Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 július 25 (szombat), 16:43

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 11633 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 233  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 július 02 (szombat), 20:25 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 28 (vasárnap), 10:39
Hozzászólások: 714
Tartózkodási hely: Tyne & Wear, UK
Örülök, hogy bejön nektek a süti. Bár a neve, hogy "emeletes élvezet", nekem valami nagyon extrém dolog jutott róla eszembe, óóó.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 július 02 (szombat), 19:58 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 05 (kedd), 15:03
Hozzászólások: 371
Tartózkodási hely: in Chamber of Secrets
Estét :)

Lily, csudi a ruci, bejövős nagyon :D

polly, kedden vizsgázol? ilyen későn? iiiii, hajrá :) és szerdán meg sebészet :S kitartást (próbálja életben tartani a bétát ;) nah meg nem hagyhatja, h tali nélkül elveszítse :) )
itthon viszlag rendben van minden, köszi >:D<
tumblrre ha akarnék se sokáig tudnék felmenni, az is kezd leterhelődni, gépem meg nem bírja XD

macs, grat :) nah, most mi a nagyobb öröm, Dávid, vagy HP? XD
lehet h nem nagy történet, de aranyos :) jajj, de jó látni, h vannak értelmes emberek, akik belátják, h ha vmi jó, akk nem kell eltaszítaniuk maguktól :) köszi, most kicsit helyrebillentetted a világgal szemben támasztott borzalmas véleményemet :)

Kyra, anyuval úgy állunk, h ő ölelget meg puszilgat, én meg várom h hagyja abba XD én vagyok a haragtartóbb, de jót tett, h ma nem voltam itthon XD
uuuuh, remélem ma még feljössz msnre, várlak majd, le vagyok maradva az MDs beszámolóiddal ;)

Szemi, ez vmi nagyon guszta =P~
asszem kinyomtatom mamának xDXD
thank you so much :D

*viszi áldozni a moziban levadászott, a vászonról lelopott traillerben sikoltozó Ginnyt*

_________________
"Voldemort Nagyúr újra testet öltött" - de talárt nem ^^*
Kép
:x Dracoista papnő :x Halálfaló ügyosztályvezető :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 július 02 (szombat), 18:30 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 15 (szerda), 14:21
Hozzászólások: 482
Tartózkodási hely: Régebben óvodában, most már kórházban
Szerintem azért némi Pitonista és Vorrysta hatás is érződik a csoporton, bár kétségtelen, hogy fölényben vagytok/vagyunk. :D Ha zavarná őket, biztos mondanák, kivéve ha tényleg félnek tőlünk. :)

Szemi, a süti nagyon jól néz ki. :) Elmentettem, nehezebb időkre.

Kyrám lesz még elég kihívás, ahogy elnézem a kínálatot. Most megy a WS, augusztusban VTK, utána Shiconc, Fehér nyúl, TVO... Kihagytam biztos valamit, hirtelen csak ennyi jutott eszembe. :D Lesz még pontozni/olvasni való.

Hát még osztálykiránduláson kaptam tőle egy hívást, hogy a múltkor, amikor kizártak a házból, és nála kellett aludnom, akkor nála hagytam a lakáskulcsom. Szerinte a legjobb időpont az ilyen átadására, negyed 12 (éjjel...), ugyanis ő akkor ér rá, így hát beállított vele. Beszélgettünk, rájöttünk, hogy egyáltalán nem úgy viselkedünk, mint két barát (mindenki tudja, mire gondolok). Mivel tudtuk, hogy kezdeni kell ezzel a helyzettel valamit, megbeszéltük a helyzetet. Nem akarjuk elveszíteni egymást, tehát nem szakíthatunk, mert a barátság, az nem megy. Nem akartunk egymás következő kínos kapcsolata se lenni, főleg, hogy közös baráti körünk is van. Így úgy döntöttük, megpróbáljuk újra, hiszem még szeretjük egymást. :) Nem valami nagy történet, én minden esetre nagyon boldog vagyok. :)

_________________
Macsek :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 július 02 (szombat), 17:57 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 28 (vasárnap), 10:39
Hozzászólások: 714
Tartózkodási hely: Tyne & Wear, UK
Kyra, attól félek néha, hogy a nem drarryisták kicsit félnek tőlünk x) Pedig nincs miért! *.*

Maccs, ez nagyon jó hír :x :x :x jajj, de jó! részleteket szabad? ;;)

Hétfőn már megint kertiparti lesz nálunk vagy huszonöt emberrel, akkor lesz Gábor, anya menedzseltjének a szülinapja és valamiféle meglepetésbuli lesz. Azt tudja a csávó, hogy jön hozzánk az ajándékáért, de azt nem, hogy a kollégái várják majd. :D A kertiparti azt jelenti, hogy egész hétvégén sütök és húst pácolok. :P
Tegnap meg találtam egy baromi jó receptet, megcsináltam a délután és brutálisan finom. :D Anya rögtön lecsapott rá, hogy na akkor hétfőre még egy nagy adagot kéretik.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 július 02 (szombat), 16:16 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2010 december 01 (szerda), 16:04
Hozzászólások: 3408
Tartózkodási hely: In my dreams
*szomorúan bekullog*

Leadtam az utolsó szavazatomat az utolsó MD-s történetre :( . Mától nincs miért izgatottan ülnöm délután 5-től a gép előtt... :((

Macs :x!
Nagyon örülök Nektek!!! Ez egy szuper hír! Hogy békültetek ki? Részleteket kérünk :D. Remek hír az is, hogy ilyen jól érezted Magad a Balcsin, de azért örülök, hogy újra itt vagy velünk! >:D<

Polly :x
kitartást a hangtan tanuláshoz, remélem, Blaise nagy segítség ;). Ha nem az, akkor zavard vissza hozzám, és majd jól megbűntetem! ;) kedden hánytól lesz a vizsgád?

Lily :x
Kicsi múzsácskádat rúgd szépen hátsón, ne hagyd magad! Tegnap amúgy jól sikerült a tali vele?

Caley :x
sajnálom, hogy ilyen rossz napod volt tegnap :(. Kibékültetek azóta Anyukáddal?


Nagyon jó lenne minden szombaton ilyen csodás Drarry képekre, meg fincsi mozgó Drarrykre ébredni, mint ma reggel! 8-> Lassan tényleg átkeresztelhetjük magunkat Drarry Familyvé :D. Kicsit kezdem sajnálni azokat, akik nem szeretik a drarryt, de hát végül is Ők is linkelhetnének képeket :).

_________________
Fórumszabályzat

Kép
Csillámnyusz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 július 02 (szombat), 15:17 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 15 (szerda), 14:21
Hozzászólások: 482
Tartózkodási hely: Régebben óvodában, most már kórházban
Sziasztok!

Visszatértem osztálykirándulásból, és nyilvános fórumra nem való történetek keveredtek ki belőle, főleg az alkohol és az általános hülyeség hatására, szóval majd kapjatok el valamikor, és akkor majd mesélek. ;)
Viszont jó volt a Balaton, sikerült a leghülyébb helyen leégnem, a térdhajlatomban (az egyetlen hely, ahol nem kentem be magam -.-), de ettől eletekintve tök jókat fürödtünk. Ott volt az osztályfőnököm kisia is, aki 11 hónapos és egy tündér, és már csajozik. Az étteremben lestírölte a pincércsajt és minden csajra az osztályból nevetett, meg kacsintott és mosolygott, azt hittük megzabáljuk. Anyja folyton azt hajtogatta, hogy fogalma sincs honnan tanulta ezt a gyerek. xD Korán kezdi, de hihetetlenül édes volt. :x
Azon kívül 5 napig tartott, alig aludtam valamit, most egy kicsit fáradt vagyok. :)

Ja, és nagyon hiányoztatok, örülök, hogy itt vagyok. :D

Polly, kitartást a dokinál!
Örülök, hogy jó volt a koncert.

Lily, azt hiszem a premierről már kitárgyaltuk magunkat, kondkrétan annyira be vagyok zsongva, hogy semmi értelmeset nem tudok csinálni. xD
Én is megígérek beszámolót, puszikat és szuveníreket is. ÁÁÁÁÁÁ, nem bíííírom! xD

Tényleg, már regisztrálhatok TKra... Bár lehet, hogy majd később, mert a végén még rabul ejt és nem tudok róla szabadulni. :D

Én soha nem szerepjátékoztam (legalábbis számítógépen ;) ), úgyhogy ehhez a témához nem tudok hozzászólni, de a csirkelövős játékkal én is sokat játszottam. Azt nagyon szerettem. :D

Ui.: A legfontosabbat majdnem elfelejtettem! DÁVID ÉS ÉN ÚJRA EGY PÁR VAGYUNK! :x :x :x
"Nincsen egyedül a szívem többé, Glori, Halleluja!" *énekel*
Nem részletezem annyira a dolgot, nem tudom mennyire izgat titeket... :oops: :oops:

_________________
Macsek :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 július 02 (szombat), 10:45 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 24 (péntek), 19:19
Hozzászólások: 2577
Tartózkodási hely: Dracoista szentély - Slash főosztály
Polly kitartást a szájszebészethez!!!
Huuu a tumblr tényleg addiktív :lol: De én imádom :x

_________________
Kép
Dracoista főpapnő :x SLASH Főosztályvezető
When Albion's need is the greatest, Arthur will rise again


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 július 02 (szombat), 9:47 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 17 (hétfő), 21:20
Hozzászólások: 1013
Tartózkodási hely: HP univerzum, Malfoy bolygó, Draco és Lucius ország között ingázva
Sziasztok! :-*

Aww, elnézést, hogy nem voltam két napig, de tegnapelőtt géphez nagyon nem jutottam, tegnap meg agyhalott voltam egy normális hsz megfogalmazásához. xD Na meg, voltam este mystery gang koncerten! :x Azon kívül, hogy a szél elfújt a helyemről, tök jó volt, és legalább nem zuhogott. :) Ami nagyon bejött: az első sorban 3 lányon kívül csak fanboyok álltak. :D Nagyon édesek voltak. :D

Ahahhh, elkezdődött a ws és én már most lemaradtam, de mondjuk a drarry flufffesztemen is. :( Na, majd ha túl leszek kedden az uvn akkor beindulok. :D

Caley, remélem azért mára jobb lett a helyzet otthon. :)

Lilym, olyan izgi, hogy mentek a premierre, biztos szuper lesz. :) Azon szomorkodom csak, hogy még ti éppen London felé repültök, addig engem kínoznak a szájsebészeten szerdán, de majd közben drukkolok, hogy sima legyen a repülőút... x"D És nagyon csini lett a rucid, de írtam is fészen is. :)

És több minden hirtelen nem jut eszembe, amit írni akartam, úgyhogy eltoporgok haladó hangtant tanulni, és közben kikapcsolom a netet, különben ma se fogok túl sokat okosodni. xD

*szoborsimi*

ui.: ne regisztráljatok tumblr-re, az a sátán találmánya, eskü, olyan mint a youtube! x"D félrenézek egy percre, és már 20 új bejegyzés van aaaawww, ha rajtam múlna ott lógnék egész nap... =))

_________________
Kép
$starDracoista Papnő - Slash Osztályvezető $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 július 01 (péntek), 20:14 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 24 (péntek), 19:19
Hozzászólások: 2577
Tartózkodási hely: Dracoista szentély - Slash főosztály
Képek fent vannak familyben az egyenruhámról :x :x :x
Kicsimúzám lefikázta a glee-t... haragszom rá emiatt most....

_________________
Kép
Dracoista főpapnő :x SLASH Főosztályvezető
When Albion's need is the greatest, Arthur will rise again


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 július 01 (péntek), 15:41 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 05 (kedd), 15:03
Hozzászólások: 371
Tartózkodási hely: in Chamber of Secrets
Sziasztok :)

Kyra, én ma kimozdultam, de nem önszántamból. Anyám kicsit túlfeszítette a húrt, ezért elmentem itthonról, pedig írni akartam. Azóta nem nagyon beszélek vele XD de ha már azt megérem, hogy kevesebbet fog hozzám szólni, már megérte ;)
Hát, Remus azért van nálam, h Lily addig el tudjon "beszélgetni" kicsit Siriusszal ;)

Juju, gyűjts is ihletet, azt a sztorit nagyondenagyon akarom olvasni :D
nekem némi életkedv kéne, de majd csak megtalálom :)

_________________
"Voldemort Nagyúr újra testet öltött" - de talárt nem ^^*
Kép
:x Dracoista papnő :x Halálfaló ügyosztályvezető :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 július 01 (péntek), 11:17 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 23 (péntek), 13:49
Hozzászólások: 595
Tartózkodási hely: Dracii szívének a csücskében (L)
Sziasztok! :-*
Tegnap barátnömnél voltam meg moozni mentünk pár haverral. Nézzegttük a Hp-s plakátot és az egyikük nagy poénosan azt mondata: Jéé Hisztis Pi*a 7/2! :roll:
Másnaposok 2-öt néztük, nagyon jó volt :D :x

Lily,helyettem is érezd jól magad Londonban! :) tessék csinálni sok-sok képet! :)

Ichletet gyújtúk a Sc kihívához és Hp 2-öt extrárit nézegettem. Lucius :x :x

veletk mizujs? ;;)

*szoborsimmi*

_________________
Büszke Dracoista papnő :x
Draco Qupidója hogy, a papnők és Harry szerelme olthatatlan legyen :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 július 01 (péntek), 9:48 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2010 december 01 (szerda), 16:04
Hozzászólások: 3408
Tartózkodási hely: In my dreams
Hű, akkor ez egy szuper nap lesz Neked! A beszámolód nagyon fogom várni, és ne felejtsd el elhozni nekem a szuvenírt, amit Familyben kértem! :D Tudod, egy-egy csókot Dantől és Tomszitól! :x :D

_________________
Fórumszabályzat

Kép
Csillámnyusz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 július 01 (péntek), 9:43 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 24 (péntek), 19:19
Hozzászólások: 2577
Tartózkodási hely: Dracoista szentély - Slash főosztály
Ó, én nem depisedek be, mivel egykor találkozom kicsimúzsámmal, és négykor meg megkapom a ruhámat :x
És természetesen óriási élménybeszámolót kaptok meg képeket :lol:

_________________
Kép
Dracoista főpapnő :x SLASH Főosztályvezető
When Albion's need is the greatest, Arthur will rise again


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 július 01 (péntek), 9:00 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2010 december 01 (szerda), 16:04
Hozzászólások: 3408
Tartózkodási hely: In my dreams
$boring

Jelentkezzen, aki reggel felébredve és kinézve az ablakon nem döntött úgy, hogy inkább visszakefszik és ma ki sem mozdul otthonról! :) Ebben az időben hogy írjon az ember, vidám, vicces történetet??? Tisztára bedepisedik az ember :(( Remélem, nem ilyen lesz az egész nyarunk!

Ééééésssss... ma végre indul a WS!!! :) Viszont holnap vége az MD-nek. :-( . Az egyik szemem sír, a másik nevet.

Lily,
csatlakozom Caleyhez, én is szééép hosszú beszámolót kérek :), és persze sok-sok képet, főleg az én Danemről és Tomszimról :x.

Caley,
mit keres egy Halálfaló karmai között Lupin és Sirius? Azt ne mondd nekem, hogy önszántukból élnek Veled! :D Hogy ment este az intenzív nyelvtanfolyam Naginivel? ;) :D

_________________
Fórumszabályzat

Kép
Csillámnyusz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 július 01 (péntek), 8:26 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 05 (kedd), 15:03
Hozzászólások: 371
Tartózkodási hely: in Chamber of Secrets
Merlinre xD Én még a budapesti google térképeket is rá szoktam tenni a telefonra XD asszem meghalnék ott xD A Tekergők legyenek veletek, és találjátok meg a járatokat és alagutakat ;) Remust kölcsön adjam, vagy elég lesz Sirius? ő úgyis odavalósi... :-D

_________________
"Voldemort Nagyúr újra testet öltött" - de talárt nem ^^*
Kép
:x Dracoista papnő :x Halálfaló ügyosztályvezető :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 június 30 (csütörtök), 22:09 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 24 (péntek), 19:19
Hozzászólások: 2577
Tartózkodási hely: Dracoista szentély - Slash főosztály
Természetes. Ma próbáltam kiigazodni az angol logikán, ahogy a tömegközlekedési honlapjukat csinálják.... hát nem könnyű... ott nem is tudtam kiismerni magam, külön google-ba beírtam hogy london tube shedule és akkor végre kiadta, hogy melyik metrónak mi az első és utolsó menése. Szerencsére pdf vagyis rápakoltam a telómra :x

_________________
Kép
Dracoista főpapnő :x SLASH Főosztályvezető
When Albion's need is the greatest, Arthur will rise again


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 június 30 (csütörtök), 21:12 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 05 (kedd), 15:03
Hozzászólások: 371
Tartózkodási hely: in Chamber of Secrets
Megértem :) Én is inkább az utcákon lennék, boltokba és mindenhol, csak nem szálláson xD
Jó szórakozást, és aztán hosszú-hosszú minimum 60000 karakteres beszámolót kérek :lol:
Meg természetesen képeket Familyre, de asszem ezt mondani sem kell :)

_________________
"Voldemort Nagyúr újra testet öltött" - de talárt nem ^^*
Kép
:x Dracoista papnő :x Halálfaló ügyosztályvezető :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 június 30 (csütörtök), 21:00 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 24 (péntek), 19:19
Hozzászólások: 2577
Tartózkodási hely: Dracoista szentély - Slash főosztály
Szerdától vasárnapig megyünk, és hááááát elvileg van wifi a szálláson meg ott lesz a szálláson a netbookom... csak én nem leszek ott :lol: Szóval szerintem majd itthon mesélünk :lol:

_________________
Kép
Dracoista főpapnő :x SLASH Főosztályvezető
When Albion's need is the greatest, Arthur will rise again


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 június 30 (csütörtök), 13:36 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 05 (kedd), 15:03
Hozzászólások: 371
Tartózkodási hely: in Chamber of Secrets
Kyra, Jo olyan neked, mint nekem az érvágy XD és én is siettem, ahogy tudtam :) csak anyut ki kellett engesztelni egy mosogatással xD

Lily, mennyi időre mentek? :) Kintről tudsz majd szentélybe jönni friss infókkal, vagy várnunk kell a beszámolóig? XD

_________________
"Voldemort Nagyúr újra testet öltött" - de talárt nem ^^*
Kép
:x Dracoista papnő :x Halálfaló ügyosztályvezető :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 június 30 (csütörtök), 13:33 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 24 (péntek), 19:19
Hozzászólások: 2577
Tartózkodási hely: Dracoista szentély - Slash főosztály
Kyraper írta:


Lily,
nagyon fogynak a napok!!! :) Esküszöm, én is annyira izgulok, mint Te! Kész lett a rucid? Ma mész érte?



Bizony fogynak :x :x :x :x holnap megyek a rucimért :x De már minden megvan, ha megvan a talár akkor már csak fel kell rá varrnom a Mardekár címert :x

_________________
Kép
Dracoista főpapnő :x SLASH Főosztályvezető
When Albion's need is the greatest, Arthur will rise again


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 június 30 (csütörtök), 13:07 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2010 december 01 (szerda), 16:04
Hozzászólások: 3408
Tartózkodási hely: In my dreams
Öööö... azt a Jo dolgot nem kéne ennyire reklámozni... :)) Repülök msn-re és kiképezlek ;)

_________________
Fórumszabályzat

Kép
Csillámnyusz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 június 30 (csütörtök), 13:04 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 05 (kedd), 15:03
Hozzászólások: 371
Tartózkodási hely: in Chamber of Secrets
Hát máskor már beszéltünk róla, de tegnap még a fejed is fájt :/
Áh, azok nagyon viccesek, és igazából soha senki nem érti mit akarok mondani xD
Tuti velem van a hiba, de megszoktam :) És néha én is visszakérdezek XD az a Jo egy életre megmarad XDXDXD
am.. épp jönni akartam, h megkérjelek, h majd gyere msnre, mert elvesztem TKn.... :-( emlékszem, mire megtanultam, Merire h kell feltölteni, az se volt egyszerű, de TK... huh, nekem bonyi xD szóval, egy gyorstalpaló képzést kérnék ;;)

_________________
"Voldemort Nagyúr újra testet öltött" - de talárt nem ^^*
Kép
:x Dracoista papnő :x Halálfaló ügyosztályvezető :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 június 30 (csütörtök), 12:33 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2010 december 01 (szerda), 16:04
Hozzászólások: 3408
Tartózkodási hely: In my dreams
Caley írta:

Kyra, tegnap nem is meséltél EQról, csak én áradoztam xD oh, szegénykém, most belegondolva, h visleted?? xD


Tegnap pont nem, de egyik nap már beszélgettünk róla :). Imádok Veled msn-ezni, soha nem untatsz! Neked nehezebb lehet elviselni, amikor éppen nem vágom, hogy mit akarsz mondani :lol: :x

_________________
Fórumszabályzat

Kép
Csillámnyusz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 június 30 (csütörtök), 12:15 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 05 (kedd), 15:03
Hozzászólások: 371
Tartózkodási hely: in Chamber of Secrets
Sziasztok :)

Robin, én is hasonlóan tervezgetek, anyunak már mondtam is, hogy az első két fizumból sok mindent nem fog látni, mert kell majd gépre XD
És köszönöm, asszem volt Szisza is... nem tom, egy csomószor felkeltem XD

Shanon, az enyém... 2008as... de ha pl áramszünet van, és újra kapcsol, 2002-re állítja magát a windows XD meg ilyen összerakott, szóval, nem a mai dolgokra van kalibrálva XD
friss példa, egy Meritől és egy TK-s oldaltól, meg a butított msn-től beállt XD
de örülök, h neked legalább jó :) egy nap nekem is lesz jó *elszántan tekint a távolba* :)

Nekem gép még a Sims2őt "bírja", meg régen Zoo Tycon2-vel játszottam, egy fél állatkertnyi oroszlánnal XD ááh, régi szép idők ^^

Kyra, tegnap nem is meséltél EQról, csak én áradoztam xD oh, szegénykém, most belegondolva, h visleted?? xD

*szoborsimi*

_________________
"Voldemort Nagyúr újra testet öltött" - de talárt nem ^^*
Kép
:x Dracoista papnő :x Halálfaló ügyosztályvezető :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 június 30 (csütörtök), 7:00 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2010 december 01 (szerda), 16:04
Hozzászólások: 3408
Tartózkodási hely: In my dreams
Sziszás reggelt, Lányok! :)

Micsoda élet volt itt este :), örülök neki! Ha már számítógépes játékok, akkor én is elmondom, hogy aWoW nekem nem jött be, én Everquest 2-vel játszom/játszottam. Ez hasonló a WoW-hoz, de kategóriákkal jobb és színvonalasabb :D . Ettől függetlenül Caleyvel tök jól el tudunk dumálni, Ő nyomatja , hogy a WoW ilyen jó, meg olyan jó, én meg ugyanazt tolom az EQról :D

Lily,
nagyon fogynak a napok!!! :) Esküszöm, én is annyira izgulok, mint Te! Kész lett a rucid? Ma mész érte?

*szoborsimi*

_________________
Fórumszabályzat

Kép
Csillámnyusz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 június 29 (szerda), 21:49 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 28 (vasárnap), 19:20
Hozzászólások: 2157
Tartózkodási hely: Kells
Én abból a karácsonyosat szerettem a legjobban, amiben tojás helyett karácsonyfa díszt tojtak! :D (Mert persze nekem az összes részt ki kellett próbálni. :) )

Nem tudom, vissza nézel-e még, de ha nem, akkor Sziszás éjt! :) Nem tudom, én meddig fogok még vissza-vissza kukkantani. :)

_________________
"I see God in birds, and Satan in long words"
Kép Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 június 29 (szerda), 21:17 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 21:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
jaa, nem. én vagyok. azt hittem, mindenkinek szól :lol:


igeeen, az volt az. sokáig játszottam, de az is leveszett a gépemről, sajna :-S most megjött hozzá a kedvem XD azt az autósat nem ismerem :|

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 június 29 (szerda), 21:11 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 28 (vasárnap), 19:20
Hozzászólások: 2157
Tartózkodási hely: Kells
Chiken Invaders? Azt mennyire szeretem, olyan kis butyuta! Meg egyetlen autóversenyzős játékot szeretek, meg tudok is játszani, az a Re-Volt. Tök cuki kis játékautókkal kell menned mindenféle terepen, utcán, játékboltban, múzeumban. :)

Te is mész? Mert én az előbb Caley-től köszöntem el, bár lehet nem voltam elég egyértelmű...

_________________
"I see God in birds, and Satan in long words"
Kép Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 június 29 (szerda), 21:03 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 21:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
nekem műkszik, hála az égnek *lekopogja* 2007-ben kaptam, szóval illik is :lol: amúgy volt egy beteges időszaka, elkapott egy vírust... úgyhogy. de aztán kicsit át lett rázva és azóta jó :)

egeeen. én tényleg nem értem :D netes játékokat szoktam néha unaloműzőkét keresgélni, de az is ritka :) eleinte érdekes volt. az a csirke-lövöldözős játék pl anno órákig lefoglalt :lol: meg volt rajta legyen ön is milliomos, de az leveszett, meg egy idő után már ismétlődtek a kérdések, úgyhogy... :roll:

na, sziasztok!^^

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 június 29 (szerda), 20:48 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 28 (vasárnap), 19:20
Hozzászólások: 2157
Tartózkodási hely: Kells
Nekem is trágya a gépem, így mindig meg kell fontolnom alaposan, amikor épp valami gyönyörű játékkal találkozok, hogy kell-e ez nekem. Jobban mondva akarom-e, hogy a masinéria kilehelje-e a lelkét, szóval alap általában pár perc izgatott várakozás és gépigény olvasgatás után elkámpicsorodva nyafogok. De már meg van fogadva, hogy ha egyszer rendesen fogok keresni, akkor az első pár hónap spórolása után veszek egy erőművet! :)

Amúgy meg ezt az embereke nem szokták érteni, hogy ebben mi a jó, meg ez nem élet. Pedig DE! Valakinek ez okoz örömöt, és nem szenved, hogy a monitor előtt ül és játszik, mert ezt élvezi. :) Vicces is volt koliban, mert az egyik szobatársam szintén szeretett játszani, így amikor ketten voltunk benn, akkor rendszerint csendben végigjátszottuk a délutánt, meg az estét. De ha a másikkal voltunk, vagy mind a hárman, akkor ő mindig kitalált nekünk valami egyebet. Ami mondjuk lehet, hogy pont sorozat nézés volt, de akkor közel sem játszottunk annyit. :)

Pápá! Sziszás álmokat!

Szerk.: Ajánlom is! :)

_________________
"I see God in birds, and Satan in long words"
Kép Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 június 29 (szerda), 20:40 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 21:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
kinek-hogy :) bár én alapból nem vagyok semmilyen játék híve :D már ami computeres.

akkor szia^^

szek: tényleg a nyulas akármi :) szerintem olvasgatok majd egyszer ott is :)

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 június 29 (szerda), 20:37 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 05 (kedd), 15:03
Hozzászólások: 371
Tartózkodási hely: in Chamber of Secrets
Robin, én azért játszom ezen, mert azt mutatták, akkor megtetszett, de őszintén, nem is tudtam, h van más is XD
csöves géppel csak azt tudom játszani, amit máshol adnak XD
am épp nyúlra akarok benézni, h ott miként telik az élet :)

Shanon, ez looool XD élet XD nekem az az élet, h élőben talizom bnőimmel, és wowozunk XD

és asszem én mára ennyi is voltam :)

*szoborsimi*

_________________
"Voldemort Nagyúr újra testet öltött" - de talárt nem ^^*
Kép
:x Dracoista papnő :x Halálfaló ügyosztályvezető :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 június 29 (szerda), 20:29 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 21:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
neeeeeem, nem játszom. csak hallottam róla, meg a barátom is játszotta, de őt nem ragadta meg szinte semennyire :roll: sokkal inkább a haverjait, ezeket is tőlük hallottam :D hajlamosak "kissé" beleélni magukat, és így kommunikálnak *brr* Egyszer megkérdezték, hogy tudom-e mi a WoW ellentéte? A párom meg bevágta, hogy igen, tudjuk: ÉLET XDDD

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 június 29 (szerda), 20:27 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 28 (vasárnap), 19:20
Hozzászólások: 2157
Tartózkodási hely: Kells
LoL alatt a League of Legelnds-et érted? Én is szoktam mmo-zni, de egyedük unalmas. Mondjuk a wow az pont nem tetszik. XD

És naná, hogy itt csapongunk, mert ma osztottak be csapatokba a nyúlon! :)

_________________
"I see God in birds, and Satan in long words"
Kép Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 június 29 (szerda), 20:23 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 05 (kedd), 15:03
Hozzászólások: 371
Tartózkodási hely: in Chamber of Secrets
nincs esélyem a függőségre XD nekem nincs meg a játék, se a gép, se a net nem bírná XD
mindig csak bnőimnél játszom :) és csak úgy 2-3 hónapja XD
te játszol? :) melyik szerveren? :)
am, egy nagyon függő ismerősöm nekem is van, néha órákig azzal játszik, h szökőkutakra ugrál a különböző városokban XD

_________________
"Voldemort Nagyúr újra testet öltött" - de talárt nem ^^*
Kép
:x Dracoista papnő :x Halálfaló ügyosztályvezető :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 június 29 (szerda), 20:12 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 21:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
az máááás :lol:
jaj, csak nem te is játszod azt? :D én egy csomó függőt ismerek és... kissé idegsítőék. túl sok LoL, epictank vagy spell :roll: na persze, az már durva, amit ők művelnek @-)

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 június 29 (szerda), 20:01 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 05 (kedd), 15:03
Hozzászólások: 371
Tartózkodási hely: in Chamber of Secrets
Shanon, én vagyok, csak nincs téma amihez értelmesen hozzá tudnék szólni XD
épp élvezem, h ma sikerült WoW-ban felnyomni a mage-emet 40re, asszem ennek örömére áldozok egy Chot :D

*keresi az áldozati kést*

_________________
"Voldemort Nagyúr újra testet öltött" - de talárt nem ^^*
Kép
:x Dracoista papnő :x Halálfaló ügyosztályvezető :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 június 29 (szerda), 19:34 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 21:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
ééééés újra TP :x már azt hittem, sose olvashatom újra =(( de neeeeem, újratöltve :D

valaki? már megint pangunk :-S pedig annyi papnő kuncsorog, és egy se ír be ;;) naaajóóó, végül is nem nekem kell majd menekülni Szisza haragja elől :roll:


*áldozatot mutat be*

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 június 29 (szerda), 15:59 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 28 (vasárnap), 19:20
Hozzászólások: 2157
Tartózkodási hely: Kells
Sziasztok!
Kyraper írta:
Robin,
tökjó, hogy találtálmelót! És ne bántson, hogy kislányként kezelnek, mert sajna az idő rohan, és gyorsan eljön az a nap, amikor szeretnéd, hogy újra fiatal legyél4 Hallgass a nagy öregre ;) :D. Soha nem baj, ha az embert fiatalabbnak nézik a koránál :)

polly írta:
Robin, nem baj az, ha fiatalnak néznek, ez majd főleg 40 éves kor körül fog jól jönni. ;) Én is mindig ezzel nyugtatom magam, mikor nem néznek még 18nak se... xD

Kicsit sem panaszkodok, csak rég néztek már annyira fiatalnak, mint amennyinek szerintem ők gondolnak. :) Meg amúgy is, Kyra, te sem vagy még olyan vénséges, mint Morla. :)
Juju95 írta:
Robin, gratulálok a munkához! Biztos nagyszerű vagy benne :)

Köszi, bár szerintem azt még egy idomított majom is meg tudná csinálni, ami a feladatom. Bár a fiúk azt mondták, ha nekik kéne így sorba rendezni a papírokat, akkor inkább felvágnák az ereiket. De én tökre élvezem, mert egyedül vagyok, nem lóg senki a nyakamban, nem ellenőrizgetnek, hogy haladok, szóval tök jó.
Jaj, ma viszont eléggé megáztam az eső miatt. (kifejezhetném magam szalonképtelenebben is, de visszafojtom.) Biciklivel megyek, és az esőkapát kb csak a derekamig ér, így a combomon teljesen átázott a farmer, én meg a sok eszemmel nem vittem váltó nadrágot. De találtam a terem végében hősugárzót, amit bekapcsoltam, és rátapadtam mint légy a szélvédőre, amíg meg nem száradtam. :)

_________________
"I see God in birds, and Satan in long words"
Kép Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 június 29 (szerda), 15:56 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 21:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
huh.
hazaértem. és olyan jóm volt :D most nem fulladt le. de msot más bajom van :lol:
képzeljétek, hazahozott a barátnőm :D azért jöttem ilyen gyorsan. szegény tornázni jár, mert gerincferdülése van :cry: de már ő is túl van a második óráján, úgyhogy :)

holnap délelőtt még leszek egy picit, aztán lépek le^^ úgyhogy most szóljatok, ha kellek XD
hűűű... akkor majd megfontolom, ezt a fordítós mizériát ;)

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 június 29 (szerda), 11:24 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 24 (péntek), 19:19
Hozzászólások: 2577
Tartózkodási hely: Dracoista szentély - Slash főosztály
Uhh tegnap nem volt időm bejönni
*elnézésért esdeklő szoborsmi és racist sister áldozás*

Bizony már csak egy hét!!!! És igen Maccs és Dooval megyünk :x
Vettem egy zöld lakkot nem smaragdzöld inkább neonzöld, de ez is megteszi. Próbalakkoztam ma, várom hogy száradjon, ezüstöm az már van.
Egész jól néz ki.
A héten megyek az egyenruhámért. Meg még international diákigazolványt kell csináltatnom.
Ma meg megyek szandált venni, ugyanis szombaton kicsit elszakadt....

_________________
Kép
Dracoista főpapnő :x SLASH Főosztályvezető
When Albion's need is the greatest, Arthur will rise again


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 június 29 (szerda), 10:38 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 05 (kedd), 15:03
Hozzászólások: 371
Tartózkodási hely: in Chamber of Secrets
Sziasztok :)

Polly, sztem Kyra képes lenne rá xD
iigen, ezért is várom már nagyon a papnő talit :) no meg a többiek miatt :g

Kyra, lelövöd a poént XD .... nah tessék, mindig lövöldözöl XD asszem kezdek félni xD
nekem tegnap fájdogált...de... ez nem kifogás, ahogy végtag vesztés sem, tessék írni ;) este jövök és kifaggatlak a mai napi teljesítményedről ;)

Shanon, de jó h nővéred jól van :) hiányozni fogsz :-( és próbálj meg minél kevesebb időt mugliként élni, hisz aki muglik közé keveredik.... *Lucos fejingatás*
És a megrontás ellen akkor én is biztatlak a Blaise/Hermhez :D így talán nem sodor magával a mugli népség :-D

*betakargatja Jujut :) és megsimizi Sziszát*

_________________
"Voldemort Nagyúr újra testet öltött" - de talárt nem ^^*
Kép
:x Dracoista papnő :x Halálfaló ügyosztályvezető :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 június 29 (szerda), 9:21 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 21:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Drága vagy, Juju :x ha lesz némi Papnői inspiráció, még meg is fontolom komolyabban :-Ą

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 június 29 (szerda), 9:20 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 23 (péntek), 13:49
Hozzászólások: 595
Tartózkodási hely: Dracii szívének a csücskében (L)
Szép jó reggelt mindenkinek! :) :-*

Kyram, köszönöm! :) Valamóban nagyon édes cica, egész addig amig fel nem mászik az ember lábán miközben mosogat. Mindegy is, egyéni próbléma :-)P

Shanon, jó hallani, minden rendben van tesóddal :) és szívesen olvasnék Hermione/Blaise párost :D *kiskuytaszemek*

Én is hulla vagyok, bár nem tudom miért, időben lefeküdtem. :-?

*szoborhoz bujik alukálni*

_________________
Büszke Dracoista papnő :x
Draco Qupidója hogy, a papnők és Harry szerelme olthatatlan legyen :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 június 29 (szerda), 9:13 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 21:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Wiiiii!

Jó reggelt :x olyan boldogságos vagyok :lol: most hívott föl a nővérem, hogy jól van, úgyhogy most már tutkón és nyugodtan mehetek hajtani #:-S :)
Kyra, találtan fanficneten szupi kis Blaise/Hermione ficeket... angolul :roll: . a héten még nem tudom beléjük vetni magam, de jövőhéten talán. és akkor megnézem, mire vagyok képes :D hátha összejön valami.

éjfélkor gratuláltam a barátomnak, én voltam az első :D aztán fél háromig dumáltunk (előtte 6-10-ig msn) most alig tudtam fölkelni @-) holnaptól pedig végig mugli leszek... egészen vasárnap délutánig, úgyhogy nem nagyon fogok erre járni :o

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 június 29 (szerda), 8:21 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2010 december 01 (szerda), 16:04
Hozzászólások: 3408
Tartózkodási hely: In my dreams
Loool, Caley :lol: Úgy látom megártott Neked az a gyönyörű MD fic, ahol James megalázza, földbe tiporja Alt, aki öngyilkos lesz, erre Scorp bosszút áll Jamesen... :lol: Akkor Polly Al, Te James, én pedig Scorp? Hmmm... fincsi kis szerepjáték ;) :)) , főleg azért, mert életben maradok és enyém lesz Harry :twisted: =))
/Megjegyzem az a fic szuper volt, és tudom, hogy senki nem mondhat semmit, de szerintem ez a töri Jessé ;) /

Ki hogy van? Nekem iszonyatosan fáj a fejem :(, sztem ettől a hülye időtől.

shanon,
megy a drukk ;), Szisza is Veled lesz, szóval, nem lesz gond :)

Lily,
már csak egy hét! :D Gondolom, nagyon be vagy sózva :). Kikkel mész? Jól emlékszem, hogy Macs is megy Veled és talán még Doo is?

Polly,
írnék én Blaise/Pollyt, de az a nagy helyzet, hogy Blaise az enyém, nem adom senkinek! :D Na, jó Neked igen, te megérdemled :x! *átengedi Blaise-t Pollyhoz* De aztán nekem nehogy totál kiszáradva küld vissza! :))

Robin,
tökjó, hogy találtálmelót! És ne bántson, hogy kislányként kezelnek, mert sajna az idő rohan, és gyorsan eljön az a nap, amikor szeretnéd, hogy újra fiatal legyél4 Hallgass a nagy öregre ;) :D. Soha nem baj, ha az embert fiatalabbnak nézik a koránál :)

Juju,
a cicád annyira édes azon a képen fészen! :x Nagyon cuki pofija van.

Na, mostt pusz mindenkinek, megyek ebéd beszerző körútra :). Legyetek rosszak!

_________________
Fórumszabályzat

Kép
Csillámnyusz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 június 28 (kedd), 20:34 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 21:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
drága vagy, köszönöm >:D< megyek, szét is nézek, hátha valami jó kis, cinikus sztorit is találok :D igen, nehéz újat alkotni, de nem lehetetlen ;) jó e-mail írást :)

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 június 28 (kedd), 20:26 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 17 (hétfő), 21:20
Hozzászólások: 1013
Tartózkodási hely: HP univerzum, Malfoy bolygó, Draco és Lucius ország között ingázva
shanon widow írta:
jaj, Polly, imádlak :x
nem kizárt, hogy majd egyszer fölkereslek... jelenleg csak olvasgatok :) próbálgatom, hogy csak nagyjából vagy teljesen értem-e mennyi az annyi :roll: amúgy meg... itt is ziherül tucatsztorikba botlok. lehet, érzékem van hozzá? :D bájitaltan óra, büntetőmunka, járőrözés a folyosókon... olyan kellene, ami kicsit eltérő. amit megéri magyarra fordítani... amolyan különleges^^ de majd idővel talán belebotlok :D


*beleburkolózik a szíves pusziba* olyan bújós hangulatban vagyok. =D

Hát sejtem, milyen nehéz lehet igazán jó sztorit találni, az a fandom is úgy tele van, mint a drarry. >< De amikor talál az ember valami igazán jót az szuper érzés. :) Majd ha már jobban benne leszel már úgyis tudod, hogy ki azok az írók akiknél érdemes keresgélni, stb., de addig hosszú az út. :/ Nem tudom, hol keresgéltél eddig, de az lj-t tudom ajánlani, és pl ezt az oldalt: http://dramione.livejournal.com/

itt tudsz írni ilyen kérős postot, amiben leírhatod, hogy milyen típusú sztorit keresel és már csak lesz olyan, amit tudnak neked ajánlani. :)

és egyébként erről eszembe jutott, hogy az addig oké, hogy holnaptól fordítani akarok, de az írónőnek még nem írtam mail-t... :lol: úgyhogy pótlok gyorsan. :D

_________________
Kép
$starDracoista Papnő - Slash Osztályvezető $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 június 28 (kedd), 20:13 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 21:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
jaj, Polly, imádlak :x
nem kizárt, hogy majd egyszer fölkereslek... jelenleg csak olvasgatok :) próbálgatom, hogy csak nagyjából vagy teljesen értem-e mennyi az annyi :roll: amúgy meg... itt is ziherül tucatsztorikba botlok. lehet, érzékem van hozzá? :D bájitaltan óra, büntetőmunka, járőrözés a folyosókon... olyan kellene, ami kicsit eltérő. amit megéri magyarra fordítani... amolyan különleges^^ de majd idővel talán belebotlok :D

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dracoizmus, avagy a keresztény vallás új ellenfele
HozzászólásElküldve: 2011 június 28 (kedd), 20:05 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 17 (hétfő), 21:20
Hozzászólások: 1013
Tartózkodási hely: HP univerzum, Malfoy bolygó, Draco és Lucius ország között ingázva
Caley! =)) bepippantok mindjárt a röhögéstől. =)) Elképzeltem, ahogy Kyra vesz egy ak-47est és utánam küldd, amiért kinyírtad a bétáját. =)) Jajj, komolyan, a könnyeim potyognak, túlságosan vizuális típus vagyok. :lol:

És hát igen, muszáj lesz most már találkozni! :) Majd a papnőtalin! ;) És drukkolok, hogy találj valami jó melót. :)

Jujum, igen, a hammer még Horatiót is szexissé teszi, nekem is azért kellene. :D

Shanon, ha találnál valami jót, amit lefordítanál, akkor szívesen segítek engedélykérő levelet gyártani. :) Igazából a lényeg, hogy fejezd ki az imádatod a művel szemben, és hogy mennyire lekötelezett lennél, ha megengedné, hogy lefordítsd. :) Persze kell neki mondani, hogy küldesz linket, ha feltöltötted, és hogy adsz linket az eredeti műhöz. Nagyon más nem is kell, igazából szerintem kb mindenki szívesen beleegyezik, hogy fordítsanak tőle, mert azért az eléggé kenegeti hájjal az ember máját, hogy olyan jónak találják a művét, hogy le akarják fordítani. :) Persze vannak kivételek, de ők csak erősítik a szabályt. ;)

_________________
Kép
$starDracoista Papnő - Slash Osztályvezető $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 11633 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 233  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség