Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 23 (kedd), 0:57

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2080 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 42  Következő

Melyik történetemet olvasnád el szívesebben? Ez csak egy kérdés, és csak a közvéleménykutatás céljából teszem fel.
A Valiron dinasztia 2 28%  28%  [ 8 ]
Lepidoptera (fantasys töri) 7%  7%  [ 2 ]
Saját vámpíros történet 14%  14%  [ 4 ]
Star Wars fic (Luke/OC) 24%  24%  [ 7 ]
Vámpírnaplók fic (Stefan/Elena, Damon/Bonny) 17%  17%  [ 5 ]
Jégtündérek I. - A három erő 10%  10%  [ 3 ]
Szavazatok száma : 29
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 06 (csütörtök), 18:40 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:
Eniko28 írta:


Hú, akkor az elsőt választom, de mondjuk inkább vörös színben. :)


Mindig minden vörös... Ne az legyen. Annyi szép szín van, ne csak egybe öltöztesd már mindig azt a aszerencsétlen csajt, meg a másikat se. Amúgy is - jelen állapotában a vörös csak kiemel mindent, ahelyett, hogy elfedné... sötét színben, mondjuk méregzölben. Meg eleve, az vörösben szörnyű lenne... Ugye mindketten a felgyűrt elejűről beszélünk?

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 06 (csütörtök), 18:39 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Én is belelendültem a keresésbe, bár meg kell mondanom Enikő linkjei közül az első az befutó. :D Álomszép! Imádom. :D
És itt van még: ez is feketés, de szerintem illene Tessához.
http://www.nyiron.hu/news_images/475/3_ ... 37_716.jpg
Itt meg nem tudom mennyire látszik a ruha:
http://thisismax.files.wordpress.com/20 ... 89484a.jpg
Ez Cheryl Cole Prachute című klipjéből van. :D Még nézegélek... De ezek voltak első látásra jók.

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára *kiscsillag* 2010 május 06 (csütörtök), 18:46-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 06 (csütörtök), 18:34 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:


Hú, akkor az elsőt választom, de mondjuk inkább vörös színben. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 06 (csütörtök), 18:29 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
http://www.nyiron.hu/news_images/475/2_ ... 37_908.jpg
http://www.texsite.info/wiki/images/ID_1460b.jpg
http://usadivat.com/images/1225672179859.jpg
http://media.alompar.hu/foto/Alkalmi-ru ... ruha-8.jpg

szerintem...

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 06 (csütörtök), 17:57 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Sziasztok!
Lenne felétek egy kérdésem.

Ki, milyen estélyi ruhát képzelne el Tessának? Persze nem egy rock-koncertre gondolok.
És mondjuk, ha van elképzelésetek, akkor leírhatnátok a színt, a hosszúságot, és a fazont. Ha mondjuk a neten találtok hasonló képet róla, akkor azt is szívesen fogadom, és aztán válogatok. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 06 (csütörtök), 17:10 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Istenem, hogy én hogy irigyellek Titeket! :x
Yenna ír, mint a nem tom mi, de nagyon gyorsan :D, Enikőnek meg van lelkiereje tanulni és írni is. Meg fogok sárgulni! :D

Egyébként én azt hittem, hogy már van készen egy Telihold fejezet, csak azért nyávogtam. :)
Új szereplő: pap vagy a leszerelő katonatiszt... több tippem nincs.
Hát, a 29 még nem öreg, szóval oké. :D
:x


Na hazaértem. :D És ahogy mondtam, a buszon befejeztem a 17.3-at. :D
És a 17-es fejezet új szereplője egyik sem az, amit te mondtál. Majd megtudjátok. :D:D:D:D

És valóban. Írok, mint a rakéta. Szerintem holnapra tutira meglesz a teljes 17-ik fejezet. :D:D

SZERK:
Na már el is dobtam az új részt Enikőnek. Szegény. Tanulnia kell neki, én meg csak küldözgetem futószalagon a részeket. :D:D:D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 06 (csütörtök), 16:28 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Istenem, hogy én hogy irigyellek Titeket! :x
Yenna ír, mint a nem tom mi, de nagyon gyorsan :D, Enikőnek meg van lelkiereje tanulni és írni is. Meg fogok sárgulni! :D

Egyébként én azt hittem, hogy már van készen egy Telihold fejezet, csak azért nyávogtam. :)
Új szereplő: pap vagy a leszerelő katonatiszt... több tippem nincs.
Hát, a 29 még nem öreg, szóval oké. :D
:x

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 06 (csütörtök), 16:10 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:
Most nem lesz Hold szerintem, mert nem bííííííííííííííírok leállni AVD2 ügyben. :D:D:D

...

Már a 11-ik oldalt írom, de most mennem kell haza. :D Viszont szerintem, a volán buszon befejezem a 17.3-at. :D


Jelentem, nekem nem fog menni ennyire gyorsan, szóva részemre türelem... :)

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 06 (csütörtök), 15:07 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Most nem lesz Hold szerintem, mert nem bííííííííííííííírok leállni AVD2 ügyben. :D:D:D
Egyébként a 17.2-ben szerepelnek az állatok. :)
És most én sem tudom megmondani, hogy mennyi Marcus. Számoljátok ki. Hárommal idősebb Rose-nál. :)

SZERK:
Egyébként most pont annál a jelenetnél járok, amikor egy új szereplő tűnik fel. Mondjuk ezután már nem nagyon lesz szerepe, de ebben igen. :D:D

Már a 11-ik oldalt írom, de most mennem kell haza. :D Viszont szerintem, a volán buszon befejezem a 17.3-at. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 06 (csütörtök), 14:48 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
*kiscsillag* írta:
Teliholdnak én is örülnék... :D
Itt is eshetne már, mer' az idegeimre megy ez a sok felhő víz nélkül...
17.3 Nem az állatok az új szereplők??? :D
És am arra nem emlélszem, hogy Marcus mennyi idős... Már komiba is kérdeztem, csak nem válaszoltál. :( Úgy sacc per kábé?
:x


Talán Gabriellel egy idős, vagy egy évvel fiatalabb. egyébként ha most lenni 2040, akkor 29 :)

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 06 (csütörtök), 14:42 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Teliholdnak én is örülnék... :D
Itt is eshetne már, mer' az idegeimre megy ez a sok felhő víz nélkül...
17.3 Nem az állatok az új szereplők??? :D
És am arra nem emlélszem, hogy Marcus mennyi idős... Már komiba is kérdeztem, csak nem válaszoltál. :( Úgy sacc per kábé?
:x

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 06 (csütörtök), 14:18 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Hejjjjjj, de ráérsz!
Inkább holdazz, mert nekem ennyi időm nincs :)

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 05 (szerda), 19:25 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
lilly írta:
Yenna, nagyon örülök, hogy visszarázódtál és nem tudod abbahagyni az AVD2-t :D
Kiváncsi vagyok, mit találtál ki a sok állattal :D


Azt el is hiszem, hogy örülsz. :D
És hát majd megtudjátok, mit lesz az állatokkal. Persze csak a 16-os fejezet feltöltése után.
Én meg nem bírom abbahagyni. :D:D:D Már 6.5 oldal meg van a 17-es fejezetből. :D:D

SZERK:
Javítok, már a 8-ik oldalt kezdtem el. :D
A 17.2 készen van. :D Most jön a 17.3 új szereplőkkel. :)

Csütörtök: Már a 9-ik oldalt nyűvöm. :D
Elkezdtem a 10-iket is. :D (időjárás jelentés 13:40): Maglódon szakad az eső :D)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 05 (szerda), 19:07 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Eniko28 írta:
És tessék kommentelni a Mennybéli Harcos szövegét - honnan tudjam, hogy tetszett-e nektek, ha egyszer nem mondtok rá semmit? :-O


Sziasztok!

Enci, nekem nagyon tetszik a Mennybéli Harcos! Nagyon szép lett (kommenteltem is az oldalon :) )

Yenna, nagyon örülök, hogy visszarázódtál és nem tudod abbahagyni az AVD2-t :D
Kiváncsi vagyok, mit találtál ki a sok állattal :D

Puszi: lilly


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 05 (szerda), 16:29 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Állatkertbe?

És tessék kommentelni a Mennybéli Harcos szövegét - honnan tudjam, hogy tetszett-e nektek, ha egyszer nem mondtok rá semmit? :-O


Majd megtudod, ha elküldtem neked a részt. Már csak egy-két oldal kell hozzá. :D

És tényleg tessék kommentelni!!!! :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 05 (szerda), 16:04 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Állatkertbe?

És tessék kommentelni a Mennybéli Harcos szövegét - honnan tudjam, hogy tetszett-e nektek, ha egyszer nem mondtok rá semmit? :-O

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 05 (szerda), 13:27 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Egyelőre nincs Telihold. :#-)
Nem bírom... nem bírom... nem bírom abbahagyni. :D:D:D:D
17.1 kész. :D

SZERK:
Ja, és egy kis infó: A 17.2-ben állatok is szerepelnek majd. Sok-sok állat, és elképzelhető, hogy egy kis fürdés is lesz. :D:D
Találjátok ki, hogy hova mennek a szereplőim? :D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 05 (szerda), 13:18 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Nem lehetne inkább annyi zh-d, mint földön a csillag? *mutogat magára* Bocsi, ezt nem hagyhattam ki. :)

Am én inkább Teliholdért kuncsorogtam, mer' Tessa túl hisztis a megtépázott vizsgaidőszakos idegeimnek... :D Kis romantikus rész Syderrel? :#-)
:x

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 05 (szerda), 12:58 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Halika! Ne várjatok tőlem csodát, léccccccccccccccccccccccccccccccccci, mert anyi a ZH utsó két hétre, mint égen a csillag. Szerintem ma is megvághattak, szóval plusz egy, amire tanulhatok... Na mindegy, mert a rizikós dolgokból mehetek vizsgázni! :D:D:D Sorry, ha offoltam, csak gondoltam megemlítem, miért várat majd magára a bétulás, de igyekszem! Meg az enyémmel is :) Szóval lehet, h tündérbogár leszek, és kaptok ezt is, meg azt is :)

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 05 (szerda), 11:37 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Csak csodálni tudom a lelkierődet. :D
Lesz ma Telihold? *kuncsorog*
:x

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 05 (szerda), 8:25 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Jaj! Visszarázódtál...? Szupííí! :D
Várom mindkettőt! :D Puszóóó
:x


Igen, visszarázódtam. :D
Persze az új fejezetet nem tudom, mikor kapjátok, mert Enikőnek zh-i vannak. Szóval várjatok türelmesen. Addig írom a 17-ik fejezetet (már kb 1.5 oldal megvan), ma a vonaton meg írok egy kis Teliholdat. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 05 (szerda), 6:37 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Jaj! Visszarázódtál...? Szupííí! :D
Várom mindkettőt! :D Puszóóó
:x

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 04 (kedd), 15:44 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
tanyacullen írta:
Halli ! :D
Lassan olyan ritka vagyok itt mint a fehér holló :D :D :D
Nagyon jó lett az AVD2 legújabb fejezete :D :D :D :D Csak jönnének már össze * kiskutya szemek* Van egy olyan érzésem, hogy a nyálas rész nem épp Gabrielről és Tessáról fog szólni :(
A telihold történetedet is imádom :D :D Abból remélem hamarosan lesz új fejezet :D :D :D


Szia!
Hamarosan jön a következő AVD2 fejezet. :D Már el is küldtem Enikőnek a fejezetet bétázni. 13 oldal lett. :D Most már csak rajta múlik, mikor kapjátok meg. :D Persze nem tudom, hogy a héten van-e, és ha igen, mennyi zh-ja lesz. :)
Holnap meg lehet, hogy hozok egy új Telihold fejezetet. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 04 (kedd), 8:35 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 14 (csütörtök), 18:19
Hozzászólások: 45
Tartózkodási hely: Szigethalom
Halli ! :D
Lassan olyan ritka vagyok itt mint a fehér holló :D :D :D
Nagyon jó lett az AVD2 legújabb fejezete :D :D :D :D Csak jönnének már össze * kiskutya szemek* Van egy olyan érzésem, hogy a nyálas rész nem épp Gabrielről és Tessáról fog szólni :(
A telihold történetedet is imádom :D :D Abból remélem hamarosan lesz új fejezet :D :D :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 03 (hétfő), 23:05 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Elkészültem a 16.3-al. :D Eddig 10,5 oldal a fejezet. És asszem sikerült kellően nyálas részt írnom. :D:D:D:D:D

Most alszom. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 03 (hétfő), 19:50 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Itt van a 15-ik fejezetben lévő Holy warrior szövege. Lehet kritikákat írni, ha akartok. :D

http://www.yennaenci.gportal.hu/gindex.php?pg=32634051

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 02 (vasárnap), 23:18 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Elkészültem, és már el is küldtem bagolypostán imádott bétánknak a 16.2-t. :D
És azoknak, akik az ilyen részeket szeretik, mondom, hogy a 16.3 egy rettentően csöpögős, romantikus enyelgés lesz. Legalábbis a szándékom szerint. :D:D:D:D És már ezzel is túl sokat mondtam. :D:D:D

Természetesen a gyengébbek kedvéért: az AVD2-ről beszélek. :D:D:D:D

SZERK:

Hétfő - 16:15 - Elkezdtem a 16.3 harmadik oldalát, a fejezet tizedik oldalát. :D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 02 (vasárnap), 14:36 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
lilly írta:
Szia!

Fantasztikus lett az AVD2 új fejezete! Nagyon vártam rá, és megérte a várakozás :D:D
Remélem, hamarosan új fejezetet olvashatunk belőle :oops: :)

A Telihold is nagyon jó, sőt... Nagyon tetszik Ramada karaktere :)
Élettel teli és vidám, egy kis szenvedélyességgel és harciassággal fűszerezve. :D

Pusszancs: lilly


Köszi. :)
Most megpróbálok alkotni valamit AVD2 ügyben (a 16.2-es részt), aztán igyekszem megírni a Telihold következő fejezetét. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 02 (vasárnap), 10:25 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Szia!

Fantasztikus lett az AVD2 új fejezete! Nagyon vártam rá, és megérte a várakozás :D:D
Remélem, hamarosan új fejezetet olvashatunk belőle :oops: :)

A Telihold is nagyon jó, sőt... Nagyon tetszik Ramada karaktere :)
Élettel teli és vidám, egy kis szenvedélyességgel és harciassággal fűszerezve. :D

Pusszancs: lilly


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 02 (vasárnap), 8:16 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
beakadt a lemez: AVD2???

Vidd el szervízbe. :D
15. fejezet: http://www.fanfic.hu/merengo/viewstory. ... =70632&i=1

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 április 30 (péntek), 23:33 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
beakadt a lemez: AVD2??? :( (csak mert szomorú vagyok)

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 április 28 (szerda), 17:38 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
AVD2??? :)

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 április 27 (kedd), 20:15 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Telihold Harmadik fejezet: http://www.fanfic.hu/merengo/viewstory. ... =70475&i=1

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 április 27 (kedd), 9:07 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Szió! Írtam hsz-t. :D Kínomban nem tudok mit kezdeni magammal.
Szórakoztál Gabriellel? Javítottál vagy megint hangulatot kaptál az AVD2höz? Csak kérdem. :D *szenved*
off: Én Zadistot szeressem. :D Meg a többit is... De Zadist :x
Hova menjek még hsz-t írni? :-S

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 április 26 (hétfő), 16:14 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Megint csak egyet kell értenem! :D :x
Csak ma kezdelek kergetni álmodban... Készülj, kicsit hisztis leszek. :D És még mindig lógok Neked. :-S



Én tudok várni. :)
És nem félek álmomban. Majd segítségül hívom Gabrielt. Úgyis olyan jót szórakoztunk egymással ma délután. Biztos örülni fog, ha itt maradhat nálam. :D:D:D:D
De lehet, hogy Sydert választom. :D

Vagy Rhage-et... Ő legalább tud nagyon harcias lenni, és megvéd. :-P:-P:-P:-P :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 április 26 (hétfő), 16:07 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Idézet:
AVD2???

Megint csak egyet kell értenem! :D :x
Csak ma kezdelek kergetni álmodban... Készülj, kicsit hisztis leszek. :D És még mindig lógok Neked. :-S


off: Jó, hát nekem a napok összefolynak, de láttam én is a meccset... És én is drukkoltam, csak hogy nyugi legyen és ne kelljen a duzzogó pasik nyavajgását hallgatni... :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 április 26 (hétfő), 12:01 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
AVD2???

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 április 26 (hétfő), 8:44 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Képes voltál ennyit benyögni, aztán bűntudat nélkül visszamenni csucsukálni? :-O Ha egy vörös hajú, tizennyolc körüli, kétballábas csaj kergetne álmodban, akkor az én leszek... Tutira. :D
Jah, és még lógok Neked egy hsz-sal, majd ha már beteg leszek a globalizációtól pihenésképp pötyögök. :D
:x
off: csütörtökön hokit néztél, vagy mit? /:)


Asszem nem kergetett senki az álmomban. :D:D
Egyébként a hozzászólásom után még három sms-t írtam a telefonomba, és mentettem el, mert már nem akartam bekapcsolni a gépet, mert csak így tudtam lejegyezni, ami az eszembe jutott. Nagyon jóóóóóóóóóóóóó lesz. :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Off: Nem, pénteken néztem. És sajna nem nyertünk. :( Pedig én igazán drukkoltam. Már csak azért is, mert az unokatestvérem is játszott a csapatban.

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 április 26 (hétfő), 7:23 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Képes voltál ennyit benyögni, aztán bűntudat nélkül visszamenni csucsukálni? :-O Ha egy vörös hajú, tizennyolc körüli, kétballábas csaj kergetne álmodban, akkor az én leszek... Tutira. :D
Jah, és még lógok Neked egy hsz-sal, majd ha már beteg leszek a globalizációtól pihenésképp pötyögök. :D
:x
off: csütörtökön hokit néztél, vagy mit? /:)

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 április 26 (hétfő), 0:10 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D:D:D:D:D:D
Már aludtam, de olyan jutott az eszembe, hogy muszáj volt bekapcsolni a kisgépet, és beírni. :D:D
Nagyon jót találtam ki. Az egész természetesen kapcsolatban van a teliholddal. :D:D:D:D:D:D:D
Habár erre a részre még kicsit várnotok kell, mert a történetben addig vagy két hónap telik el. :D:D:D

Na és most alszom tovább. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 április 24 (szombat), 13:24 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Telihold második fejezet: http://www.fanfic.hu/merengo/viewstory. ... =70328&i=1

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 április 22 (csütörtök), 13:55 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:

És akkor lesz nekünk Telihold is meg AVD2 is??? *telhetetlen* :D :x


Igen, elképzelhető, hogy a hétvégén kaptok Teliholdat, és AVD2-t is. :)

Szerk:
0:33 - Na már majdnem, egy-két sor híján 4 oldalam van meg, és már max 2 oldal kell, és kész a második fejezet. Most már alszom :), de nem tudom, hogy holnap hogy tudok írni. Reggel közért anyámmal, aztán meg irány a könyvfesztivál, majd az esti kórus, aztán meg HAJRÁ MAGYAROK!!!! :D:D:D Azért gondolom, a hoki meccs közben tudok írni két oldalt, és akkor ha átolvastam vagy 100szor, hogy még véletlenül se kössenek bele egyetlen egy vesszőmbe se, akkor szombaton feltöltöm. :D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 április 22 (csütörtök), 13:39 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Idézet:
Ami nem megy, azt nem lehet erőltetni.

Hűha, ha ezt tovább mondanám az Anyukámnak, nagyon pipa lenne... :D Én is ezt állítottam, mikor meghúztak első félévben gazd.matekból. ~x(
És akkor lesz nekünk Telihold is meg AVD2 is??? *telhetetlen* :D :x

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 április 22 (csütörtök), 13:06 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Tökre egyet értek, csak nem mertem tovább kuncsorogni... :D


Ami nem megy, azt nem lehet erőltetni. :-P
Egyébként, ha ma sikerül befejeznem a Telihold második fejezetét, akkor talán kijavítom nektek az AVD2 15. fejezetét. Majd még meglátom, leszek-e olyan jó. :D:D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 április 22 (csütörtök), 9:01 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Idézet:
Hát ezért siettem én annyira? O.O Na ne máááááááááá........

Tökre egyet értek, csak nem mertem tovább kuncsorogni... :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 április 22 (csütörtök), 0:17 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:
*kiscsillag* írta:
Köszi, megvolt! Nagyon szupi lett! :D :#-) Én voltam az első hsz-író. Tök jó. :#-)
Van még kész fejezeted, vagy majd írod folymatosan ezt is?
Hogy állsz az AVD javításával? Én már arra is nagyon kiváncsi vagyok. Mer' gyünn a kicsi Gabriel... :D vagy a kicsi Tessa. :x :x :x


Köszi. :) Örülök, hogy tetszett.

Nem, még nincs új fejezet. Folyamatosan írom. Hazafelé jövet a vonaton 1 oldalt alkottam. :)

Ja, és egyelőre sehogy sem állok az AVD javítással. :-S Bocsánat. :( Azért megpróbálom hétvégére hozni a fejezetet, habár nem tudom garantálni a kis Tessát vagy kis Gabrielt. :D:D:D



Hát ezért siettem én annyira? O.O Na ne máááááááááá........

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 április 21 (szerda), 20:25 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Köszi, megvolt! Nagyon szupi lett! :D :#-) Én voltam az első hsz-író. Tök jó. :#-)
Van még kész fejezeted, vagy majd írod folymatosan ezt is?
Hogy állsz az AVD javításával? Én már arra is nagyon kiváncsi vagyok. Mer' gyünn a kicsi Gabriel... :D vagy a kicsi Tessa. :x :x :x


Köszi. :) Örülök, hogy tetszett.

Nem, még nincs új fejezet. Folyamatosan írom. Hazafelé jövet a vonaton 1 oldalt alkottam. :)

Ja, és egyelőre sehogy sem állok az AVD javítással. :-S Bocsánat. :( Azért megpróbálom hétvégére hozni a fejezetet, habár nem tudom garantálni a kis Tessát vagy kis Gabrielt. :D:D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 április 21 (szerda), 17:36 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Köszi, megvolt! Nagyon szupi lett! :D :#-) Én voltam az első hsz-író. Tök jó. :#-)
Van még kész fejezeted, vagy majd írod folymatosan ezt is?
Hogy állsz az AVD javításával? Én már arra is nagyon kiváncsi vagyok. Mer' gyünn a kicsi Gabriel... :D vagy a kicsi Tessa. :x :x :x

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 április 21 (szerda), 14:39 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Nemámka írta:

tedd feeeeel ^^


Rendben. :) Felteszem. Miközben a csellistám játszik. :D

Szerk:

Első fejezet: http://www.fanfic.hu/merengo/viewstory. ... =70208&i=1

Jó olvasást! :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 április 21 (szerda), 13:49 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 10 (hétfő), 12:28
Hozzászólások: 1548
Tartózkodási hely: Metallicar
Yenna írta:
Elkészültem az első Teliholdas fejezettel. :D Ezek mondjuk nem lesznek olyan hosszúak, mint az AVD-ben. :)
Akarjátok, hogy feltegyem, vagy bétázva legyen?


tedd feeeeel ^^

_________________
NON TIMEBO MALA
S.T.I.R.D.
Az igazi meséknek sosincs végük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2080 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 42  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség