Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 23 (kedd), 6:46

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2080 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 42  Következő

Melyik történetemet olvasnád el szívesebben? Ez csak egy kérdés, és csak a közvéleménykutatás céljából teszem fel.
A Valiron dinasztia 2 28%  28%  [ 8 ]
Lepidoptera (fantasys töri) 7%  7%  [ 2 ]
Saját vámpíros történet 14%  14%  [ 4 ]
Star Wars fic (Luke/OC) 24%  24%  [ 7 ]
Vámpírnaplók fic (Stefan/Elena, Damon/Bonny) 17%  17%  [ 5 ]
Jégtündérek I. - A három erő 10%  10%  [ 3 ]
Szavazatok száma : 29
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 29 (csütörtök), 16:03 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
*kiscsillag* írta:
Nahát... Majd visszasunyulok, ha lesz mit néznem! :) Addig bolyongok az éterben... Küldjek zsepit Enikő? :cry:


Ne szemtelenkedj, mert lecsaplak!

Egyet-egyet már csináltam, és meg kell mondjam, az egyik iszonyat jó lett, már csak ki kell kupálni a skiccből rajzzá :D

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 29 (csütörtök), 11:43 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Nahát... Majd visszasunyulok, ha lesz mit néznem! :) Addig bolyongok az éterben... Küldjek zsepit Enikő? :cry:

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 29 (csütörtök), 10:37 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Aztán csak egy kérdés, Yennának: csak kettő, vagy túlszaladhatok a listán? Kicsit unom már a St. Basilt meg a Taj Mahalt, valami izgalmasabb szabadkézinek jobban tudnék örülni :)
lehet többet is. csak a minimum az egy-egy :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 29 (csütörtök), 9:46 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
*kiscsillag* írta:
Átsunnyogtam Enikőtől. :-D Nagyon jók a munkáid! Ez a füzet is szuper lett, a családfás képek is és hát az írásaidról nem is szólva... Még régebben- mikor még azt töltögetted- olvastam a Valiron Dinasztiát és a Fogadást. Mostanában pedig láttam, h a VD-nek van második része, amit már korábban is elkezdtem, de akkor nem tetszett, pedig, hűűűű.... nagyon jó! Izgalmas és érdekes. NAgyon várom a folytatást! É s én is kiváncsi vagyok azokra a bizonyos "tervezetekre" . :) puszóóó


Ez most zokon esett. Nagyon-nagyon-nagyon zokon esett. Hogy átsunnyogtál tőlem... :(( :(( :(( :(( :(( most sírok....

Aztán csak egy kérdés, Yennának: csak kettő, vagy túlszaladhatok a listán? Kicsit unom már a St. Basilt meg a Taj Mahalt, valami izgalmasabb szabadkézinek jobban tudnék örülni :)

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 29 (csütörtök), 8:15 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
És akkor jöjjön a nap érdekessége. :D

Címer készítő verseny

Úgy döntöttem, hogy szeretnék a két családnak, a Beaumontoknak, és a Kenyonoknak egy-egy címert. De sajna, engem rajztehetséggel nem igazán áldottak meg, ezért akinek van kedve, az készíthet két címert. :)

A feladat abból áll, hogy aki részt szeretne venni a játékban, az rajzol mindkét családhoz egy-egy címert. Én valami ilyesmire gondoltam (a képen szöveg is van, de ezt találtam a legjobb példának): http://www.thetreemaker.com/images/1793 ... f-arms.jpg
Aztán, amikor elkészült a két művel, a profilomban található e-mail címemre elküldi, névvel együtt. Eredményhírdetés mondjuk két hét múlva, november 15-én. Akkor kiválasztom a két legjobbat, ami nekem tetszik, és azok fognak szerepelni a borítón.
Ha mondjuk nem tud valaki scennelni, az fényképezze le, és úgy küldje el nekem.

A másik, amit még szeretnék kérni, az az, hogy mindenki magyarázza el, hogy miért tett mondjuk szárnyat a két oldalára, vagy miért van sas a tetejét, stb. Csak, hogy értsem, mire gondolt a címer elkészítésénél. :)

És akkor jó munkát! :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 29 (csütörtök), 8:03 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Átsunnyogtam Enikőtől. :-D Nagyon jók a munkáid! Ez a füzet is szuper lett, a családfás képek is és hát az írásaidról nem is szólva... Még régebben- mikor még azt töltögetted- olvastam a Valiron Dinasztiát és a Fogadást. Mostanában pedig láttam, h a VD-nek van második része, amit már korábban is elkezdtem, de akkor nem tetszett, pedig, hűűűű.... nagyon jó! Izgalmas és érdekes. NAgyon várom a folytatást! É s én is kiváncsi vagyok azokra a bizonyos "tervezetekre" . :) puszóóó


Szia! Üdv nálunk. :)
Örülök, hogy tetszik a regény. Egyébként a sorrend így néz ki: AVD 1, ABD 1, AVD 2, ABD 2. És ahogy haladunk a regényekben, úgy lesznek egyre hosszabbak. :D
A tervezeteket hozom, de az elmúlt napokban kicsit elszaladt felettem az idő. Ma sem leszek itthon, max csa délután.

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 28 (szerda), 22:47 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Átsunnyogtam Enikőtől. :-D Nagyon jók a munkáid! Ez a füzet is szuper lett, a családfás képek is és hát az írásaidról nem is szólva... Még régebben- mikor még azt töltögetted- olvastam a Valiron Dinasztiát és a Fogadást. Mostanában pedig láttam, h a VD-nek van második része, amit már korábban is elkezdtem, de akkor nem tetszett, pedig, hűűűű.... nagyon jó! Izgalmas és érdekes. NAgyon várom a folytatást! É s én is kiváncsi vagyok azokra a bizonyos "tervezetekre" . :) puszóóó

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 27 (kedd), 0:14 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
domenico írta:
Engem érdekelne. És légyszi a többi tervezetet is rakd már fel légyszike.


Most már kicsit késő van, és én lassan megyek az ágyba. De holnap csinálok mindenről egy-egy mintát, és beteszem, árral együtt.
Egyébként ilyenek vannak: naptárak (elég sok féle), bögrék, egérpad, hógömb, párnahuzat, póló, plüss állatok, kulcstartó, puzzle, spirálfüzet, sörös korsó, válltáska. Most így nagyvonalakban.

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 27 (kedd), 0:06 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 22 (kedd), 19:47
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Hungary
Engem érdekelne. És légyszi a többi tervezetet is rakd már fel légyszike.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 27 (kedd), 0:05 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Yenna írta:
lilly írta:

Megszokhattuk volna már, de ilyet szerintem nem lehet megszokni :)

Amúgy majdnem másfél órája milyen ajánlatot említettél? :D


Ja, igen. :)
Eszembe jutott, hogy elkezdek készülni a 2010-es naptáromra (amit a rendelni akarok), és megnyitottam a dm-es programomat, amivel naptárokat, és egyéb ajándéktárgyakat lehet rendelni. És poénból csináltam egy spirálfüzetet.

Kb így nézne ki, ha megrendelném: http://static.fotoalbum.hu/picturezoom/ ... 221250.jpg

És arra gondoltam, ha szeretnétek ilyet rendelni, akkor megbeszélhetjük a dolgot. Majd holnap délelőtt beteszem az összes borítót, amit csináltam eddig, és ha mondjuk szeretnétek egy ilyen füzetet rendelni (ha esetleg más dolgok is érdekelnek benneteket, akkor felsorolom, hogy mi mennyibe kerül, és esetleg egy mintát is csinálok rá), akkor lehet választani, hogy ki mit akar az elejére, vagy a hátuljára. Kérésre külön személyre szabottat is csinálok. :)


Nagyon jól néz ki a spirálfüzet. :)
Engem lehet érdekelne majd :)

De most megyek csicsikálni!
Sziasztok és jóéjt!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 26 (hétfő), 23:54 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
lilly írta:

Megszokhattuk volna már, de ilyet szerintem nem lehet megszokni :)

Amúgy majdnem másfél órája milyen ajánlatot említettél? :D


Ja, igen. :)
Eszembe jutott, hogy elkezdek készülni a 2010-es naptáromra (amit a rendelni akarok), és megnyitottam a dm-es programomat, amivel naptárokat, és egyéb ajándéktárgyakat lehet rendelni. És poénból csináltam egy spirálfüzetet.

Kb így nézne ki, ha megrendelném: http://static.fotoalbum.hu/picturezoom/ ... 221250.jpg

És arra gondoltam, ha szeretnétek ilyet rendelni, akkor megbeszélhetjük a dolgot. Majd holnap délelőtt beteszem az összes borítót, amit csináltam eddig, és ha mondjuk szeretnétek egy ilyen füzetet rendelni (ha esetleg más dolgok is érdekelnek benneteket, akkor felsorolom, hogy mi mennyibe kerül, és esetleg egy mintát is csinálok rá), akkor lehet választani, hogy ki mit akar az elejére, vagy a hátuljára. Kérésre külön személyre szabottat is csinálok. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 26 (hétfő), 23:48 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Yenna írta:
lilly írta:
Ez hihetetlenül fantasztikus lett!!! _U_ _U_ :-P :D

A vége: tényleg nagy lett a függővég! Így abbahagyni már gonoszság tőled! :) De egy klassz fejezet után klassz vég kell, nem? :) :))

Légyszi, ezek után, siess nagyon a folytatással!!! :#-) :)


Nem szoktatok még hozzá, hogy én ilyen gonosz vagyok? :))
Jön majd a folytatás. :)


Megszokhattuk volna már, de ilyet szerintem nem lehet megszokni :)

Amúgy majdnem másfél órája milyen ajánlatot említettél? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 26 (hétfő), 23:34 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
lilly írta:
Ez hihetetlenül fantasztikus lett!!! _U_ _U_ :-P :D

A vége: tényleg nagy lett a függővég! Így abbahagyni már gonoszság tőled! :) De egy klassz fejezet után klassz vég kell, nem? :) :))

Légyszi, ezek után, siess nagyon a folytatással!!! :#-) :)


Nem szoktatok még hozzá, hogy én ilyen gonosz vagyok? :))
Jön majd a folytatás. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 26 (hétfő), 23:32 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 22 (kedd), 19:47
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Hungary
Te, hogy bírtad elolvasni? mert énnálam még nem töltötték föl a modik?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 26 (hétfő), 23:23 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Ez hihetetlenül fantasztikus lett!!! _U_ _U_ :-P :D

A vége: tényleg nagy lett a függővég! Így abbahagyni már gonoszság tőled! :) De egy klassz fejezet után klassz vég kell, nem? :) :))

Légyszi, ezek után, siess nagyon a folytatással!!! :#-) :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 26 (hétfő), 22:19 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
lilly írta:
Yenna írta:
Feltöltöttem a fejezetet. :D
És figyelmeztetlek benneteket, hogy akkora függővége van, mint ide Nagykáta. =)) :))


ÉLJEN!!!
Annyira örülök neki :)

Megyek olvasni és utána írok kritit :D


Oké. Én meg megyek úszni egyet, aztán teszek nektek egy ajánlatot, és felrakom a borítókat. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 26 (hétfő), 22:17 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Yenna írta:
Feltöltöttem a fejezetet. :D
És figyelmeztetlek benneteket, hogy akkora függővége van, mint ide Nagykáta. =)) :))


ÉLJEN!!!
Annyira örülök neki :)

Megyek olvasni és utána írok kritit :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 26 (hétfő), 22:08 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Feltöltöttem a fejezetet. :D
És figyelmeztetlek benneteket, hogy akkora függővége van, mint ide Nagykáta. =)) :))

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 26 (hétfő), 21:32 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:
Ezennel ünneplyesen visszaszívom. :D


Na azért! :D

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 26 (hétfő), 21:25 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Yenna írta:
Még nem kaptam meg a javítást, mert a bétám még nem jelentkezett, szóval várjatok szépen. De még ma megkapjátok. :)


Na, akkor ezt az állítást vissza is vonhatod, mert megkaptad, és csak várjatok! :D Nagyon, nagyon ott van!!! :)


Ezennel ünneplyesen visszaszívom. :D
Gőzerővel javítok. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 26 (hétfő), 21:16 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:
Még nem kaptam meg a javítást, mert a bétám még nem jelentkezett, szóval várjatok szépen. De még ma megkapjátok. :)


Na, akkor ezt az állítást vissza is vonhatod, mert megkaptad, és csak várjatok! :D Nagyon, nagyon ott van!!! :)

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 26 (hétfő), 18:26 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
csikigirl írta:
Sziasztok!!!
Nos én ma értem haza és szerda óta felkerült hsz-eket is elolvastam....a családfa naggyon jó lett....érdekes dolgok vannak benne:P
Remélem hamarosan kapunk új részt:P


Sziasztok!

Még nem kaptam meg a javítást, mert a bétám még nem jelentkezett, szóval várjatok szépen. De még ma megkapjátok. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 26 (hétfő), 18:23 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 22 (kedd), 19:47
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Hungary
Én is . Már alig várom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 26 (hétfő), 18:18 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
Sziasztok!!!
Nos én ma értem haza és szerda óta felkerült hsz-eket is elolvastam....a családfa naggyon jó lett....érdekes dolgok vannak benne:P
Remélem hamarosan kapunk új részt:P

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 25 (vasárnap), 20:20 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
domenico írta:
Az jó. Tulaldon képpen mit kapunk? Már a mihez tartásunkhoz, AVD2 vagy ABDt?


AVD 2-t fogtok kapni. :) Egyelőre az ABD eléggé nehéz helyzetben van, de remélem azt is kaptok majd. :)

SZERK:

(21:29) Lassan jön a 11-ik oldal. :D
(22:00) Befejeztem a középső részt, most jön az uccsó rész. És most fogom elkezdeni a 12-ik oldalt. :D
(23:41) Elkezdtem a 13-ik oldalt. :D

(01:05)
Jelentem, elkészültem az AVD 2 5-ik fejezetével, és egy-két sor híján 14 oldal lett. :D
Most megyek aludni, mert megérdemlem. :) A fejezetet holnap délután kapjátok. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 25 (vasárnap), 20:18 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 22 (kedd), 19:47
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Hungary
Az jó. Tulaldon képpen mit kapunk? Már a mihez tartásunkhoz, AVD2 vagy ABDt?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 25 (vasárnap), 19:24 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Már 9 oldal meg van. :) És lassan jön a bonyodalom a középrészben. :D Vagyis már elkezdődött. :D

SZERK:

(20:18 ) Elkezdtem a 10-ik oldalt. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Yenna 2009 október 25 (vasárnap), 20:19-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 25 (vasárnap), 18:56 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Eniko28 írta:
Ne légy már türelmetlen! Megtanulom a tanulnivalómat, és holnap este javítva megkapjátok! ~x( Vááááááááááááááááá! Borzacskó türelmetlen egy társulat vagytok ti! ~x( Látjátok? Már a hajamat tépem :-P Megjegyzendő, szvesebben olvasnám ezt, mint azt, hogy melyik autópályának milyen csomópontjai vannak. :( Szánalmas... Na, Enci utakolni el... :(( Hogy holnap legyen nektek fejezet :D (Meg nekem is :D:D:D)


Várok türelmesen holnapig :)
Sok kitartást a tanuláshoz!!!! (Mit tanulsz pontosan?) :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 25 (vasárnap), 18:55 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 22 (kedd), 19:47
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Hungary
Nekem úgy jó lesz. Holnap várom a következő rész.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 25 (vasárnap), 18:35 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
lilly írta:
Ahogy te szeretnéd :)

De ha kész leszel ma, felengednék javítás nélkül? :) :)



Ne légy már türelmetlen! Megtanulom a tanulnivalómat, és holnap este javítva megkapjátok! ~x( Vááááááááááááááááá! Borzacskó türelmetlen egy társulat vagytok ti! ~x( Látjátok? Már a hajamat tépem :-P Megjegyzendő, szvesebben olvasnám ezt, mint azt, hogy melyik autópályának milyen csomópontjai vannak. :( Szánalmas... Na, Enci utakolni el... :(( Hogy holnap legyen nektek fejezet :D (Meg nekem is :D:D:D)

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 25 (vasárnap), 18:19 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Ahogy te szeretnéd :)

De ha kész leszel ma, felengednék javítás nélkül? :) :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 25 (vasárnap), 16:48 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Helyzetjelentés:

Eddig 8 oldal a fejezet. Vagyis még kb 4 oldalt kell írnom, és meg van a 12 oldal. :D
De sajna ma este nem kaptok új fejezetet, mert csak holnap este fogom visszakapni, mert a bétámnak tanulnia kell. Szóval vagy vártok, ha elkészültem, vagy javítatlanul kapjátok meg. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 25 (vasárnap), 15:11 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Lilyke írta:
Am ezeket a családfákat te a MyHeritage oldalon csináltad? És tudom h nem szereted ha kérdezem, de kész lesz ma? Csak mert akkor így tökéletes szülinapunk lenne :)


Igen. Azzal a programmal csináltam, de nem az oldalon. A fejezet meg nem tudom, készen lesz-e ma. Majd megtudjátok.

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 25 (vasárnap), 14:51 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Eniko28 írta:

Bocsánat!:D Nem bírom ki!:D Kib****** nagy durranás lesz benne, de akkora, hogy füstölni fog az agyú :D:D:D I'm so sorry, nem bírtam ki! :oops: :oops: :oops: (a láthatatlan részhez írtam, láthatatlanul. Csak akkor nézd meg, ha tényleg érdekel!!! :-P)


Kis gonosz :D:D De így szeretünk...
(Amúgy a fehér részben jól írtad az utolsó szót? :) )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 25 (vasárnap), 14:44 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
lilly írta:
Szia!

Én megnéztem a családfákat. És nagyon jók lettek :)
Van benne egy-két meglepő tény. Jól mondtad, csodálkozni fogunk. Én csodálkoztam is nagyon :)
Ha nem nézted meg, ne jelöld ki: engem az orosz ág lepett meg a legjobban. De úgy vélem lesz itt még egy-két érdekes dolog, fordulat :)

Miben változtattad meg a borítókat? Az eredeti változatuk is nagyon jó volt :)

Nem bírom ki, hogy ne kérdezzem meg: hogy haladsz a fejezettel? :#-)


Bocsánat!:D Nem bírom ki!:D Kib****** nagy durranás lesz benne, de akkora, hogy füstölni fog az ágyú :D:D:D I'm so sorry, nem bírtam ki! :oops: :oops: :oops: (a láthatatlan részhez írtam, láthatatlanul. Csak akkor nézd meg, ha tényleg érdekel!!! :-P)

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Eniko28 2009 október 25 (vasárnap), 15:12-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 25 (vasárnap), 14:10 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 11:23
Hozzászólások: 59
Am ezeket a családfákat te a MyHeritage oldalon csináltad? És tudom h nem szereted ha kérdezem, de kész lesz ma? Csak mert akkor így tökéletes szülinapunk lenne :)

_________________
"Ha könnycsepp lennél sose sírnék, nehogy elveszítselek." :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 25 (vasárnap), 14:02 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Lilyke írta:
Ohh, bocsika ezt elfelejtettem :#-) Átírtam, és sztem így már nem fogják tudni, de ha még így se jó akkor szólj. És tényleg bocsika :#-)


Talán így már jó lesz. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 25 (vasárnap), 13:59 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 11:23
Hozzászólások: 59
Ohh, bocsika ezt elfelejtettem :#-) Átírtam, és sztem így már nem fogják tudni, de ha még így se jó akkor szólj. És tényleg bocsika :#-)

_________________
"Ha könnycsepp lennél sose sírnék, nehogy elveszítselek." :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 25 (vasárnap), 13:45 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Lilyke írta:
Szia.
Megnéztem a családfákat, és nagyon jók lettek :) Erre vártam már mióta kiraktad a szavazást és mondhatom h ez lett a legjobb szülinapi ajándékom :) Én személy szerint azon lepődtem meg h Räikkönent is belevontad a storyba, nem gondoltam volna :) De nagyon jó ötlet volt :)

NA akkor hajrá a folytatáshoz, és pussz: Csillu :)


Köszi. :) És légyszi a hozzászólásodból töröld ki ezt a nevet. Hogy aki nem akarja tudni, az ne lássa, hogy miről van szó. Köszi. :) A szerkesztésnél tudod a hozzászólásodat változtatni.

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 25 (vasárnap), 13:40 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 11:23
Hozzászólások: 59
Szia.
Megnéztem a családfákat, és nagyon jók lettek :) Erre vártam már mióta kiraktad a szavazást és mondhatom h ez lett a legjobb szülinapi ajándékom :) Én személy szerint azon lepődtem meg h a kedvencedet is belevontad a storyba, nem gondoltam volna :) De nagyon jó ötlet volt :)

NA akkor hajrá a folytatáshoz, és pussz: Csillu :)

_________________
"Ha könnycsepp lennél sose sírnék, nehogy elveszítselek." :)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lilyke 2009 október 25 (vasárnap), 13:56-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 25 (vasárnap), 13:12 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
lilly írta:
Szia!

Én megnéztem a családfákat. És nagyon jók lettek :)
Van benne egy-két meglepő tény. Jól mondtad, csodálkozni fogunk. Én csodálkoztam is nagyon :)
Ha nem nézted meg, ne jelöld ki: engem az orosz ág lepett meg a legjobban. De úgy vélem lesz itt még egy-két érdekes dolog, fordulat :)

Miben változtattad meg a borítókat? Az eredeti változatuk is nagyon jó volt :)

Nem bírom ki, hogy ne kérdezzem meg: hogy haladsz a fejezettel? :#-)


Örülök, hogy tetszik nektek. A borítók úgy változtak, hogy néhány helyen más lett a szereplő képe, és az AVD 2-es képeken változott a háttér. Szerintem ma beteszem nektek azokat is. :)

És igen, én mondtam, hogy lesznek benne nagyon meglepő dolgok. :D

Jelenleg úgy állok, hogy másfél oldal van meg a középrészből, összesen meg 6,5 oldalnál járok. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 25 (vasárnap), 13:08 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Szia!

Én megnéztem a családfákat. És nagyon jók lettek :)
Van benne egy-két meglepő tény. Jól mondtad, csodálkozni fogunk. Én csodálkoztam is nagyon :)
Ha nem nézted meg, ne jelöld ki: engem az orosz ág lepett meg a legjobban. De úgy vélem lesz itt még egy-két érdekes dolog, fordulat :)

Miben változtattad meg a borítókat? Az eredeti változatuk is nagyon jó volt :)

Nem bírom ki, hogy ne kérdezzem meg: hogy haladsz a fejezettel? :#-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 25 (vasárnap), 13:08 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
domenico írta:
Húúúúúúh! Ez egyszerűen király lett. Már alig várom mind a kettőnek résznek a folytatását. Ezzel az én érdeklődésemet nem veszítetted el. Sőt mégjobban felkeltetted. Szóval ezután rendíthetetlenül vároma folytatásokat. Most már mid a kettő abszulút a kedvenceim lettek. Kéééérlek mielőbb hozz felyit.


:D
Jelenleg írom a középrészt. Már másfél oldalnál járok. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 25 (vasárnap), 13:06 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 22 (kedd), 19:47
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Hungary
Húúúúúúh! Ez egyszerűen király lett. Már alig várom mind a kettőnek résznek a folytatását. Ezzel az én érdeklődésemet nem veszítetted el. Sőt mégjobban felkeltetted. Szóval ezután rendíthetetlenül vároma folytatásokat. Most már mid a kettő abszulút a kedvenceim lettek. Kéééérlek mielőbb hozz felyit.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 25 (vasárnap), 12:07 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Sziasztok!

Akkor, ahogy ígértem, itt van a családfa. Két féle változat is van belőle. Sokban nem különböznek egymástól, csak annyiban, hogy a második másmilyen színű, és a háttere más, és még Tessa szülei is rajta vannak.
A borítókat kitöröltem a korábbi hozzászólásomban, mert megint változtak. Amint megnéztétek a családfát, és mindenki kicsodálkozta magát :)), azokat is beteszem, és akkor már lehet, hogy az összeset. :)

Természetesen, aki nem akarja meg tudni a jövőt :D, az ne nézze meg ezt a két linket. Aki pedig megnézi, figyelmeztetem, hogy eléggé meglepő dolgok lesznek benne, amik persze akkor lennének tökéletesek, ha nem tudnátok róla, de ti akartátok. Hát vessetek magatokra. :-P :))

Első változat: http://kephost.com/images/447_AVD_ABD_Dinasztia.jpg

Második változat: http://kephost.com/images/747_AVD_ABD_Dinasztia_04.jpg

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 23 (péntek), 20:30 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Eniko28 írta:

SZERETLEK!!! :D Egyébként ezért jó bétának lenni :) És hidd el, én is várom a köv fejezetet, mert még én sem olvastam (végig), csak egy részét, és marha izgis, és pláne függővég, ha a fejezet közepénél vagy :D


Mi is téged! Hogy ilyen gyorsan átnézed nekünk :D

A függővégekben Yenna profi :) De ezért szeretjük őt :) és azért hogy ír nekünk :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 23 (péntek), 20:27 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
lilly írta:
Én nem vettem zokon. Nyugodtan csináld máskor is!
Szerintem így még jobban várjuk, hiszen egy lelkes olvasó véleménye mindig igaz, főleg ha rólad van szó :) :-P és mert tudjuk, hogy izgis lesz. :) :)
Szerintem :)


SZERETLEK!!! :D Egyébként ezért jó bétának lenni :) És hidd el, én is várom a köv fejezetet, mert még én sem olvastam (végig), csak egy részét, és marha izgis, és pláne függővég, ha a fejezet közepénél vagy :D

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 23 (péntek), 20:18 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Eniko28 írta:
Így van! Én tudom, ti meg majd megtudjátok. Csak próbálom fokozni az izgalom keltette feszültséget bennetek. Sorry, ha zokon veszitek, nem csinálom többet. =(( :-$


Én nem vettem zokon. Nyugodtan csináld máskor is!
Szerintem így még jobban várjuk, hiszen egy lelkes olvasó véleménye mindig igaz, főleg ha rólad van szó :) :-P és mert tudjuk, hogy izgis lesz. :) :)
Szerintem :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 23 (péntek), 20:16 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:
Lianna írta:

Azért a tartalmat nehogy leírd! Utálom a SPOILEReket! :)



Biztosíthatlak, hogy nem fogja leírni, mert elvégre az én regényemről van szó. Egyébként pedig viccelődni csak lehet, nem?


Így van! Én tudom, ti meg majd megtudjátok. Csak próbálom fokozni az izgalom keltette feszültséget bennetek. Sorry, ha zokon veszitek, nem csinálom többet. =(( :-$

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 23 (péntek), 20:13 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 október 17 (szombat), 12:58
Hozzászólások: 5
Yenna írta:


Biztosíthatlak, hogy nem fogja leírni, mert elvégre az én regényemről van szó. Egyébként pedig viccelődni csak lehet, nem?


Bocsánat. Egyébként ki a Gabrielt játszó baba?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2080 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 42  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség