Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 24 (szerda), 21:18

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5305 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 107  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 15 (kedd), 16:01 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
hát sajnállak, pedig nekem van igazam :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 15 (kedd), 15:59 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 december 30 (szerda), 21:04
Hozzászólások: 5117
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hmm, valamiért nem győztél meg. :D

_________________
Nincs fontosabb dolog a feleslegesnél!

Kép
Írásaim, fordításaim: Fülemüle (White Collar fanfic) ¤¤¤ Harry új otthona ¤¤¤ Crelus-trilógia: Alta Mente ¤¤¤ Harry Potter, az azkabani fogoly ¤¤¤ Samuel Blackwell
¤¤¤ A többi történetem a profilomon elérhető!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 15 (kedd), 15:58 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
dehoogy :D én csupán az igazat mondtam :D hát akinek igaza van, annak igaza van, attól még, hogy ezt elmondja lehet áldott jó lélek :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 15 (kedd), 15:54 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 december 30 (szerda), 21:04
Hozzászólások: 5117
Tartózkodási hely: Miskolc City
Összefogtok ellenem?

_________________
Nincs fontosabb dolog a feleslegesnél!

Kép
Írásaim, fordításaim: Fülemüle (White Collar fanfic) ¤¤¤ Harry új otthona ¤¤¤ Crelus-trilógia: Alta Mente ¤¤¤ Harry Potter, az azkabani fogoly ¤¤¤ Samuel Blackwell
¤¤¤ A többi történetem a profilomon elérhető!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 15 (kedd), 15:54 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
*kiscsillag* írta:
van egy idevágó mondás, de most nem jut az eszembe. :D miért nem pihizel még akkor? mármint az ágyban?
amúgy nem tudom, mit fogok holnap csinálni. ez a plusz két nap leszívta az agyam, bele sem merek gondolni, hogy holnap megint 4:50kor kelni kell. :((
mit kell randalírozás alatt érteni? jut eszembe. :D

ha már így mondod, még jobban érdekel. :D most is kukucskáltam a GSz-be, hát megszakadok rajtatok. :) :D
200 kép miatt így kikészült? ne má'! még csak bele sem lendültem a kattogtatásba, mikor kikapcsolt. :(

én már a héten megkockáztattam a szoknyát. :D és alig fáztam. :D

ááá, biztos neeem! ;;) én egy O:-) vagyok. ;;)


mert akkor meg este nem fogok tudni aludni, és reggel szenvednék azzal, hogy fel kell kelni xDDDD
áú :S azért az tényleg elég szar dolog, én nem bírnám elképzelni, hogy ezt hogy vinném véghez xD
áá, semmi különöset :D az európa téren voltunk, és hangoskodtunk :D csak ugye oda mindig ránkhívják a rendőrséget, de most szerencsére nem :D

:D:D sose voltunk normálisak :D
hát sose lehet tudni :D megfáradt szegény :D

óóó :D:D én inkább nem próbálkozok szoknyával :D csak szakestre vagyok hajlandó felvenni :D

háh, hoooogyne :D:D

Cas: dehogynem lehet :D:D

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 15 (kedd), 15:48 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 december 30 (szerda), 21:04
Hozzászólások: 5117
Tartózkodási hely: Miskolc City
Aki mindig felemlegeti, hogy ugye, hogy igaza volt, az nem lehet áldott jó lélek.

_________________
Nincs fontosabb dolog a feleslegesnél!

Kép
Írásaim, fordításaim: Fülemüle (White Collar fanfic) ¤¤¤ Harry új otthona ¤¤¤ Crelus-trilógia: Alta Mente ¤¤¤ Harry Potter, az azkabani fogoly ¤¤¤ Samuel Blackwell
¤¤¤ A többi történetem a profilomon elérhető!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 15 (kedd), 15:46 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Castiel írta:
*kiscsillag* írta:

ááá, biztos neeem! ;;) én egy O:-) vagyok. ;;)


Persze, én meg az Isten.

álmaidban biztos. :D most mond azt, hogy nem vagyok egy áldott jó lélek!?

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 15 (kedd), 15:43 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 december 30 (szerda), 21:04
Hozzászólások: 5117
Tartózkodási hely: Miskolc City
*kiscsillag* írta:

ááá, biztos neeem! ;;) én egy O:-) vagyok. ;;)


Persze, én meg az Isten.

_________________
Nincs fontosabb dolog a feleslegesnél!

Kép
Írásaim, fordításaim: Fülemüle (White Collar fanfic) ¤¤¤ Harry új otthona ¤¤¤ Crelus-trilógia: Alta Mente ¤¤¤ Harry Potter, az azkabani fogoly ¤¤¤ Samuel Blackwell
¤¤¤ A többi történetem a profilomon elérhető!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 15 (kedd), 15:36 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
van egy idevágó mondás, de most nem jut az eszembe. :D miért nem pihizel még akkor? mármint az ágyban?
amúgy nem tudom, mit fogok holnap csinálni. ez a plusz két nap leszívta az agyam, bele sem merek gondolni, hogy holnap megint 4:50kor kelni kell. :((
mit kell randalírozás alatt érteni? jut eszembe. :D

ha már így mondod, még jobban érdekel. :D most is kukucskáltam a GSz-be, hát megszakadok rajtatok. :) :D
200 kép miatt így kikészült? ne má'! még csak bele sem lendültem a kattogtatásba, mikor kikapcsolt. :(

én már a héten megkockáztattam a szoknyát. :D és alig fáztam. :D

ááá, biztos neeem! ;;) én egy O:-) vagyok. ;;)

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 15 (kedd), 15:20 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
hát inkább fárasztó :D mert vasárnap házibuliban voltam, hajnali ötre értem haza, aztán aludtam kábé 11ig xDDD tegnap meg a városban randalíroztunk, mondjuk nem voltunk sokáig, de khm...jól éreztük magunkat :D szóval csak baromi fáradt vagyok xDD

hát jók voltunk, sok hülyegyerek az állatok között :D
hát hallod, szerintem az a 200 kép volt a baja :D:D:D

:D de már mindjáááárt :D már nem fagyunk szét és az a lényeg :D

csak, hogy ellentmondj :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 15 (kedd), 15:11 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
eseménydús? :D mesélj! :D

az ilyen kirándulásokat megnézném... :D
az én gépem féluton lemerült... $fal pedig direkt csekkoltam, és megvolt a 3 sáv, szóval nem tudom, mi az ég baja volt. :( de 200 kép így is lett. :D

ja, még én is voltam kinn sétálni tegnap éjjel. jó volt, jó volt, de azért még nem az igazi. :)

hát, ennyi idő elteltével, már nem emlékszem, de... ja! :-P

szépfiú, ne sajnáltasd magad! Te se vagy semmi...

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 15 (kedd), 12:02 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
*kiscsillag* írta:
néhány állatot legszívesebben a táskámba csempésztem volna... :D tettem ki neked képet a szurikátákról. :D alig bírtam kiválogatni a jobbakat, annyit csináltam. :D

a többi nem volt elég szép, mert kiremegtem magamból a lelkemet. :D :D :D

tÁn, ja. :D :-P


na, bocsika, itt vagy, csak szép két napom volt xDDD

hát nem csodálom :D húúú, majd megyek megnézem *.*
háháhá :D:D:D igen, ez így szokott lenni, emlékszem, amikor még a géeszesekkel voltunk a vadasparkban, annyi kép született, hogy egyszerre nem is bírta az ember végignézni xDDDD

jaaaa, igen :D:D de tegnap meg az első szép éjszaka volt, kint bírtunk maradni, nem fagytunk szarrá :D

tán valami gondod van a tánnal? :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 15 (kedd), 10:45 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 december 30 (szerda), 21:04
Hozzászólások: 5117
Tartózkodási hely: Miskolc City
Csillag, a hülyeségnek nincs határa. Én minden nap megtapasztalom a sajnálatos hatásait ennek a ténynek. :(

_________________
Nincs fontosabb dolog a feleslegesnél!

Kép
Írásaim, fordításaim: Fülemüle (White Collar fanfic) ¤¤¤ Harry új otthona ¤¤¤ Crelus-trilógia: Alta Mente ¤¤¤ Harry Potter, az azkabani fogoly ¤¤¤ Samuel Blackwell
¤¤¤ A többi történetem a profilomon elérhető!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 14 (hétfő), 22:57 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
de ennyire? :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 14 (hétfő), 21:48 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 december 30 (szerda), 21:04
Hozzászólások: 5117
Tartózkodási hely: Miskolc City
Jó, hát mondjuk a 6-os buszon úgy egy hete megkéseltek valakit. És részeg volt a tettes. :) Biztos szegény sünök arra asszociálnak, hogy minden részeg veszélyes. :D

_________________
Nincs fontosabb dolog a feleslegesnél!

Kép
Írásaim, fordításaim: Fülemüle (White Collar fanfic) ¤¤¤ Harry új otthona ¤¤¤ Crelus-trilógia: Alta Mente ¤¤¤ Harry Potter, az azkabani fogoly ¤¤¤ Samuel Blackwell
¤¤¤ A többi történetem a profilomon elérhető!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 14 (hétfő), 21:45 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
tudod, hogy a rendőrök értelmi szintjével kapcsolatban nem nyilatkozom. :D de igencsak röhejesek voltak. szerencsétlen flótás alig állt a lábán, azok meg körül állták, mintha legalább 6 stukker lenne nála, vagy bármi. :roll: :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 14 (hétfő), 21:30 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 december 30 (szerda), 21:04
Hozzászólások: 5117
Tartózkodási hely: Miskolc City
A sünök ennyire ostobák, hogy egy részeg emberhez 6 rendőr kell? :D

_________________
Nincs fontosabb dolog a feleslegesnél!

Kép
Írásaim, fordításaim: Fülemüle (White Collar fanfic) ¤¤¤ Harry új otthona ¤¤¤ Crelus-trilógia: Alta Mente ¤¤¤ Harry Potter, az azkabani fogoly ¤¤¤ Samuel Blackwell
¤¤¤ A többi történetem a profilomon elérhető!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 14 (hétfő), 21:27 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
ugye? :D

miskolcról jut eszembe, vagy másfél órával ezelőtt 3 rendőrautó állt az ablakom alatt, és 6 rendőr motozott 1 részeg/beszívott hapsit. :D miket nem látni?! :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 14 (hétfő), 21:14 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 december 30 (szerda), 21:04
Hozzászólások: 5117
Tartózkodási hely: Miskolc City
El tudom képzelni.

_________________
Nincs fontosabb dolog a feleslegesnél!

Kép
Írásaim, fordításaim: Fülemüle (White Collar fanfic) ¤¤¤ Harry új otthona ¤¤¤ Crelus-trilógia: Alta Mente ¤¤¤ Harry Potter, az azkabani fogoly ¤¤¤ Samuel Blackwell
¤¤¤ A többi történetem a profilomon elérhető!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 14 (hétfő), 21:13 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
pedig aaannyira hiányoztál!

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 14 (hétfő), 21:00 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 december 30 (szerda), 21:04
Hozzászólások: 5117
Tartózkodási hely: Miskolc City
Így van, és el is értem, nem igaz? :D Az már nem az én hibám, hogy nem volt időm sehová sem írni az offtopikokon belül.

_________________
Nincs fontosabb dolog a feleslegesnél!

Kép
Írásaim, fordításaim: Fülemüle (White Collar fanfic) ¤¤¤ Harry új otthona ¤¤¤ Crelus-trilógia: Alta Mente ¤¤¤ Harry Potter, az azkabani fogoly ¤¤¤ Samuel Blackwell
¤¤¤ A többi történetem a profilomon elérhető!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 14 (hétfő), 20:59 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
bocs. Te akartad annyira életben tartani ezt a topicot.

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 14 (hétfő), 20:57 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 december 30 (szerda), 21:04
Hozzászólások: 5117
Tartózkodási hely: Miskolc City
Már napok óta csak ti ketten beszélgettek, szóval nem. :D Nem volt annyi eszem. :)

_________________
Nincs fontosabb dolog a feleslegesnél!

Kép
Írásaim, fordításaim: Fülemüle (White Collar fanfic) ¤¤¤ Harry új otthona ¤¤¤ Crelus-trilógia: Alta Mente ¤¤¤ Harry Potter, az azkabani fogoly ¤¤¤ Samuel Blackwell
¤¤¤ A többi történetem a profilomon elérhető!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 14 (hétfő), 20:56 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
hát ennyi eszed t'án csak van!? -.-"
hmpf.

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 14 (hétfő), 20:47 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 december 30 (szerda), 21:04
Hozzászólások: 5117
Tartózkodási hely: Miskolc City
És én ezt honnan tudtam volna?
Általánosító nők. :roll:

_________________
Nincs fontosabb dolog a feleslegesnél!

Kép
Írásaim, fordításaim: Fülemüle (White Collar fanfic) ¤¤¤ Harry új otthona ¤¤¤ Crelus-trilógia: Alta Mente ¤¤¤ Harry Potter, az azkabani fogoly ¤¤¤ Samuel Blackwell
¤¤¤ A többi történetem a profilomon elérhető!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 14 (hétfő), 20:46 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
kábé az én utsó, 5 soros hsz-emet kellett volna elolvasni, amiben állatokról, fényképekről, és az időjárásról volt szó.
pasik. :roll:

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 14 (hétfő), 20:37 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 december 30 (szerda), 21:04
Hozzászólások: 5117
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hmm, valahogy lusta voltam végigolvasni.

_________________
Nincs fontosabb dolog a feleslegesnél!

Kép
Írásaim, fordításaim: Fülemüle (White Collar fanfic) ¤¤¤ Harry új otthona ¤¤¤ Crelus-trilógia: Alta Mente ¤¤¤ Harry Potter, az azkabani fogoly ¤¤¤ Samuel Blackwell
¤¤¤ A többi történetem a profilomon elérhető!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 14 (hétfő), 20:36 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
höh! :roll: pedig már teljesen elhagytuk a lányos témákat.

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 14 (hétfő), 20:28 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 december 30 (szerda), 21:04
Hozzászólások: 5117
Tartózkodási hely: Miskolc City
Sziasztok!

Azt se tudom, mit mondjak, mert nem tudok hozzászólni semmihez. :D

_________________
Nincs fontosabb dolog a feleslegesnél!

Kép
Írásaim, fordításaim: Fülemüle (White Collar fanfic) ¤¤¤ Harry új otthona ¤¤¤ Crelus-trilógia: Alta Mente ¤¤¤ Harry Potter, az azkabani fogoly ¤¤¤ Samuel Blackwell
¤¤¤ A többi történetem a profilomon elérhető!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 13 (vasárnap), 19:37 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
néhány állatot legszívesebben a táskámba csempésztem volna... :D tettem ki neked képet a szurikátákról. :D alig bírtam kiválogatni a jobbakat, annyit csináltam. :D

a többi nem volt elég szép, mert kiremegtem magamból a lelkemet. :D :D :D

tÁn, ja. :D :-P

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 13 (vasárnap), 19:12 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
jaaaaaj :D:D:D de olyan aranyosak, ahogy figyelnek, meg minden xD :D:D:D:D

azért nem ez volt az első szép, inkább az első meleg nap ^^ :D

tán zavar :O :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 13 (vasárnap), 18:50 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
komolyan. :D halálosan édesek voltak. ^^
nagyon jó volt. :D kiélveztük a az első szép napot az évben.

EGO. :roll:

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 13 (vasárnap), 18:43 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
úúú, komolyaaaaan? *__* jaaaj, szurikáta *-* :x azok ooolyan cukik :D:D
jaj, én már azt se tudom, mkor voltam ott utoljára T_T úgy szeretem a vadasparkot :D:D:D

ch :D és én fogok nyerni :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 13 (vasárnap), 18:22 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
a vadasparkbaaan. :D láttam makikat, meg szurikátát, meg papagájt, meg szamarat, meg pacit, meg FARKAST! :x meg mindent. :D tiszta jó volt. :) sütött a nap, jó idő volt... *__*

ezeket még lerendezzük. :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 13 (vasárnap), 18:14 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
neeeem :D merre jártál, hmm? :D túl sok tippem van, a barchóbát meg sose szerettem :D

:D:D:D de akkor sem hiszek neked :D tuti, hogy túldramatizálod a helyzetet :D

bizony :D

igen, azok vagyunk :D:D főleg, amikor ugye leskelődünk egymás után, csak amolyan cicásan :D

háh, azt te csak hiszed :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 13 (vasárnap), 17:50 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
tuuudod, hol voltam? :D :D :D

nem aggódom. :D már megszoktam. :D

akartam keresni ma egy képet, de nem voltam itthon ( ;;) ). de nem felejtem el... és majd meglátod. :D addig napoljuk el a vitát. :D

tudooom. :x meg kell zabbantani. :D

szépek lehettek fogócskázás közben. :D

dehogynem! :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 12 (szombat), 22:59 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
:D:D áá, leszne itt a közelben is ne aggódj :D

xDDD tudod, elég makacs vagyok, úgyhogy akkor sem hiszek neked :D és továbbra is állítom, hogy hülyeségeket beszélsz :D

:D:D jaaj, de nagyon szép kutyus :D

lool xDDD nem ő nem az a lopós fajta :D csak játszani szoktunk, és fogócskázni velem szeret a legjobban :D

na, neked, de több ilyen alkalom nem lesz, ezt jól jegyezd meg :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 12 (szombat), 22:31 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
mondjuk, én eddig még csak tőlem pár száz kilométerre lakókkal ismerkedtem össze. :D

elhiheted. :D megpróbálnám bebizonyítani, de nem éri meg, hogy rémálmaid legyenek. :D

igen. :) ő az én édibébim. :D és nem nyalakszik. :) csak bújik. :D

és játékból fogócskázol vele, vagy csóringer a cica? :D én Wirgilt akkor szoktam kergetni, mikor kilopja az ebédre szánt krumplit a szakajtóból. :D

na, majd nekem! :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 12 (szombat), 22:07 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
azt tuti :D már túlontúl gyanús lenne a sok véletlen ismerős :D

hülye vagy :D úgyse hiszem el :D

Wirgil a vizsla igaz? na, vele nem kell megbarátkoztatnod, mert a vizslákat szeretem ^^ nagybátyáméknk is van egy :D de amúgy nekem csak hosszú távon van gondom a kutyákkal, meg akkor, ha nyalogatni akarnak xD barátnőm kutyáját is mindig vissza kell fogni xDDD

én mindig hülyegyereknek hívom :D aha, a falnak :D mert amikor fogócskázok vele, akkor, ha nem figyel és épp egfordul, van, hogy beveri a fejét a falba xD jaaaaaj, egyem meg :D:D :x túl nagy a lendület, mi? :D

jaj, hát legyen neked igazad akkor :D nem sűrűn hagyom az ilyesmit :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 12 (szombat), 21:19 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
röhögnék egy sort, miután túljutottam a döbbeneten. :D

de azok nagyon gázosak. istenem, olyan kis rondaság voltam! :-S

ezekről le lehet szoktatni őket. de így is imádnivalóak. :) :x csak egyszer fussunk össze, megbarátkoztatlak Wirgillel. :D (vagy azzal a kutyával, amit elő tudok kaparni. :D )

macska. nem gyerek. :D és levegőzött. :D a falnak? lol. ez olyan, minthogy a kutya nálunk nem mindig tud rendesen befékezni a kerítés előtt. :D

nem hízelegtem. :-P csak közöltem - a tényt -, hogy csinos a pofid. :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 12 (szombat), 21:06 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
ja, véletlenül még egy pár elveszett avasistára bukkanunk :D vagy bársonyosra (lol) :D

ugyaaan :D:D hát nem szabad ilyet :D onnan jöttél na, nekem is van egy somó tök gáz képem, aminek a közelébe se akarok menni :D

:D:D jaj, de hát folyton nyaldosnak, meg ugatna, meg ugrálnak x'D brr.

hát na, hülyegyerek minek mászik ki este a külső párkányra? :D de seeeemmi baja nincsen :D :x túlélte, az a lényeg :D
öö...na, vájjá, lssan 8 éves, azt hiszem. hát csak kétszer zuhant le az ötödikről, úgyhogy 7 élete azért még van :D itt csak a bútorokon ugrál, meg neki megy a falnak, meg ilyenek xD

hááát, jóól van :D ha nagyon szeretnél hízelegni nekem :D :x

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 12 (szombat), 20:19 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
nem mondtam, hogy tovább adnád, de ki tudja, ki kuksol még itt. :D
nekem is. de legszívesebben a képeket így is elégetném. :D

én imádom a kutyákat. :) még a legnagyobbakat, legcsúnyábbakat is. :) hiányzik is a cukorfalatom. :x :(

ó, cseszd meg! :D szerencsétlen ül az ablakpárkányon, egyszercsak meg már száll. :D strababíró cica. mennyi idős? vagy jobb kérdés, hány élete van még? :D tuti, kevesebb, mint 7. :D

hát, akkor majd elmondom 6naponta 1x. :D jóóó? ^^ :x

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 12 (szombat), 20:01 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
:D:D naa, csak nyugodtan :D nem adom tovább :D

:D áá, mondom, hogy csak nagyon kevés emberre, a közvetlen közelemből. a gyerekkori emlékeim amúgy is homályosak x')

én félek a kutyáktól x'D oké az ilyen kisebbektől, mint egy yorki, azoktól nem, de nem bírom elviselni hosszabb távon a kutyákat xD

hát kiesett xD igen, túlélte :D ugye az ötödiken lakunk, a macska fekete, este kint ücsörgött az ablakpárkányon, a külsőn! és valaki bezárta az ablakot úgy, hogy nem nézett oda, és kiesett x'D de fűre esett, úgyhogy nem lett semmi baja, csak fél a csengőtől. másodszor meg az erkélyen vadászott és lecsúzószott a korlátról, az már nem volt olyan kellemes, mert 6 emeletet zuhant a garázsok miatt, ráadásul betonra :( de csak sántított egy ideig, elvittük dokihoz is, adott neki szurit, de nem lett különösebb baja :) most ott fekszik az ágyamban :D

deeee, hoogyne mondhatnál :D :x csak hajlamos vagyok nem elhinni :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 12 (szombat), 19:18 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
nem kommentálom. :D pedig...
húúú, egyáltalán nem hasonlítok az akkori magamra, szóval... :D de csak remélni merem, hogy nem emlékszel rám. :D

nekem már elég régóta nincs macskám, de... nem is hiányzik. a kutyákat jobban szeretem. most csak azért akartam, hogy ne legyek egyedül annyit. :)
MITCSINÁLT?! O.O atyaég? és túlélte? el kell mesélned, hogy történt! :D

:D

má' szépet se mondhatok? :roll:

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 12 (szombat), 18:23 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
na ja, most meg a rózsanszínes-lilás haj :D meg rózsaszín cuccok :D egyszer kiég a szemem :D:D
áá, ugyan :D én se emlékszem csak a volt osztálytársaimra :D de lehet, te nekem onnan vagy ismerős, meg nem mondom :D

hát az enyém annyira nem az, de nagyon tud nyalni, ha arról van szó :D fúú, pedig a macskánál nem sok lustább van :D
ja, szokása :D bár mondjuk mióta kiesett az ötödikről (kétszer) annyira nem vad x')

:D:D mondom, vár a megfelelő alkalomra :D

óó, jól van, elég lesz :D még talán el is hiszem, aztán jajj, mi lenne :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 12 (szombat), 17:49 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
:D most mond meg!? :D nem csodálom, hogy nem ismerted fel, teljesen más volt kis szöszinek.
de nekem nem rémlesz. :( :oops: nem mintha annyira társasági emberke lettem volna általánosban... :D

a macskára nem azt szokták mondani, hogy érdekállat? a lustát nem annyira emlegetik. pedig tényleg azok. :D
majd jól megkarmol. :D

ha itt lenne, már beszólt volna. :D

pedig nekem rögtön ez jutott eszembe. :)

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 12 (szombat), 12:09 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
ááá, loool :D:D:D azért mik ki nem derülnek :D bizony odajártam, bár mondjuk csak négy évig :D én teklát fel sem ismertem, ő ismert fel engem xDDDD

hát olyan lusta vagyok :D de nem vagyok cila :D
meg igen, döglik, mint mindig :D:D és ilyenkor lehet ppiszkálni, bár nem szereti különösebben xDDD

xDDDD ezek a szellemek :D nem tudhatod, lehet, hogy itt figyel, csak nem szól hozzánk, majd egy váratlan pillanatban :D

ohh :#-) ilyet se mondtak még nekem :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 12 (szombat), 11:55 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
aztazeget! nem mondod, hogy a Bársonyba jártál?! basszus! O.O :D Tekla osztálytársam volt, meg a legjobb barátnőm egy ideig, gimiben meg évfolyamtársam. :D :D :D

nem vagy cila? :D kááár. :D
megtaláltad? :)

komolyan. :D emlegeted, vagy még csak a nevét se mondod, csak célzol rá, és hopp! már itt is van. :D mondjuk, sztem most vagy 2 hétig nem nagyon látjuk majd.

igen. ^^ de én az arcodra csodálkoztam rá. :) olyan bájos. mint egy babának. :)

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 12 (szombat), 10:15 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
te ne ciccegj :D legfeljebb a macskának :D erről jut eszembe, mindjárt megkeresem az enyémet xDDDD

:D:D mint valami szellem :D

óó, akkor tetszik? *szemöldökráng* de csak, hogy megnyugtassalak, valamelyik képen kéknek látszik :D jóó, persze, láttam én már szép barna szemet, de engem a kék legyilkol :D

aha :) lucával szobatársak voltunk a gólyatábroban, mátét általa ismerem, teklával meg balekvizsgán találkoztunk, és kiderült, hogy egy általánosba jártunk :D nem tudom, ki még közös :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 11 (péntek), 23:01 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Gaeriel írta:
hát csak úgy ciccegek :D

xDDD ejnye, micsoda csúúúnya dolog :D

nem is igaz :D én kivételeznék a mardekárosokkal :D bár tény, hogy engem senki ne akarjon tanárnak xDDDD

:D:D úgy a jó :D hát ilyen hülyüléseket véghezvinni :D

nagyon rosszul teszed

ja, majd még itt skandálni fogom, nem? :D akkor az én zöld szemeim sem jönnek be neked? :D de érdekes, mert én meg nem vagyok oda különösen a barna szemekért.

:D:D sok az avasista a környezetemben :D

cila, cicc-cicc! :D

aaaz. (de ha sokat emlegetjük, megjelenik.) :D

mondanám, hogy de, bejönnek a szemeid, de aztán hallgathatnám hetekig. :D szóval, szeretem a zöld szemet is, de a barna... olyan megkapó tud lenni. persze embertől is függ. :)

de az egyetemről ismered őket?

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5305 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 107  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség