Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 22 (hétfő), 3:59

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5246 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 105  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 11:11 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
kicsi csillag írta:
:shock: miért?


mert leht, hogy 5 év múlva nemtudok majd mozogni... jó ,lesz tolószékben világot uralni :D

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 10:19 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 02 (vasárnap), 21:11
Hozzászólások: 405
Tartózkodási hely: Sun city
:shock: miért?

_________________
http://profile.myspace.com/193330558 myspace-em :) add mellé ha kérhetem egy commentet is hogy tudjam ki az.

tequila is life.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 10:18 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
kicsi csillag írta:
akkor teljesen oké :D
jajj istenem miért keltek ti ilyen rohadt korán???


mert orvoshoz kellett mennem :twisted:

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 10:17 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 02 (vasárnap), 21:11
Hozzászólások: 405
Tartózkodási hely: Sun city
akkor teljesen oké :D
jajj istenem miért keltek ti ilyen rohadt korán???

_________________
http://profile.myspace.com/193330558 myspace-em :) add mellé ha kérhetem egy commentet is hogy tudjam ki az.

tequila is life.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 10:13 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
kicsi csillag írta:
na gyerekek lesz itt nagy villámszórás mindjárt! :evil: .többet kéne foglalkoznotok a világ sanyargatásával és a hatalom megtartásával mint a férjekkel.mellesleg James Potty fogalat,de csak titkosan(he's mine :D ),Fred weasley meg véráruló,de mindegy még megjavulhat:D
(felébredek fél 11-kor és egy egész oldalt vissza kell olvasnom..)


Fred drága is egyik szerető, de átadom :twisted:
különben is, honnan tudod, micsinálunk mi este Luccal? :evil: elárulom, tegnap elmenünk egyet muglitcruciozni :P

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 10:05 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 02 (vasárnap), 21:11
Hozzászólások: 405
Tartózkodási hely: Sun city
na gyerekek lesz itt nagy villámszórás mindjárt! :evil: .többet kéne foglalkoznotok a világ sanyargatásával és a hatalom megtartásával mint a férjekkel.mellesleg James Potty fogalat,de csak titkosan(he's mine :D ),Fred weasley meg véráruló,de mindegy még megjavulhat:D
(felébredek fél 11-kor és egy egész oldalt vissza kell olvasnom..)

_________________
http://profile.myspace.com/193330558 myspace-em :) add mellé ha kérhetem egy commentet is hogy tudjam ki az.

tequila is life.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 10:02 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Cara írta:
szijja!! :-h asszem nekem is mennem kell, de én keresztanyámhoz megyek :) sziasztok!!! :) jó uralkodást és gyötörjetek sokmindenkit! majd mmég estefelé jövök


:-h >:D< :-*

gyöütrök és uralkodok :D

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 10:02 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
Luciatus írta:
Cara írta:
Anna írta:
Cara írta:
ja és most nem tok felmenni msn-re, mert vmi baja van :-(


remélem estig megjavul :) lehet lesz emesen családi konfenciánk :D



Általános körkérdés a családomban? ki mikor született? (év/hó/nap)

ha titkolni kívánjátok írhattok pü-t is, de szükségem rájuk :)
1991. 12. 06 engem nem a gólya, hanem a Mikulás hozott :))



ehhe :D szüleid cipőjében voltál? :D nálunk a mikulás minidg odateszi az ajándékokat XD mellesleg a 2.filmtől kezdve abban a tudatban éltem, hogy a mikulás Dumbi és elhozza nekem Luct XD Nem fanatikus, miiii? :D
én már írtam msn-re, de hogy lássátok, hogy nem titkolom: 1991.12.19. :P

és jó, ha Oliver lesz a férjed, őtis szeretük :P

akkor oké, és igen... sőt délben születtem olyan 12:00 és 12:10 között, de mostmár megyek, mert itt nyavajognak a fülembe, hogy indulni kéne, sziasztok! amúgy igen, már akkor is látszott, kit szánt neked a sors :)

_________________
Kép


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cara 2006 augusztus 08 (kedd), 10:03-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 10:01 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Cara írta:
Luciatus írta:
Cara írta:
Anna írta:
Lupin?

majd a világ úrnői megbűvölik, hogy ne legyen vérfarkas :x

Lupin már asszem foglalt, de Fred Wízli nem hangozik rosszul :twisted:
amúgy igen, én lelkiterrort alkalmazok :))


ugyeugye? :twisted: Fred jó, én lávolom :D

jaja :D


akkor szeretőpi poszt :twisted:


majd este bejelöllek, ost lusta vagyok :D

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 10:01 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
szijja!! :-h asszem nekem is mennem kell, de én keresztanyámhoz megyek :) sziasztok!!! :) jó uralkodást és gyötörjetek sokmindenkit! majd mmég estefelé jövök

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 10:00 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Cara írta:
Anna írta:
Cara írta:
ja és most nem tok felmenni msn-re, mert vmi baja van :-(


remélem estig megjavul :) lehet lesz emesen családi konfenciánk :D



Általános körkérdés a családomban? ki mikor született? (év/hó/nap)

ha titkolni kívánjátok írhattok pü-t is, de szükségem rájuk :)
1991. 12. 06 engem nem a gólya, hanem a Mikulás hozott :))



ehhe :D szüleid cipőjében voltál? :D nálunk a mikulás minidg odateszi az ajándékokat XD mellesleg a 2.filmtől kezdve abban a tudatban éltem, hogy a mikulás Dumbi és elhozza nekem Luct XD Nem fanatikus, miiii? :D
én már írtam msn-re, de hogy lássátok, hogy nem titkolom: 1991.12.19. :P

és jó, ha Oliver lesz a férjed, őtis szeretük :P

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 9:59 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
Luciatus írta:
Cara írta:
Anna írta:
Lupin?

majd a világ úrnői megbűvölik, hogy ne legyen vérfarkas :x

Lupin már asszem foglalt, de Fred Wízli nem hangozik rosszul :twisted:
amúgy igen, én lelkiterrort alkalmazok :))


ugyeugye? :twisted: Fred jó, én lávolom :D

jaja :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 9:59 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Köszi Cara :-*

már csak zsofiy-é kell és Lauráé

ha gondoljátok vegyetek fel iwiwen és myvipen: Kővári Anna becses nevem :roll:

De én most megyek nagymamámhoz ebédelni :roll:

Szijasztok lyányaim, majd még jövök!
Luci, csillagom jó uralkodást :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 9:58 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Cara írta:
Anna írta:
Lupin?

majd a világ úrnői megbűvölik, hogy ne legyen vérfarkas :x

Lupin már asszem foglalt, de Fred Wízli nem hangozik rosszul :twisted:
amúgy igen, én lelkiterrort alkalmazok :))


ugyeugye? :twisted: Fred jó, én lávolom :D

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 9:55 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
Anna írta:
Cara írta:
ja és most nem tok felmenni msn-re, mert vmi baja van :-(


remélem estig megjavul :) lehet lesz emesen családi konfenciánk :D



Általános körkérdés a családomban? ki mikor született? (év/hó/nap)

ha titkolni kívánjátok írhattok pü-t is, de szükségem rájuk :)
1991. 12. 06 engem nem a gólya, hanem a Mikulás hozott :))

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 9:54 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Cara írta:
ja és most nem tok felmenni msn-re, mert vmi baja van :-(


remélem estig megjavul :) lehet lesz emesen családi konfenciánk :D



Általános körkérdés a családomban? ki mikor született? (év/hó/nap)

ha titkolni kívánjátok írhattok pü-t is, de szükségem rájuk :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 9:53 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
mit szóltok hozzá?

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 9:53 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
Anna írta:
Cara írta:

De igen Writ már lefoglalta :) a másik oldalon van az a hsz-e


no nem baj a lényeg, hogy családban marad :D

Oliver Wood?
jujj... akkor most legyenek sokan...szal legyen Fred a szeretőm és Oliver a férjem?

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 9:52 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
ja és most nem tok felmenni msn-re, mert vmi baja van :-(

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 9:52 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Cara írta:

De igen Writ már lefoglalta :) a másik oldalon van az a hsz-e


no nem baj a lényeg, hogy családban marad :D

Oliver Wood?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 9:50 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
Anna írta:
Cara írta:
Anna írta:
Lupin?

majd a világ úrnői megbűvölik, hogy ne legyen vérfarkas :x

Lupin már asszem foglalt, de Fred Wízli nem hangozik rosszul :twisted:
amúgy igen, én lelkiterrort alkalmazok :))


Lupin a családban még nem foglalt :roll: és szívesen elfogadnám vejemnek :D
De igen Writ már lefoglalta :) a másik oldalon van az a hsz-e

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 9:49 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Cara írta:
Anna írta:
Lupin?

majd a világ úrnői megbűvölik, hogy ne legyen vérfarkas :x

Lupin már asszem foglalt, de Fred Wízli nem hangozik rosszul :twisted:
amúgy igen, én lelkiterrort alkalmazok :))


Lupin a családban még nem foglalt :roll: és szívesen elfogadnám vejemnek :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 9:47 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
Anna írta:
Lupin?

majd a világ úrnői megbűvölik, hogy ne legyen vérfarkas :x

Lupin már asszem foglalt, de Fred Wízli nem hangozik rosszul :twisted:
amúgy igen, én lelkiterrort alkalmazok :))

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 9:45 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Lupin?

majd a világ úrnői megbűvölik, hogy ne legyen vérfarkas :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 9:44 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Cara írta:
Luciatus írta:
Cara írta:
de amúgy még nem is biztos, hogy Luka a férjem lehet :-( még várom Lio válaszát, mit szól ehhez


nem akarsz vki olyat, aki az alap HPhoz tartozik? ;;)


gondoltam rá, de kit? mert Blaise a szeretőm, ajánlották itt Hagridot XD de ő megcsalt ezért kicsit megkínoztam (levágtam a szakállát :)) )


igazi gonosztevő vagy XD
Fred Weasley? :x
odaadom az én kis Averymet is, de őt nem sokan szeretik rajtam kívül :D Jamespotty? feltámasztjuk neked :twisted:

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 9:43 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Cara lányom nem jössz fel msn-re?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 9:38 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
Anna írta:
Cara lányom, miközben megyek ebédelni összegyűjtöm majd a lehetséges jelölteket :D
oké :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 9:38 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
Luciatus írta:
Cara írta:
de amúgy még nem is biztos, hogy Luka a férjem lehet :-( még várom Lio válaszát, mit szól ehhez


nem akarsz vki olyat, aki az alap HPhoz tartozik? ;;)


gondoltam rá, de kit? mert Blaise a szeretőm, ajánlották itt Hagridot XD de ő megcsalt ezért kicsit megkínoztam (levágtam a szakállát :)) )

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 9:36 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Cara lányom, miközben megyek ebédelni összegyűjtöm majd a lehetséges jelölteket :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 9:35 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Luciatus írta:

:evil: CISSY FUJJJ :evil:


:evil: :evil: :evil: Andromendát akarom menyemnek :(( ezt még megbeszélem Andorral, hogy legyen inkább ő a felesége :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 9:34 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Cara írta:
de amúgy még nem is biztos, hogy Luka a férjem lehet :-( még várom Lio válaszát, mit szól ehhez


nem akarsz vki olyat, aki az alap HPhoz tartozik? ;;)

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 9:34 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
Luciatus írta:
Anna írta:
Luciatus írta:

igen...iváéve néhány sógornőt vagy kit :twisted:


kire gondolsz lyányom?


:evil: CISSY FUJJJ :evil:


egyetértek :twisted:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 9:34 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Cara írta:
de amúgy még nem is biztos, hogy Luka a férjem lehet :-( még várom Lio válaszát, mit szól ehhez


biztos lehet a férjed :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 9:33 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Anna írta:
Luciatus írta:

igen...iváéve néhány sógornőt vagy kit :twisted:


kire gondolsz lyányom?


:evil: CISSY FUJJJ :evil:

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 9:33 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
de amúgy még nem is biztos, hogy Luka a férjem lehet :-( még várom Lio válaszát, mit szól ehhez

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 9:32 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Luciatus írta:

igen...iváéve néhány sógornőt vagy kit :twisted:


kire gondolsz lyányom?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 9:29 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Anna írta:
Luciatus írta:
, boldog, békés, gyilkolászós family vagyunk XD


akik nagyon szeretik egymást :x


igen...iváéve néhány sógornőt vagy kit :twisted:

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 9:27 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Luciatus írta:
, boldog, békés, gyilkolászós family vagyunk XD


akik nagyon szeretik egymást :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 9:26 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Cara írta:
miattam ne vesszetek össze hékás... amúgy Luc is jó férj :D


Luc A Tökéletes Férj :P
és nem veszik itt össze enki senkivel, boldog, békés, gyilkolászós family vagyunk XD

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 9:19 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
Anna írta:
Luciatus írta:
Ja, különben meg itt KICSI CSILLAG & ÉN vagyunk az úrnők :twisted:


és est senki nem is vitatja kicsi lányom :)

egyébként jóreggelt :roll: :-*

és igen tényleg ti vagytok az úrnők

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 9:18 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
miattam ne vesszetek össze hékás... amúgy Luc is jó férj :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 9:18 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Luciatus írta:
Ja, különben meg itt KICSI CSILLAG & ÉN vagyunk az úrnők :twisted:


és ezt senki nem is vitatja kicsi lányom :)

egyébként jóreggelt :roll: :-*


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Anna 2006 augusztus 08 (kedd), 9:19-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 9:17 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Luciatus írta:

de mekkora sor lesz máááár? XD Én is akarok gyerekeeeet :cry:

pffff, leavadáztatlak Luccal, ha így beszélsz az én egyetlenemről :evil: nézd meg Cissyt és örvendj Lucnak :x


csupán látszik hogy mennyire szeretjük egymást apátokkal :x
és különben is ameddig bírjuk jöhetnek, de 8-nál már ne legyen több :D :D
most vagytok 7-en és én akarok még egy fiút :((

Jóvanna, többet nem szapulom azt az embert, csak magamban :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 9:14 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Ja, különben meg itt KICSI CSILLAG & ÉN vagyunk az úrnők :twisted:

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 9:13 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Anna írta:
Luciatus írta:
uhh,, cara, inkább vkinek a lány legyél, emrt a tesók már nagyon hosszan nyúlnak :D De lehetsz az én lányom, Draconak jól jön egy testvér XD Sztem maradjunk a HPnál, ne mások HP-jánál :twisted:


Cara is a lányom és punktum! ezen nem vitázok, mi már megbeszéltük :D És a Luka gyerek meg a vejem :D /végre valami normális :D /

de én akarok még egy fijút :((


de mekkora sor lesz máááár? XD Én is akarok gyerekeeeet :cry:

pffff, leavadáztatlak Luccal, ha így beszélsz az én egyetlenemről :evil: nézd meg Cissyt és örvendj Lucnak :x

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 9:10 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Luciatus írta:
uhh,, cara, inkább vkinek a lány legyél, emrt a tesók már nagyon hosszan nyúlnak :D De lehetsz az én lányom, Draconak jól jön egy testvér XD Sztem maradjunk a HPnál, ne mások HP-jánál :twisted:


Cara is a lányom és punktum! ezen nem vitázok, mi már megbeszéltük :D És a Luka gyerek meg a vejem :D /végre valami normális :D /

de én akarok még egy fijút :((


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 9:09 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
uhh,, cara, inkább vkinek a lány legyél, emrt a tesók már nagyon hosszan nyúlnak :D De lehetsz az én lányom, Draconak jól jön egy testvér XD Sztem maradjunk a HPnál, ne mások HP-jánál :twisted:

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 8:54 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 02 (vasárnap), 15:20
Hozzászólások: 436
Tartózkodási hely: heart of da city
Writ írta:
én lépek aludni =)) hajnali 3 van, emberek ^^ illenék már, ki kell pihennem a másnaposságot ^^ pápásztok, phus

Laura, veled majd még kell beszélnem, h h megyünk keszthelyre. PÜ-t írj, ha van 5leted. pásh mindenki

Oké, majd egyeztetek zsófival, aztán veled :) jóéjt

_________________
john woz a scientist he woz hooked on lsd.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 8:48 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 23 (hétfő), 11:22
Hozzászólások: 870
Tartózkodási hely: Szavakba öntött álmok között, valahol a lelkedben...
én lépek aludni =)) hajnali 3 van, emberek ^^ illenék már, ki kell pihennem a másnaposságot ^^ pápásztok, phus

Laura, veled majd még kell beszélnem, h h megyünk keszthelyre. PÜ-t írj, ha van 5leted. pásh mindenki

_________________
Kép

"Biztos Krisztusnak se üvöltözték folyamatosan a partról, hogy Figyelj, öreg, vízen jársz!, mert akkor tutira elsüllyedt volna." (Anita Blake)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 8:47 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 02 (vasárnap), 15:20
Hozzászólások: 436
Tartózkodási hely: heart of da city
Cara írta:
Végülis Luka a HP-ben is benne van...Lioéban XD na meg persze az enyémben...majd nagyon fogok könyörögni. Kitaszított vőlegény és menyasszony vagyunk és hátha megenyhül remélhetőleges édesanyám szíve, akit még nem tudom, hogy vállalja-e az én anyukám szerepét is :)

Oké, akkor lehet, hogy belemegy. :D addig is felveszlek msn-re, mint új családtagot :)

_________________
john woz a scientist he woz hooked on lsd.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5246 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 105  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 28 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség