Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 23 (kedd), 0:57

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2080 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 42  Következő

Melyik történetemet olvasnád el szívesebben? Ez csak egy kérdés, és csak a közvéleménykutatás céljából teszem fel.
A Valiron dinasztia 2 28%  28%  [ 8 ]
Lepidoptera (fantasys töri) 7%  7%  [ 2 ]
Saját vámpíros történet 14%  14%  [ 4 ]
Star Wars fic (Luke/OC) 24%  24%  [ 7 ]
Vámpírnaplók fic (Stefan/Elena, Damon/Bonny) 17%  17%  [ 5 ]
Jégtündérek I. - A három erő 10%  10%  [ 3 ]
Szavazatok száma : 29
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 14 (vasárnap), 12:30 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Yenna írta:
lilly írta:
Szerintem is nagyon jóóóóóóóóó!!!!

Mindig olyan jól csűröd-csavarod a szálakat, a történéseket, hogy csak nézünk, és imádunk téged! :) :D


Igyekszem mindig izgalmas dolgokat kitalálni. :D


És mindig sikerrel jársz :D
Csak így tovább!! Remélem, még sokáig leszel tele ihlettel és ötletekkel :D :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 14 (vasárnap), 11:43 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
lilly írta:
Szerintem is nagyon jóóóóóóóóó!!!!

Mindig olyan jól csűröd-csavarod a szálakat, a történéseket, hogy csak nézünk, és imádunk téged! :) :D


Igyekszem mindig izgalmas dolgokat kitalálni. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 14 (vasárnap), 11:39 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Szerintem is nagyon jóóóóóóóóó!!!!

Mindig olyan jól csűröd-csavarod a szálakat, a történéseket, hogy csak nézünk, és imádunk téged! :) :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 14 (vasárnap), 11:12 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Nagggggggyon jóóóóóóóóóóóóóó! :D:D:D


Jó jó, de azért a 13-as sokkal jobb. :D:D:D:D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 14 (vasárnap), 10:59 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Nagggggggyon jóóóóóóóóóóóóóó! :D:D:D

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 14 (vasárnap), 9:37 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Lilyanjudyth írta:
Yenna írta:
A 11-ik fejezet feltöltve (legalábbis a feltöltés elindítva). :)


Be is van fejezve.

*kisunny, mint egy szokásos árnyéééééék*


Köszönöm, hogy ilyen gyorsan ment. :D

És itten van a link, szóval ezek után nem szeretnék üres kritikákat (mindig van olyan, aki ezek után is benyom egyet :) ): http://www.fanfic.hu/merengo/viewstory. ... =68479&i=1

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 14 (vasárnap), 0:46 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 18:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Yenna írta:
A 11-ik fejezet feltöltve (legalábbis a feltöltés elindítva). :)


Be is van fejezve.

*kisunny, mint egy szokásos árnyéééééék*

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 14 (vasárnap), 0:38 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
A 11-ik fejezet feltöltve (legalábbis a feltöltés elindítva). :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 13 (szombat), 22:08 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
mindenki nyugodjon meg, lesz ma új fejezet, csak most jöttem haza, és még be kell scannelni :)

SZERK: én elküldtem :)

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 13 (szombat), 10:22 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Lucc írta:
Hogy néz ki eddig, lesz ma új? :)
Egyébként nagyon jó volt az előző fejezet, gratu. :D


Szia!
Ha megkapom az utolsó részt a fejezetből, akkor utána már hamar felkerül, mert a többi rész már javítva van. Enikő azt mondta, hogy tegnap küldi, de biztos közbejött neki valami, és nem ért rá.

És örülök, hogy tetszett az előző rész. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 13 (szombat), 9:46 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 november 01 (vasárnap), 17:38
Hozzászólások: 37
Hogy néz ki eddig, lesz ma új? :)
Egyébként nagyon jó volt az előző fejezet, gratu. :D

_________________
A kaktusz is azért szúr, mert senki nem simogatja.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 11 (csütörtök), 22:29 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Szia!

Nagyon jó lett a francia kártyád! Nekem tetszik :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 11 (csütörtök), 21:07 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Sziasztok!
Már csak egy részt kell asszem megírnom, és kész vagyok a 13-ik fejezettel is. :D:D

Ma egyébként megkaptam végre az AVD-s és ABD-s francia kártyáimat. :D A két pakli ára összesen 4200 ft. Ha esetleg valakinek megtetszik, és szeretne ilyet, írjon nekem priviben, és megbeszéljük a részleteket, és rendelek neki egyet.

A két pakli hátulja: http://static.fotoalbum.hu/pictureprevi ... 205853.JPG
A két pakli eleje: http://static.fotoalbum.hu/pictureprevi ... 205911.JPG
Az AVD-s pakli: http://static.fotoalbum.hu/pictureprevi ... 205929.JPG
Az ABD-s pakli: http://static.fotoalbum.hu/pictureprevi ... 205946.JPG

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 10 (szerda), 16:45 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 14 (csütörtök), 18:19
Hozzászólások: 45
Tartózkodási hely: Szigethalom
Eniko28 írta:
Enikő szülinapja 01.28-án elmúlt... :(
De igaz ami igaz, kaphatok ABD-t??? :D:D:D


Akk kérd az én szülinapomra XD Bár én max csak kritikát tudnék adni Yennanak :P Na mind1 akk kérd utószülinapi ajándékba :D :D (ööö rem jól írtam XD )

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 10 (szerda), 16:44 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
És a 11/2 másodperceken belül befejezedtetik, és elküldettetik (remélem, helyesen írtam :-P, mondja ezt a béta O.O - azért remélem, mindenki érzi benne az iróniát :)) )


Izgatottan várom. :D:D:D
(meg a következő csellistát is :) )

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 10 (szerda), 16:29 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Enikő szülinapja 01.28-án elmúlt... :(
De igaz ami igaz, kaphatok ABD-t??? :D:D:D

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 10 (szerda), 16:23 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 14 (csütörtök), 18:19
Hozzászólások: 45
Tartózkodási hely: Szigethalom
Értjük Enikő értjük és szerintem jól írtad :D Bocsi, hogy ilyen ritkán írok, de mivel nem mindig tudok hozzászolni a dolgokhoz így inkább csendben meghúzom magam :)
YENNA O.O
Enikő a szülinapjára kaphatna egy ABD fejezetet? :D XD Szerintem.... XD
Nem?
Egyébként újra elolvastam az AVD-t és azt is ami megvan az ABDből :D :D :D Még mindig nagyon tetszik :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 10 (szerda), 15:52 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
És a 11/2 másodperceken belül befejezedtetik, és elküldettetik (remélem, helyesen írtam :-P, mondja ezt a béta O.O - azért remélem, mindenki érzi benne az iróniát :)) )

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 10 (szerda), 13:33 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Yenna Hatvanból jelentkezik. :D:D

Már a második részt, és a 6-ik oldalt írom. :D
Sajna kb 15 perc múlva jön az első csellistám. :-S

SZERK:

13:51 - Elkezdtem a 7-ik oldalt, és most nekiállok tanítani. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 08 (hétfő), 20:26 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
11/1 javítva :)


Én meg 2,5 oldalnál járok a 13-ik fejezetben. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 08 (hétfő), 19:34 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
11/1 javítva :)

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 08 (hétfő), 13:30 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Helyzetjelentés:

Elkezdtem a 13-ik fejezet második oldalát. :D:D De sajna már nem írhatok sokáig, mert 2-kor jön az első csellistám. Addig is lelkesen püfölöm, kicsi, mütyür netbook-om billentyűzetét. :D Utána pedig majd, amikor lesz kicsi, apró szünetem. :D

SZERK:

16:03 - Elkezdtem a 3-ik oldalt. :D:D Miközben az egyik csellistám nyűglődik az etüddel. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 08 (hétfő), 12:57 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
csikigirl írta:
de gonosz vagy... fájdítod itten az emberek szívét... két hét múlva olvashatjuk... wááá ez kikészítő.... mondjuk még mindig jobb mintha nem lenne ihletet... és már el is kezdted az újat... tiszta pro vagy... egyébként ez hány fejezetes lesz? és lesz olyan fejezet amiben egyszerre lesz két szemszög? (mint amikor Tessa és Gabriel a fürdőszobában vannak) remélem nem fogy el az ihleted.... sok sikert....


Én már csak ilyen vagyok. :D:D:D:D

A regény kb 23 fejezetes lesz, tehát még nagyjából 10 fejezetet kell megírnom, hogy befejezzem. :) Azt viszont még nem tudom, hogy lesz-e kettős szemszög. Ez az adott szituációtól függ.

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 07 (vasárnap), 20:52 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
Yenna írta:
Elkészültem a 12-es fejezettel, amit csak két hét múlva olvashattok. :D:D:D:D
És kezdem a 13-ikat. :D Ez is tele lesz jóóóóóóóóóóóóóóóó részekkel. :D:D:D




de gonosz vagy... fájdítod itten az emberek szívét... két hét múlva olvashatjuk... wááá ez kikészítő.... mondjuk még mindig jobb mintha nem lenne ihletet... és már el is kezdted az újat... tiszta pro vagy... egyébként ez hány fejezetes lesz? és lesz olyan fejezet amiben egyszerre lesz két szemszög? (mint amikor Tessa és Gabriel a fürdőszobában vannak) remélem nem fogy el az ihleted.... sok sikert....

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 07 (vasárnap), 18:48 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Elkészültem a 12-es fejezettel, amit csak két hét múlva olvashattok. :D:D:D:D
És kezdem a 13-ikat. :D Ez is tele lesz jóóóóóóóóóóóóóóóó részekkel. :D:D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 07 (vasárnap), 16:18 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
domenico írta:
Bocsánat, hogy ilyen ritkán írok, de az internetem részlegesen jó csak.
Jövő héttől se lesz netem.
Amúgy a felyezet nagyon király lett.
Már nagyon várom a folytatást.
Nagyon ügyes vagy.
Sok ifletet kívánok neked.
Majd még írok, ha lesz netem.


Szia! Örülök, hogy tetszett, és már csak egy-két oldalt kell írnom, hogy meglegyek a 12-es fejezettel is. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 07 (vasárnap), 16:16 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 22 (kedd), 19:47
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Hungary
Bocsánat, hogy ilyen ritkán írok, de az internetem részlegesen jó csak.
Jövő héttől se lesz netem.
Amúgy a felyezet nagyon király lett.
Már nagyon várom a folytatást.
Nagyon ügyes vagy.
Sok ifletet kívánok neked.
Majd még írok, ha lesz netem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 06 (szombat), 23:51 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Gyors vagy, mint atom anti :)

Ökle mint a pöröly, vele bizony ne pörölj. Minden bűnt meggátol. Anti az atom.

Nem tudom sajna pontosan a szöveget. :)

„Atom Anti a hangya,
a fürge, a bátor
ki minden bűnt meggátol
s oly parány,
hogy nagy talány,
erejét honnan vette.
Ki gyönge, tüstént hívja őt:
Anti megküzd helyette.
Ökle, mint a pöröly,
hát vele ne pörölj.
Mert mily kicsi ő, oly nagy hatalom:
Anti az Atom.”
:D:D:D

És igen, nagyon gyors vagyok. Gépelek, hogy füstöl a billentyűzet. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Yenna 2010 március 07 (vasárnap), 16:16-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 06 (szombat), 23:45 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Gyors vagy, mint atom anti :)

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 06 (szombat), 17:27 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Helyzetjelentés az ari, mütyür netbook-omról. :D:D

Elkezdtem a 12-ik fejezet 10-ik oldalát. :D Már most mondom, hogy nagyon benne van a pakliban, ha ez felkerül a merire, két részletben történik meg. Már a 10-ik oldal jön, és még csak az első rész közepénél járok, és még egy rész tuti jön. :D

SZERK:

18:30 - Elkezdtem a 11-ik oldalt. :D:D

19:28 - 12-ik oldal jön. :D

22:28 - 13-ik oldal, és harmadik rész. :D

23:14 - 14-ik oldal.

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 06 (szombat), 14:10 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Újra jót vigyorogtam rajta :)

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 06 (szombat), 12:47 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
lilly írta:
iiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!
Zseniális író vagy, hatalmas tehetséggel!!! _U_ _U_ _U_
Imádom a 10. fejezetet :D:D


Köszönöm. :)
Örülök, hogy tetszik nektek. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 06 (szombat), 12:32 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
iiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!
Zseniális író vagy, hatalmas tehetséggel!!! _U_ _U_ _U_
Imádom a 10. fejezetet :D:D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 06 (szombat), 10:42 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Már fel is töltöttem az új fejezetet. :) És remélem, értékelitek, hogy még reggelizés közben is javítottam. Mire nem jó egy netbook. :D:D

Akkor most folytatom a 12-ik fejezetet. :D

Bocsi, de letöröltem a fejezetet, és újra rakom, mert lemaradt a vége. Egy picit várjatok. :)

Oké, most már fent van:
1. rész: http://www.fanfic.hu/merengo/viewstory. ... =68140&i=1
2. rész: http://www.fanfic.hu/merengo/viewstory. ... =68141&i=1

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 06 (szombat), 1:10 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Én kész! :D:D:D
Fejezet - gut!!! :D:D:D
Mostmár nyaggassátok Lillát, hogy a hipercsodaklafaszuperfrenetikus új, laptopnak csúfolt mütyűrjén (tündéri kis izé amúgy) gyorsan javítsa a fejezetet, és tegye fel nektek! :-P


Édi, tündéri, kafa, csodás, elképesztő, ari (most így hirtelen nem jut eszembe több jelző :D).
Egyébként már csak egy rész van hátra, de az már csak holnapra marad. Fáj a könyököm az ágyban fekvéstől. Milyen jó, hogy netbook-om van. :D:D:D:D:D

Holnap délelőtt kapjátok az új fejezetet, én meg folytatom a 12-ik fejezet második részét. :D:D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 05 (péntek), 22:03 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Én kész! :D:D:D
Fejezet - gut!!! :D:D:D
Mostmár nyaggassátok Lillát, hogy a hipercsodaklafaszuperfrenetikus új, laptopnak csúfolt mütyűrjén (tündéri kis izé amúgy) gyorsan javítsa a fejezetet, és tegye fel nektek! :-P

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 04 (csütörtök), 23:55 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
mindennek ellenére elment még kető, ami azt jelenti kedves nem én olvasóim, hogy már csak egy van hátra :)

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 04 (csütörtök), 21:29 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Lebétultam a 10/1-et, most jön a többi, de nem garantált, hogy kész lesz ma, de holnapra biztosan :)


Én pedig már ki is javítottam. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 04 (csütörtök), 19:39 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Méghozzá Rockénekes
Lebétultam a 10/1-et, most jön a többi, de nem garantált, hogy kész lesz ma, de holnapra biztosan :)

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 04 (csütörtök), 17:36 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Bocsi. :)
Én máris visszatértem a történethez, mert nekiálltam a 12-ik fejezet második részének. :D

Egyébként ez is (az előbbi hozzászólás) a történethez tartozik, mert az egyik szereplőnek csináljuk a dalt, mert énekes. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 04 (csütörtök), 16:56 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
aztán visszatértek a történethez :) köszi...

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 04 (csütörtök), 16:54 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Én meg rákaptam a dalszöveg írásra :-P


Nagyon kíváncsi vagyok rá. :D Aztán majd megzenésítem, és felvesszük. Te zongorázol, én meg gitározom, és majd felváltva énekelünk. :D:D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 04 (csütörtök), 15:31 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Én meg rákaptam a dalszöveg írásra :-P

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 03 (szerda), 21:59 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
kikészülök, utálom a mechanikát... Nagyon nagyon nagyon nagyon.
És tudjátok, mi dobna fel? Egy következő ABD fejezet. Lilla, írj már egy ABD fejezetet!!!! :-S:-S:-S:-S:-S:-S:-S


Most egyelőre a 12-ik fejezetet írom. :D:D És már megvan 7 oldal + 2 sor, és ez csak az ELSŐ rész. :D:D:D Csekély, rövidke fejezetecske lesz ez is. :D:D:D

Amúgy, ha meglesz a jó kis netbook-om, akkor lehet, hogy több időm lesz gépbe írni, és akkor lehet, hogy alkotok egy ABD fejezetet. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 03 (szerda), 21:51 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
kikészülök, utálom a mechanikát... Nagyon nagyon nagyon nagyon.
És tudjátok, mi dobna fel? Egy következő ABD fejezet. Lilla, írj már egy ABD fejezetet!!!! :-S:-S:-S:-S:-S:-S:-S

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 02 (kedd), 17:34 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Én is elnézést kérek. :)

És egy kis hír a 12-ik fejezetről: Lassan elkezdem a 12-ik fejezet 3-ik oldalát. :D

SZERK:

19:40 - És már el is kezdtem. Összesen meg a 155-ik oldalt. :D

22:52 - Az előbb sikerült elkezdem a 4-ik oldalt is. :D

0:02 - Már az 5-ik oldalt is elkezdtem, de most muszáj aludni mennem. :) Holnap (vagyis ma) folyt.köv. :D

Szerda 13:19 - Épp Hatvanban járok, az igazgató irodájában. :D És elkezdtem a 6-ik oldalt. :D Még van nagyjából 20 percem, míg jön az első csellista. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 02 (kedd), 17:27 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Bocsánat :oops: :#-)

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 02 (kedd), 16:20 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
lányok, azért a 18-as témákat mellőzétek!

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 02 (kedd), 16:07 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Oskolában vagyok, és nem akarok hangosan vihogni, de :D:D:D:D:D Maradjunk a realitás talaján, nincs gyűrű, csak jeggyűrű, egy kiadós orgazmus után a seprűtárolóban... :-P


Nem ér!!!!!! A seprűtároló olyan snassz, nem is beszélve arról, hogy kényelmetlen. Persze ha kellékek is kellenek nekik... :D:D:D
Ha láthatatlanok, akkor zavartalanul csinálhatják az egyik asztal tetején. :D:D
És még nem is lett kimondva az igen. Legalábbis ilyen formában nem. De mondjuk úgy, hogy: Igen, kérlek. Igeeeeeeeeeeeeeen! :D:D:D:D:D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 02 (kedd), 16:00 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Oskolában vagyok, és nem akarok hangosan vihogni, de :D:D:D:D:D Maradjunk a realitás talaján, nincs gyűrű, csak jeggyűrű, egy kiadós orgazmus után a seprűtárolóban... :-P
Lassacskán (csütörtökön Zh-m van) nekiesek a köv fejezetnek, lebétulom, és kaptok, szerintem majd pénteken, mert akkor adom oda Lillának a szokott módon :)

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2080 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 42  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség