Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 23 (kedd), 4:10

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 60775 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 1202, 1203, 1204, 1205, 1206, 1207, 1208 ... 1216  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:35 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Anna írta:
Ha Lina nem teszi fel, majd akkor én :twisted:
Ki vagy? Mi vagy? Honnan vagy? Hobbid? Zenei stílus? írsz fanfiksönöket? ha igen, milyet? ha nem, miért nem? milyen fanfiksönöket szeretsz? (ezek az én kérdéseim :twisted: )

+ Mi a kedvenc tantárgyad? Tokio Hotelt szereted? Kutya vagy macska? Fehér vagy vörösbor (XD) ? Kedvenc évszak?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:34 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
Anna írta:
Ha Lina nem teszi fel, majd akkor én :twisted:
Ki vagy? Mi vagy? Honnan vagy? Hobbid? Zenei stílus? írsz fanfiksönöket? ha igen, milyet? ha nem, miért nem? milyen fanfiksönöket szeretsz? (ezek az én kérdéseim :twisted: )

oké:d
ez már így pörgös eksönös...király:D

Gaby vagyok (némely fórumokon Gabrielként tűnök fel. látszólag normális ember vagyok egyébként meg vámpír meg véla-varázslókeverék, ősi mardekár-leszármazott , meg jedi meg amúgy voldemort huga meg különböző dolgoknak a nagy fanja)
honnan vagyok? miskolcról:D
hobbim mostanába: hogy nem szakadok a gépről, kivéve ha olvasok v tvzek meg biciklizni is szoktam meg talizni a barátokkal..meg msnezni:D
szinte midneféle zenát szeretk de inkább olyan népszerűtt..de tulképp majdnem akármi jöhet
írok fanfiksönöket és van közte slash is meg vicces is emg olyan nagyterem fél de az regény és lusta vok továbbirni
imádom a slaht meg véletlenszerűen kiválasztok néhány ficet és elolvasom...elég bőbeszédű voltam (nah msot pótolok, hogy addig amíg én fostam ittt a szót, miket beszéltetek itt...)

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:28 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Ha Lina nem teszi fel, majd akkor én :twisted:
Ki vagy? Mi vagy? Honnan vagy? Hobbid? Zenei stílus? írsz fanfiksönöket? ha igen, milyet? ha nem, miért nem? milyen fanfiksönöket szeretsz? (ezek az én kérdéseim :twisted: )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:26 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
nah egy kis lockhartozás: szavazzatok a topicomba amit tök frissen pár perce nyitottam:D

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:25 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Gaby írta:

*megvilágosodik* éééééééééértem:D köszke:.p$!

jah és ájem meg 15 de egy kcisit öregítek magamon mert én cska decemberbe leszek anniy...
(ha 2 hét mulva elfejelteném: boldog zsülinapot:D <:-P


hihi, én is öregítek magamon :)
köszönöm :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:25 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
Anna írta:
Liona írta:
Gaby írta:
korotok?:D
16,5 vagyok :P December 24-én születtem, dejónekem :twisted:


betlehemben születtél? =))

Lina, Gabyt miért nem faggatod ki, mint tegnap engem? :twisted:

hú kezdek félni ...
én emg amúgy pont egy héttel kari előtt szal 17én :D

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:24 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
Liona írta:
Gaby írta:
Lio te pedig ne írj ficet msot
Liona magyaráz című rovatunk következik, mielőtt Lionela meglátja a hszt.

Naszóval...

Az én beceneven Lina :D

Lionelát szoktuk Lionak hívni :D

Csak a félreértések - amik már voltak XD - elkerülése végett ;-)


*megvilágosodik* éééééééééértem:D köszke:.p$!

jah és ájem meg 15 de egy kcisit öregítek magamon mert én cska decemberbe leszek anniy...
(ha 2 hét mulva elfejelteném: boldog zsülinapot:D <:-P

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:23 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Liona írta:
Gaby írta:
korotok?:D
16,5 vagyok :P December 24-én születtem, dejónekem :twisted:


betlehemben születtél? =))

Lina, Gabyt miért nem faggatod ki, mint tegnap engem? :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:22 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Gaby írta:
korotok?:D
16,5 vagyok :P December 24-én születtem, dejónekem :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:21 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Gaby írta:
Lio te pedig ne írj ficet msot
Liona magyaráz című rovatunk következik, mielőtt Lionela meglátja a hszt.

Naszóval...

Az én beceneven Lina :D

Lionelát szoktuk Lionak hívni :D

Csak a félreértések - amik már voltak XD - elkerülése végett ;-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:21 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
áj em 15 (14nap múlva) :D end yú?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:20 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
Liona írta:
Gaby írta:
merthogy asse tudja mi az a meri....
Én anyám azt se tudja, hogy tudok történeteket írni... meg hogy már írtam is XD

ennyit a szülői gondviselésről :D
jah amúgy ha nem iletlenség meg midnen: korotok?:D

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:19 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Gaby írta:
Anna írta:
akkor csináljunk valami témát :D

Gaby, te jössz táborba?

nem megyek *földönfetrengősbömbölős szmájli cska msot nem találok olyat* anyum nem engedett el..merthogy asse tudja mi az a meri....


ez érdekes :shock: nekem sem tudja mi az a meri, még is simán elengedett :D és ezért most még jobban szeressük őtet :))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:19 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
áááááááááááh szegény gyomrom:( Lio te pedig ne írj ficet msot mert msot itt bizony nagy komoyl témákról beszélgetünk...hosszú még az éjszaka, lesz időd bőven:P

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:19 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Gaby írta:
merthogy asse tudja mi az a meri....
Én anyám azt se tudja, hogy tudok történeteket írni... meg hogy már írtam is XD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:18 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Gaby írta:
az a helyzet, hogy éhes vagyok...pedig ma viszonylag még sokat is ettem (2 szendvics, 2szelet kenyér, sültkrumli meg 2 gomóc fagyi..jah emg egy túrórudi..vagyis 2:D)


:shock: én tojásosnokedlit ettem ebédre meg valami gombás húst vacsira :D
Jó étvágyat, ha esetleg ennél :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:17 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
Anna írta:
akkor csináljunk valami témát :D

Gaby, te jössz táborba?

nem megyek *földönfetrengősbömbölős szmájli cska msot nem találok olyat* anyum nem engedett el..merthogy asse tudja mi az a meri....

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:16 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
az a helyzet, hogy éhes vagyok...pedig ma viszonylag még sokat is ettem (2 szendvics, 2szelet kenyér, sültkrumli meg 2 gomóc fagyi..jah emg egy túrórudi..vagyis 2:D)

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:16 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
akkor csináljunk valami témát :D

Gaby, te jössz táborba?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:15 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Ehh, nekem még ficet kellene írnom... *tanácstalanul pislog*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:15 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
hát sztem simán elbarmolunk itt vagy 1000 hsz-t:D már ígyis egy csomónál játunk...ahhoz képset, hogy szinte nicsn is téma :P

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:14 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Gaby írta:
áh pillanatok alatt behozozd azt a kis lemaradást:D még pár ilyen kis értelmes és tartalms bezsélgetés és ugrásszerűen előrekerülünk :D


Hát igen...:D akkor kezdjünk is hozzá =)) =))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:14 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Gaby írta:
még pár ilyen kis értelmes és tartalms bezsélgetés és ugrásszerűen előrekerülünk :D
Követeled a trónt, mi? Ahhoz 4000 hsz kell :D Még én is le vagyok maradva XD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:13 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Anna írta:
én a 61. vagyok :roll: kicsit messze a 3-tól... eléggé :D
De csak egy icipicit :D Én is így kezdtem ^^

Meg itt átlag jó a társaság, csak néha alkalmazkodni kell :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:12 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
áh pillanatok alatt behozozd azt a kis lemaradást:D még pár ilyen kis értelmes és tartalms bezsélgetés és ugrásszerűen előrekerülünk :D

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:12 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Liona írta:
Anna írta:
nah, valami téma esetleg? :D
Ugyanmár, minek azt? :D Így is el lehet beszélgetni :D


No, akkor beszélgessünk így :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:11 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
én a 61. vagyok :roll: kicsit messze a 3-tól... eléggé :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:11 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Anna írta:
nah, valami téma esetleg? :D
Ugyanmár, minek azt? :D Így is el lehet beszélgetni :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:09 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
Liona írta:
Gaby írta:
ajó, ha így veszsük nekem te is újonc vagy :D:D
Pedig nekem van fórumon a harmadik legtöbb hszem :D

Csak én a másik két topicba szoktam írni, mint ahogy a legtöbben ^^


én emg a nyolcvanvalahanyadik vok a sorban :D az már majdnemj olyan mint a 3. :P

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:08 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
nah, valami téma esetleg? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:08 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Gaby írta:
ajó, ha így veszsük nekem te is újonc vagy :D:D
Pedig nekem van fórumon a harmadik legtöbb hszem :D

Csak én a másik két topicba szoktam írni, mint ahogy a legtöbben ^^


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:08 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
tualjdonképpüen tényleg újonc vagyok még mert alig ismerket senkitse *hüpp* nodesebaj! az idő azt is meggyógyítja:D meg a sok fórumozás :P

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:06 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
ajó, ha így veszsük nekem te is újonc vagy :D:D (egyébként legtöbbször még mindig annak érzem magam...pedig nem kéne, vagy igen?)

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:06 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Liona írta:
Vííííííííí, újoncok! :D Na jó, Anna annyira már nem :D Vagyis számomra nem :D Szal értitek :D


No végre valakinek nem vagyok annyira újonc!!! :D :D :D

Szia Liona! :-h


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Anna 2006 július 19 (szerda), 20:06-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:05 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Vííííííííí, újoncok! :D Na jó, Anna annyira már nem :D Vagyis számomra nem :D Szal értitek :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:05 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
tyűha, még jó, hogy ez egy hivatalos offtopic :D
najó msot írok vmi értelmest...de komolyan...ööö...már itt van a nyelvemen...mevan:D nagy bölcsesség: Draco dormiens nunquam titillandus :D

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:03 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
öööööö... de... nekem így is jó...öööööööööö asszem :D :D :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:02 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
öööööööööö....*mélyen elgondolkozik* ööööööööööööööö............ööööööööööööööööööööööö (így nem jó? :D:D:D:D:D)

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:00 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
:D :D :D no és, hogyan törjük meg ezt a kongó ürességet? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 19:58 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
<:-P <:-P (juj msot inkább nem is mondom, hogy erről egy kriszrudi szám jutoott eszembe :-SS ) :D

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 19:53 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Gaby írta:
najó megint nagy kongás úgyhogy most megtötöm a csendet remélem hamarosan töri velem vki :D


no, majd én megpróbálom veled megtörni :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 19:48 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
najó megint nagy kongás úgyhogy most megtötöm a csendet remélem hamarosan töri velem vki :D

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 13:26 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 14 (kedd), 21:03
Hozzászólások: 310
Tartózkodási hely: Budapest
Értem =)

_________________
.avatar. by me.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 13:18 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Lexy írta:
OKs, scak gyere fel msnre kedvenc páciens =D


:-( az most nem fog menni, perceken belül elhagyom a házat...kaptam egy kis kimenőt a dokiktól.... :twisted:

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 13:17 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 14 (kedd), 21:03
Hozzászólások: 310
Tartózkodási hely: Budapest
OKs, scak gyere fel msnre kedvenc páciens =D

_________________
.avatar. by me.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 13:16 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Lexy írta:
=D én Lexy vagyok, a bölcs angyal aki mindenkinek útmutatást és gyógyulást biztosít. =D


gyógyulást? Please.. I have elmebaj :D

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 13:08 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 14 (kedd), 21:03
Hozzászólások: 310
Tartózkodási hely: Budapest
=D én Lexy vagyok, a bölcs angyal aki mindenkinek útmutatást és gyógyulást biztosít. =D

_________________
.avatar. by me.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 12:57 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Lexy írta:
* is angyalka =)


szervusz másik angyalka :D DE hozzád jobban illik a Lexy, az olyan aranyos.. Bát..hmm... először Lassie jutott róla eszembe :-P

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 12:16 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 14 (kedd), 21:03
Hozzászólások: 310
Tartózkodási hely: Budapest
* is angyalka =)

_________________
.avatar. by me.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 12:09 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
:D jó reggelt Tenshi-chan :) Asszem így foglak hívni, Canis, ez jobban tetszik. :-P

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 60775 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 1202, 1203, 1204, 1205, 1206, 1207, 1208 ... 1216  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség