Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 23 (kedd), 2:50

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 60775 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 1207, 1208, 1209, 1210, 1211, 1212, 1213 ... 1216  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 05 (vasárnap), 18:47 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
Birbiri írta:
Én nagyon szeretem a Junkiest...........szerintem naon jó...de hát aki nem szereti az nem szereti ez van...

Igen, én is így vagyok vele...
Mindenkinek a maga dolga, hogy mit szeret, és mit nem...
Persze a rajongók az élményeiket megoszthatják egymással, én csak megemlítettem, hogy nem épp a Junkies mellett álló táborba tartozom...
:-P

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 05 (vasárnap), 18:41 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 16:54
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: jó társaságban
Én nagyon szeretem a Junkiest...........szerintem naon jó...de hát aki nem szereti az nem szereti ez van...

_________________
Lehet, hogy a mennyben jobb a klíma, de a pokolban több az ismerős!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 05 (vasárnap), 18:28 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
Mármint az anime-ban...
A Junkies nekem meg már a kezdetektől fogva nem tetszet...
De emiatt persze még szeretlek, világ!:-P

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 05 (vasárnap), 18:28 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
Farkas a farkas írta:
jólvan, én emg az animét utálom...

Én nem utálom, csak nem nagyon vagyok otthon a témában...:-P

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 05 (vasárnap), 18:27 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 18:42
Hozzászólások: 49
Tartózkodási hely: Druida Erdő, Perselus és Gollam mellett
jólvan, én emg az animét utálom...

_________________
"Táncolj és élj!!" Kép

SÁLÁLÁ IN THE MORNING! BEINGGGGGG!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 05 (vasárnap), 18:14 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
Farkas a farkas írta:
sztem se, én szeretem!

Mmm...
Én nem...:-P

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 05 (vasárnap), 17:50 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 18:42
Hozzászólások: 49
Tartózkodási hely: Druida Erdő, Perselus és Gollam mellett
sztem se, én szeretem!

_________________
"Táncolj és élj!!" Kép

SÁLÁLÁ IN THE MORNING! BEINGGGGGG!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 05 (vasárnap), 14:24 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 18:37
Hozzászólások: 111
Tartózkodási hely: Haraszti city
mena írta:
Csá! nem volt vki innen tegnap véletlen Junkies koncin? :oops:


Sztem a Junkies nem rossz

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 05 (vasárnap), 14:23 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 18:37
Hozzászólások: 111
Tartózkodási hely: Haraszti city
Valaki elmondja hol lehet csinálni Hp teszteket?:D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 21 (kedd), 18:34 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 19:49
Hozzászólások: 131
Tartózkodási hely: monitor előtt, általában komáromban
:o) <:-P <:-P <:-P <:-P <:-P <:-P <:-P <:-P <:-P 8-> Megtaláltam az első embert, akivel egy napon születtem!!!!!!! Lálálálálááááá! :-D :-D :-D Esetleg No name-n kívül valaki, aki szeptember 20-án született? :-D :shock: *kutat*

_________________
Létezik egy olyan pillanat, amikor kettesben maradunk egy férfival, és ennek mindketten tudatára ébredünk. Ketten együtt, és ez mindig lehetőségeket rejt magában. Belénk hasít egymás jelenléte. Ez zavarhoz, szexhez vagy félelemhez vezethet, pasastól és helyzettől függően. / az egyetlen, az igazi: Anita Blake/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 18 (szombat), 17:35 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 25 (szerda), 14:30
Hozzászólások: 280
Tartózkodási hely: underneath the bridge
ííííj ők is a mi giminkből kerültek ki.. *büszke* :roll: nem mitnha szeretném őket. :lol:

_________________
mint luna "lunatic" lovegood, egyenesen kötelességem, hogy szerelmes legyek harrybe, ronba, dracóba....... meg pitonba, mer apám azt mondta, hogy vámpír és én betegesen vonzódom a vámpírokhoz, ugye.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 18 (szombat), 17:31 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 05 (vasárnap), 15:54
Hozzászólások: 642
-


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mena 2012 augusztus 02 (csütörtök), 16:24-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 18 (szombat), 17:23 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 25 (szerda), 14:30
Hozzászólások: 280
Tartózkodási hely: underneath the bridge
határozott vagy. :-)

_________________
mint luna "lunatic" lovegood, egyenesen kötelességem, hogy szerelmes legyek harrybe, ronba, dracóba....... meg pitonba, mer apám azt mondta, hogy vámpír és én betegesen vonzódom a vámpírokhoz, ugye.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 18 (szombat), 17:22 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 05 (vasárnap), 15:54
Hozzászólások: 642
-


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mena 2012 augusztus 02 (csütörtök), 16:24-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 18 (szombat), 17:01 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 25 (szerda), 14:30
Hozzászólások: 280
Tartózkodási hely: underneath the bridge
sajnos? :? miért sajnos?

_________________
mint luna "lunatic" lovegood, egyenesen kötelességem, hogy szerelmes legyek harrybe, ronba, dracóba....... meg pitonba, mer apám azt mondta, hogy vámpír és én betegesen vonzódom a vámpírokhoz, ugye.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 18 (szombat), 17:00 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 05 (vasárnap), 15:54
Hozzászólások: 642
-


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mena 2012 augusztus 02 (csütörtök), 16:24-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 18 (szombat), 16:58 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 25 (szerda), 14:30
Hozzászólások: 280
Tartózkodási hely: underneath the bridge
nem.. azok még együtt vannak? :shock:

_________________
mint luna "lunatic" lovegood, egyenesen kötelességem, hogy szerelmes legyek harrybe, ronba, dracóba....... meg pitonba, mer apám azt mondta, hogy vámpír és én betegesen vonzódom a vámpírokhoz, ugye.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 18 (szombat), 16:56 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 05 (vasárnap), 15:54
Hozzászólások: 642
-


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mena 2012 augusztus 02 (csütörtök), 16:23-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 15 (szerda), 20:09 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 25 (szerda), 14:30
Hozzászólások: 280
Tartózkodási hely: underneath the bridge
GothWitch írta:
Az lol.=D Én photobucketen irtam be eccer h cob (children of bodom) és kidobott egy mini mozgó tacskót. hát...


bodomot szeressük'... 8-} mert hát angels don't kill... :roll:

_________________
mint luna "lunatic" lovegood, egyenesen kötelességem, hogy szerelmes legyek harrybe, ronba, dracóba....... meg pitonba, mer apám azt mondta, hogy vámpír és én betegesen vonzódom a vámpírokhoz, ugye.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 14 (kedd), 19:09 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
Thunder írta:
Kőtál, Villette :D

Tudod; a Merengő eredetileg egy rúnákkal teleírt kőtál, gondolatok tárolására *okoskodik, de úgyis mindjárt kijavítja valaki még okosabb*



Jujj!!! *fejbe vágja magát*
Most már tényleg kellene egy szemüveg nekem... :roll: :wink:
*kidülleszti a látóköveit, hogy el tudja olvasni a képernyőn megjelenő sorokat*
Így természetesen érthető, mert szerencsére, tudom, mi az a merengő :D , csak az olvasási, és látási képességeimmel vannak gondok... 8)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 14 (kedd), 16:57 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:54
Hozzászólások: 3291
Tartózkodási hely: már nem SOTE :)
Thunder írta:

Ezért már megérte észrevenni :D
(amúgy szépen írsz, Drága :-Ą )


XP gonyosz vaaaagy :P

_________________
(el)Foglalt

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 14 (kedd), 16:55 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:41
Hozzászólások: 1728
Tartózkodási hely: Bp
Idézet:
nem is Off-olunk minden topicban :D... és különbenis ahoyg azt anyg nehezen észre vetted :D ez biza az OFF topic :) ügyi vagy :) megy érte a puszi :)



Ezért már megérte észrevenni :D
(amúgy szépen írsz, Drága :-Ą )

_________________
Nyugalom, a hosszú élet ritka.
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 14 (kedd), 16:50 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:54
Hozzászólások: 3291
Tartózkodási hely: már nem SOTE :)
Thunder írta:


De :D Csak kicsit lassan ment, ugyanis feltartottak :-Ą
(miért offolunk minden topikban? *úgy érzi gáz*)


Szerk: ja; ez az OFF Topik.... *amit ő hozott létre*


nem is Off-olunk minden topicban :D... és különbenis ahoyg azt anyg nehezen észre vetted :D ez biza az OFF topic :) ügyi vagy :) megy érte a puszi :)

_________________
(el)Foglalt

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 14 (kedd), 16:29 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:41
Hozzászólások: 1728
Tartózkodási hely: Bp
Idézet:
msot ugye ez nem komoly djága ,h. megnézted? :D *elmélkedik,h. mien lenne a kőlábos elnevezés XD*



De :D Csak kicsit lassan ment, ugyanis feltartottak :-Ą
(miért offolunk minden topikban? *úgy érzi gáz*)


Szerk: ja; ez az OFF Topik.... *amit ő hozott létre*

_________________
Nyugalom, a hosszú élet ritka.
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 14 (kedd), 16:21 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 18:42
Hozzászólások: 49
Tartózkodási hely: Druida Erdő, Perselus és Gollam mellett
:PPPPPPPPPPPPPPPPP

_________________
"Táncolj és élj!!" Kép

SÁLÁLÁ IN THE MORNING! BEINGGGGGG!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 14 (kedd), 16:13 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:54
Hozzászólások: 3291
Tartózkodási hely: már nem SOTE :)
Thunder írta:
Larten_H írta:
Thunder írta:
Kőtál, Villette :D

Tudod; a Merengő eredetileg egy rúnákkal teleírt kőtál, gondolatok tárolására *okoskodik, de úgyis mindjárt kijavítja valaki még okosabb*


:) legyek gonosz ? :D *szte kőedény =)* nah jó nem kötekszem :P ... és egyébként is hülyén hangzik,h. kőedény :D



Köszönjük elmés hozzászólását, hölgyem :P

Mellesleg; könyvben: "kőmedence"


msot ugye ez nem komoly djága ,h. megnézted? :D *elmélkedik,h. mien lenne a kőlábos elnevezés XD*

_________________
(el)Foglalt

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 14 (kedd), 16:09 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:41
Hozzászólások: 1728
Tartózkodási hely: Bp
Larten_H írta:
Thunder írta:
Kőtál, Villette :D

Tudod; a Merengő eredetileg egy rúnákkal teleírt kőtál, gondolatok tárolására *okoskodik, de úgyis mindjárt kijavítja valaki még okosabb*


:) legyek gonosz ? :D *szte kőedény =)* nah jó nem kötekszem :P ... és egyébként is hülyén hangzik,h. kőedény :D



Köszönjük elmés hozzászólását, hölgyem :P

Mellesleg; könyvben: "kőmedence"

_________________
Nyugalom, a hosszú élet ritka.
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 14 (kedd), 15:34 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:54
Hozzászólások: 3291
Tartózkodási hely: már nem SOTE :)
Thunder írta:
Kőtál, Villette :D

Tudod; a Merengő eredetileg egy rúnákkal teleírt kőtál, gondolatok tárolására *okoskodik, de úgyis mindjárt kijavítja valaki még okosabb*


:) legyek gonosz ? :D *szte kőedény =)* nah jó nem kötekszem :P ... és egyébként is hülyén hangzik,h. kőedény :D

_________________
(el)Foglalt

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 14 (kedd), 11:36 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:41
Hozzászólások: 1728
Tartózkodási hely: Bp
Kőtál, Villette :D

Tudod; a Merengő eredetileg egy rúnákkal teleírt kőtál, gondolatok tárolására *okoskodik, de úgyis mindjárt kijavítja valaki még okosabb*

_________________
Nyugalom, a hosszú élet ritka.
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 14 (kedd), 10:19 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
Farkas a farkas írta:
zsyraf írta:
Farkas a farkas írta:
Hát ezt nem hiszem elll itttsesenki ottse senki... kihalt a Merengő
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
*menekül*


a merengő már történelem.

A MERENGŐ.


A kőtálban biztosan, de én az oldalra gondoltam...



Kőtábla??? :?
Csak én vok a höjje? :oops:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 12 (vasárnap), 14:34 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 18:42
Hozzászólások: 49
Tartózkodási hely: Druida Erdő, Perselus és Gollam mellett
zsyraf írta:
Farkas a farkas írta:
Hát ezt nem hiszem elll itttsesenki ottse senki... kihalt a Merengő
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
*menekül*


a merengő már történelem.

A MERENGŐ.


A kőtálban biztosan, de én az oldalra gondoltam...

_________________
"Táncolj és élj!!" Kép

SÁLÁLÁ IN THE MORNING! BEINGGGGGG!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 12 (vasárnap), 14:32 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 18:42
Hozzászólások: 49
Tartózkodási hely: Druida Erdő, Perselus és Gollam mellett
Senki nincsen:'( Hát erre hivattam? Hogy egyedül, a semmiben, porrá ommolva, magányosan, pia és csajok nélkül haljak meg? Akkor már inkább beváltom a pénzem argentín pezóba, és elmegyek egy szappanoperába, losz nyuloszhoz...

_________________
"Táncolj és élj!!" Kép

SÁLÁLÁ IN THE MORNING! BEINGGGGGG!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 12 (vasárnap), 14:29 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 25 (szerda), 14:30
Hozzászólások: 280
Tartózkodási hely: underneath the bridge
Farkas a farkas írta:
Hát ezt nem hiszem elll itttsesenki ottse senki... kihalt a Merengő
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
*menekül*


a merengő már történelem.

A MERENGŐ.

_________________
mint luna "lunatic" lovegood, egyenesen kötelességem, hogy szerelmes legyek harrybe, ronba, dracóba....... meg pitonba, mer apám azt mondta, hogy vámpír és én betegesen vonzódom a vámpírokhoz, ugye.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 12 (vasárnap), 14:28 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 18:42
Hozzászólások: 49
Tartózkodási hely: Druida Erdő, Perselus és Gollam mellett
*Kimenti a történeteit, hogy a szereplők túléljék, legfőképpen Doctor Druida*

_________________
"Táncolj és élj!!" Kép

SÁLÁLÁ IN THE MORNING! BEINGGGGGG!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 12 (vasárnap), 14:27 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 18:42
Hozzászólások: 49
Tartózkodási hely: Druida Erdő, Perselus és Gollam mellett
Hát ezt nem hiszem elll itttsesenki ottse senki... kihalt a Merengő
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
*menekül*

_________________
"Táncolj és élj!!" Kép

SÁLÁLÁ IN THE MORNING! BEINGGGGGG!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: butitájm
HozzászólásElküldve: 2006 február 12 (vasárnap), 9:41 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
crusader írta:
Emberek!

Lehet, hogy sokaknak nem, de nekem nagyon tetszett a Ford fairlane kalandjai c. film. Egyszerű, tiszta hülyeség, de én nagyon komálom...

Butitájm, Butitájm
Krossz on jueszéj!
Butitájm, Butitájm
Jéééé!



Szerintem ezt az ajánlóba írd... :wink:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: butitájm
HozzászólásElküldve: 2006 február 11 (szombat), 21:02 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 28 (szombat), 19:54
Hozzászólások: 72
Emberek!

Lehet, hogy sokaknak nem, de nekem nagyon tetszett a Ford fairlane kalandjai c. film. Egyszerű, tiszta hülyeség, de én nagyon komálom...

Butitájm, Butitájm
Krossz on jueszéj!
Butitájm, Butitájm
Jéééé!

_________________
http://crusader.atw.hu - itt megtalálsz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 10 (péntek), 15:23 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
Lemon Lewis írta:
Villette írta:
Még nem is sejted, milyen információk jutottak el kezembe rólad, 1-es alany... 8)


Ugye nem.. az nem lehet! *kiáltja elfehéredő szemekkel* Az akták H-nál vannak, csak nem adta ki öket a ragyás karmai közül?! *fogja lézerkisvésőjét, és megy megkeresni Hát*


Muhahhahhaaa!
*egy sátáni kacajt ereszt bele a levegőbe, hogy végigkísérje Lemon-t egész útján, és élvezi, ahogy a megfigyelt alany vergődik tervei hálójának szövedékében - ugye van ilyen? :P - *

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 10 (péntek), 15:15 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 14:47
Hozzászólások: 35
Villette írta:
Még nem is sejted, milyen információk jutottak el kezembe rólad, 1-es alany... 8)


Ugye nem.. az nem lehet! *kiáltja elfehéredő szemekkel* Az akták H-nál vannak, csak nem adta ki öket a ragyás karmai közül?! *fogja lézerkisvésőjét, és megy megkeresni Hát*

_________________
,,íme a Föld/sose lehet tudni, hogy hol van a fent és lent/íme az ember/nem lehet látni, de ott van a lényeg benn"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 10 (péntek), 15:06 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
Lemon Lewis írta:
Villette írta:

Szlovákiában laksz, nem?
Pozsonyban, vagy merre? :-)
Vagy csak én vagyok félreinformálva... :wink:


Jól vagy informálva.. Vilette 007, úgy látszik, mundenről tud... :-D


Még nem is sejted, milyen információk jutottak el kezembe rólad, 1-es alany... 8)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 10 (péntek), 15:05 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
Lemon Lewis írta:
*bevesz egy nagy adag köptetőt... a mentő csikorogva fékez a házuk előtt, és elszállítja gyomormosásra az ifjú öngyilkosmerénylőt, amíg még nem késő*


Juj, ne mondj ilyet... $alien

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 10 (péntek), 15:04 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 14:47
Hozzászólások: 35
Villette írta:

Szlovákiában laksz, nem?
Pozsonyban, vagy merre? :-)
Vagy csak én vagyok félreinformálva... :wink:


Jól vagy informálva.. Vilette 007, úgy látszik, mindenről tud... :-D

_________________
,,íme a Föld/sose lehet tudni, hogy hol van a fent és lent/íme az ember/nem lehet látni, de ott van a lényeg benn"


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lemon Lewis 2006 február 10 (péntek), 15:05-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 10 (péntek), 15:00 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 14:47
Hozzászólások: 35
A szlovákiai magyarság népes csoportyát ékesítem szerény szeméjjemmel, bezony! de azé még tudok maggyarul írnni! :)

nem hiszem, hogy megyek... egyrészt a fentebb említett okból (bár azért olyan messze mégsem élek Pesttől... vannak rokonaim kispesten, bibibí! :-D ), másrészt meg mert holnap megyek sítúrára, egy hétig leszek. Igaz, hogy szünetben már itthon leszünk, de érzem, h meg fogok betegedni vagy valami ilyesmi... már most köhögök meg náthádzok *bevesz egy nagy adag köptetőt... a mentő csikorogva fékez a házuk előtt, és elszállítja gyomormosásra az ifjú öngyilkosmerénylőt, amíg még nem késő*

_________________
,,íme a Föld/sose lehet tudni, hogy hol van a fent és lent/íme az ember/nem lehet látni, de ott van a lényeg benn"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 10 (péntek), 14:58 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
Lionela írta:
Lemon Lewis írta:
én sem voltam, mivel nem Magyarországon lakom, és itt legfeljebb szlovák party lehetett, az meg már jó régen, amikor itt kiadták... :)



Te nem Magyarországon laksz? :-/

Jó tudni... *leesett neki a dolog*


Szlovákiában laksz, nem?
Pozsonyban, vagy merre? :-)
Vagy csak én vagyok félreinformálva... :wink:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 10 (péntek), 14:56 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
Lemon Lewis írta:
Villette írta:
tegnap meglesz a könyv


én sem voltam, mivel nem Magyarországon lakom, és itt legfeljebb szlovák party lehetett, az meg már jó régen, amikor itt kiadták... :)

Amúgy marha jól használod az igeidőket... tegnap meglesz.... ez állat ! :-D
Az angolok nagyon örülnének neked, hogy követed a példájukat, és új igeidőket teremtesz.. amagyar nyelvnek eddig úgyis kevés volt, úgyhogy éljen a nyelvújítás! :-D

Jaj, bocs, csak azt akartam kifejezni, hogy tegnap mondta, hogy meglesz neki még aznap a könyv... :P
Nem sikerült... :wink:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 10 (péntek), 14:42 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Lemon Lewis írta:
én sem voltam, mivel nem Magyarországon lakom, és itt legfeljebb szlovák party lehetett, az meg már jó régen, amikor itt kiadták... :)



Te nem Magyarországon laksz? :-/

Jó tudni... *leesett neki a dolog*

Akkor a talira se jösz?

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 10 (péntek), 14:38 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 14:47
Hozzászólások: 35
Villette írta:
tegnap meglesz a könyv


én sem voltam, mivel nem Magyarországon lakom, és itt legfeljebb szlovák party lehetett, az meg már jó régen, amikor itt kiadták... :)

Amúgy marha jól használod az igeidőket... tegnap meglesz.... ez állat ! :-D
Az angolok nagyon örülnének neked, hogy követed a példájukat, és új igeidőket teremtesz.. amagyar nyelvnek eddig úgyis kevés volt, úgyhogy éljen a nyelvújítás! :-D

_________________
,,íme a Föld/sose lehet tudni, hogy hol van a fent és lent/íme az ember/nem lehet látni, de ott van a lényeg benn"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 10 (péntek), 12:16 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
*Elálmodozik*
Á, én sátrat vertem a Libri előtt, és addig enm mentem el onnan, amíg ki nem adták nekem a könyvet... :twisted:
*fejbe vágja magát*
Ja, bocs, ezek csak ábrándok... álmodik a nyomor... :roll: :P
Már nagyon kikészültem, amikor a barátnőm bejelentette, hogy neki már tegnap meglesz a könyv, és ezzel boldogított egész nap... :cry:
Én nemtom, mi volt a partyn, de ha valaki beszámolna, annak nagyon örülnék...
*naggyon nagy szemeket mereszt*
:wink:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 10 (péntek), 11:21 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
én már vagy 3 órája ülök itt.. nem mintha nem lenne dolgom xD Én nem voltam hp partyn... nemtudom miskolcon van -e egyáltalán ilyen... :((


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 10 (péntek), 8:57 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 05 (vasárnap), 15:54
Hozzászólások: 642
-


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mena 2012 augusztus 02 (csütörtök), 15:49-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 60775 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 1207, 1208, 1209, 1210, 1211, 1212, 1213 ... 1216  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség