Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 22 (hétfő), 20:14

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2080 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 42  Következő

Melyik történetemet olvasnád el szívesebben? Ez csak egy kérdés, és csak a közvéleménykutatás céljából teszem fel.
A Valiron dinasztia 2 28%  28%  [ 8 ]
Lepidoptera (fantasys töri) 7%  7%  [ 2 ]
Saját vámpíros történet 14%  14%  [ 4 ]
Star Wars fic (Luke/OC) 24%  24%  [ 7 ]
Vámpírnaplók fic (Stefan/Elena, Damon/Bonny) 17%  17%  [ 5 ]
Jégtündérek I. - A három erő 10%  10%  [ 3 ]
Szavazatok száma : 29
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 09 (péntek), 19:27 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Kettő, vagy három


Jelenleg egyet találtam az utolsó részben, a többit nem látom. Majd még megnézem, de most nincs időm átolvasni tüzetesebben. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 09 (péntek), 18:44 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:
Javítok mindjárt. Kb mennyi elgépelésem van? Mert a meri kicsi ablakában megtalálni a hibákat... :|


Kettő, vagy három

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 09 (péntek), 18:29 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
hagytam commentet :)

szerk: látom, te is :-P


Muszáj volt. :D Valahogy meg kellett néznem, hogy befért-e egybe a fejezet. Egyébként éppenhogy csak. :D:D
Javítok mindjárt. Kb mennyi elgépelésem van? Mert a meri kicsi ablakában megtalálni a hibákat... :|

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 09 (péntek), 18:25 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
hagytam commentet :)

szerk: látom, te is :-P

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 09 (péntek), 15:42 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
AVD2 - 19. fejezet: http://www.fanfic.hu/merengo/viewstory. ... =73732&i=1

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 08 (csütörtök), 15:02 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Sziasztok!
Tegnap éjjel már nem volt erőm írni. :D De elkészültem a 21. fejezettel. 13. oldal és 3 sor lett. :D:D A 22. fejezet már a 291. oldalon kezdődik. Szóval haladok. :D

Ezen kívül: Feltettem a dinasztiás oldalra a szereplők képeit, mind a négy kötethez. :) Itt találhatóak: http://www.yennaenci.gportal.hu/gindex.php?pg=32982931 Természetesen lehet szavazni! :D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 07 (szerda), 20:35 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Bizony! Tessék aktívkodni. :D Mert én már a 13. oldalt, és a BIG BUMMot írom. :D:D:D

Egyébként itt van a családfa kérésre. A dinasztiás oldalon lehet értékelni a képet ( http://www.yennaenci.gportal.hu/gindex.php?pg=32982931 ), itt a fórumon csak megnézhetitek: :)

VIGYÁZAT? SPOILER!!! :D

http://www.kephost.com/images3/le0op1ud025muztmh9c7.jpg

SZERK: Béta néni sajnos most nincs gépközelben, mert a gépe dokinál van, hűtőcserén. Ha minden jól megy, akkor péntek délután kapja meg. Addig is legyetek türelemmel. :) Reméljük, utána már kaptok valamikor 19. fejezetet. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 07 (szerda), 20:06 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Aktívkodjunk, hátha kapunk még valami apróságot! :D
Nekem olyannyira a Big BUMM jár a fejemben; hogy mi lehet az, hogy elkezdtem ötletelni, és írni. Köszi, Yenna! :-*
Az a csigás vicc durva volt. ßP


fenella írta:
Amúgy én is kíváncsi lennék a családfára.

Kunyizzatok, kunyizzatok csak. :g Attól tuti jobb kedve lesz Yennának. :D
Ééés, most én kérdezek: hova lett a mi drága, kedves, édes, aranyos, okos, PÓTOLHATATLAN Béta nénink? :-/


Jah, és az interjút kommentelni még lehet... :-Ą

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 07 (szerda), 19:22 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 május 20 (csütörtök), 7:25
Hozzászólások: 26
Ez nem igazság!!! :(( :(( :((

E miatt nem tudok, majd oda figyelni a munkámra. Mindig arról fogok fantáziálni, hogy mi fog benne történni. :(( :(( :((

Amúgy én is kíváncsi lennék a családfára. 8-> 8-> 8->

_________________
Az ember egész földi létének lényege a Másik Fél keresése. Nem számít, ha valaki a tudás, a pénz, vagy a hatalom hajszolása mögé bújik. Akármit ér is el, nem lesz tökéletes, ha közben nem talál rá a Másik Felére.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 07 (szerda), 18:06 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Yenna írta:
– Valami baj van – motyogtam megrémülve, és közben a plafonra szegeztem a tekintetem, mintha röntgen szememmel átláthatnék rajta, és megtudhatnám az igazságot. – Valami történt.
– Mi történhetett volna? – fordult felém Alex, és ahogy pillantásunk találkozott, rajta semmiféle aggodalmat nem véltem felfedezni. – Nem hallottunk semmit – tette még hozzá nyugodt hangon, mire én egyre idegesebben ugrottam fel a kanapéról.
– Pont ez az! – vágtam vissza, és remegő kézzel túrtam bele a hajamba. – Semmit sem hallok! Tessa valamit csinált magával! – kiáltottam kétségbeesetten, és mert nem bírtam tovább türtőztetni magam, figyelmen kívül hagyva nagybátyám válaszát, a lépcső felé rohantam.


Ez a kis idézet elérte, hogy lerágjam a körmöm addig, míg olvashatjuk :D
Nem lesznek körmeim :(( :(( :))

Most aztán törhetjük a buksink, hogy mi történik a Big Bummkor :D
Kíváncsi vagyok, mi lesz az! Remélem, semmelyik szereplő nem csinál őrültséget :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 07 (szerda), 17:54 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Lassan eljutok a 13. oldalig, és most már a BIG BUMM megírása következik. Csak egy kis részlet a fejezetből. Talán akkor gyakrabban jöttök hozzám látogatóba. :D:D:D Vigyázat! Spoiler gyanú!!! :D Szóval mindenki csak saját felelősségre olvassa el! :D:D

– Valami baj van – motyogtam megrémülve, és közben a plafonra szegeztem a tekintetem, mintha röntgen szememmel átláthatnék rajta, és megtudhatnám az igazságot. – Valami történt.
– Mi történhetett volna? – fordult felém Alex, és ahogy pillantásunk találkozott, rajta semmiféle aggodalmat nem véltem felfedezni. – Nem hallottunk semmit – tette még hozzá nyugodt hangon, mire én egyre idegesebben ugrottam fel a kanapéról.
– Pont ez az! – vágtam vissza, és remegő kézzel túrtam bele a hajamba. – Semmit sem hallok! Tessa valamit csinált magával! – kiáltottam kétségbeesetten, és mert nem bírtam tovább türtőztetni magam, figyelmen kívül hagyva nagybátyám válaszát, a lépcső felé rohantam.

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 07 (szerda), 17:22 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
lilly írta:
Oh, mielőtt elfelejtem, ez a csigás dolog hogy jön össze a 220szal? :)


Na mivel annyian kérdeztétek (szám szerint ketten), elmondom:

Hogyan lesz öngyilkos egy csiga? Belenéz a konektorba. :D:D:D

És valami más a végére: Már a 12. oldalt kezdtem el. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 07 (szerda), 17:21 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Yenna írta:
Sziasztok!
Csináltam a családfából egy újabb, bővített verziót, amelyben már a 3. generáció is megtalálható. Ha szeretnétek látni (Figyelmeztetés: SPOILER veszély a családfában!), válaszoljatok, és akkor feltöltöm valahova, és megmutatom nektek. :)



Szia!

Engem nagyon érdekel a családfa új verziója :D
Az első verziókat még az első kötet végén, vagy a második elején néztük meg :D

És nagyon örülök, hogy írsz és csigázol minket, mi lesz benne :D

Oh, mielőtt elfelejtem, ez a csigás dolog hogy jön össze a 220szal? :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 07 (szerda), 11:29 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Yenna írta:
Csináltam a családfából egy újabb, bővített verziót, amelyben már a 3. generáció is megtalálható. Ha szeretnétek látni (Figyelmeztetés: SPOILER veszély a családfában!), válaszoljatok, és akkor feltöltöm valahova, és megmutatom nektek.

Szedjétek össze magatokat, mer' nagyon izgiiiii! :D

Ha kellek, tudod, hol találsz, Tanárnő! :) Még úgyis lógok Neked egy kommenttel.

Yenna írta:
Ha tényleg sikerül, akkor ez csakis neked köszönhető Kiscsillag! :-* >:D<

Óóóh! :#-) Hát, örülök, hogy segíthettem! Szívesen máskor is! :D :-* :x

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 06 (kedd), 21:57 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Sziasztok!

Csináltam a családfából egy újabb, bővített verziót, amelyben már a 3. generáció is megtalálható. Ha szeretnétek látni (Figyelmeztetés: SPOILER veszély a családfában!), válaszoljatok, és akkor feltöltöm valahova, és megmutatom nektek. :)

SZERK:
Na, azért most, éjfélkor sikerült pár sort írnom, így elkezdtem a 10. oldalt. Talán ezzel átlendültem a holdponton, és sikeresen átvészeltem a punnyadásomat, és holnap be tudom fejezni a fejezetet. Most megyek aludni. I-)
Ha tényleg sikerül, akkor ez csakis neked köszönhető Kiscsillag! :-* >:D<

A családfás kérdésem még mindig áll. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 06 (kedd), 19:27 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Ezt a csigásat nem értettem... :-/

De hogy haladsz? Sikerült rázogatnom? :D
Csudarendi Tanárnőm :x

Jut is eszembe; van lebétázott rész? Mikor kapunk frisst?
Jut is eszembe2; Telihold? $pray

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 06 (kedd), 18:12 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Be fogok golyózni, ha nem rázódsz fel gyorsan... :-S
Tanárnő... javasoltam már, hogy nyúlj a kettőhúszba??? :D Aaazráznaaa! :x :-*

Szerecc, mi? :D


Én? Imádlak!!!!! >:D< :D
220? Hát nem tom... Ezt komolyan gondolod? :D Nem vagyok én csiga, hogy belenézzek. :D:D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 06 (kedd), 18:05 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Be fogok golyózni, ha nem rázódsz fel gyorsan... :-S
Tanárnő... javasoltam már, hogy nyúlj a kettőhúszba??? :D Aaazráznaaa! :x :-*

Szerecc, mi? :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 06 (kedd), 17:32 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Azt hittem, hogy nehezebb lesz felzárkóznom, mire hazaérek kis "nyaralásomból", de b*szki, nem voltatok valami aktívak... ezt most a fórumozókra/olvasókra értem.

Yenna, hajrá! Én nagyon várom ám a folytatást, és ha látom, hogy írsz ide, gyüszök én reagálni. :D


:-*


Hát igen. Annyira szeretném, ha lenne egy kicsit nagyobb aktivitás, de hát... $?
Meg hát én is kicsit lepunnyadtam az elmúlt napokban, mióta megírtam a 21.1-et. Azóta kb 2 oldalt írtam csak. :-S
Légy szíves, rázzatok fel valamivel!!!!!!!!! Mert ez a legjobb rész a regényben!!!! Tessék írni nekem valamit. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 06 (kedd), 17:09 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Azt hittem, hogy nehezebb lesz felzárkóznom, mire hazaérek kis "nyaralásomból", de b*szki, nem voltatok valami aktívak... ezt most a fórumozókra/olvasókra értem.

Yenna, hajrá! Én nagyon várom ám a folytatást, és ha látom, hogy írsz ide, gyüszök én reagálni. :D


:-*

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 04 (vasárnap), 21:56 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:
Ma szinte semmit sem írtam. Max egy sort. :( Hogy menjek tovább? $?


bocs, de most értem netközelbe nagymiskolcországban
megírtam! mailen elment, valahol majd csak reagálsz! :-P

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 04 (vasárnap), 21:07 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Ma szinte semmit sem írtam. Max egy sort. :( Hogy menjek tovább? $?

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 04 (vasárnap), 14:58 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Szia!

Fő is a levünk a kíváncsiságtól, Béta néni :D :D

Nagyon kíváncsian várom már a következő fejezeteket :)
Biztos vagyok benne, Yenna, hogy fantasztikus lesz ez egész fejezet :) Hiszen te mindig nagyon nagyon jó fejezeteket hozol nekünk mindegyik történetedből :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 04 (vasárnap), 11:08 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Már a 8. oldalt írom. :) Habár most kicsit megakadtam... Nem tudom, hogyan írjam meg a most következő részt, hogy igazán jó legyen... :-S :-/

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 04 (vasárnap), 8:54 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Elolvastam :D Kicsit eltér attól, amit megbeszéltünk valamikor januárban, de szerintem okés :) Uh főhet a levetek gyerekek, mert marha jó :D:D:D mondá a béta...


Már nem igazán emlékszem. Csak kicsit, vagy nagyon tértem el attól? :)
Egyébként még csak ezután lesz igazán marha jó. :D:D Szóval ez a fejezet nagyon ott lesz ám, erre készüljetek fel! :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 04 (vasárnap), 8:27 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:
21.1 készen. 14 sor híján majdnem 7 teljes oldal. Ezután már csak egy rész jön a fejezetben, mert az is hasonló hosszúságú lesz.


Elolvastam :D Kicsit eltér attól, amit megbeszéltünk valamikor januárban, de szerintem okés :) Uh főhet a levetek gyerekek, mert marha jó :D:D:D mondá a béta...

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 03 (szombat), 23:11 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
21.1 készen. 14 sor híján majdnem 7 teljes oldal. Ezután már csak egy rész jön a fejezetben, mert az is hasonló hosszúságú lesz.

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 03 (szombat), 12:29 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
lilly írta:
Istenem, de gonoszok vagytok :)
Beszélgettek itt BIG BUMM, meg miegyebekről, és még kíváncsibbá tesztek :D Ez a sok elejtett szó, titok :) :)

Nagyon örülök, hogy ilyen jól haladsz az írással, már várom a következő fejezetet :D


Csak azért csináljuk, hogy felkeltsük a figyelmeteket, és hogy nagyon várjátok már az új fejezeteket, és hogy vegyétek a fáradtságot a fórumba való íráshoz. :D Mert a tapasztalataim szerint titeket csak az AVD2 érdek (legalábbis a többségeteket), és a többi regény miatt nem is írtok ide.

Egyébként ja, gyorsan haladok az írással. Már az ötödik oldalt írom a fejezetben, de mielőtt a BIG BUMM-ról olvasnátok, el kell olvasnotok a 19. és 20. fejezetet. :)

SZERK.
Már a hatodik oldalnál járok. De ezt csak úgy mellékesen jegyezném meg...

Jön a 8. oldal... Remélem, értékelitek, hogy már ennyit írtam...

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 03 (szombat), 12:09 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Istenem, de gonoszok vagytok :)
Beszélgettek itt BIG BUMM, meg miegyebekről, és még kíváncsibbá tesztek :D Ez a sok elejtett szó, titok :) :)

Nagyon örülök, hogy ilyen jól haladsz az írással, már várom a következő fejezetet :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 03 (szombat), 9:59 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Egyébként ma majd javítok és küldök 1X.2-t


Várom! :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 03 (szombat), 9:51 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:
Eniko28 írta:
Elolvastam! :) Tök jó! Legalább némi kép a helyére került, mert nem voltam ám mindenben ~100%ig biztos :-P


Na és milyen Yenna/Lilla jellemzőket tettél volna hozzá? :D


Majd személysen, nem így.... Tudod, ez amolyan ÉN-TUDOM-A-TÖBBIEK-MEG-NEM dolog :) Ez maradjon meg az én kiváltságom :-P Aztán majd egyszer lelövöm a poént is :) Egyébként ma majd javítok és küldök 1X.2-t

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 03 (szombat), 8:38 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Nézz utána a neten! :-P (egyébként meg a tengerpart, amikor már... a vegyjel a homoké :-P)


Ja így már oké. :D De az még messze van. :D Az majd csak a második rész végén történik, és még csak az elsőnél járok. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 03 (szombat), 8:38 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Elolvastam! :) Tök jó! Legalább némi kép a helyére került, mert nem voltam ám mindenben ~100%ig biztos :-P


Na és milyen Yenna/Lilla jellemzőket tettél volna hozzá? :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 03 (szombat), 8:33 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:
Eniko28 írta:
Tyűha, akkor volt BIG BUMM??? :D:D:D És akkor most H2O, vagy még Mg3Si4O10(OH)2-n vannak? :D:D:D Már alig várom! A kövi fejik is nagyon jók, hétfőre kijavulnak :) Mármint nálam, aztán meg még Yenna...


Légy szíves beszélj úgy is, hogy a szerencsétlen tudatlan is megértse, amit írsz. :-P A H2O még rémlik, de a másik kissé kínai. :D

Egyébként még nem tartok a BIG BUMM-nál, de lassan az jön. :D Kb egy-két sor. :D


Nézz utána a neten! :-P (egyébként meg a tengerpart, amikor már... a vegyjel a homoké :-P)

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 03 (szombat), 8:32 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
*kiscsillag* írta:
A Yennával készült interjú ezen az oldalon olvasható: http://ims-interju.blogspot.com :D
Bár nem vagytok valami aktívak, ha szabad megjegyeznem.

AVD2-t a népnek! :D :-*


Elolvastam! :) Tök jó! Legalább némi kép a helyére került, mert nem voltam ám mindenben ~100%ig biztos :-P

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 03 (szombat), 8:20 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Tyűha, akkor volt BIG BUMM??? :D:D:D És akkor most H2O, vagy még Mg3Si4O10(OH)2-n vannak? :D:D:D Már alig várom! A kövi fejik is nagyon jók, hétfőre kijavulnak :) Mármint nálam, aztán meg még Yenna...


Légy szíves beszélj úgy is, hogy a szerencsétlen tudatlan is megértse, amit írsz. :-P A H2O még rémlik, de a másik kissé kínai. :D

Egyébként még nem tartok a BIG BUMM-nál, de lassan az jön. :D Kb egy-két sor. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 03 (szombat), 8:15 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:
Miért is írom ide, hogy már 3,5 oldal megvan a 21. fejezet első részéből, és hogy mindjárt robban a bomba? :-S :-S Sok reakcióra amúgy sem számíthatok, pedig most igazán az AVD2-ről van szó. :-S


Tyűha, akkor volt BIG BUMM??? :D:D:D És akkor most H2O, vagy még Mg3Si4O10(OH)2-n vannak? :D:D:D Már alig várom! A kövi fejik is nagyon jók, hétfőre kijavulnak :) Mármint nálam, aztán meg még Yenna...

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 02 (péntek), 23:37 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Miért is írom ide, hogy már 3,5 oldal megvan a 21. fejezet első részéből, és hogy mindjárt robban a bomba? :-S :-S Sok reakcióra amúgy sem számíthatok, pedig most igazán az AVD2-ről van szó. :-S

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 02 (péntek), 18:24 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
lilly írta:
Szia!

Nagyon örülök, hogy ilyen jól haladst :D:D
Miér érzem úgy, hogy ez a "Hiszti, sikoltás, veszekedés, dráma" azt jelzi előre, hogy kiderül végre a baba :D Vagy egészen más miatt fognak veszekedni?? :) Nagyon kíváncsi vagyok!

Nagyon jó lett a VD 2. fejezete. Nagyon tetszik :)
Már várom a következő fejezetet és kíváncsi vagyok, mi lesz Carolinenal :)

Pusszancs

Ui.: Olvastam az interjút, és szerintem nagyon jó lett. Örülök, hogy néhány apróságot elártultál magadról nekünk :D


Majd minden szépen kiderül a 21-es fejezetben, de ahhoz előtte olvasnotok kell a 19-est, és a 20-ast. :)

És ha már olvastátok az interjút, lehet egy kis megjegyzést is hagyni ott. Nem venném rossznéven. :D Tudjátok, imádom a kritikákat, a regényeimnél is, habár ott sem vagytok igazán bőkezűek... :-S

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 02 (péntek), 10:45 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Yenna írta:
Ja, és ami nagyon fontos: Most jön a leges-leges-leges-leges-legeslegjobb fejezet. :D:D:D:D:D Tőszavakban: Hiszti, sikoltás, veszekedés, dráma. :D Többet nem mondok, így is már sokat csevegtem. Ezt sem érdemlitek meg. :-P


Szia!

Nagyon örülök, hogy ilyen jól haladst :D:D
Miér érzem úgy, hogy ez a "Hiszti, sikoltás, veszekedés, dráma" azt jelzi előre, hogy kiderül végre a baba :D Vagy egészen más miatt fognak veszekedni?? :) Nagyon kíváncsi vagyok!

Nagyon jó lett a VD 2. fejezete. Nagyon tetszik :)
Már várom a következő fejezetet és kíváncsi vagyok, mi lesz Carolinenal :)

Pusszancs

Ui.: Olvastam az interjút, és szerintem nagyon jó lett. Örülök, hogy néhány apróságot elártultál magadról nekünk :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 01 (csütörtök), 22:58 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Nem nagyon érdemlitek meg, mert néhányan nem nagyon veszitek a fáradtságot a jelentkezésre (tisztelet persze a kivételnek, aki szokott írni, és aki dolgozik, de szerintem a nagy többségnek már szünete van :) ) de helyzetjelentés:

AVD2 20. fejezet -> 12 oldal, és már nem sok van hátra. Összesen már a 275. oldalnál járok. :)

SZERK:

0:37 - Elkészültem a 20. fejezettel, és szerintem egész jó lett. 12 oldal és 18 sor lett. És 276 oldalnál járok jelenleg, a 21. fejezet pedig már a 277. oldalon kezdődik.

Ja, és ami nagyon fontos: Most jön a leges-leges-leges-leges-legeslegjobb fejezet. :D:D:D:D:D Tőszavakban: Hiszti, sikoltás, veszekedés, dráma. :D Többet nem mondok, így is már sokat csevegtem. Ezt sem érdemlitek meg. :-P

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 01 (csütörtök), 20:06 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
A Yennával készült interjú ezen az oldalon olvasható: http://ims-interju.blogspot.com :D
Bár nem vagytok valami aktívak, ha szabad megjegyeznem.

AVD2-t a népnek! :D :-*

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 01 (csütörtök), 18:29 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Sziasztok!

Köszönöm a gratulációkat! :):)

Ezen kívül egy jó hír (vagy kettő? ;)).
Feltöltöttem a VD második fejezetét, és az előbb írtam az AVD2-t. :D:D:D Most abba kell hagynom, mert megyek vacsizni, de utána folytatom. :) Aztán írok egy kis Lepit (tegnapelőtt már elkezdtem az 5. fejezetet, és írtam belőle 2 oldalt), majd elképzelhető, hogy valamit kezdek a Teliholddal is. :)

Ennyi. :D

SZERK:

Itt is van a VD második fejezete. Kérdések éjszakája: http://www.fanfic.hu/merengo/viewstory. ... =73340&i=1

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Yenna 2010 július 01 (csütörtök), 23:38-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 július 01 (csütörtök), 17:43 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 május 20 (csütörtök), 7:25
Hozzászólások: 26
Gratula tőlem is!

Bocsi, hogy huzamosabb ideig nem szoktam írni, de napi 12 órát dolgozok, és néha csak arra van erőm, hogy beessek az ágyba.

_________________
Az ember egész földi létének lényege a Másik Fél keresése. Nem számít, ha valaki a tudás, a pénz, vagy a hatalom hajszolása mögé bújik. Akármit ér is el, nem lesz tökéletes, ha közben nem talál rá a Másik Felére.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 30 (szerda), 20:20 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Én is gratulálok!!!! :)

Én is vagyok, csak az elmúlt két napban Pesten voltam Eclipse premieren :) (Bocsi az offért)

Nagyon várom mindegyik történeted folytatását! Mindegyik fantasztikus :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 30 (szerda), 16:41 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Gratula itt is! :D

A kérdésre válaszolva; nem csak az, de leginkább az. :#-)
És én is itt vagyok, csak most az interjún dolgozom. :D Meg a többin...

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 30 (szerda), 16:16 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Hát, a többséget :) De nyugi, én itt vagyok, és ha van valami értelmes gondolatom, azt megosztom a néppel és nemzettel :-P

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 30 (szerda), 16:12 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Off: Felvettek.

Ezen kívül egy kérdés: Ki hol jár éppen, ahelyett, hogy itt lenne? Az utóbbi időben, amióta nincs AVD2, rettentően nagy a pangás. Akkor ezek szerint, csak az érdekel benneteket? :-S

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 30 (szerda), 11:59 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 május 20 (csütörtök), 7:25
Hozzászólások: 26
Én nagyon szurkolok neked.
Amúgy én AVD-re voksoltam, de nagyon szívesen elolvasom a többi írásodat is.
Hajrá Yenna.

_________________
Az ember egész földi létének lényege a Másik Fél keresése. Nem számít, ha valaki a tudás, a pénz, vagy a hatalom hajszolása mögé bújik. Akármit ér is el, nem lesz tökéletes, ha közben nem talál rá a Másik Felére.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 28 (hétfő), 21:19 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Gyerekek!

Én most elteszem magam holnapra, mert holnap nagy napom lesz. Légy szíves drukkoljatok nekem, és gondoljatok rám. Majd vonatozás közben igyekszem minél többet írni, mert sajnos a felvételi miatt sok időm nem volt az utóbbi napokban írni.
Remélem valamikor szerdán, vagy csütörtökön kaptok új VD fejezetet, persze abban az esetben, ha egy kicsit több lelkesedést tapasztalok tőletek. Természetesen tisztelet a kivételnek. :)
A Lepit is folytatni akarom, szóval ha lemegy ez a zűrös hét, utána már gyorsabban fogjátok kapni őket. :)

Na pá! :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2080 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 42  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség