Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 22 (hétfő), 22:25

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1399 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 28  Következő

Rendeltél TSS-könyvet?
Mi? Az micsoda? Ilyen is van? 21%  21%  [ 6 ]
Persze, már fenn vagyok a listán! 21%  21%  [ 6 ]
Még nem, de folyamatban az ügy, majd feliratkozom egyszer. 14%  14%  [ 4 ]
Sajna nincs nekem ilyenekre pénzem. 38%  38%  [ 11 ]
Nem, nem is fogok, és egyébkéntis. 7%  7%  [ 2 ]
Szavazatok száma : 29
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 14 (kedd), 20:49 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
okés, köszönjük :D

lool, technikai probléma akadt.
túl hosszú a fejezet, a meri nem engedi fel XD reméljük, csak az enterek, megpróbáljuk kieszközölni, hogy ne kelljen kettészedni a fejezetet XD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 14 (kedd), 20:40 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 17 (kedd), 7:55
Hozzászólások: 2044
jajj lányok kösziii :x :x
nembaj addig élvezem a dolgot amíg van :D
annak örömére, hogy ma felrakjátok, megpróbálok valami szép értelmes kerek hosszú kritikát össze rakni, bár ahogy magamat ismerem úgyse lesz belőle semmi =( :?
de azért nagyon fogok próbálkozni :D mondjuk az igazán tartalmas kritikát a legeslegvégére tartogatom de abba tényleg mindent le akar9ok írni :D

_________________
Kép
Dracoista papnő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 14 (kedd), 20:31 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
tudod, egyszer eljön az Apokalipszis. :D

frissítés maaa :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 14 (kedd), 20:31 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Aryanna írta:
nagyon hálás tudnék lenni, ha felkerülne a feji, még délelőtt, mondjuk már így is hálás vagyok szóval... :D :x :x :x

mi az hogy közel a vég?? ne lombozzátok le hirtelen jött jókedvemet :-(
azt monjátok élvezzük a rózsaszín tócsát amíg még van mit? :cry:


mindjárt feltesszük a következő fejezetet ;) csak címet találunk neki :D

még van boldog fejezetünk, de... hát szóval izé XD nem sok :D

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 14 (kedd), 20:26 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 17 (kedd), 7:55
Hozzászólások: 2044
nagyon hálás tudnék lenni, ha felkerülne a feji, még délelőtt, mondjuk már így is hálás vagyok szóval... :D :x :x :x

mi az hogy közel a vég?? ne lombozzátok le hirtelen jött jókedvemet :-(
azt monjátok élvezzük a rózsaszín tócsát amíg még van mit? :cry:

_________________
Kép
Dracoista papnő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 13 (hétfő), 12:16 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
nagyon, nagyon. =(

senki nem érzi a vihar előtti csend hangulatát? :lol:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 13 (hétfő), 12:07 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Aryanna, szerintem megoldható a szerda reggel-délelőtt vagy a kedd este mindenképp :D

és ez a rózsaszín állóvíz ne tévesszen meg azért senkit, sajnos maradunk a realitás talaján X) és nagyon közel a vég...

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 11 (szombat), 10:47 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
nembaj, azért kaptál egy még rövidebb választ ^^" :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 11 (szombat), 10:41 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 21:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Tania írta:
és már fent is van ^^ jó szórakozást :D



Bezony. :D És már repült is felettébb rövid kritika, részemről...De Istenem, már semmit sem tudok írni! :-S
A csodáson kívül persze....

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 11 (szombat), 10:13 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
és már fent is van ^^ jó szórakozást :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 11 (szombat), 10:01 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Adminkézre adva az új fejezet:

Cím: Napos oldal

Leírás: Elérkezett a várva várt nap, mikor Alex és Chris egyedül maradnak a három gyerekkel, míg feleségeik egy Wellness központban élvezik a fürdő nyújtotta kényeztetéseket. Chrisnek más vágya sincs, mint nekiesni Alexnek, de a lelkiismeretes apuka nem hagyja magát, és köti az ebet a karóhoz, hogy igenis foglalkozniuk kell a gyerekekkel. A gyerekek pedig osztják Alex elképzeléseit...

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 11 (szombat), 9:21 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
emberek, ma friss

*izguuul*
kiderül, mit hoz a fiúk számára a hétvége :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 10 (péntek), 19:17 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
óó, szeretem én is ezt a részt :D meg a fejezet is jó lesz XD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 10 (péntek), 11:22 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
holnap friss, emberek!

annyit elárulhatunk szerintem, hogy a következő fejezet címe: Napos oldal

(egyébként ebben van az egyik kedvenc versszakom, aminek most épp semmi köze a fejezethez, de azért ittvan:
Pedig te még a meteorológusok
Kabátjában is fázol,
S ha az eső eláll,
Te gondolatban tovább ázol.
)

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 09 (csütörtök), 19:43 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
már megy is ^^

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 09 (csütörtök), 19:40 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 03 (péntek), 15:24
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Freddie fészerében ;)
Tania írta:
Christ meg Alexnek hívják.


Ez tök jóóóó :lol: Jól összejött :lol: Óóó, akkor msn-en szeretnék kérni képeket róla :oops:

_________________
<i>-Because I love you.</i>
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 09 (csütörtök), 19:37 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
jaaj, köszönjük, írtam vissza a kritikára ^^

amúgy Alex nevét nem tudjuk, Christ meg Alexnek hívják.
LoL, de komolyan, Chris megtestesítője egy Alexander Glowacki nevű modell :D van pár képem róla, szólj, ha kell.

Alexről nem tudunk sajnos semmit, csak a fotósáról sikerült kideríteni egy-két dolgot XD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 09 (csütörtök), 17:17 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 03 (péntek), 15:24
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Freddie fészerében ;)
Tania írta:
okés :D és ha végigolvastad, nem bánnánk, ha megírnád, hogy tetszett :D kedvenx fejezet, szereplő, satöbbi :D (nem akartam olyan nyomorékul fogalmazni, hogy "kritikáááát", de végülis erre céloztam XD)


Elolvastam a ficet, egyszerűen fantasztikus. :) IMÁDOM :x Az utolsó fejihez írtam kritikát :) Kedvenc fejim eddig az utolsó, nagyon édesek a srácok apaszerepben :oops: Kedvenc karakter... háát, megmondom öszintén, hogy amikor még az elején tartottam a ficben, akkor itt Alex-re szavaztam, de most már nem tudok dönteni :lol: Majd talán a történet végére :wink: Ó és még valami... láttam azokat a képeket, ahogy ti elképzelitek a karaktereket... nem tudjátok megmondani, hogy "Alex"-nek és "Chris"-nek mi az igazi neve? :lol: Írtóra helyesek :oops: Puszááj, sok-sok ihletet a kövi fejezetekhez ;)

_________________
<i>-Because I love you.</i>
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 09 (csütörtök), 12:13 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
okés :D és ha végigolvastad, nem bánnánk, ha megírnád, hogy tetszett :D kedvenx fejezet, szereplő, satöbbi :D (nem akartam olyan nyomorékul fogalmazni, hogy "kritikáááát", de végülis erre céloztam XD)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 09 (csütörtök), 11:32 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 03 (péntek), 15:24
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Freddie fészerében ;)
Tania írta:
szijaa :D most kezdted el olvasni? Örülünk, hogy tetszik, köszönjük szépen :x:x:x :D ja, okés, gyorsan megnéztem, melyik címem van kint, de a jó, úgyhogy oké :D most épp nem vagyok fent, de amúgy elég gyakran ott lógok :D


Igen, most :-D A 12. fejezetnél tartok, mert sajna csak akkor tudom olvasni, ha egyedül vagyok otthon, mert ha itthon van anyu vagy bárki akkor egyből megy az hogy "már megint a gép előtt ülsz!" :-D Ha fenleszel, akkor majd jelizz vissza lécci :-D The Skunk Skins 4ever :x

_________________
<i>-Because I love you.</i>
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 09 (csütörtök), 11:16 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
szijaa :D most kezdted el olvasni? Örülünk, hogy tetszik, köszönjük szépen :x:x:x :D ja, okés, gyorsan megnéztem, melyik címem van kint, de a jó, úgyhogy oké :D most épp nem vagyok fent, de amúgy elég gyakran ott lógok :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 09 (csütörtök), 11:13 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 03 (péntek), 15:24
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Freddie fészerében ;)
Hát én általában túlzottan is óvatos vagyok a slash-ekkel, de ez a fic felkeltette az érdeklődésemet és mit mondjak, nem bántam meg, hogy neki álltam elolvasni :wink: Nagyon jó! :) Imádom :):x

off:Tania, felvettelek msnre :-D

_________________
<i>-Because I love you.</i>
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 09 (csütörtök), 10:42 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
vigasztaljon a tudat, hogy mire hazaérsz, talán több is fent lesz :) köszönjük szépen ^.^

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 09 (csütörtök), 10:26 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 17 (kedd), 7:55
Hozzászólások: 2044
jaj lányok úgy imádom :x :D
és a következő fejezetet kitudja mikor látom :( hiányoznak :)
na nembaj, jó sok iheletet az íráshoz!
és igaza van banya13-nak azért kaptok sok kritikát, mert nagyon jók vagytok azért, mert ÉLETHŰ :)
:-*

_________________
Kép
Dracoista papnő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 08 (szerda), 20:08 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 27 (szombat), 17:14
Hozzászólások: 186
Tartózkodási hely: Itt-ott, leginkább Szegeden :)
Tania írta:
legyen neked igazad :D ó szép az avád :D

igeeen hála neked *.* :x de a tiednél nem jobb :D :x

_________________
'You mustn't be afraid to dream a little bigger, darling.'
KépKépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 08 (szerda), 19:09 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
legyen neked igazad :D ó szép az avád :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 08 (szerda), 18:55 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 27 (szombat), 17:14
Hozzászólások: 186
Tartózkodási hely: Itt-ott, leginkább Szegeden :)
Tania írta:
a feltöltés napján hét kritika. nem tudom, hogy ez azért van-e, mert reggel óta kint van főoldalon, de köszönjük. <333 már egészen elkényeztettek minket ^.^


nem, ez azért, mert IMÁDJUK :x (szerintem...) :D :x

_________________
'You mustn't be afraid to dream a little bigger, darling.'
KépKépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 08 (szerda), 18:37 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
a feltöltés napján hét kritika. nem tudom, hogy ez azért van-e, mert reggel óta kint van főoldalon, de köszönjük. <333 már egészen elkényeztettek minket ^.^

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 08 (szerda), 10:35 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Cím: Életigenlő szám

Leírás: A két feleség gőzölgő tea mellett beszélget, és megállapítják, hogy az életük különösen jól alakul. Mindeközben Alex és Chris éppen a játszótéren tevékenykedik, Chris várat épít kislányával, míg Alex kavicsokat csodál meg. És már mindenki epekedve várja a következő négy napot...

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Luciatus 2009 július 08 (szerda), 20:25-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 08 (szerda), 9:06 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
hát most itt vagyok, aztán legközelebb estefelé leszek, nagyjából fél hét körül :D de úgy látom, jelenleg még mindenki húzza a lóbőrt ^^

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 08 (szerda), 7:43 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 17 (kedd), 7:55
Hozzászólások: 2044
Luciatus írta:
rendben, Aryanna, megcsinálom még a héten :D

folytatás ma... hát, Reni belemerült Nick Cage-be, szóval szerintem inkább holnapra várható az, de akkor aztán már biztos fent lesz ;)


_U_ _U_ _U_ hálásan köszönöm :D :-*

_________________
Kép
Dracoista papnő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 07 (kedd), 20:39 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
rendben, Aryanna, megcsinálom még a héten :D

folytatás ma... hát, Reni belemerült Nick Cage-be, szóval szerintem inkább holnapra várható az, de akkor aztán már biztos fent lesz ;)

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 07 (kedd), 19:45 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 17 (kedd), 7:55
Hozzászólások: 2044
Luciatus írta:
Aryanna, egyébként választhatod bármelyiket, tényleg, a káromkodást megoldom :D

új fejezet adminkézen.

Cím: Vackolj belém

Leírás: Bubble unatkozik az előadáson, de aztán tanára végre kinyögi, mit is kell csinálniuk a következő évben. A lány szemei felpattannak, és már érlelődik is benne az ötlet, hogy mit is kell csinálnia. Danny elviszi őt egy próbára is, aminek a vége igencsak érdekes lesz.


áh nemtudom, annyira szeretem mindet :x remélem ezt megértitek :D azt nem lehete megoldani, hogy megcsinálod magát a képet aztán ami szerinted a legjobban illik hozzá rárakod?? mert tényleg imádom, a technika pedig összeesködött ellenem harmadjára sikerült megírnom a kritikát :D de megvan úgyhogy, igazából újat nem írok benne, csak hogy mennyire töretlenül imádom :D :x :x :x :x
folyti ma? *bociszemek*

_________________
Kép
Dracoista papnő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 07 (kedd), 12:54 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
okés, szeretlek :D Alex a legédesebb, mint egy kisfiú, imádom. ^^

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 06 (hétfő), 18:02 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 17 (péntek), 21:20
Hozzászólások: 118
Tania írta:
okés ^^

jaaaj, most látom, hogy Alex kapott egy szavazatot *.* hát nem csak én vagyok szerelmes belé, ezt jó tudni XD


Én voltam XD :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 03 (péntek), 13:56 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Aryanna, egyébként választhatod bármelyiket, tényleg, a káromkodást megoldom :D

új fejezet adminkézen.

Cím: Vackolj belém

Leírás: Bubble unatkozik az előadáson, de aztán tanára végre kinyögi, mit is kell csinálniuk a következő évben. A lány szemei felpattannak, és már érlelődik is benne az ötlet, hogy mit is kell csinálnia. Danny elviszi őt egy próbára is, aminek a vége igencsak érdekes lesz.

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 01 (szerda), 15:07 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 17 (kedd), 7:55
Hozzászólások: 2044
Luciatus írta:
egyébként Aryanna, megkérdeztem, nem nagyon szabad káromkodni, de megoldom neked, ha mondasz egy versszakot :)

Villette, szép időt rátok ;)


jajj, köszönöm szépen hogy utánn a jártál, ööö gondolkodom :D

We will prevail over the hell
and go back to the Earth,
fuckin’ Earth.
and then we will yell the spell
and the whole world will be mirth
fuckin’ mirth.

na ebbe a versszakba csak kétszer káromkodnak, és szerintem ez tök jó arány, úgyhogy ez :D

úristen, csak most látom hogy van fent új fejezet...
milyen rajongó az ilyen?? *elszégyelli magát, és rohan olvasni*

_________________
Kép
Dracoista papnő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 30 (kedd), 12:00 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
okés ^^

jaaaj, most látom, hogy Alex kapott egy szavazatot *.* hát nem csak én vagyok szerelmes belé, ezt jó tudni XD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 30 (kedd), 11:58 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Tania írta:
hogy oldod meg? :D az Inspired-ben minden refrén egy merő káromkodás, az a baj X'DD de amúgy nekünk is az a kedvencünk ^^


fehérítek vagy csillagozok vagy hasonló :D

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 30 (kedd), 11:53 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
hogy oldod meg? :D az Inspired-ben minden refrén egy merő káromkodás, az a baj X'DD de amúgy nekünk is az a kedvencünk ^^

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 30 (kedd), 11:44 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
egyébként Aryanna, megkérdeztem, nem nagyon szabad káromkodni, de megoldom neked, ha mondasz egy versszakot :)

Villette, szép időt rátok ;)

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 30 (kedd), 11:17 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
sziaaa :D

jaj, jó fesztiválozást neked *.* (és hívd meg akkor Lovibácsit egy borra, cserébe a letöltött albumokért XDDD) Mire hazaérsz, tuti fent lesz egy fejezet, úgyhogy felesleges pü-ben is elküldeni, a kritikát meg akkor várjuk nagy örömmel :D:D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 29 (hétfő), 22:15 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
sziasztok! : D

fesztivál után esk. kaptok tőlem egy érdemleges kritikát ( - de most ha megint elolvasnám a feltöltött fejit, val'szeg holnapig sem pakolnék be.. XD)

de, lehet, hogy tanulságos lenne bemásolnom azt, amit PÜ-ben reagáltam már rá. XD de neem - tartom a színvonalat. :D

na, csak gondoltam, jelentek itt Nektek.

és oléolé, happy borzday! :x

PS.: és, gondolom - vagyis merem remélni XD -, mire hazagyüvök, már fent lesz a kövi rész is, addig így csak kibírom a következő ominózus PÜ nélkül is. :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 29 (hétfő), 21:07 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
bocsánat, igyekszem válaszolni a kritikákra, csak éppen ugrálok egyik nickről a másikra, de most sikerült mindenkinek, és az előző fejezetre kapottakat is pótoltam ^^

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 29 (hétfő), 19:52 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Cím: Happy Borzday

Leírás: Elérkezett Mitch harmincadik szülinapja, amire a srácok nagy bulival készülnek. A VIP koncertre csak száz ember hivatalos, egy szerencsés pedig hátramehet a backstage-be is. Közben persze Bubble szerencsétlenkedik, Danny mindent tud, Alex és Chris pedig csak hozzák a megszokott formájukat.

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 29 (hétfő), 18:58 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
itt vagyok, itt vagyok, ha rajtam múlik, lesz ma friss. ^^

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 29 (hétfő), 16:51 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Aryanna írta:
megvan a kedvenc dalszövegem :D az Inspired viszont nem tudom, hogy bár angol maga a szöveg, van benne csúnya szó... ezt figyelmebe kell venni vagy fel lehet tenni így is, ami pedig a másik, válasszak belőle kedvenc versszakot, vagy ráfér az egész? :D sok a kérdés :D


öhm nem tudom, megkérdezem majd, hogy számít-e, hogy csúnya szó van :) hát az egész nem hiszem, hogy ráférne, inkább csak egy versszak :)

friss holnap, emberek, vagy ma este :)

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 27 (szombat), 20:12 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 17 (kedd), 7:55
Hozzászólások: 2044
megvan a kedvenc dalszövegem :D az Inspired viszont nem tudom, hogy bár angol maga a szöveg, van benne csúnya szó... ezt figyelmebe kell venni vagy fel lehet tenni így is, ami pedig a másik, válasszak belőle kedvenc versszakot, vagy ráfér az egész? :D sok a kérdés :D

_________________
Kép
Dracoista papnő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 26 (péntek), 17:06 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
naaa, hadd kérjem én is azt a reagot *.* tök kíváncsi vagyok :D

amúgy, képzeld Villette, tegnap hajnalig itt ültünk, már majd' elaludtunk, de úgy döntöttünk, addig nem vagyunk hajlandóak aludni menni, amíg ki nem békítjük őket... XDDDDD úgyhogy most megint jó sokat előre megírtunk... :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 26 (péntek), 14:17 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Villette írta:
hát, én is örültem - Nektek, a fiúknak, magamnak. :D
és húú.. andrás már sajnálhatja, hogy mit hagyott ki - bár, ezt már nem kapta volna meg. segáz.
volton majd úgyis megregulázom őfelségét. XD

:D


oszd le majd helyettünk is XD majd jövőre odaadjuk neki az egészet :D most már cél a 300 kritika, hátha az is meglesz :D

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1399 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 28  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Googlebot valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség