Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 22 (hétfő), 17:32

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 6 hozzászólás ] 

Van értelme folytatni, annak ellenére, hogy általában 1 kritikát kapok fejezetenként?
A szavazás 2009 március 15 (vasárnap), 19:43-kor befejeződött.
igen, mindenképpen 80%  80%  [ 4 ]
ha akarod 20%  20%  [ 1 ]
nem túl sok 0%  0%  [ 0 ]
Szavazatok száma : 5
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 03 (vasárnap), 11:34 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 01 (szombat), 17:35
Hozzászólások: 321
Tartózkodási hely: Békemezők <3
Jéééé :-O Mit találtak szemeim? >:D<

Egyébként ezer bocsánat, hogy csak így bepofátlankodok, csak gondoltam, ha már megtaláltalak körbenézek "házad" táján :oops: :roll: Na meg persze ebben elég nagy szerepet játszott az is, hogy jóóóó régen volt már egy kis friss Tükörmás... :-< Hiányzik, na, nincs itt mit szépíteni ;;)

Kitartóan várok és reménykedem, nem kell túl sokáig ;) :-*

Puszika >:D< :-*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 02 (szombat), 17:06 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 15 (szerda), 16:19
Hozzászólások: 393
Tartózkodási hely: Sziszával a volt-nincs szekrényben...
Csak jöttem érdeklődni, hogy mikor kaphatunk végre egy kis friss Tükörmást?

Boldog új évet ;) :x

_________________
Kép:x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 06 (vasárnap), 13:55 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 15 (szerda), 16:19
Hozzászólások: 393
Tartózkodási hely: Sziszával a volt-nincs szekrényben...
Jééé, hát megtaláltalak! :)

Szia!>:D<

Hogy vagy, drága Aremehem?

Én tök büszke vagyok, hogy az első vagyok itt. :) Nagyon örülnék friss Tükörmásnak 8->

Nagy puszi, meg ihletet adó múzsacsók :-* :x :x


Ui: Kellemes Mityulást! <:-P

_________________
Kép:x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 március 05 (csütörtök), 17:13 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 január 08 (csütörtök), 0:02
Hozzászólások: 94
Sziasztok! Következő rész vasárnap várható legkésőbb, de lehet, higy már holnap felteszem... :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 február 28 (szombat), 14:16 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 január 08 (csütörtök), 0:02
Hozzászólások: 94
Hali! A legújabb feji legközelebb a hét közepén várható, vagy ha nagyon sokan kérik esetleg hétfőn...:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Aremeh írásai
HozzászólásElküldve: 2009 február 23 (hétfő), 19:41 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 január 08 (csütörtök), 0:02
Hozzászólások: 94
Nem tudom, hogy érdekelni fog e valakit, de azért megírom, hogy a kövi fejezet csütörtök, péntek környékén várhatóa Húg és szerető című regényemből. Véleményeket is szívesen fogadok:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 6 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség