Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 23 (kedd), 0:24

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2080 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 42  Következő

Melyik történetemet olvasnád el szívesebben? Ez csak egy kérdés, és csak a közvéleménykutatás céljából teszem fel.
A Valiron dinasztia 2 28%  28%  [ 8 ]
Lepidoptera (fantasys töri) 7%  7%  [ 2 ]
Saját vámpíros történet 14%  14%  [ 4 ]
Star Wars fic (Luke/OC) 24%  24%  [ 7 ]
Vámpírnaplók fic (Stefan/Elena, Damon/Bonny) 17%  17%  [ 5 ]
Jégtündérek I. - A három erő 10%  10%  [ 3 ]
Szavazatok száma : 29
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 12 (szombat), 18:10 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
És milyen napod volt ma? Az íráson kívül :)

Te ugye tanár vagy? Heti hány órád vagy?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 12 (szombat), 17:57 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
lilly írta:
Már alig várom hogy megjelenjen a főoldalon :)

Én is. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 12 (szombat), 17:53 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Már alig várom hogy megjelenjen a főoldalon :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 12 (szombat), 17:46 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Jelentem, feltöltöttem az AVD 2 előszavát. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 12 (szombat), 17:14 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
lilly írta:
Gyors vagy, már megvan az eleje az AVD2nek :)
És akkor készen is 3 oldalas? :)


Pont 3 oldal. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 12 (szombat), 17:13 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Gyors vagy, már megvan az eleje az AVD2nek :)
És akkor készen is 3 oldalas? :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 12 (szombat), 15:42 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Elkezdtem a harmadik oldalt az AVD 2-ben. :D

SZERK: 2 oldal 27 sor. :D
Hú, nem tudom, mit fogtok szólni hozzá. :)) Hozom a formám. :))

Na készen lettem fele, és hamarosan kapjátok. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 12 (szombat), 15:16 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Luciatus írta:
azért maradjunk a regénynél légyszi :)


Bocsi. :)

Na akkor folytatom az előszót. Eddig 1 oldal 27 sor van meg belőle. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 12 (szombat), 14:37 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
azért maradjunk a regénynél légyszi :)

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 12 (szombat), 14:35 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
csikigirl írta:
sztem minden anyuka ilyen.....az enyém is $fal
takarítsál.....tanuljál.....ide menj...oda menj.... ne csináld ezt... ne csináld azt...

nah mind1.... én MÉG tudok várni.....holnap 11-12-ig legyen kész és jó vagy:P
az enyém mindenkinél tùl tesz. most pl a nem létező füvet nyìrja! :(( ezért ölöm a pénzt a telefonomon, és ezért nem tudom irni a regényt. :((

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 12 (szombat), 14:25 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
sztem minden anyuka ilyen.....az enyém is $fal
takarítsál.....tanuljál.....ide menj...oda menj.... ne csináld ezt... ne csináld azt...

nah mind1.... én MÉG tudok várni.....holnap 11-12-ig legyen kész és jó vagy:P

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 12 (szombat), 14:11 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Anyám mániája a takarítás, a fűnyérás, és minden egyéb, ami azzal jár, hogy túrja a földet! Most mehetek ki, különben még inkább idióta lesz, mint amennyire délelőtt volt az. ~x( ~x( $fal $fal $fal UTÁLOM!!!!!!!!!!!!!!!
Nem elég az, hogy délelőtt takarítottam, még mehetek ki!!!!!! $fal $fal $fal $fal

Még a regényem sem írhatom. Valaki mentsen meg!!!!!!!!!! :((

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 12 (szombat), 13:51 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
lilly írta:
És milyen hosszú lesz a bevezető rész? ;;) :)


Nyemtom. :)
Most írom a második oldalt.

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 12 (szombat), 13:50 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
És milyen hosszú lesz a bevezető rész? ;;) :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 12 (szombat), 13:28 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
csikigirl írta:
Mikor lesz kész a bevezető rész?? ;;) :-SS


Ejnye, ejnye. :D
Eddig ebédeltem, most pedig feltöltöttem a Fogadás második fejezetét. :)

Most fogok nekiállni az előszó végének. Nem tom, mikorra lesz készen, de szeretném még ma befejezni. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 12 (szombat), 13:24 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
Mikor lesz kész a bevezető rész?? ;;) :-SS

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 12 (szombat), 12:38 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
lilly írta:

Szerintem egybe kell írni. Hiszen a szőkésbarna is egy szó :)


Igazából én is erre gondoltam, és így is írtam, de sosem lehessen tudni. :))

Már 32 sor meg van az előszóból. :D

Ui.: Most megyek ebédelni, aztán folytatom. :)

SZERK: Vagyok. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 12 (szombat), 12:36 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Yenna írta:
Szerintetek azt, hogy vörösesszőke, hogy írják?

1. vörösesszőke
2. vöröses-szőke
3. vöröses szőke

:)


Szerintem egybe kell írni. Hiszen a szőkésbarna is egy szó :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 12 (szombat), 12:34 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
lilly írta:
Sziasztok!

Yenna, a Fogadás is nagyon jó. Nekem nagyon tetszik. Remélem, minél előbb olvashatom a többi fejezetet is :)

És akkor előbb majd AVD2-t fogunk kapni? :) Ha annak az előszavát írod.


Szia!

Hozom a többi fejezetet is. :) Már ki is javítottam a másodikat, csak megvárom, míg a főoldalról eltűnök, és aztán töltöm fel. :)

Most egyelőre igen, úgy néz ki, hogy AVD 2-t kaptok először. Valahogy ehhez jött a több ötlet. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 12 (szombat), 12:32 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Sziasztok!

Yenna, a Fogadás is nagyon jó. Nekem nagyon tetszik. Remélem, minél előbb olvashatom a többi fejezetet is :)

És akkor előbb majd AVD2-t fogunk kapni? :) Ha annak az előszavát írod.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 12 (szombat), 12:31 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Szerintetek azt, hogy vörösesszőke, hogy írják?

1. vörösesszőke
2. vöröses-szőke
3. vöröses szőke

:)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 12 (szombat), 12:15 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
csikigirl írta:
Hello mindenki!!

Mi van itt emberek??? Mindenki szabadságolta magát??

Fogadást is véleményezzétek lehetőleg majd pozitív kritikával..... önbizalom hiányban szenved a mi Yennánk!!! :lol: :wink:


:-P :-P :-P :-P :-P
Én már vagyok, és épp az AVD 2 előszavát írom. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 12 (szombat), 12:12 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
Hello mindenki!!

Mi van itt emberek??? Mindenki szabadságolta magát??

Fogadást is véleményezzétek lehetőleg majd pozitív kritikával..... önbizalom hiányban szenved a mi Yennánk!!! :lol: :wink:

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 12 (szombat), 10:01 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:

átolvastam :) újfent :P NEm gondolod, hogy a gondolós rész elé kellene az a gondolatjel? ( Nem akaok kukacoskodni :) )


A modik nem szóltak érte, szóval nem tudom. $? :-/

Most mennem kell porszívózni. :( :(( Egy óra múlva kb vagyok.

SZERK: Vagyok, és javítom a Fogadás második fejezetét, és írom az AVD 2-t. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 11 (péntek), 23:21 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:
Feltöltöttem a Fogadás első fejezetét. Ha nem tetszik valakinek, ne szidjatok. :)) Én azt mondom, hogy nem egy nagy szám. :))

SZERK: Fogadás 1. fejezet: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=59418


átolvastam :) újfent :P NEm gondolod, hogy a gondolós rész elé kellene az a gondolatjel? ( Nem akaok kukacoskodni :) )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 11 (péntek), 22:01 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Feltöltöttem a Fogadás első fejezetét. Ha nem tetszik valakinek, ne szidjatok. :)) Én azt mondom, hogy nem egy nagy szám. :))

SZERK: Fogadás 1. fejezet: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=59418

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 11 (péntek), 20:13 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Béta elküldve!


Én mondtam, hogy sokkal rosszabb a dinasztiánál. :))

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 11 (péntek), 20:05 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Sziasztok!
Végre itthon. :)

Csikigirl, most már küldheted, mert vagyok. :)
Eniko28, tudom, hogy nem olyan a leírásban, de egyszerűen olyat nem találok. Egyébként, ha jól emlékszem, tőled kaptam msn-en egy képet, ami nagyon tetszett, mint a beau-i kastély, csak túl kicsi a kép, de nem tudtam, mi az. Milyen kastély az? Mert esetleg rákeresek, hogy hátha találok nagyobbat. :)
Mindjárt nézem a javítást, eddig csak letöltöttem. :)
Egyébként eddig a AVD2-re van több ötletem, az ABD-re nem sok, vagyis lehet, hogy párhuzamosan fogom írni. DE, ami a legfontosabb, hogy mindegyikből lesz egy-egy regény. Már tervbe van véve, hogy lesz ABD, AVD2, és ABD2 is. :D

Na, asszem, mindenre válaszoltam. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 11 (péntek), 18:10 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Béta elküldve! Puszi neked! És akkor ABD vagy AVD2? :oops: Tudod, lagzit akarunk, meg babát!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 11 (péntek), 18:07 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:
Mit szóltok ehhez, ez milyen lenne a beau-i rom? :)
Nekem nagyon tetszik, csak az a baj, hogy fogalmam sincs, hogy hol van.

http://www.wallpaperbase.com/wallpapers ... tle_14.jpg


Jó ez is, csak vedd le a BANNER feliratot a homlokzatról!!! :)
Csak az bibi, hogy a könyved leírásában nem így néz ki :?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 11 (péntek), 17:00 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
Elolvastam :-D
Naggyon tetszett és küldöm a javítottat ha vagy.... :wink:

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 11 (péntek), 16:31 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
Szijja! nem rossz bár én nem így képzeltem el..... nah mind1....

amúgy a fogadás című könyvel mindjárt végzek és elküldöm :) :-D

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 11 (péntek), 15:20 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Yenna írta:
Mit szóltok ehhez, ez milyen lenne a beau-i rom? :)
Nekem nagyon tetszik, csak az a baj, hogy fogalmam sincs, hogy hol van.

http://www.wallpaperbase.com/wallpapers ... tle_14.jpg


Nekem tetszik :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 10 (csütörtök), 21:50 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Mit szóltok ehhez, ez milyen lenne a beau-i rom? :)
Nekem nagyon tetszik, csak az a baj, hogy fogalmam sincs, hogy hol van.

http://www.wallpaperbase.com/wallpapers ... tle_14.jpg

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 10 (csütörtök), 20:52 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Jelentem, belefogtam a folytatásba. Azért ne számítsatok arra, hogy hamar jönni fog az első fejezet, mert még konkrét ötleteim nincsenek. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 10 (csütörtök), 20:41 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Yenna írta:
lilly írta:
És a következő történeted mikorra várhatjuk?

Gondolok itt arra amit többen megkaptak bétázásra :) :D


Hát, ha visszakaptam, akkor elkezdem feltenni. :)


Holnap megkapod! Még az utsó fejezet hátra van, de egyébként már épp a templomba tartok a fehér rózsával... :) Nagyon tetszik, aztán ha kész, meg a magam mondandóját is mellé tűztem, akkor elkezdek jegelni (te érted! :) ) Holnap elm küldöm a képeket is!


Haláli, de vagy háromszor kellett elolvasnom, mire megértettem. :))
Ha holnap küldöd, akkor azt már tudom feltenni. Remélem azért valamennyire tetszik. :D
Én elkezdtem olvasni, de aztán elkezdtem agyalni a folytatáson. :#-)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 10 (csütörtök), 20:36 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:
lilly írta:
És a következő történeted mikorra várhatjuk?

Gondolok itt arra amit többen megkaptak bétázásra :) :D


Hát, ha visszakaptam, akkor elkezdem feltenni. :)


Holnap megkapod! Még az utsó fejezet hátra van, de egyébként már épp a templomba tartok a fehér rózsával... :) Nagyon tetszik, aztán ha kész, meg a magam mondandóját is mellé tűztem, akkor elkezdek jegelni (te érted! :) ) Holnap elm küldöm a képeket is!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 10 (csütörtök), 19:16 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
lilly írta:
És a következő történeted mikorra várhatjuk?

Gondolok itt arra amit többen megkaptak bétázásra :) :D


Hát, ha visszakaptam, akkor elkezdem feltenni. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 10 (csütörtök), 19:12 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
És a következő történeted mikorra várhatjuk?

Gondolok itt arra amit többen megkaptak bétázásra :) :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 10 (csütörtök), 18:17 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
sawa-chan írta:
lilly írta:
Yenna írta:
Na, elkezdtem összeszedni a második generáció neveit. :))

SZERK: Belegondolni is poén, hogy pl Gabriel regénye 2040-ben fog játszódni. :))


Melyik nevekre gondolsz? Ha nem titok még :)

2040. Akkor ő hány éves is lesz pontosan? Mármint Gabriel.


Ha a Gabriel-es történet 2009-ben indult és két évet ölel fel akkor 29 lesz.


Gabriel 2010 áprilisában született, ezért 2040-ben 30 lesz. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 10 (csütörtök), 18:16 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
lilly írta:
Yenna írta:
Na, elkezdtem összeszedni a második generáció neveit. :))

SZERK: Belegondolni is poén, hogy pl Gabriel regénye 2040-ben fog játszódni. :))


Melyik nevekre gondolsz? Ha nem titok még :)

2040. Akkor ő hány éves is lesz pontosan? Mármint Gabriel.


30 éves lesz. :)
A nevek? Ugye Gabriel, Theresa, Myla Rose, Marcus. A vezetékneveket nem mondom. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 10 (csütörtök), 18:15 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 26 (csütörtök), 21:06
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Debrecen
lilly írta:
Yenna írta:
Na, elkezdtem összeszedni a második generáció neveit. :))

SZERK: Belegondolni is poén, hogy pl Gabriel regénye 2040-ben fog játszódni. :))


Melyik nevekre gondolsz? Ha nem titok még :)

2040. Akkor ő hány éves is lesz pontosan? Mármint Gabriel.


Ha a Gabriel-es történet 2009-ben indult és két évet ölel fel akkor 29 lesz.

_________________
„A valóság és a vírtualitás közti különbség nagyon egyszerű. Egy szimulációban tudod, hogy mindent egy nagy teljesítményű gép futtat. A valóságban nincs ilyenről szó, ezért könnyen támad az embernek olyan tévképzete, mintha ő irányítana.”


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 10 (csütörtök), 18:10 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
sawa-chan írta:
Szia!

Már régen írtam. Én is Alex és Sere törire szavazok. Egyébként az utolsó fejezet nagyon tetszet, és most nagyon fogsz utálni, de nekem a 21-es fejezet egy kicsit csalódás volt, de csak a legeleje. Egyébként az is nagyon jó volt, csak nekem a kiszabadítása egy kicsit, nem is tudom, többre számítottam. Azt hittem ott fogod elkezdeni ahol abbahagytad, és egy kicsit bővebben leírod. Nem volt rossz így se ne érts félre, csak mikor neki kezdtem több részletre számítottam.


Hát így alakult. :)
Már elkezdtem összeszedni a folytatáshoz a neveket, vagyis, amik majd a Gabriel-es részhez kellenek. Az Alexes, Serenás részen is gondolkoztam, de még kellenek ötletek. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 10 (csütörtök), 18:10 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Yenna írta:
Na, elkezdtem összeszedni a második generáció neveit. :))

SZERK: Belegondolni is poén, hogy pl Gabriel regénye 2040-ben fog játszódni. :))


Melyik nevekre gondolsz? Ha nem titok még :)

2040. Akkor ő hány éves is lesz pontosan? Mármint Gabriel.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 10 (csütörtök), 18:05 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 26 (csütörtök), 21:06
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Debrecen
Szia!

Már régen írtam. Én is Alex és Sere törire szavazok. Egyébként az utolsó fejezet nagyon tetszet, és most nagyon fogsz utálni, de nekem a 21-es fejezet egy kicsit csalódás volt, de csak a legeleje. Egyébként az is nagyon jó volt, csak nekem a kiszabadítása egy kicsit, nem is tudom, többre számítottam. Azt hittem ott fogod elkezdeni ahol abbahagytad, és egy kicsit bővebben leírod. Nem volt rossz így se ne érts félre, csak mikor neki kezdtem több részletre számítottam.

_________________
„A valóság és a vírtualitás közti különbség nagyon egyszerű. Egy szimulációban tudod, hogy mindent egy nagy teljesítményű gép futtat. A valóságban nincs ilyenről szó, ezért könnyen támad az embernek olyan tévképzete, mintha ő irányítana.”


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 10 (csütörtök), 17:43 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Na, elkezdtem összeszedni a második generáció neveit. :))

SZERK: Belegondolni is poén, hogy pl Gabriel regénye 2040-ben fog játszódni. :))

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 10 (csütörtök), 16:24 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
lilly írta:
Gratulálok! Nagyon szuper lett a könyved!
És én is a Sere-Alex párosra szavazok! Legyen lagzi meg baba :)


Köszi. :)
Lesz lagzi, és lesz baba, de ha nem haragszotok, ez nem fog olyan egyszerűen menni. De gondolom a Valiron dinasztiából ezt már megtapasztaltátok tőlem. :))

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 10 (csütörtök), 12:53 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Gratulálok! Nagyon szuper lett a könyved!
És én is a Sere-Alex párosra szavazok! Legyen lagzi meg baba :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 09 (szerda), 20:55 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:

Akkor oké, csak legyen meg mihamarabb :) Holnap kapsz fogadást, meg ma már jegelek :), holnap kapsz majd képeket is :) Puszi, és jó olvasást!


Azért kérek egy kis pihenőt. :D
Most pl elmegyek fürödni, és szerintem én is alszom. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 09 (szerda), 20:53 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:
Eniko28 írta:
csikigirl írta:
szavazás befejezve...Serenáékról fogunk olvasni:P


Egyet értek!!!!!! Lagzit és babát Alexnek!!!! :)


Kaptok majd. :))
Lagzi is lesz, és baba is. :D


Akkor oké, csak legyen meg mihamarabb :) Holnap kapsz fogadást, meg ma már jegelek :), holnap kapsz majd képeket is :) Puszi, és jó olvasást!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2080 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 42  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség