Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 23 (kedd), 5:51

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 60775 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 1200, 1201, 1202, 1203, 1204, 1205, 1206 ... 1216  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 11:36 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 19:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Én azért nem megyek, mert hétfőtől gólyatáborom van, és az sosem oké, ha két tábor ilyen közel van egymáshoz időben :-(

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 11:36 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
nem gondoltam, hogy annyira elmerülök a merengőben, hogy komolyabban érdekelni kezdjen a tábor, pedig akartam menni csak...aztán mégse

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 11:34 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Én se menek... :-( Talán jövőre, ha több merist is megismertem :)

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 11:33 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
Canis Maior írta:
Nem :(

ó..izé sajnálom *de titokban tökre örül mert őse megy :cry: *

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 11:32 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 19:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Nem :(

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 11:32 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Canis Maior írta:
Sziaaaaa! *lekiabál a felhők közül, aztán zuhanórepülésben megközelíti mukit*



ugye nem ütöttél el? nem szeretném így bevégezni...

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 11:31 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
ti mentek táborba??

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 11:30 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 19:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Sziaaaaa! *lekiabál a felhők közül, aztán zuhanórepülésben megközelíti mukit*

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 11:29 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
jósok hülyeséget!:D most épp az ebéd a téma :D

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 11:28 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 06 (kedd), 17:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Békés
Hello! Már meg sem próbálom visszaolvasni, hogy mit írtatok... :?

_________________
Álom

Én jól tudom, hogy itt minden csaló
s ami valónak látszik, nem való.
Ha így találom,
miért higgyem,
hogy az álom az álom?

Saigyó szerzetes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 11:28 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
Canis Maior írta:
Az fincsiiiiiiiii :D

Főzz nekem is! :D


jó majd adok nekedis:D úgyis általában 4 tányérosak. Meg lehet hogy eszek fagyit is :twisted: nyammi, vienenetta! mmmmmmmmmm *felrepül a mennyekbe (ritkán jár ott :twisted: ), ott van a felhők között, jé, szia Canis!*

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 11:27 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 19:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Az fincsiiiiiiiii :D

Főzz nekem is! :D

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 11:27 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
mérpont az? nekem miodnig az a kedvenc ami épp van:D de a mrengőfüggőre pályázok:P

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 11:26 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
húdejóneked...asse tom milyen kaja van itthon (és főzni se tok :D) de majd max csinálok magamnak zacsilevest

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 11:24 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 19:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Gaby írta:
úúúúúúúúúú fanficbúvár lettem!!! <:-P <:-P


Gratulálok! :D

*szipp* Nekem a Könyvmoly és a Tollforgató volt a kedvenc rangom... :D

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 11:23 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 19:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Egyél valami táplálót! :D

*angyalkánk krumplis tésztával (nyami) és lecsóval (nyami) tömi majd a fejét*

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 11:23 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
úúúúúúúúúú fanficbúvár lettem!!! <:-P <:-P

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 11:22 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
:-*
lassan mennem kéne ebédelni...de mit egyek??

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 11:15 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 19:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Észrevettem, de attól még jó, hogy így szeretsz :x

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 11:09 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
Canis Maior írta:
Gaby írta:
oké túltettem magam rajta :D az élet szép! szedjünk virágokat!


Hát persze... én is segítettem helyrejönnöd!

*egoistán kihúzza magát*


naná! óh köszöm angyalka! _U_ _U_ _U_
*igyekszik elhallgatni, hogy már canis hsz-a előrr megvigasztalódott, emrt borzasztóan értékeli a jóindulatát meg minden:D*

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 11:06 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 19:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Gaby írta:
oké túltettem magam rajta :D az élet szép! szedjünk virágokat!


Hát persze... én is segítettem helyrejönnöd!

*egoistán kihúzza magát*

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 11:06 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 19:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Gaby, nehogy sírj nekem! *magához öleli Gabyt, betakargatja a szárnyaival, és elénekel egy angyaldalt*

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 11:05 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
oké túltettem magam rajta :D az élet szép! szedjünk virágokat!

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 11:03 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
me....me...meghal...? :shock: :-( :cry: :(( :(( *moly olyan gonosz fejet vág, mint a StarWars 2.be Hayden Christensen,amikor nmegölték az anyját. na msot Gaby is olyan nagyoncsúnyán néz*

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 11:01 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 19:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Fú, nagy dolog.

Mármint a pojjén lelövése. Megnézem majd valamikor, de hát istenem, most nem foglak emiatt megölni.

Egyperces néma felállás Dzsekszperó tiszteletére.

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 11:00 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 02 (vasárnap), 15:20
Hozzászólások: 436
Tartózkodási hely: heart of da city
Canis Maior írta:
Jól van, ne lődd le... kösz, kösz, kösz...

*sértődötten elfordul, és a szárnyait tüntetően szétteríti*

Jó, csak vicceltem *visszafordul vigyorogva* :D
Nem fogod a Karibot megnézni?
najó, lelövöm: JS meghal, amiatt a hülye kis ***** miatt... ezt akartátok?

_________________
john woz a scientist he woz hooked on lsd.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 10:59 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
deénaztakaromhogylelődd! :(( :(( :(( :(( vigyázzá mer szókol Nagy Dének ő meg jól megver :D:D:D:D

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 10:55 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 19:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Jól van, ne lődd le... kösz, kösz, kösz...

*sértődötten elfordul, és a szárnyait tüntetően szétteríti*

Jó, csak vicceltem *visszafordul vigyorogva* :D

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 10:53 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 02 (vasárnap), 15:20
Hozzászólások: 436
Tartózkodási hely: heart of da city
Gaby írta:
micsinált????????? :shock:

nem lövöm le a slusszpoént... :roll:

_________________
john woz a scientist he woz hooked on lsd.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 10:47 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 19:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Gaby írta:
micsinált????????? :shock:


Kíváncsian várom a részleteket én is :twisted:

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 10:45 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
micsinált????????? :shock:

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 10:43 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 02 (vasárnap), 15:20
Hozzászólások: 436
Tartózkodási hely: heart of da city
Canis Maior írta:
Keira Knightley? Féltékenyek vagytok, nők? ;)

Nem! pl én bírom a csajt, de ha láttad mit csinált szerencsétlen Johnnyval (és itt nem a smárolásra gondolok)...

_________________
john woz a scientist he woz hooked on lsd.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 10:41 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
Canis Maior írta:
Keira Knightley? Féltékenyek vagytok, nők? ;)

ugyanmár! :-)P arra a kis #&˛$#@đ-ra? dehogyis

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 10:38 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 19:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Keira Knightley? Féltékenyek vagytok, nők? ;)

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 10:35 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
benne vagyok! :twisted: :twisted: de amúgy láttam a trailerbe, hogy ott smárol johnny deppel! de hát ...ez ..opgy..meg mért...meg.... :shock:
na mind1, akkor is meghal ha Johnnyval meg smárol emg akkor is ha orlival:D meg még a büszkeség és balítéletben játszó csávóval is smárolt tehát azért is meghal :twisted:

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 10:31 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 02 (vasárnap), 15:20
Hozzászólások: 436
Tartózkodási hely: heart of da city
Gaby írta:
láttad? denemá! akismákos! ...ésjóvolt?:D (teganp láttam az ígykészültjét..illetve az már ma volt)

A film 00:05-kor kezdődött :D. Nekem jobban tetszett az első rész. A kettes nem teljes a hármas nélkül, tehát az erre fog teljes mértékben épülni. Jah, és megölöm Keira Knightleyt :twisted:

_________________
john woz a scientist he woz hooked on lsd.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 10:29 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
láttad? denemá! akismákos! ...ésjóvolt?:D (teganp láttam az ígykészültjét..illetve az már ma volt)

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 10:28 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 02 (vasárnap), 15:20
Hozzászólások: 436
Tartózkodási hely: heart of da city
Gaby, én már láttam a Karibot!!! :D :D :D

A cigi káros, a pia is káros. A cigi nem jó, a pia jó. :D

_________________
john woz a scientist he woz hooked on lsd.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 10:21 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 07 (kedd), 7:18
Hozzászólások: 380
Tartózkodási hely: Szeszprém
Gaby írta:
mert akik cigiznek nem okos emberek, de nemám! :D (füveznikell, nem cigizni! :P)


ezzz most fájt...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 10:14 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
mert akik cigiznek nem okos emberek, de nemám! :D (füveznikell, nem cigizni! :P)

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 10:14 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 19:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Gaby írta:
canis, te a párnád alá teszed a telefont? nemszabad! :|N rákot is okozhat :D


A cigaretta is rákot okoz, mégis sokan dohányoznak. (Bár ne tennék, utálom a füstöt.) :-D

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 10:10 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
Hihí! Vissaztértem! <:-P
canis, te a párnád alá teszed a telefont? nemszabad! :|N rákot is okozhat :D

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 9:44 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 19:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Anyám nagyon utálja, amikor hajnali egykor kóválygok a házban, hogy úúúúúúúristen, nem kapcsoltam ki a telefont! :-D

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 9:27 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
nekem csak azért van a párnám alatt, hogy jobban felkelljek rá :D :D :D :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 9:26 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 19:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Khömm... én meg minden éjjel kikapcsolom a mobiltelefont és a párnám alá teszem...

Enyhén szólva kényszerbeteg vagyok... :roll: Több dolog miatt is...

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 9:24 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Hihi az lehet, de bennem van valami rossz gépezet, hogy mindig beállítja a telefonját, hogy 9-kor csörögjön :D*óvatosan körbenéz, hogy vajon hányan nézhetik hülyének a hülye szokása miatt*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 9:22 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 19:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Szija!

Itt a nyár, az alvás ideje :D

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 9:17 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Jó neked :D
Nekem 7 óra a rekord :roll:

Egyébként Szija! :-h


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 9:16 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 19:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Hehe, sikerült majdnem nyolc órát aludnom! :D

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 20 (csütörtök), 9:05 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Anna írta:

Köszi jól, 1 órája ébredtem fel.



Így már jó???? =)) =)) =))

Szija! Én csak olyan délután/estefelé leszek :-h


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 60775 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 1200, 1201, 1202, 1203, 1204, 1205, 1206 ... 1216  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség