Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 23 (kedd), 5:58

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 60775 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 1201, 1202, 1203, 1204, 1205, 1206, 1207 ... 1216  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 9:03 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
Anna írta:
Köszi jól, 1 órája ébredtem meg.


miért írtad azt h "ébredtem meg"? ez tökre idegesítő :P mármint..nemtudom..olyan fura, mert nincs is ilyen kifejezés...és...izé... :-D zavar :-D ááááááá :-D
najó most már tényleg megyek.... majd olyan fél12 körül megint itt vagyok és boldogítok mindenkit, aki rászorul, meg azt is aki nem :D

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 8:59 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
No, szóval egyedül maradtam :( Nem baj, majd elbeszélgetek magammal:D

Hogy vagy?
Köszi jól, 1 órája ébredtem fel. Te?
Mit én?
Te hogy vagy?
Én remekül. Ez különös, én is egy órája ebredtem fel... És nem is vagyok álmos
Tényleg? Nahát mert én sem
Sziasztok! beszállhatok a társalgásba?
Persze, gyere csak
Én is én is!!
Gyere nyugodatan...

... :roll: a beszélgetés többi részét nem írom le, mert unalamasan telt... :roll:


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Anna 2006 július 20 (csütörtök), 9:03-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 8:55 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
hát úgyis mennem kell mindjárt mert 10kor van ürám és még fel kell öltözni meg ilyenek...ígyis késni fogok pár percet de az úgyse számít...ittvan a tanár pár házzal arréb...

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 8:54 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Szülők nincsenek otthon, aludj egyett :D
Nekik csak annyit kell mondani, hogy HP elolvasása közben elnyomott az álom... Simán aludhatsz még =)) =)) =)) =))

Habár inkább ne, mert egyedül maradok :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 8:52 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
tökre álmos vagyok mert fél3kor feküdtem le... :-( *nem szereti ha keveset tud aludni*

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 8:50 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
kitaláltam a tökéetesm megoldásdt! bedobom a szomszédos erdőbe a kukát a szeméttel együtt és zat modnogm, hogy jöttek a földönkívüliek és elvittéék a kukánkat mert olyan széáp kék....mé örülni is fognak,hoyg nem negem vittek el:D

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 8:48 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
=)) =)) =)) =)) látom magad is rájöttél a megoldásra :)) :)) :)) :))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 8:47 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
ó perzse majd beledugom a zsebembe, mi? tényleg nem veszi észre senki:D vagy elhitetem szüleimmel, hogy "óhát, nemlátod? ez a kuka tök üres! mi? milyen szemét? én nem látok semmiféle szemetet...mi az a szemét egyáltalán?"

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 8:43 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
=)) =)) =)) =)) dehát én nem gúnyolódok :)) :))
=)) =)) a szemetet, meg rejtsd el valahol =)) =)) =)) *már megint kezd hülyébb lenni...*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 8:41 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
nagyon vicces! nem illk már sanyarú sorsán gyúnyolódni, oké?!
különben is parázok, mert ki kellett tennem reggel a kukát, csak lehet, hogy már elmentek a kukások és akkotmeg otmarad még egy hétig az a tök sok szemét!!!
jajistenem mcisnáljak
:D

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 8:39 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Akkor most nem fórumozunk [-(
Inkább tanuljál =))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 8:37 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
detto:D muszáj volt beállítanom ébresztőre, mivel 10kor lesz németórám ás a házim meg nem nagyon van kész :P most is itt ülök még pizsibe és azzal szenvedek...

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 8:30 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Szija Gaby!

Én telcsi csörgésre ébredtem :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 8:17 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
jó reggelt midenkinek aki volt olyan ügyes, hogy magától felkelt ilyen kora hajnalban...nemúgy mint én, aki kényszerből keltem

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 22:51 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
hát úgy rendszerezni kell a dolgokat :D az is rend...
de msot asszem megyek lefeküdni moert holnap németórám lesz és még meg kell csinálnom a házit

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 22:16 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
:shock: csak úgy megkérdezem, hogy az, hogy kiírod a rangokat, mióta rendmánia?? :))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 22:12 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
nemotm:D néha rámjön ilyen "rendmánia" :lol: (kivéve persze ha takarítani kell)

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 22:08 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
teatyajóég =)) =)) =)) =)) =))
és ez mégis mire jó? =)) =)) =))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 22:06 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
úgy imádom a Dr.house zenéket. ezis tökjó ami smot emgy

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 22:06 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
pár nappal ezelőttt azzal ütöttem el a z időt, hogy öszeállítottam, hogy milyen sorendbe jönnek a rangok, most meg azon avgyok hogy odaírjam a határokat:D

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 22:05 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
hihi :D látszik :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 22:04 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
meg tökre helytelenül és figyelmetlenül írni :P

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 22:04 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
jéé téneg...hátigen ahjlamos vagyok néha egy-két szó fölött átsiklani :oops:

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 22:02 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
140hsz-óta

21:38 óránál, már meg is írtam neked, ebben a topicban =)) =)) =))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 22:01 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
*pislog* úristen! lemradtam a saját tollforgatóvá válásomról :shock: :shock: tejóég én azt hittem h 150től leszek az én csak a hsz-számot néztem... mióta vok az? :-D

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 21:58 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
csak úgy halkan megjegyzem, hogy már az vagy... régóta =)) =)) =))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 21:57 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
húúú gratulálok!:D én emg nemsokára tollforgató leszek...most ép arra pályázok...mennyi a határ?

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 21:56 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
:shock: :shock: fanficbúvár lettem!!! :shock: :shock: =)) =))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 21:55 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
én is house-t nézek!! :D :D :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 21:51 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
naná! bár még mindig egy nyomorult pályázatot kéne cisnálnom dehát.... most épp dr. house van meg itt a fórum is, hát akkor meg mdinek pályázatot írni? :D

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 21:50 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Igen, én itt vagyok! :D
Megteszem én is??? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 21:44 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
váhá visszatértem! :D és igen miskolvi vagyok ás büszke vagyok rá! *körbepislog* van még itt vki ugye?

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 21:02 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Szia :-h


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:59 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Anna írta:
Szija!

Gaby elment:( de lehet, hogy visszajön


láttam, de ha visszajö, majd elolvasa..
Jajj, neked is szia :D

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:58 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Szija!

Gaby elment:( de lehet, hogy visszajön


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:57 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Gaby...miskolci vagy? *örül, ott volt conon a hétvégén, persze már mindenkinek elmondta :D /

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:53 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Anna írta:
kár, hogy nem jössz táborba >:) :?
Hát jah... talán majd legközelebb XD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:51 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Liona írta:
Akkor mi bizonyára rokonlelkek vagyunk >:)


:twisted: :twisted: dejó :twisted: :twisted: kár, hogy nem jössz táborba >:) :?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:49 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Anna írta:
de már kezdek még jobban az lenni :twisted: :twisted: :D
Akkor mi bizonyára rokonlelkek vagyunk >:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:47 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Liona írta:
Anna írta:
*kezd meghülyülni* =)) =)) =)) =))
*kezd félni* Mámííííííííííí :-S


már nemsokára támadni is fogok >:) :twisted:
egyébként nem kell félni alapból is hülye vagyok, de már kezdek még jobban az lenni :twisted: :twisted: :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:45 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Anna írta:
*kezd meghülyülni* =)) =)) =)) =))
*kezd félni* Mámííííííííííí :-S


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:44 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Gaby írta:
nah mentem fél óra múlva ittvok..remélem...


Szija :-h


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:44 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Gaby írta:
nah mentem fél óra múlva ittvok..remélem...
Fél óra múlva én már nem leszek itt, szal szia! :-h


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:44 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
én még nem fogytam ki belőlük :twisted: az előbb is azokat írtam... meg most is... ezek is szavak, amiket most írok... ne merj engem megvádolni, hogy kifigyok a szavakból, mert nem igaz... látod most is mennyi szavacskát írtam? *kezd meghülyülni* =)) =)) =)) =))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:43 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
nah mentem fél óra múlva ittvok..remélem...

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:41 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
háhá kifogytatok a szóból, mi? :twisted: az újabb kérdéseknek meg állok elébe, de most ti jösztök, mert már tudtok rólam 1 csomó midnent de én meg semmit (mármint nem magamról nemtok semmit hanem rólatok :D)

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:40 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
azt hiszem már nekem sincsXD de azért számíthatsz hirtelen kérdésözönre, hátha beugrik valami :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:39 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Nincs több kérdésem XD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:38 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
gaby, te aztán sokféle fajból származól :shock:
én sem szakadok géptől, olvasni a laptopon szoktam :D kint a természet lágy ölén =))
majd megnézem miket írtál :)
én is szeressem slash-t, mióta yasmine azt mondta, hogy milyen jó, és ajánlott nekem :lol: *értelmes magyar mondatok írója*

már léptél a ranglistán, mert tollforgató lettél :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 19 (szerda), 20:38 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
Liona írta:
Anna írta:
Ha Lina nem teszi fel, majd akkor én :twisted:
Ki vagy? Mi vagy? Honnan vagy? Hobbid? Zenei stílus? írsz fanfiksönöket? ha igen, milyet? ha nem, miért nem? milyen fanfiksönöket szeretsz? (ezek az én kérdéseim :twisted: )

+ Mi a kedvenc tantárgyad? Tokio Hotelt szereted? Kutya vagy macska? Fehér vagy vörösbor (XD) ? Kedvenc évszak?


nincs kedven tantárgyam, rühellem a sulit, útálom a THt (najó annyira nem de ezt nem kell snekienk mondanit...osztályátrsam rémszuggerálta..)
kutya (2 és fél éves, Gombának hívják)
nem iszom bort mert én olyan kjókislányvagyok, hogy nem szeretem az alkoholt O:-)
a kedvencem a tél mert akkor vannak a elgjobb ünnepek: miku, kari, névnapom, szülinap:D meg a szilveszter :P

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 60775 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 1201, 1202, 1203, 1204, 1205, 1206, 1207 ... 1216  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség