Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 22 (hétfő), 19:08

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 137 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 19 (szerda), 9:16 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 06 (szombat), 10:33
Hozzászólások: 1053
Jaj, de jó, hogy írtam, hogy ma szerda van... :D Mindenki nekem köszönheti a mai frisset! :D Ezt tessék megbecsülni, és engem halálra ajnározni! :P

Tényleg! Nem akarsz minket beavatni még valami kis titokba a következő történeteddel kapcsolatban? Mondjuk... egy tartalommal? :D Olyan kíváncsi vagyok már... :(

Na, akkor puszillak, Maya MatrózMéh (jaj, felkacagtam, mikor olvastam xD), én a KasmírKyKyKormányos-a xD :P

Álóóhá! :D

_________________
"Nem a kudarcba fulladt álmaink törnek meg minket.
Hanem azok, amelyeket nem merünk megálmodni."


" Ha az ember hisz önmagában, nem becsül le másokat."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 19 (szerda), 7:36 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 29 (hétfő), 14:08
Hozzászólások: 216
Tartózkodási hely: A KASMÍR fedélzete
Jól van, na, jól van, na. :oops:
Azért én mégiscsak örülök, jó érzés elkészülni. :)

Különben meg, ne aggódjatok, lesz új írás utána, már nagyon ki akarnak mászni belőlem az új karakterek. xD

Hoppá, a napot elnéztem, azt hittem, csak holnap lesz szerda. KyKy, ha nem mondod, hogy ma van, hát Isten bizony, várok holnapig. :oops:
Na de most már megígértem, úgyhogy délután vagy estefele felteszem a következő fejezetet. :)

(Addig pedig megpróbálok válaszolni az e-mailekre, amikkel szégyenletes módon borzalmasan el vagyok maradva... :oops: :oops: )

:-*
Honi:
Maya MatrózMéh:D

u.i. KyKy, tetszik, ahogy összevontad a neved. :-P Észre se vettemm hogy a KASMÍR is K-val kezdődik. :-D (most gyorsan én is alkottam még valamit :-D )

_________________
<i><b>Verba volant, scripta manent.</i></b>
(A szó elszáll, az írás megmarad.)

Két embert az emlékei kötnek össze, s az élet értelme a közös élmények és a szeretet.

$star <b>A KASMÍR Szövetségi Matróza</b> $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 19 (szerda), 6:38 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 06 (szombat), 10:33
Hozzászólások: 1053
Hát, én annyira nem örülök, hogy befejezted ám.... (sőt, én abban a hitben keringtem, hogy már elző héten végeztél vele :-P ), de annak, hogy ilyen ügyes vagy, és sikerült a végére érni, annak nagyon! :)

Most már jöhetnek a kiadók tömegével! :D Sok-sok sikert hozzájuk!

És nyilván az új történetedet is nagyon várom, bár azért onnan még messze vagyunk! :)

Na, akkor csókollak téged, és várom a mai fejezetet, de lehet, hogy majd csak máskor tudom elolvasni, mert sajnos házatújítunk, és nagy a fennforgás, net meg ki van húzva... (és, ha én megemlítem, hogy de plíííz, hadd gépezzek, akkor ki fognak akadni rajtam... xD)

Honi a aloha

KASMÍRKyKyKormányos ^^)

_________________
"Nem a kudarcba fulladt álmaink törnek meg minket.
Hanem azok, amelyeket nem merünk megálmodni."


" Ha az ember hisz önmagában, nem becsül le másokat."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 18 (kedd), 17:55 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 21:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Maya Silver írta:
>:D< >:D< >:D< >:D<

Mostan egy egetrengető bejelentés következik:
Befejeztem!!!

:D:D:D:D:D

Végeztem a My Flowers írásával, úgyhogy ölelek, csókolok mindenkit, nagyon köszönök Nektek mindent, nélkületek sosem jutottam volna el idáig. :D

Szerdán pedig ennek örömére fel is teszem a következő részt. :-D

Címe:
Borkóstoló á la Gaspard

:-* :-* :-*




Most ennek örülnöm kéne? :-S
Ne máááár /:)


Remélem azért ezután kapunk egy legalább ennyire jó történetet tőled! :P


Imádom >:D<

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 18 (kedd), 17:47 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 29 (hétfő), 14:08
Hozzászólások: 216
Tartózkodási hely: A KASMÍR fedélzete
>:D< >:D< >:D< >:D<

Mostan egy egetrengető bejelentés következik:
Befejeztem!!!

:D:D:D:D:D

Végeztem a My Flowers írásával, úgyhogy ölelek, csókolok mindenkit, nagyon köszönök Nektek mindent, nélkületek sosem jutottam volna el idáig. :D

Szerdán pedig ennek örömére fel is teszem a következő részt. :-D

Címe:
Borkóstoló á la Gaspard

:-* :-* :-*

_________________
<i><b>Verba volant, scripta manent.</i></b>
(A szó elszáll, az írás megmarad.)

Két embert az emlékei kötnek össze, s az élet értelme a közös élmények és a szeretet.

$star <b>A KASMÍR Szövetségi Matróza</b> $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 17 (hétfő), 7:01 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 06 (szombat), 10:33
Hozzászólások: 1053
:D Akkor megnyugodtam, hogy nem vetted a szívedre az eltűnést! :)

Rendicsek, akkor én türelmesen várom a válaszodat, kíváncsi vagyok, mit gondolsz az észrevételeimről. :D :)

pusszantalak téged nagyon-nagyon! :D

_________________
"Nem a kudarcba fulladt álmaink törnek meg minket.
Hanem azok, amelyeket nem merünk megálmodni."


" Ha az ember hisz önmagában, nem becsül le másokat."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 16 (vasárnap), 19:39 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 29 (hétfő), 14:08
Hozzászólások: 216
Tartózkodási hely: A KASMÍR fedélzete
Szia, KyKy!

Jaj, nagyon tetszett ez az első mondatod, igazán ötletes. :D

Hah, nem rossz hasonlat, az a nő tényleg ilyesmi volt idegesítőségben vagy miben. xD

Most viszont szólok, hogy egyelőre nem tudok válaszolni, sem a Te sem a többiek kritikájára, mert sürgős és halaszthatatlan pihennivalóm van. :-D Ez a 120 km-es biciklitúra fel Dobogókőre enyhénszólva is kiszívta az energiámat. :? De azért imádtam, és - mondhatni - halálosan élveztem!:D

De ígérem, amint regenerálódtam, belevetem magam a válaszadásokba. Jaj, már alig várom!:D

Különben meg ne izgulj, drága kykykém, kitaláltam, hogy mi történhetett. Szóval eszemben sincs haragudni, és itt bizamasan(?:) ) közlöm, hogy én is nagyon szeretlek! :x

Csók és ölelés Neked is és Mindenki másnak is!
:-* >:D<

Maya

_________________
<i><b>Verba volant, scripta manent.</i></b>
(A szó elszáll, az írás megmarad.)

Két embert az emlékei kötnek össze, s az élet értelme a közös élmények és a szeretet.

$star <b>A KASMÍR Szövetségi Matróza</b> $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 16 (vasárnap), 15:01 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 06 (szombat), 10:33
Hozzászólások: 1053
Szia, Mayaaaa! :D

Örömmel tudatom, kedvesem, hogy felfaltam az újabb adag betűidet, és kicsit összekeverve már ki is köpködtem őket egy kritika formájában. ˘˘)

Nagyon tetszett, Virginiáért rajongok, de a közelemben nem tudnám elviselni... xD :D Hihetetlen, egy nőszemély, és mondom.... nekem csak az Állj, vagy lő a mamám! anyukája ugrik be, ha rá gonodlok... :D

A kritikámban már ugyan leírtam, de én tényleg úgy érzem, Berke és Árisz nem úgy haladnak, mint ahogy egy szerelmespárnak kellene... vagy csak én érzem így és vagyok felettébb türelmetlen? - Elismerem, az vagyok, de attól félek, hogy... nem tudom, mitől, hiszem te alakítod a történetet, ez nem a valóságon alapul... hülye vagyok xD

Nem is zaklatlak itt SEM tovább, megyek egy kicsit bőgni az én Jacobom miatt, meg nézni valami extrajóhappy filmet, vagy valami sírós romantikusat, ha már szenvedek, legalább csináljam rendesen... xD :D

Nagyon-nagyon szeretlek, ne haragudj, hogy tegnap eltűntem msn-ről, de sajnos rossz a gépem... (:@ :evil: )
Remélem, azért minél hamarabb beszélünk, és nem haragudtál meg
rám...

Holnap megy a válasze-mail! :D :)

Puszi: KyKy

_________________
"Nem a kudarcba fulladt álmaink törnek meg minket.
Hanem azok, amelyeket nem merünk megálmodni."


" Ha az ember hisz önmagában, nem becsül le másokat."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 15 (szombat), 15:30 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 29 (hétfő), 14:08
Hozzászólások: 216
Tartózkodási hely: A KASMÍR fedélzete
Helló, kedves Mindeki!

Felraktam az új részt, ahogy ígértem. :-D

Címe: Ugyan, kedvesem!

Hahh, jó szórakozást hozzá, kedveseim! :D

Sok puszi Nektek! >:D< :-*

u.i.: Ez egy nagyon kedves hozzászólás lett, úgy nézem. Akárcsak a fejezet maga... :-P

_________________
<i><b>Verba volant, scripta manent.</i></b>
(A szó elszáll, az írás megmarad.)

Két embert az emlékei kötnek össze, s az élet értelme a közös élmények és a szeretet.

$star <b>A KASMÍR Szövetségi Matróza</b> $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 14 (péntek), 11:37 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 21:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Örömmel olvasom :lol:

Így várom-e, azt a folytatást!!! :arrow: >:D<

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 14 (péntek), 11:07 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 29 (hétfő), 14:08
Hozzászólások: 216
Tartózkodási hely: A KASMÍR fedélzete
Sziasztok!

Ím, már itt is vagyok. Egy nappal hamarabb jöttünk haza! :D

Már válaszoltam is a gyönyörűséges kritikáitokra, köszönöm őket!

Jelentem, Shanon, vigyáztam magamra, úgyhogy egyben kerültem haza, és holnap jön a következő fejezet, ahogy ígértem. :-D

Biciklis táborban voltam. Szerencsére egész jól megúsztam, köszönöm a szurkolást a jó időért! Úgy néz ki hatott, mert csak első nap este, meg másnap reggel esett az eső, utána végig napsütéses időnk volt! :D Szóval, jól kitekertem magam, sőt, még szórakoztatónak is találtam. De azért jó újra itthon, veletek. :x (kykykém, megkaptam, a másik címmel meg még próbálkozom egyet ma)

Üdvözöllek, sawa-chan, köszönöm, hogy betértél pár mondat erejéig hozzám! >:D<
Holnap frissítek, és nagyon örülök, hogy tetszik az irományom, és ezt megírtad nekem! Mindig remek érzés új olvasót/kritikust köszönteni!


Csók és ölelés mindenkinek!
:-* >:D<
(A Hawaii fanatikusak kedvéért pedig: Honi a Aloha [mert már kulturálódtam, és tudom, mit jelent. :-P])

Maya

_________________
<i><b>Verba volant, scripta manent.</i></b>
(A szó elszáll, az írás megmarad.)

Két embert az emlékei kötnek össze, s az élet értelme a közös élmények és a szeretet.

$star <b>A KASMÍR Szövetségi Matróza</b> $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 11 (kedd), 16:55 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 06 (szombat), 10:33
Hozzászólások: 1053
Nekem is száguldozott a kritikám az új fejihez, és amint látom, egy új topikolót is köszönthetünk a köreinkben! :)
Gratula, Miss Maya! :)

Ja, és ment ám a válaszemail is, csak még a régi címedre, mert az újat elfelejtettem, és a tiéd meg nem érkezett meg... :(

Puszillak téged, én még mindig tart ám a mentális kapcsolat köztem és a napsugarak között, és folyamatosan szuggerálom, hogy jó időd legyen! :D (Ahogy így elnézem, sikertelenül, de azért lankadatlanul.)

Honi a Aloha! :)

_________________
"Nem a kudarcba fulladt álmaink törnek meg minket.
Hanem azok, amelyeket nem merünk megálmodni."


" Ha az ember hisz önmagában, nem becsül le másokat."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 11 (kedd), 15:05 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 26 (csütörtök), 21:06
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Debrecen
Szia!

Nekem nagyon tetszik a történet. Igazán érdekes.
Jó szórakozást! Remélem sok ötlettel térsz haza és hamar frissítesz. :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 09 (vasárnap), 15:57 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 21:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Má repült is a kritikám. :wink:
Neked pedig nagyon jó szórakozást, akárhova is mész :lol:


Vigyázz ám magadra! :) :-* >:D<

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 09 (vasárnap), 14:58 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 29 (hétfő), 14:08
Hozzászólások: 216
Tartózkodási hely: A KASMÍR fedélzete
Fenn van a 34. fejezet. :-D

Kíváncsi leszek a véleményeitekre.... ;)

Sok-sok puszi:
Maya
:-*

u.i.: És egyúttal búcsúzom is, holnap hajnalban megyek el, lassan készülnöm kell. Hiányozni fogtok... :-(

_________________
<i><b>Verba volant, scripta manent.</i></b>
(A szó elszáll, az írás megmarad.)

Két embert az emlékei kötnek össze, s az élet értelme a közös élmények és a szeretet.

$star <b>A KASMÍR Szövetségi Matróza</b> $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 09 (vasárnap), 8:01 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 21:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Jaj, már alig várom! :)
Figyelni fogok.

Hmmm, szóval tetszeni fog? :-? Biztosan. :lol:

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 08 (szombat), 21:28 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 29 (hétfő), 14:08
Hozzászólások: 216
Tartózkodási hely: A KASMÍR fedélzete
Helló mindenkim! :-D

Holnap jön a folytatás!

Címe: Tájoló

Szerintem szeretni fogjátok... ;)

Aztán sajna vagy egy egész hétig nem leszek, csak péntek este jövök. Viszont szombaton már rakom is fel a következőt, ígérem! (Hacsak be nem csak a ménkű addig...:-D)

Egyébként az nagyon ütős lesz... :D
Na jó, már megint célozgatok, jobb lesz, ha gyorsan takarékra is állítom magam! :-D :-$

:-* >:D<

_________________
<i><b>Verba volant, scripta manent.</i></b>
(A szó elszáll, az írás megmarad.)

Két embert az emlékei kötnek össze, s az élet értelme a közös élmények és a szeretet.

$star <b>A KASMÍR Szövetségi Matróza</b> $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 08 (szombat), 8:02 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 29 (hétfő), 14:08
Hozzászólások: 216
Tartózkodási hely: A KASMÍR fedélzete
Mindjárt kiderül, talán majd most... :D

Ne izgulj, KyKy, várok vasárnapig, úgy döntöttem. :)

És, képzeljétek, már csak egy fejezetet kell megírnom! (Na jó, meg még egy nagyon picikét :-P) *örömtáncot jár*

Tudom, ti ennek nem örültök annyira, de nekem olyan jó érzés lesz, ha végre kész leszek! :D

Na, csóközön nektek! És persze halmozok is. :D
:-* >:D< >:D<



későbbi szerkesztés: Áhháá, már bontogatok! Tehát 53-tól van váltás. :D:D:D

_________________
<i><b>Verba volant, scripta manent.</i></b>
(A szó elszáll, az írás megmarad.)

Két embert az emlékei kötnek össze, s az élet értelme a közös élmények és a szeretet.

$star <b>A KASMÍR Szövetségi Matróza</b> $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 07 (péntek), 17:30 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 06 (szombat), 10:33
Hozzászólások: 1053
Jaj, lányok! De édesek vagytok, úgy megnyugtattatok! :D

Szerintem, Maya, lassan már szárnyat fogsz bontogatni, én azt gyanítom. :D
Jó lenne tudni, h ezután mi a következő szint és mikor jön... :D
Valaki, valami infó? :D

Na, bocs a sok offért, csak annyit szeretnék még mondani, hogy holnap nekem nem biztos, hogy lesz időm olvasgatni, mert hát... (majd e-mailben elmesélem) és szeretnék hamar írni hozzád, de ha holnap már felteszed akkor is majd csak vasárnap tudok legközelebb írni... :)
Szóval, csak, hogy tudd... :) Azért a többiek kedvéért siessél! :)

_________________
"Nem a kudarcba fulladt álmaink törnek meg minket.
Hanem azok, amelyeket nem merünk megálmodni."


" Ha az ember hisz önmagában, nem becsül le másokat."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 07 (péntek), 15:40 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 29 (hétfő), 14:08
Hozzászólások: 216
Tartózkodási hely: A KASMÍR fedélzete
Sziasztok, drágáim!

(Na, izguljunk, vajon mikor lépek én is Szárnybontogató titulusba??:D)

KyKy!
Ne tudd meg, akkorát nevettem a zárójeles megjegyzéseden! =))
És Shanonnak igaza van, tényleg nem lehet Téged elfelejteni, ne izgulj. :x

Egyébként helyes a bőgés, még a héten lesz folytatás.
Talán holnapután? vagy már holnap? Azt csak a Jósiten tudhassa. :-P Még én sem egyelőre.:-D

Örülök, hogy így várjátok, simogatjátok vele a kis lelkemet. :x

>:D< :-*

(volt benne on infó, remélem, nem raknak ki a blogomból :) )
Maya

_________________
<i><b>Verba volant, scripta manent.</i></b>
(A szó elszáll, az írás megmarad.)

Két embert az emlékei kötnek össze, s az élet értelme a közös élmények és a szeretet.

$star <b>A KASMÍR Szövetségi Matróza</b> $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 07 (péntek), 12:19 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 21:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Kykyke!!! :lol:

Mik ezek a rohamok??? Téged nem lehet elfelejteni... :D


Maya!

Én is várom a folytatást, minő meglepetés :)

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 07 (péntek), 12:10 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 06 (szombat), 10:33
Hozzászólások: 1053
Ööö... hogy mit írjak, azt nem tudom, de azért írok ide is, mert nem akarom, hogy elfeledjétek szegény KyKy-t... ;;)

Maya! Titkos forrásokból arról értesültem, hogy még a héten kapunk frisset! ^^ Juj, de happy! :D

Várni fogom, és amint meglátom, elolvasom és írok hozzá véleményt! :D

Na, ennyi! Puszillak téged is, és küldök neked öleléshalmot! :D

K

(hihi... előznézetben láttam, hogy minden sorom egyre rövidebb, hát nem szép? 8-} )

_________________
"Nem a kudarcba fulladt álmaink törnek meg minket.
Hanem azok, amelyeket nem merünk megálmodni."


" Ha az ember hisz önmagában, nem becsül le másokat."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 06 (csütörtök), 22:15 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 04 (csütörtök), 19:30
Hozzászólások: 523
Tartózkodási hely: Leslie és Jess Terabithiájának és Sarah Labirintusának a határvidéke
Szia!

Hát, örülök, hogy nem maradtam le nagyon, viszont sajnálom, hogy nem sikerült olyan ütemben haladnod, ahogy akartál, tudod, miért!:-P Viszont így legalább még nem úgy olvashatom, hogy már vége - szóval enyém a pont!;-)
Jaj, most nagyon megörvendeztettél (a tiéd mellett) EA Games folytatásának hírével! :-D De miért nem hagytál nekik, ha ennyire tetszett?:-( Biztos nagyon örülnének, és nagyon megérdemlik, szóval mi tart vissza? :o

Sok sok szokásos >:D< :-*

Ailana

_________________
"Akaratom erős, mint a tiéd és királyságom éppoly nagy... nincsen fölöttem hatalmad!"

"Close your eyes, but keep your mind wide open!"

$star KASHMIR Szövetség-tag! $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 06 (csütörtök), 20:14 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 29 (hétfő), 14:08
Hozzászólások: 216
Tartózkodási hely: A KASMÍR fedélzete
Szia, drága Ailana!

Benéztem hozzád, és nagyon örülök, hogy ilyen csodás tíz napod volt! Azalatt én megírtam a válaszleveleket két felvonásban Neked. :)

Részemről teljesen megértem, hogy most egy kis időre van szükséged, hogy visszatalálj a szigetedre. De ne aggódj, várni foglak türelmesen! (Mert én már odatalálok magamtól is szemtelenül. Elég csak kicsit olvasgatni az irományod. :-P)

on: Nem, még nem fejeztem be, sajnos. Mármint, még nincs megírva teljesen, pedig szerettem volna már. :/ De már csak másfél fejezet kell! :D
A Merengőn viszont még messze nincs vége, majd meglátod, csak két fejezettel maradtál le. :)

Csókok, ölelések a szokott mennyiségben repülnek!>:D< :-*
Maya

u.i.: Említésre méltó lemaradásod a Merin: A Silex Viridisből felkerült egy újabb rész. Én már elolvastam, azt kell mondjam, remekeltek az írók. (Viszont oda pofátlanul nem írtam krtiikát, úgyhogy szerintem nagyon fognak örülni Neked. :) )

_________________
<i><b>Verba volant, scripta manent.</i></b>
(A szó elszáll, az írás megmarad.)

Két embert az emlékei kötnek össze, s az élet értelme a közös élmények és a szeretet.

$star <b>A KASMÍR Szövetségi Matróza</b> $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 06 (csütörtök), 19:33 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 04 (csütörtök), 19:30
Hozzászólások: 523
Tartózkodási hely: Leslie és Jess Terabithiájának és Sarah Labirintusának a határvidéke
Szia Mayám! :-D
Ajjaj, úgy látom, itt is eléggé le vagyok maradva...:-(
De majd igyekszem behozni, bár előtte úgy hiszem, írnom kell, ugye? Mert tényleg kitagadtok, főleg KyKy, de a többiek is! :oops: :-P Majd nézz be hozzám, ott részletesen leírtam mindent! :-P
De ugye még nem fejezted be a My Flowers-et??? :o Ugye nem??

Puszi és öleléshalmok!

Ailana

_________________
"Akaratom erős, mint a tiéd és királyságom éppoly nagy... nincsen fölöttem hatalmad!"

"Close your eyes, but keep your mind wide open!"

$star KASHMIR Szövetség-tag! $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 05 (szerda), 19:59 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 29 (hétfő), 14:08
Hozzászólások: 216
Tartózkodási hely: A KASMÍR fedélzete
Szia KyKy!

Hát igen, végre visszatértem. Már egészen elvonási tüneteim voltak. Merengőelvonási. :D
Olvastam a hosszú kritikád, nem haragszom érte cseppet sem. :) Vlaszoltam is , de sajna az nem lett olyan terjengős, mint a tied... :oops: Azért igyekeztem. :)

Megérkezett, megyek is olvasni hamarosan. Visszagazoltalak, de mint mondtam, ne várj ott nagyon, mert azért szeretnék aludni, ha pedig felmegyek és trécselni kezdünk, akkor se alvás, se My Flowers írás nem lesz. :D

Alvás így sincs sok, mert sajna van az a rossz szokásom, hogy kb este 11-től hajnali kettőig szeretek a legjobban irkálni. :/ Akkor senki nem zavar, akkor tudok a legjobban elmélyülni... :D

Folytatás? Hát-hát, talán pénteken. Bár ma haladtam, úgyhogy nem tudom még. Viszont jövő héten hétfőtől egészen péntekig megint nem leszek, úgyhogy még nem tudom, hogy osszam be, hogy ne legyenek elvonási tüneteitek. :) (Egyébként a hátam közepére se kívánom azt a b jelzős tábort. :-P)

Nah, hát szóval, majd még alakul ez a dolog. De igyekszem mihamarabb frissíteni.

Repülnek a halmok és özönök, és még egyszer boldog névnapot kívánok!:-*

Maya
(u.i. Én is tudok ám fogalmazni. Most nézem, majd' minden mondatomat a hátán kedtem az eleje helyett. xD)

_________________
<i><b>Verba volant, scripta manent.</i></b>
(A szó elszáll, az írás megmarad.)

Két embert az emlékei kötnek össze, s az élet értelme a közös élmények és a szeretet.

$star <b>A KASMÍR Szövetségi Matróza</b> $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 04 (kedd), 19:05 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 06 (szombat), 10:33
Hozzászólások: 1053
Szia Mayaaaa!

Vééégre visszatértél közénk, már nagyon hiányoltalak! :) Alig vártam, hogy végre érkezzen a következő fejezet. :)
Már el is olvastam ám, épp az előbb és kaptál is ám szép, hosszú kritikát... (kicsit elszállt velem a hippogriff... de csak jött a szöveg, csak jött és jött, ne haragudj... de ha már ilyen hosszúra sikeredett, legalább egy ilyen hosszú választ várok ám rá... :P)

*hatalmas off*
Ne haragudj rám, mert nem ment még a válasz e-mailem, de történt egy kis bökkenő, miközben írtam... a freemail mostanában neki áll szemétkedni, és miközben írtam az e-mailt, kijelentkezett és közölte, hogy kommunikációs hiba volt, és rátett még egy lapáttal, hogy a gépem is kikapcsolt, így olyan dühös lettem, hogy elnapoltam, mire meg anyáékkal elmentünk kicsit fürdeni Albertirsára... így történt, hogy ma neki tudtam volna veselkedni ugyan, de helyette az új fejidet olvastam... szóval, ne haragudj, de még vagy ma, vagy holnap érkezik a vákaszbagoly. :D
Amúgy ma még msn-re is felvettelek (remélem, sikerült is, mert a hülye új msn-en nem igazodom ki), már csak rajtad áll, hogy visszaigazolj! :))
hatalmas off end*

Na, szóval! :D Most, hogy jól kitárgyaltam itt is mindenféle búmat-bánatomat, be is fejezem, és érdeklődően meredek rád, és tátogom bátortalanul, hogy "mikor lesz új fejezet?" - tudom, tudom, hogy rettentő türelmetlen vagyok, de ha így elhalmozol, akkor ne is lepődjél meg, hogy elkényelmesedik a bagázs... :P

Mindenesetre én nagyon várom, (sztem sok más hasontársammal) szóval... én várom... xD (fogalmazzunk változatosan... xD nem baj, kykyke!)

Pusszantalak, vagyis: csóközön és öleléshalom: Krisztinke :D

_________________
"Nem a kudarcba fulladt álmaink törnek meg minket.
Hanem azok, amelyeket nem merünk megálmodni."


" Ha az ember hisz önmagában, nem becsül le másokat."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 04 (kedd), 15:01 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 29 (hétfő), 14:08
Hozzászólások: 216
Tartózkodási hely: A KASMÍR fedélzete
33. fejezetet felraktam.

Címe: Paradoxon

Jó olvasásvágyat hozzá! :)

_________________
<i><b>Verba volant, scripta manent.</i></b>
(A szó elszáll, az írás megmarad.)

Két embert az emlékei kötnek össze, s az élet értelme a közös élmények és a szeretet.

$star <b>A KASMÍR Szövetségi Matróza</b> $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 04 (kedd), 14:12 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 21:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Maya Silver írta:
Hallihó!

Éééés visszatértem! :D

Kritikákat olvastam, ezúton is köszönöm őket! :x És mivel ilyen jók voltatok, délután fel is teszem a következő fejezetet! :-D

Sok-sok puszi:
Maya
>:D< :-*

u.i.: És megint lehet rám zúdítani a kérdésözönöket is. Örömmel állok elébük! ;)



Vééégre :-*


Várom ám.

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 04 (kedd), 10:15 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 29 (hétfő), 14:08
Hozzászólások: 216
Tartózkodási hely: A KASMÍR fedélzete
Hallihó!

Éééés visszatértem! :D

Kritikákat olvastam, ezúton is köszönöm őket! :x És mivel ilyen jók voltatok, délután fel is teszem a következő fejezetet! :-D

Sok-sok puszi:
Maya
>:D< :-*

u.i.: És megint lehet rám zúdítani a kérdésözönöket is. Örömmel állok elébük! ;)

_________________
<i><b>Verba volant, scripta manent.</i></b>
(A szó elszáll, az írás megmarad.)

Két embert az emlékei kötnek össze, s az élet értelme a közös élmények és a szeretet.

$star <b>A KASMÍR Szövetségi Matróza</b> $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 30 (csütörtök), 16:51 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 21:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Sziaaa!


Te is elmész? Ne máááár /:) De különben lehet, hogy én is, szóval mindegy. :))


Amúgy már elolvastam, és irtóra tetszik. :D Még mindig.


Kritikát hagytam. :-* >:D<

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 30 (csütörtök), 13:45 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 29 (hétfő), 14:08
Hozzászólások: 216
Tartózkodási hely: A KASMÍR fedélzete
Felraktam a 32. fejezetet. :D

Címe: Déja vu és Dézsatündér

Jó szórakozást, a következő rész keddre várható, addig nem leszek gépközelben. A kritikákat azért várom szeretettel :oops: , és amint hazaértem, válaszolok is rájuk. :-D

Puszi mindenkinek!
Maya

u.i.: Az ikrek nevét beleírtam a Prológusba, hogy ne legyenek diszkriminálva. :D Martin és Valentin *a két mihaszna kölyök ördögi vigyorral hajbókol, és közben természetesen valami rosszban sántikál, ahogy az elvárható* ;)

_________________
<i><b>Verba volant, scripta manent.</i></b>
(A szó elszáll, az írás megmarad.)

Két embert az emlékei kötnek össze, s az élet értelme a közös élmények és a szeretet.

$star <b>A KASMÍR Szövetségi Matróza</b> $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 30 (csütörtök), 8:06 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 29 (hétfő), 14:08
Hozzászólások: 216
Tartózkodási hely: A KASMÍR fedélzete
Szia, Shanon! :-D

Már csak egy-két óra és jön... :-SS
És most már frissen felkerülve olvashatod. :D

39+Epilógus+Melléklet :)
*óvja a fejét a repülő kövektől, amiket azért kap, mert egyszer befejezi a történetet* :oops: :-D

Maya

_________________
<i><b>Verba volant, scripta manent.</i></b>
(A szó elszáll, az írás megmarad.)

Két embert az emlékei kötnek össze, s az élet értelme a közös élmények és a szeretet.

$star <b>A KASMÍR Szövetségi Matróza</b> $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 30 (csütörtök), 8:02 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 29 (hétfő), 14:08
Hozzászólások: 216
Tartózkodási hely: A KASMÍR fedélzete
Szia, drága Lana!

Hát, mivel is kezdjem? Mondjuk talán azzal, hogy ÚRISTEN, ANNYIRA ÖRÜLÖK A HOZZÁSZÓLÁSODNAK, HOGY OLYAN NINCS IS!!! Komolyan, örömkönnyeket csaltál a szemembe! (Nesze nekem, megint egy giccs, de hát ha egyszer így van?!)

El se hiszem, hogy ilyen megtiszteltetésben résszesítettél, hogy miattam eljöttél ide. Ez...ez...ez minden álmomat felülmúlja. :shock:
Tudod, elég élénk a fantáziám, de ezt a levelet, amit ideírtál, még kitalálni se tudtam volna szebben. Teljesen meg vagyok hatva, hogy pont Te, akinek a művéért olyan eszméletlenül odavagyok, pont Te érezz valami hasonlót! 8->
És hogy az enyém a kedvenced és ennyiszer elolvastad! Jesszus Mária! Most már, ha kiadatni esetleg mégsem tudnám, akkor se leszek elkenődve! Ezért már ezerszeresen megérte megírni!!! :x :x :x
Köszönöm a grtaulációt is az ajánlóhoz, bár az, hogy így szereted a művemet, már önmagában elég nagyelismerés! :oops:

Na, de nem áradozok itt tovább, mert a végén még kitiltanak az Adminok a saját blogomból. :) Tehát, vissza a kérdéseidre, amik a történethez kapcsolódnak. Vigyünk be egy kis információt, ami a blog lényege. (A hálálkodást meg majd máskor, más helyen folytatom :D)

Örülök, hogy tetszett az Áfonyaszörny is, és imádtam az összeszedetlen kritikádat, amit hozzá írtál!:x Ha esetleg megint megszállna az ihlet valami hasonlóval, most már biztos lehetsz benne, hogy azt is megírom! :-D

A Múzsáról pedig, hú, már nagyon be vagyok zsongva, alig várom, hogy belekezdhessek! :-D És jó tudni, hogy lesznek, akikre számíthatok olvasás (és nem utolsó sorban kritizálás :-D) terén. Igyekszem majd azzal is rászolgálni a fáradságotokra. :-)


Honnan merítem az ihletet, hogy ilyet írjak? Hát, azt hiszem, nekem ilyen rózsaszín a lekem. Tudod, annyi borzalom van a világban, és én azokat is egyszerűen nem szeretném tudomásul venni. (Ezért aztán gyűlölöm a híradót, és mind az irodalomban, mind a töriben alig éltem túl a második VH-s részt $sick )
Én szeretném hinni, hogy mégsem olyan szörnyű minden, mint amilyennek gyakran látjuk, és hiszek benne, hogy igenis lehet úgy élni, hogy figyelünk a mindekt körbevevő jó dolgokra. (Bár persze én könnyen beszélek...Tudom, mások sokkal rosszabb helyzetben vannak nálam:()
Ezért aztán most szerettem volna írni egy olyat, amiben ez megvalósulhat, amiben az én kis érzékeny, békét szerető lelkem van benne. :)

Idézet:
mintha vagy száz évet ugrottunk volna vissza a múltba, ahol még mindenki kedves volt egymással, az emberek segítőkészek stb.

Ez érdekes gondolat. :) Bár, sajnos, azt hiszem, az ember sose volt ilyen. :(

Tetszik a nevem? De jó! :-D

A My Flowers az első komolyabb írásom. Bár világéletemben író szerettem volna lenni, és több primitív kezdeményem is van papíron már egészen tizenegykét éves koromtól kezdve, a bemutatkozásomban leírt okok miatt azonban ez az első, amit össze tudtam hozni rendesen. Mostantól viszont nincs megállás, most, hogy beletanultam, már lelőni se lehet majd!:D

Volt, amit előre kitaláltam, pl a fő karaktereket és családokat, no meg a fontos konfliktusokat (George). De rengeteg, sőt, megszámlálhatatlan jött útközben. :)


Nnna, azt hiszem, ezeket megválaszoltam. :-D
Cseppet sem fárasztottál le, máskor is a legnagyobb örömmel állok a beígért kérdésözöneid elébe! :D (Sőt, már alig várom őket!)

Tengernyi puszi: Maya (viszonttisztelőd és szintén őrült rajongód, aki meg a lélekábrázolási képességedet csodálja nagyon!)
>:D< :-* :-*

_________________
<i><b>Verba volant, scripta manent.</i></b>
(A szó elszáll, az írás megmarad.)

Két embert az emlékei kötnek össze, s az élet értelme a közös élmények és a szeretet.

$star <b>A KASMÍR Szövetségi Matróza</b> $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 30 (csütörtök), 7:34 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 21:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Sziaaa!


Én akkor föl is veszem a "lesőpózt", már ha van ilyen.
Nagyon várom!



39? és vége? :-S Ne máááár :?

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 30 (csütörtök), 7:20 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 29 (hétfő), 14:08
Hozzászólások: 216
Tartózkodási hely: A KASMÍR fedélzete
Sziasztok!

Először is bocsánat a rövidke eltűnésért, átmenetei írói válságféleségben szenvedtem. :/ Pontosabban nem úgy haladtam, ahogy szerettem volna. De most már, úgy tűnik, kikecmeregtem belőle, hogyhogy itt is vagyok, hogy jól megérdemelt pihenésként válaszoljak Nektek, drága Kritikusaim! :x

Édes kykykém!
Én is szeretem, sőt, egyenesen imádom, hogy ide írogatsz, nekem tán még jobb érzés is mint Neked. :-D
Ha ezt befejezetem, megyek is és a leveledre is válaszolok, már nagyon rossz érzés, hogy eddig nem tudtam. :(
Ami pedig a számokat illeti, hát én nem tudom, hogy diszkrimináljam-e a páratlan 39-et, de azt hiszem, kénytelen leszek megbarátkozni vele, mert már így alault, és szinte bizos, hogy nem lesz 40 fejezetes. Azért, remélem, nem köveztek meg érte. :-D
Folytatás még ma, addig is repülnek az özönök és halmok, meg minden egyéb! :D
:x >:D< :-*

Maya

_________________
<i><b>Verba volant, scripta manent.</i></b>
(A szó elszáll, az írás megmarad.)

Két embert az emlékei kötnek össze, s az élet értelme a közös élmények és a szeretet.

$star <b>A KASMÍR Szövetségi Matróza</b> $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 28 (kedd), 14:17 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 13 (hétfő), 16:39
Hozzászólások: 11
Szia, Maya!

Engedelmeddel becsatlakoznék a rajongói táborodba (bár eddig is rajongód voltam, ám sokkal halkabb, mint amilyen most leszek :oops: )

Talán azzal kellene kezdenem, hogy milyen indíttatásból ragadtattam magam odáig, hogy kövesselek ide a fórumba, ahol a szűkös időkeretem miatt olyan ritkán. Tehát első indok: a Te történeted a kedvencem itt, egyszerűen annyira megigéztél vele, hogy már többször (majdnem háromszor) elolvastam. Ezt úgy kell elképzelni, hogy kétszer teljes egészében, egyszer pedig csak a kedvenc részeim és meg kell, mondjam, ezt akár tucatszori olvasás után is élvezetesnek találnám, sőt a második olvasás után megragadtak bennem olyan kis plusz dolgok, amik felett első olvasatra könnyedén átsiklottam.

A második indok: elolvastam az egyik kritikámra adott válaszodban, hogy 38 fejezetet tervezel, ami mint olvastam időközben 39-re emelkedett :-D :-D :-D
Ezen felül elolvastam a prológust is és családba igazodtam (egyedül az ikreket felejtettem el) Szóval, muszáj volt idejönnöm, hogy ezt közöljem veled.

Harmadik indok: elolvastam az Áfonyaszörny írásodat, ahol ott is hagytam a (szokásos értelmetlen és összeszedetlen) kézjegyemet, bár még most sem tudom normálisan kifejezni magam, pedig ideje lenne. Tehát, imádtam, ugyanúgy mint az itt leírt kis részleteket a My Flowers-ből és ezen harmadik indok keretében biztatnálak, hogy írj még $pray (persze csak ha ez nem hátráltatja a My Flowers-t)

Negyedik indok: Igazából ezt csak most találtam, ki, olvastam, hogy tervezel új történetet, szeretnék hozzá sok ihletet kívánni és közölni, hogy ott leszek az olvasóid között. Egyébként nagyon-nagyon kíváncsi vagyok rá.

Ötödik indok: Ezt kellett volna megemlítenem elsőre, de most már mindegy, fogadd őszinte gratulációmat, amiért kiemelt lett a történeted, ha valamelyik, akkor a tiéd igazán megérdemli, hogy kint legyen a főoldalon. =D> =D>

Hatodik indok: Szeretnélek bombázni az ezer meg egy kérdésemmel. Először is, honnan meríted az ihletet, hogy ennyi szépséget és jóságot írj a történetedbe? A történeted elvileg a jelenben játszódik, mégis olyan hatást kelt, mintha vagy száz évet ugrottunk volna vissza a múltba, ahol még mindenki kedves volt egymással, az emberek segítőkészek stb.
Akartalak a nevedről kérdezni, de visszaolvastam, úgyhogy ezt most mellőzöm, csak annyit, hogy szeretem a nevedet.
A My Flowers az első komolyabb írásod, van vagy más, esetleg publikálatlan, más írói néven feltett műved is?
Kitaláltad előre a történetet vagy csak belekezdtél és apránként alakult?

Igaz, ezer meg egy kérdést ígértem, de egyelőre megelégszem az ezekre adott válaszaiddal, aztán majd kisebb adagokban felteszem az összeset (csak, hogy ne hidd, hogy nincsen még rengeteg).

Remélem, nem fárasztottalak le a rengeteg szövegeléssel, így első nekifutásra (ha nem a későbbiekben biztos sikerülni fog :-P ).

Sok-sok puszi: Lana (őszinte tisztelőd, aki irigyli a pozitív, életigenlő írói stílusod; őrült rajongód és fecsegőgép) _U_


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 27 (hétfő), 14:42 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 06 (szombat), 10:33
Hozzászólások: 1053
Szijjja Mayaaaa!! :D

Annyira szeretek mindig ide írogatni a ficblogotokba.... :D Tiszta jó érzés... 8->
Na, szóval! :D
Ment ám a válaszbagoly még valamikor... ööö... nem tudom, mikor, de már régen! :D

Megnyugodtam, hogy azért mert most mindenki felkapta a történetedet, még én nem merülök feledésbe. Ailanával mi mindig ott leszünk kézen fogva, és várjuk, hogy szeress minket. :P Na, jó! Ailana nevében nem nyilatkozom, de az enyémben igen! :D

Szóval, csak azért sem lesz 40 fejezetes? :P Kis gonosz! Nem baj, a kerek számok olyan unalmasak úgyis! :D Mondjuk én a páratlanokért sem rajongok, de sebaj! :D Az is jó lesz, egye-fene! :D

Nos, a b-zés Ailanával csak annyi volt, hogy tegnap kis segítséget kért tőlem msn-en, hogy mondjak B betűs jelzőket a táborhoz. :D Ennyi...
A többit Ailanától kell számonkérned, mert nekem lakat kell, hogy legyen a számon. :) :D
De szerintem örömmel beavat a "titokba" (nem is az...:P), hogy miért pont B betű, ha eddig nem jöttél volna még rá. :)

Én is sokszor elhanyagoltnak érzem magam, esküszöm én is csinálok egy ficblogot, holott, senki nincs, aki zaklatna bármilyen ficért, csak azért, hogy ott én legyek a középpont. :D Jaj, de jó lenne... 8->

Na, mindegy is... :D

A VB-s (hihi, nem VilágBajnokság... :P) kritikádra örömmel tudatom, hogy válaszoltam, bár a krízisem miatt igen nehéz feladat volt. :D

Na, akkor! Várom a következő fejezetet, amire kb. mikor is számítsak/unk? Csak úgy körülbelül, nagyjából... éppen hogy behatárolva... :D

Addig is csóközön és öleléshalom. (Örülök, hogy bejött a szó, legalább valamit én is letettem az asztlra... xD)

:D KyKy :D

:x :-h

_________________
"Nem a kudarcba fulladt álmaink törnek meg minket.
Hanem azok, amelyeket nem merünk megálmodni."


" Ha az ember hisz önmagában, nem becsül le másokat."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 27 (hétfő), 12:14 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 29 (hétfő), 14:08
Hozzászólások: 216
Tartózkodási hely: A KASMÍR fedélzete
Hallihó Mindenki!
Jaj de jó is ennyi hozzászólásra jönni ide! :oops: :x

Ailana, addigra még nem fejezem be, ezt megígérhetem azt hiszem, teljes nyugalommal. :-D

Na nem mintha nem írnék serényen!
És jelentem, megint nem bírtam magammal, úgyhogy pillanatnyilag (és most már tényleg-tényleg majdnem biztos) úgy állok, hogy 39 fejezetes lesz+ Epilógus+ Melléklet. ;) (Azértse 40 :-P)

KyKy!
Örülök, hogy megatláltad a pü-met (no meg, hogy túlélted a hétvégét gép nélkül! :-D ), és tárt karokkal várom a válaszbaglyod! Biztosíthatlak, hogy örülni fogok neki!
És eszemben sincs elfelejtkezni Rólad ám! Attól, hogy esetleg kapok pár (ahogy mondtad) szónoklatosabb kritikát, még a szívem csücske maradsz! :x (és egyébként kritikus legyen a talpán, aki a Te kritikáidat túlszárnyalja! :-D) Már bejutottál oda, nem is kerülsz ki többet onnan, nem feledem a barátaimat! :-*
(nagyon off: pü-ben tessék megosztani Velem is azt a b-zést Ailanával, mert ettől meg nekem támad elhanyagoltsági érzésem, hogy itten nektek ilyen kis titkaitok vannak... :cry: )
És még mindig nem válaszoltál a Vörös bársonyhoz írt krtikámra! :cry:

Shanon!
Megtaláltam a kritikát, és nem bánom, hogy csak oda írtál, és csak annyit, mert az azt jelzi, hogy tényleg nagyon elmerültél benne! És ez többet ér a szavaknál ebben az esetben. :-D Örülök, hogy végre behoztad magad, és hogy innentől már a frissekhez frissen írsz majd (vagy mi a szösz :-? :-D )!

Csóközön és "öleléshalom"! :-D
>:D< :-*
Maya

_________________
<i><b>Verba volant, scripta manent.</i></b>
(A szó elszáll, az írás megmarad.)

Két embert az emlékei kötnek össze, s az élet értelme a közös élmények és a szeretet.

$star <b>A KASMÍR Szövetségi Matróza</b> $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 27 (hétfő), 11:34 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 21:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Sziaa4


Jelentem: elolvastam :wink: Akartam tovább menni, de nem volt hova :( Remélem, hamarosan folytathatom, mert belendültem. Túlságosan is.


Kritikát természetesen hagytam, de... nem tudom pontosan hányadik fejitől...asszem a partystól már nem nagyon néztem a dobozra, mert nagyon elmerültem, szóval az utolsónál találsz egy átfogót, de nem lett hosszú :-S Remélem nem probléma...


Szia! :-* >:D<

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 26 (vasárnap), 21:12 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 06 (szombat), 10:33
Hozzászólások: 1053
Hejhó, hejhó, hisz dal-dalolni jó! - by Hófehérke és a hét törpe

Khm... szóóóval!

Olvastam a priviüzi-müzidet, és holnap, ha lesz egy szusszanásnyi időm, vissza is válaszolok rá, valami nagyon lelkeset, mert, hogy ha már ennyire feldobtad az estémet, megérdemelsz egy szép és örömteli (remélem, az lesz neked...) választ. :')
Most viszont csak gratulálni szeretnék az egyre gyarapodó kritikádnak, és a gyülekező rajongói-táborodhoz, és ilyenkor kezdek kétségbeesni, hogy talán pár sokkal kedvesebb, szónoklatosabb kritika, és már el is felejtesz... :((
Na, pont ezért fogok neked írni valami szépet, kedveset, barátságosat, mert én nem akarom, hogy ilyen szimpatikus ember elfelejtsen... :(

Na, nem zaklatollak tovább a butaságaimmal, hanem cuppantalak! Csontgyilkoló ölelés!!! :)

_________________
"Nem a kudarcba fulladt álmaink törnek meg minket.
Hanem azok, amelyeket nem merünk megálmodni."


" Ha az ember hisz önmagában, nem becsül le másokat."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 26 (vasárnap), 13:11 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 04 (csütörtök), 19:30
Hozzászólások: 523
Tartózkodási hely: Leslie és Jess Terabithiájának és Sarah Labirintusának a határvidéke
Szia! :-)
Most én sem maradtam le! :-P (jaj, de nagyon büszke magára... :-D )
Jelentem, olvastam az újat és a prológust is!! Írtam is rá véleményt! Várom a folytatást, bár úgy érzem, mire hazajövök, már jó adag olvasnivalóm lesz! De jó, de jó!!! :lol: Már előre várom!
De azért ugye addigra még nem fejezed be? Ugye nem?? :cry:

:-* >:D<

Ailana

_________________
"Akaratom erős, mint a tiéd és királyságom éppoly nagy... nincsen fölöttem hatalmad!"

"Close your eyes, but keep your mind wide open!"

$star KASHMIR Szövetség-tag! $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 25 (szombat), 18:17 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 29 (hétfő), 14:08
Hozzászólások: 216
Tartózkodási hely: A KASMÍR fedélzete
Láttam őket, már válaszoltam is! :-D

Igen, valóban remekül haladsz. Már csak az a kérdés, öröm lesz-e, ha a végére érsz? :-D Nehogy aztán rajtad is jelentkezzenek az elvonási tünetek!
*eh, de nagyképű vagy Maya, nem szégyelled magad?* :oops: :D

Ezúton is köszönöm őket!
:-* Maya

_________________
<i><b>Verba volant, scripta manent.</i></b>
(A szó elszáll, az írás megmarad.)

Két embert az emlékei kötnek össze, s az élet értelme a közös élmények és a szeretet.

$star <b>A KASMÍR Szövetségi Matróza</b> $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 25 (szombat), 16:31 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 21:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Röppent egy rakás kritika! Ma szépen haladtam! :)
Ha iyg folytatom, néhány nap, és kész leszek... :roll:

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 24 (péntek), 15:13 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 29 (hétfő), 14:08
Hozzászólások: 216
Tartózkodási hely: A KASMÍR fedélzete
Válaszoltam is KyKy!!!!

Gyorsan találd meg a válaszom, nehogy még ezzel a tudattal éld át a hétvégét!!! :shock:

:-*

_________________
<i><b>Verba volant, scripta manent.</i></b>
(A szó elszáll, az írás megmarad.)

Két embert az emlékei kötnek össze, s az élet értelme a közös élmények és a szeretet.

$star <b>A KASMÍR Szövetségi Matróza</b> $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 24 (péntek), 15:05 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 06 (szombat), 10:33
Hozzászólások: 1053
Hi-hi! :D Jaj, csajok! Hihetetlenül imádlak ám titeket, pedig (még?) nem is találkoztunk, nekem már úgy a szívemhez nőttetek... !

Na, de ne féljetek ám, a johiféle ölelés még nem gyilkol, szóval no para! :D

Bocsánat a nevem miatt ám, de mikor ezt kitaláltam (14-5 évesen), akkor így képzeltem el, mert így sokkal jobb. Maya is megmondta, szóval, Ailana neked nincs más választásod! :D

Méhecském, olvastam ám a következő fejezetedet, de bénáztam egy sort (mert különben nem is lennék én az L.K), szóval ezt is nézd el nekem az összes többi minden mellett! :D
Te olvastad a pü-met? :(

Ailana, a többire válaszolok a te blogodban, nehogy itt Maya még a végén kitiltson engem. :(( :-O (Így sem válaszol nekem, pedig én próbáltam nem rámenős lenni... :(( )

Na, akkor Ailana+Maya: >:D<

Csók, csajok! :D

_________________
"Nem a kudarcba fulladt álmaink törnek meg minket.
Hanem azok, amelyeket nem merünk megálmodni."


" Ha az ember hisz önmagában, nem becsül le másokat."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 24 (péntek), 14:43 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 29 (hétfő), 14:08
Hozzászólások: 216
Tartózkodási hely: A KASMÍR fedélzete
off: Csakis Ailanának, hogy neki is jusson belőle:
>:D<

_________________
<i><b>Verba volant, scripta manent.</i></b>
(A szó elszáll, az írás megmarad.)

Két embert az emlékei kötnek össze, s az élet értelme a közös élmények és a szeretet.

$star <b>A KASMÍR Szövetségi Matróza</b> $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 24 (péntek), 13:24 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 04 (csütörtök), 19:30
Hozzászólások: 523
Tartózkodási hely: Leslie és Jess Terabithiájának és Sarah Labirintusának a határvidéke
És igen! ;-) Látom, Maya, KyKy téged is kiokosított a neveivel kapcsolatban (amiket egyébként imádok, mert jó, hogy vannak ilyen dolgok, enélkül unalmas is lenne minden :-D ). Szóval kykykém, ne félj, szeretjük ám nagyon a neveidet! :x

Nagy örömmel láttam mindkét új fejezetet, bár ezzel így megint kettővel vagyok lemaradva... :cry: Nem sokáig tartott a nagy utolérés... :? :oops:

Kyky, téged pedig sajnállak, mint a múltkor is (mp3 ugye most megvan?!:-P), de ez legyen egész életedben a legnagyobb problémád. És ha ez megnyugtat, én is csak akkor tudom legkorábban megnézni a HP-t, ha hazajöttem, mert akkor leszünk itthon együtt azzal a barátnőmmel, akivel és csakis akivel rituálisan az összes részt nézem! (És most mondjátok, hogy nem vagyok kettyós? 8-} :-P)

Na, offoztam is egy kicsit... :wink:

Puszi és remélem, én sem maradok ki az ölelésözönökből, amik nálatok, látom, már egész hosszú múltra tekintenek vissza! :-P

Ja, és KyKy, lenyúltad a hawaii-imádatomat! :-P Egye fene, osztozhatunk!:-D

Ailana

_________________
"Akaratom erős, mint a tiéd és királyságom éppoly nagy... nincsen fölöttem hatalmad!"

"Close your eyes, but keep your mind wide open!"

$star KASHMIR Szövetség-tag! $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 24 (péntek), 11:08 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 29 (hétfő), 14:08
Hozzászólások: 216
Tartózkodási hely: A KASMÍR fedélzete
Szia KyKy! :D

Tudtam én, hogy van valami hacacáré itt a neveddel, talán Ailanánál említetted, csak nem emlékeztem rá pontosan. Pedig igazad van, így sokkal szebb., javítottam is gyorsan visszamenőleg is. :-D Bár csak azért vehetted észre, mert nem kézírással írtam, úgy ugyanis, ha nyomtatottan írok, én teljesen egyformán használom a két betűt. :D Folyton vádolnak is, hogy ez most mi? Mért írtad nagybetűvel a szó kéözepén a k-t? xD

A Dézsi onnan jött, hogy van egy ismerősöm, akinek ez a vezetékneve, és valahogy nagyon megtetszett. Mert olyan ritka, és szerintem szép. Igen, a Zsófi kicsit sablonos, de tudod van egy nagyon jó barátnőm, akit így hívnak, és az ő tiszteletére adtam a nevet. :)

No lám, még jó, hogy megírtam, ha ennyire nem emlékeztél a családtgokra még Te sem, mások még biztosan sokkal kevésbé. :-D

Hú, elhiszem, hogy lesújtó. Hála Istennek én meg vagyok kímélve eddig a robotoktól... *gyorsan lekopogja*

A fejezet jövetele már csak az adminok gyorsaságán múlik. :)

Jó, hogy szóltál, hogy küldtél pü-t, mert sose jelzi ki ez a kis... ~x( Már repült is a válaszbagoly! :-D

(Jelentem, a hangulatjeleket odaképzeltem! :D)

:-*

_________________
<i><b>Verba volant, scripta manent.</i></b>
(A szó elszáll, az írás megmarad.)

Két embert az emlékei kötnek össze, s az élet értelme a közös élmények és a szeretet.

$star <b>A KASMÍR Szövetségi Matróza</b> $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 24 (péntek), 10:10 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 06 (szombat), 10:33
Hozzászólások: 1053
Felháborít és lesújt a dolog, de csak kettő, azaz kettő hangulatjelem maradt meg az előző hsz-emben... ezt mégis miért? :( :((
Mindegy... hááát, képzeld oda őket, mert voltak ám!!! :D

_________________
"Nem a kudarcba fulladt álmaink törnek meg minket.
Hanem azok, amelyeket nem merünk megálmodni."


" Ha az ember hisz önmagában, nem becsül le másokat."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 137 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség