Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 22 (hétfő), 23:21

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2080 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 42  Következő

Melyik történetemet olvasnád el szívesebben? Ez csak egy kérdés, és csak a közvéleménykutatás céljából teszem fel.
A Valiron dinasztia 2 28%  28%  [ 8 ]
Lepidoptera (fantasys töri) 7%  7%  [ 2 ]
Saját vámpíros történet 14%  14%  [ 4 ]
Star Wars fic (Luke/OC) 24%  24%  [ 7 ]
Vámpírnaplók fic (Stefan/Elena, Damon/Bonny) 17%  17%  [ 5 ]
Jégtündérek I. - A három erő 10%  10%  [ 3 ]
Szavazatok száma : 29
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 12 (szerda), 16:10 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 22 (kedd), 19:47
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Hungary
Yenna írta:
*kiscsillag* írta:
Nem mondom, hogy gonosz vagy, mert már tudod, hogy tudjuk, hogy az vagy... :D De azért én szeretlek! :D
Kérem szépen Valiron koordinátáit! :D

:x


Ugyan! Aki olvasta már az AVD1-et az tudja, hol található Valiron. :D



Franciaország és Svájc között.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 12 (szerda), 13:40 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Nem mondom, hogy gonosz vagy, mert már tudod, hogy tudjuk, hogy az vagy... :D De azért én szeretlek! :D
Kérem szépen Valiron koordinátáit! :D

:x


Ugyan! Aki olvasta már az AVD1-et az tudja, hol található Valiron. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 12 (szerda), 13:13 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Nem mondom, hogy gonosz vagy, mert már tudod, hogy tudjuk, hogy az vagy... :D De azért én szeretlek! :D
Kérem szépen Valiron koordinátáit! :D

:x

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 12 (szerda), 12:49 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Kár... :D
Akkor kénytelen vagyok szurkolni, hogy a Béta néninek :x sikerüljön minden zh-ja és még legyen energiája javítani is... :D :x $pray
:x


Én is szurkolok, hogy sikerüljön neki minden. :) Habár aztán meg ott lesz neki vagy négy fejezet javítatlanul. :D Nem irigylem ezért. :D

*kiscsillag* írta:

Hovahovahova utazunk???? @-)
:x


Hát annyit elárulok, hogy vagy 9 óra az eltolódás. :D De azt már nem súgom meg, hogy honnan repülünk hova. :D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 12 (szerda), 12:44 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Idézet:
Bocsánat, de asszem jelenleg nincs.

Kár... :D
Akkor kénytelen vagyok szurkolni, hogy a Béta néninek :x sikerüljön minden zh-ja és még legyen energiája javítani is... :D :x $pray

Hovahovahova utazunk???? @-)
:x

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 12 (szerda), 12:14 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Már a 11. oldalt kezdtem el az előbb, és még mindig nem végeztem a második résszel. :D Mondjuk most már nincsen sok belőle hátra. :)

SZERK:
Már el is készültem vele. :D
Most átrepülünk a Föld másik oldalára, és megírjuk a 19.3-at. :D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 12 (szerda), 11:35 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Egy icurka-piccurka ihleted sincs a Teliholdhoz??? :(
:x


Bocsánat, de asszem jelenleg nincs. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 12 (szerda), 10:37 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Egy icurka-piccurka ihleted sincs a Teliholdhoz??? :(
:x

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 11 (kedd), 21:57 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Helyzetjelentés:

Kedd, 22:57
19.2 - 8.oldalt kezdtem el, összesen a 257. oldalnál járok. :)

Szerda, 00:04
19.2 - Elkezdtem a 9. oldalt. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 10 (hétfő), 19:54 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
domenico írta:
Újra itt épségben.
Különben kis gonosz vagy, azt tudtad?
Az egy két elejtett szó miatt alig fogjuk kivárni. :(( :(( :(( :(( :((


Én már csak ilyen vagyok. :D

Már a 16-os fejezetben lesznek jó dolgok, a 17-esben, és a 18-asban is, és a 19-esben pedig jönnek az izgalmas dolgok. Egyik szereplő megijed, és egy bizonyos hely is fog szerepelni benne, ahova elmennek. :D:D:D

SZERK:
Elkészült a 19.1. :D:D:D

Már elkezdtem a 19.2-t, és éppen a 255. oldalt írom. Ami azt jelenti, hogy az AVD2 most pont olyan hosszú, mint az AVD1. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 10 (hétfő), 19:52 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 22 (kedd), 19:47
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Hungary
Újra itt épségben.
Különben kis gonosz vagy, azt tudtad?
Az egy két elejtett szó miatt alig fogjuk kivárni. :(( :(( :(( :(( :((


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 10 (hétfő), 17:42 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Még jó, hogy azért indult a Telihold, mert meguntad a Valiront :-P (ez itt a lebuktatás helye :D:D:D )


De én azt is írtam, hogy elképzelhető, hogy egy hét múlva megint az AVD2-t fogom nyomatni. :D

Jelenleg a második oldalát írom a 19-es fejezetnek. Ja, és kb most olyan hosszú, mint az AVD1. :D:D

------------------------------------

SZERK:
Jönnek az izgi részek. :D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 10 (hétfő), 17:38 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Még jó, hogy azért indult a Telihold, mert meguntad a Valiront :-P (ez itt a lebuktatás helye :D:D:D )

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 10 (hétfő), 16:52 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Lucc írta:

Szerintem kórház váró, és kiderül, hogy Tessa terhes. :)))

Egyébként a Telihold nekem is nagyon tetszik.:)


Majd kiderül, hogy kinek a tippe válik valóra. :)

És örülök, hogy tetszik a Telihold, csak most nem lesz belőle új fejezet, mivel nagyon benne vagyok az AVD2-ben. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 10 (hétfő), 16:06 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 november 01 (vasárnap), 17:38
Hozzászólások: 37
Yenna írta:
Mindjárt elkezdem a 18.1 6-ik oldalát. :D Még kb 4 sor kell hozzá.

SZERK:

Már a 7. oldalt írom. :D

És egy kis izelítő a 18.1-esből:
Mindenki egyszerre fordult felénk, majd hördült fel. Tíz szempár meredt ránk teljes megrökönyödéssel, öt áll koppant a padlón, és olyan csend telepedett a váróra, hogy még azt is meghallottuk volna, ha egy hangya végigmászik a padlón.
– Te…
– Jó…
– Ég…


Lehet agyalni, hogy ez most mi lehet. :D



Szerintem kórház váró, és kiderül, hogy Tessa terhes. :)))


Egyébként a Telihold nekem is nagyon tetszik.:)

_________________
A kaktusz is azért szúr, mert senki nem simogatja.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 10 (hétfő), 13:15 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Elkezdtem a 19-es fejezetet. :D
Infó róla: Rögtön az eleje jó kis izgalommal indul, és történik valami amitől az egyik szereplő jócskán megijed. :)
Eddig egy oldal, és három sor. És összesen már 252 oldal eddig regény.

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 09 (vasárnap), 0:00 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Hát akkor jelentem alássan, hogy elkészültem a 18.1-es résszel, ami giga hosszúságú lett. 8 oldal. :D
Holnap megírom a maradék két részt, ami már nem lesz olyan hosszú. :)
És gondoljatok arra, hogy hamarosan ezt is olvashatjátok. Egyedül Enikőnek van szerencsés dolga, ő már holnap elolvashatja, és igazándiból nagyon kíváncsi vagyok a véleményére. :D:D:D

Na mentem aludni. :)

-------------------------------------------------------

SZERK:
Elkészültem a második résszel. :D De ez csak 2 oldal lett. Eddig a fejezet 10 oldal. :)

Mindjárt éjfél: Kész a 18-as fejezet. :D 13 oldal, és pár sor lett.
Holnap 19-es. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 08 (szombat), 23:42 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Idézet:
Ebben a pillanatban én sem tudom O.O

szerk: már igen -


Kikérem magamnak...
Hát nem megyek és írok magamnak egy herceget 'mingyán' ...? :D

Pedig megfogadtam, hogy ma már nem jövök ide, de most már csak azért is! Váró, a kórházba van, meg a reptéren, ami így hirtelen beugrik... Mindkettő izgi, bár eddig semmit sem találtam el. :D
És holnap egész nap
kussolni fogok... meg tanulni, hogy szakadna össze a főiskola... :(

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 08 (szombat), 23:06 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Ebben a pillanatban én sem tudom O.O

szerk: már igen - :-O

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 08 (szombat), 22:51 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 14 (csütörtök), 18:19
Hozzászólások: 45
Tartózkodási hely: Szigethalom
Sírok :'( :(( :'( :(( Miért vagytok gonoszak, most egész este ezen fogok agyalni, hogy mi fog történni :(

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 08 (szombat), 21:58 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Mindjárt elkezdem a 18.1 6-ik oldalát. :D Még kb 4 sor kell hozzá.

SZERK:

Már a 7. oldalt írom. :D

És egy kis izelítő a 18.1-esből:
Mindenki egyszerre fordult felénk, majd hördült fel. Tíz szempár meredt ránk teljes megrökönyödéssel, öt áll koppant a padlón, és olyan csend telepedett a váróra, hogy még azt is meghallottuk volna, ha egy hangya végigmászik a padlón.
– Te…
– Jó…
– Ég…


Lehet agyalni, hogy ez most mi lehet. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 08 (szombat), 21:46 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Az egyszercsak is jobb, mint a soha... :D És lesz majd valami rózsaszín mázos Myla Rose-os részletecske is? :D Kicsit háttérbe van szorulva a cuki rendőrrel együtt. ((Bár, legalább ott nem volt dráma... )) Szeretem én a veszekedős embereket, csak ha mindig ugyanazt ismétlik már nem izgi... :D
:x


Hogy Enikőt idézzem: romantikus regényről van szó. Vagyis mindenkivel lesz rózsaszín mázos rész, legalábbis egyszer mindenképpen. :D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 08 (szombat), 21:31 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Az egyszercsak is jobb, mint a soha... :D És lesz majd valami rózsaszín mázos Myla Rose-os részletecske is? :D Kicsit háttérbe van szorulva a cuki rendőrrel együtt. ((Bár, legalább ott nem volt dráma... )) Szeretem én a veszekedős embereket, csak ha mindig ugyanazt ismétlik már nem izgi... :D
:x

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 08 (szombat), 20:59 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Aaannyira izék vagytok velem!!! Azér' kérdeztem, mer' mostanában Tessa csak veszekszik, meg sápítozik... Na... :(


Remélem, én nem vagyok izé. :) És lesz romantika, és azt is elmondom, hogy azért egyszer Tessa is felhagy a veszekedéssel, csak azt nem árulom el, hogy mikor. :) Hiszen nem csinálhatja ezt végnélkül. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 08 (szombat), 20:56 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Aaannyira izék vagytok velem!!! Azér' kérdeztem, mer' mostanában Tessa csak veszekszik, meg sápítozik... Na... :(

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 08 (szombat), 20:48 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:
*kiscsillag* írta:
Akkor lesz valami romantika... :D Az jóóóó :D :x


Asszem mondtam már korábban is, hogy lesz romanytyikus rész a fejezetekben. :D


Valakinek feltűnt már, hogy ez egy romantikus történet?

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 08 (szombat), 18:03 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Akkor lesz valami romantika... :D Az jóóóó :D :x


Asszem mondtam már korábban is, hogy lesz romanytyikus rész a fejezetekben. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 08 (szombat), 18:00 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Idézet:
Legutolsó hozzászólás mélységesen aláírva. Így csináltam:

Ez aranyos volt! :D
Idézet:
Na jó, leszek olyan rendes, és megsúgom. A darabok a lakosztályban lesznek.

Akkor lesz valami romantika... :D Az jóóóó :D :x

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 08 (szombat), 17:55 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Legutolsó hozzászólás mélységesen aláírva. Így csináltam: :-O

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 08 (szombat), 17:42 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
lilly írta:
Mit szólsz a "Bonetti"-hez mint vezetéknév?
Jobb ötletem nincs :)

Amúgy az ABD2 utalásra lenne egy tippem, de majd msnen vagy priviben mondom el inkább, mint itt :D
(nem akarom hogy ha valaki nem vett észre egy utalást egy korábbi fejiben valakire aki szereplni fog majd valamikor, megtudja mi a tippem :D )

És az új szereplő: sose fogjuk kitalálni, ki az, ha még Enikő is meglepődött rajta :D Mert ha már ő is meglepődik, akkor tényleg olyasvalaki akire nem számítunk :D :D


Hm. Tetszik az, hogy Luca Bonetti. :D:D Akkor már meg is van. :)
És én vagyok msn-en, úgyhogy akár jelentkezhetsz is, hogy elmond, mire gondolsz. Kíváncsi vagyok. Aztán persze lehet, hogy azt mondom utána, hogy nem talált. :D:D

Az új szereplőnél meg tényleg. Szerintem egyikőtöknek se jut eszébe, hogy ő lesz. :D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 08 (szombat), 17:41 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Mondtam, hogy nem szerettem az énekórákat. Honnan tudhatnám akkor, hogy mikre gondoltál... :( Szégyen, de nem tudok ilyeneket.
És, hogy ne legyen off: a darabok a bálon lesznek, vagy studiófelvételen? :) Vagy titok? :D
:x


Na jó, leszek olyan rendes, és megsúgom. A darabok a lakosztályban lesznek. :D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 08 (szombat), 17:35 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Mondtam, hogy nem szerettem az énekórákat. Honnan tudhatnám akkor, hogy mikre gondoltál... :( Szégyen, de nem tudok ilyeneket.
És, hogy ne legyen off: a darabok a bálon lesznek, vagy studiófelvételen? :) Vagy titok? :D
:x

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 08 (szombat), 17:32 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Mit szólsz a "Bonetti"-hez mint vezetéknév?
Jobb ötletem nincs :)

Amúgy az ABD2 utalásra lenne egy tippem, de majd msnen vagy priviben mondom el inkább, mint itt :D
(nem akarom hogy ha valaki nem vett észre egy utalást egy korábbi fejiben valakire aki szereplni fog majd valamikor, megtudja mi a tippem :D )

És az új szereplő: sose fogjuk kitalálni, ki az, ha még Enikő is meglepődött rajta :D Mert ha már ő is meglepődik, akkor tényleg olyasvalaki akire nem számítunk :D :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 08 (szombat), 17:25 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Én nem nagyon szerettem az énekórákat... Tudom, hogy nem jó ötlet ilyet mondani egy csellótanárnak, de... :( Bocsi. De a zongorás darabokat szeretem! :D
Enikő kiváltságos. :D A béták mindig azok... :D
:x


Nem akarok kötözködni, de zongora darabokra gondoltam. :D:D:D

És igen, Enikőnek nagyon jó dolga van. Azonnal olvashatja, ha kész az aktiális rész. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 08 (szombat), 17:18 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Igen korán fogunk elhalálozni, ha így folytatod... :D
Idézet:
Pedig van benne egy olyan jó rész! Egy kis Rachmanyinov, egy kis Chopin...

Én nem nagyon szerettem az énekórákat... Tudom, hogy nem jó ötlet ilyet mondani egy csellótanárnak, de... :( Bocsi. De a zongorás darabokat szeretem! :D
Enikő kiváltságos. :D A béták mindig azok... :D
:x

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 08 (szombat), 16:47 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
lilly írta:
Szia!

Mondták már neked, hogy gonosz vagy? :)
Ha más nem is, én biztosan :D
Most azon fogok gondolkodni, hogy mi lesz az a rész, ami alapja lesz az ABD2nek :D Igaz, az új szereplőn is még mindig töröm a buksim, de nincs újabb ötletem :D

A csapattárs neve: nekem tetszik a Carlo. De ha még gondolkodsz rajta, mit szólnál a Luca-hoz :D

Nagyon várom már a folytit, főleg, hogy ilyen apróságokat mindig szívesen elejtesz nekünk :D:D


Tudom, hogy gonosz vagyok. :D:D:D
Az új szereplőn lehet még gondolkodni, de szerintem egyikőtök sem gondol arra, aki lesz majd. Még Enikő is meglepődött, amikor olvasta a fejezetet. :D
Az a bizonyos ABD2-es utalás meg azért kell, hogy előrevetítsem, ami majd abban lesz. Az a regény minden tekintetben ütni fogja a többit. Tele lesz izgalmas részekkel, lövöldözéssel, és még hasonlók. :D:D:D:D:D

A Luca egyébként jobban tetszik, mint a Carlo, úgyhogy átírom. Most már csak vezetéknevet kellene találni neki. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 08 (szombat), 16:38 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Szia!

Mondták már neked, hogy gonosz vagy? :)
Ha más nem is, én biztosan :D
Most azon fogok gondolkodni, hogy mi lesz az a rész, ami alapja lesz az ABD2nek :D Igaz, az új szereplőn is még mindig töröm a buksim, de nincs újabb ötletem :D

A csapattárs neve: nekem tetszik a Carlo. De ha még gondolkodsz rajta, mit szólnál a Luca-hoz :D

Nagyon várom már a folytit, főleg, hogy ilyen apróságokat mindig szívesen elejtesz nekünk :D:D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 08 (szombat), 16:29 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
És most ezeket az apróságokat elmondtad, hogy az őrületbe kergess...? :D De rendi vagy!!! :D :x Egyem meg a kis szívedet! :D
Hülye lettem... Na, mind1. Akkor alkotgass. :D
:x


Én mindig azért ejtem el ezeket az apróságokat, hogy őrületbe kergesselek titeket. :D:D:D:D
Ejthetnék el egy-két infót a 16-os fejezettel kapcsolatban is, de nem fogom, mert akkor lerágjátok a körmötöket, amíg fel nem kerül. :D Pedig van benne egy olyan jó rész! Egy kis Rachmanyinov, egy kis Chopin... :D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 08 (szombat), 16:25 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
És most ezeket az apróságokat elmondtad, hogy az őrületbe kergess...? :D De rendi vagy!!! :D :x Egyem meg a kis szívedet! :D
Hülye lettem... Na, mind1. Akkor alkotgass. :D
:x

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 08 (szombat), 16:11 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Legyen unga-bunga! Jah! :D
Nekem nem tetszik a Carlo, de ha nincs nagy szerepe, akkor maradhat Carlo, akkor úgysincs jelentősége. :D De a Tiziano télleg szép... :) Tessék: Vinci (ez nem jó), Colombo(ez sem), Bertolucci(ez már jobb), Nano (ez tök cuki... Tiziano Nano :D ), Rossi (ilyen nevű sportoló, asszem motoros, meg már van...). De nem nagyon lehet duskálni a nevekben, mert nem mindenhol van kiírva, hogy milyen nemzetiségű, meg amiket kevernek is... :|
Remélem lesz Teliholdas hangulatod... Enikő ugyis elfoglalt, szóval AVD2-t a hétvégén sztem már nem kapunk.

:x


Köszönöm a neveket, majd választok. :D De lehet, hogy még gondolkozom rajta. Amúgy szerepe nem lesz, talán csak meg lesz említve.

És mert Enikő elfoglalt... Már rég előrébb járok, mint amilyen fejezetet fogtok kapni. :D
Mert még a 16-os fog jönni itt, én meg már a 18-ast írom. De most jönnek majd az igazán izgis dolgok. Vagyis majd a 19-től. A 18-asban csak egy ari jelenet lesz, meg megpedzegetek valamit a fejezet végén, ami majd fő alkotó eleme lesz az ABD2-nek. :D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 08 (szombat), 16:02 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Legyen unga-bunga! Jah! :D
Nekem nem tetszik a Carlo, de ha nincs nagy szerepe, akkor maradhat Carlo, akkor úgysincs jelentősége. :D De a Tiziano télleg szép... :) Tessék: Vinci (ez nem jó), Colombo(ez sem), Bertolucci(ez már jobb), Nano (ez tök cuki... Tiziano Nano :D ), Rossi (ilyen nevű sportoló, asszem motoros, meg már van...). De nem nagyon lehet duskálni a nevekben, mert nem mindenhol van kiírva, hogy milyen nemzetiségű, meg amiket kevernek is... :|
Remélem lesz Teliholdas hangulatod... Enikő ugyis elfoglalt, szóval AVD2-t a hétvégén sztem már nem kapunk.

:x

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 08 (szombat), 15:38 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Raphaelt akartam írni... de azt mondták, az nem olasz, pedig az ugrott be kapásból. :D Mit szólsz a Tizianohoz??? :D Van hozzá vezetéknevem is, ha kell. :D
Micsoda költői kérdés??? Legyen! :D
Ügyes vagy, hogy ennyire haladsz!
Lesz Telihold??? :)

:x


Az, hogy legyen, az az unga-bungára érted? :D:D

Amúgy én már Carlo-t írtam. De ha mondasz hozzá egy vezetéknevet, akkor azt adom neki. :D

Egyelőre Telihold nincs, mert nagyon az AVD2-t írom. Majd meglátom, hogy holnap lesz-e rá hangulatom. Ha igen, akkor esetleg összehozom a következő fejezetet. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 08 (szombat), 15:30 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Raphaelt akartam írni... de azt mondták, az nem olasz, pedig az ugrott be kapásból. :D Mit szólsz a Tizianohoz??? :D Van hozzá vezetéknevem is, ha kell. :D
Micsoda költői kérdés??? Legyen! :D
Ügyes vagy, hogy ennyire haladsz!
Lesz Telihold??? :)

:x

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 08 (szombat), 11:06 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Jelentem, tegnap elkezdtem a 18-as fejezetet. :D Már a második oldalt nyűvöm. :D
És most éppen azon tanakodok, hogy legyen-e a második oldalon unga-bunga, vagy ne... :-? :-/ :D

Van még egy kérdésem: Hogy hívják Ed csapattársát? :) Lehet akár amerikai, vagy angol, vagy olasz... :-? :-/

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 06 (csütörtök), 20:42 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Na megalkottam Tessa estélyi ruhájának a leírását. :D
Ezen kívül a 13-ik oldalt kezdtem el. :D És még nincs vége! :D

SZERK:
14-ik oldalt kezdem. :D

Hú de romanytyikus szöveget vágtam le a 14-ik oldal elején. :D:D:D:D

23:38 - És már el is készültem a 17-es fejezettel. :D:D Kissé hosszú lett, 14 oldal. :D

Most alszom, megérdemlem. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 06 (csütörtök), 19:49 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
#006400 és #556B2F között valahol félúton

vagy lent a webtűrőnél a 030-as, amelyik olyan sötét zöld, hogy az már majdnem fekete

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 06 (csütörtök), 19:36 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Zöld :)


Konkrétabban? Világos, sötét, foszöld? :D:D http://hu.wikipedia.org/wiki/HTML-színkódok
Esetleg ha kapok egy kódot hozzá?

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 06 (csütörtök), 18:59 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:
Mert szerencsétlennek vörös haja, és zöld szeme van... De akkor legyen zöld... vagy maradjon a fekete...


Zöld :) Amúgy nekem is vörös a hajam, és zöld a szemem, mégis hordok mást is, nem csak vöröset (nem is szeretem a vöröset... :-P)

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 06 (csütörtök), 18:48 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Fekete! :D Bár én a zöldet is szeretem... :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 06 (csütörtök), 18:42 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:

Mindig minden vörös... Ne az legyen. Annyi szép szín van, ne csak egybe öltöztesd már mindig azt a aszerencsétlen csajt, meg a másikat se. Amúgy is - jelen állapotában a vörös csak kiemel mindent, ahelyett, hogy elfedné... sötét színben, mondjuk méregzölben. Meg eleve, az vörösben szörnyű lenne... Ugye mindketten a felgyűrt elejűről beszélünk?


Mert szerencsétlennek vörös haja, és zöld szeme van... De akkor legyen zöld... vagy maradjon a fekete...

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2080 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 42  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség