Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 22 (hétfő), 22:21

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2080 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42  Következő

Melyik történetemet olvasnád el szívesebben? Ez csak egy kérdés, és csak a közvéleménykutatás céljából teszem fel.
A Valiron dinasztia 2 28%  28%  [ 8 ]
Lepidoptera (fantasys töri) 7%  7%  [ 2 ]
Saját vámpíros történet 14%  14%  [ 4 ]
Star Wars fic (Luke/OC) 24%  24%  [ 7 ]
Vámpírnaplók fic (Stefan/Elena, Damon/Bonny) 17%  17%  [ 5 ]
Jégtündérek I. - A három erő 10%  10%  [ 3 ]
Szavazatok száma : 29
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 07 (hétfő), 15:04 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:
Négy főszereplő van: Gaby, Max, Sere és Alex. :)


Én is így gondoltam :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 07 (hétfő), 15:02 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:

Nozs: lagzit már tudod. Csak írd is meg! ;;) Mert én nagyon szeretném. És kérdésemre a válasz? Hogy akkor most két főpáros van, vagy egy fő meg egy mellék? :roll: Mert nekem Alex az etalon... :oops: De ezt már mondtam párszor... :-D


Mint már mondottam volt, majd meglátjuk. :))

Egyébként az Alex Sere páros nálam egyáltalán nem mellékszereplők. Négy főszereplő van: Gaby, Max, Sere és Alex. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 07 (hétfő), 14:59 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:

Szia!
Milyen lagzira gondolsz? :-P :))
Írok én, de ma nem megy olyan gyorsan, mint tegnap, úgyhogy ma, fájdalom szívemnek, de nem fogtok kapni fejezetet. De reményeim szerint holnap már igen. :)

Nem néztem még meg a romokat, mert eddig is az írással foglalkoztam, de mindjárt meglesem. :)


Nozs: lagzit már tudod. Csak írd is meg! ;;) Mert én nagyon szeretném. És kérdésemre a válasz? Hogy akkor most két főpáros van, vagy egy fő meg egy mellék? :roll: Mert nekem Alex az etalon... :oops: De ezt már mondtam párszor... :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 07 (hétfő), 14:52 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Meg úgy egyébként sziasztok!!!!!!!! Szia te szerző. Lesz már lagzi? Annyira várom, hogy legyen! Tudod, én vagyok az, akinek a mellékpáros a főpáros. Vagy ők a második főpáros? Hogy is van ez most? Két pár van, vagy egy meg egy? És ez most érthető volt? Imádtam az előző fejezetet, az az előttit (Serena ébredése) méginkább. NA, majd írj! Puszi!

u.i.: Megnézted a romokat?


Szia!
Milyen lagzira gondolsz? :-P :))
Írok én, de ma nem megy olyan gyorsan, mint tegnap, úgyhogy ma, fájdalom szívemnek, de nem fogtok kapni fejezetet. De reményeim szerint holnap már igen. :)

Nem néztem még meg a romokat, mert eddig is az írással foglalkoztam, de mindjárt meglesem. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 07 (hétfő), 14:50 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Meg úgy egyébként sziasztok!!!!!!!! Szia te szerző. Lesz már lagzi? Annyira várom, hogy legyen! Tudod, én vagyok az, akinek a mellékpáros a főpáros. Vagy ők a második főpáros? Hogy is van ez most? Két pár van, vagy egy meg egy? És ez most érthető volt? Imádtam az előző fejezetet, az az előttit (Serena ébredése) méginkább. NA, majd írj! Puszi!

u.i.: Megnézted a romokat?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 07 (hétfő), 14:46 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
csikigirl írta:
kóla,energiaital......vagy nem tom még mi...valakinek még vmi ötlet?


Amikor a diákod 30000-es kárt csinál.Na hidd el, akkor nem alszol... :))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 07 (hétfő), 12:25 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
ivike írta:
juuj és vége :shock: jajj nagyon jó volt a 20... de kíváncsi vagyok mi lesz Serenával meg Alex-el a végére.. :D


Hát igen. Kicsit én is sajnálom, hogy vége lesz, meg kicsit örülök is neki, hogy végre eljutottam ide. :) Nem szokásom befejezni a regényeket. :))

Majd meglátjátok, hogy mi lesz majd Alex-szel, és Serével. :)

SZERK: Ja, amúgy már a második oldalt írom a fejezetből. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 07 (hétfő), 12:20 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 05 (szombat), 12:02
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: Tiszalúc
Yenna írta:
Sziasztok! :)

Na nekiállok az utolsó fejezetnek. :)

AVD 21. fejezet: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=59171&i=1



juuj és vége :shock: jajj nagyon jó volt a 20... de kíváncsi vagyok mi lesz Serenával meg Alex-el a végére.. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 07 (hétfő), 11:08 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Sziasztok! :)

Na nekiállok az utolsó fejezetnek. :)

AVD 21. fejezet: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=59171&i=1

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 06 (vasárnap), 21:07 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
Nem vagy izé...én utálom a kávét és még jobban a teát is és én is kakaós vagyok....felpörgök tőle...néha ezért utálnak is.... de asszem én mentem alukálni hnap este jövök...Jó Éjszakát!!!! Sok sikert az uccsó fejezethez!!

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 06 (vasárnap), 21:00 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Hogy lehet a teát utálni :)

én is megyek, mert korán kelek a suli miatt :-(

Szia és jó éjt (írást :) )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 06 (vasárnap), 20:58 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
lilly írta:
Jó pancsolást! ÉS utána még jobb írást!

Asszem a teában is van koffein. Vagy nincs?


Most nagyon izé leszek, de azt is utálom. :))
Én kakaós vagyok. :))

Na mentem. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 06 (vasárnap), 20:57 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Jó pancsolást! ÉS utána még jobb írást!

Asszem a teában is van koffein. Vagy nincs?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 06 (vasárnap), 20:56 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
csikigirl írta:
kóla,energiaital......vagy nem tom még mi...valakinek még vmi ötlet?


Kólát is utálom. :D
Asszem inkább az alvást választom. :D

Egyébként is először össze kell szednem, hogy potosan milye legyen a fejezet, mert az utolsó lévén, még jobban nem gondoltam bele. Csak az utolsó mondat van meg. :))

Ui.: Most elmegyek fürödni, aztán átgondolom, és elkezdem. Max szemszögével fog kezdődni. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 06 (vasárnap), 20:54 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
kóla,energiaital......vagy nem tom még mi...valakinek még vmi ötlet?

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 06 (vasárnap), 20:54 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
lilly írta:
zseniális lett a fejezet! még egyszer köszi a gyorsaságot :) te is zseniális vagy :)


Köszönöm. :) Most irulok-pirulok. :#-) :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Yenna 2009 szeptember 06 (vasárnap), 20:57-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 06 (vasárnap), 20:53 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
zseniális lett a fejezet! még egyszer köszi a gyorsaságot :) te is zseniális vagy :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 06 (vasárnap), 20:52 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
csikigirl írta:
én nem mondtam h ne aludj....hisz te álmodban is írsz...de így belegondolva nem is rossz ötlet...jobb lesz ha rászoksz a kávéra :-? =))


Ezzel csak egy probléma van. Ki nem álhatom a kávét. Fuuuuuuuuuujjjj. :-P :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 06 (vasárnap), 20:49 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
én nem mondtam h ne aludj....hisz te álmodban is írsz...de így belegondolva nem is rossz ötlet...jobb lesz ha rászoksz a kávéra :-? =))

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 06 (vasárnap), 20:43 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
csikigirl írta:
Ez egyszerűen fenomenális :-D kösszi hogy ilyen gyors voltál.....naggyon teccet....csak így tovább... mikor lesz kövi rész?? :)) =))


Na persze. Ne is aludjak, mi? :)) :-P

Nem tudom, mikor jön, mert ez hosszabb lesz szerintem kicsivel. De igyekszem. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 06 (vasárnap), 20:41 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
Ez egyszerűen fenomenális :-D kösszi hogy ilyen gyors voltál.....naggyon teccet....csak így tovább... mikor lesz kövi rész?? :)) =))

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 06 (vasárnap), 20:15 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
lilly írta:
köszönjük!!!! :-)

nagyon jó vagy, hogy ilyen gyorsan meg tudtad írni.

(nem akarok csalni, ezért várok, de fél 10 felé lehet csalni fogok, mert 10kor mennem kell, előre is bocsi érte :oops: :)


Már megszoktam. :))

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 06 (vasárnap), 20:11 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
köszönjük!!!! :-)

nagyon jó vagy, hogy ilyen gyorsan meg tudtad írni.

(nem akarok csalni, ezért várok, de fél 10 felé lehet csalni fogok, mert 10kor mennem kell, előre is bocsi érte :oops: :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 06 (vasárnap), 20:08 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Ünnepélyesen kijelentem, hogy feltöltöttem a fejezetet. Akik nem akarnak csalni, azok reménykedjenek a modik jóindulatában, hogy hamar elolvashassák. :))

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 06 (vasárnap), 19:55 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Na, miután annyira dícsértetek, hogy már dicsfényben fürdök, felteszem a merengőre a fejezetet. :)

SZERK: Vagyis még átnézem a második részt. Eddig kerestem a bétám által javított változatot. :))

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 06 (vasárnap), 19:32 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
te vagy a legkedvesebb legaranyosabb legszeretetreméltóbb legügyesebb író és szeretünk téged mert te is szeretsz minket és minél hamarabb szereted megosztani velünk az írásodat..... tovább is van mondjam még?? :lol:

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 06 (vasárnap), 19:32 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Jól mondta (vagyis írta) az előbb csikigirl.
IMÁDUNK!!! :-D
Gyorsan elkészültél az új fejivel!! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 06 (vasárnap), 19:28 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
csikigirl írta:
Szerintem mindenki nevéban mondhatom h imádunk.... valakinek ellenvetés???

amúgy meg kajálás közben is írhatsz XD...... boccsi de ezt muszáj volt :lol:


Vigyázat, mert megteszem, hogy csak holnap teszem fel a fejezetet (pedig elkészült). :-P
Az író lelkét ápolgatni kell. :))

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 06 (vasárnap), 19:26 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
Szerintem mindenki nevéban mondhatom h imádunk.... valakinek ellenvetés???

amúgy meg kajálás közben is írhatsz XD...... boccsi de ezt muszáj volt :lol:

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 06 (vasárnap), 19:20 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Hé! Nem türelmetlenkedni! Azért vannak némi szükségleteim, amiket a regényírás alatt sem hagyhatom ki. :))
Mit szólnátok, ha éhenhalnék???? :))

Egyébként megkaptam a bétámtól, most majd javítok, és teszem fel az új fejezetet. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 06 (vasárnap), 19:17 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 11:23
Hozzászólások: 59
Nekem azt írta h kész van a harmadik résszel, de h ma felteszi-e azt nem tudom :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 06 (vasárnap), 19:05 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
Mennyi van még hátra?? mennyi esélyt látsz rá, hogy ma elolvassuk??

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 06 (vasárnap), 18:18 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
lilly írta:
Szerintem is jók a képek, amiket linkeltél, Eniko28.
A Neuschwanstein-i kastély nagyon szép, és szerintem illik Beau-ra.

De nekem még a romra: a cseszneki vár is tetszik.
http://image.dashofer.hu/upload/epitinf ... k_nagy.jpg


Igen, ez is nagyon ott van. Egyébként hívj Encinek. Csak csesznekkel az az egy baj van, hogy vár, és nem kastély. :( De én is szeretem nagyon. Az egyik kedvenc rajzom is ez a várrom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 06 (vasárnap), 18:14 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Bocsika, most nem nézegetem a képeket, mert írok ezerrel. El akarom csípni még a bétámat az uccsó résszel is. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 06 (vasárnap), 18:13 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
Amelyikek a kastélyról lettek először betéve....
ezek:
Beau:
http://www.naptarkiado.hu/kepek/mkast/mkast07.jpg
http://www.hosszuhetvege.xutazas.hu/hos ... 052730.jpg

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 06 (vasárnap), 18:11 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Szerintem is jók a képek, amiket linkeltél, Eniko28.
A Neuschwanstein-i kastély nagyon szép, és szerintem illik Beau-ra.

De nekem még a romra: a cseszneki vár is tetszik.
http://image.dashofer.hu/upload/epitinf ... k_nagy.jpg


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 06 (vasárnap), 18:07 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
csikigirl írta:
Ezek tök jó képek...valahogy így képzeltem el én is a katélyt :-D


melyikekre mondod?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 06 (vasárnap), 18:06 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
Ezek tök jó képek...valahogy így képzeltem el én is a katélyt :-D

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 06 (vasárnap), 18:06 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:
Eniko28 írta:
olvass kettővel lejjebb :P


És azokról van képed? Esetleg? :)


a szkennelős-feltöltőssel próbálkozom, ha valami összejött, akkor szólok, de neten is találtam róluk:
póstelek:
http://mw2.google.com/mw-panoramio/phot ... 921882.jpg
http://files.blogter.hu/user_files/4932 ... seg....jpg
réde:
http://rede.lapunk.hu/tarhely/rede/kepek/rede_060.jpg (ennél jobb van könyvben, holnap segítenek nekem, hogy fel tudjam tenni :) )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 06 (vasárnap), 17:47 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
olvass kettővel lejjebb :P


És azokról van képed? Esetleg? :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 06 (vasárnap), 17:40 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
olvass kettővel lejjebb :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 06 (vasárnap), 17:40 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Yenna írta:
Eniko28 írta:


Vicc, de pont arra gondoltam, hogy inkább a várromot tenném bele, de talán jobb képek kellenének. :S


gondolom :lol:
ez csak úgy szembeakadt. Az impozáns könyvecskémben ilyenek nincsenek :?


:)
Majd ha végeztem keresek. :)
Már elhatároztam, hogyha végzek a regénnyel, be akarom köttetni, hogy olyan legyen, mintha kiadták volna, és akkor csinálok neki valami jó kis borítót. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 06 (vasárnap), 17:37 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Yenna írta:

A második a (most azért sem keresem ki, hogyan kell írni :P) Najsvajstejn. :))
Egyébként ha beszkennelted, azt egy képfeltöltős oldalra kell feltenni, és akkor már beillesztheted ide.


Aha.... Kicsit analfabéta vagyok az ilyenekhez. Na mindegy. De a másik a Wenckheim szeritnem jó, mert mondom, az erdő közepén van, és olyan szép., csak kell neki némi pici photoshop :) Neked meg az, ahogy elnéztem a képeket, amiket csináltál tök jól megy :-D egyébként lesz este fejezet, vagy csak holnap?


Most kezdtem el az utolsó részt, és ha azzal meg vagyok, meg van a fejezet. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 06 (vasárnap), 17:36 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:
Eniko28 írta:


Vicc, de pont arra gondoltam, hogy inkább a várromot tenném bele, de talán jobb képek kellenének. :S


gondolom :lol:
ez csak úgy szembeakadt. Az impozáns könyvecskémben ilyenek nincsenek :?

kastélyromnak ott van Póstelek, meg Réde... Azok nagyon szépek voltak, és még mindig olyan jól néznek ki, mint tető nélküli romok, csakhát Pósteleknek nincsen tornya... :(


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Eniko28 2009 szeptember 06 (vasárnap), 17:40-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 06 (vasárnap), 17:35 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:

A második a (most azért sem keresem ki, hogyan kell írni :P) Najsvajstejn. :))
Egyébként ha beszkennelted, azt egy képfeltöltős oldalra kell feltenni, és akkor már beillesztheted ide.


Aha.... Kicsit analfabéta vagyok az ilyenekhez. Na mindegy. De a másik a Wenckheim szeritnem jó, mert mondom, az erdő közepén van, és olyan szép., csak kell neki némi pici photoshop :) Neked meg az, ahogy elnéztem a képeket, amiket csináltál tök jól megy :-D egyébként lesz este fejezet, vagy csak holnap?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 06 (vasárnap), 17:33 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:


Vicc, de pont arra gondoltam, hogy inkább a várromot tenném bele, de talán jobb képek kellenének. :S

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 06 (vasárnap), 17:31 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
ja, ez kimaradt: régi várrom a hegy tetején az erdőben:
http://www.nordtour.hu/pic/medium/9728C ... 68D79E.jpg
http://www.origo.hu/i/0905/20090529kerekivar1.jpg


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 06 (vasárnap), 17:31 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Beau:
http://www.naptarkiado.hu/kepek/mkast/mkast07.jpg
http://www.hosszuhetvege.xutazas.hu/hos ... 052730.jpg

Az egész fővárost valahogy így képzelem el:
http://backend.aleph.hu/travelmax/publi ... Ceske3.jpg

a képeket beszkenneltem a könyvemből, de nem tudom hogy ide feltenni, ezek a neten voltak ugyan a. kastélyokról, de amik a könyvemben vannak, azok átlag másik irányból. A főváros meg csak úgy jött... És a puzzle képeknél integetett nekem Valiron :)


A második a (most azért sem keresem ki, hogyan kell írni :P) Najsvajstejn. :))
Egyébként ha beszkennelted, azt egy képfeltöltős oldalra kell feltenni, és akkor már beillesztheted ide.

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 06 (vasárnap), 17:26 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Beau:
http://www.naptarkiado.hu/kepek/mkast/mkast07.jpg
http://www.hosszuhetvege.xutazas.hu/hos ... 052730.jpg

Az egész fővárost valahogy így képzelem el:
http://backend.aleph.hu/travelmax/publi ... Ceske3.jpg

a képeket beszkenneltem a könyvemből, de nem tudom hogy ide feltenni, ezek a neten voltak ugyan a. kastélyokról, de amik a könyvemben vannak, azok átlag másik irányból. A főváros meg csak úgy jött... És a puzzle képeknél integetett nekem Valiron :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 06 (vasárnap), 17:04 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Idézet:
Nagyon köszönöm, és ha még keresel, megköszönném, mert most az írás miatt nem keresgéltem még kastélyok után. :)
Esetleg, ha be tudod rakni a képet, megköszönném. :)


És hogy kell betenni a képet? vagy a webcímet? (képcímet)


Hát ha internetes oldal címét teszed be, egyszerűen beillesztetted, ahhoz semmi kód nincs. Ha képet akarsz betenni, akkor a képnek a linkjét kell egy közé betenni.

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2080 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Googlebot valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség