Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 22 (hétfő), 2:47

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5246 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 105  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 13:16 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Tania írta:
Luciatus írta:
Tania írta:
Najó... viszont akkor szeretőkre a szekrényben számítsatok :twisted: Úgyis Bella is megcsal majd ebben biztos vagyok


van hely a kúriánkban, drágám, egy egész emeletet kaphatsz :D
csak ne az apukáddla próbáljon emg megcsalni mer annak nemless zjó vége :evil:

tudod, h sosem próbálkoznék a saját apámnál :D Lucius nem is az esetem... inkább a tesók közti vérfertőzésre kell számítanotok :twisted:


míg nem elsz gyerek, nincs fertőzés :twisted:

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 13:16 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
asszem Writnek Remus a férje, látom bővült a családunk, na csak beugrottam köszönni, mert megyünk haza! sziasztok!

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 13:15 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
Luciatus írta:
Tania írta:
Najó... viszont akkor szeretőkre a szekrényben számítsatok :twisted: Úgyis Bella is megcsal majd ebben biztos vagyok


van hely a kúriánkban, drágám, egy egész emeletet kaphatsz :D
csak ne az apukáddla próbáljon emg megcsalni mer annak nemless zjó vége :evil:

tudod, h sosem próbálkoznék a saját apámnál :D Lucius nem is az esetem... inkább a tesók közti vérfertőzésre kell számítanotok :twisted:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 13:12 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 02 (vasárnap), 21:11
Hozzászólások: 405
Tartózkodási hely: Sun city
Anna írta:
Writnek nem tudjátok ki a férje? :roll:


van neki egyáltalán?
Lucival nem jó kikezdeni :twisted:

_________________
http://profile.myspace.com/193330558 myspace-em :) add mellé ha kérhetem egy commentet is hogy tudjam ki az.

tequila is life.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kicsi csillag 2006 augusztus 08 (kedd), 13:20-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 13:10 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Writnek nem tudjátok ki a férje? :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 13:09 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Tania írta:
Najó... viszont akkor szeretőkre a szekrényben számítsatok :twisted: Úgyis Bella is megcsal majd ebben biztos vagyok


van hely a kúriánkban, drágám, egy egész emeletet kaphatsz :D
csak ne az apukáddla próbáljon emg megcsalni mer annak nemless zjó vége :evil:

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 13:06 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
Luciatus írta:
kicsi csillag írta:
Szia zsofiy :-h próbáljuk fenntartani a legjobb pasikat :D tudod Tania,még nekem a Világ úrnőjének se lehet nem HP-s férjem :(( .javaslom ne próbálkozz(mellesleg nem muszáj mindenkit bejegyezni :-Ą :wink:


igen,m nekem is egy csomó van HP-n kívül bejegyzetlen animágusként :D

Najó... viszont akkor szeretőkre a szekrényben számítsatok :twisted: Úgyis Bella is megcsal majd ebben biztos vagyok

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 13:03 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
kicsi csillag írta:
Szia zsofiy :-h próbáljuk fenntartani a legjobb pasikat :D tudod Tania,még nekem a Világ úrnőjének se lehet nem HP-s férjem :(( .javaslom ne próbálkozz(mellesleg nem muszáj mindenkit bejegyezni :-Ą :wink:


igen,m nekem is egy csomó van HP-n kívül bejegyzetlen animágusként :D

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 13:01 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 02 (vasárnap), 21:11
Hozzászólások: 405
Tartózkodási hely: Sun city
Szia zsofiy :-h próbáljuk fenntartani a legjobb pasikat :D tudod Tania,még nekem a Világ úrnőjének se lehet nem HP-s férjem :(( .javaslom ne próbálkozz(mellesleg nem muszáj mindenkit bejegyezni :-Ą :wink:

_________________
http://profile.myspace.com/193330558 myspace-em :) add mellé ha kérhetem egy commentet is hogy tudjam ki az.

tequila is life.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:59 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Tania írta:
Luciatus írta:
Tania írta:
Zambini még nem kelt el. Viszont úgy tűnik tényleg fekete bárány lettem: nem lesz senki leszbikus? Enyém Bella :twisted: :twisted: Látszik, h enyém a fekete gyűrű és gonosz vagyok


gonos zmindenki (majdnem XD), de kétségkívül te vagy az egyetlen gonosz leszbi, legalkábbis többen enm vállalják :D Én Lucra esküdtem, max a biszexség megy :twisted:

Ja jobban belegondolok én is biszex vagyok^^ az még jobb


naa, látodlátod? :D
mit tanulhatsz anyádtól XD

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:58 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 30 (vasárnap), 18:35
Hozzászólások: 657
Tartózkodási hely: in the Pie Hole =]
Mamámnál XD

1ébként pénteken jövök, de nincs türelmem kiszámolni hány nap is az.

Szia unokahugi :)

zsofiy, a karnis&seprű&rexasztal&liftaknak, Writ, aglarnis, Minerva és Anna lánya, Lina, Lanna, Dragen, Laura Connie és még sokak testvére, és Blaise felesegge. (XD)

Bléz :x

_________________
tudom, tudom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:58 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
zsofiy írta:
Sziasztok én megyek...

egy hétre.

Blaise a lávolt férjuram. (l) :x


szi a lyányom! :x várunk e hét múlva :) :-*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:57 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
zsofiy írta:
Sziasztok én megyek...

egy hétre.

Blaise a lávolt férjuram. (l) :x


:x :-*
légy jó, nővi!

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:56 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
zsofiy írta:
Sziasztok én megyek...

egy hétre.

Blaise a lávolt férjuram. (l) :x
Szijja nagynéni! Hol leszel egy hétig?

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:56 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Anna írta:
szóval megint jelentkezem leszármazottjaimhoz :)

mindenféle kommentár nélük legyetek szíves és írjátok le a férjeiteket, feleségeitekt

dankeschön


jelzőkkel teli lehet?:D

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:56 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
Luciatus írta:
Tania írta:
Zambini még nem kelt el. Viszont úgy tűnik tényleg fekete bárány lettem: nem lesz senki leszbikus? Enyém Bella :twisted: :twisted: Látszik, h enyém a fekete gyűrű és gonosz vagyok


gonos zmindenki (majdnem XD), de kétségkívül te vagy az egyetlen gonosz leszbi, legalkábbis többen enm vállalják :D Én Lucra esküdtem, max a biszexség megy :twisted:

Ja jobban belegondolok én is biszex vagyok^^ az még jobb

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:55 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 30 (vasárnap), 18:35
Hozzászólások: 657
Tartózkodási hely: in the Pie Hole =]
Sziasztok én megyek...

egy hétre.

Blaise a lávolt férjuram. (l) :x

_________________
tudom, tudom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:55 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
Anna írta:
szóval megint jelentkezem leszármazottjaimhoz :)

mindenféle kommentár nélük legyetek szíves és írjátok le a férjeiteket, feleségeitekt

dankeschön

Bella :))

De hadd legyen már nem HP-s férjem iiiiis léccilécci Ha lehet írájtok be nekem Van Helsinget és Jack Sparrow-t léééécci =))

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:54 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Tania írta:
Zambini még nem kelt el. Viszont úgy tűnik tényleg fekete bárány lettem: nem lesz senki leszbikus? Enyém Bella :twisted: :twisted: Látszik, h enyém a fekete gyűrű és gonosz vagyok


gonos zmindenki (majdnem XD), de kétségkívül te vagy az egyetlen gonosz leszbi, legalkábbis többen enm vállalják :D Én Lucra esküdtem, max a biszexség megy :twisted:

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:53 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
szóval megint jelentkezem leszármazottjaimhoz :)

mindenféle kommentár nélük legyetek szíves és írjátok le a férjeiteket, feleségeitekt

dankeschön


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:53 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 30 (vasárnap), 18:35
Hozzászólások: 657
Tartózkodási hely: in the Pie Hole =]
Szírjusz a papi?

*vérfertőzés következik*

Blaise :x

_________________
tudom, tudom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:53 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
kicsi csillag írta:
Zambini elkelt mrá?Zambini tulajdonosa(ha van)fáradjon a kasszához! =))


stzem őt végül nem kérték :D

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:53 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 02 (vasárnap), 21:11
Hozzászólások: 405
Tartózkodási hely: Sun city
Anna írta:
zsofiy írta:

Dumbi csak a titkolt férjem... (a blekkek és előttetek. Nehommán egy griffendélessel járjak? Aki 150 éves?)

az apád is griffendéles drágám :) Sirius

ezért nem lehet az enyém(csak titkosan) :(( :((

_________________
http://profile.myspace.com/193330558 myspace-em :) add mellé ha kérhetem egy commentet is hogy tudjam ki az.

tequila is life.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:52 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
Zambini még nem kelt el. Viszont úgy tűnik tényleg fekete bárány lettem: nem lesz senki leszbikus? Enyém Bella :twisted: :twisted: Látszik, h enyém a fekete gyűrű és gonosz vagyok

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:52 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
zsofiy írta:

Dumbi csak a titkolt férjem... (a blekkek és előttetek. Nehommán egy griffendélessel járjak? Aki 150 éves?)

az apád is griffendéles drágám :) Sirius


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:52 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 30 (vasárnap), 18:35
Hozzászólások: 657
Tartózkodási hely: in the Pie Hole =]
Nem hiszem... mellékszereplő.

ennyire még hű vagyok a Sámánfához.

Blaise az enyém. *határozott pofa*

_________________
tudom, tudom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:50 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 02 (vasárnap), 21:11
Hozzászólások: 405
Tartózkodási hely: Sun city
Zambini elkelt mrá?Zambini tulajdonosa(ha van)fáradjon a kasszához! =))

_________________
http://profile.myspace.com/193330558 myspace-em :) add mellé ha kérhetem egy commentet is hogy tudjam ki az.

tequila is life.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:49 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 30 (vasárnap), 18:35
Hozzászólások: 657
Tartózkodási hely: in the Pie Hole =]
Pápá Draco!

Dumbi csak a titkolt férjem... (a blekkek és előttetek. Nehommán egy griffendélessel járjak? Aki 150 éves?)

Akkor...

Mi? Vizlik? o.O

Én akarom Blaise Zambinit!

_________________
tudom, tudom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:47 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 02 (vasárnap), 21:11
Hozzászólások: 405
Tartózkodási hely: Sun city
ühüm.bocsika,de ő az egyetlen,aki nekem megmaradt...... viszont még vezsekszünk a Weasleyken! :D

_________________
http://profile.myspace.com/193330558 myspace-em :) add mellé ha kérhetem egy commentet is hogy tudjam ki az.

tequila is life.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:47 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
zsofiy írta:
Persze :) Mami >:D<

És... választhatok magamnak férjet? Draco Malfoyt lestoppolta már valaki? :((


igen,a fiam csillagocskámé:)

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:47 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Draco már csillagomé :)

nem dumbi a férjed? :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:46 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 30 (vasárnap), 18:35
Hozzászólások: 657
Tartózkodási hely: in the Pie Hole =]
Persze :) Mami >:D<

És... választhatok magamnak férjet? Draco Malfoyt lestoppolta már valaki? :((

_________________
tudom, tudom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:44 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
zsofiy írta:
Akkor én is kapok egy gyűrűcskét? *szépen pislog*


persze, hogy kapsz :)

és megfelelek anyádnak? :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:44 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
Okéokéoké!! Bellát akarom!

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:43 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Tania írta:
Luciatus írta:
kicsi csillag írta:
nekem kell Bill Weasley!!!!! :D


szgeény kislányom had válassszon ár közüülök :D a fennmaradükat megkaphatod XD

Egyébként meg mi az, h én szerepel az aláírásodban? :evil: Anyu! Én bezzeg, h lásd milyen rendes vagyok, megyek és megörökítem a nevedet!


beírlak drágám!! egy pillanat:)))

Belatrix feleségnek? esetleg Andromeda? :twisted:

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:43 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 30 (vasárnap), 18:35
Hozzászólások: 657
Tartózkodási hely: in the Pie Hole =]
Akkor én is kapok egy gyűrűcskét? *szépen pislog*

_________________
tudom, tudom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:41 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
Luciatus írta:
kicsi csillag írta:
nekem kell Bill Weasley!!!!! :D


szgeény kislányom had válassszon ár közüülök :D a fennmaradükat megkaphatod XD

Egyébként meg mi az, h én szerepel az aláírásodban? :evil: Anyu! Én bezzeg, h lásd milyen rendes vagyok, megyek és megörökítem a nevedet!

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:39 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
Fujj nem kell Weasley! Az aranyvérűek szégyenei! Inkább akkor már... ááá asszem télleg maradok leszbikus.. lehet a férjem... Pansy Parkinson? Á nem, ő csúnya. Najó, legyen... *sóhajt*

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:39 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
kicsi csillag írta:
nekem kell Bill Weasley!!!!! :D


szgeény kislányom had válassszon ár közüülök :D a fennmaradükat megkaphatod XD

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:38 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 02 (vasárnap), 21:11
Hozzászólások: 405
Tartózkodási hely: Sun city
nekem kell Bill Weasley!!!!! :D

_________________
http://profile.myspace.com/193330558 myspace-em :) add mellé ha kérhetem egy commentet is hogy tudjam ki az.

tequila is life.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:38 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Anna írta:
újabb körkérdés szerett leszármazottjaimhoz:

milyen színű gyűrűtök van? :lol:

yasmine-nak viszont azt hiszem nincsen :-(
Yasmine, lányom ha erre jársz mondjad milyen gyűrűt szeretnél! :lol:


még nekem sincs...de én vagányat akarok... olyat, hogy egy gyönyörű ezöst kobra tekeredik az ujjamra é a pici szemei egy-egy smaragd :p ez a jegygyűrűnk :D

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:37 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
Anna írta:
újabb körkérdés szerett leszármazottjaimhoz:

milyen színű gyűrűtök van? :lol:

yasmine-nak viszont azt hiszem nincsen :-(
Yasmine, lányom ha erre jársz mondjad milyen gyűrűt szeretnél! :lol:

Enyimé a feketeee :twisted: én vagyok a rossz útra tért leányzó

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:36 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
újabb körkérdés szerett leszármazottjaimhoz:

milyen színű gyűrűtök van? :lol:

yasmine-nak viszont azt hiszem nincsen :-(
Yasmine, lányom ha erre jársz mondjad milyen gyűrűt szeretnél! :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:36 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Tania írta:
Luciatus írta:
kicsi csillag írta:
húúúúúú,ki is?asszem nagynéni,mellesleg a világ úrnője,soval lesz szíves nem tőlem kérni a zsebpénzt =))


majd én adagolom neki XD

Úgy legyen! Egyébként meg természetesen aranyvérű csajt választok^^ De nem tudok választani :cry: Magányos maradok!!! Anyu, segíts! Depis leszek, ha nem lesz férjem!



Van még egy Fred Weasley-nk, egy Lee Jardan-ünk, ey Averynk (bár ő my, de odaadom bákinek:D), Bill meg Charley Weasley... na? valamelyik? :D

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:33 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
Luciatus írta:
kicsi csillag írta:
húúúúúú,ki is?asszem nagynéni,mellesleg a világ úrnője,soval lesz szíves nem tőlem kérni a zsebpénzt =))


majd én adagolom neki XD

Úgy legyen! Egyébként meg természetesen aranyvérű csajt választok^^ De nem tudok választani :cry: Magányos maradok!!! Anyu, segíts! Depis leszek, ha nem lesz férjem!

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:32 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
mennyi segítség :lol:

a nagyi ad zsebpénzt unokának :) :lol:


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Anna 2006 augusztus 08 (kedd), 12:34-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:32 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
kicsi csillag írta:
húúúúúú,ki is?asszem nagynéni,mellesleg a világ úrnője,soval lesz szíves nem tőlem kérni a zsebpénzt =))


majd én adagolom neki XD

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:31 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 02 (vasárnap), 21:11
Hozzászólások: 405
Tartózkodási hely: Sun city
húúúúúú,ki is?asszem nagynéni,mellesleg a világ úrnője,soval lesz szíves nem tőlem kérni a zsebpénzt =))

_________________
http://profile.myspace.com/193330558 myspace-em :) add mellé ha kérhetem egy commentet is hogy tudjam ki az.

tequila is life.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:30 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Tania írta:
kicsi csillag írta:
de én azért ugye eszedbe jutok? :roll:

Te kicsodám vagy, csillagom? :D


nagynéni :D

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:30 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 09 (vasárnap), 17:19
Hozzászólások: 5164
Tartózkodási hely: Erdély-Budapest-Győr-London
Tania írta:
kicsi csillag írta:
de én azért ugye eszedbe jutok? :roll:

Te kicsodám vagy, csillagom? :D


nagynénéd :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5246 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 105  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség