Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 23 (kedd), 2:36

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2080 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 42  Következő

Melyik történetemet olvasnád el szívesebben? Ez csak egy kérdés, és csak a közvéleménykutatás céljából teszem fel.
A Valiron dinasztia 2 28%  28%  [ 8 ]
Lepidoptera (fantasys töri) 7%  7%  [ 2 ]
Saját vámpíros történet 14%  14%  [ 4 ]
Star Wars fic (Luke/OC) 24%  24%  [ 7 ]
Vámpírnaplók fic (Stefan/Elena, Damon/Bonny) 17%  17%  [ 5 ]
Jégtündérek I. - A három erő 10%  10%  [ 3 ]
Szavazatok száma : 29
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 02 (kedd), 13:12 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
... a pulton döngetnek teljes díszközönség előtt, vagy éppen bent a seprűtárolóban? hmm.... :-/ Ez érdekes...


Felhúzzák az ujjukra az egy gyűrűt, mire láthatatlanok lesznek, és akkor csak a gyűrű lidércek előtt csinálják. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 02 (kedd), 10:48 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
... a pulton döngetnek teljes díszközönség előtt, vagy éppen bent a seprűtárolóban? hmm.... :-/ Ez érdekes...

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 02 (kedd), 7:38 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 november 01 (vasárnap), 17:38
Hozzászólások: 37
Vagy amikor Gabriel rájön, hogy Myla az Tessa, menjen és igya le magát, aztán megjelenik Tessa ( ugyanis a hely az ő egyik barátjának a testvéréé ) és akkor ők...... :D:D

_________________
A kaktusz is azért szúr, mert senki nem simogatja.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 01 (hétfő), 23:03 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Már a 11-ik oldalt lezdtem el. :D:D

SZERK:

(23:59)

Na befejeztem a fejezetet, de most ez sajna csak 11 oldal, és pár sor lett. Azért remélem ettől még tetszeni fog nektek mondjuk a jövő héten. :D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 01 (hétfő), 22:29 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
És Tarzan beleszeret MylaRoseba, és Tessa féltékeny lesz, mert ő akarja Tarzant, mert kotongumi erős... (ez egy beteg poén, nem írom most le ide)Szóval ő akarja, és akkor Jane összeverekszik a két lánnyal, és amúgyis... Mi van??? :D:D:D Indákon akarnak ezek ugrálni, meg majmokat bogarászni, meg kókuszmelltartót, meg a többit? Érdekes... Nagyon érdekes... Daniel, és a benszülött csajok...


:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Hangosan vihognék, ha nem aludnának már a házban. :D:D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 01 (hétfő), 22:01 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
És Tarzan beleszeret MylaRoseba, és Tessa féltékeny lesz, mert ő akarja Tarzant, mert kotongumi erős... (ez egy beteg poén, nem írom most le ide)Szóval ő akarja, és akkor Jane összeverekszik a két lánnyal, és amúgyis... Mi van??? :D:D:D Indákon akarnak ezek ugrálni, meg majmokat bogarászni, meg kókuszmelltartót, meg a többit? Érdekes... Nagyon érdekes... Daniel, és a benszülött csajok...

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 01 (hétfő), 20:56 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Elkezdtem a 11-ik fejezet 10-ik oldalát. :D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 01 (hétfő), 14:03 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Enikő Tibetes ötletén vagy 5 percig röhögtem. :D Tibet??? :D Miért nem az észeki sarkra inkább? A jegesmacikhoz :x , meg a fókabébikhez. Meg ott bármikor össze lehet búúújni... :wink:


Összebújtak ezek már a sátorban. :D:D
Akkor már menjenek az őserdőbe. :D:D:D:D:D:D És találkozzanak Tarzannal. :D:D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 01 (hétfő), 13:52 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Enikő Tibetes ötletén vagy 5 percig röhögtem. :D Tibet??? :D Miért nem az észeki sarkra inkább? A jegesmacikhoz :x , meg a fókabébikhez. Meg ott bármikor össze lehet búúújni... :wink:

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 01 (hétfő), 0:24 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Már a 9-es oldalt kezdtem el, és befejeztem a második részt. Most nem folytatom, mert alszom, de majd holnap megpróbálom megírni a harmadik, és egyben uccsó részt. :D Ja, és már 149 oldalnál járunk. :D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 28 (vasárnap), 21:43 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Mondjuk az ABD2-ben :-P


Na jó, akkor még akár. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 28 (vasárnap), 21:40 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Mondjuk az ABD2-ben :-P

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 28 (vasárnap), 20:58 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Akadj már le a vázlatról! Az csak mankó! Te meg tudsz járni :)


Nem akadok le. :-P
Egyébként pedig konkrét ötleteim vannak az elkövetkezendő fejezetekre, szóval nem tudom, mikor mehetnek Tibetbe. :D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 28 (vasárnap), 20:57 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 november 01 (vasárnap), 17:38
Hozzászólások: 37
Yenna írta:
Eniko28 írta:
De az nem törvényszerű, lásd, a kemping bele sem volt írva a vázlatba (én már csak tudom), mégis az eddigi legjobb rész lett. Szóval szerepelhetne akár Párizs is :D Kell a bonyodalom, és amit kitaláltál, az annyira nagyon nem elég (nekem, meg a többieknek sem) :D Ha meg nem tetszik párizs, akkor menjenek Tibetbe.


Tibet? :D:D:D
Ha nagyon akarsz valami ilyen bonyodalmat, akkor csak egy lehetőség van erre, amikor mindannyian egy helyen vannak, és azt tudod, hogy mikor van. :D:D Ha megnézed a vázlatot, akkor erre a 17-ik fejezetben, vagy utána van erre lehetőség. :D



De pl. mindenki elmegy, a másik tudta nélkül Párizsba, valamilyen hetekre. Legyen fotó-hetek, és ott találkoznak Luis-szal :D:D

_________________
A kaktusz is azért szúr, mert senki nem simogatja.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 28 (vasárnap), 20:56 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:
Eniko28 írta:
De az nem törvényszerű, lásd, a kemping bele sem volt írva a vázlatba (én már csak tudom), mégis az eddigi legjobb rész lett. Szóval szerepelhetne akár Párizs is :D Kell a bonyodalom, és amit kitaláltál, az annyira nagyon nem elég (nekem, meg a többieknek sem) :D Ha meg nem tetszik párizs, akkor menjenek Tibetbe.


Tibet? :D:D:D
Ha nagyon akarsz valami ilyen bonyodalmat, akkor csak egy lehetőség van erre, amikor mindannyian egy helyen vannak, és azt tudod, hogy mikor van. :D:D Ha megnézed a vázlatot, akkor erre a 17-ik fejezetben, vagy utána van erre lehetőség. :D


Akadj már le a vázlatról! Az csak mankó! Te meg tudsz járni :)

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 28 (vasárnap), 20:55 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 november 01 (vasárnap), 17:38
Hozzászólások: 37
Eniko28 írta:
Besértődni nem kell, én sem teszem. Szent a béke?



Persze. :)

_________________
A kaktusz is azért szúr, mert senki nem simogatja.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 28 (vasárnap), 20:54 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
De az nem törvényszerű, lásd, a kemping bele sem volt írva a vázlatba (én már csak tudom), mégis az eddigi legjobb rész lett. Szóval szerepelhetne akár Párizs is :D Kell a bonyodalom, és amit kitaláltál, az annyira nagyon nem elég (nekem, meg a többieknek sem) :D Ha meg nem tetszik párizs, akkor menjenek Tibetbe.


Tibet? :D:D:D
Ha nagyon akarsz valami ilyen bonyodalmat, akkor csak egy lehetőség van erre, amikor mindannyian egy helyen vannak, és azt tudod, hogy mikor van. :D:D Ha megnézed a vázlatot, akkor erre a 17-ik fejezetben, vagy utána van erre lehetőség. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 28 (vasárnap), 20:51 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
De az nem törvényszerű, lásd, a kemping bele sem volt írva a vázlatba (én már csak tudom), mégis az eddigi legjobb rész lett. Szóval szerepelhetne akár Párizs is :D Kell a bonyodalom, és amit kitaláltál, az annyira nagyon nem elég (nekem, meg a többieknek sem) :D Ha meg nem tetszik Párizs, akkor menjenek Tibetbe. Hét év Tibetben...

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 28 (vasárnap), 20:48 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Luis: ötlet kellett, legyen kavar. Luis egy párizsi fotóművész, akit megbabonáz a Myla és Tessa közötti hasonlóság, és modellnek kéri fel őket, és a lányok belemennek egy széria portfólióba. Természetesen Alex tudta nélkül, és Marcus majd eljátszhatja a féltékeny szerelmest, és majd Mylát el akarja ütni valaki, mert azt hiszi, hogy Tessa, és Marcus az autó elé ugrik, és megmenti a lányt, és mindenki boldog, és a két szerelmes egymásé lesz :D


Azta. :D:D
A probléma az, hogy Párizs nem szerepelt a terveimben. :D:D:D:D

És te tudod pontosan, hogy mi fog történni velük. :D:D:D:D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 28 (vasárnap), 20:45 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Besértődni nem kell, én sem teszem. Szent a béke?

Luis: ötlet kellett, legyen kavar. Luis egy párizsi fotóművész, akit megbabonáz a Myla és Tessa közötti hasonlóság, és modellnek kéri fel őket, és a lányok belemennek egy széria portfólióba. Természetesen Alex tudta nélkül, és Marcus majd eljátszhatja a féltékeny szerelmest, és majd Mylát el akarja ütni valaki, mert azt hiszi, hogy Tessa, és Marcus az autó elé ugrik, és megmenti a lányt, és mindenki boldog, és a két szerelmes egymásé lesz :D

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 28 (vasárnap), 20:41 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 november 01 (vasárnap), 17:38
Hozzászólások: 37
Eniko28 írta:
Váltsatok le, és akkor lesz gyorsabb bétázás. Csinálgatom, folyamatosan, de van ám életem ezen túl is X-(
Egyébként meg az, hogy Lilla gyorsan ír, nem jelenti azt, hogy én meg olyan rendkívül-de-űber-gyorsan tudom átnézni. Nem egyszerű meló, és nem vagyok hajlandó elkapkodni. Senki kedvéért. Azért az igényessége a műnek maradjon meg!



Jó, most nem kell felkapni itt a vizet. Én elhiszem, hogy nem egyszerű a bétázás, sőt tudom is, főleg így, hogy nem 3000 szavasat ír. Egy szóval nem mondtam, hogy legyen gyorsabb a bétázás, sőt nem is említettelek meg szerintem! Tudom azt is, hogy nem egyszerű dolog írni, ezért mondtam, hogy örülök neki, hogy ő ilyen gyorsan ír. Ha van velem valami problémád azért, mert mondtam valamit, akkor sajnálom, ez van. Majd ezentúl nem írok ide semmit, és mindenki boldog lesz.

_________________
A kaktusz is azért szúr, mert senki nem simogatja.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 28 (vasárnap), 20:38 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Egyébként meg ötlet: zuhanjon le a repülő! :D:D:D Nem tom hol, mikor és kivel, de zuhanjon le a repülő :D:D:D És különben is jöjjön a medve, és falja fel a piknikkosarat, amikor Tessa és Gabriel meg Myla és mondjuk Luis elmennek Párizsba, hogy megnézzék a körbeállványozott liftet :) .... és akkor minden tuti lesz :)


Luis??????????????????????????????????????
Ki a franc az a Luis???????????????????????????????? :D:D:D:D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 28 (vasárnap), 20:37 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Lucc írta:
Hmm, ha a 10.fejezet készen van, és azt mondod, hogy csak a jövő héten jön, akkor jöhetne holnap is, ugyanis az már jövőhét. :P Nem cseszegetésképpen( pedig de ).

Egyébként nagyon örülök, hogy ilyen hiper-szuper-űber gyorsan írsz. :D


Már mondtam, hogy legyetek türelmesek. Mert oké, hogy készen van a fejezet, de le kell bétázni, és Enikő főfoglalkozása nem az én regényem javítása. Ha eddig nem kaptam tőle javított részt, akkor az azt jelenti, hogy nem tudta kijavítani, mert mondjuk tanulnia kell. Higgyétek el, hogy amint megkapom a javítást, én igyekszem feltenni. De kérek egy kis türelmet!

És igen, én igyekszem gyorsan írni. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 28 (vasárnap), 20:31 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Váltsatok le, és akkor lesz gyorsabb bétázás. Csinálgatom, folyamatosan, de van ám életem ezen túl is X-(
Egyébként meg az, hogy Lilla gyorsan ír, nem jelenti azt, hogy én meg olyan rendkívül-de-űber-gyorsan tudom átnézni. Nem egyszerű meló, és nem vagyok hajlandó elkapkodni. Senki kedvéért. Azért az igényessége a műnek maradjon meg!

Egyébként meg ötlet: zuhanjon le a repülő! :D:D:D Nem tom hol, mikor és kivel, de zuhanjon le a repülő :D:D:D És különben is jöjjön a medve, és falja fel a piknikkosarat, amikor Tessa és Gabriel meg Myla és mondjuk Luis elmennek Párizsba, hogy megnézzék a körbeállványozott liftet :) .... és akkor minden tuti lesz :)

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 28 (vasárnap), 20:24 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 november 01 (vasárnap), 17:38
Hozzászólások: 37
Hmm, ha a 10.fejezet készen van, és azt mondod, hogy csak a jövő héten jön, akkor jöhetne holnap is, ugyanis az már jövőhét. :P Nem cseszegetésképpen( pedig de ).

Egyébként nagyon örülök, hogy ilyen hiper-szuper-űber gyorsan írsz. :D

_________________
A kaktusz is azért szúr, mert senki nem simogatja.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 28 (vasárnap), 17:35 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Helyzetjelentés:

(17:35)

Már a 7-ik oldalt kezdtem el. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 28 (vasárnap), 17:16 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Lucc írta:
Nem, nem ötlet volt, hanem írtad az előbb, hogy nem tudod elkezdeni, kinek a szemszögéből legyen... csak nem az idézetre kattintottam.:$

Tudom, hogy van, örülök is neki. :D

A tippelés... mivel látom, nem nagyon tippel senki, én akkor tippelek. :D Bár nem vagyok jó benne.
Szóval *gondolkozikéstöpreng* legyen az, hooooooogy... Gondolom a koncerten fognak cserélni, és gondolom Gabrielnek utána fura lesz a váltás, hogy most mégse vonzódik az unokahúgához...
Igazából nem tudok tippelni, hogy mi lesz.:D de az tuti, hogy egy nagy felfordulás, és aztán majd beszélget Tessa és Myla, és nem fog nekik feltűnni, hogy közben az egész család figyeli őket.:D


Ja, akkor értem. Már eldöntöttem, hogy kivel kezdem. :D
Az ötleteket köszönöm. És hát azért mások is írhatnak. :D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 28 (vasárnap), 17:12 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 november 01 (vasárnap), 17:38
Hozzászólások: 37
Yenna írta:
Lucc írta:
Írd Tessa szemszögéből, én azokat jobban szeretem... :D:D


Ha ez az ötlet lenne, akkor ez nem sok. :D Arra gondoltam, hogy megtippelitek, hogy mi fog történni.

Egyébként lesznek Tessa részek. Ha végigolvassátok az eddigi fejezeteket, mindegyikben van. :D



Nem, nem ötlet volt, hanem írtad az előbb, hogy nem tudod elkezdeni, kinek a szemszögéből legyen... csak nem az idézetre kattintottam.:$

Tudom, hogy van, örülök is neki. :D

A tippelés... mivel látom, nem nagyon tippel senki, én akkor tippelek. :D Bár nem vagyok jó benne.
Szóval *gondolkozikéstöpreng* legyen az, hooooooogy... Gondolom a koncerten fognak cserélni, és gondolom Gabrielnek utána fura lesz a váltás, hogy most mégse vonzódik az unokahúgához...
Igazából nem tudok tippelni, hogy mi lesz.:D de az tuti, hogy egy nagy felfordulás, és aztán majd beszélget Tessa és Myla, és nem fog nekik feltűnni, hogy közben az egész család figyeli őket.:D

_________________
A kaktusz is azért szúr, mert senki nem simogatja.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 28 (vasárnap), 16:57 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Lucc írta:
Írd Tessa szemszögéből, én azokat jobban szeretem... :D:D


Ha ez az ötlet lenne, akkor ez nem sok. :D Arra gondoltam, hogy megtippelitek, hogy mi fog történni.

Egyébként lesznek Tessa részek. Ha végigolvassátok az eddigi fejezeteket, mindegyikben van. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 28 (vasárnap), 16:53 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 november 01 (vasárnap), 17:38
Hozzászólások: 37
Írd Tessa szemszögéből, én azokat jobban szeretem... :D:D

_________________
A kaktusz is azért szúr, mert senki nem simogatja.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 28 (vasárnap), 16:01 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 11:23
Hozzászólások: 59
Yenna írta:
Hinni a templomban kell. :-P:D:D
Szerintem tartom magam ahhoz, hogy egy hét, egy fejezet, és akkor tuti mindig lesz új, mert már most megelőztem magam. :)


Gondoltam h ezt fogd írni :-P :D
Okés, értem a lényeget :D És hajrá a folytatáshoz, h még jobban megelőzd magad :-P :D :D

_________________
"Ha könnycsepp lennél sose sírnék, nehogy elveszítselek." :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 28 (vasárnap), 15:53 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Lilyke írta:
Én türelmes vagyok, csak azt hittem h most h megvan a következő fejezet előbb fel fogod rakni nem csak egy hét múlva :)


Hinni a templomban kell. :-P:D:D
Szerintem tartom magam ahhoz, hogy egy hét, egy fejezet, és akkor tuti mindig lesz új, mert már most megelőztem magam. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 28 (vasárnap), 15:47 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 11:23
Hozzászólások: 59
Yenna írta:
Lilyke írta:
Szia. Nagyon jóóó vagy :) Igen belejöttél az írásba, de én ennek csak örülök :D Am 10es fejezetet mikor kapunk ? :) :)


Most raktam fel a 9-est, és mert eddig hetente egyet kaptatok, szerintem ki lehet számítani, hogy mikor lesz új.
Egyébként is, légyszi gondoljatok arra, hogy Enikőnek tanulnia kell, és a héten pl mutatta nekem, hogy majdnem minden héten van egy zh-ja. Szóval ne sürgessétek az új fejezetet. Én igyekszem minél gyorsabban írni, és azért Enikő is megtesz mindent. Pl a 9-es fejezetet elég gyorsan kijavította. Vagyis türelem. :)


Én türelmes vagyok, csak azt hittem h most h megvan a következő fejezet előbb fel fogod rakni nem csak egy hét múlva :)

_________________
"Ha könnycsepp lennél sose sírnék, nehogy elveszítselek." :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 28 (vasárnap), 14:56 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Lilyke írta:
Szia. Nagyon jóóó vagy :) Igen belejöttél az írásba, de én ennek csak örülök :D Am 10es fejezetet mikor kapunk ? :) :)


Most raktam fel a 9-est, és mert eddig hetente egyet kaptatok, szerintem ki lehet számítani, hogy mikor lesz új.
Egyébként is, légyszi gondoljatok arra, hogy Enikőnek tanulnia kell, és a héten pl mutatta nekem, hogy majdnem minden héten van egy zh-ja. Szóval ne sürgessétek az új fejezetet. Én igyekszem minél gyorsabban írni, és azért Enikő is megtesz mindent. Pl a 9-es fejezetet elég gyorsan kijavította. Vagyis türelem. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 28 (vasárnap), 14:36 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 11:23
Hozzászólások: 59
Szia. Nagyon jóóó vagy :) Igen belejöttél az írásba, de én ennek csak örülök :D Am 10es fejezetet mikor kapunk ? :) :)

_________________
"Ha könnycsepp lennél sose sírnék, nehogy elveszítselek." :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 28 (vasárnap), 13:36 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Na már el is készültem a 11-es fejezet első részével. :D:D És máris továbbítottam drága bétánknak. :D:D

Eddig 4,5 oldal a fejezet, és most jön egy nagyon jó rész, csak még nem tom, hogy kezdjem, és kinek a szemszögéből. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 28 (vasárnap), 11:01 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Lucc írta:
Tanyacullen, szerintem nyugodtan elolvashatod, ugyanis nem függ össze az ABD-vel... Csak egyszer van megemlítve benne, hogy mi történt Alex-szal ha jól emlékszem... Szóval nem Alex és Serena története, hanem teljesen más az egész. :)


Én ezt már mondtam egyszer. :D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 28 (vasárnap), 11:00 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
lilly írta:
Szia!

A játék egy nagyon jó ötlet :D

Bár most ötletem sincs rá, mit találhattál ki a következő fejezetre :D
Ha majd lesz ötletem, elküldöm.


Rendben. :)
Azért ha van bármi ötletetek, akkor írjátok ide be. Én várom őket nagy-nagy szeretettel. :) És aztán szoríthattok, hogy valamelyik ötleteteket viszont lássátok valamilyen formában. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 28 (vasárnap), 10:48 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 november 01 (vasárnap), 17:38
Hozzászólások: 37
Tanyacullen, szerintem nyugodtan elolvashatod, ugyanis nem függ össze az ABD-vel... Csak egyszer van megemlítve benne, hogy mi történt Alex-szal ha jól emlékszem... Szóval nem Alex és Serena története, hanem teljesen más az egész. :)

_________________
A kaktusz is azért szúr, mert senki nem simogatja.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 28 (vasárnap), 10:10 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Szia!

A játék egy nagyon jó ötlet :D

Bár most ötletem sincs rá, mit találhattál ki a következő fejezetre :D
Ha majd lesz ötletem, elküldöm.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 27 (szombat), 18:16 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 14 (csütörtök), 18:19
Hozzászólások: 45
Tartózkodási hely: Szigethalom
NEM ÉÉÉÉÉR!!!!!!!!!
Én ebbe nem tudok beszállni... :'( :'( :'( Na mind1 majd csak kibírom valahogy :D :D :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 27 (szombat), 12:52 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Köszönöm. :)

És most elindítok egy kis játékot egészen addig, amíg meg nem unjátok. Az ötlet nagyrabecsült bétánk érdeme, amit én nagyon jónak találok. :D

Mindenki, akinek van kedve, az megírhatja, hogy szerinte a következő fejezetben mi fog történni, vagy esetleg még utána is. :) És itt jön a játék lényege: Ha az ötlet megtetszik nekem, később bekerülhet valamelyik regénybe. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 27 (szombat), 12:30 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 november 01 (vasárnap), 17:38
Hozzászólások: 37
Anyám, ez a fejezet... az eleje, tényleg iiiiiiiiiii volt:D meg a többi is ááááááááá. és úúúúúúúúúúúúú... ésésés úúúúúúúú, nem tudok mit írni:D egyszerűen fantasztikus és zseniális és iiiiii:D
És ha a 10-es az eddigi legjobb szerinted, akkor az milyen lesz, ha már ez ilyen jó volt?! Ááááááá, remélem minél előbb kapunk újat:P
Amúgy én azt hittem, hogy Vic majd valamit Tessán vesz észre... bár lehet, hogy valamit észre vett, csak Gabriel szemszögében voltunk:D:D
na a lényeg, hogy :x :x :x :x =D>

_________________
A kaktusz is azért szúr, mert senki nem simogatja.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 27 (szombat), 12:21 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
hellobello
sajnálom, hogy nem adatod ki a könyved... bár megértelek... de a remény hal meg utoljára:P

am jó lett ez a fejezet is.... sőt... már várom a következő.... lesz még olyan rész, ahol párhuzamosan olvashatjuk Tessa és Gabriel szemszögét is mint az egyik előző fejezetben?? az tök jó volt.... sok sikert...

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 27 (szombat), 11:52 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Az ABD2-ig biztosan
:D


És ezt nem én mondtam!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 27 (szombat), 11:48 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Az ABD2-ig biztosan
:D

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 27 (szombat), 11:45 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 14 (csütörtök), 18:19
Hozzászólások: 45
Tartózkodási hely: Szigethalom
Hm... amikor elmegyek mindig megjön az élet... Na mind1!
Örülök, hogy ilyen gyorsan haladsz és annak is örülök, hogy még tartom magam :D :D :D Remélem ha hetente kapnak/kapunk fejezetet, akkor még ebben az évben eljutunk az ABD-ig :D :D :D :D :D :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 27 (szombat), 11:15 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Yenna írta:
Eniko28 írta:
Mégha mindent nem is tarol, de ütős, az biztos! :)


A lényeg az, hogy jól sikerült. :D


És így lesz az ember egyre kiváncsibb :D
Tudjátok, hogy kell felcsigázni a kiváncsiságot és a képzelőerőt :D :))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 27 (szombat), 11:04 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Mégha mindent nem is tarol, de ütős, az biztos! :)


A lényeg az, hogy jól sikerült. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 27 (szombat), 11:00 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Mégha mindent nem is tarol, de ütős, az biztos! :)

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2080 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 42  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség