Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 23 (kedd), 2:41

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5305 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 107  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 10 (hétfő), 12:16 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
oksa köszike
Amúgy zenét tudok én is vinni, de mien fajtát hozzak? :roll:

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 10 (hétfő), 12:12 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:54
Hozzászólások: 3291
Tartózkodási hely: már nem SOTE :)
Alexa Tonks írta:
Sztem olyan 8 körül lehet a létszám. Szal vmi 8 ágyas kéne:)
Ha lefoglalnátok leköteleznétek, mindenkit végigölelgetek és kap tőlem egy hatalmas pusszantást! :)


:D :D :D észben tartom nektek :) aztán zenét meg megtárgyalom Lioval is :) stb.. :)

_________________
(el)Foglalt

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 10 (hétfő), 12:11 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
Larten_H írta:
Alexa Tonks írta:

Engem is összecsíptek a szúnyogok. De hallod barátosném, sztem legyen úgy h én a miskolciakkal leszek, te meg a közelben mellettünk és akkor nem kell kavarogni és BULIZUNNNNNK ezerrel! :D


OH YEAH :D ez lesz a legjobb :D az én csoportom fog leghamarabb leérni :D szal majd a melletünkl lévő házat lefoglaljuk nektek :D

Hányan lesztek? :D


Sztem olyan 8 körül lehet a létszám. Szal vmi 8 ágyas kéne:)
Ha lefoglalnátok leköteleznétek, mindenkit végigölelgetek és kap tőlem egy hatalmas pusszantást! :)

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 10 (hétfő), 12:07 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:54
Hozzászólások: 3291
Tartózkodási hely: már nem SOTE :)
Alexa Tonks írta:

Engem is összecsíptek a szúnyogok. De hallod barátosném, sztem legyen úgy h én a miskolciakkal leszek, te meg a közelben mellettünk és akkor nem kell kavarogni és BULIZUNNNNNK ezerrel! :D


OH YEAH :D ez lesz a legjobb :D az én csoportom fog leghamarabb leérni :D szal majd a melletünkl lévő házat lefoglaljuk nektek :D

Hányan lesztek? :D

_________________
(el)Foglalt

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 10 (hétfő), 11:50 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
Larten_H írta:
Alexa Tonks írta:
Helllo! Újra Miskolcon! Jó volt ez a pesti kiruccanás...igaz Larten?:P
Amúgy én szívesen lennék egy házba veletek :)
Akkor a holnapi talival mizújs? Nem lesz? Mikor vesszük meg a jegyeket, jaaa és leginkább oda-vissza vesszük? Mert lehet h Siófokra megyek tovább de ezt még nem tom


Én is szívesen lennék veled :) majd tárgyalok Mazsival :D,h. ő mit tervezett :)

Egyébként nagyon jó volt a tegnap este :) *szúnyog megcsípte a feje búbját XD... drágát csak az ujján ették meg =))*


Engem is összecsíptek a szúnyogok. De hallod barátosném, sztem legyen úgy h én a miskolciakkal leszek, te meg a közelben mellettünk és akkor nem kell kavarogni és BULIZUNNNNNK ezerrel! :D

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 10 (hétfő), 11:42 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:54
Hozzászólások: 3291
Tartózkodási hely: már nem SOTE :)
Alexa Tonks írta:
Helllo! Újra Miskolcon! Jó volt ez a pesti kiruccanás...igaz Larten?:P
Amúgy én szívesen lennék egy házba veletek :)
Akkor a holnapi talival mizújs? Nem lesz? Mikor vesszük meg a jegyeket, jaaa és leginkább oda-vissza vesszük? Mert lehet h Siófokra megyek tovább de ezt még nem tom


Én is szívesen lennék veled :) majd tárgyalok Mazsival :D,h. ő mit tervezett :)

Egyébként nagyon jó volt a tegnap este :) *szúnyog megcsípte a feje búbját XD... drágát csak az ujján ették meg =))*

_________________
(el)Foglalt

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 10 (hétfő), 11:37 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
Helllo! Újra Miskolcon! Jó volt ez a pesti kiruccanás...igaz Larten?:P
Amúgy én szívesen lennék egy házba veletek :)
Akkor a holnapi talival mizújs? Nem lesz? Mikor vesszük meg a jegyeket, jaaa és leginkább oda-vissza vesszük? Mert lehet h Siófokra megyek tovább de ezt még nem tom

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 10 (hétfő), 9:25 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 25 (szombat), 18:06
Hozzászólások: 688
Cara írta:
te is számítottál volna, de akkor gyertek majd a mellttünk lévő házba :) ha nincs ellene kifogástok

Ez megoldható, de igazság szerint a miskolciak közül is csak Judythot ismerem valamennyire, a többieket egyáltalán. Akikkel együtt leszek, őket ismerem :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 09 (vasárnap), 16:05 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
áááááááá....
elolvastam a vonatos topicot és most már nem értek semmit :((

Judyth könyi, ha erre jársz, vagy msn-en vagy valami informálj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

köszi!
:D

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 09 (vasárnap), 15:56 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
ja de csajosok! úgy vennénk a jegyeket, hogy oda-vissza?

csak mert vissza én tuti nem haza fogok jönni...

és akkor felesleges ezen nyűglődni...
bár nemtom...

na mindegy, semmi, hülye vagyok...
mert azért talizni még akkor is kéne :D

csak ez így nem jó, hogy nem beszélünk meg semmit....

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 09 (vasárnap), 15:26 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
Dracy írta:
Szerintem én megveszem 20-án a jegyet, és el van intézve. Merthogy a keddi tali gondolom már kilőve.
Én már elígérkeztem, úgyhogy nem hiszem, hogy egy házban leszünk. De én nem vagyok miskolci úgysem, szal nem hiszem, hogy én számítok ;)


te is számítottál volna, de akkor gyertek majd a mellttünk lévő házba :) ha nincs ellene kifogástok

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 09 (vasárnap), 14:31 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 25 (szombat), 18:06
Hozzászólások: 688
Szerintem én megveszem 20-án a jegyet, és el van intézve. Merthogy a keddi tali gondolom már kilőve.
Én már elígérkeztem, úgyhogy nem hiszem, hogy egy házban leszünk. De én nem vagyok miskolci úgysem, szal nem hiszem, hogy én számítok ;)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 09 (vasárnap), 10:20 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
jaja, jó lenne, ha egy faházikóban vagy miben lennénk :)
mi miskolciak :)

persze csak ha egyeseknek nincsenek extra igényeik :D

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 09 (vasárnap), 9:47 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
na szóval akkor mikor is vegyük meg a jegyet? mert én már tényleg leépültem =)) asszem ez a 100. hozzászólásom, bár nem vok biztos benne :D és gondolom mi miskolciak és közeliek egy házban leszünk :) ugye?

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 07 (péntek), 11:34 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
aglarnis írta:
na akkor én most lettem teljesen agyhalott!!!!
nem vagyok itthon négy napig és tiszta káosz mindenütt :)

csajok vki könyörgöm küldjön nekem egy pü-t, ha erre jár, mert egyáltalán nem vagyok képben...

mikor talizunk, mikor vesszük a jegyet...ilyesmik...
ja, nekem egyébként mindegy, hogy milyen vonattal megyünk, csak szóljatok, hogy mikor talizunk!!!

köszke _U_

:D


Majd hétfőn engem is lehet tájékoztatni a fejleményekről. Léccike szólnátok Lartenéknek h aki Fanny néven fizetett be a táborra az a barátosném és egyszer vmikor regiztem helyette. Szal ne legyen zűrzavar belőle.

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 07 (péntek), 11:19 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
na akkor én most lettem teljesen agyhalott!!!!
nem vagyok itthon négy napig és tiszta káosz mindenütt :)

csajok vki könyörgöm küldjön nekem egy pü-t, ha erre jár, mert egyáltalán nem vagyok képben...

mikor talizunk, mikor vesszük a jegyet...ilyesmik...
ja, nekem egyébként mindegy, hogy milyen vonattal megyünk, csak szóljatok, hogy mikor talizunk!!!

köszke _U_

:D

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 07 (péntek), 8:41 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 18:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Alexa Tonks írta:
őőőő....akkor neked most mikor jó?
holnap délután elutazom Pestre, hétfőn jövök. De akkor a keddi találkát kilőjük tutira?


Szerintem lőjük ki. A többiek? Bell nélkül úgysem mehetünk elvégre. :oops: :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 06 (csütörtök), 19:50 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
Dracy írta:
Alexa Tonks írta:
Ez is igaz, de nem árt azért ha megvesszük kicsit hamarabb. Most derült ki h 18-a mégis jó nekem, szal én is ráérek. Már csak a többi embert kell összeszedni. A keddi talit meg kilőhetjük szerintem, nem tom mi a véleményetek...

Igazság szerint akkor nekem már késő, mert ha én 17-én elmegyek, aztán 19-én haza, 20-án meg mehetek vissza. Ne értsétek félre, de ennyire nem szeretek buszozni ;) Szívesen megismernélek benneteket, de itt már úgyis csak a jegyvásárlásról van szó... ráadásul nagyon meleg van a buszozáshoz :(


őőőő....akkor neked most mikor jó?
holnap délután elutazom Pestre, hétfőn jövök. De akkor a keddi találkát kilőjük tutira?

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 06 (csütörtök), 18:44 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 25 (szombat), 18:06
Hozzászólások: 688
Alexa Tonks írta:
Ez is igaz, de nem árt azért ha megvesszük kicsit hamarabb. Most derült ki h 18-a mégis jó nekem, szal én is ráérek. Már csak a többi embert kell összeszedni. A keddi talit meg kilőhetjük szerintem, nem tom mi a véleményetek...

Igazság szerint akkor nekem már késő, mert ha én 17-én elmegyek, aztán 19-én haza, 20-án meg mehetek vissza. Ne értsétek félre, de ennyire nem szeretek buszozni ;) Szívesen megismernélek benneteket, de itt már úgyis csak a jegyvásárlásról van szó... ráadásul nagyon meleg van a buszozáshoz :(

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 06 (csütörtök), 15:26 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
Dracy írta:
Akkor a keddi tali kilőve? Amúgy nem akarok belepofázni túlzottan, de tök mindegy, hogy mikor veszed meg a jegyet, ha nem IC-re veszed. Csak az helyfoglalásos, a többit még akkor is kiadják, ha már elment a vonat... najó, ez talán túlzás, de adnak jegyet, azzal meg arra a vonatra szállsz, amelyikre akarsz, csak a kilóméteredet ne lépd túl. Szal ha rám hallgattok, 20-án is bőven elég megvenni, mielőtt elindul a vonat ;) Nem kell ebből akkora katasztrófát csinálni.


Ez is igaz, de nem árt azért ha megvesszük kicsit hamarabb. Most derült ki h 18-a mégis jó nekem, szal én is ráérek. Már csak a többi embert kell összeszedni. A keddi talit meg kilőhetjük szerintem, nem tom mi a véleményetek...

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 06 (csütörtök), 13:53 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 25 (szombat), 18:06
Hozzászólások: 688
Akkor a keddi tali kilőve? Amúgy nem akarok belepofázni túlzottan, de tök mindegy, hogy mikor veszed meg a jegyet, ha nem IC-re veszed. Csak az helyfoglalásos, a többit még akkor is kiadják, ha már elment a vonat... najó, ez talán túlzás, de adnak jegyet, azzal meg arra a vonatra szállsz, amelyikre akarsz, csak a kilóméteredet ne lépd túl. Szal ha rám hallgattok, 20-án is bőven elég megvenni, mielőtt elindul a vonat ;) Nem kell ebből akkora katasztrófát csinálni.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 06 (csütörtök), 9:35 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
Alexa Tonks írta:
18-án nem biztos h ráérek, de lehet h el tudom intézni... :roll:


én nem tom akkor lesz-e nekem vmi, szal valószínű, hogy ráérek XD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 06 (csütörtök), 8:43 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
18-án nem biztos h ráérek, de lehet h el tudom intézni... :roll:

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 06 (csütörtök), 8:40 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 18:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Cara írta:
Fel kéne sztem hívni, de nekem sincs pénz a telómon, mint utóbb kiderült...max. megcsörgetni tudnám.


Én már milliószor próbáltam felhívni, és nem sikerült. Szerintem 18-án tudnánk venni jegyet legkésőbb, ez persze olyan időpont, amikor én is ráérek.

Szal, várjuk meg őt, aztán intézkedjünk. Na este benézek, mi a véleményetek, mert most megyek melózni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 06 (csütörtök), 8:29 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
Alexa Tonks írta:
Na akkor most vagy az a lehetőség van h felhívjuk vagy az h megvárjuk még hazajön. Nekem nincs annyi pénz a telómon:S
Mi legyen? A vonatjegyet lassan meg kéne venni...


Fel kéne sztem hívni, de nekem sincs pénz a telómon, mint utóbb kiderült...max. megcsörgetni tudnám.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 05 (szerda), 18:07 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
Na akkor most vagy az a lehetőség van h felhívjuk vagy az h megvárjuk még hazajön. Nekem nincs annyi pénz a telómon:S
Mi legyen? A vonatjegyet lassan meg kéne venni...

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 05 (szerda), 9:20 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Egyébként csendben megjegyzem hogy nyugodtan felhívhatjátok, legfeljebb jól szidni fog titeket. Külföldre való telefonáláskor ugyanis a haza fél csak a hazai tarifát fizetti (mintha el se ment volna a hívott fél), míg a külföldön tartózkodó fizeti a fennmaradó költséget, azaz neki lesz drága nem nektek.

*gyakorlott külföldi mobilozgató*


Az sms viszont fix áras. Meg kell nézni, hogy mennyiért küldhetsz külföldre sms-t.

AMúgy jópár országban kedvezmények vannak, amit ugyebár csak ő tud, hisz az orszáhatár átlépésekor kapja az sms-t hogy üdvözöljük ennél meg ennél a szolgáltatónál, nálunk ingyenes az külföldre indított sms, otthonást ennyiért meg ennyiért hívatja stb.

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 05 (szerda), 7:20 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
Csacsi írta:
Kérem, szépen, ha hazajön ez a nőszemély, akkor az anyukája, apukája, nyugodtan hívjon fel, mélben megy a számom mindenkinek, akit érint majd. Ne tessék parázni előre, amíg velük nem beszéltünk, én abszolut jó meggyőző erő vagyok, mint magam is anyuka, és éveken keresztül népeket táboroztató őrült :-))) És a jegyvásárlással sem vagyunk lemaradva, bőven elég egy héttel előre, és most még van kettő.

Szóval nyugi, nem kell parázni. Mikor jön haza Bell?


Asszem 15-én jön haza. én személy szerint szívesen felhínám, küldenék neki sms-t, de mivel a mobilom előfizetéseses 2000 Ft-ig beszélhetek róla, mert ha több, többet kell fizetni és már nagyon közel járok sztem a 2000-hez...bocsi.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 04 (kedd), 22:14 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 03 (szerda), 23:41
Hozzászólások: 60
Kérem, szépen, ha hazajön ez a nőszemély, akkor az anyukája, apukája, nyugodtan hívjon fel, mélben megy a számom mindenkinek, akit érint majd. Ne tessék parázni előre, amíg velük nem beszéltünk, én abszolut jó meggyőző erő vagyok, mint magam is anyuka, és éveken keresztül népeket táboroztató őrült :-))) És a jegyvásárlással sem vagyunk lemaradva, bőven elég egy héttel előre, és most még van kettő.

Szóval nyugi, nem kell parázni. Mikor jön haza Bell?

_________________
a boldogság az bársony,
ölébe vesz, elaltat,
ringat és sose faggat.

az öröm gidalábon
ugrik a lány nyomába-
a bánat mindig sánta.

nem járok már bicegve,
ugrálok kecskelábon-
az út alattam bársony!
(Zelk Z.)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 04 (kedd), 21:08 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 25 (szombat), 18:06
Hozzászólások: 688
Ananke írta:
Jééé, most nézen: Nyírtelek. Jan Collie is nyírtelki. :D

Én nem, csak a kedvesem ;) De, ha megnézed azt ottan
<<<<------, akkor láthatod ;)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 04 (kedd), 21:07 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 25 (szombat), 18:06
Hozzászólások: 688
Sms-t is lehet neki írni... Egyébként azt tényleg gáz, ha őt úgy nem engedik el. Csak tudnám miért jó nekik, ha a lányuk több helyen jár, vagyis több helyen tévedhet el... mert Pesten van, aki el tud minket kísérni egyik helyről a másikra.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 04 (kedd), 20:19 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 18:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Na jó! Megvárjunk mindenkit, hogy nyilatkozzon, hogy jó-e a nyíregyi vonat! Majd meglátjuk, mi lesz a szavazás állása! :-D

Nemtom, akkor talizunk kedden, és megvegyük a jegyeket?

Akkor Bellel mi lesz? Valaki nem tudja elérni? Mert így nem lesz jó.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 04 (kedd), 20:15 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
Judyth írta:
Én annyira egy idóta vagyok... hisz megvan a telefon száma!! Habár, külföldön van... akkor eléggé terhel költségileg,nem?

Sőt azt mondta, hogy nincs mindig bekapcsolva a telója!

Amúgy mindenki a nyíregyi vonat elérésére szavaz? Csak pont Bell lóg ki a sorból? :shock:


igen a mobilszámra én is gondoltam, de a külföldi hívás költsége számomra sem kecsegtető (pláne a szüleim számára) :D a másik dolog, hogy sztem épp pihizik vhol spanyolhonban (még mindig irigykedek miatta) és nincs nagyon sztem bekapcsolva a mobilja. amúgy én benne vok a nyíregyi vonatba :) na sztem menek fuccballt nézni (ala Lets play football!-ból Voldy szóhasználata XD). pussz, majd még holnap délelőtt valószínű felugrok. Bon nui, vagy hogy kell leírni...szal jóccakát! (Let the dream begin :) )

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 04 (kedd), 20:10 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 18:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Én annyira egy idóta vagyok... hisz megvan a telefon száma!! Habár, külföldön van... akkor eléggé terhel költségileg,nem?

Sőt azt mondta, hogy nincs mindig bekapcsolva a telója!

Amúgy mindenki a nyíregyi vonat elérésére szavaz? Csak pont Bell lóg ki a sorból? :shock:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 04 (kedd), 20:06 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
Judyth írta:
Affene, tényleg! Bell még nem jön haza jövő hét kedden, ugye?

Akkor hogy veszünk jegyet neki, ha elvileg nincs, (habár ez megoldható) és nem is tudja, mivel tervezünk menni! :shock:


nahát ez az...most mit csináljunk...megvegyyük neki a jegyet a tudta nélkül vagy sem... :-?

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 04 (kedd), 19:58 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 18:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Affene, tényleg! Bell még nem jön haza jövő hét kedden, ugye?

Akkor hogy veszünk jegyet neki, ha elvileg nincs, (habár ez megoldható) és nem is tudja, mivel tervezünk menni! :shock:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 04 (kedd), 19:50 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
Alexa Tonks írta:
Cara non bejelentkez írta:
Alexa Tonks írta:
Úr isten! Mennyi mindenről lemaradtam! Most így visszaolvasva, látom h a pesti átszállás lett megszavazva. Egy belekötésem van, amit úgy hívnak BELL. Nah ha szegénykémet nem engedik el csak úgy ha székesfehérváron száll át....(vagy vmi ilyesmi, igaz?). Akkor ez most h lesz megoldva. Mert én benne vagyok a pesti átszállásban. A keddi találkozót én vetettem fel. Szerintem az jó mindenkinek, de most elgondolkodtam h Bell mikor is jön vissza a nyaralásból..csak ennyit akartam mondani :D


Igen én is gondoltam már erre. Talán rávehetnénk valamivel anyuját, hogy belemenjen, mert ez egy könnyebb lehetőség sztem. amúgy Bell 15-én jön haza :) ja és jöttem szólni, hogy nem tudok jönni este. bocsi :-( és nekem tudjátok, hogy mindegy kedden mikor találkozunk, ha kell megyek Judyth elé, és mások elé is. :) na menek. pussz és jóccakát nektek :)


Beszélünk az anyukájával h majd vigyázunk rá. :)
15-én...huha, hát az nem jövőhét kedd:P Akkor mi legyen az ő vonatjegyével?


hát látod ez jó kérdés...amúgy mennyibe kerülne a jegy?mert akkor lehet, hogy meg tudnám neki előlegezni, vagy akár megvehetnénk neki közösen, és majd elrendezzük vmikor. DE akkor is ott a probléma, hogy az anyujával, még mindig nem beszéltünk, és az ő tudta nélkül vettük meg a jegyet...:S hát nem tom

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 04 (kedd), 19:05 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
Cara non bejelentkez írta:
Alexa Tonks írta:
Úr isten! Mennyi mindenről lemaradtam! Most így visszaolvasva, látom h a pesti átszállás lett megszavazva. Egy belekötésem van, amit úgy hívnak BELL. Nah ha szegénykémet nem engedik el csak úgy ha székesfehérváron száll át....(vagy vmi ilyesmi, igaz?). Akkor ez most h lesz megoldva. Mert én benne vagyok a pesti átszállásban. A keddi találkozót én vetettem fel. Szerintem az jó mindenkinek, de most elgondolkodtam h Bell mikor is jön vissza a nyaralásból..csak ennyit akartam mondani :D


Igen én is gondoltam már erre. Talán rávehetnénk valamivel anyuját, hogy belemenjen, mert ez egy könnyebb lehetőség sztem. amúgy Bell 15-én jön haza :) ja és jöttem szólni, hogy nem tudok jönni este. bocsi :-( és nekem tudjátok, hogy mindegy kedden mikor találkozunk, ha kell megyek Judyth elé, és mások elé is. :) na menek. pussz és jóccakát nektek :)


Beszélünk az anyukájával h majd vigyázunk rá. :)
15-én...huha, hát az nem jövőhét kedd:P Akkor mi legyen az ő vonatjegyével?

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 04 (kedd), 19:01 
Alexa Tonks írta:
Úr isten! Mennyi mindenről lemaradtam! Most így visszaolvasva, látom h a pesti átszállás lett megszavazva. Egy belekötésem van, amit úgy hívnak BELL. Nah ha szegénykémet nem engedik el csak úgy ha székesfehérváron száll át....(vagy vmi ilyesmi, igaz?). Akkor ez most h lesz megoldva. Mert én benne vagyok a pesti átszállásban. A keddi találkozót én vetettem fel. Szerintem az jó mindenkinek, de most elgondolkodtam h Bell mikor is jön vissza a nyaralásból..csak ennyit akartam mondani :D


Igen én is gondoltam már erre. Talán rávehetnénk valamivel anyuját, hogy belemenjen, mert ez egy könnyebb lehetőség sztem. amúgy Bell 15-én jön haza :) ja és jöttem szólni, hogy nem tudok jönni este. bocsi :-( és nekem tudjátok, hogy mindegy kedden mikor találkozunk, ha kell megyek Judyth elé, és mások elé is. :) na menek. pussz és jóccakát nektek :)


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 04 (kedd), 18:20 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
Úr isten! Mennyi mindenről lemaradtam! Most így visszaolvasva, látom h a pesti átszállás lett megszavazva. Egy belekötésem van, amit úgy hívnak BELL. Nah ha szegénykémet nem engedik el csak úgy ha székesfehérváron száll át....(vagy vmi ilyesmi, igaz?). Akkor ez most h lesz megoldva. Mert én benne vagyok a pesti átszállásban. A keddi találkozót én vetettem fel. Szerintem az jó mindenkinek, de most elgondolkodtam h Bell mikor is jön vissza a nyaralásból..csak ennyit akartam mondani :D

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 04 (kedd), 15:50 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 21:48
Hozzászólások: 3334
Tartózkodási hely: DE ÁOK, a nap 24 órájában :D
Dracy írta:
Ananke írta:
Dracy!
Írtad ott lentebb, hogy Nyíregyről is jó neked. Nyíregyházáról megy az a közvetlen vonat (minden tászállás nélkül egész Szepezdig), amire a miskolciak felszállnak majd, és egészen Nyíregytől megy vele natty, Jan és még egy emberke függő. Eddig ennyiről tudok. Ez 5:30-kor indul. Ha jobb neked, esetleg... :)

Nem tudok olyan korán bemenni Nyíregyre, esetleg Nyírtelken alszom a barátomnál és ő bevisz... de nem tudom, nekem egyszerűbb Miskolcról, akárhonnan nézem. Meg kevesebbet kell utaznom...


Jééé, most nézen: Nyírtelek. Jan Collie is nyírtelki. :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 04 (kedd), 14:48 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
na nekem menem kell. Akkor majd megpróbálok 9 felé felkommandózni :D úgyis meccset fogok nézni, ne zavarjon ha közbe bekiabálok ilyeneket, hogy GÓÓÓL etc. XD :)) *Cara a kommandósosas lekommandózza magát* Lőjetek le, kezdek hülyülni és az nem tesz jót az agysejtjeim számának XD na pussz! A kommandósos dolgon áll vagy bukik minden =)) :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 04 (kedd), 14:40 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
Dracy írta:
Cara írta:
Dracy! felvehetlek msn-re?


Nincs bólogatós smiley, de képzeld ide. De nem nagyon vagyok most gép előtt, mert főzök ;) Csak ritkán nézek ide ;)


Nem baj attól még felveszlek :) minél többen annál jobb =))

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 04 (kedd), 14:37 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 25 (szombat), 18:06
Hozzászólások: 688
Cara írta:
Dracy! felvehetlek msn-re?


Nincs bólogatós smiley, de képzeld ide. De nem nagyon vagyok most gép előtt, mert főzök ;) Csak ritkán nézek ide ;)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 04 (kedd), 14:36 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
Dracy írta:
Ananke írta:
Dracy!
Írtad ott lentebb, hogy Nyíregyről is jó neked. Nyíregyházáról megy az a közvetlen vonat (minden tászállás nélkül egész Szepezdig), amire a miskolciak felszállnak majd, és egészen Nyíregytől megy vele natty, Jan és még egy emberke függő. Eddig ennyiről tudok. Ez 5:30-kor indul. Ha jobb neked, esetleg... :)

Nem tudok olyan korán bemenni Nyíregyre, esetleg Nyírtelken alszom a barátomnál és ő bevisz... de nem tudom, nekem egyszerűbb Miskolcról, akárhonnan nézem. Meg kevesebbet kell utaznom...


Dracy! felvehetlek msn-re?

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 04 (kedd), 14:35 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 25 (szombat), 18:06
Hozzászólások: 688
Ananke írta:
Dracy!
Írtad ott lentebb, hogy Nyíregyről is jó neked. Nyíregyházáról megy az a közvetlen vonat (minden tászállás nélkül egész Szepezdig), amire a miskolciak felszállnak majd, és egészen Nyíregytől megy vele natty, Jan és még egy emberke függő. Eddig ennyiről tudok. Ez 5:30-kor indul. Ha jobb neked, esetleg... :)

Nem tudok olyan korán bemenni Nyíregyre, esetleg Nyírtelken alszom a barátomnál és ő bevisz... de nem tudom, nekem egyszerűbb Miskolcról, akárhonnan nézem. Meg kevesebbet kell utaznom...

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 04 (kedd), 14:34 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
Csacsi! Küldtem néked PÜ-t :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 04 (kedd), 14:23 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
Judyth írta:
Remélem, a kedd jó lesz minenkinek! Cara, igen a nyíregyházit beszéltük! :-D


Akkor megnyugodtam, hogy nem fogyatkoznak tovább a már így is kevesen levő agysejtjeim :D újabb értelmes megfogalmazást hallottunk szerénytelen személyemtől ;;)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 04 (kedd), 14:21 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 18:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Remélem, a kedd jó lesz minenkinek! Cara, igen a nyíregyházit beszéltük! :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 04 (kedd), 14:21 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 21:48
Hozzászólások: 3334
Tartózkodási hely: DE ÁOK, a nap 24 órájában :D
Dracy!
Írtad ott lentebb, hogy Nyíregyről is jó neked. Nyíregyházáról megy az a közvetlen vonat (minden tászállás nélkül egész Szepezdig), amire a miskolciak felszállnak majd, és egészen Nyíregytől megy vele natty, Jan és még egy emberke függő. Eddig ennyiről tudok. Ez 5:30-kor indul. Ha jobb neked, esetleg... :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5305 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 107  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség