Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 23 (kedd), 7:52

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2080 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 42  Következő

Melyik történetemet olvasnád el szívesebben? Ez csak egy kérdés, és csak a közvéleménykutatás céljából teszem fel.
A Valiron dinasztia 2 28%  28%  [ 8 ]
Lepidoptera (fantasys töri) 7%  7%  [ 2 ]
Saját vámpíros történet 14%  14%  [ 4 ]
Star Wars fic (Luke/OC) 24%  24%  [ 7 ]
Vámpírnaplók fic (Stefan/Elena, Damon/Bonny) 17%  17%  [ 5 ]
Jégtündérek I. - A három erő 10%  10%  [ 3 ]
Szavazatok száma : 29
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 02 (hétfő), 19:25 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
én ennek nagyon örülök...és télleg ne haragudj de nem tudtam...meg azért kérdeztem mert én is nagyon fáradt vagyok és hogy érdemes még maradnom vagy nem lesz új fejezet...nah csak ennyi...és még egyszer boccsi...én megyek lassan fürödni meg feküdni...jóccakát.....

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 02 (hétfő), 19:23 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
csikigirl írta:
boccsiii...azért nem kell leharapni a fejemet :(( :(( én se tudhatok mindent....


Semmi gond. :)
Szerintem holnap legkésőbb este megkapjátok az új fejezetet, és csak annyit mondhatok, hogy borzasztó hosszú lesz a fejezet. Kézzel ma 2,5 oldalt írtam. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 02 (hétfő), 19:17 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
boccsiii...azért nem kell leharapni a fejemet :(( :(( én se tudhatok mindent....

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 02 (hétfő), 18:41 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
csikigirl írta:
sziasztok! kapunk ma új fejezetet?? :P


Hétfőnként egész nap tanítok, és csak későn érek haza (MOST), és mint már írtam, még NINCS kész a fejezet. Akkor szerinted fizikailag lehetséges befejeznem ma??????? ~x( :-t

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 02 (hétfő), 18:25 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
sziasztok! kapunk ma új fejezetet?? :P

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 02 (hétfő), 16:57 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:
Azt hiszem, majd megint egy hiper hosszúságú fejezetet fogtok kapni. :D
Az utolsó rész jelenleg 4 oldal, és 2 sor, összesen pedig 12 oldal, és 34 sor. És még NINCS kész! :D

Most dőlök az ágyba. De legalább megírtam addig, ameddig ma szándékoztam. :)



Erre csak ennyit tudok mondani: Áááááááááááááááááááááááááááááááá..... :D:D:D:D:D:D

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 02 (hétfő), 0:28 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Azt hiszem, majd megint egy hiper hosszúságú fejezetet fogtok kapni. :D
Az utolsó rész jelenleg 4 oldal, és 2 sor, összesen pedig 12 oldal, és 34 sor. És még NINCS kész! :D

Most dőlök az ágyba. De legalább megírtam addig, ameddig ma szándékoztam. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 01 (vasárnap), 21:58 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Eniko28 írta:
lilly írta:
Bitte :)

De továbbra is ilyen gyors javítást kérünk, ha Yenna végez egy-egy fantasztikus fejezettel :D :))


Na szóval:

NEM PANASZKODNI, MERT... NEM IS TUDOM, MIT TALÁLOK MONDANI!!! :-P Na meg úgy érzem, nincs is okotok panaszkodni :#-)

Két rész már nálam van, kb mindjárt ki is lesz javítva, így holnapra csak az utsó marad, és a függővég... Tényleg Yenna, függővég lesz? :D:D:D Hiszen lassan már a védjegyeddé válik :-P


Nem panaszkodtam :) Nincs is okunk rá, hogy panaszkodjunk :D
Mindig gyorsak vagytok mindketten :D

De most már tényleg megyek. Sziasztok!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 01 (vasárnap), 21:52 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
lilly írta:
Bitte :)

De továbbra is ilyen gyors javítást kérünk, ha Yenna végez egy-egy fantasztikus fejezettel :D :))


Na szóval:

NEM PANASZKODNI, MERT... NEM IS TUDOM, MIT TALÁLOK MONDANI!!! :-P Na meg úgy érzem, nincs is okotok panaszkodni :#-)

Két rész már nálam van, kb mindjárt ki is lesz javítva, így holnapra csak az utsó marad, és a függővég... Tényleg Yenna, függővég lesz? :D:D:D Hiszen lassan már a védjegyeddé válik :-P

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 01 (vasárnap), 21:48 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
További kellemes estét mindenkinek! És majd szép álmokat!

Yenna, neked meg sok ihletet az íráshoz :) :)
És nagyon jó vagy. jó sokat írtál ma :D

Sziasztok!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 01 (vasárnap), 21:44 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
A nagy német óra közepette mondanám, hogy a harmadik, és egyben uccsó részből két sor híján egy oldal meg van. :D
Most gyorsan megírom az óráimat, mert csak ez alapján kapok fizut, fürdök, és folytatom. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 01 (vasárnap), 21:41 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Eniko28 írta:
lilly írta:
Kis gonosz vagy :) :D Aber sehr gut béta :D :))


Oh, danke schön! Szavaid simogatják a lelkem :D


Bitte :)

De továbbra is ilyen gyors javítást kérünk, ha Yenna végez egy-egy fantasztikus fejezettel :D :))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 01 (vasárnap), 21:34 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
lilly írta:
Kis gonosz vagy :) :D Aber sehr gut béta :D :))


Oh, danke schön! Szavaid simogatják a lelkem :D

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 01 (vasárnap), 21:09 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Eniko28 írta:
lilly írta:
Most még jobban felcsigáztad a kíváncsiságom :)
De van egy olyan érzésem, hogy fantasztikus fejezetet fogunk kapni majd :D


csikigirl írta:
gyors vagy nem mondom.....de végre ABD-t is kapunk.....


:D:D:D
Ilyenkor annyira csípem, hogy jó béta módjára előbbre vagyok :-P
Marha jó a fejezet eddig, szerintem sehr gut :D:D:D


Kis gonosz vagy :) :D Aber sehr gut béta :D :))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 01 (vasárnap), 20:59 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
lilly írta:
Most még jobban felcsigáztad a kíváncsiságom :)
De van egy olyan érzésem, hogy fantasztikus fejezetet fogunk kapni majd :D


csikigirl írta:
gyors vagy nem mondom.....de végre ABD-t is kapunk.....


:D:D:D
Ilyenkor annyira csípem, hogy jó béta módjára előbbre vagyok :-P
Marha jó a fejezet eddig, szerintem sehr gut :D:D:D

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 01 (vasárnap), 20:48 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
lilly írta:

Most még jobban felcsigáztad a kíváncsiságom :)
De van egy olyan érzésem, hogy fantasztikus fejezetet fogunk kapni majd :D


Izgalmakban nem fog szűkölködni. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 01 (vasárnap), 20:44 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Yenna írta:
lilly írta:
Most jutott eszembe egy kérdés, ami kifejezetten érdekel. de még nem is említettük. Az ABD-ben lesznek olyan részek, ami Gaby vagy Max szermszögéből van? hiszen az AVD-ben is volt Sere és Alex szemszög :)


Hm. Szerintem várd meg a második fejezetet. Akkor választ kapsz a kérdésedre. :))


Most még jobban felcsigáztad a kíváncsiságom :)
De van egy olyan érzésem, hogy fantasztikus fejezetet fogunk kapni majd :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 01 (vasárnap), 20:28 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
lilly írta:
Most jutott eszembe egy kérdés, ami kifejezetten érdekel. de még nem is említettük. Az ABD-ben lesznek olyan részek, ami Gaby vagy Max szermszögéből van? hiszen az AVD-ben is volt Sere és Alex szemszög :)


Hm. Szerintem várd meg a második fejezetet. Akkor választ kapsz a kérdésedre. :))

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 01 (vasárnap), 20:25 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Most jutott eszembe egy kérdés, ami kifejezetten érdekel. de még nem is említettük. Az ABD-ben lesznek olyan részek, ami Gaby vagy Max szermszögéből van? hiszen az AVD-ben is volt Sere és Alex szemszög :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 01 (vasárnap), 20:20 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
csikigirl írta:
....de végre ABD-t is kapunk.....


Ez is lebegett a szemem előtt, amikor elkezdtem a fejezetet. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 01 (vasárnap), 19:47 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
gyors vagy nem mondom.....de végre ABD-t is kapunk.....

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 01 (vasárnap), 19:41 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Yenna írta:
lilly írta:
Yenna írta:
Elkészültem az ABD 2-ik fejezetének 2-ik részével. Eddig a fejezet összesen 8 oldal, és 32 sor. :D


És még hány része lesz a fejezetnek? :)
Akkor ma sokat írtál :D ügyi vagy :)


Még egy. :) Ami szerintem holnapra meglesz. Vagyis legkésőbb kedden kaptok új ABD fejezetet. :D


De jó :) Már annyira várom!! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 01 (vasárnap), 19:41 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
lilly írta:
Yenna írta:
Elkészültem az ABD 2-ik fejezetének 2-ik részével. Eddig a fejezet összesen 8 oldal, és 32 sor. :D


És még hány része lesz a fejezetnek? :)
Akkor ma sokat írtál :D ügyi vagy :)


Még egy. :) Ami szerintem holnapra meglesz. Vagyis legkésőbb kedden kaptok új ABD fejezetet. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 01 (vasárnap), 19:37 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Yenna írta:
Elkészültem az ABD 2-ik fejezetének 2-ik részével. Eddig a fejezet összesen 8 oldal, és 32 sor. :D


És még hány része lesz a fejezetnek? :)
Akkor ma sokat írtál :D ügyi vagy :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 01 (vasárnap), 18:59 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:
Elkészültem az ABD 2-ik fejezetének 2-ik részével. Eddig a fejezet összesen 8 oldal, és 32 sor. :D


És nyugodt szívvel és lélekkel nevezhetjük izgalmasnak :D, és történésgazdagnak :)

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 01 (vasárnap), 18:37 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Elkészültem az ABD 2-ik fejezetének 2-ik részével. Eddig a fejezet összesen 8 oldal, és 32 sor. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 01 (vasárnap), 17:44 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Lucc írta:
Szia! és az AVD2-ből hol tartasz?*.*


Abból kb 3 oldalam van meg kézzel, de most az ABD-t írom. :) Most kezdtem el a 4-ik oldalt.

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 01 (vasárnap), 17:39 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 november 01 (vasárnap), 17:38
Hozzászólások: 37
Yenna írta:
Na hát akkor. Elkészültem az ABD 2-ik fejezetének első részével. 4 oldal, és 16 sor lett. :)
Holnap beírom, amit az AVD 2-höz írtam. :) Most dőlök az ágyba. :)

SZERK:

Vasárnap 12:40

Szánom-bánom bűnömet, de tegnap valamiért nem sikerült sokat írnom. :#-) Még ma sem alkottam sokat, de néha vannak ilyen napok, amikor tulajdonképpen semmi érdemlegeset sem csinálok. Ülök a gép előtt, és ezzel ki is merült az aznapi tevékenységem. :D Azért ma még igyekszem írni, és már a tegnapi naphoz képest sokkal többet írtam. :D

A tegnapi alkotásom ennyi volt: - Szia, prücsök! :))

13:46

Na, azért egész szépen haladok, mert már 1 oldal, és 13 sor van meg az ABD következő részéből. :D

17:25

2 oldal, 22 sor :D



Szia! és az AVD2-ből hol tartasz?*.*

_________________
A kaktusz is azért szúr, mert senki nem simogatja.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 30 (péntek), 23:55 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Na hát akkor. Elkészültem az ABD 2-ik fejezetének első részével. 4 oldal, és 16 sor lett. :)
Holnap beírom, amit az AVD 2-höz írtam. :) Most dőlök az ágyba. :)

SZERK:

Vasárnap 12:40

Szánom-bánom bűnömet, de tegnap valamiért nem sikerült sokat írnom. :#-) Még ma sem alkottam sokat, de néha vannak ilyen napok, amikor tulajdonképpen semmi érdemlegeset sem csinálok. Ülök a gép előtt, és ezzel ki is merült az aznapi tevékenységem. :D Azért ma még igyekszem írni, és már a tegnapi naphoz képest sokkal többet írtam. :D

A tegnapi alkotásom ennyi volt: - Szia, prücsök! :))

13:46

Na, azért egész szépen haladok, mert már 1 oldal, és 13 sor van meg az ABD következő részéből. :D

17:25

2 oldal, 22 sor :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 30 (péntek), 23:18 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
tök pro vagy.... am mi ez a "jelbeszédes" forma amit rajtatok kívűl sztem senkise nem ért?? nem tudtátok h társaságban nem illik "sugdolózni"??? nah azért én remélem h vasárnap kapunk új fejezetet.... jóccakát

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 30 (péntek), 23:05 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Helyzetjelentés: Elkezdtem a 4-ik oldalt az ABD 2-ik fejezetében. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 30 (péntek), 22:49 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:
Eniko28 írta:

Majd megérted, mire gondoltam, ha megkapod, amit alkottam :-P. Mert megkapod holnap, mert elkészült, csak akkor már a címert is küldöm hozzá. Hogy legyen ráhatás :D. A döntés joga amúgy a tiéd, én csak ötleteket dobálok neked.

Kérdés a tömegtől: aki rajzol, milyen címerállattal gondolkodott volt alkotni? http://mek.niif.hu/00000/00060/html/kepek/cimer_dka.jpg -csak mert ezek tök jó tippeket adnak :).


Már várom. :D Ja. Enyém a döntés. :-P :D
Egyébként ez a kép tök jó. :)
Ja, és kitaláltam egy nevet ahhoz a bizonyos szituációhoz. Vagyis az oknak, amiből alakul az a szituáció. :D Rövidítve: C M-G :D


kérem privátba.

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 30 (péntek), 22:41 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:

Majd megérted, mire gondoltam, ha megkapod, amit alkottam :-P. Mert megkapod holnap, mert elkészült, csak akkor már a címert is küldöm hozzá. Hogy legyen ráhatás :D. A döntés joga amúgy a tiéd, én csak ötleteket dobálok neked.

Kérdés a tömegtől: aki rajzol, milyen címerállattal gondolkodott volt alkotni? http://mek.niif.hu/00000/00060/html/kepek/cimer_dka.jpg -csak mert ezek tök jó tippeket adnak :).


Már várom. :D Ja. Enyém a döntés. :-P :D
Egyébként ez a kép tök jó. :)
Ja, és kitaláltam egy nevet ahhoz a bizonyos szituációhoz. Vagyis az oknak, amiből alakul az a szituáció. :D Rövidítve: C M-G :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 30 (péntek), 22:37 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:
Eniko28 írta:
Uh rajzoltam, újabb féle Beaumont címereket. Az egyik jó lett. Nagyon jó lett. :D:D:D


Ennek nagyon örülök. :D
Egyébként gondolkoztam az ötleteden az ősökkel kapcsolatban, és továbbra is azon a véleményen vagyok, hogy nagyon nem akarom a dolgot. :) Példának mehet az a bizonyos dolog, de így nem akarom. :)


Majd megérted, mire gondoltam, ha megkapod, amit alkottam :-P. Mert megkapod holnap, mert elkészült, csak akkor már a címert is küldöm hozzá. Hogy legyen ráhatás :D. A döntés joga amúgy a tiéd, én csak ötleteket dobálok neked.

Kérdés a tömegtől: aki rajzol, milyen címerállattal gondolkodott volt alkotni? http://mek.niif.hu/00000/00060/html/kepek/cimer_dka.jpg -csak mert ezek tök jó tippeket adnak :).

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 30 (péntek), 22:21 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Uh rajzoltam, újabb féle Beaumont címereket. Az egyik jó lett. Nagyon jó lett. :D:D:D


Ennek nagyon örülök. :D
Egyébként gondolkoztam az ötleteden az ősökkel kapcsolatban, és továbbra is azon a véleményen vagyok, hogy nagyon nem akarom a dolgot. :) Példának mehet az a bizonyos dolog, de így nem akarom. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 30 (péntek), 21:53 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:
Szép estét mindenkinek! :)

Ne éljétek bele magatokat az új fejezetbe, mert nem biztos, hogy vasárnapra meglesz. Az előbb értem haza, és holnap az egész délelőttöm kihúzva az utálatos takarítás miatt.

Eniko. Küldeném én, ha végre lenne annyi időm, hogy begépeljem végre az első részt az ABD-ből. Ma nagyjából 3/4 órám volt a gép előtt, és lehet, hogy még így is sokat mondok. :)

Egyébként ma a vonaton írtam kb 3 oldalt az AVD 2-ből. :)


Nyugi van, nem harapok :-P
Egyébként nagyon jó vagy. Én meg tegnap reggel hattól (csütörtök) aludtam kb 4 órát, szünetekkel. Nem mertem becsukni a szemem a vonaton, mert attól féltem, nem szállok le időben... :-P Uh rajzoltam, újabb féle Beaumont címereket. Az egyik jó lett. Nagyon jó lett. :D:D:D

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 30 (péntek), 21:36 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Szép estét mindenkinek! :)

Ne éljétek bele magatokat az új fejezetbe, mert nem biztos, hogy vasárnapra meglesz. Az előbb értem haza, és holnap az egész délelőttöm kihúzva az utálatos takarítás miatt.

Eniko. Küldeném én, ha végre lenne annyi időm, hogy begépeljem végre az első részt az ABD-ből. Ma nagyjából 3/4 órám volt a gép előtt, és lehet, hogy még így is sokat mondok. :)

Egyébként ma a vonaton írtam kb 3 oldalt az AVD 2-ből. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 30 (péntek), 20:47 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
domenico írta:
Nyugodj meg csak éretségizek, munka mellett, levelezőn. Úgyhogy annyit kell csak tenned, hogy beiratkozol egyre.


Hát ezen már azt hiszem, túl vagyok, uh akkor maradok a kis diplomázósos sulikámnál :-P Yenna, ami már kész, azt küldhetnéd, mert jövőhéten ZHm lesz ZHval, szóval apránként esedékesebb a gyors javolás :) Na meg rajzolom azt a sok szép és földi jó "szabásmintát", amit láttál :D:D:D Az meg sok idő $fal És tudjátok hogy fogok kinézni a végére? Így: 8-}

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 30 (péntek), 20:20 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 22 (kedd), 19:47
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Hungary
Eniko28 írta:
Hova a maciba jársz te? Én is oda akarok!!! X-(


Nyugodj meg csak éretségizek, munka mellett, levelezőn. Úgyhogy annyit kell csak tenned, hogy beiratkozol egyre.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 30 (péntek), 19:25 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
domenico írta:
Igen annak én is örülnák. Igaz nekem annyiból jó, hogy én heti 2 délutént vagyok a suliba. $pray


Hova a maciba jársz te? Én is oda akarok!!! X-(

Na, ami a rajzaimat illeti... Miért csak nekem van? (egyébként már röpke négy... :-P -> most nagyzolok :D:D:D mert hulla vagyok... @-) mert éjszaka dolgoztam, és csak egy előadást aludtam át, uh... Pfffffff :-<:-<:-< ) Szóval más is csináljon, mert nem akarok önmagammal versenyezni :-P !!! Na, megyek aludni I-)

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 30 (péntek), 15:07 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 22 (kedd), 19:47
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Hungary
Igen annak én is örülnák. Igaz nekem annyiból jó, hogy én heti 2 délutént vagyok a suliba. $pray


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 30 (péntek), 13:18 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
az jó lenne ha vasárnap már lenne mert hétfőtől ismét beindul a suli :(( $fal
amúgy elküldted már valamilyen kiadónak az AVD1-et???

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 29 (csütörtök), 22:42 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
csikigirl írta:
Sziasztok!
Hallom haladsz a fejezettel....az tök jó...nem tudod h köbö mikor kapunk új fejezetet??? és ez a címeres dolog hol lesz nekünk fontos?? ;)
Már várom h olvashassak....sok sikert....jóccakát mindenkinek!!!!!


Holnap sajna nem sokat fogok tudni írni, de vasárnapra megpróbálok hozni egy újabb fejezetet. :)

A címeres dolog meg azért kell, hogy majd a borítón legyen. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 29 (csütörtök), 22:35 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
Sziasztok!
Hallom haladsz a fejezettel....az tök jó...nem tudod h köbö mikor kapunk új fejezetet??? és ez a címeres dolog hol lesz nekünk fontos?? ;)
Már várom h olvashassak....sok sikert....jóccakát mindenkinek!!!!!

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 29 (csütörtök), 22:07 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
lilly írta:

És melyiket fogjuk előbb kapni? Az ABD-t, ugye? 8-> 8-> :)

mi is megnézhetjük majd Enikő rajzait? :D


Egyelőre nem tudom, melyiket kapjátok előbb. :)

Majd megnézhetitek a rajzokat két hét múlva. Egyébként más is rajzolhat. :) Elvégre azért írtam ezt a versenyt ki. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 29 (csütörtök), 19:48 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Yenna írta:
Yenna néni megérkezett Hatvanból. :D És nagyon örül, hogy már egy-egy címert kapni fog az e-mail-jére. :D

Én pedig azt tudom mondani, hogy megcsináltam az ABD 2-ik fejezetének első részét, habár még csak papíron van (az 5 oldal), és be kell gépelni. Meg elkezdtem az AVD 2 következő fejezetét. :)


És melyiket fogjuk előbb kapni? Az ABD-t, ugye? 8-> 8-> :)

mi is megnézhetjük majd Enikő rajzait? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 29 (csütörtök), 17:48 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 22 (kedd), 19:47
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Hungary
Az jó, mert akkor nem soká kapunk kövit.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 29 (csütörtök), 16:56 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:

Mégha nem is most azonnal... :-P


Az már részletkérdés. :))

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 29 (csütörtök), 16:50 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:
Yenna néni megérkezett Hatvanból. :D És nagyon örül, hogy már egy-egy címert kapni fog az e-mail-jére. :D

Én pedig azt tudom mondani, hogy megcsináltam az ABD 2-ik fejezetének első részét, habár még csak papíron van (az 5 oldal), és be kell gépelni. Meg elkezdtem az AVD 2 következő fejezetét. :)


Mégha nem is most azonnal... :-P

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 29 (csütörtök), 16:07 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Yenna néni megérkezett Hatvanból. :D És nagyon örül, hogy már egy-egy címert kapni fog az e-mail-jére. :D

Én pedig azt tudom mondani, hogy megcsináltam az ABD 2-ik fejezetének első részét, habár még csak papíron van (az 5 oldal), és be kell gépelni. Meg elkezdtem az AVD 2 következő fejezetét. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2080 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 42  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség