írta:
muki-chan írta:
...
Velem is volt már olyan :) Pl, amit most raktunk fel közösen Cordyval... rohantam megnézni :D Egyébként, ha van egy megbízható bétád, kicsi az esélye, hogy ne szúrná ki azokat a hibákat, amikkel az adminlétbe kerülhetnél. Azt viszont semmiképpen sem szabad csinálni, amit olivia tett. Miután megláttam, hogy az adminlétben az íróktól idézgetnek, törölte vmelyik írását :?


lehet, hogy az ő története volt, nem?

A bétám egyébként tényleg jó *ezer hála neki*, de én félek, h nem javítottam ki mindent..vagy tudom is én..mindent senki sem vehet észre...Eddig szerencsére nem volt ilyen, de bármikor..jesszusom..és hogy rajtam röhögjenek? nyilvánosan? Itt omlanék össze...bár lehet, kinevetném én is magamat...ki tudja? :roll:

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 június 18 (vasárnap), 23:02 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 03 (péntek), 20:23
Hozzászólások: 491
Tartózkodási hely: keresem azokat az embereket, akik keresnek engem
muki-chan írta:
...
Velem is volt már olyan :) Pl, amit most raktunk fel közösen Cordyval... rohantam megnézni :D Egyébként, ha van egy megbízható bétád, kicsi az esélye, hogy ne szúrná ki azokat a hibákat, amikkel az adminlétbe kerülhetnél. Azt viszont semmiképpen sem szabad csinálni, amit olivia tett. Miután megláttam, hogy az adminlétben az íróktól idézgetnek, törölte vmelyik írását :?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 június 18 (vasárnap), 22:59 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Na jó, nem tudom máshová írni, mert mindenhol csak off lenne.

Nem tudom, hogy ki hogy van vele...de életem egyik legnagyobb félelme, hogy bekerülök az adminlét fénypontjaiba valami hibás szöveggel. Már komolyan a rögeszmémmé vált... :? :? Totál ki vagyok akadva....Volt olyan, h azt hittem, ez az enyém, aztán szerencsére rájöttem, hogy nem :-D huh..azt a megkönnyebbülést... :wink:

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 június 07 (szerda), 14:14 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 23 (hétfő), 16:25
Hozzászólások: 465
Tartózkodási hely: Die ágya 8)
Lanna írta:
irisz26 írta:
Lanna írta:
meg tom érteni :roll:
Mármint engem vagy anyát? :D


anyukádat :D
Gonosz :D Pedig a kígyók oooolyan cukik ^^ :P

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 június 06 (kedd), 19:15 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 05 (vasárnap), 16:28
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: a paplan alatt
irisz26 írta:
Lanna írta:
meg tom érteni :roll:
Mármint engem vagy anyát? :D


anyukádat :D

_________________
"A Tekergők menekülni próbáltak de nem sikerült mert a ruhájuk beleakadt egy szögbe és lefejtődött és csak pucéran rohantak ki. Mikor végre hazaértek a klubhelyiségbe ekkor becsapták az ajtót. És akkor vették észre, hogy a lányszobába vannak!"
(Abmira)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 június 06 (kedd), 19:07 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 23 (hétfő), 16:25
Hozzászólások: 465
Tartózkodási hely: Die ágya 8)
Lanna írta:
irisz26 írta:
...én egy kígyót szeretnék itthonra, már mióta, de anyám nem akarja. :? Igaz az ő véleménye elég kevés embert érdekel. >:)


meg tom érteni :roll:
Mármint engem vagy anyát? :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 június 06 (kedd), 18:15 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 05 (vasárnap), 16:28
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: a paplan alatt
irisz26 írta:
...én egy kígyót szeretnék itthonra, már mióta, de anyám nem akarja. :? Igaz az ő véleménye elég kevés embert érdekel. >:)


meg tom érteni :roll:

_________________
"A Tekergők menekülni próbáltak de nem sikerült mert a ruhájuk beleakadt egy szögbe és lefejtődött és csak pucéran rohantak ki. Mikor végre hazaértek a klubhelyiségbe ekkor becsapták az ajtót. És akkor vették észre, hogy a lányszobába vannak!"
(Abmira)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 június 06 (kedd), 18:07 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 23 (hétfő), 16:25
Hozzászólások: 465
Tartózkodási hely: Die ágya 8)
Lanna írta:

amúgy nálunk az egyik nyolcadikos osztály "kabalája" egy kígyó... az osztályban tartják egy terráriumban... egyszer megszökött XD és csomóan totál be voltak szarva :twisted: pedig csak egy gabonasikló :roll:
:D Az tök jó lehet! Én egy kígyót szeretnék itthonra, már mióta, de anyám nem akarja. :? Igaz az ő véleménye elég kevés embert érdekel. >:)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 június 06 (kedd), 17:13 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 05 (vasárnap), 16:28
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: a paplan alatt
irisz26 írta:
Nálunk tuti hogy az osztályból a lányok (meg még néhány fiú is =)) ) sikítva menekültek volna. =)) =))


szerintem én is ezt tettem volna XD

amúgy nálunk az egyik nyolcadikos osztály "kabalája" egy kígyó... az osztályban tartják egy terráriumban... egyszer megszökött XD és csomóan totál be voltak szarva :twisted: pedig csak egy gabonasikló :roll:

_________________
"A Tekergők menekülni próbáltak de nem sikerült mert a ruhájuk beleakadt egy szögbe és lefejtődött és csak pucéran rohantak ki. Mikor végre hazaértek a klubhelyiségbe ekkor becsapták az ajtót. És akkor vették észre, hogy a lányszobába vannak!"
(Abmira)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 június 06 (kedd), 15:55 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
irisz26 írta:
sikítva menekültek volna. =)) =))
=))

De legalább a matekóra elmaradt :D *nosztalgiázva gondol vissza*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 június 06 (kedd), 14:50 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 23 (hétfő), 16:25
Hozzászólások: 465
Tartózkodási hely: Die ágya 8)
Liona írta:
irisz26 írta:
Csak ooollyan cuki egérkét. :D Meg hörcsögöt.... de lehet hogy egyszer egy siklót is....
Mi egyszer matekóra keretein belül egy nyulat őriztünk :D 1x meg egy tengerimalacot hoztak be :D A pókos eset volt a legdurvább, amikor a "kis" aranyos meglógott :twisted:
Juuuujjj XD XD Nálunk tuti hogy az osztályból a lányok (meg még néhány fiú is =)) ) sikítva menekültek volna. =)) =))

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 június 06 (kedd), 13:55 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
irisz26 írta:
Csak ooollyan cuki egérkét. :D Meg hörcsögöt.... de lehet hogy egyszer egy siklót is....
Mi egyszer matekóra keretein belül egy nyulat őriztünk :D 1x meg egy tengerimalacot hoztak be :D A pókos eset volt a legdurvább, amikor a "kis" aranyos meglógott :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 június 06 (kedd), 7:44 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 23 (hétfő), 16:25
Hozzászólások: 465
Tartózkodási hely: Die ágya 8)
Liona írta:
GothWitch írta:
Off...Cir, azt álmodtam,h a talira az avatarod jött el helyetted... XD


Képzeld, pénteken megint behozták a pókot a suliba :twisted:
:D Nálunk pókot nem hoznak be a suliba... XD Csak ooollyan cuki egérkét. :D Meg hörcsögöt.... de lehet hogy egyszer egy siklót is....

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 május 25 (csütörtök), 17:40 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Upsz... jól elkerültük egymást :( Legközelebb majd a Gumiszobába gyere, legtöbbször ott vagyok. Ezt a topicot még Zöldfülűként használtam :)

Mikor tudsz legközelebb jönni? :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 május 25 (csütörtök), 16:30 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 29 (szombat), 22:06
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: mindenhol, csak nem a Földön
Hahó!

Liona, itt vagy? Hívattál egy kis dumcsira, hát most itt vagyok és időm is van! Írjál, ha itt vagy, ha nem, akkor is! :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 23 (vasárnap), 13:53 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 23 (hétfő), 20:31
Hozzászólások: 599
Liona írta:
GothWitch írta:
* Goth elhalálozott * utol kívnáság: Spanyolba temessetek el...


Pókok mellé? :twisted: Átmegyek a Gumiszobába inkább... egy pókos avival.


teeeee... infernus leszek....

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 23 (vasárnap), 13:53 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
GothWitch írta:
* Goth elhalálozott * utol kívnáság: Spanyolba temessetek el...


Pókok mellé? :twisted: Átmegyek a Gumiszobába inkább... egy pókos avival.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 23 (vasárnap), 13:49 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 23 (hétfő), 20:31
Hozzászólások: 599
Liona írta:
GothWitch írta:
milyen pókot? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


Egy aranyos kis madárpókot...
Húúúúúúú, a lába milyen szőrös volt! >:)

* Goth elhalálozott * utol kívnáság: Spanyolba temessetek el...

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 23 (vasárnap), 13:43 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
GothWitch írta:
Liona írta:
GothWitch írta:
Off...Cir, azt álmodtam,h a talira az avatarod jött el helyetted... XD


Képzeld, pénteken megint behozták a pókot a suliba :twisted:

milyen pókot? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


Egy aranyos kis madárpókot...
Húúúúúúú, a lába milyen szőrös volt! >:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 23 (vasárnap), 13:41 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 23 (hétfő), 20:31
Hozzászólások: 599
Liona írta:
GothWitch írta:
Off...Cir, azt álmodtam,h a talira az avatarod jött el helyetted... XD


Képzeld, pénteken megint behozták a pókot a suliba :twisted:

milyen pókot? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 23 (vasárnap), 13:38 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
GothWitch írta:
Off...Cir, azt álmodtam,h a talira az avatarod jött el helyetted... XD


Képzeld, pénteken megint behozták a pókot a suliba :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 23 (vasárnap), 13:33 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 23 (hétfő), 20:31
Hozzászólások: 599
Off...Cir, azt álmodtam,h a talira az avatarod jött el helyetted... XD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 23 (vasárnap), 13:28 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Arra a másodikra :-(
Na sebaj, úgyis elmentettem gépemre... Valahogy tudtam, hogy így fogja végezni az az avi :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 23 (vasárnap), 13:22 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 17 (péntek), 19:17
Hozzászólások: 665
Tartózkodási hely: mindig máshol... járom az országot
öhh :oops:

melyikre gondolsz? :oops:

erre:
Kép
vagy erre?
Kép<< azt azért cseréltem le, mert páran lányosnak tarották Ed felyét...


vagy vmelyik másikra gondolsz? :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 23 (vasárnap), 12:38 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Cirdan, miért cserélted le az avidat??? :(( :(( :((


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 20 (csütörtök), 23:52 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 17 (péntek), 19:17
Hozzászólások: 665
Tartózkodási hely: mindig máshol... járom az országot
oks, aludj jól szia :)

:-h

szép álmokat!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 20 (csütörtök), 23:48 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:09
Hozzászólások: 254
Tartózkodási hely: Jin és Yamapi között
Na hari, de lassan ledőlök a székről, és a lábam is fáj, tehát asszem elteszem magam későbbre. Jó éjt! *integet*

_________________
Kép 怯えないで look into my eyes baby...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 20 (csütörtök), 23:48 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 17 (péntek), 19:17
Hozzászólások: 665
Tartózkodási hely: mindig máshol... járom az országot
Krisy a kedvenc írom, de csak ritkán szoktam olvasgatni

neked ki a kedveced?

amúgy ficeken kívül szívesen olvasok vámpíros történeteket, és sci-fi regényeket, Lovecraft-ot :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 20 (csütörtök), 23:42 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:09
Hozzászólások: 254
Tartózkodási hely: Jin és Yamapi között
Kérdezzek? Általában hülye kérdéseim szoktak lenni 8) Sőt, mindig.

Ki a kedvenc íród? Miket szeretsz olvasni? XD

Akkor nem féltelek, de az orvosi kezelés költségeit neked kell majd fizetni XD

_________________
Kép 怯えないで look into my eyes baby...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 20 (csütörtök), 23:28 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 17 (péntek), 19:17
Hozzászólások: 665
Tartózkodási hely: mindig máshol... járom az országot
nem kell félteni :D így is elég ütődött vagyok :)

most kérdezz Te :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 20 (csütörtök), 23:24 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:09
Hozzászólások: 254
Tartózkodási hely: Jin és Yamapi között
Oh a német nyelv szépségei *elmorzsol egy könnycseppet a szemében, majd visszaemlékszik azokra az időkre, amikor még magyarul tanulta a törit*
Én inkább magolok, mint számoljah XD

szellemi fejlődés? XD Hát kérlek... a történetem olvasásának mellékhatása... nincs jó hatással az agysejtekre sőt, kifejezetten agysejtromboló XD :roll: O:-)

_________________
Kép 怯えないで look into my eyes baby...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 20 (csütörtök), 23:18 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 17 (péntek), 19:17
Hozzászólások: 665
Tartózkodási hely: mindig máshol... járom az országot
ha nagy leszek vmi programozó féleség, vagy grafikus szeretnék lenni

csak hát szülői ráhatással német szakra mentem... így most nyelveket tanulok... és közgazdaságtant, a matekkal nincs külnösebb bajom, a reál tantárgyakat értem könyebben meg...
utálok magolni...

és mi az a szellemi fejlődés? :-O


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 20 (csütörtök), 23:12 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:09
Hozzászólások: 254
Tartózkodási hely: Jin és Yamapi között
Áááá ennyi kérdést :P Ezekre te is válaszolj nekem :)

Ha nagy leszek... őőő... szeretném kitanulni a kukásautó-vezetés minden csínját-bínját. Na jó nem :) Elivleg újságíró, pszichológus, vagy nem tudom mi :) Ne sok köze legyen a matekhoz és nekem bármi megfelel XD
német nemzetisgi gimibe járok, nagyon "élvezetes".

Ajánlaniii? Háááát :roll: Nem is tudom... én a 10 dolgot szeretem legjobban, de nem tudom hogy befolyásolná szellemi fejlődésedet :)

_________________
Kép 怯えないで look into my eyes baby...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 20 (csütörtök), 23:05 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 17 (péntek), 19:17
Hozzászólások: 665
Tartózkodási hely: mindig máshol... járom az országot
mi szeretnél lenni, ha nagy leszel? :)

mit tanulsz? milyen szakra jársz? hova akarsz majd továbbmenni?


edit: akkor melyik művedet ajánlod? :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 20 (csütörtök), 23:02 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:09
Hozzászólások: 254
Tartózkodási hely: Jin és Yamapi között
Jajj csak az új lányt ne :) Azt annyira nem szeretem! :) Nem hagysz ki semmit, ha nem olvasod el O:-)

Jan 10én? Akkor született az egyik barátnőm :)

*elgondolkodik, hogy hova írta ki a szülinapját, de rájön XD*

_________________
Kép 怯えないで look into my eyes baby...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 20 (csütörtök), 22:59 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 17 (péntek), 19:17
Hozzászólások: 665
Tartózkodási hely: mindig máshol... járom az országot
Mazsi írta:
Igen, akkor lesz. Honnan tudtad? Neked mikor van a szülinapod?
Hímnemű egyed? :) Igen feltűnt.
Én meg nem tudok írni, de akarok, meg szeretem, tehát bomlasztom a történeteimmel a népek agysejtjeit. XD
puskáztam :D

nekem jan 10-én van... sza legy fél évve idősebb vagy nálam :)

télleg nagyon szerethetsz írni :) van "pár" írásod...

én ugyan nem szoktam annyit olvasni a merengőn, de azért a Te egyik írásodba, az Új lány vagyis én... vagy valami ilyesmi abba kb 3 szor elhatároztam, hogy belekezdek aztán mindíg elaludtam, mire odaértem, hogy lekoptattam a népet XD

de ígérem bepótolom :) :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 20 (csütörtök), 22:56 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:09
Hozzászólások: 254
Tartózkodási hely: Jin és Yamapi között
Igen, akkor lesz. Honnan tudtad? Neked mikor van a szülinapod?
Hímnemű egyed? :) Igen feltűnt.
Én meg nem tudok írni, de akarok, meg szeretem, tehát bomlasztom a történeteimmel a népek agysejtjeit. XD

_________________
Kép 怯えないで look into my eyes baby...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 20 (csütörtök), 22:49 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 17 (péntek), 19:17
Hozzászólások: 665
Tartózkodási hely: mindig máshol... járom az országot
nos én kb ugyanez
+ mindenféle sportok, kosár foci mint egy átlagos fiú :D nem tom mennyire volt nyilvánvaló eddig de én hímnemű "egyed" vagyok, ahogy azt valamielyik lány volt kedves kifejteni... a minap...

egyébként én kaposvári vagyok, de szintén 16 múltam,

mikor lesz a szülinapod? juli 31? :)


edit: ja és egyesek szerint tudok írni, de én nem akarok...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 20 (csütörtök), 22:44 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:09
Hozzászólások: 254
Tartózkodási hely: Jin és Yamapi között
Cirdan írta:
uhh az szép :-S

és amúgy, hol élsz, hány éves vagy? mi a hobbid? :)


Áj lív in Bugyi (nem röhögni, ez halálosan komoly XD) 16 vagyok, szeretek írni, hülyülni, röhögni, olvasni, a barátaimmal lenni, tehát nagyjából azokat, mint a 16 éves csajok általában szeretni szoktak :)

Te?

_________________
Kép 怯えないで look into my eyes baby...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 20 (csütörtök), 22:41 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 17 (péntek), 19:17
Hozzászólások: 665
Tartózkodási hely: mindig máshol... járom az országot
uhh az szép :-S

és amúgy, hol élsz, hány éves vagy? mi a hobbid? :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 20 (csütörtök), 22:40 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:09
Hozzászólások: 254
Tartózkodási hely: Jin és Yamapi között
Cirdan írta:
hogy értetted azt, hogy talpig gipszben szenvedsz?


Leestem az utolsó lépcsőfokról (csak 20an mondták kb hogy ez is csak velem történhet) és részleges bokaszalagszakadásom van. Tehát térdtől lefelé talpig gipszben.

_________________
Kép 怯えないで look into my eyes baby...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 20 (csütörtök), 22:38 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 17 (péntek), 19:17
Hozzászólások: 665
Tartózkodási hely: mindig máshol... járom az országot
hogy értetted azt, hogy talpig gipszben szenvedsz?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 20 (csütörtök), 22:36 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:09
Hozzászólások: 254
Tartózkodási hely: Jin és Yamapi között
Cirdan írta:
nah akkor Mazsi írjunk ide...


rendben :)

_________________
Kép 怯えないで look into my eyes baby...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 20 (csütörtök), 22:33 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 17 (péntek), 19:17
Hozzászólások: 665
Tartózkodási hely: mindig máshol... járom az országot
nah akkor Mazsi írjunk ide...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 05 (szerda), 12:01 
Lionela írta:
SzJ írta:
:shock: :shock: Valaki olvasta Enahmától a Senkifiát? :-<


Én olvastam... És gondolom mondani se kell ugyanolyan remkemű, mint a többi írása...


Nem tudom, én csak ezt az egyet olvastam tőle, mégpedig miattad, mert már nem emlékszem hol, de azt írtad, hogy ezt még akkor se töltöttük volna fel, ha maga Enahma írta volna... És egész egyszerűen kíváncsi voltam, hogy ki az, aki még Lionela megbecsülését is kivívta. És megnéztem. És egy ültő helyben elolvastam az egészet. És el vagyok bűvölve. És el vagyok keseredve, mert Enahmának születni kell. És éssel nem kezdünk mondatot. Amint egy cseppnyi időm is lesz elolvasom a többi művét is... Már alig várom 8->


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 05 (szerda), 9:03 
SzJ írta:
GothWitch írta:
Lillia_hun írta:
Hali! Tud valaki segíteni? Rowling szerint mikor van Hermione szülinapja? Szept. 9-én vagy 19-én?

Előre is köszi annak, aki válaszol!


Hörmnek??

Haj ól emlékszem, 9.én.



Valszeg már késő, de 19-én. Csak azért jegyeztem meg, mert nekem meg 20-án :D


Köszi szépen! :-D Szerencsére azóta megnéztem egy honlapon, ahol össze volt gyűjtve az összes szülinap, így jól írtam be a történetembe :-)


Vissza a tetejére
  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 60775 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 1205, 1206, 1207, 1208, 1209, 1210, 1211 ... 1216  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség