Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 23 (kedd), 3:49

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2080 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 42  Következő

Melyik történetemet olvasnád el szívesebben? Ez csak egy kérdés, és csak a közvéleménykutatás céljából teszem fel.
A Valiron dinasztia 2 28%  28%  [ 8 ]
Lepidoptera (fantasys töri) 7%  7%  [ 2 ]
Saját vámpíros történet 14%  14%  [ 4 ]
Star Wars fic (Luke/OC) 24%  24%  [ 7 ]
Vámpírnaplók fic (Stefan/Elena, Damon/Bonny) 17%  17%  [ 5 ]
Jégtündérek I. - A három erő 10%  10%  [ 3 ]
Szavazatok száma : 29
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 14 (vasárnap), 10:20 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 14 (csütörtök), 18:19
Hozzászólások: 45
Tartózkodási hely: Szigethalom
Szia!
Örülök, hogy ennyire ráhangolódtál az írásra :D :D :D Viszont... MIKOR LESZ ABD????? 8-> 8-> 8-> 8-> :D :D :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 13 (szombat), 13:11 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
csikigirl írta:
jól haladsz... csak így tovább.... remélem jó sokat írsz ma és pár napon belül újra jön egy rész... én drukkolok.....


Meg van az esély rá, hogy hétfő-keddre meglesz a fejezet, de nem hiszem, hogy megkapjátok pénteknél előbb. Gondolni kell arra, hogy Enikő tanul, szóval még ha el is készülök vele, nagy a valószínűsége, hogy hétvégén töltöm fel. :)

SZERK:

14:53 - Elkezdtem a 7-ik oldalt. :D

16:05 - Lassan elérem a 8-ik oldalt, de most megyek itthonról, és kézzel folytatom a fejezetet. :) Aztán holnap igyekszem minél többet írni. :D

0:18 - Megérkeztem a koncertről, ahol voltam, és útközben négy oldalt körmöltem. Ebből már kettőt beírtam, és holnap délelőtt beírom a másik két oldalt.
Jelenleg 8 oldal van meg a fejezetből, és a begépelem a maradék két oldalt, egy-két sor híján megleszek a középső résszel is. És akkor már csak az uccsó rész lesz hátra. :D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 13 (szombat), 13:09 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
jól haladsz... csak így tovább.... remélem jó sokat írsz ma és pár napon belül újra jön egy rész... én drukkolok.....

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 13 (szombat), 12:53 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Helyzetjelentés. :):)

12:52 - Elkezdtem a 8-ik fejezet 6-ik oldalát. :D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 13 (szombat), 12:36 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 november 01 (vasárnap), 17:38
Hozzászólások: 37
Yenna írta:
Elkészültem a 8-as fejezet első részével. :) És van benne egy nagyon-nagyon-nagyon-nagyon jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó rész. :D:D:D:D:D:D:D:D




Szegény Gabrielt és Tessát kínzod elég rendesen...xD Meg minket, olvasókat is... Egyébként én is örülök, hogy villámtempóra kapcsoltál.:P

És nagyon jó lett ez a rész is.:)

_________________
A kaktusz is azért szúr, mert senki nem simogatja.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 13 (szombat), 12:07 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
csikigirl írta:
villám tempóra kapcsoltál?? király.... és az a nagyon jó rész Tessa-val és Gabriellel kapcsolatos?? vigyázz mert perverz fantázia előkerül.... 18as jelenet lesz?? :P


Nem mondok semmit. :D:D:D:D
De nagyon jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó. Ahogy a többi rész is a fejezetben. :D:D:D:D:D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 13 (szombat), 12:05 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
Yenna írta:
Elkészültem a 8-as fejezet első részével. :) És van benne egy nagyon-nagyon-nagyon-nagyon jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó rész. :D:D:D:D:D:D:D:D



villám tempóra kapcsoltál?? király.... és az a nagyon jó rész Tessa-val és Gabriellel kapcsolatos?? vigyázz mert perverz fantázia előkerül.... 18as jelenet lesz?? :P

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 13 (szombat), 11:39 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Elkészültem a 8-as fejezet első részével. :) És van benne egy nagyon-nagyon-nagyon-nagyon jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó rész. :D:D:D:D:D:D:D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 13 (szombat), 9:38 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
csikigirl írta:
tök jó lett.... nekem ez is nagyon tetszik.... főleg a konyhás jelenet.... azt ittem történik valami közöttük.... na de nem baj... ami késik nem múlik :wink: amúgy Gabriela is tud Tessa kilétéről?? nah csak így tovább...


Köszönöm. :)
Örülök, ha tetszik nektek. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 13 (szombat), 9:37 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
tök jó lett.... nekem ez is nagyon tetszik.... főleg a konyhás jelenet.... azt ittem történik valami közöttük.... na de nem baj... ami késik nem múlik :wink: amúgy Gabriela is tud Tessa kilétéről?? nah csak így tovább...

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 12 (péntek), 23:17 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Feltöltöttem az új fejezetet, de kérlek mellőzzétek az üres kritikákat. :)

SZERK: És itt is van a heredik fejezet linkje: http://www.fanfic.hu/merengo/viewstory. ... =67033&i=1

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Yenna 2010 február 13 (szombat), 9:37-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 12 (péntek), 20:56 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Sziasztok olvasók! :)
Megkaptam a javítást Enikőtől. Most nekiállok javítani, és remélem még ma éjszaka fel tudom tölteni az új fejezetet. Ha nem, akkor holnap délelőtt. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 11 (csütörtök), 21:51 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 14 (csütörtök), 18:19
Hozzászólások: 45
Tartózkodási hely: Szigethalom
Szia Yenna!
Először is bocsi, hogy ilyen ritkán írok ide, de az időm kb a nullával egyenlő! Most olvastam, hogy lehet, hogy kiadják a regényed szóval a magamrészéről is HAJRÁ YENNA! Az én könyvespolcomon biztos ott lesz, ha egyszer kiadják!!!!!!!!! (mellesleg szerintem a Fogadás is egy nagyon jó regény) !!!! :D :D :D :D :D :D :D :D
Viszont ha kiadják a regényed az azt jelento hogy AZ ABDVEL KELL FOLYTATNOD!!! :D :D :D :D (örül mint kutya a farkának) MERT az az AVD folytatása!!!!!! :D :D :D :D

Csak jöjjön össze ez a könyvkiadós ügy :D :D :D (bőszen imdkozik és szorít neked) Na de addig is sok sikert az íráshoz :D :D :D :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 11 (csütörtök), 14:04 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 november 01 (vasárnap), 17:38
Hozzászólások: 37
Yenna írta:
akkor le fogom törölni a meriről, és nem folytatom az ABD, és az AVD2 feltöltését sem, és azt is leszedem.



Szerintem ez hülye ötlet, bár egy részről megértem. Lehet, hogy off, lehet hogy reklámozok, szóval elnézést ezért. Vannak olyanok, akik írtak, és kiadják/kiadták. Legalábbis én kettőtől olvastam a történetet, egyik itt merin, másik egy blogon. Mind a kettő több részes, és nem szedték le miután kiadták. Nem tudom, hogy mennyien vették meg a könyveiket, de én is tervezem, hogy ha itt az egyik boltba lehet kapni, a közeljövőben megfogom venni. És a tiéddel is ez lenne a helyzet, ha kiadnák. De valjuk be, a mai emberek nem olvasnak annyi könyvet, vagy nem veszik meg(persze kivétel van). Szóval lehet, hogy vannak akik most olvassák, és imádják/imádjuk, de lehet, hogy nem vennék meg ha kiadnák. De ez csak egy vélemény, lehet, hogy más teljesen máshogy látja.
De részemről azért szurkolok, hogy kiadják a regényedet, de ha itt nem folytatod, a szívem fog megszakadni.:)

(vagy mindig azt szeded le, amelyiket már kiadták:P)

_________________
A kaktusz is azért szúr, mert senki nem simogatja.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 10 (szerda), 22:29 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Köszönöm, hogy szorítotok nekem. :) >:D<
És nagyon izgulok, hogy szerencsém legyen, és megvalósuljon az álmom. Mert ez a nagy álmom, hogy kiadják a regényem. :D:D:D

És most ehhez kapcsolódóan valami, aminek nem biztos, hogy majd fogtok örülni.

Szóval, ha ne adj ég, megvalósul az álmom, és kiadják a regényem (azért ez még nem tuti biztos, szóval ne vegyük 100%-osnak), akkor le fogom törölni a meriről, és nem folytatom az ABD, és az AVD2 feltöltését sem, és azt is leszedem.
Azért annyi megmarad, ha szeretnétek, hogy itt jelzem nektek, hogy hol járok éppen a regény írásában.

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 10 (szerda), 22:08 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
lilly írta:
HAJRÁ YENNA!!!


Nagyon Szorítok NEKED!!! :)
Kívánom, hogy sok sikered és sok új rajongód legyen az AVD sorozattal :)

Persze MINKET fórumosokat nem lehet felülmúlni!! Mi vagyunk a legnagyobb rajongóid!! :D
(remélem, ezt a többiek nevében is mondhatom :) )



az én nevemben mindenképp :wink: :wink:


HAJRÁ YENNA! HAJRÁ YENNA! HAJRÁ YENNA!

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 10 (szerda), 18:18 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
HAJRÁ YENNA!!!


Nagyon Szorítok NEKED!!! :)
Kívánom, hogy sok sikered és sok új rajongód legyen az AVD sorozattal :)

Persze MINKET fórumosokat nem lehet felülmúlni!! Mi vagyunk a legnagyobb rajongóid!! :D
(remélem, ezt a többiek nevében is mondhatom :) )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 10 (szerda), 17:01 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
domenico írta:

Köszönjük szépen.


Azért még ne örüljetek előre, és ne kiabáljuk el a dolgot. :)
Majd akkor örüljünk, ha tényleg kiadják. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 10 (szerda), 17:00 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 22 (kedd), 19:47
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Hungary
Yenna írta:

A fórumosoknak külön dedikációt tartok. :D:D:D:D:D:D


Köszönjük szépen.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 10 (szerda), 16:50 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
domenico írta:

Én nagyon szurkolok neked.

Hajrá Yenna!!!!!!!!!!!!!!!!


Köszönöm. :D:D

Lucc írta:
Én is szorítok nagyon, nagyon.big grin De aztán behajtom rajtad a dedikált példányt. Razz


A fórumosoknak külön dedikációt tartok. :D:D:D:D:D:D

Persze csak akkor, ha szerencsém lesz, és kiadják. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 10 (szerda), 16:30 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 november 01 (vasárnap), 17:38
Hozzászólások: 37
Yenna írta:
Tessék nekem szorítani!!!!!!!!!!! Hogy kaphassatok dedikált példányt!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D


Én is szorítok nagyon, nagyon.:D De aztán behajtom rajtad a dedikált példányt. :P

_________________
A kaktusz is azért szúr, mert senki nem simogatja.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 10 (szerda), 15:56 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 22 (kedd), 19:47
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Hungary
Yenna írta:

Tessék nekem szorítani!!!!!!!!!!! Hogy kaphassatok dedikált példányt!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D


Én nagyon szurkolok neked.

Hajrá Yenna!!!!!!!!!!!!!!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 10 (szerda), 15:18 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Hát honnan tudhatnám, hogy mennyi történet lapul a Kisasszony egyik fiókjában?! :-P :D Akkor ha Enikő át tudja nézni, még a héten kaphatunk új fejezetet??? :shock:


Ami történet még lapul a fiókban, az a merin is fent van. De azt tuti nem küldöm el kiadóknak. :D:D (Fogadás)

Egyébként kaptam választ az egyik kiadótól (Novum). :D:D:D *hangosan sikítozik*
Ezt: "A Valiron dinasztia 1." című kéziratának első áttekintése azt eredményezte, hogy felvétele Kiadónk programjába lehetőség szerint javasolt. Kézirata a következő hetekben intenzív vizsgálatra kerül. A programvezető és a Kiadó tulajdonosa között lezajló egyeztetésen születik meg a végleges döntés.
Kérem, adjon körülbelül 2-3 hetet a döntés meghozatalára! Kiadónk állásfoglalásáról mindenképpen írásban tájékoztatjuk.


Ezek után ki kellett töltenem egy kérdőívet a regényről, és visszaküldeni, amit meg is tettem, és pont az előbb kaptam választ, hogy: Rendben, köszönöm szépen tájékoztatását! Hamarosan jelentkezni fogunk, addig is előre köszönjük szíves türelmét!

*nagyon sikítozik*

Tessék nekem szorítani!!!!!!!!!!! Hogy kaphassatok dedikált példányt!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

Az új fejezetről meg csak annyit, hogy Enikő írta e-mailben, hogy legkésőbb péntekre meglesz. :) De tényleg ne sürgessétek, mert egyetemre jár, szóval legyetek türelmesek. :)
Ahogy én is igyekszem az lenni a regényem felülbírálatával kapcsolatban. :D:D:D:D:D:D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 10 (szerda), 10:37 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Idézet:
Az AVD-t!!!!!!!!!!!!! Szerinted melyiket küldhetném el?


Hát honnan tudhatnám, hogy mennyi történet lapul a Kisasszony egyik fiókjában?! :-P :D Akkor ha Enikő át tudja nézni, még a héten kaphatunk új fejezetet??? :shock:

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 10 (szerda), 9:41 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Melyiket? :o Mi is olvastuk már? Mikorra várható válasz???
Remegni én is remegek, csak én a láztól, de szurkolok Neked! Veled vagyunk!!! :D :x
Nagy ölelés Neked!!! :D :D :D puszóóó


Az AVD-t!!!!!!!!!!!!! Szerinted melyiket küldhetném el? :-P:D:D
Neked jobbulást, amúgy én is meg vagyok fázva. :)

Hatvanban vagyok, és írtam a vonaton egy oldalt. Kézzel, ami a gépben egy kicsit rövidebb, mint egy oldal. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 09 (kedd), 22:26 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Rég hallottam már a bétáról/tól. :cry:
Idézet:
Elküldtem kiadóknak a regényem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Melyiket? :o Mi is olvastuk már? Mikorra várható válasz???
Idézet:
Most remegek, és izgulok, és még egy csomó minden.
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Remegni én is remegek, csak én a láztól, de szurkolok Neked! Veled vagyunk!!! :D :x

Nagy ölelés Neked!!! :D :D :D puszóóó

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 09 (kedd), 22:05 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Elküldtem kiadóknak a regényem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Most remegek, és izgulok, és még egy csomó minden.
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

SZERK:

Tessék velem együtt szurkolni és izgulni!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 09 (kedd), 19:57 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Hát ez borzalmas, hogy minden a Bétán múlik ( :oops: ) Na mindegy, de hát ő meg egy nagyon elfoglalt valaki, aki igyekszik, csakhát 8-tól 20-ig egyetemen dekkol... :-S (...ok)
Igyekszem, íííííííííííííííííííííííííííííííííígérem

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 09 (kedd), 18:45 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Sziasztok!
Légyszíves legyetek türelmesek. Nem tudom, mikor lesz fent a fejezet. Ha a bétám visszaküldi, én máris javítom, és rakom fel.

Egyébként már elkezdtem a 8-as fejezetet. Megvan kb fél oldal. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 09 (kedd), 18:33 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
halihó!
az engem is érdekelne mikor lesz új.... mondjuk holnap?? *angyaliésártatlanarcegyben* amúgy nem tudom, hogy mi lelt téged yenna, hogy így rákapcsoltál, de remélem ez így is marad... puss

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 09 (kedd), 16:37 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 november 01 (vasárnap), 17:38
Hozzászólások: 37
Sziaaa, lehet tudni, hogy kb mikor lesz fejezet?:$

_________________
A kaktusz is azért szúr, mert senki nem simogatja.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 09 (kedd), 16:10 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 14 (csütörtök), 18:19
Hozzászólások: 45
Tartózkodási hely: Szigethalom
Szia Jenna!
Lenne eg olyan kérdésem, hogy mikor lesz ABD??? Tudom, hogy nagyon sokan AVD ill AVD2 fanok (lásd szavazást :(( :(( :(( ), de sztem vannak még rajtam kívül ABD fanok... legalábbis remélem...

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 09 (kedd), 10:50 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
lilly írta:
Fantasztikus vagy Yenna!!!!

Csudi jó, hogy ilyen hamar jön a következő feji :D
nagyon várom én is :oops: :)


Ezt igazából csak annak köszönhetitek, hogy nem kellett sokat gépelnem, és a fejezet nagyját tudtam rögtön gépbe írni. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 09 (kedd), 10:44 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Fantasztikus vagy Yenna!!!!

Csudi jó, hogy ilyen hamar jön a következő feji :D
nagyon várom én is :oops: :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 09 (kedd), 9:59 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Lucc írta:
és ebben a fejiben elmennek már kempingezni?:D


Majd megtudjátok. :D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 09 (kedd), 7:14 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 november 01 (vasárnap), 17:38
Hozzászólások: 37
Juhéééj, ez most tökjó, hogy ilyen hamar jön.:D
vááárom nagyon.:D
és ebben a fejiben elmennek már kempingezni?:D

_________________
A kaktusz is azért szúr, mert senki nem simogatja.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 08 (hétfő), 23:48 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Jelentem, elkészültem a fejezettel. :D Összesen 14 oldal lett. :D:D:D

Most már csak a bétázás van hátra, és megkapjátok. :D:D:D:D

SZERK: És most megyek aludni, mert lefordulok a székről álmosságomban. :) I-) I-) I-) I-)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 08 (hétfő), 22:52 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Az egyik részt(G) .pdf-ben kaptam meg :-S Kérném azt is rendesen .docx-ben!!! :)

Mondá a Béta


Oh, párdon. :) Azonnal javítom a hibát. :) És hamarosan küldöm az utolsó részt is (T). :) Még kb fél óra, szerintem. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 08 (hétfő), 22:50 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Az egyik részt(G) .pdf-ben kaptam meg :-S Kérném azt is rendesen .docx-ben!!! :)

Mondá a Béta

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 08 (hétfő), 19:03 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
micsoda éjszakai lény itt valaki... :D melyik is az a fejezet, amit annyira várunk már? csak mert én mindegyiket várom... :oops: :D


Hát, többnyire éjszaka jön rám az ihelt. :D:D És akkor nem zavarnak itthon mindenféle lököttségekkel. :D:D:D
Most jöttem egyébként haza, és most nekiállok begépelni az utolsó, negyedik részt a fejezetből, és aztán passzolom tovább a bétámnak. :D És onnantól kezdve már a bétámtól függ, hogy mikor kapjátok meg. :D:D:D

Egyébként én a 8-as, és a 9-es fejezetet várom nagyon. :D:D:D:D

SZERK:

(21:36) Elkezdtem a 13-ik oldalt. :D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 08 (hétfő), 16:50 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
micsoda éjszakai lény itt valaki... :D melyik is az a fejezet, amit annyira várunk már? csak mert én mindegyiket várom... :oops: :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 08 (hétfő), 15:14 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 14 (kedd), 11:27
Hozzászólások: 365
Még ezen a héten rávetem magam ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 08 (hétfő), 14:37 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Sziasztok!
Van egy jó hírem. :D:D:D

Befejeztem a fejezetet. :D:D
De a jó hírben a rossz, hogy a vége kézzel van meg, és csak este, amikor hazaérek a tanításból, tudom begépelni. Aztán küldöm azt is tovább a bétámnak. :) Aztán már csak rajta múlik, hogy mikor kapjátok meg. :D:D:D:D

És ezután végre jön az a fejezet, amit annyira várok már. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 06 (szombat), 23:03 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
domenico írta:
Ezt örömmel hallom.
Én is olvastam az új fejezetet. Egyszerűen el voltam tőle ragadtattva.
Sejtettem, hogy Serena így fog reagálni ( a leírásból ).
Remélem hamar meglesz a folytatás.
Már alig birom kivárni.


Már elkezdtem, és az első rész már meg van. A másodikból pedig nagyjából fél oldal.

Egyébként remélem értékelitek, de még a meri talin is írtam a regényt, hogy minél hamarabb kaphassatok új fejezetet. Még bizonyíték is van rá kép formájában. :D:D:D:D:D

SZERK:
Most megyek aludni (0:44), de azért még elmondom, hogy már a 7-ik oldalt kezdtem el. :)

Vasárnap (18:19): Elkezdtem a 8-ik oldalt. Hamarosan befejezem (egy-két sor) a második részt, és kezdem a harmadik részt, és szerintem holnap az iskolában befejezem az egész fejezetet. Vagyis remélem, hogy sikerül. :):) Aztán persze gépelhetek. :-<

(19:20) Elkezdtem a 9-ik oldalt. :D

(00:02) Jelentem, elkezdtem a 11-ik oldalt. :D

(00:35) Jelentem, hogy befejeztem a harmadik részt is, és a 12-ik oldalt kezdtem el, vagyis kezdem majd el holnap, mert most dőlök az ágyba. :) Annyit még megsúgok, hogy összesen már a 97-ik oldalt kezdtem el. :D:D:D:D Szóval, ha belegondolunk, hogy 7 fejezet 100 oldal, akkor az egész regény lesz vagy 300 oldal. :D:D:D:D:D
Na jóccak! :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 06 (szombat), 22:30 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 22 (kedd), 19:47
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Hungary
Ezt örömmel hallom.
Én is olvastam az új fejezetet. Egyszerűen el voltam tőle ragadtattva.
Sejtettem, hogy Serena így fog reagálni ( a leírásból ).
Remélem hamar meglesz a folytatás.
Már alig birom kivárni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 06 (szombat), 21:26 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
csikigirl írta:
hy everybody!
mizujs errefelé?? örömmel láttam, hogy felkerült az új rész... sztem tök jó lett... egyre jobban szeretem Serenát.... nem h eltiltaná a két fiatalt még össze is akarja hozni őket... remélem azon a bizonyos kiránduláson lesznek "véletlen" dolgok Tessa és Gabriel között.... sok sikert! am mi lesz a kövi amit kapunk? AVD vagy ABD?


Örülök, hogy tetszik az új rész. :):):)
Most a következő (7-ik) fejezeten ügyködöm, és már készen is van az első rész, ami 5 oldal, és 6 sor lett. Most kezdem majd a második részt. Ja, és szerintem nagyon jó lett ennek a résznek a vége. :D:D:D:D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 06 (szombat), 19:49 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
hy everybody!
mizujs errefelé?? örömmel láttam, hogy felkerült az új rész... sztem tök jó lett... egyre jobban szeretem Serenát.... nem h eltiltaná a két fiatalt még össze is akarja hozni őket... remélem azon a bizonyos kiránduláson lesznek "véletlen" dolgok Tessa és Gabriel között.... sok sikert! am mi lesz a kövi amit kapunk? AVD vagy ABD?

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 05 (péntek), 14:38 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Lányok... A titkolózásotoktól olyan kivülállónak érzi magát az átlagember, a halandó, én... Tittára rosszul esik. :D :x Am olvastam a fejezetet, kommentet is hagytam-nem üreset. puszóóó


Köszönöm azt a hosszú kritikát, és már válaszoltam is. :)

SZERK:
És amint látom, az AVD nagyon elhúzott az ABD-től. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 05 (péntek), 14:06 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Lányok... A titkolózásotoktól olyan kivülállónak érzi magát az átlagember, a halandó, én... Tittára rosszul esik. :D :x Am olvastam a fejezetet, kommentet is hagytam-nem üreset. puszóóó (Mikor olvashatunk még valami jót? suttyomban mutogat valakire... :D )

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 04 (csütörtök), 22:49 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Mer én nem? Majd holnap elmondod, mikor jön az, amit megkaptam, meg ilyenek. Meg amiket én tudok, a többiek meg neeeeeeeeeeeeeeeeem :D:D:D bibibíííííííííííííííííííííííííííííííííííííí:-P:-P:-P


Ja. Fürdés közben jutott eszembe, hogy mi mit fogunk majd művelni péntekenként. :D:D:D:D:D:D Tiszta ötletgyár. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
És ne aggódj. Holnap szépen elcsivitelem neked az ötleteimet. Nem úszod meg. :D:D:D

SZERK:

Itten van az AVD2 6-ik fejezet: http://www.fanfic.hu/merengo/viewstory. ... =66648&i=1 :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2080 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 42  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség