Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 22 (hétfő), 3:23

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 694 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 12 (péntek), 17:41 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 11 (csütörtök), 7:53
Hozzászólások: 1508
Pernyóka, pontosítanék:

"Ejnye, Draco, ne légy modortalan!"
... és az a mosoly hozzá... 8->

meg a BOT... =P~ (a csudába, HÁROMSZOR kellett végignézni az emoticonokat, mire megtaláltam ezt a nyálcsorgatóst...)

Tudtam már akkor, hogy ő az egyetlen (szerintem) valamirevaló pasi a filmben...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 12 (péntek), 17:27 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
ooh, ez a bejegyzés.. *vágyakozó sóhaj*

hm, most nekem is meghoztad a kedvem egy kis hp filmezéshez, de asszem én a második részre szavazok, nekem az a favorit *.*

"ne légy modortalan, draco"
:x :x

brr, első megjelenése a filmekben, amit azóta sem lehet elfelejteni


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 12 (péntek), 15:01 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 11 (csütörtök), 7:53
Hozzászólások: 1508
No de pernyácskáim, mi ez a csend?

Bejegyzés a krónikába:

Rengeteg hó hullott. Így Mindenhol Ő úgy döntött, játszik egyet hű pernyáival; név szerint Pernyókával (főleg vele, hisz ő szülinapos), Kispernyával és Pernyanyával. Az ingválláról a kabátjára helyezte őket, kisétált a vakítóan fehér tájba, a leheletmutatóan hideg, friss levegőre, és egyesével, finoman lepöckölgette őket magáról.
Pernyái visongva élvezték a játékot, ő pedig elégedetten, mosolyogva figyelte őket; ahogy szállingóznak lefelé, ahogy leérve szinte azonnal visszamásznak rá, hogy újra és újra megismételhessék... s ő engedett a kérésüknek.
Ám óvatos volt... nem sokáig hagyta őket játszadozni... egy idő után a tenyerére vette őket, s annak melegében dédelgetve visszament a száraz, meleg otthonába, ahol aztán, midőn vacogó pernyái felengedtek, újra a vállára helyezte őket.


Újra megnéztem a Főnix rendjét...

Lucius... :x

Jason. 8->


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 07 (vasárnap), 22:12 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 11 (csütörtök), 7:53
Hozzászólások: 1508
Pernyókám, remélem, azóta meglelted magad :)

Kispernya, megnézném kuktasapiban :D csak hogy lepöccinthessem róla, és... KÖHÖMMM. (mindenki elmúlt 18? Helyes :D)

Bejegyzés a krónikába:

Pernyanya szótárra pattan, és folytatja a rég megkezdett feladatot, aminek végén mindent megtesz, hogy megmentse Őt, aki ezúttal Maurice Gluckstein...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 07 (vasárnap), 20:48 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 20 (kedd), 18:34
Hozzászólások: 796
Tartózkodási hely: a laptop előtt
Uhh. Az előbb egy pillanatra elszunnyadtam Ivan Iljics halála fölött... és meglátogatott Ő. Ő, akit nem nevezünk nevén, mert mind tudjuk, kiről van szó... Ő, aki maga a mindenség... :D
És meglepett némi ihlettel (egyem a drága kis szívét)

Ültem. Szórakozottan lapozgattam Ivan Iljicset, fél órája nem olvastam egy sort se - kötelezők valahogy nem mennek - és ekkor meglátogatott. Ohh. Kuktasapi volt rajta, amit beléptekor levett, gyönyörű hosszú haja - Lucius képében látogatott meg - lófarokba volt kötve a tarkóján, és nézett rám azokkal a bámulatosan szép szemeivel... és kikérte magának, hogy rég járt ember Pernyaföldén.
Hmmm... szeretném képpel is illusztrálni, de a net nem olyan kegyes, hogy villantson nekem egy copfos Luct... pedig a Titkok Kamrájában bizony van neki... :x

_________________
"Belőled pedig parókát készítek."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 04 (csütörtök), 19:20 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
na jó, még örülök is neki, h cs most jutotta ide a géphez, mert EGYRE jobban nem bírom ki, miért is kéne megköveznem itt bárkit Jason/Lucc miatt.. merlin kétméteres szakálla.. miértmiértmiért.. miért nincs méég fenn?..

*elrobog az azkabanba, és meglesi lükköt*

szerk

ááh, Pernyanya.. most teljesen szétcsúsztam.. *kínjában szárazon felnevet*
átjár a hideg, téli széél.. furulyázik bennem.. pernya lelkem valahol eltévedhetett..
*nyafog*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 04 (csütörtök), 18:53 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 20 (kedd), 18:34
Hozzászólások: 796
Tartózkodási hely: a laptop előtt
Zárt részleg. Szigorúan titkos információ. Nem nyilatkozom. *Kispernya vadul vigyorog... hiába, nem megy neki a McGali-arc...* :D

_________________
"Belőled pedig parókát készítek."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 04 (csütörtök), 18:18 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 11 (csütörtök), 7:53
Hozzászólások: 1508
Aaaaahhaaaa. Értem már :) Gratula a gyógyuláshoz :) Hát igen, Jasonünk még erre is képes :D

Öhm... hogy a bottal mit akarok...? *fütyörészve nézegeti a mennyezetet* Kispernya! Mesélj csak, mi van még abban azárt részlegben? :D

A széprajzolástól pedig extranagyon messze vagyok :) *műpirulás*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 04 (csütörtök), 17:56 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 20 (kedd), 18:34
Hozzászólások: 796
Tartózkodási hely: a laptop előtt
Hogy mit keresek az inggallér mögött?? :D Felgyógyulván visszamásztam szeretett bal vállamra, és találtam rajta egy fanatisztikus helyet... így épp szimmetrikus vagyok veled...:D
Amúgy meg, - visszatérve egy régebbire - mit is akarsz te azzal a bottal?? ilyen relikviákat a pernyamúzeum zárt részlegében tárolnak!!!
és tudsz te is szépet rajzolni... csak hebegek rajta...:D

_________________
"Belőled pedig parókát készítek."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 04 (csütörtök), 17:52 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 11 (csütörtök), 7:53
Hozzászólások: 1508
Kispernya, mit keresel te az inggallér alatt? :D Azt hittem, a zsebben melegedsz :P Nem baj ám, elég széles mindannyiunknak az a váll *bólogat*

Villette, "Az igazi azkabani fogoly" nevezetű kép ihlette az irományt... remélem, nem csalódsz majd :D :D

Amúgy megnéztem Ellygator műveit... hát hűűűűűűűű. Ha így tudnék Luciust/Jasont rajzolni... belőlem élne a ceruzabóóóóót :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 04 (csütörtök), 17:17 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 20 (kedd), 18:34
Hozzászólások: 796
Tartózkodási hely: a laptop előtt
*berobog*

Ohh, Pernyanya, úgy örülök, hogy visszatértéééél....:D
*ő tudja, mi ihletett és mire, így ravasz vigyorral bújik meg ama bizonyos inggallérban, és csak azt várja, hogy Pernyanya feldobbantsa ama novellt merire, és láthassa Pernyóka reakciójááát...:D*

*tovarobog, és mostmár TÉNYLEG tanul...*

_________________
"Belőled pedig parókát készítek."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 03 (szerda), 22:37 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
Pernyanya, azt még idő előtt megtudhatjuk esetleg, melyik Jasonről linkelt képem ihletett meg Téged?? *__*

vagy, várjuk ki a végét.. :D:D

mindenesetre itt is írom: várom!

és igen, ez a pasi túl sok mindenhez ért.... :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 03 (szerda), 22:23 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 11 (csütörtök), 7:53
Hozzászólások: 1508
*Pernyanya megkerült*

Steel-baba? Ugye, életnagyságú? :D

Jól van, Kispernya, a tiéd lehet :) *néz magának más relikviát - nagyon szemez ama bottal... :P*

Bejegyzés a krónikába:

Pernyanya a kényszerű, pernyát próbáló, távollét után sosem látott-tapasztalt hévvel bújik Mindenhol Ő gallérja alá... Reszketeg hangon sorolja Jasonnek, aki Lucius, Tavington, DJ, Steel, Clark Devlin, DeMarco, MC (...), mi minden történt vele, s reméli, az megbocsát neki... hogy értékeli, hogy ezen négy nap során is sűrűn gondolt rá...
Pernyanya bocsánatért esedez.

Nos, pernyácskáim, látom, melegen tartjátok a mi Jasonünket :) Mindenki a helyén? Szupi :D

Villette, hogy ez a pasi még mi mindent tud... lovagolni, golfozni, biciklizni, teniszezni, vívni... *sóhaj* ó, igen, énekelni, táncolni :D

8->

Ismét hó

Cafatokra tépett, szemkápráztató igazság
képében hullik alá a hófehér hazugság
mindig ugyanazt ismételve
míg komolyan nem veszi a világ,
hogy aztán a hiszékenységen könnyesre
röhögve magát
felszívódjon.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 02 (kedd), 22:44 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
fél órája még az édes novembert néztem, távol itthonról..
*sóhaj*
kb egy órája még Jason zöld flitterjeiben csillogott pernyalelkem..
*só-hajj*
megint fél órája nem tudtam elviselni, h Jason megint h lehet ennyire józan, miközben eljátssza a szerepét
*itt most a filmre utal*
*sóó..haj*

*am cs szimplán kikészült az utóbbi fél óra alatt*

nem baj, asszem gyorsan megkeresem még egy filmjét

és Hil, láttam, tetszett Neked az ajándékod, én még nem olvastam el, de már kíváncsi vagyok rá az ötleted után :D:D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 02 (kedd), 18:42 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 20 (kedd), 18:34
Hozzászólások: 796
Tartózkodási hely: a laptop előtt
NEEEEEEEEEE!!!!!!!!!! *pillog nagy szemekkel* Enyém az üst?? Jééé... kíváncsi vagyok, ki mit hozott ki azokból a borzalmas ötletekből, amiket kapásból lefirkantottam...
*elgondolkozva reppen tova. kritikamegválaszolás elhalasztva*

_________________
"Belőled pedig parókát készítek."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 02 (kedd), 18:37 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
*besöpör*

azt ugye tudod, h a Te ajándékod van ma KívánságÜstön? ^,^

és Jason muszááj..
am a Steel baba feljegyezve
*kacsint*
és majd legközelebb termékenyek leszünk, amihez Jason ugye elengedhetetlen xD de hát, parázslón kell tartani az oltárt, mi pernyák összetartunk
*kisöpör*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 02 (kedd), 18:34 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 20 (kedd), 18:34
Hozzászólások: 796
Tartózkodási hely: a laptop előtt
Villette írta:
és LucianaL honlapján összeszámoltam, összesen 13+1szer hal meg filmekben (a Taggartban kétszer is xD), de 22 filmjét túléli. egész jó arány ahhoz képest, h hányszor kap "rosszfiú" szerepet

Köszönet, Pernyóka!:)
LOL. Erre csak ezt lehet mondani... csupa szerencseszámom... ehh, most mondanám, hogy nem is kéne többet forgatnia, hogy ez így maradjon (hülye számmisztikus!) de nem vagyok az az öngyilkos hajlamú... és hát a túléléshez KELL Jason...:D
Az a mi lett volna ha... wíííí^^
(*Steel-babát kér jövő karácsonyra: már megírta a levelet a Kisjézusnak...:))*)
Sajnos én ma sem szolgálhatok semmi széppel... :( *nagyon elfoglalt Kispernya*

röppenek is át egy vállra...

_________________
"Belőled pedig parókát készítek."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 01 (hétfő), 21:38 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
hát még van pár meglepi a puttonyomban, akár cs Jasonében :D:D

pl, "mi lett volna ha", a Hazafi-kiadásban: [link]

Mike Steel Kapitány baba - ha már ajándék :D ebay-en akár meg is lehetne rendelni xD

ja, és itt lakik: [link]

és LucianaL honlapján összeszámoltam, összesen 13+1szer hal meg filmekben (a Taggartban kétszer is xD), de 22 filmjét túléli. egész jó arány ahhoz képest, h hányszor kap "rosszfiú" szerepet

*pernyóka ellép*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 30 (szombat), 22:51 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 20 (kedd), 18:34
Hozzászólások: 796
Tartózkodási hely: a laptop előtt
Ohh, a Kisjézuska már január végén is hoz ajándékot, Villette álnéven??
A videók egyszerűen... nyamm! :D

A botrányos másnapossághoz gratulálok... én egy ideje tényleg csak tejet iszom... hála annak a fránya megfázásnak.

_________________
"Belőled pedig parókát készítek."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 29 (péntek), 22:21 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
jahh az a sok tej.. kicsit meg volt már erjedve, mondhatni 56 fokos volt xD

nahhde ettől a videótól egész magamhoz tértem
tud korcsolyáznii *.*

még egy: http://www.youtube.com/watch?v=x9te-jGp ... re=related - mamám xD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 29 (péntek), 21:40 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 11 (csütörtök), 7:53
Hozzászólások: 1508
Igen, Bocsy, köszönjük a képet :)

Villette, "botrányosan másnapos"? :D

Túl sok tejet ittál talán Mindenhol Ő egészségére *kuncog*

Álmomban kiderült, hogy az aszcendensem Iker...

Tényleg mindenhol Ő :D

Jason. 8->


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 29 (péntek), 13:32 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
óó, ez a kép nekem is nagyon tetszik, bocsy! olyan elragadó.. :D
köszi, várunk máskor is ;)

bejegyzés a krónikába:

...

*a keresett oldal technikai hibák miatt nem elérhető*
*avagy pernyóka botrányosan másnaposan nem lát el Jason orra hegyéig sem*
*így a bejegyzést elnyeli a homáály*

^^"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 28 (csütörtök), 21:20 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 20 (kedd), 18:34
Hozzászólások: 796
Tartózkodási hely: a laptop előtt
Köszönjük, bocsy!!!
Szép kép...

Bejegyzés a krónikába:
... s Jason szíve dobbana vala gyógyító erejével, s Kispernya megrebbene ama híres-hírhedt zsebben, amint megérzé ama bűvös dobbanásit a legszebb szívnek.
*Kispernya állapota változatlan. Jason ingzsebében melegszik, meg gyógyulgat*

Igyon mindenki tejet! :wink:

_________________
"Belőled pedig parókát készítek."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 28 (csütörtök), 19:05 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 15 (szerda), 16:19
Hozzászólások: 393
Tartózkodási hely: Sziszával a volt-nincs szekrényben...
Bepofátlankodtam Dracoistaként apuci szentélyébe ;;)

Hoztam egy képet nektek: http://feltbeats.com/gallery/albums/use ... Felton.JPG

Tépek is ;)

_________________
Kép:x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 27 (szerda), 11:52 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 11 (csütörtök), 7:53
Hozzászólások: 1508
Ó, Kispernya, küldöm DJ-t jó? Tudod, ő az "orvos-jason" :P Ő majd gondoskodik rólad *bólogat, nagyon*
Nézd, itt épp aggódva vizsgálgat:

http://i.telegraph.co.uk/telegraph/mult ... 74646a.jpg

Bejegyzés a krónikába:

...s villám sújtá vénpernyát; új nevet talált magának. Mától e szóval illeti magát: Pernyanya.

Az ilyen kis "képregényeken" olyan jót szoktam mosolyogni... Szeretem őket, na :D

http://images2.fanpop.com/images/photos ... 0-2560.jpg

http://images2.fanpop.com/images/photos ... 8-2560.jpg

Tegnap megkukkoltam az oldalt, Villette... jól ott is ragadtam írás helyett :D

Ó, és ha már mohóság... én még odarajzoltam volna DJ-t, Michael Caffee-t, Clark Devlint, captain Steele-t is :P :D
Igaz, ez már több, mint mohóság... telhetetlenség.

De hát... JASON.

Mindenhol Ő...

8->


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 26 (kedd), 21:07 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
jobbulást, Kispernya, nézd, Jason meggyógyíít^^
plusz ez


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 26 (kedd), 20:42 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 20 (kedd), 18:34
Hozzászólások: 796
Tartózkodási hely: a laptop előtt
*kispernya betopog, majd beveti vadiúj, vadítóan rekedtes hangját, amit senki sem hall... :roll: *

Bejegyzés a krónikába:

Midőn kispernya felkele vala, lévén heveny hörgőhurutja. Ezen hangot Jason (ismertebb nevén Lucius) meghallá, így lepöckölé szegény pernyalányt megszokott helyéről, mely Jason (Lucius) bal válla vala, épp szíve fölött, lepöckölé a kis teremtményt. Kispernya már épp kétségbeesé vala, midőn rádöbbent: Jason (Lucius) csak azért pöckölte le, hogy beesvén ingzsebébe, a megfázós pernyalányt szíve melegével gyógyítsa...

Éljen a happy end :x
(és utólag is minden pernyától bocsánat, hogy a meséhez nem tálaltam képet, de nem találtam elég meggyőzőt...:( )

*kispernya kicammog, maga után húzva az ingdarabkát, amit Jason ingéről szakított le :oops: *

_________________
"Belőled pedig parókát készítek."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 26 (kedd), 17:39 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
"elcseppene" - lol. :D:D

am megtaláltam, hova költözött LucianaL: Magyar Jason Isaacs honlap

és, a fanartos műszénőnek is vannak ambíciói, a kép címe: Mohóság

ez meg sztem annyira széép
az Igazi azkabani fogoly
ez meg no comment : DD


azért rem, Nagypernya is idővel megtalálja a keresett képet!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 26 (kedd), 10:44 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 11 (csütörtök), 7:53
Hozzászólások: 1508
Bejegyzés a krónikába:

...és vénpernyának, midőn megpillantá az képeket, elcseppene nyála...



Bejegyzés vége.

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy enyémLucius nincs ennyire... öhm... "kigyúrva" :D

Nos, akartam ide egy linket, de nincs meg a kép... *szomorú*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 25 (hétfő), 19:45 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
hihi. lassan pernyóka is lebeg, stoob, az a három kép tényleg nagyot ott van

itt pedig elégedetten nézi ahogyan a pernyák vállain világuralomra törnek - az ő szeme fényei.

ezt meg csak úgy

és ha már lúsössz: (1), (2), (3)

és tavington, szigorúan 18-as: [link]


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 25 (hétfő), 19:02 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 11 (csütörtök), 7:53
Hozzászólások: 1508
Ohh, Kispernya... az első rajz, az... hmmmmmmmmmmm...
Lucpacin szép billog van :D De nem furi, hogy egy paci pálcát hord? :D

A harmadikat meg igyekszem elfelejteni... *megvakult*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 25 (hétfő), 18:40 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 20 (kedd), 18:34
Hozzászólások: 796
Tartózkodási hely: a laptop előtt
stoobie írta:
Hölgyeim, egy kis fizika: súlytalanságban a pernyák is lebegnek

(Jajj! tényleg mindjárt felfalom ezeken a képeken...)
Naná!!! :D:D
Még ha csak lebegnénk... szerintem én *kispernya* lassan az őrületbe kergetem Jasont... egész nap úgy pörögtem, mint a ringlispíl...

Üdvözletem a pernyáknak!
(Lucius bőrkabátban... és My little Pony (:))) verzióban...)

-- Oh, és ha már szó volt a kellékekről:))--

_________________
"Belőled pedig parókát készítek."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 25 (hétfő), 18:30 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 11 (csütörtök), 7:53
Hozzászólások: 1508
*Vénpernya is mutatkozik*

Hölgyeim, egy kis fizika: súlytalanságban a pernyák is lebegnek:

http://jasonisaacsonline.com/gallery/album01/CharDJ9

Ééééés: Jason elégedetten számolgatja pernyáit :D

http://jasonisaacsonline.com/gallery/al ... ast_minute

no és bármire képes a pernyáiért... 8->

http://jasonisaacsonline.com/gallery/album01/bhdweb


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 25 (hétfő), 17:58 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 20 (kedd), 18:34
Hozzászólások: 796
Tartózkodási hely: a laptop előtt
*kispernya lihegve besiet*

Jason megtalálja azokat a pernyákat: itt

*kispernya is fáradt*

_________________
"Belőled pedig parókát készítek."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 25 (hétfő), 16:16 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
hát igen, Jasonnek az is mindegy, h a kezében v a keze helyén van ez a bizonyos kellék, bűvészkedni mindenképp tud vele.. xD

éss, következő kép: hová tüntetted a pernyáimat?!

^^" *fáradt*

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 24 (vasárnap), 19:48 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 11 (csütörtök), 7:53
Hozzászólások: 1508
Köhömm.

<18>Jason kezében jól állnak az... khm... eszközök... </18> :D

Meg a tenyerén is a fehér festék... *vénpernya arra szálltában beleragadt, és ettől elégedett - Jason a tenyerén hordozza* :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 24 (vasárnap), 16:32 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 20 (kedd), 18:34
Hozzászólások: 796
Tartózkodási hely: a laptop előtt
*kispernya belohol lelkesen*

Ittengem néz... amint szállingózok a szoba állott levegőjében, mielőtt cipője orrára hullván elindulunk... együtt. :x

Annak, aki egy kis slashrevágyik...

Eztmeg csak úgy mellékesbe... számomra itt volt megdöbbentő a párhuzam, ami a kampó és a kígyófejű bot közé vonható... (túl sok b.-t olvasott?? ez is a te hibád, Vénpernya! :P)

*kispernya tovaröppen*

_________________
"Belőled pedig parókát készítek."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 23 (szombat), 11:19 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
:) ment a PÜ~

éés, Jason: ezt a képet még nem láttam.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 22 (péntek), 20:45 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2008 május 15 (csütörtök), 10:35
Hozzászólások: 399
Tartózkodási hely: a Parnasszuson
kicsioff,

sorry admintól!

***

Villette írta:

hevernek
bennem lepkék, és különböző
pókok is. mozog
a háló, ők még csak alszanak.





EZZZZ.... megin... meginezzz...

3 sor, ha negyedik a cím,
és ha az cím, hát mégdurvább, awwwh :D

cóval olyan kispálosan odakanyarítottad, ők szoktak ilyen címeket, a ritmikája is olyan -imádom- ésss... hogy különböző pókok, atyaég.

mozog a háló O_O
tök fenyegető :D
és még csak alszanak, de mi lesz, basszus, ha csak egyik is felébred? :D

a legkeményebb akkor is, hogy semmi álmézezős köntörfal, meg lírai tingli, csak furán tényszerű közlés valami szürreál témában, aminek mégis üvöltő szimbolikája van azzal, hogy kimondtad, mozog az a háló ott benned (?).
vagy kívül.

szvíthart: az, hogy a vége felé irányulóan kicsit ereszkedő hangilag... mélyülnek a mgh-k...
olyan macabre az egész.
danse macabre :D

ahh.

amúgy egy nagyonállat Björk-videót látok alá, mint pl. a Human behavior... nah, Ő megcsinálhatná.
zenét meg a Kispál.

*kalaplenget afeletti örömében, milyen komplex kis audio_literatúr_vizuális orgiát flesselt be magának*

_________________
Itt alkotok.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára draconia 2010 január 23 (szombat), 12:00-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 22 (péntek), 18:52 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 20 (kedd), 18:34
Hozzászólások: 796
Tartózkodási hely: a laptop előtt
Bizony, Jason mindig velünk van... :x
Fény a sötétségben... Stoobie, ezneked biztos ismerős... :D

Villette: kitartás!! meg egyebek...:)

_________________
"Belőled pedig parókát készítek."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 22 (péntek), 18:35 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
oh, köszönöm :) most perpill bennem is "langyos szelek járnak"
dehogy baj, még jó is, h nem a tanulást juttatja eszembe

hát, de akkor már én is:

hevernek
bennem lepkék, és különböző
pókok is. mozog
a háló, ők még csak alszanak.


ez most kötetlen és egyebek, de perpill ennyi telik tőlem^^

de, Jason velünk van

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 22 (péntek), 18:28 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 20 (kedd), 18:34
Hozzászólások: 796
Tartózkodási hely: a laptop előtt
Akkor kapsz tőlem valamit a nagy tanulásra, Villette!

Homokviharként
Söpörted el mindenem,
Hogy magamra hagyj.


(remélem nem baj, hogy nem a tanulásról szól...)

_________________
"Belőled pedig parókát készítek."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 22 (péntek), 18:20 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
én nyugodt szívvel hagyom, h Nagypernya elfoglalja másodlagos pozícióját Jason cigarettájának hegyén. legfeljebb találkozunk, mikor a szájához emeli, h beleszippantson^^

mert, én pont ott vagyok az első képen, felső ajkán csücsülve-csücsörészve. lol.

éés, a szmokingerben külön imádtam a gyűrűit *-*

am, írói kedvem így a nagy tanulásban csúnyán mellőz engem, szal sem krónikás-ének bejegyzéssel sem ajándékkal nem tudok szolgálni perpill kedves pernyatársaimnak

*zizeg a zagya*

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 22 (péntek), 17:45 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 20 (kedd), 18:34
Hozzászólások: 796
Tartózkodási hely: a laptop előtt
Tényleg szép halál lenne, Stoobie... bár én jobban preferálom az életet :D

Hogy miért érdemes megnézni az Elektra első tíz percét? Ezért. :D Meg ezért. Bár ezután már nyugodtan átkapcsolhattok máshova... (azok az ujjak...:x)

Innenpedig az összeset imádjuk... nem is másért nézünk meg egy Jackie Chen filmet!! :D

Rövid bejegyzés a krónikába:

Midőn kispernya felkészülé átkos hétvégéjének elkövetkezendő romjaira, úgy talála valá, hogy mindenekelőtt - várható elhalálozása fejében - hagy maga után némi nyomot legkedvesebb - és kettedlen - pernyatársainak.

Halál a hétvégékre! (kivétel, ha Jason meglátogat...)

_________________
"Belőled pedig parókát készítek."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 22 (péntek), 11:02 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 11 (csütörtök), 7:53
Hozzászólások: 1508
Hil, szép halál lenne, nem gondolod? :D (máglyára a vénpernyával! :D)

Ajándék: >:D<

Drac: én nem voltam jókislány, csak az msn genyázott... nem volt hajlandó bejelentkezni :/ (ma speciel a skype csinálja ugyanazt... nem értem én ezt)

Villette: álmodj csak, álmodj, ébren vagy sem... mindenhogy jó az :)

Újabb sorozat? :D Összesen van vagy 6 darab :D

Megkerestem a Brotherhoodban azt a jelenetet, amikor a szőke csajjal korhatáros dolgot művel... hát, a jutubos vidiben benne volt minden.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 21 (csütörtök), 18:14 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 20 (kedd), 18:34
Hozzászólások: 796
Tartózkodási hely: a laptop előtt
*kispernya lihegve betoppan*

Szép képek... és Stoob, te, aki nem is dohányos, mégis mit keresnél azon a bagón??
Mindegy. A hely - persze, ha Villette is beleegyezik - a tiéd. Épp elég kísértés van nekem, friss leszokottnak máshol, nem hogy még Ő mellette is...

és akkor én is csatlakozom a kis ajándékokhoz...

Te vagy a szellő,
Mi megborzongat éjjel-
Belereszketek.


*kispernya tovaröppen szorgosan*

(Üdv, Drac itt Pernyaföldön...:D)

_________________
"Belőled pedig parókát készítek."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 21 (csütörtök), 18:01 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2008 május 15 (csütörtök), 10:35
Hozzászólások: 399
Tartózkodási hely: a Parnasszuson
stoobie írta:
Köhömm...



eeeegen.
mondom, nah, Stoob egész nap off, milyen rendes leáááány *bólogat* :É:É:É:É

hátttöööööö.

tudoooom, tudommm, pirosan is rádkattogtam tegnap is :É

*reppel elfelé*

_________________
Itt alkotok.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 21 (csütörtök), 15:16 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 11 (csütörtök), 7:53
Hozzászólások: 1508
Köhömm...

Volt szerencsém látni a Good-ot... Jelentem, sokkal... sokkal.... "hűűűűűűűbb" az az arc, amivel egy nő után néz... (aki mellesleg Viggo csaja a filmben). Nos, kb ezt jelentheti: "hm, hm, hm, nem rossz, sőt, megkóstolnám..." :D Ahh... *vénpernya kimúla, mert elképzeli, hogy őutána néz így Jason*

A második kép... nos, vénpernya a bagarettára szálla alá, hogy Ő letüdőzhesse... persze, vénpernya vigyázna rá, nagyon :D

Mindenhol Ő, mindenhol Őt 8->

Jason.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 21 (csütörtök), 14:58 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
hihi. pernyóka ébren álmodik jasonről. ^^

és, nagyon süti az ajándék, elnézegetném egy merire feltett újabb sorozatban iss. :D

éés, ezt még a GOOD-ból találtam, mint hivatalos kép: [link]. ez meg woahh.. itt meg várja a pernyákat. heh.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 21 (csütörtök), 14:48 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 11 (csütörtök), 7:53
Hozzászólások: 1508
*sóhaj*

Vénpernya enyhén irigy Pernyókára, holott egy szava sem lehet :D De ha Pernyókának jó, akkor Vénpernyának is :)


És még egy ajándékocska (igen, megint esik a hó :D):

Játékos felhők
Cukorhavat szitálnak;
Sütemény vagyok.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 694 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 23 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség