Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 22 (hétfő), 4:01

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5246 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 105  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:30 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
kicsi csillag írta:
de én azért ugye eszedbe jutok? :roll:


csaillagom,e z kérdééés? :x

Tania, lehetsz lányom XD csak aranyvérű lányválasz magadnak XD

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:30 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
kicsi csillag írta:
de én azért ugye eszedbe jutok? :roll:

Te kicsodám vagy, csillagom? :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:28 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 02 (vasárnap), 21:11
Hozzászólások: 405
Tartózkodási hely: Sun city
de én azért ugye eszedbe jutok? :roll:

_________________
http://profile.myspace.com/193330558 myspace-em :) add mellé ha kérhetem egy commentet is hogy tudjam ki az.

tequila is life.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:28 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
Luciatus írta:
Tania írta:
kicsi csillag írta:
ilyen jó apától nyilvánvalóan cép kislány lett :)

Köszönöm:] De akkor bigámia? Jupí, nekem van már két férjem de egyiksem HP-s. Jack Sparrow és Van Helsing a vámpírölő :D Lehet még? Óóóó... most jut eszembe, h Draco a tesóm. akkor ő nem lehet :cry: Nah mindegy, beérem ezzel a kettővel is egyelőre^^


(láttad a karib tenger kalózai2-t?)

micsak HP-s szereplőket regisztrálunk férjnek, leánykám :twisted:

Whááá gonosssszz! Akkor legyeeen... hmm... lehet leszbi? =)) :))

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:27 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Tania írta:
Anna írta:
Luciatus írta:

Tania 92 január :)


danke schön /má nem tudom, hogy jól írtam-e... régen volt német tk a kezemben/

újíthatok családfát? ugyanazokat írom, mint te, csak kicsicsázom :lol:

Szia Nagyi! És szijja Anyu! :D Nagy a család, én nem is tudom, h pontosak kik az unokatesóim meg ilyenek^^ Tanulmányoznom kell majd a családfánkat...


Nagyi:DD ez olyan jól hangzik XDDD

hidd el nekem is:D elveszek a tesók forgatagában:D

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:27 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Luciatus írta:

persze, hogy újíthatsz:D a változásokat mind tudod?:D
Luc hadlegyen méregzöld színűűűXD


jó memoriám van lányom :lol: /nem úgy, mint egyeseknek :-Ą /


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:27 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
Anna írta:
Luciatus írta:

Tania 92 január :)


danke schön /má nem tudom, hogy jól írtam-e... régen volt német tk a kezemben/

újíthatok családfát? ugyanazokat írom, mint te, csak kicsicsázom :lol:

Szia Nagyi! És szijja Anyu! :D Nagy a család, én nem is tudom, h pontosak kik az unokatesóim meg ilyenek^^ Tanulmányoznom kell majd a családfánkat...

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:26 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Anna írta:
Luciatus írta:

Tania 92 január :)


danke schön /má nem tudom, hogy jól írtam-e... régen volt német tk a kezemben/

újíthatok családfát? ugyanazokat írom, mint te, csak kicsicsázom :lol:


persze, hogy újíthatsz:D a változásokat mind tudod?:D
Luc hadlegyen méregzöld színűűűXD

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:25 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Tania írta:
kicsi csillag írta:
ilyen jó apától nyilvánvalóan cép kislány lett :)

Köszönöm:] De akkor bigámia? Jupí, nekem van már két férjem de egyiksem HP-s. Jack Sparrow és Van Helsing a vámpírölő :D Lehet még? Óóóó... most jut eszembe, h Draco a tesóm. akkor ő nem lehet :cry: Nah mindegy, beérem ezzel a kettővel is egyelőre^^


te lenni my kisunoka :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:25 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Tania írta:
kicsi csillag írta:
ilyen jó apától nyilvánvalóan cép kislány lett :)

Köszönöm:] De akkor bigámia? Jupí, nekem van már két férjem de egyiksem HP-s. Jack Sparrow és Van Helsing a vámpírölő :D Lehet még? Óóóó... most jut eszembe, h Draco a tesóm. akkor ő nem lehet :cry: Nah mindegy, beérem ezzel a kettővel is egyelőre^^


(láttad a karib tenger kalózai2-t?)

micsak HP-s szereplőket regisztrálunk férjnek, leánykám :twisted:

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:25 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Luciatus írta:

Tania 92 január :)


danke schön /má nem tudom, hogy jól írtam-e... régen volt német tk a kezemben/

újíthatok családfát? ugyanazokat írom, mint te, csak kicsicsázom :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:23 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
kicsi csillag írta:
ilyen jó apától nyilvánvalóan cép kislány lett :)

Köszönöm:] De akkor bigámia? Jupí, nekem van már két férjem de egyiksem HP-s. Jack Sparrow és Van Helsing a vámpírölő :D Lehet még? Óóóó... most jut eszembe, h Draco a tesóm. akkor ő nem lehet :cry: Nah mindegy, beérem ezzel a kettővel is egyelőre^^

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:22 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 02 (vasárnap), 21:11
Hozzászólások: 405
Tartózkodási hely: Sun city
igen,6 szavazat!!!! :D

_________________
http://profile.myspace.com/193330558 myspace-em :) add mellé ha kérhetem egy commentet is hogy tudjam ki az.

tequila is life.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:22 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
kicsi csillag írta:
jól van téged is dícsérlek ,tesó >:D< :x


na aaaazért :twisted: :x

Tania 92 január :)

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:21 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Luciatus írta:
Ééééééééééééééééééééééééééééééééééés IGEEEEEN :D

Tania sógörnőmből lányommá lett :D Luccal büszkék vagyunk rád, egyetlen leánykám :x :-*


unoka :x :x :x :x :x

Tania unokám, ha erre jársz: mikor születtél? kellenek az infók :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:19 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 02 (vasárnap), 21:11
Hozzászólások: 405
Tartózkodási hely: Sun city
jól van téged is dícsérlek ,tesó >:D< :x

_________________
http://profile.myspace.com/193330558 myspace-em :) add mellé ha kérhetem egy commentet is hogy tudjam ki az.

tequila is life.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:19 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
kicsi csillag írta:
ilyen jó apától nyilvánvalóan cép kislány lett :)


na, csak az apát dícséred... megjegyeztem XDDDD
biztosszép, még nem láttam XD de akibn Luci génje van, az csak szép elhet :D

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:17 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 02 (vasárnap), 21:11
Hozzászólások: 405
Tartózkodási hely: Sun city
ilyen jó apától nyilvánvalóan cép kislány lett :)

_________________
http://profile.myspace.com/193330558 myspace-em :) add mellé ha kérhetem egy commentet is hogy tudjam ki az.

tequila is life.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:16 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Ééééééééééééééééééééééééééééééééééés IGEEEEEN :D

Tania sógörnőmből lányommá lett :D Luccal büszkék vagyunk rád, egyetlen leánykám :x :-*

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:15 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
kicsi csillag írta:
jelenleg 5 szavazt a bigámiára!!!! :D


és ugye csillagom mi stoppolunk először férjeket? :twisted:

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:12 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 02 (vasárnap), 21:11
Hozzászólások: 405
Tartózkodási hely: Sun city
jelenleg 5 szavazt a bigámiára!!!! :D

_________________
http://profile.myspace.com/193330558 myspace-em :) add mellé ha kérhetem egy commentet is hogy tudjam ki az.

tequila is life.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:03 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 13 (hétfő), 20:10
Hozzászólások: 599
TÜTÜRÜTÜTÜRÜTŰŰŰ *kürt szó*

Helyzet jelentés, rész eredménnyel!!

Eddig 100%-osan bigámia!! (3, azaz 3 szavazattal!!)

:lol: :lol: :lol:


További friss információk: a Hatórás Hírekben!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 11:57 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
ááh, nem csináltam olyat, amilyet akartam:((

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 11:56 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
látom, hogy erre jár yasmine leányom

ha betérnél ide: Szia :-h >:D< :-*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 11:55 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Luciatus írta:
anyucica,


:(( :(( :(( :(( de édes :-* :)


vezet az első


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 11:53 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Anna írta:
kicsi csillag írta:
=))
éljen a bigámia!!!!!! :D csináljatok családi ficet!!! :D


no, ha egyik úrnő már beleegyezett, akkor lesz bigámia :)) lehet több, mint két férj is, nekem eddig csak 2van... és Hp-s legyen :lol:


anyucica, csináltams zavazást :P eldől, mit akar a nép :twisted: 3nap múlva jár le, addig hajrá :D

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 11:52 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 02 (vasárnap), 21:11
Hozzászólások: 405
Tartózkodási hely: Sun city
a picsába
sose lesz Davey a törvényes férjem :((

_________________
http://profile.myspace.com/193330558 myspace-em :) add mellé ha kérhetem egy commentet is hogy tudjam ki az.

tequila is life.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 11:50 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
kicsi csillag írta:
=))
éljen a bigámia!!!!!! :D csináljatok családi ficet!!! :D


no, ha egyik úrnő már beleegyezett, akkor lesz bigámia :)) lehet több, mint két férj is, nekem eddig csak 2van... és Hp-s legyen :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 11:49 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 02 (vasárnap), 21:11
Hozzászólások: 405
Tartózkodási hely: Sun city
=))
éljen a bigámia!!!!!! :D csináljatok családi ficet!!! :D

_________________
http://profile.myspace.com/193330558 myspace-em :) add mellé ha kérhetem egy commentet is hogy tudjam ki az.

tequila is life.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 11:44 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Luciatus írta:
Anna írta:
Luciatus írta:

és te milyen ficeket sozktál írni úgy általába? :)


most éppen PP/HG yasmine lányommal, de van egy piton jó fijús novellám a herceg szökése után játszódik, meg van egy, amiben harry és az anyja szerepel :)


húú ez elég vegyes :D
és mi milyet írjunk? :twisted:


családi ficetXD kingston család malfoylyal, pitonnal siriussal, dracoval, lupinnalXD végülis hp-s fic lenne az isXD


CSALÁDOM!!!!!!!!!!!!!!!

MEGHIRDETEM A BIGÁMIÁT!

megcsinálom én az új családfát, csak hadd legyen még egy férjem :roll:
Dean thomas :)) :D :x imádom a sötétbőrűeket :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 11:41 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Anna írta:
Luciatus írta:

és te milyen ficeket sozktál írni úgy általába? :)


most éppen PP/HG yasmine lányommal, de van egy piton jó fijús novellám a herceg szökése után játszódik, meg van egy, amiben harry és az anyja szerepel :)


húú ez elég vegyes :D
és mi milyet írjunk? :twisted:

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 11:40 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Luciatus írta:

és te milyen ficeket sozktál írni úgy általába? :)


most éppen PP/HG yasmine lányommal, de van egy piton jó fijús novellám a herceg szökése után játszódik, meg van egy, amiben harry és az anyja szerepel :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 11:38 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Anna írta:
:shock: :shock: :shock: most vettem észre, hogy már elhagytam a 700. hsz-em :shock: én még 600 előtt lemaradtam :lol: :shock:


grat :D
már énis túl vagyok a 400on :twisted:

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 11:38 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Anna írta:
Luciatus írta:

jó, akkormegtartunk annak :D
többiek mit sózlnak az ötlethez? :twisted:


én benne vagyok lyányom >:)


és te milyen ficeket sozktál írni úgy általába? :)

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 11:37 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
:shock: :shock: :shock: most vettem észre, hogy már elhagytam a 700. hsz-em :shock: én még 600 előtt lemaradtam :lol: :shock:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 11:35 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Luciatus írta:

jó, akkormegtartunk annak :D
többiek mit sózlnak az ötlethez? :twisted:


én benne vagyok lyányom >:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 11:34 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
kicsi csillag írta:
kritizálni nagyon tudok MUHAHHAAA >:)


jó, akkormegtartunk annak :D
többiek mit sózlnak az ötlethez? :twisted:

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 11:34 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Anna írta:
vénségemnek tudható be, hogy kezdek szenilis lenni...

szóval: a gyerekeim:
Luciatus
kicsi csillag
yasmine
Andor
Cara
zsofiy
Laura Connie

nem hagytam ki senkit ugye? :roll:


sztem nem, emrt Tania Luc huga... és 7 gyereked van :D

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 11:30 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
vénségemnek tudható be, hogy kezdek szenilis lenni...

szóval: a gyerekeim:
Luciatus
kicsi csillag
yasmine
Andor
Cara
zsofiy
Laura Connie

nem hagytam ki senkit ugye? :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 11:29 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 02 (vasárnap), 21:11
Hozzászólások: 405
Tartózkodási hely: Sun city
kritizálni nagyon tudok MUHAHHAAA >:)

_________________
http://profile.myspace.com/193330558 myspace-em :) add mellé ha kérhetem egy commentet is hogy tudjam ki az.

tequila is life.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 11:28 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Anna írta:
Luciatus írta:

nekem jobb, emr nemtudják mibajom :P a lábközépcsontajim úgynáézki kezdenek elhalni, a porckorongjaim gyengék, mindenött ropogok, nméha összeeset meg görvcsöl mindenem... kellemes :D


:shock: :shock: lányom :(( :(( :(( :(( :(( szegénykém :(

nekem csak asztmám van meg sarok deformálódásom :D


tiszta mutáns család ez :D :D

csillagom, írsz és kész :twisted: vagy kritizálsz :P

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 11:27 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Luciatus írta:
Anna írta:
Visszajöttem gyermekeim :)

finom krumplistésztát ettem :lol:


az finom, szeressük :D

népes családom, nem akartok velem írni egy fanficet? ;;)



deeeeeeeeeeeeee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 11:26 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Luciatus írta:

nekem jobb, emr nemtudják mibajom :P a lábközépcsontajim úgynáézki kezdenek elhalni, a porckorongjaim gyengék, mindenött ropogok, nméha összeeset meg görvcsöl mindenem... kellemes :D


:shock: :shock: lányom :(( :(( :(( :(( :(( szegénykém :(

nekem csak asztmám van meg sarok deformálódásom :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 11:26 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 02 (vasárnap), 21:11
Hozzászólások: 405
Tartózkodási hely: Sun city
fanfiction-t írni úgy általában és azért,mert a sulis fogalmazásokat is olyan muszályból írom meg.én csak olvasni szeretek :)

_________________
http://profile.myspace.com/193330558 myspace-em :) add mellé ha kérhetem egy commentet is hogy tudjam ki az.

tequila is life.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 11:22 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
kicsi csillag írta:
hehe,én olyat nem tudok :D


milyet és milyért? :D

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 11:22 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 02 (vasárnap), 21:11
Hozzászólások: 405
Tartózkodási hely: Sun city
hehe,én olyat nem tudok :D

_________________
http://profile.myspace.com/193330558 myspace-em :) add mellé ha kérhetem egy commentet is hogy tudjam ki az.

tequila is life.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 11:21 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Anna írta:
Visszajöttem gyermekeim :)

finom krumplistésztát ettem :lol:


az finom, szeressük :D

népes családom, nem akartok velem írni egy fanficet? ;;)

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 11:20 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Visszajöttem gyermekeim :)

finom krumplistésztát ettem :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 11:19 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
kicsi csillag írta:
:shock: =((
gerinc-ferdülés?nővéremnek az van és neki is ezt mondték. :( :(


nekem jobb, emr nemtudják mibajom :P a lábközépcsontajim úgynáézki kezdenek elhalni, a porckorongjaim gyengék, mindenött ropogok, nméha összeeset meg görvcsöl mindenem... kellemes :D

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 11:13 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 02 (vasárnap), 21:11
Hozzászólások: 405
Tartózkodási hely: Sun city
:shock: =((
gerinc-ferdülés?nővéremnek az van és neki is ezt mondték. :( :(

_________________
http://profile.myspace.com/193330558 myspace-em :) add mellé ha kérhetem egy commentet is hogy tudjam ki az.

tequila is life.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5246 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 105  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Googlebot valamint 22 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség