Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 23 (kedd), 5:29

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2080 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 42  Következő

Melyik történetemet olvasnád el szívesebben? Ez csak egy kérdés, és csak a közvéleménykutatás céljából teszem fel.
A Valiron dinasztia 2 28%  28%  [ 8 ]
Lepidoptera (fantasys töri) 7%  7%  [ 2 ]
Saját vámpíros történet 14%  14%  [ 4 ]
Star Wars fic (Luke/OC) 24%  24%  [ 7 ]
Vámpírnaplók fic (Stefan/Elena, Damon/Bonny) 17%  17%  [ 5 ]
Jégtündérek I. - A három erő 10%  10%  [ 3 ]
Szavazatok száma : 29
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 04 (csütörtök), 22:45 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Mer én nem? Majd holnap elmondod, mikor jön az, amit megkaptam, meg ilyenek. Meg amiket én tudok, a többiek meg neeeeeeeeeeeeeeeeem :D:D:D bibibíííííííííííííííííííííííííííííííííííííí:-P:-P:-P

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 04 (csütörtök), 22:24 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Látom, megtartottad a titkot magadnak :) Meg nekem :D És csatlakoznék az (egyik) előttem szólóhoz: Mikor is leszen friss ABD? Alexet megkaptam, de a többi?... :D:D:D Várom már ám nagyon-nagyon-nagyon


Hát öööööööööööööööööööööööööööööööööööö...

Asszem most csak egy vágyam van, elérkezni a 8-as, és 9-es fejezetig. Lehet, hogy amíg azzal nem végzek, nem jön ABD. Bocsi. :D:D:D:D:D:D:D De már nagyon vároooooooooooooooooooom a 8-as 9-es fejezetet. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 04 (csütörtök), 22:00 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Látom, megtartottad a titkot magadnak :) Meg nekem :D És csatlakoznék az (egyik) előttem szólóhoz: Mikor is leszen friss ABD? Alexet megkaptam, de a többi?... :D:D:D Várom már ám nagyon-nagyon-nagyon

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 04 (csütörtök), 21:25 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Most fogom feltölteni a merire a fejezetet. De szeretnék nagyon megkérni mindenkit, hogy mellőzzétek az üres kritikákat, mert nem túlzottan rajongok értük. :)

Ezt most azért is kérem tőletek, mert nagyon hosszú hallgatás után jövök ki egy újabb fejezettel. Légyszi próbáljátok meg kivárni, míg tényleg felkerül. Amint hallottam, most már elég gyors a modizás. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 04 (csütörtök), 21:17 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 november 01 (vasárnap), 17:38
Hozzászólások: 37
Yenna írta:
Most én javítok, és aztán töltöm fel. :D:D


Tűkön ülök.:P

_________________
A kaktusz is azért szúr, mert senki nem simogatja.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 04 (csütörtök), 19:25 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Sziasztok! :)

Csak hogy válaszoljak a türelmetlenkedőknek. :-P Még nem kaptam meg a javítást, szóval kitartás. :D

És ahogy szokták volt mondani:

A türelem rózsát terem. A rózsából fa lesz. A fára felmászol. Ezzel lóvá tetted az oroszlánt. Felugrasz rá, és elvágtatsz. :D:D:D:D:D:D

Jelentem, hogy megkaptam a javított változatot. Most én javítok, és aztán töltöm fel. :D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 04 (csütörtök), 17:08 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 14 (csütörtök), 18:19
Hozzászólások: 45
Tartózkodási hely: Szigethalom
Hlli-i!
jelentem visszatértem több napos számüzetésemből! (Ergo büntiben voltam :$)
Olvastam, hogy hamarosan lesz friss! :D :D :D *örül mint kutya a farkának... mert nem majom* Miből is lesz????? Jaj már alig várom... igaz ha AVD2 akkor nem olvashatom el :( Na mind1 akkor is friss :D :D
És szavazzatok ABDre :D :D :D :D :D :D :D Na jó lehet az AVDre is, de inkább az ABDre :D :D :D
És ha a friss AVD2ből lesz akkor mikorra várható ABD????

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 04 (csütörtök), 16:47 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 november 01 (vasárnap), 17:38
Hozzászólások: 37
Na lehet tudni, hogy kb mikor lesz fent? ;;)

_________________
A kaktusz is azért szúr, mert senki nem simogatja.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 03 (szerda), 22:34 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Oh, gyerekeim, igyekszem, igyekszem, tényleg igyekszem


Ezt örömmel hallom. :D:D:D:D:D:D


Most nekiállok, és beírom, amit hazafelé alkottam. Kb 1 oldal. :)

Meg pl fürdés közben gondolkoztam azon, hogy a negyedik kötet valami hihetetlen állat lesz. :D:D:D Mennyiség, bonyolultság... szóval minden szempontból. :D:D:D:D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 03 (szerda), 22:33 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 november 01 (vasárnap), 17:38
Hozzászólások: 37
Eniko28 írta:
Oh, gyerekeim, igyekszem, igyekszem, tényleg igyekszem, de azrt nem olyan eccccccccccccerű, mint hinnétek :)



De mi szurkolunk neked.:D

_________________
A kaktusz is azért szúr, mert senki nem simogatja.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 03 (szerda), 22:08 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Oh, gyerekeim, igyekszem, igyekszem, tényleg igyekszem, de azrt nem olyan eccccccccccccerű, mint hinnétek :)

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 03 (szerda), 22:05 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 22 (kedd), 19:47
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Hungary
Én már annyira várom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 03 (szerda), 21:29 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Lucc írta:
Azt hiszem, holnap 5percenként fogok frisselni.:)


Háááááát...

Ha még ma este nem kapom meg a kijavított fejezetet, akkor azt ajánlom, hogy délutánig ne frissíts, mert délelőtt tanítani megyek, és mert a csellistáimmal korcsolyázni fogunk, nem tudom, mikorra érek haza. Gondolom egy olyan fél 5-re hazaérek, és ha csak akkor kapom meg, még utána javítanom is kell. :)
Szóval szerintem inkább az esti feltöltés az esedékes. :):)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 03 (szerda), 21:26 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 november 01 (vasárnap), 17:38
Hozzászólások: 37
Azt hiszem, holnap 5percenként fogok frisselni.:)

_________________
A kaktusz is azért szúr, mert senki nem simogatja.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 03 (szerda), 18:21 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
csikigirl írta:
Yenna írta:

:D:D:D
Ha minden igaz, holnap már fel tudom tölteni. :)


csak egy szó: IMÁDUNK :-D :-D :-D :-D :-D :-D


Most elpirultam. :D:D:D

Egyébként ma, mielőtt jött volna az első növendék, begépeltem a mai vonatos cuccot, és az egy oldal lett. Mindjárt megyek haza, és akkor megint lesz gépelni való. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 03 (szerda), 17:40 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
Yenna írta:
lilly írta:
Szia!

Annyira örülök, hogy kész lettél a folytatással :D
Már annyira várom hogy olvashassam!! :)

Puszi


:D:D:D
Ha minden igaz, holnap már fel tudom tölteni. :)




csak egy szó: IMÁDUNK :-D :-D :-D :-D :-D :-D

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 03 (szerda), 16:20 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
lilly írta:
Szia!

Annyira örülök, hogy kész lettél a folytatással :D
Már annyira várom hogy olvashassam!! :)

Puszi


:D:D:D
Ha minden igaz, holnap már fel tudom tölteni. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 03 (szerda), 14:05 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Szia!

Annyira örülök, hogy kész lettél a folytatással :D
Már annyira várom hogy olvashassam!! :)

Puszi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 03 (szerda), 10:32 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Lucc írta:
Olyanjó. Most olyan boldog lettem. *.*:D


Ennek örülök. :)
Már el is kezdtem a folytatást a vonaton. :D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 03 (szerda), 9:14 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 november 01 (vasárnap), 17:38
Hozzászólások: 37
Olyanjó. Most olyan boldog lettem. *.*:D

_________________
A kaktusz is azért szúr, mert senki nem simogatja.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 02 (kedd), 17:51 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Lucc írta:

és ha most 7 oldalnál tartasz, akkor hány oldalas lesz a mostani fejezet? Amúgy én az AVD2-ből Theresa szemszögét szeretem nagyon. :D szóval remélem, jó sok lesz most belőle... úúgyvárom már... hétvégéig fenn lesz kb? *könyörgő szemekkel néz*


Már 8 oldal be van gépelve, és lassan végzek a középső résszel is. Még egy oldal van hátra. Ami után már csak 4 oldalt kell begépelnem. :) Nem tom, hogy a végeredmény mennyi lesz. :D
És az első rész Tessa szemszöge lesz, csak hogy örülj. :D

És hát sajna azt nem tudom megmondani, hogy mikorra lesz fent a fejezet. A bétámnak nincs nete, és nem tudom, mikor fogja tudni elolvasni a fejezetet, ha elküldöm neki e-mailben. Legrosszabb esetben pénteken megkapja pendrive-on, de akkor hétvégén nem hiszem, hogy fent lesz. Majd meglátjuk. :)

SZERK:

Jelentem, hogy beírtam a középső részt, és most jön az utolsó. :) Eddig 9 oldal. :)

(20:57) Már a 10-ik oldalt írom. :D
(21:30) Már a 11-est írom. :D

(22:55) Jelentem, elkészültem a fejezettel. :D 12 oldal lett. Most el is küldöm a bétámnak, és ha szerencsétek van, akkor csütörtökön már fent is lesz a fejezet. Addig is kitartás. :D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 02 (kedd), 17:44 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 november 01 (vasárnap), 17:38
Hozzászólások: 37
Yenna írta:
Lucc írta:
Jelentem, én is beállok a *boldogvagyok hogy újraírsz* sorba.:) Hiányzott már nagyon, főleg, hogy ekkora függővéggel hagytad abba.:( éss én is szavaztam az AVD-re.
Ha egyszer a zenesuli környékén járok, nagyon fogok figyelni egy zenehallgatós vérzőszájús csajos mappába író lányra.:P kár, hogy Hatvan másik végén lakom, és nincsenek zenesulis hajlamaim.. :roll:



Egyébként Lucc: Hatvanban nem nagyon van esély rá, hogy meglátsz egy vérzőszájús lány mappába írni, ugyanis oda rendszerint csellóval járok, és úgy fel vagyok pakolva, hogy menet közben nem igazán megy az írás. :) Azért, ha mégis meglátsz (csak szerdán van erre esélyed), akkor is felismersz, mert egy koporsó kinézetű csellót cipelek a hátamon. :D:D:D
És azért csellózni szívesen várlak a zenesuliba. AKkor több fizut kapok. :D:D:D:D:D:D:D És még a regényről is kaphatsz infókat. :D:D:D:D:D:D



Csellózáshoz még bénább lehetnék, mint bármi máshoz. :D:D plusz türelmem sincs... :roll: szóval ha zenesuliba mennék, akkor csak gitár.. :P demindegy, mert úgysem fogok. :D:D:D

és ha most 7 oldalnál tartasz, akkor hány oldalas lesz a mostani fejezet? Amúgy én az AVD2-ből Theresa szemszögét szeretem nagyon. :D szóval remélem, jó sok lesz most belőle... úúgyvárom már... hétvégéig fenn lesz kb? *könyörgő szemekkel néz*

_________________
A kaktusz is azért szúr, mert senki nem simogatja.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 02 (kedd), 16:55 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Lucc írta:
Jelentem, én is beállok a *boldogvagyok hogy újraírsz* sorba.:) Hiányzott már nagyon, főleg, hogy ekkora függővéggel hagytad abba.:( éss én is szavaztam az AVD-re.
Ha egyszer a zenesuli környékén járok, nagyon fogok figyelni egy zenehallgatós vérzőszájús csajos mappába író lányra.:P kár, hogy Hatvan másik végén lakom, és nincsenek zenesulis hajlamaim.. :roll:


Sziasztok!
Jelentem, hogy már 7 oldalt begépeltem, és remélem, hogy ma sikerül az egész fejezetet. :)

Egyébként Lucc: Hatvanban nem nagyon van esély rá, hogy meglátsz egy vérzőszájús lány mappába írni, ugyanis oda rendszerint csellóval járok, és úgy fel vagyok pakolva, hogy menet közben nem igazán megy az írás. :) Azért, ha mégis meglátsz (csak szerdán van erre esélyed), akkor is felismersz, mert egy koporsó kinézetű csellót cipelek a hátamon. :D:D:D
És azért csellózni szívesen várlak a zenesuliba. AKkor több fizut kapok. :D:D:D:D:D:D:D És még a regényről is kaphatsz infókat. :D:D:D:D:D:D

Szerk:

Ja.

Lilyke: Dícséretes, hogy az AVD-re szavaztál. :D:D

Csikigirl: Nem titok, és a válasz nagyon egyszerű. Egyszerűen összepakoltam a neveket. :) Ha valamilyen nevet akarok kitalálni, először eldöntöm, hogy milyen betűvel kezdődjön, majd szépen egymás mellé pakolom a betűket. Így sikerült megalkotnom Beaumont-ot, és Valiront. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 01 (hétfő), 19:31 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 november 01 (vasárnap), 17:38
Hozzászólások: 37
Jelentem, én is beállok a *boldogvagyok hogy újraírsz* sorba.:) Hiányzott már nagyon, főleg, hogy ekkora függővéggel hagytad abba.:( éss én is szavaztam az AVD-re.
Ha egyszer a zenesuli környékén járok, nagyon fogok figyelni egy zenehallgatós vérzőszájús csajos mappába író lányra.:P kár, hogy Hatvan másik végén lakom, és nincsenek zenesulis hajlamaim.. :roll:

_________________
A kaktusz is azért szúr, mert senki nem simogatja.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 01 (hétfő), 18:35 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
hellobello... mizujs? hogy állsz?
azon gondolkoztam, hogy honnan jött a Valiron és Beamunt szó? vagy titok? :P

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 01 (hétfő), 18:18 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 11:23
Hozzászólások: 59
Szia!

Hogy állsz az AVD2 begépelésével? :) Már nagyon várom...annyira jó h folytatod :) :)

Am szavaztam az AVD-re :D

Pussz :-*
Pápá :-h

_________________
"Ha könnycsepp lennél sose sírnék, nehogy elveszítselek." :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 31 (vasárnap), 3:00 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 22 (kedd), 19:47
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Hungary
Szerintem is megérdemled.
Jó éjszakát kívánok neked.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 31 (vasárnap), 1:00 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Jelentem, hogy sikerült beírnom az első részt. :) Ami 12 sor híján 6 oldal lett. :D
Most megyek aludni. Megérdemlem. Legalábbis szerintem. :D:D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 30 (szombat), 19:30 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 22 (kedd), 19:47
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Hungary
Yenna írta:
Ui.: Az AVD milyen sokkal vezet. :D:D:D:D:D:D:D:D:D Juppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. :D:D:D:D:D


Az a jó.
Az AVD az nekem is a kedvencem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 30 (szombat), 17:44 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
lilly írta:
Sziasztok!

Jajj, de jó, hogy már kézzel meg van az új fejezet :D Fantasztikus vagy!!!
Kellemes gépelést!


Már akinek kellemes. :-P :) Mert nekem annyira nem. :D
Amúgy csak most állok neki. Délelőtt takarítás volt, aztán szánkóztam, majd jött a magántanítványom.
De most már teljes bedobással nekiállok a gépelésnek. Eddig 3 oldal 39 sor van készen.

Ui.: Az AVD milyen sokkal vezet. :D:D:D:D:D:D:D:D:D Juppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. :D:D:D:D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 30 (szombat), 13:05 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Sziasztok!

Jajj, de jó, hogy már kézzel meg van az új fejezet :D Fantasztikus vagy!!!
Kellemes gépelést!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 29 (péntek), 22:32 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
csikigirl írta:
imádunk Yenna.... és csak püfföld azt a billentyűzetet...de csak óvatosan mert még a végén tönkre teszed és nem lesz nekünk új feji...


:D
Megpróbálom. :D De ha csak arra gondolok, mennyit kell begépelnem, önkéntelenül verni kezdem a billentyűzetet. :D:D Milyen jó lenne, ha lenne gépelőm, akinek diktálhatnám. :D:D:D:D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 29 (péntek), 22:04 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
imádunk Yenna.... és csak püfföld azt a billentyűzetet...de csak óvatosan mert még a végén tönkre teszed és nem lesz nekünk új feji...

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 29 (péntek), 21:32 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
domenico írta:
Istenitünk Yenna.


Ó, mindjárt elpirulok. :D
Igyekszem minél előbb begépelni a fejezetet. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 29 (péntek), 21:27 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 22 (kedd), 19:47
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Hungary
Az jó. Váárjuk ezerrel.
Nagyon várjuk már a fejit.
Istenitünk Yenna.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 29 (péntek), 21:15 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Üdv mindenkinek! :)

Van egy jó, és egy rossz (nem tom, hogy valóban rossznak mondható-e :D) hírem.

A jó: Elkészültem az AVD2 következő, 6-ik fejezetével.
A rossz: Hogy kézzel van írva, és ha jól számoltam legutóbb, vagy 10,5 oldalt kell beírnom, hogy aztán kaphassátok. És hát ez olyan sok, hogy szerintem még vasárnap is ezt fogom gépelni. :)
Azért kitartás nektek. :D Igyekszem gyorsan püfölni a billentyűzetet. :D:D

Ui.: És olyan dolgokat találtam ki, hogy csak mereszteni fogjátok a szemeteket. :D:D:D:D:D:D:D Dógozik az agyam ezerrel. :D:D:D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 29 (péntek), 16:50 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
szijjja mindenki!
Miújság? Yenna hogyan állasz az új fejezetekkel?? Remélem minél hamarabb lesz.... sok sikert

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 27 (szerda), 21:02 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Csak semmi pánik! :D
Én dógozom ezerrel. Persze a normál meló mellett. :D

Ma pl büszkék lehettek rám, mert kézzel is írtam tovább a fejezetet, és még a régi tartozásomat is írtam a gépbe. Miközben vártam a következőm csellistára. :)

Eddig ez van: Elkezdtem gépben az AVD2 6-ik fejezetének 4-ik oldalát. És még kb 8,5 kézzel írott oldalt kell beírnom, meg valamennyit hozzá tenni, és készen van a fejezet. :D:D:D:D
De ez asszem nem most lesz. :-P Sajna nem tudok gyorsgépelni. :D

És még valami: Holnap bent leszek a városban, és hát természetesen menet közben is írni fogok. Szóval, ha láttok egy csajt, aki zenét hallgat, és veszettül ír egy olyan mappába, amin egy vérző szájú csaj van, akkor az én vagyok. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 27 (szerda), 20:46 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
hellobello mindenki.....
mijez az eltűnés? hogyan állasz yenna? mikor kapunk új AVD2?? vagy ABD-t?? várunk ám, de a türelem nem az erősségünk....

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 27 (szerda), 20:14 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Cókolom cókolom, hogy állunk? :)

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 24 (vasárnap), 19:27 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:

Legyen a sasom fekete, ha már a tollminták kimaradtak, és minden oké :) Ja! meg a szemébe is kellene egy bogár (mmint szembogár) :D


Tényleg, a tollminták kimaradtak, pedig akartam. :#-)
Majd kijavítom. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 24 (vasárnap), 19:15 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:
Eniko28 írta:
A FEKETE sasom ezüst lett :-S
Fura ilyen digitál módban látni :)


Bocsánat, de ezt a színt adta meg a photoshop, amikor rákattintottam. :)
Amúgy nem tetszik? :-S


Legyen a sasom fekete, ha már a tollminták kimaradtak, és minden oké :) Ja! meg a szemébe is kellene egy bogár (mmint szembogár) :D

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 24 (vasárnap), 18:51 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
A FEKETE sasom ezüst lett :-S
Fura ilyen digitál módban látni :)


Bocsánat, de ezt a színt adta meg a photoshop, amikor rákattintottam. :)
Amúgy nem tetszik? :-S

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 24 (vasárnap), 18:35 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
A FEKETE sasom ezüst lett :-S
Fura ilyen digitál módban látni :)

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 24 (vasárnap), 10:38 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
jah télleg.... akkor még tudtam....csak tudod valaki nem frissítette sokáig.... XD

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 23 (szombat), 23:23 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
csikigirl írta:
öhhhm ezt nem értem..... ABD-ből 3 fejezet van felrakva merengőre még AVD2.ből 6.... akkor nem a 4. illetve a 7. fejezetet írod?? na mindegy...sok sikert....


Ha figyelmesen olvastad mind kettőt akkor rájöhettél volna, hogy az ABD 2-3 az egy fejezet. :D És az AVD2-ben az első pedig előszó. :D
Asszem így már stimmel, ahogy mondtam. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 23 (szombat), 23:14 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
öhhhm ezt nem értem..... ABD-ből 3 fejezet van felrakva merengőre még AVD2.ből 6.... akkor nem a 4. illetve a 7. fejezetet írod?? na mindegy...sok sikert....

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 23 (szombat), 22:49 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Hát akkor lássuk. :D

Készen van egy rész az ABD 3-ik fejezetéből (már a bétánál van! :D).
Készen van egy rész az AVD2 6-ik fejezetéből (ez még nincs bétánál, és még gépben sincs...)
Készen van egy rész az AVD2 kb 9-ik fejezetéből (szintén bétánál :D)

Na most számoljátok ki, hogy kb mikorra várható. Adok hozzá egy kis segítséget: Tegnap óta beírtam a gépbe kb 1 sort. :-P

Hogy miért? A címert csináltam, aztán ma takarítottam, gitároztam, és hát nem csak a regényírásból áll az élet. :-P:D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 23 (szombat), 21:24 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
hellobello... jók lettek a képek...nekem teccik.... yenna hogy haladsz? mikorra várható új rész?? :P

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 23 (szombat), 17:55 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Na csak elkészült a nagy mű. :D
Két képet teszek be nektek. Az első Eniko28 munkája, míg a második az én általam készült digitalizált változat. Remélem tetszik nektek. :) Jó sokat vesződtem vele. :D

Eredeti: http://kephost.com/images/53Valiron_C_mer_Enik_.jpg
Enyém: http://kephost.com/images/47Valiron_C_mer.png

És most prüntyögök kicsit a gitáron, majd folytatom a tegnap abbahagyott AVD2 beírását. :D:D:D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2080 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 42  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség