Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 28 (vasárnap), 18:20

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2281 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 46  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 01 (szerda), 19:06 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
Luna Black írta:
itten vannak. De a többi írásomra is szívesen veszem a kritikát.^^


bár nem vagyok EKLE-tag, azért írtam a verseidhez egyet, és szerintem megnézem a többit is. ^^
szerk.: bocsi, véletlenül TheSkunkSkins nickkel írtam, de az én vagyok, Tania XD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 01 (szerda), 15:03 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 május 07 (csütörtök), 14:52
Hozzászólások: 6108
Tartózkodási hely: amottan
Szépjónapot!
Már megint jöttem kritikáért nyafogni... Feltettem néhány verhez hasonlító irományt, és örülnék, ha valaki elmondaná róla a véleményét. (Előrebocsátom, hogy én nem értek a versekhez, se az írásukhoz, amit írtam, az egyszerűen csak úgy jött, és fogalmam sincs, milyen lett ahhoz mérten, hogy elvileg vers. Szóval örülnék, ha valami hozzáértő kicsit helyre tenné a fejemben a dolgokat.^^)

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=55004
itten vannak. De a többi írásomra is szívesen veszem a kritikát.^^

_________________
"self care is drinking sixteen glasses of champagne and setting off a chain of events that comes to a head with you getting engaged to your celebrity athlete boyfriend in spain."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 30 (kedd), 20:03 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 május 17 (vasárnap), 11:31
Hozzászólások: 37
Hali Vámpír rajongók!
Aki szereti a vámpíros storykat annak itt a helye és némi vélemény se ártana : http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=52466&i=1

_________________
Jeges mosoly arcodon
Keserű csókod ajkamon
Könnycsepp gördül államon
S eltűnsz, ahogy gondolom...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 29 (hétfő), 20:41 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
Mystra írta:
Tania: ha megjöttél onnan, ahova csomagoltál, akkor a szöszit is megszeretgettem. :)


köszönöm szépen, válaszoltam <33

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 28 (vasárnap), 13:45 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 19 (péntek), 19:10
Hozzászólások: 478
Tartózkodási hely: UK
Csodás :)

_________________
"Az angyalok azonban a jóakaratú embereknek nem erkölcsöket és társadalomkritikát, hanem békét hirdettek."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 28 (vasárnap), 13:42 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
Mystra írta:
Na, megerőszakoltam magam! Haladunk.

1. Villette: válaszoltam.


majd meglesem ma vagy holnap, csak épp Tania és Luc elé megyek ki a batyira. :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 28 (vasárnap), 11:17 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 19 (péntek), 19:10
Hozzászólások: 478
Tartózkodási hely: UK
Tania: ha megjöttél onnan, ahova csomagoltál, akkor a szöszit is megszeretgettem. :)

_________________
"Az angyalok azonban a jóakaratú embereknek nem erkölcsöket és társadalomkritikát, hanem békét hirdettek."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 28 (vasárnap), 10:58 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 június 28 (vasárnap), 10:51
Hozzászólások: 3
Sziasztok!

Nem hittem volna, hogy egyszer eljön ez a nap, de szeretnék kritikát kérni, ehhez az irományomhoz: http://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=53583
Az első részéhez viszonylag sokat kaptam, már ahhoz képest, hogy a Privet Drive témában fut, nincs benne se vámpír, se semmi földön túli dolog, klasszikus magyar mű folytatása, és a fejezetek is elég hosszúak ( legtöbbjük meghaladja a húsz oldalt is, akárcsak a folytatásban), ráadásul még történelem is van benne... Szóval, minden adott ahhoz, hogy a kritikaírókat elriassza:)
A folytatást is olvassák, hála az Égnek, de írni már nem írnak rá, és ez alaposan megtépázza az ember kedvét. Szóval, ha nem túl nagy gond, szeretnék kritikát kérni, hogy lássam, mi a helyzet. Nagyon szépen köszönöm a segítséget!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 28 (vasárnap), 6:58 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 14 (kedd), 6:49
Hozzászólások: 67
Tartózkodási hely: A regényeim és a fantázia birodalmában
Sziasztok.
Aki kedveli a slasht, az olvassa el a készülő saját slash regényemet. Az első fejezet már fent van az oldalon.
Címe:Alex Nathaniel Ross 1. könyv-Másság-
Kritikákat várok rá. Azért ne húzzátok le olyan nagyon. Írás terén még nem vagyok olyan jó, mint egyesek, de fantáziám, az van, és határtalan. Szóval kritikákat, és esetlegesen ötleteket várok a történethez, amit az oldalon ugyanezen felhasználói név alatt megtalálhatja az, akit érdekel.

_________________
"Aramanth városa kör alakban,sőt dob formájában épült,hiszen magas fal veszi körül-ezt réges régen emelték,hogy védelmezzék a város népét a síkság harcias törzseitől."
/William Nicholson-A Szél Dalnoka/

"Az oké, ha félsz. A lényeg, hogy ne küzdj ellene."
\The 100\


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 27 (szombat), 17:53 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 19 (péntek), 19:10
Hozzászólások: 478
Tartózkodási hely: UK
Na, megerőszakoltam magam! Haladunk.

1. Villette: válaszoltam.
2. Tania: I'm almost Done with you...

_________________
"Az angyalok azonban a jóakaratú embereknek nem erkölcsöket és társadalomkritikát, hanem békét hirdettek."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 26 (péntek), 15:42 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 19 (péntek), 19:10
Hozzászólások: 478
Tartózkodási hely: UK
Próbálok érdemi választ kicsikarni magamból, de szerintem csak holnap lesz, bocsi. Most épp a régi sebeimet nyalogatom. ^^

_________________
"Az angyalok azonban a jóakaratú embereknek nem erkölcsöket és társadalomkritikát, hanem békét hirdettek."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 26 (péntek), 15:10 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
Mystra írta:
Köszönöm :)

Szerk.: Télleg hosszú O.o


*nevet*
Te nem láttál még tőlem igazán hosszú kritikát.. :D

és, még ment hozzá így utólag pár sor, mert csak ébrednek bennem a gondolatok, és próbálok rendszerezni is.
:)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 26 (péntek), 15:03 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 19 (péntek), 19:10
Hozzászólások: 478
Tartózkodási hely: UK
Köszönöm :)

Szerk.: Télleg hosszú O.o

_________________
"Az angyalok azonban a jóakaratú embereknek nem erkölcsöket és társadalomkritikát, hanem békét hirdettek."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 26 (péntek), 14:56 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
Mystra írta:
Huh, ezt ne írd ilyen mosolyogva, a végén még azt hiszem, elrontom a kedved a novellámmal. :oops:

áh, kedvemet csak én magam ronthatom el. :)
ment is az extra hosszú Villette-vélemény.
kíváncsi vagyok a válaszra is, majd még lehet, hogy írnom kell egy újabb reag.-ot is. :D
örülök, hogy olvashattalak.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 26 (péntek), 13:55 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 19 (péntek), 19:10
Hozzászólások: 478
Tartózkodási hely: UK
Huh, ezt ne írd ilyen mosolyogva, a végén még azt hiszem, elrontom a kedved a novellámmal. :oops:

_________________
"Az angyalok azonban a jóakaratú embereknek nem erkölcsöket és társadalomkritikát, hanem békét hirdettek."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 26 (péntek), 13:51 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
Mystra írta:
Lehet, hogy ránézek, bár még mindig mínusz négyben vagyok :P Szóval felírtalak a várólistára ;)

oh, köszönöm előre is Neked. :D

én meg közben elolvaslak Téged, látom linkelődtél Te is.
majd röppen egy vélemény! :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 26 (péntek), 13:48 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 19 (péntek), 19:10
Hozzászólások: 478
Tartózkodási hely: UK
Lehet, hogy ránézek, bár még mindig mínusz négyben vagyok :P Szóval felírtalak a várólistára ;)

_________________
"Az angyalok azonban a jóakaratú embereknek nem erkölcsöket és társadalomkritikát, hanem békét hirdettek."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 26 (péntek), 13:44 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
kedves szárnyaló kritikaírók, kedves vakmerő vállalkozók!

most kivételesen nem véleményeztem, nem is ajánlanék, hanem egyenesen én is kritikáért kuncsorognék itt, mert a legutolsó feltöltött "művem" visszhangtalansága nem épp a már kényszeresen megszokott hatást gyakorolta rám.. XD

két kritikát már tudhatok magamnak - melyek szívemhez is szólnak :D -, de be kell vallanom, kicsit többet vártam - mind magamtól, mind az olvasóközönségtől.

sz'al, megcéloznám a szakértőket, hogyha lenne idejük egy egyrészes PD novellára, amolyan "elmélyedős-elveszős-megtalálós-belehalós-meghatós(hatásos)-feltámadós"-féléhez, 'lette-stílusban, akkor szeretettel várom őket egy-egy vélemény erejéig!

címe íme: LOSE YOURSELF

nagyon szépen köszönöm előre is!
üdv.,
Villette :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 26 (péntek), 13:32 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 19 (péntek), 19:10
Hozzászólások: 478
Tartózkodási hely: UK
nakomiyu: remek :) Én is örülve neki :)

Szerk.: hidd el, egy fél doboz minőségi cigi (értsd Dunhill :D) bármilyen lelki problémát meg tud oldani. Addig, amíg elszívod + fél óra biztosan. :D

_________________
"Az angyalok azonban a jóakaratú embereknek nem erkölcsöket és társadalomkritikát, hanem békét hirdettek."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 26 (péntek), 13:30 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 18 (csütörtök), 22:34
Hozzászólások: 35
Mystra írta:
nakomiyu: a harmadikra is cuppantottam egyet. (Ó, és a hajam pigmentjeit ne féltsd, elég erősen stabilizálva vannak havonta 6-9%os hidrogén-peroxiddal. :P)


Jelentem: meglesve, örülve neki, válaszolva, hibák kijavítva :-D. (Az albínókat pedig szeressük, nagyon <3.)

_________________
" Ha jön az igazi azt két nap alatt megunom
Ha kicsit szenvedhetek nem öl meg az unalom..."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 26 (péntek), 9:33 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 19 (péntek), 19:10
Hozzászólások: 478
Tartózkodási hely: UK
Reszisz: Tania: A halál kapujában című írására írtam kritikát, mert megkért rá. Csak aztán annyi mindent tudtam volna írni, mert annyira nem értettem vele egyet, hogy nem fért volna bele még ez én félméteres reakcióimba se, így megírtam mindezt egy novellában. :)

_________________
"Az angyalok azonban a jóakaratú embereknek nem erkölcsöket és társadalomkritikát, hanem békét hirdettek."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 26 (péntek), 9:25 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 12 (péntek), 9:48
Hozzászólások: 17
Mystra, én elolvastam a storydat, és írom is rá a kritikát, de elárulod, kérlek, hogy mire válasz ez a novella? Mert így nem értem egészen a szitut. :-)

_________________
Honlapom
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 26 (péntek), 8:53 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 19 (péntek), 19:10
Hozzászólások: 478
Tartózkodási hely: UK
Tania (ha esetleg ide tévedsz be elsőnek):

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=54715

Mindenki más is mehet, nem az, csak ez egy válasznovella :) Örülök a kritikáknak is, de elsősorban nem azért írtam, hogy nézettségi rekordokat döntsek. Nem azért Döntés. :P

_________________
"Az angyalok azonban a jóakaratú embereknek nem erkölcsöket és társadalomkritikát, hanem békét hirdettek."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 25 (csütörtök), 14:39 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 19 (péntek), 19:10
Hozzászólások: 478
Tartózkodási hely: UK
nakomiyu: a harmadikra is cuppantottam egyet. (Ó, és a hajam pigmentjeit ne féltsd, elég erősen stabilizálva vannak havonta 6-9%os hidrogén-peroxiddal. :P)

grotka: listás vagy :P

Szerk.: grotka, első versen ott a kaszanyom.

Szerk. 2.: a másodikon is.

_________________
"Az angyalok azonban a jóakaratú embereknek nem erkölcsöket és társadalomkritikát, hanem békét hirdettek."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 25 (csütörtök), 12:18 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 18 (csütörtök), 22:34
Hozzászólások: 35
Köszönöm őket, gyors meg is szemlélem :):)

_________________
" Ha jön az igazi azt két nap alatt megunom
Ha kicsit szenvedhetek nem öl meg az unalom..."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 25 (csütörtök), 11:57 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 19 (péntek), 19:10
Hozzászólások: 478
Tartózkodási hely: UK
nakomiyu: 2. fejezetre is dobtam egy dementorcsókot.

_________________
"Az angyalok azonban a jóakaratú embereknek nem erkölcsöket és társadalomkritikát, hanem békét hirdettek."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 25 (csütörtök), 9:27 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 19 (péntek), 19:10
Hozzászólások: 478
Tartózkodási hely: UK
grotka: Roger. Megyek, olyan dél körül szerintem kukkants be, hátha elkap a nátha :)

Szerk.: Hát, dél körül már ne... *milyen jó viráglétrát csinálni, lallala*

_________________
"Az angyalok azonban a jóakaratú embereknek nem erkölcsöket és társadalomkritikát, hanem békét hirdettek."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 25 (csütörtök), 8:39 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 31 (szerda), 10:41
Hozzászólások: 91
Tartózkodási hely: a világ végénél egy icipicit visszább
Egyik (de lehet több is) éppen ráérő lúdtársamat megkérhetném, hogy hagyjon nálam egy (ebből sem gond, ha többet kapok) kritikát? :D

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=46598

_________________
"Ha más vagy, mint az átlag az élet fájni fog, ám ez ócska bölcselet csak, sőt úgy is hívhatod: hogy giccs!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 24 (szerda), 22:15 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 19 (péntek), 19:10
Hozzászólások: 478
Tartózkodási hely: UK
nakomiyu: első fejezethez valahonnan összekuporgattam magamban elég energiát :) Ha hiába, akkor megnyúzlak, ezt jobb, ha tőlem tudod :P Oké, még viccelni is van erőm... Geez. Jóccakát!

_________________
"Az angyalok azonban a jóakaratú embereknek nem erkölcsöket és társadalomkritikát, hanem békét hirdettek."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 24 (szerda), 21:49 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 18 (csütörtök), 22:34
Hozzászólások: 35
Mystra írta:
nakomiyu írta:
Üdvözlet ^^

Meglepődtem mikor olvastam az EKLE-ről, nagyon aranyos és jó ötletnek tartom. Ezért ha pirulva is (:oops:) de szeretnék élni a lehetőséggel:
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=54180.
Nagyon megtisztelne vele valaki, ha rászánva egy félórát, jól fejbe kondítana egy-két jó tanáccsal. :-)

Köszönöm szépen ^^


Na, mivel úgy nézem, nem nagyon született itt érdemi reag, ezt is bevállalom. :) Ezt is csak estefelé. :)

Szerk.: nakomiyu, csak holnap felé... gomenne, közbejött egy fontos dolog.


Ugyanmár, én köszönöm előre is, hogy időt szánsz rá :-D...

_________________
" Ha jön az igazi azt két nap alatt megunom
Ha kicsit szenvedhetek nem öl meg az unalom..."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 24 (szerda), 21:15 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 19 (péntek), 19:10
Hozzászólások: 478
Tartózkodási hely: UK
Lyselle: nincs mit :) öröm volt olvasni ;)

_________________
"Az angyalok azonban a jóakaratú embereknek nem erkölcsöket és társadalomkritikát, hanem békét hirdettek."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 24 (szerda), 18:53 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 12:42
Hozzászólások: 14
Tartózkodási hely: lelle birodalma
Mystra írta:
Lyselle: Oké, vetek rá egy pillantást, amint lesz rá időm. (Úgy fél óra.) *tanácstalanul forog* Ugye ez ilyen szabadfogalalós? :D

nakomiyu írta:
Üdvözlet ^^

Meglepődtem mikor olvastam az EKLE-ről, nagyon aranyos és jó ötletnek tartom. Ezért ha pirulva is (:oops:) de szeretnék élni a lehetőséggel:
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=54180.
Nagyon megtisztelne vele valaki, ha rászánva egy félórát, jól fejbe kondítana egy-két jó tanáccsal. :-)

Köszönöm szépen ^^


Na, mivel úgy nézem, nem nagyon született itt érdemi reag, ezt is bevállalom. :) Ezt is csak estefelé. :)


köszönöm. válaszoltam is. az eklés komm.irodába, meg a kritikához :-*

és köszönöm maya silvernek, aki megintcsak írt >:D<

_________________
"annyira tettre kész vagyok, hogy a nevem valójában ige kellene, hogy legyen."

" ha füvet szívsz, elkerülhetetlennek tűnik, hogy hamarosan fűbe is harapsz."

C. L. N. K. F. < 3333


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 24 (szerda), 18:03 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 27 (péntek), 11:59
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: valahol...
Villette írta:
kysa írta:
Hmm... szeretnék kritikát kapni, akár EKLÉs, akár nem. :D

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=30879


:) látom, már megtaláltad közben az enyémeket - egyenesen hármat kaptál.

*ráér*
:D


Köszönööööm. Válaszoltam is. :)

_________________
kysa ~ Moonlightless


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 24 (szerda), 16:21 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 19 (péntek), 19:10
Hozzászólások: 478
Tartózkodási hely: UK
Lyselle: Oké, vetek rá egy pillantást, amint lesz rá időm. (Úgy fél óra.) *tanácstalanul forog* Ugye ez ilyen szabadfogalalós? :D

nakomiyu írta:
Üdvözlet ^^

Meglepődtem mikor olvastam az EKLE-ről, nagyon aranyos és jó ötletnek tartom. Ezért ha pirulva is (:oops:) de szeretnék élni a lehetőséggel:
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=54180.
Nagyon megtisztelne vele valaki, ha rászánva egy félórát, jól fejbe kondítana egy-két jó tanáccsal. :-)

Köszönöm szépen ^^


Na, mivel úgy nézem, nem nagyon született itt érdemi reag, ezt is bevállalom. :) Ezt is csak estefelé. :)

Szerk.: nakomiyu, csak holnap felé... gomenne, közbejött egy fontos dolog.

_________________
"Az angyalok azonban a jóakaratú embereknek nem erkölcsöket és társadalomkritikát, hanem békét hirdettek."


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mystra 2009 június 24 (szerda), 21:14-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: -
HozzászólásElküldve: 2009 június 24 (szerda), 13:50 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 12:42
Hozzászólások: 14
Tartózkodási hely: lelle birodalma
Megint jöttem kritikáért kuncsorogni :oops: Két novella. Bár igazából a másodikra kérnék, de mivel amolyan folytatásszerű, érdemes elolvasni az elsőt is. Nah, szóval. Az első címe: A látogató (sirius/saját szereplős). A második: Kérészek tánca (gabrielle delacour/saját szereplős. a saját szereplő jelen esetben kötődik A látogató című novihoz, ezért lenne érdemes elolvasni. Nah, ezt jól megaszontam :-D Szóval kérek szépen kritikát! *bátorítóan pislog az EKLÉsek felé, meg úgy mindenkihez*

És Lelle néven keress a merengőn, csak itt vmiért nem tudtam azon a néven regisztrálni :wink:

_________________
"annyira tettre kész vagyok, hogy a nevem valójában ige kellene, hogy legyen."

" ha füvet szívsz, elkerülhetetlennek tűnik, hogy hamarosan fűbe is harapsz."

C. L. N. K. F. < 3333


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 23 (kedd), 23:20 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Villette írta:
Villette írta:

höhö. megyek. :D

otthagytam egyet az "Álom"-nál, és még a verseidet bolygatom egy kicsit. :)

oooo wow köszönöm :x :x :x holnap válaszolok rá, ez nagyon jól esett most :D :x

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 23 (kedd), 23:17 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
Villette írta:
Luciatus írta:
Villette, nekem is dobhatnál párat, ha már ráérsz :D

http://www.fanfic.hu/merengo/viewuser.php?uid=1901


höhö. megyek. :D

otthagytam egyet az "Álom"-nál, és még a verseidet bolygatom egy kicsit. :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 23 (kedd), 22:48 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
Luciatus írta:
Villette, nekem is dobhatnál párat, ha már ráérsz :D

http://www.fanfic.hu/merengo/viewuser.php?uid=1901


höhö. megyek. :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 23 (kedd), 22:45 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Villette, nekem is dobhatnál párat, ha már ráérsz :D

http://www.fanfic.hu/merengo/viewuser.php?uid=1901

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 23 (kedd), 22:37 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
kysa írta:
Hmm... szeretnék kritikát kapni, akár EKLÉs, akár nem. :D

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=30879


:) látom, már megtaláltad közben az enyémeket - egyenesen hármat kaptál.

*ráér*
:D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 23 (kedd), 21:06 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 27 (péntek), 11:59
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: valahol...
Hmm... szeretnék kritikát kapni, akár EKLÉs, akár nem. :D

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=30879

_________________
kysa ~ Moonlightless


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 23 (kedd), 20:33 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
Jaaaj, köszönöm szépen ^.^ nagyon nagyon szép volt, ment rá a válasz <33

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 23 (kedd), 19:48 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
Tania írta:
Sziasztok!

Nagyon nagyon örülnék neki, ha valaki, EKLE-tag, avagy sem, mindegy, megnézné a novelláimat, és véleményezné. ^^
http://fanfic.hu/merengo/viewuser.php?uid=1551
Előre is köszönöm :D
Tania


tőlem kaptál egy kritikát az első novelládra.
bár nem vagyok tollas, remélem, azért örülsz majd. :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 23 (kedd), 15:29 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
Sziasztok!

Nagyon nagyon örülnék neki, ha valaki, EKLE-tag, avagy sem, mindegy, megnézné a novelláimat, és véleményezné. ^^
http://fanfic.hu/merengo/viewuser.php?uid=1551
Előre is köszönöm :D
Tania

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 22 (hétfő), 17:18 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 május 17 (vasárnap), 11:31
Hozzászólások: 37
Witch from Lilyland írta:
Vampire Girl írta:
Sziasztok!
Igazán kezdő írópalánta vagyok és érdekelne, hogy az EKLE tagok közül valamelyikőtöket nem érdekelne-e a történetem, és nem szánna meg egy kis kritikával, mert eléggé bizonytalan vagyok a történetemmel kapcsolatban... nem tudom, hogy vajon kellően írom - e le a cselekményt, hogy nem zavaró-e a szóismétlés, ha van?!
Szóval ha van időtők, akkor örülnék neki.

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=52466&i=1

Vampire Girl


Írtam neked három hosszú kritikát! :-D

Igen, megkaptam és válaszoltam is mindegyikre kiváncsi vagyok mit válaszolsz rájuk és köszönöm :)

_________________
Jeges mosoly arcodon
Keserű csókod ajkamon
Könnycsepp gördül államon
S eltűnsz, ahogy gondolom...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 22 (hétfő), 13:58 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 január 30 (péntek), 17:34
Hozzászólások: 6
Vampire Girl írta:
Sziasztok!
Igazán kezdő írópalánta vagyok és érdekelne, hogy az EKLE tagok közül valamelyikőtöket nem érdekelne-e a történetem, és nem szánna meg egy kis kritikával, mert eléggé bizonytalan vagyok a történetemmel kapcsolatban... nem tudom, hogy vajon kellően írom - e le a cselekményt, hogy nem zavaró-e a szóismétlés, ha van?!
Szóval ha van időtők, akkor örülnék neki.

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=52466&i=1

Vampire Girl


Írtam neked három hosszú kritikát! :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 20 (szombat), 10:50 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 május 17 (vasárnap), 11:31
Hozzászólások: 37
Sziasztok!
Igazán kezdő írópalánta vagyok és érdekelne, hogy az EKLE tagok közül valamelyikőtöket nem érdekelne-e a történetem, és nem szánna meg egy kis kritikával, mert eléggé bizonytalan vagyok a történetemmel kapcsolatban... nem tudom, hogy vajon kellően írom - e le a cselekményt, hogy nem zavaró-e a szóismétlés, ha van?!
Szóval ha van időtők, akkor örülnék neki.

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=52466&i=1

Vampire Girl

_________________
Jeges mosoly arcodon
Keserű csókod ajkamon
Könnycsepp gördül államon
S eltűnsz, ahogy gondolom...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 19 (péntek), 22:27 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 18 (csütörtök), 22:34
Hozzászólások: 35
Üdvözlet ^^

Meglepődtem mikor olvastam az EKLE-ről, nagyon aranyos és jó ötletnek tartom. Ezért ha pirulva is (:oops:) de szeretnék élni a lehetőséggel:
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=54180.
Nagyon megtisztelne vele valaki, ha rászánva egy félórát, jól fejbe kondítana egy-két jó tanáccsal. :-)

Köszönöm szépen ^^


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nakomiyu 2009 június 22 (hétfő), 18:08-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 19 (péntek), 19:42 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 18 (csütörtök), 21:48
Hozzászólások: 4896
Tartózkodási hely: Álmomban: olyan helyen ahol meleg van. :D
Köszönöm Kidy! Én pedig válaszolok is rá! :)

_________________
Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 19 (péntek), 17:27 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 23 (kedd), 17:51
Hozzászólások: 980
Jenny írta:
Sziasztok!
Bocsi, hogy én is itt zavarok mindenkit, de nagyon hálás lennék ha valamelyik ELKE tag írna a regényemhez egy kritikát. Nem kell kímélni, mert tudom, messze áll a jótól, de azért örülnék ha rávilágítana valaki a hibáimra.
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=49902
Köszi és további szép napot! :)


Szia! Rávetem magam :)

szerk.: Írtam kritikát :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2281 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 46  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség