Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 23 (kedd), 4:12

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 60775 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 1203, 1204, 1205, 1206, 1207, 1208, 1209 ... 1216  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 11:23 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 19:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Hm... háááát... *suttogva félrevonja angyalbarátait, hogy megtárgyalják a dolgot*

Nem tudom... egyszer csak kinőttek a szárnyaim, és tisztán láttam mindent... (szemüveggel :D)

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 11:18 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
ehhehe...amúgy hogy léptél te elő angyalkává??

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 11:06 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 19:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Én is nemrég keltem :D

*az angyalok mélyen és sokáig alszanak* :D

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 11:03 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
jajdejóneked! bezzeg engem meg hajnali 8kor felvertek!!!! idióta versenypályázatot kellett cisnlánom :evil: :evil: raádásul nyáron!! tiszta kínzás! nembaj, nemsokára megyek strandolni jupppíííííí

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 10:57 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
mit vársz? nemrég keltem :D most meg csinálom az ebédemet :-P /gondolhatod, hogy milyen.../

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 10:25 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
jajde behalt itt midnen....

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 18 (kedd), 22:04 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Canis Maior írta:
Na, leragad a szemem, úgyhogy lelépek

Szijja :) Kedvenc költőm (csakazértis) :)



jó éjt , szép álmokat angyalka

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 18 (kedd), 21:53 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 19:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Na, leragad a szemem, úgyhogy lelépek

Szijja :) Kedvenc költőm (csakazértis) :)

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 18 (kedd), 21:46 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 19:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Angyalka lettem :)

O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-)

És most repes a szívem, mert találtam a ff.neten HDM-ficeket *imád rövidíteni*

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 18 (kedd), 21:39 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Canis Maior írta:
Oké :) Én meg angyalos avatart keresek :D

*kicsit sem lett megszállott az utóbbi 3 napban :))*


angyalost? miért is? *muki nem tudja..*

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 18 (kedd), 21:35 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 19:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Oké :) Én meg angyalos avatart keresek :D

*kicsit sem lett megszállott az utóbbi 3 napban :))*

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 18 (kedd), 21:32 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Canis Maior írta:
muki, te még maradsz? ;;)


aham, csak közben mangát olvasok, de ötpercenként, vagy gyakrabban felnézegetek :D

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 18 (kedd), 21:30 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 19:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
muki, te még maradsz? ;;)

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 18 (kedd), 21:29 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Jó éjt és szép álmokat. :)

ennyi volt

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 18 (kedd), 21:27 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
muki-chan írta:

oyasumi nasai Gaby-chan!

Have beautiful dreams! :)


nemtom mit írtál de bitzi vmi jó:D közi, és nekd is jóéjt:P

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 18 (kedd), 21:25 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
15! :^O najó csak decemberbe leszek annyi :oops: lehet, hogy ráérne később is de mivel még akarok vmikor angolbúl meg franciából is...
(öö..lehet, hogy most úgy tűnik, hogy talán fúmilyenstréber vok emrt általában ez a reakció, de pedig nemis:D!)

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 18 (kedd), 21:25 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Gaby írta:
hát nekem a hivatalos bétám egyben az uncsitesóm és egyik legjobb barátnőm, de inkább nem is igazán bétázunk csak mi vagyunk az elsők akik elolvassuk egymás műveit először :P ő egyébként csak fordít és cska nagyon ritkán van, hogy javaslok vmi mást

na én msot megyel szlíoleni (ill. előtte még olvasok egy kcsiit;)) mert álmos is vok meg holnap nagy munka vár rám reggel (:|
szóval gúdnájt midnenknek :D


oyasumi nasai Gaby-chan!

Have beautiful dreams! :)

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 18 (kedd), 21:23 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 19:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Gaby írta:
fúdeügyivagy! nekem meg vmi német köynvet kéne elolvanom augusztusig merthogy lassan esedékes lenne már egy nyelvvizsga, de még nem nagyon kezdtem hozzá :-S


Hány éves vagy? (Ha meg szabad érdeklődnöm?) Csak mert engem is mindenki azzal nyaggat, hogy mikor szándékszom végre nyelvvizsgázni 8)

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 18 (kedd), 21:22 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
hát nekem a hivatalos bétám egyben az uncsitesóm és egyik legjobb barátnőm, de inkább nem is igazán bétázunk csak mi vagyunk az elsők akik elolvassuk egymás műveit először :P ő egyébként csak fordít és cska nagyon ritkán van, hogy javaslok vmi mást

na én msot megyel szlíoleni (ill. előtte még olvasok egy kcsiit;)) mert álmos is vok meg holnap nagy munka vár rám reggel (:|
szóval gúdnájt midnenknek :D

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 18 (kedd), 21:22 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 19:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Nekem nincs bétám :) Illetve van: a skizofrén énjeim... Túl macerás lenne egy bétára várni, úgyhogy inkább nyolcszor is átolvasok egy adott fejezetet :-)

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 18 (kedd), 21:19 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
fúdeügyivagy! nekem meg vmi német köynvet kéne elolvanom augusztusig merthogy lassan esedékes lenne már egy nyelvvizsga, de még nem nagyon kezdtem hozzá :-S

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 18 (kedd), 21:19 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Hajrá emberek, nekem nuku nyelvérzék, de nektek ezrrel drukkolok!

Hehh..most eljátszottam az ötlettel... Tök jó lenne bétázni a fordításotokat. Nah..mondja ő, aki magától semmit sem bír rendesen megcsinálni. Mármint neke is van bétám, ha prózáról van szó. DE én hülye, csak az Árnyak őre után akadtam rá...szal az még ilyen kis nem jó sztori, tele hibával :(

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 18 (kedd), 21:17 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 19:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Tök pojjén, már félig lefordítottam magyarra egy angol Tolkien-meséskönyvet, tök rövid, de ari :) Amerikai rokonoktól kaptam :)

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 18 (kedd), 21:13 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
Canis Maior írta:
Angolul? :D Én fordítani szeretek bármit, angolról magyarra, de már tervezek egy - kizárólag hobbiszinten történő - magyarról-angolra fordítást is :) Persze csak prózai művet :)

Álmodik a nyomor :)


wow! hajrá...én igazából elég gyatrán tudok angolul, tehát ha fordításról van szó akkor inkább német...(hm..annyira nem elcsépelt ötlet...persze az éltbe nem publikálnám...:D)

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 18 (kedd), 21:10 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 19:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Angolul? :D Én fordítani szeretek bármit, angolról magyarra, de már tervezek egy - kizárólag hobbiszinten történő - magyarról-angolra fordítást is :) Persze csak prózai művet :)

Álmodik a nyomor :)

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 18 (kedd), 21:08 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Gaby írta:
hát a vers írással énis hadilábon állok (olvasni se olvasok sokat) de inlkább rímeljen minr ne, csak azért nem kell túlerőltetni (de ha jól csirpelik a verebek neked nicsnenek iylen problámáid, muki-chan :D)


ahh...dehogynem!!!! Csak addig nem javítok a verseimen, amíg nem szólnak miatta. :-P

Eddig asszem három versembe piszkáltam bele jobban, kritika miatt, de igazuk is volt. Csak addig minek javítsam, amíg más nem látja ugyanígy.

Canis: mostanában én sem írok már :D Akarok írni egyet angolul, de nem akar összejönni, sztem sima egyszerű jelent fogok csak használni, mert naon béna vok ám :D

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 18 (kedd), 21:05 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
hát a vers írással énis hadilábon állok (olvasni se olvasok sokat) de inlkább rímeljen minr ne, csak azért nem kell túlerőltetni (de ha jól csirpelik a verebek neked nicsnenek iylen problámáid, muki-chan :D)

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 18 (kedd), 21:02 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 19:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
muki-chan írta:
Amúgy én el sem tudnám képzelni, hogy olyat írjak, ami nem rímel, de én konzervatív vagyok :-P


Én meg azt nem tudom elképzelni, hogy verset írjak. Melyik a jobb? :-P

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 18 (kedd), 21:01 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Gaby írta:
fú az erőltetett rímektől énis kivagyok...és miért nem értik eg az emberek, hogy attól még nem lesz normális rím, ha az utoló magánhangzól ugyanazok?...meg miért ragaszkodik midneki ahhoz, hogy hátha már verstírunk akkor feltátelnül rímelnie kell emrt anélkül nem vers a vers... :?



Nem ezt mondtam, mondom, olvastam nem rímelő, de naon jó verseket is. Csak az a bajom, hogy valaki a félig rímelő, félig meg nem rímelő versre rámondja, hogy ez egy szabadvers. Pedig sztem csak nem gondolkozott rajta eleget.

Amúgy én el sem tudnám képzelni, hogy olyat írjak, ami nem rímel, de én konzervatív vagyok :-P

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 18 (kedd), 20:58 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 19:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
muki-chan írta:
olvastad te Sayolle, toi vagy Steve verseit?


Még nem, de biztosan nagyon jók ők is. Majd megtekintsük :)

Amúgy Petőfinek van egy Orbán című "verse", ami kábé 12 soros, és csak az Orbán-orrán rímpár szerepel benne. Az első sora valami ilyesmi:

Komor, mogorva férfiú volt Orbán,
Bár vidám hajnal pirult az orrán.


És ez Petőfi. Értitek? PETŐFI!!!!! =))

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 18 (kedd), 20:54 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
fú az erőltetett rímektől énis kivagyok...és miért nem értik eg az emberek, hogy attól még nem lesz normális rím, ha az utoló magánhangzól ugyanazok?...meg miért ragaszkodik midneki ahhoz, hogy hátha már verstírunk akkor feltátelnül rímelnie kell emrt anélkül nem vers a vers... :?

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 18 (kedd), 20:37 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Canis Maior írta:
Na, hát az a halálom, hogyha valaki ilyen rendszertelen verset ír. Elkezdi pár marha jó rímmel, aztán nyilván kihogy az ötletekből, és béna, ritmustalan rímekkel akarja kibökni a szemem. Attól a falon vagyok.




Hát ja! Ettől vagyok én is a falon!!!!!!!
:evil: :evil: :evil: Ezért szoktam kiakadni az olyan válaszokon: hogy ez csak úgy jött vagy nem gondolkoztam rajta.. Na, de nem mondom el még egyszer, mert grr..... :evil: :evil:

Amit meg a végén írtál..olvastad te Sayolle, toi vagy Steve verseit? Szerintem ők hárman a csúcsok!!!!!!!! /nekik nem is írok gonoc kritikát :wink: /

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 18 (kedd), 20:35 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 19:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Na, hát az a halálom, hogyha valaki ilyen rendszertelen verset ír. Elkezdi pár marha jó rímmel, aztán nyilván kihogy az ötletekből, és béna, ritmustalan rímekkel akarja kibökni a szemem. Attól a falon vagyok.

Amúgy szerintem te vagy a Meri egyik legtehetségesebb költője :) >:D<

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 18 (kedd), 20:29 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Canis Maior írta:
Én egyszerűen imádom a verseidet, amik úgy jók, ahogy vannak! Igaz, még nem mindegyiket olvastam el...

Viszont ki az a *fütty*, aki még mindig azt hiszi, hogy egy versnek tökéletesen kell rímelnie, különben szar? Nagy az isten állatkertje...

*fenyegetően lebegteti a szárnyait*


ŐŐŐ....én azt hiszem :D Na jó, engem nem ez zavar. Illetve nem pont így. Sokan vannak úgy, hogy elkezdik rímelve, aztán egy-két helyen megbontják, gondolván: Jól van az úgy is. De engem ez zavar! Vagy rímeljen rendesen, vagy sehogy se! Én már csak ilyen rendszerető emberke vagyok. Olvastam rímtelen, de iszonyat jó verseket is itt merin, szóval azért én is tudom, hogy a verset nem a rím teszi verssé. :-P


Izé.... én egy szóval sem beszéltem a saját verseimről... :oops: Az egészen más téma...meg...izé...*pirul, mint állat*... köcönöm cépen *ölelgelgeti Canist*

AMúgy meg...csak azt akartam mondani, hogyha valaki kritikát kér, akko legalább gondolkozzon el rajta, ne azt írja nekem válasznak, h neki így tetszik, és úgy sem fog változtatni rajta. Én is megtettem, ha indokoltnak láttam! :evil:

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 18 (kedd), 20:28 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
Canis Maior írta:
Gaby írta:
oké de a lényeg akkor is ugyanaz s ez most szóljon minden nemválaszolokakritikára embernek: a kritikákra márpedig válaszolni kell *komoly képet vág, mint aki nagy-nagy bölcsességet mondott*


Alátámasztja a Nagy Bölcsességet :D

Nekemnek van egy paródiám, amire rohadt sok kritixet kaptam rövid időn belül, úgyhogy mindre egyszerre válaszoltam - igen, magamnak írtam be a kritikák közé, de kiemeltem, aláírtam, satöbbi...

*angyalka nem csal*


hm..okos megoldás! (a tomi kristály :D)

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 18 (kedd), 20:21 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 19:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
muki-chan írta:
....


Én egyszerűen imádom a verseidet, amik úgy jók, ahogy vannak! Igaz, még nem mindegyiket olvastam el...

Viszont ki az a *fütty*, aki még mindig azt hiszi, hogy egy versnek tökéletesen kell rímelnie, különben szar? Nagy az isten állatkertje...

*fenyegetően lebegteti a szárnyait*

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 18 (kedd), 20:15 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Canis Maior írta:
*angyalka is kifejti véleményét*

Aki megnézi az én kritikáimat, azt láthatja, hogy nem mindegyikre tudok értelmesen válaszolni. Ha valaki hosszan kifejti, hogy miért jó/nem jó, arra én is hosszabban reagálok. De ha azt írja, hogy "ez tetszik, folytasd hamar", csak annyit tudok odabiggyeszteni, hogy "köszi, örülök, hogy ez a véleményed". De azért azt odaírom, hogy lássa, örülök a kritikának :)

*angyalka befejezte*


DE ez az! Én mindig igyekszem hosszabb kritikát írni. Oké, 90%-ban válaszolnak is...de azért akadnak kivételek. Azt bírom, amikor valaki a fejemhez vágja, h ez csak úgy jött, nem gondolkozott a rmeken, meg ilyesmin, csak ki akarta írni magából...
Oké, az tökéletes neki, de nem ide! Gondolhatná, hogy akadnak olyan gonosz kritikaírók, mint én, akik belekötnek, ha rossznak látják. :evil:

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 18 (kedd), 20:13 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 19:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Gaby írta:
oké de a lényeg akkor is ugyanaz s ez most szóljon minden nemválaszolokakritikára embernek: a kritikákra márpedig válaszolni kell *komoly képet vág, mint aki nagy-nagy bölcsességet mondott*


Alátámasztja a Nagy Bölcsességet :D

Nekemnek van egy paródiám, amire rohadt sok kritixet kaptam rövid időn belül, úgyhogy mindre egyszerre válaszoltam - igen, magamnak írtam be a kritikák közé, de kiemeltem, aláírtam, satöbbi...

*angyalka nem csal*

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 18 (kedd), 20:04 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
oké de a lényeg akkor is ugyanaz s ez most szóljon minden nemválaszolokakritikára embernek: a kritikákra márpedig válaszolni kell *komoly képet vág, mint aki nagy-nagy bölcsességet mondott*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 18 (kedd), 19:51 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 19:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Én egy idő után feldobom a kösziket. Hol köszönömöt írok, hogy thank you-t, hol valami egészen mást...

*szereti a változatosságot*

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 18 (kedd), 19:50 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
hát énis kábé, mert még egy köszi is jobb mint a semmi (jó néha kcsiit monodton hogy köszi köszi köszi köszi köszi de legalább a kritikaíró tudtára adom, hohgy oké veszem az adást, láttam mit írtál)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 18 (kedd), 19:47 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 19:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
*angyalka is kifejti véleményét*

Aki megnézi az én kritikáimat, azt láthatja, hogy nem mindegyikre tudok értelmesen válaszolni. Ha valaki hosszan kifejti, hogy miért jó/nem jó, arra én is hosszabban reagálok. De ha azt írja, hogy "ez tetszik, folytasd hamar", csak annyit tudok odabiggyeszteni, hogy "köszi, örülök, hogy ez a véleményed". De azért azt odaírom, hogy lássa, örülök a kritikának :)

*angyalka befejezte*

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 18 (kedd), 19:42 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
muki-chan írta:
Grr...... van, aki szinte könyörög egy kritikáért, más meg.. Grr.... :evil:

Na jó, szal arról van szó, hogy én általában nem vállakozom regények, vagy bármi hosszú elolvasására, ezért a versekhez szoktam kritikát firkantani. És vannak egyesek, akik sose válaszolnak és...grrrrrrrrrrrrrr :evil: :evil: :evil: :evil:


fú én azt úgy utálom ha vki nem válaszol. itt könyizik midnenki össze--visza kritikáért én nagy erőfeszíések közepette leírom a véleményem, van aki meg arra se mélet, hogy odanyomjon egy köszit.
én verseket nem igazán szokta olvasni, meg mostanában a regényekről is leszoktam. az utóbbi időbe csak jó kis slasheket olvasok :twisted: de mostanában már arról is kezdek leszokni...inkább olvasoim az angyalok és démonokat :D

Canis Maior, üdvözlet eme beszélgetésre szánt topciban én is nemrég óra vaygok itt :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 18 (kedd), 19:20 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 19:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Jéééé, itt még nem jártam!

*bizonytalanul körbenéz Offtopikéknál*

Jó helynek tűnik...

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 18 (kedd), 19:19 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Grr...... van, aki szinte könyörög egy kritikáért, más meg.. Grr.... :evil:

Na jó, szal arról van szó, hogy én általában nem vállakozom regények, vagy bármi hosszú elolvasására, ezért a versekhez szoktam kritikát firkantani. És vannak egyesek, akik sose válaszolnak és...grrrrrrrrrrrrrr :evil: :evil: :evil: :evil:

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 17 (hétfő), 22:24 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Én is tudom, hogy én ki vagyok, ez már haladás!

*még egy nagy ölelés* >:D<

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 17 (hétfő), 21:27 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
igen mert jön a vérfrissítés jómagam személyében :P (a vérfrissítés most kcisit unatkozik ezért benyomul midnen féle olyan topicokba is ahol eddig még nem járt :D)

muki-chan: én tudom én ki vagyok azt még nem hogy te kivagy de jólesett ez a nagyölelés :P >:D<


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 17 (hétfő), 21:19 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 07 (kedd), 7:18
Hozzászólások: 380
Tartózkodási hely: Szeszprém
Ilyet se láttam mostanában :shock: Él az OFF topik :shock:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 17 (hétfő), 21:17 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Gaby írta:
áh csak az utóbbi időben eluralkodott rajtam a kissebbségii érzés :P:P


:shock:

Nóóó! Most perpill nemtom, h ki vagyol, de tudod mit? *nagy ölelés* >:D<

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 17 (hétfő), 20:40 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
áh csak az utóbbi időben eluralkodott rajtam a kissebbségii érzés :P:P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 60775 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 1203, 1204, 1205, 1206, 1207, 1208, 1209 ... 1216  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség