Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 23 (kedd), 5:24

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2080 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 42  Következő

Melyik történetemet olvasnád el szívesebben? Ez csak egy kérdés, és csak a közvéleménykutatás céljából teszem fel.
A Valiron dinasztia 2 28%  28%  [ 8 ]
Lepidoptera (fantasys töri) 7%  7%  [ 2 ]
Saját vámpíros történet 14%  14%  [ 4 ]
Star Wars fic (Luke/OC) 24%  24%  [ 7 ]
Vámpírnaplók fic (Stefan/Elena, Damon/Bonny) 17%  17%  [ 5 ]
Jégtündérek I. - A három erő 10%  10%  [ 3 ]
Szavazatok száma : 29
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 17 (vasárnap), 0:33 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Öhm. :)
Azért ne gondoljátok, hogy holnapra összedobok pikk-pakk egy fejezetet. :)
Ma pl a háttérképes oldalamat szerkesztettem át, és hát eléggé kemény munka volt, nem is csináltam mást.
De holnap már végre nekiállok az ABD-nek, amit persze előtte el kell olvasnom, hogy tudjam, egyáltalán hogyan fejeztem be. :D
Azért azt ígérem, hogy igyekszem minél hamarabb hozni a fejezetet, és ez már csak attól függ, hogyan sikerül az ihletet elkapnom. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 16 (szombat), 19:53 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 14 (csütörtök), 18:19
Hozzászólások: 45
Tartózkodási hely: Szigethalom
Yenna írta:

:D:D:D
Majd meglátjuk, mennyi ha lesz. :D A javítással végeztem, igaz, hogy csak papíron, de lényeg, hogy talán véglegesen kiszűrtem a hibákat. :D Most délelőtt sajna takarítanom kell, de aztán délután elképzelhető, lehetséges... :)) ...nekiállok az ABD folytatásának. :)


Remélem hamar lesz friss, mert már nagyon várom! :D :D :D :D :D :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 16 (szombat), 15:20 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 22 (kedd), 19:47
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Hungary
Minden rajongó társaim nevében szeretném megköszönni.
És sok - sok ihletet kívánni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 16 (szombat), 10:55 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
domenico írta:
Hallom megjött az ihlet a Dinasztiáshoz fejezetekhet is.
Ennek nagyon örülök.
Akkor nagyon szurkolok neked, hogy ne sok ha legyen ott. $pray $pray $pray $pray


:D:D:D
Majd meglátjuk, mennyi ha lesz. :D A javítással végeztem, igaz, hogy csak papíron, de lényeg, hogy talán véglegesen kiszűrtem a hibákat. :D Most délelőtt sajna takarítanom kell, de aztán délután elképzelhető, lehetséges... :)) ...nekiállok az ABD folytatásának. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 15 (péntek), 22:26 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 22 (kedd), 19:47
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Hungary
Hallom megjött az ihlet a Dinasztiáshoz fejezetekhet is.
Ennek nagyon örülök.
Akkor nagyon szurkolok neked, hogy ne sok ha legyen ott. $pray $pray $pray $pray


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 15 (péntek), 22:15 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
tanyacullen írta:

Szerintem meg úgy jó az AVD ahogy van :-D Bár nem én írom... Te tudod!


Majd meglátom. :) Én most úgy érzem, hogy egy-két része az első fejezeteknek olyan nem is tudom milyen :D, de valószínű, hogy így marad.
Holnap szerintem végre végigolvasom az AVD-t, és akkor lehet, elképzelhető, talán, esetleg, megtörténhet, hogy folytatom az ABD-t. :D:D:D:D De mindezt csak feltételesen, nagyon halkan, kis betűkkel, és nagyon sok ha-val. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 15 (péntek), 22:04 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 14 (csütörtök), 18:19
Hozzászólások: 45
Tartózkodási hely: Szigethalom
Yenna írta:
Bukott? Hát... nem tom :D
Talán. :) De azt mondtad a múltkor, hogy már megvannak. :D

Amúgy nagyon azon gondolkozom, hogy az AVD legalább első 3 fejezetét át kellene írnom... :-?


Szerintem meg úgy jó az AVD ahogy van :-D Bár nem én írom... Te tudod!

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 15 (péntek), 11:31 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Bukott matekvizsga mentségnek számít? Mmint a befejezésre várásra :D:D:D


Bukott? Hát... nem tom :D
Talán. :) De azt mondtad a múltkor, hogy már megvannak. :D

Amúgy nagyon azon gondolkozom, hogy az AVD legalább első 3 fejezetét át kellene írnom... :-?

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 15 (péntek), 11:11 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Bukott matekvizsga mentségnek számít? Mmint a befejezésre várásra :D:D:D

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 14 (csütörtök), 21:17 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Na hál' Istennek! Akkor mindjárt olvasunk? :D:D:D


Na azért ez nem fog egy-két perc alatt megtörténni. :-P Egyelőre javítok. Az utolsó kb 155 oldalt már átnéztem, és jelenleg elölről a 39-ik oldalnál járok. :)
És hogy állnak a javított részek, amik elméletben csak arra várnak, hogy hozzám eljussanak? :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 14 (csütörtök), 21:09 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Na hál' Istennek! Akkor mindjárt olvasunk? :D:D:D

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: A ABD :D
HozzászólásElküldve: 2010 január 14 (csütörtök), 19:09 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
tanyacullen írta:
Szia!
Eddig nem nagyon mertem IDE írni... mert itt már mindenkit olyan jól ismersz...! :oops:
Viszont most gyűjtöttem egy kis bátorságot... :-D Én imádom a AVD és a ABD is! Kiváncsi vagyok, hogy mikor fog jönni a következő rész. Örömmel olvastam, hogy újra rá akarsz hangolódni... tudom milyen nehéz...szóval sok sikert!!!

u.i.: Nekem a tündéres történeted is nagyon tetszett.
u.i.: A családfát képpel fogod megcsinálni?


Szia!
Mindig szívesen fogadom az újonan érkezőket. :D
Egyébként örülök, hogy tetszik, és a jó hír, hogy már nagyon hangolódom rá. Már az ötletek is jönnek, és ha végeztem az AVD átolvasásával, és kijavításával (annyi hibát találok benne, pedig már ellenőrizve volt :D), akkor nekiállok az ABD-nek. Egy ötlet már jött hozzá a végire, ami elég ütős lesz. :D Már alig várom, hogy odaérjek, és hozzam a szokásos formám az ilyen jelenetekben. :))

Örülök, hogy a tündéres is tetszik, habár azzal én annyira nem vagyok megelégedve. :)
A családfa pedig már régen itt van a fórumon, és képekkel vannak ellátva. De már jó régen tettem fel, ezért emlékeztetőül újból beteszem. Tulajdonképpen a szavazás már régen elavult lenne, de eddig nem jutottam el odáig, hogy elintézzem, hogy töröljék. :)
Első változat: http://kephost.com/images/447_AVD_ABD_Dinasztia.jpg
Második változat: http://kephost.com/images/747_AVD_ABD_Dinasztia_04.jpg
A szereplőkről is vannak képek, azokat a második oldalon találod. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: A ABD :D
HozzászólásElküldve: 2010 január 14 (csütörtök), 18:40 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 14 (csütörtök), 18:19
Hozzászólások: 45
Tartózkodási hely: Szigethalom
Szia!
Eddig nem nagyon mertem IDE írni... mert itt már mindenkit olyan jól ismersz...! :oops:
Viszont most gyűjtöttem egy kis bátorságot... :-D Én imádom a AVD és a ABD is! Kiváncsi vagyok, hogy mikor fog jönni a következő rész. Örömmel olvastam, hogy újra rá akarsz hangolódni... tudom milyen nehéz...szóval sok sikert!!!

u.i.: Nekem a tündéres történeted is nagyon tetszett.
u.i.: A családfát képpel fogod megcsinálni?

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 12 (kedd), 18:15 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Yenna írta:
Egyelőre semmit sem írok, hanem olvasok. :P De örülj, mert AVD-t olvasok. :)
Egyébként néha elcsodálkoztam, hogy: jé, ezt én írtam? :D


Ó nem, a körzeti segédhóhér :-P
Azért lassacskán tényleg folytathatnád a dinasztiát, meg az ÉN KÉPEIMET :D:D:D


Jóvanna! :P Én igazán rajta vagyok a dolgon, de azért rá kell hangolódni. :) És hát Avatar mánia mellett ez kicsit neghézkes. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 12 (kedd), 17:45 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:
Egyelőre semmit sem írok, hanem olvasok. :P De örülj, mert AVD-t olvasok. :)
Egyébként néha elcsodálkoztam, hogy: jé, ezt én írtam? :D


Ó nem, a körzeti segédhóhér :-P
Azért lassacskán tényleg folytathatnád a dinasztiát, meg az ÉN KÉPEIMET :D:D:D

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 12 (kedd), 17:40 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Na azért!!!
Befejeztem a Voldit, uh lektorálok mindenedet, ami nálam van, lassan majd visszajuttatom már hozzád :)
ÍRJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ABD-t :D:D:D


Egyelőre semmit sem írok, hanem olvasok. :P De örülj, mert AVD-t olvasok. :)
Egyébként néha elcsodálkoztam, hogy: jé, ezt én írtam? :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 12 (kedd), 17:38 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Na azért!!!
Befejeztem a Voldit, uh lektorálok mindenedet, ami nálam van, lassan majd visszajuttatom már hozzád :)
ÍRJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ABD-t :D:D:D

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 12 (kedd), 17:35 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Te, drága lelkem, hol tartasz már a dinasztiázással? :)

Hát, drága lelkem, éppen a dinasztiát olvasom, és hangolódom. :D És már nem tom hány hibát találtam. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 12 (kedd), 17:31 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Te, drága lelkem, hol tartasz már a dinasztiázással? :)

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 29 (kedd), 16:03 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
köszönjük, elég lesz az ünnepekből, térjünk most már vissza a fichez

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 29 (kedd), 14:07 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 22 (kedd), 19:47
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Hungary
"Szilveszter alkalmából nem kívánok egyebet,
csendes lépteiteket kísérje a szeretet!
Szívetekben béke, lelketekben nyugalom
legyetek boldogok a következő 365 napon! BÚÉK!"

Mindenkinek Kívánok Boldog Új Évet.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 29 (kedd), 8:22 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Sziasztok!

Utólas is BOLDOG KARÁCSONYT! :)

BOLDOG ÉS SIKEREKBEN GAZDAG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK NEKTEK!! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 21 (hétfő), 11:38 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 22 (kedd), 19:47
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Hungary
Na hát régen jártunk már itt.
Most egy ideig nem leszek, de nagyon sok boldog Karácsonyi ünnepeket szeretnék kívánni nektek.
Sok ajándékokat kívánni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 10 (csütörtök), 21:33 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Hy! Mivel a C:-n volt a minden, ezért... Hát nem tudom. Nekem akkor minden ment. Kivétel nélkül. Nem tom, neked mi lett a végeredmény, de ha újrarakjátok/tátok a rendszert, akkor particionálj! Mindenképp, és a windows és a dokok ne menjenek egy vinyóra. Ennyit mára, a többit majd holnap! Szia


Na hát szóval.
Végre eljutottam odáig, hogy írjak.
A gépet újra telepítettük, és az ismerősöm, aki csinálta, sikeresen megoldotta, hogy ne vesszenek el a dolgok. Vagyis jó hír: minden megmaradt. :D Ketté osztotta a C-t.
De még programozok, mert még pl msn-em sincs. De már a fordító program, és már a word is fent van, szóval folytattam a fordítást. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 09 (szerda), 23:32 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Hy! Mivel a C:-n volt a minden, ezért... Hát nem tudom. Nekem akkor minden ment. Kivétel nélkül. Nem tom, neked mi lett a végeredmény, de ha újrarakjátok/tátok a rendszert, akkor particionálj! Mindenképp, és a windows és a dokok ne menjenek egy vinyóra. Ennyit mára, a többit majd holnap! Szia

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 06 (vasárnap), 20:34 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Szia!

Ez rossz hír :( mármint ami a gépeddel történt ...
(nem biztos hogy elveszik minden, mert ha a vinyó két részre van osztva, akkor csak az egyik törlődik windows telepítésnél - bocsi az offért)

Azért annak örülök, hogy lehet rólad hallani, igaz mostanában én se nagyon jártam erre a suli miatt... De örülök, hogy visszatért az életkedved, mégha nem is írsz még Dinasztiát, hanem fordítasz.
És örülök a fordításodnak, mindenképp el fogom olvasni, Legolas volt a második kedvencem :)

Puszi: Szandra (lilly)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 06 (vasárnap), 20:26 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Üzenj majd, mit sikerült, és ami nálam van, meg ha valami még kell, azt is üzend meg, és akkor kiírom majd neked DVD-re. Film, zene, a bétázott meg eredeti dolgok képekkel, meg minden. De azért szoríjjok érted, meg a gépedért :)


Mindenképpen. :) (Már megint a bátyámhoz kuncsorogtam.)
És tudom, hogy ez már nagyon off, ezért bocsánatot kérek, de még egy uccsó kérdés, habár szerintem a választ, ha kapok is, csak holnap az iskolában tudom elolvani.

Szóval. Ha megtörténik a legrosszabb dolog, vagyis újra kell rakni a windows-t, akkor van valami remény rá, hogy a dokumentumok mappában lévő dolgok megmaradnak? Vagy egy másik gép igénybevételével le tudom szedni a vinyóról a cuccokat. Mert akkor meg tudnám menteni a regényt, és minden egyebet.

Ennyi. És még egyszer bocs az offért.

Ha lesz gépem, folytatom a fordítást. Remélem nem kell előlről kezdenem. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 06 (vasárnap), 14:15 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Üzenj majd, mit sikerült, és ami nálam van, meg ha valami még kell, azt is üzend meg, és akkor kiírom majd neked DVD-re. Film, zene, a bétázott meg eredeti dolgok képekkel, meg minden. De azért szoríjjok érted, meg a gépedért :)

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 06 (vasárnap), 11:33 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:

Váááááááááááá, csajos, én is így gondoltam!!!! :D:D:D


Akkor jó. :)

Amúgy most mindenkinek írok, és drukkoljatok. Lehet, hogy újra kell telepíteni a gépem (most a bátyám gépéről írok), mert nem indul el a windows. Ami egyet jelent: minden elveszik: regény, kép, stb. :(( :(( =((

Ja, és ma tuti nem leszek gépen, és ha véletlenül sikerül valahogy rendbe tenni, legkésőbb holnap este leszek elérhető.

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 06 (vasárnap), 10:50 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:
Eniko28 írta:

Szóval valami GYU fic. Háááááát, a Dinasztiát jobban csípem, de ha akarod, akkor jöhet ez is. De mivel fordítás, ezért nem lesz olyan gyors, ha engem akarsz ehhez :D:D:D


Nem a fordításhoz kellesz, hanem az ellenőrzéshez. :) Már két fejezet meg van, csak át kellene olvasni, hogy tűrhetően fordítottam-e. :D


Váááááááááááá, csajos, én is így gondoltam!!!! :D:D:D

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 05 (szombat), 21:15 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
sawa-chan írta:

Szia! Kaphatunk valamilyen információt a készülő fordítással kapcsolatban? Csakhogy tudjuk mit olvassunk, és várjunk a Dinasztiás töri helyet. :D :-D


Hát persze. :)
Ugyebár, Gyűrűk urás. Főszerepben Legolas, és az író saját karaktere. Végigmegy a teljes filmen (a film szerint van írva), aztán folytatja.
Én már nagyon régóta kerestem rendes Legolas-os ficeket (asszem ebből ki lehet találni, ki a kedvencem :D ), de mind olyan béna volt, de ez nagyon jó, és ami a legfontosabb, nagyon hosszú. Wordben 147 oldal. :)

Egyébként két fejezet már készen van, leszámítva a sindarin szövegeket, és ha a bétázás beindul, akkor elkezdem feltölteni. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 05 (szombat), 20:22 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 26 (csütörtök), 21:06
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Debrecen
Yenna írta:
Eniko28 írta:
Hali! Lesz valami dinasztiás új fejezet mostanság? Mondjuk ABD.... :-P


Nem tom. :#-) Egyelőre belefáradtam az AVD/ABD-be. Bocsika. :#-)
Nem tudom, mikor lesz legközelebb újabb fejezet.
Azért az írást nem hagyom abba, mert épp egy fordításon ügyködök, amit fel fogok tenni a merire is.


Szia! Kaphatunk valamilyen információt a készülő fordítással kapcsolatban? Csakhogy tudjuk mit olvassunk, és várjunk a Dinasztiás töri helyet. :D :-D

_________________
„A valóság és a vírtualitás közti különbség nagyon egyszerű. Egy szimulációban tudod, hogy mindent egy nagy teljesítményű gép futtat. A valóságban nincs ilyenről szó, ezért könnyen támad az embernek olyan tévképzete, mintha ő irányítana.”


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 05 (szombat), 17:06 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:

Szóval valami GYU fic. Háááááát, a Dinasztiát jobban csípem, de ha akarod, akkor jöhet ez is. De mivel fordítás, ezért nem lesz olyan gyors, ha engem akarsz ehhez :D:D:D


Nem a fordításhoz kellesz, hanem az ellenőrzéshez. :) Már két fejezet meg van, csak át kellene olvasni, hogy tűrhetően fordítottam-e. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 05 (szombat), 17:01 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:
Most (épp most nem, de úgy általában :D ) egy ficet fordítok, és kellene nekem hozzá egy béta. Valamelyikőtök, aki jól tud angolul (mert a fordítást is kellene ellenőrizni), vállalná a bétázást? :) *szépen néz* Enikő? ;;) :D


Szóval valami GYU fic. Háááááát, a Dinasztiát jobban csípem, de ha akarod, akkor jöhet ez is. De mivel fordítás, ezért nem lesz olyan gyors, ha engem akarsz ehhez :D:D:D

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 05 (szombat), 10:18 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Sziasztok! :)
Engem is látni még azért. :-P

Most (épp most nem, de úgy általában :D ) egy ficet fordítok, és kellene nekem hozzá egy béta. Valamelyikőtök, aki jól tud angolul (mert a fordítást is kellene ellenőrizni), vállalná a bétázást? :) *szépen néz* Enikő? ;;) :D
Már két fejezet készen van. Legalábbis az angolról magyarra való fordítás. Az angolról sindarinra való fordítás csak félig van meg. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 01 (kedd), 23:02 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Hááááááááááááááááááááááááááát hogy te milyen vagy! :-P
Na mind1, én sem remekelek mostanság :)
Azért remélem egyszer csak befejezed :)
Meg hogy ez az egyszer csak mielőbb lesz :-P
Egyébiránt az enyém képekkel hogy állsz? :D :-P


Majd meglátjuk. :)
Most fordítok, meg Gyűrűk urában gázolok. :)

A képekkel nem állok sehogy, mert nem nagyon ügyködtem a photoshop-al. Ha a fordítás mellett lesz időm, akkor hétvégén talán sikerül egyet megcsinálnom. De ahhoz meg kell beszélnünk, hogy melyiket akarod, és hogyan. Tudod, a szokásos. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 01 (kedd), 22:54 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Hááááááááááááááááááááááááááát hogy te milyen vagy! :-P
Na mind1, én sem remekelek mostanság :)
Azért remélem egyszer csak befejezed :)
Meg hogy ez az egyszer csak mielőbb lesz :-P
Egyébiránt az enyém képekkel hogy állsz? :D :-P

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 01 (kedd), 22:20 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Hali! Lesz valami dinasztiás új fejezet mostanság? Mondjuk ABD.... :-P


Nem tom. :#-) Egyelőre belefáradtam az AVD/ABD-be. Bocsika. :#-)
Nem tudom, mikor lesz legközelebb újabb fejezet.
Azért az írást nem hagyom abba, mert épp egy fordításon ügyködök, amit fel fogok tenni a merire is.

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 30 (hétfő), 20:48 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Hali! Lesz valami dinasztiás új fejezet mostanság? Mondjuk ABD.... :-P

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 27 (péntek), 20:01 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 26 (csütörtök), 21:06
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Debrecen
Szia!
Már igen régen írtam, de gondoltam beköszönök ha már van egy kis időm. Én is örülök, hogy visszatért az életkedved :-D Remélem kapunk hamarosan új fejezeteket. Én nem szoktam olvasni verseket, pedig tudom, hogy azokat, legalábbis szerintem, nehezebb írni. Úgyhogy ahhoz a három vershez gratulálok. :d

_________________
„A valóság és a vírtualitás közti különbség nagyon egyszerű. Egy szimulációban tudod, hogy mindent egy nagy teljesítményű gép futtat. A valóságban nincs ilyenről szó, ezért könnyen támad az embernek olyan tévképzete, mintha ő irányítana.”


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 26 (csütörtök), 22:19 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Harmadik versem, egy Gyűrűk urás számra ihletve: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=63380&i=1 :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 25 (szerda), 13:24 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 22 (kedd), 19:47
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Hungary
Syó!

Csak úgy, mint elődeim, én is olvastam a két művet.
És nekem is tetszenek. De nekem is a 2. tetszik jobban.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 25 (szerda), 12:43 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
lilly írta:
Szia!

Én is elolvastam őket :)
És nekem tetszenek mindkettő. Igaz a második egy kicsivel jobban :#-) :)


Én mondtam, hogy a második jobb. :)
Amúgy örülök, hogy tetszett. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 24 (kedd), 22:54 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Szia!

Én is elolvastam őket :)
És nekem tetszenek mindkettő. Igaz a második egy kicsivel jobban :#-) :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 24 (kedd), 12:23 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Én olvastam, és szép:)
Mmint a második, az első olyan Fogadás szinten van


:D
Elképzelhető, hogy felteszem merire. :)

SZERK:

Na hát akkor, tessék. :D
Az első, és máris töltöm fel a másodikat. Remélem nem vélekedtek majd úgy, hogy eltévedtem. :))

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=63269

Ui.: Ja, és nagyon örülnék pár tanulságos kritikának. :)

Uui.: Feltöltöttem a második verset. A címe még nem biztos. De amúgy egy fokkal jobb, mint az első. :) Ha van már link, beteszem. :)

Második vers: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=63289&i=1

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 24 (kedd), 11:53 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Én olvastam, és szép:)
Mmint a második, az első olyan Fogadás szinten van

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 24 (kedd), 11:27 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Na, írtam még egy verset. :D
9 versszaka lett. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 22 (vasárnap), 16:26 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
lilly írta:
Szia!

Örömmel hallom (olvasom), hogy visszatért az életkedved :)

Biztos, hogy jó lett a versed is :)


Hááááááát...
Olyan Fogadás szinten van. :D
Még átgondolom, aztán lehet, hogy felteszem a merire. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 22 (vasárnap), 16:18 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Szia!

Örömmel hallom (olvasom), hogy visszatért az életkedved :)

Biztos, hogy jó lett a versed is :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 22 (vasárnap), 15:29 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Hali! Hogy állol?
Remélem visszatért az életkedved, és jól :)
Várom/várunk új fejezetet, lesz mostanában?
Jó írást - olvasást - élést - nem depizést - stb. neked :D:D:D:D:D:D
És ÍRJ!!!!!!! valami Dinasztiás fejezetet :D:D:D


Szia!

Az életkedvem visszatért. :)
De írni még nem írtam. Legalábbis Dinasztiásat nem. :#-)
Ma egy verset alkottam, életem első versét. Nem tom milyen lett. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2080 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 42  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség