Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 22 (hétfő), 23:23

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2080 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 42  Következő

Melyik történetemet olvasnád el szívesebben? Ez csak egy kérdés, és csak a közvéleménykutatás céljából teszem fel.
A Valiron dinasztia 2 28%  28%  [ 8 ]
Lepidoptera (fantasys töri) 7%  7%  [ 2 ]
Saját vámpíros történet 14%  14%  [ 4 ]
Star Wars fic (Luke/OC) 24%  24%  [ 7 ]
Vámpírnaplók fic (Stefan/Elena, Damon/Bonny) 17%  17%  [ 5 ]
Jégtündérek I. - A három erő 10%  10%  [ 3 ]
Szavazatok száma : 29
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 16 (vasárnap), 20:01 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Hála az égnek! :D


De nem miattad nem lesz az a neve. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 16 (vasárnap), 19:57 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Idézet:
Fiú nyuszi lesz, de a neve nem Pöci lesz.


Hála az égnek! :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 16 (vasárnap), 19:47 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Fiú nyuszit neki, és a neve legyen Pöci :)


Fiú nyuszi lesz, de a neve nem Pöci lesz. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 16 (vasárnap), 19:44 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Fiú nyuszit neki, és a neve legyen Pöci :)

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 16 (vasárnap), 19:15 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
tanyacullen írta:
Sziasztok!
Én is a nyuszira szavazok :)

Név: Simi, Kiddy, Tici, Turi, Tami, Tapi, Nyúl :D :D

(nekem a nyúl tetszik a legjobban XD )


Hamár ilyen snassz névről van szó, mint a Nyúl, akkor az enyém sokkal jobb. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 16 (vasárnap), 18:50 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 14 (csütörtök), 18:19
Hozzászólások: 45
Tartózkodási hely: Szigethalom
Sziasztok!
Én is a nyuszira szavazok :)

Név: Simi, Kiddy, Tici, Turi, Tami, Tapi, Nyúl :D :D

(nekem a nyúl tetszik a legjobban XD )

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 15 (szombat), 18:29 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Vadászgörény? (au, arról biztos mindig George, a görény ex jutna eszébe, nem Gabriel)


De ezek is olyan aranyosak tudnak lenni. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 15 (szombat), 18:26 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Vadászgörény? (au, arról biztos mindig George, a görény ex jutna eszébe, nem Gabriel)

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 15 (szombat), 18:24 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Lilla, te mire gondoltlál? (mmint a nyúúúúúúúl előtt :) )


Görényre. :D
Mondjuk egy ilyenre: http://www.allati-fincsi.hu/images/webs ... tata_2.jpg

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 15 (szombat), 18:14 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Törpenyuszi: |||| (én ilyesmire gondoltam, csak lógó fülekkel: http://images03.olx.hu/ui/2/15/11/39671411_1.jpg )
Csincsilla: |
Ékszerteknős: |
Kutya: |
Papagáj: |

eddig...
(és akkor a zárójeles kérdés: mi a baj a Pöcivel? Ha egyszer pici... )

Lilla, te mire gondoltlál? (mmint a nyúúúúúúúl előtt :) )

SZERK: ilyenre, konkrétan: http://www.szabadsag.ro/szabadsag/uploa ... /36249.jpg

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Eniko28 2010 május 15 (szombat), 18:25-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 15 (szombat), 16:04 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Szia!

Én is a nyuszira szavazok. :)

És nagyon aranyos a képen a fekete nyuszi :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 15 (szombat), 15:52 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Nagyon cukkerájos!!! :D
:x

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 15 (szombat), 15:47 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Én szavaztam! Az nem elég??? :D
Sztem sem kell a masni (szoktak egyáltalán ilyesmit nyuszikra tenni?), de könyörgöm légy állatbarát Yenna, és ne úgy nevezd, ahogy Enikő javasolta. ((Egy hülye név egy életre megpecsételi a sorsát... Én már csak tudom! ))


Asszem már tudom, hogy minek fogja elnevezni Tessa. :) Nagyon egyszerű neve lesz. :D

És mondjuk így fog kinézni, ha nyuszi marad: http://users.atw.hu/torpenyul/Danken/danken1%20fele.JPG

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 15 (szombat), 15:10 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Én szavaztam! Az nem elég??? :D
Sztem sem kell a masni (szoktak egyáltalán ilyesmit nyuszikra tenni?), de könyörgöm légy állatbarát Yenna, és ne úgy nevezd, ahogy Enikő javasolta. ((Egy hülye név egy életre megpecsételi a sorsát... Én már csak tudom! ))

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 15 (szombat), 14:44 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:
Eddig még senki nem voksolt, és habár még nem tartok ott, amikor megjelenik az állat a regényben, de ha odaérek, és nincs több szavazat, a nyuszi marad. :)


Akkor emberek tessenek szavazkolódni :)

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 15 (szombat), 14:41 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Pöci (ha fiú), vagy Pamacs (nekem régen a kutyám volt Puca)

Amennyiben nyuszi, de ha nem nyuszi? Másra is voksolhatnak még :)


Eddig még senki nem voksolt, és habár még nem tartok ott, amikor megjelenik az állat a regényben, de ha odaérek, és nincs több szavazat, a nyuszi marad. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 15 (szombat), 14:35 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:
Akkor szimplán a nyuszi lesz. Az is elég lesz. :D

Most már csak nevet kell neki adni. :D


Pöci (ha fiú), vagy Pamacs (nekem régen a kutyám volt Puca)

Amennyiben nyuszi, de ha nem nyuszi? Másra is voksolhatnak még :)

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 15 (szombat), 14:30 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Ja, gondolom, de a szeretlekes dolog mér lelőtt poén (Alex és Sere kapcsán) Ne ismételd önmagad :)


Akkor szimplán a nyuszi lesz. Az is elég lesz. :D

Most már csak nevet kell neki adni. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 15 (szombat), 14:29 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Ja, gondolom, de a szeretlekes dolog mér lelőtt poén (Alex és Sere kapcsán) Ne ismételd önmagad :)

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 15 (szombat), 14:22 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
MASNI????? :-t
Pfújjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, ne legyünk már ennyire rózsaszínek! :shock:


:)) :)) :))
Akkor egy bilétán az legyen rajta, hogy: SZERETLEK! :D:D A beugrálás még mindig áll. :D

Talán sejted, hogy mire gondolok, hogy mikor, és hova fog beugrálni. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 15 (szombat), 14:18 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:
*kiscsillag* írta:
Én a törpenyuszira voksolok! :D Az cuki és puha. :D :x


ÉS ugrál, mondjuk be valahova. Egy masnival a nyakában. :D:D


MASNI????? :-t
Pfújjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, ne legyünk már ennyire rózsaszínek! :shock:

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 15 (szombat), 14:04 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Én a törpenyuszira voksolok! :D Az cuki és puha. :D :x


ÉS ugrál, mondjuk be valahova. Egy masnival a nyakában. :D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 15 (szombat), 13:58 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Én a törpenyuszira voksolok! :D Az cuki és puha. :D :x

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 15 (szombat), 13:54 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Apró pici WE-es fekete törpenyuszi, kis lelógó fülekkel... (amit a WE-ben láttunk a ketrecben) Vagy egy csincsilla :D Esetleg ékszerteknős :)


Na akkor:

Törpenyuszi (ez szimpi :D): |
Csincsilla: |
Ékszerteknős: |
Kutya: |
Papagáj: |

Esetleg ezek közül is lehet szavazni. És amelyik a több szavazatot kapja, talán az lesz. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 15 (szombat), 13:46 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Apró pici WE-es fekete törpenyuszi, kis lelógó fülekkel... (amit a WE-ben láttunk a ketrecben) Vagy egy csincsilla :D Esetleg ékszerteknős :)

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 15 (szombat), 13:11 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
domenico írta:
Én a Papagájra gondoltam. Ha meg még beszélni is tudna? ;;) ;;) ;;) ;;) ;;)


Oké. Akkor az eddigi szavazatok:

Kutya: |
Papagáj: |

Még? :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 15 (szombat), 13:04 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 22 (kedd), 19:47
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Hungary
Yenna írta:
Lucc írta:
Ha a kutya elég kisállatnak számít, akkor én arra voksolok. :))


No igen. Asszem a kutya lesz a legutolsó, amit választok, tekintve, hogy Myla Rose-nak már az van. :) Szóval inkább valami mást. :D


Én a Papagájra gondoltam. Ha meg még beszélni is tudna? ;;) ;;) ;;) ;;) ;;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 15 (szombat), 12:26 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Lucc írta:
Ha a kutya elég kisállatnak számít, akkor én arra voksolok. :))


No igen. Asszem a kutya lesz a legutolsó, amit választok, tekintve, hogy Myla Rose-nak már az van. :) Szóval inkább valami mást. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 15 (szombat), 12:23 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 november 01 (vasárnap), 17:38
Hozzászólások: 37
Yenna írta:
Sziasztok!

Tessának lesz egy háziállata. És most feltenném azt a kérdést, hogy kinek milyen ötlete van, hogy milyen kisállata legyen? Nekem már van ötletem, és ha nem jön semmi válasz, akkor az fog szerepelni a regényben. :)

Szóval kérem az ötleteket, különben az enyém marad. :D


Ha a kutya elég kisállatnak számít, akkor én arra voksolok. :))

_________________
A kaktusz is azért szúr, mert senki nem simogatja.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 15 (szombat), 11:24 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Sziasztok!

Tessának lesz egy háziállata. És most feltenném azt a kérdést, hogy kinek milyen ötlete van, hogy milyen kisállata legyen? Nekem már van ötletem, és ha nem jön semmi válasz, akkor az fog szerepelni a regényben. :)

Szóval kérem az ötleteket, különben az enyém marad. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 14 (péntek), 11:39 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Már a 20. fejezetet írom. :D
Elkezdtem belőle a 2. oldalt, és összesen már a 265. oldalnál járok. Jó hosszú lesz ez a regény...

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 13 (csütörtök), 15:11 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Most tudtam meg, hogy az egyikből elhasaltam, szóval lesz zh bőven... De egyébként aha! :D Lesz feji, ha javítottam :D:D:D

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 13 (csütörtök), 14:33 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Egyébként is szeretünk. :x :#-)
Két és fél év??? Jesszus! :-O

De jó dolgunk lesz, ha végezél a zh-kal... :D Fejezet-halmokat olvashatunk, ugye??? $pray
:x

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 13 (csütörtök), 14:31 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Köszi a szorítást, nagyjából minden megvan, nem maradt túl sok pótlási hétre, így tudok a hétvégén, vagy legalábbis jöv hét hétvégére ténylegeset bétulni, szóval köv hét hétvégére mindent kijavulok, ami nálam van :D Remélem, most szerettek :) És akkor most vissza a holapi kettő(talán három, ha javítani is akarok) zhmhoz, hogy tudjak 7végén esetleg egy picit bétulni. Egyébként meg enikő VBje két és fél évbe került, annyi idő alatt lett 63 fejezet. Hajrá Lilla, érj utol! :D:D:D


Béta néni hozzászólásához hozzáfűzném, hogyha valóban kijavítja mindegyik nála lévő részt, akkor nagyon hálásak lehettek neki, mert négy fejezet van nála. :D

Egyébként én az AVD1-et nagyjából 5 hónap alatt írtam meg, vagyis 5 hónap volt 22 fejezet, az AVD2-nél meg most járok 20 fejezetnél, és az is kb 5 hónap volt. Szóval eddig 10 hónap 42 fejezet. Ezért arányban így én állok jobban. :D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 13 (csütörtök), 13:59 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Köszi a szorítást, nagyjából minden megvan, nem maradt túl sok pótlási hétre, így tudok a hétvégén, vagy legalábbis jöv hét hétvégére ténylegeset bétulni, szóval köv hét hétvégére mindent kijavulok, ami nálam van :D Remélem, most szerettek :) És akkor most vissza a holapi kettő(talán három, ha javítani is akarok) zhmhoz, hogy tudjak 7végén esetleg egy picit bétulni. Egyébként meg enikő VBje két és fél évbe került, annyi idő alatt lett 63 fejezet. Hajrá Lilla, érj utol! :D:D:D

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 13 (csütörtök), 11:47 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
:)
Húsz fejezet! :D Húú, tudd, hogy felnézek Rád! Én még az ötödik fejezetig sem jutottam el a saját törimben. :( És akkor ne is beszéljünk Enikő Voldemort Boszzújáról! :x
Remélem, jövőhéten már olvashatunk új fejit. Szorítok, hogy Bétakisasszonynak minden zh-ja meglegyen! :x

:x


Ja biza! 20. :D Egyébként ha minden úgy megy, ahogy terveztem, akkor kb 28-29 fejezetes lesz. :D És a múltkor azt számoltam, hogy akkor így 350 oldal lesz kb a végére. :)

És én is drukkolok. Amúgy a 16.1-et már megkaptam, és már javítottam is tegnap. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 13 (csütörtök), 11:43 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Idézet:
Nagyon szívesen. Gondoltam, ennyit megérdemeltek.

Egyébként még belegondolni is hátborzongató, hogy mindjárt kezdem a 20. fejezetet. És a 264. oldalt.
De előtte eszközölnöm kell pár átírást a korábbi fejezetekben.


:)
Húsz fejezet! :D Húú, tudd, hogy felnézek Rád! Én még az ötödik fejezetig sem jutottam el a saját törimben. :( És akkor ne is beszéljünk Enikő Voldemort Boszzújáról! :x
Remélem, jövőhéten már olvashatunk új fejit. Szorítok, hogy Bétakisasszonynak minden zh-ja meglegyen! :x

:x

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 13 (csütörtök), 11:00 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Hááát, nem. De aki a kicsit nem becsüli, a nagyot nem érdemli. :D Szóval, köszíííí! :D
:x :-*


Nagyon szívesen. Gondoltam, ennyit megérdemeltek. :D

Egyébként még belegondolni is hátborzongató, hogy mindjárt kezdem a 20. fejezetet. :D És a 264. oldalt.
De előtte eszközölnöm kell pár átírást a korábbi fejezetekben. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 13 (csütörtök), 9:51 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Idézet:
Öööööööööööööööö...

Hát akkor lássuk: Nem. Igen. Igen.
Ennyi elég?


Hááát, nem. De aki a kicsit nem becsüli, a nagyot nem érdemli. :D Szóval, köszíííí! :D
:x :-*

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 13 (csütörtök), 9:44 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:

Óh, nos... :D A bőség zavara... :D Semmit fontos nem jut most eszembe. :#-) Őőő! Mi történik hamarabb, az, hogy Tessa igent mond Gabrielnek vagy az, hogy kiderül, hogy terhes? Ééés, lesz egy pöppetet több Myla Rose-os cukizsarus rész??? :D
Többet nem kérdezek, nem merem kísérteni a szerencsémet. (Na meg a jólelkűségedet. :D :x )
:x


Öööööööööööööööö...

Hát akkor lássuk: Nem. Igen. Igen.
Ennyi elég? :D:D:D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 13 (csütörtök), 8:33 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Idézet:
Mit segítsek?
Mit szeretnél tudni?


Óh, nos... :D A bőség zavara... :D Semmit fontos nem jut most eszembe. :#-) Őőő! Mi történik hamarabb, az, hogy Tessa igent mond Gabrielnek vagy az, hogy kiderül, hogy terhes? Ééés, lesz egy pöppetet több Myla Rose-os cukizsarus rész??? :D
Többet nem kérdezek, nem merem kísérteni a szerencsémet. (Na meg a jólelkűségedet. :D :x )
:x

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 13 (csütörtök), 8:00 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Rosszul leszek a "nyomás" miatt... Késztetést érzek, hogy megtudjam, miről van szó, de nem segítesz. :D
Nini, Enikő! :x

Költői kérdés: Adjam fel, és takarodjak el tanulni??? :D
:x


Mit segítsek? :D
Mit szeretnél tudni? :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 13 (csütörtök), 5:46 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Rosszul leszek a "nyomás" miatt... Késztetést érzek, hogy megtudjam, miről van szó, de nem segítesz. :D
Nini, Enikő! :x

Költői kérdés: Adjam fel, és takarodjak el tanulni??? :D
:x

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 12 (szerda), 23:07 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
16.1 lebétulva, de még van, csak gondoltam, helyzetet jelentek :D


És én már ki is javítottam. :D

SZERK:

És elkészültem a 19. fejezetettel. :D 13.5 oldal lett. :D És szerintem nagyon jóóóóóóóóóóóóó. :D:D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 12 (szerda), 23:01 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
16.1 lebétulva, de még van, csak gondoltam, helyzetet jelentek :D

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 12 (szerda), 22:35 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Elkezdtem a 13. oldalt. :D

Ja, és most az egyik szereplő kiderít valamit, valamilyen cselekedet közben, és ezen eléggé meglepődik, de aztán már nincs visszaút.
Most ezt nagyon szépen megaszondtam, és most tutira töritek majd a fejeteket, hogy ez a gonosz már megint miről hablatyol itt össze-vissza? :D:D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 12 (szerda), 22:09 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Az előszóban Rockford, USA... Kinek nincs esze... :D megkerestem. Az első feji, meg Los Angeles... Én meg hülye vagyok. Szóval L.A. ???

Engem itt meg fognak kövezni, ha Gabriel Timbuktuig üldözi Tessát, sztem. :D

:x


Akkor drukkolj, hogy ne történjen meg. :D:D
És annyit megsúgok, hogy igen, történni fog rész L.A.-ban. :D Azt már nem, hogy melyik. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 12 (szerda), 22:02 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Az előszóban Rockford, USA... Kinek nincs esze... :D megkerestem. Az első feji, meg Los Angeles... Én meg hülye vagyok. Szóval L.A. ???

Engem itt meg fognak kövezni, ha Gabriel Timbuktuig üldözi Tessát, sztem. :D

:x

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 12 (szerda), 21:47 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Jó... :#-) Nem emlékezhetek mindenre. Am. sacc per kábé bemértem. De a 9 óra Amerika nyugati partjára jön ki, ha balra megyünk (ha nem jól mondom, legalább tudni fogjuk, miér' buktam meg valszeg gazd.föcin...), ha meg jobbra... Na, most mit is számolok??? $? Elvesztettem a fonalat...
Inkább megvárom, míg olvashatjuk. Megfájdult magamtól a fejem.
Mellesleg az sem kizárt, hogy a Kisasszony elrepítette Tessát Timbuktuba... :D
:x


Timbuktu még nem fordult meg a fejemben, de ezek után... :D
És egyébként a nyugati parton mi van? Hol kezdődik az első fejezet pl?????

Egyébként most épp a 16.1-et javítom, ezen kívül pedig a 19.3-at írom, ami a fejezet utolsó része lesz, és épp a 12. oldalnál járok ott. :D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 12 (szerda), 21:40 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Jó... :#-) Nem emlékezhetek mindenre. Am. sacc per kábé bemértem. De a 9 óra Amerika nyugati partjára jön ki, ha balra megyünk (ha nem jól mondom, legalább tudni fogjuk, miér' buktam meg valszeg gazd.föcin...), ha meg jobbra... Na, most mit is számolok??? $? Elvesztettem a fonalat...
Inkább megvárom, míg olvashatjuk. Megfájdult magamtól a fejem.
Mellesleg az sem kizárt, hogy a Kisasszony elrepítette Tessát Timbuktuba... :D
:x

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2080 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 42  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség