Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 23 (kedd), 4:12

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 60775 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 1204, 1205, 1206, 1207, 1208, 1209, 1210 ... 1216  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 17 (hétfő), 20:29 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Gaby írta:
juhú vki köszönt! :P <:-P :-)V


juhú...ezt így szokták :D

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 17 (hétfő), 20:26 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
juhú vki köszönt! :P <:-P :-)V


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 17 (hétfő), 20:10 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Gaby írta:
hali! ebben a topikban fullra vadonatúj vagyok és gondoltam beköszönök emg midnen, hogy tudjátok, hogy iylen is vagy, hogy Gaby :D:D:D


Hali! :)

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 17 (hétfő), 19:59 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
hali! ebben a topikban fullra vadonatúj vagyok és gondoltam beköszönök emg midnen, hogy tudjátok, hogy iylen is vagy, hogy Gaby :D:D:D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 17 (hétfő), 19:25 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Csomó helyen, na jó, admindlanden olvasom, h mennyire utálják itt Zuttyot... Most kicsit én is berágtam rá. Nem a versei miatt, hát majd csak fejlődik, de... Lenyúlta a kritizálási módszeremet!!!! Olvasom a kritikákat....és jé...pont úgy kezdi, mint én....aztán egy másik versnél....itt is...

Lehet, hogy nem szándékos, de naaaa!!! :evil: :evil: :evil:
Miért kell ezt lenyúlni tőlem? *nem is kritizál jól, akkor miért akarná bárki is utánozni? még véletlenül is..*

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 17 (hétfő), 19:22 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Zsuhe írta:
Muki, légy erős, mert ezt meg kell tudnod! *képzeledben bele tuszkolja egy kényelmes karosszékbe, és mesélni kezd* Mosz nem arról van szó, hogy nem létezik a Mikulás, bár ezt is meg kellett egyszer tudnod! Ennél sokkal rosszabb! nem kertelek tovább: egy hétig nem voltam, nem hogy net, de még gép közelben sem!

Mennyivel jobban érzem magam! Muki, hívjak mentőt?? Vagy ide halottasszállító kell?


:?: :?: :?: :!: :!: :!:


A Mikulás..... NEM LÉTEZIK???? *mentem elájul* éééssss A Nyuszival mi a helyzet? Az is csak egy mese volt??? :(( :(( :(( Miért? Miért? MIÉRT? Többé nem hiszek a felnőtteknek *elméletileg 18..., de szellemileg alatta áll*

Hol voltál amúgy? Én sem voltam egy hétig itt, csak hébe-hóba néztem be.

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 17 (hétfő), 19:08 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Nagyon fontos bejelentkezés következik:


Egy ember visszamondta a tábort, ám már csak azután hogy leadtuk a végleges létszámot (naná, ha előtte lett volna az túl egyszerű lenne)...

Szóval:

1 fő ember még jöhet a Merengő Táborba


Aki jönni szeretett volna, de lecsúszott a határidőről itt az alkalom...

A tábor ára 5400 Ft, és ezen összeget kell majd nekem átutalni avagy személyesen odaadni a táborba...


A leggyorsabb jelentkező, aki biztosítani tud arról is hogy tuti jön és fizetni is fog, az velünk együtt élvezhet egy csodás hétvégét.

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 16 (vasárnap), 20:00 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 13 (hétfő), 20:10
Hozzászólások: 599
Muki, légy erős, mert ezt meg kell tudnod! *képzeledben bele tuszkolja egy kényelmes karosszékbe, és mesélni kezd* Mosz nem arról van szó, hogy nem létezik a Mikulás, bár ezt is meg kellett egyszer tudnod! Ennél sokkal rosszabb! nem kertelek tovább: egy hétig nem voltam, nem hogy net, de még gép közelben sem!

Mennyivel jobban érzem magam! Muki, hívjak mentőt?? Vagy ide halottasszállító kell?


:?: :?: :?: :!: :!: :!:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 13 (csütörtök), 12:05 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Hiii!!!! :D Hiányoztam?

Öh...izé...lehet, h nem akarom tudni a választ :roll: :D

Na mind1, szombaton irány a miskolci con! :D Waúúú

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 10 (hétfő), 17:04 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2006 június 23 (péntek), 7:39
Hozzászólások: 77
Tartózkodási hely: Egy sötét szobában, számban égő pipával, és egy könnyvel kezemben...Nechronomicon
Egyébként tényleg többen hiányolni fognak:D. (hadonászva magára mutat)

_________________
Kép
A legtöbb tan - rejtett tan, és célja nem az, hogy felszabadítson, hanem hogy korlátozzon. Ne kérdezd, miért. Vigyázz a "Hogyan?"-nal. A "Miért?" elkerülhetetlenül paradoxonhoz vezet. A "Hogyan?" az ok és hatás univerzumának csapdájába zár. Mindkettő tagadja a végtelent.

Frank Herbert - A Dűne Eretnekei: Az Arrakis Apokrifája


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 10 (hétfő), 14:20 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
tudod én vagyok heten, mint a gonoszok :twisted:
nem baj, anna akkor is sajnál, ha nem kell :lol: *büszke a magyaros mondataira*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 10 (hétfő), 14:14 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Anna írta:
Szegény muki-chan :cry: *nagyon sajnáljuk őt :cry: *


sajnáljuk? Többen vagy? :D

Azért nem kell sajnálni, de csak most jöttem meg, és megint mehetek.... :(

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 10 (hétfő), 14:06 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Szegény muki-chan :cry: *nagyon sajnáljuk őt :cry: *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 10 (hétfő), 14:04 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Anna írta:
UUUNATKOZOMMMMM!!!!
Valami téma,esetleg? (lehet, hogy ezt rossz helyre írom :lol: )Sőt...biztosan :D


20 perc múlve megyek el, és megint hiányolnom kell a merit egy hétig. :((

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 10 (hétfő), 12:56 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
UUUNATKOZOMMMMM!!!!
Valami téma,esetleg? (lehet, hogy ezt rossz helyre írom :lol: )Sőt...biztosan :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 10 (hétfő), 9:56 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Csak ugrattalak :-P

Nekem lassan mennem kell, még össze kell gyűjtenem pár biográfiát. Szerintem menj át a BMX Főhadiszállásba, ott több emberrel tudsz beszélgetni ;-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 10 (hétfő), 9:52 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Liona írta:
Heh, és még ki is nevet... *nodeilyet*


Szegény Liona, most durci lett :cry: De sajnálom... Főleg, hogy miattam :cry: Nah, így már jobb? :D :D =)) :-D :)) ;;) :-P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 10 (hétfő), 9:43 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Anna írta:
Nem kell bevágni a durcit :D :)) =))
Heh, és még ki is nevet... *nodeilyet*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 10 (hétfő), 9:36 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Nem kell bevágni a durcit :D :)) =))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 10 (hétfő), 9:22 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Anna írta:
Csak viccültem, no :D
Heh :-P

*duzzogva elmegy*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 10 (hétfő), 9:19 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Csak viccültem, no :D
Valamiért sejtettem, hogy nem tilos... =))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 10 (hétfő), 9:06 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Anna írta:
Hupsz, nem is tudtam, hogy oda tilos a belépés :oops: :-D :lol:
Nem is tilos :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 10 (hétfő), 9:03 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Hát igen... Még biztos fogok jópárszor =)) De nem baj, max nem rakok fel többet :lol:
Végre megkaptam Abmira össszest, ma kezdem olvasni =)) Csak nehogy fiatal kori röhögőgörcsben távozzak el...

Hupsz, nem is tudtam, hogy oda tilos a belépés :oops: :-D :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 10 (hétfő), 8:57 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Hát jajaj, de amint látom, még "zöldfülű" vagy, szóval még fogsz is idegeskedni.. :wink: Ja, és láttam, h benéztél az adminok felségterületére is...bátor ember :P

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 10 (hétfő), 8:43 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
muki-chan írta:
Na jó, nem tudom máshová írni, mert mindenhol csak off lenne.

Nem tudom, hogy ki hogy van vele...de életem egyik legnagyobb félelme, hogy bekerülök az adminlét fénypontjaiba valami hibás szöveggel. Már komolyan a rögeszmémmé vált... :? :? Totál ki vagyok akadva....Volt olyan, h azt hittem, ez az enyém, aztán szerencsére rájöttem, hogy nem :-D huh..azt a megkönnyebbülést... :wink:


Velem is lenni ugyanez :lol: Lassan agybajt fogok kapni, hogy mikor leszek benn én is :-( (örülne, ha nem így lenne) :lol: :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 10 (hétfő), 8:37 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Hah...jó reggelt! A börtön rácsain keresztül is szépen süt a nap :D

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 10 (hétfő), 8:34 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Jó reggelt mindenkinek :-D :-h

Zsuhe: fél 5-kor még nincs kicsit korai jó reggel? =)) *álmosan visszatrappol az ágyikójába* :))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 10 (hétfő), 3:23 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 13 (hétfő), 20:10
Hozzászólások: 599
Pálinkás, kakaskukorékolásos Jó Reggelt Merengősök!!!! :!: :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 09 (vasárnap), 23:29 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 13 (hétfő), 20:10
Hozzászólások: 599
Ja, pedig nem tudom mi bajuk volt! Valami olyasmivel volt a bajuk, hogy ordibálni kezdte a moziban, miszerint Dumledore élt, él és élni fog, hiába tűnt úgy, hogy Piton kinyiffantotta! De ez régi sztori, még január elején volt! :twisted: :twisted: :twisted:
Veled mi van?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 09 (vasárnap), 23:17 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Zsuhe írta:
Ja, most nem egy szép fehér kényszer zubbonyban csücsülsz, igaz? :lol: :-D


Honna tudtad? :O Amúgy különleges képességemnek köszönhetően a billentyűzet magától nyomódik le..és íme...ÍROK! Már csak olvasni kéne megtanulni.. :D

És veled mi a helyzet? Magánzárka?

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 09 (vasárnap), 23:14 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 13 (hétfő), 20:10
Hozzászólások: 599
Ja, most nem egy szép fehér kényszer zubbonyban csücsülsz, igaz? :lol: :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 09 (vasárnap), 23:08 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Csak hülyülsz? BE AKARTÁL CSAPNI? :D Nem vok ám idegbeteg... :P

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 09 (vasárnap), 23:07 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 13 (hétfő), 20:10
Hozzászólások: 599
Én NEM-VAGYOK-IDEGES! Nyugi, csak hülyülök! :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 09 (vasárnap), 22:57 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Zsuhe írta:
De nézd meg, mert nagyon jó!!!


Úristen... Izé...oké-oké..nyugi-nyugi... :wink:

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 09 (vasárnap), 22:57 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 13 (hétfő), 20:10
Hozzászólások: 599
De nézd meg, mert nagyon jó!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 09 (vasárnap), 22:52 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Zsuhe írta:
Azt hiszem nem sok! De kb. 1 - másfél hónapja láttam!


akkor meg se nézem... :?

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 09 (vasárnap), 22:47 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 13 (hétfő), 20:10
Hozzászólások: 599
Azt hiszem nem sok! De kb. 1 - másfél hónapja láttam!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 09 (vasárnap), 22:34 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Zsuhe írta:
Bár nem én vagyok Clair, de igen az abból van!! Ha még nem láttad, nézd meg! De legyen nálad *hüpp-hüpp* zsepi, mert *hüpp-hüpp* nagyon *hüpp-hüpp* szomorúúúúúú! :(( :(( :((


Ajajj..ne ijesztgess. semmi happy végén???

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 09 (vasárnap), 22:16 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 13 (hétfő), 20:10
Hozzászólások: 599
Bár nem én vagyok Clair, de igen az abból van!! Ha még nem láttad, nézd meg! De legyen nálad *hüpp-hüpp* zsepi, mert *hüpp-hüpp* nagyon *hüpp-hüpp* szomorúúúúúú! :(( :(( :((


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 június 26 (hétfő), 20:36 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Anonymous írta:
Tania voltam meg vagyok, de nem tudok bejelentkezni :cry:


:cry: :cry: :cry: cegény

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 június 26 (hétfő), 20:33 
Anonymous írta:
Én sem láttam még, de nagyon állatXXD

Tania voltam meg vagyok, de nem tudok bejelentkezni :cry:


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 június 26 (hétfő), 20:30 
Én sem láttam még, de nagyon állatXXD


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 június 26 (hétfő), 20:29 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Clair írta:
Lehet hogy régi, de én nem ismertem =D XD...ez kész...váh...ez fájt 8) (persze csak a legjobb értelembe) ^^ XDDDDDDDDDDDDDD


az avatarod az air-ből van? mondjuk még nem láttam, csak egy tipp...

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 június 26 (hétfő), 19:58 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 09 (péntek), 11:16
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: Álmaim
Lehet hogy régi, de én nem ismertem =D XD...ez kész...váh...ez fájt 8) (persze csak a legjobb értelembe) ^^ XDDDDDDDDDDDDDD

_________________
"Hát nem romantikus? A gondolat, hogy az igazi énem ott van a felhők között, csodálatosan hangzik. Képesnek lenni ellátni olyan messzire és közben minden olyan jelentéktelennek tűnik a földön és az ember képes felfedezni a mások iránti jóságot..." /Air- Misuzu/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 június 24 (szombat), 22:29 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
nyahm... Nemtom, h ezt hova írjam, szal ide pakolom. Egy barátnőm mutatta nekem a plakátot, leírom ide a szövegét, kissé politikai hangja van, szal ne kövezzetek meg.

Kép: Gollam

Szöveg: " Amióta ellopták a Drágaszágom
cúnya hobbitkák, rosszabbul
élek, mint négy éve ..."

100%-kal kevesebb GYűrű
50%-kal kevesebb halacka
70%-kal több hang a
fejeckémben....

=)) =)) Jó, tudom, elég régi, de én csak most értesültem róla...

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 június 23 (péntek), 11:46 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
muki-chan írta:
Andor írta:

Lionela február 5. 12:19-es hsz-ét nézd meg :D:D:D
Az én versem első versszaka :-Ą



ihihihi :-D

Hát ez jó... egyszer ráveszem magam és elolvasom az egészet^^

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 június 20 (kedd), 22:19 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Holnap nem leszek.. :cry: Ehehe...tudom, h nem fogok hiányozni, de azért pápá mindenkitől. :-D

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 június 19 (hétfő), 9:18 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Andor írta:

Lionela február 5. 12:19-es hsz-ét nézd meg :D:D:D
Az én versem első versszaka :-Ą



ihihihi :-D

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 június 19 (hétfő), 9:14 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 20 (csütörtök), 19:38
Hozzászólások: 216
muki-chan írta:
Andor írta:
Ja, az Adminlét fénypontjaihoz nem mindig rossz írásokat idéznek - bár zömmel azokat... Ha hiszitek, ha nem, egyszer egy versem első versszakát idézték, és nem azért mert olyan rossz volt - bár nem is azért, mert olyan jó :)


akkor miért? :-D


http://www.fanfic.hu/meriforum/viewtopic.php?t=18&postdays=0&postorder=desc&start=1100

Lionela február 5. 12:19-es hsz-ét nézd meg :D:D:D
Az én versem első versszaka :-Ą


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 június 19 (hétfő), 8:33 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Andor írta:
Ja, az Adminlét fénypontjaihoz nem mindig rossz írásokat idéznek - bár zömmel azokat... Ha hiszitek, ha nem, egyszer egy versem első versszakát idézték, és nem azért mert olyan rossz volt - bár nem is azért, mert olyan jó :)


akkor miért? :-D

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 60775 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 1204, 1205, 1206, 1207, 1208, 1209, 1210 ... 1216  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség