Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 22 (hétfő), 22:09

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 503 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 09 (szerda), 9:51 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 13:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
varga niki írta:
Elolvastam,kritizáltam,egyik legjobb fejezet lett szerintem.
És megint gonosz vagy,ilyen részél abbahagyni!!!


Jobb lesz, ha hozzászoksz. :twisted: Örülök, hogy tetszett, de az én kedvenc fejezetem a 17.
Elolvastam a kritikádat, mindjárt válaszolok is, csak előbb kijavítottam apró hibáimat. Köszönet érte Annának _U_ Hiába olvastam át számtalanszor, úgy látszik, ezek elkerülték a figyelmem.

Egyébként egy kicsit többet vártam tőled, több minden történt ebben a részben. :wink: Vannak dolgok (lehet hogy szöget ütöttek a fejetekben), amikre nem kérdeztek rá. :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 09 (szerda), 9:48 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 29 (szombat), 15:54
Hozzászólások: 294
Gondoljátok el,milyen volt Finnrszágba busszal menni!!És buszon aludni!!!Még,jó,hogy mentünk komppal is(ahol lehetett aludni),különben ki se bírtam volna....

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 09 (szerda), 8:27 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 29 (szombat), 15:54
Hozzászólások: 294
Elolvastam,kritizáltam,egyik legjobb fejezet lett szerintem.
És megint gonosz vagy,ilyen részél abbahagyni!!!

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 20:58 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 12:48
Hozzászólások: 145
Tartózkodási hely: Magyarországnak becézett pokol (Miskolc)
Mindkettőt szeretem. Neked is! :wink:

_________________
"Nem vagyunk mindig azok, akiknek látszunk, és szinte sohasem azok, akiknek álmodjuk magunkat."

Akkor legelviselhetetlenebb valaki hiánya, mikor melletted ül, és tudod, hogy sohasem lehet a tiéd.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 20:52 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 13:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
Alexia írta:
Németbe mi busszal mentünk. :-( Az borzasztó volt.
Amúgy én is csak most kezdek beszélő viszonyba lenni vele, két év után. Ennek is sok esze van.
Németbe én is megismertem egy helyes pasit, de abból nem lett semmi.


Mi is. De visszahívtak múlt nyáron! :wink:
Amúgy ebből se lett semmi :-( havonta-kéthavonta váltunk egy e-mailt. :-( Csak reménykedek benne, hogy szeptemberben újra láthatom... 8->
Azt hiszem, megyek tanulni. A genetikával végeztem (bár nem érzem úgy, hogy atombiztosan tudom, na mindegy) jön az ökológia.
Malfoyos álmokat neked! (vagy csak Dracósat nem tudom, már fogalmam sincs kinek melyik a zsánere. ;)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 20:46 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 12:48
Hozzászólások: 145
Tartózkodási hely: Magyarországnak becézett pokol (Miskolc)
Németbe mi busszal mentünk. :-( Az borzasztó volt.
Amúgy én is csak most kezdek beszélő viszonyba lenni vele, két év után. Ennek is sok esze van.
Németbe én is megismertem egy helyes pasit, de abból nem lett semmi.

_________________
"Nem vagyunk mindig azok, akiknek látszunk, és szinte sohasem azok, akiknek álmodjuk magunkat."

Akkor legelviselhetetlenebb valaki hiánya, mikor melletted ül, és tudod, hogy sohasem lehet a tiéd.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 20:31 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 13:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
Alexia írta:
Jaj, nagyon jó volt. Imádtam repülni. Mondjuk ez motoros gép, két személyes. Viszonylag biztonságos... Remélem sikerül elintéznem egy újabb menetet. A szerelmem is megígérte, hogy elintézi nekem. :roll: :lol:


Te legalább beszélő viszonyban vagy szíved választottjával... :((
Én még csak utasszállító géppel repültem (Luxemburgba, onnan kocsival vittek a német faluba). De az borzasztó volt! :shock: De ekkor ismerkedtem össze (tavaly nyáron) egy cuki német pasival. 8->

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 20:26 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 12:48
Hozzászólások: 145
Tartózkodási hely: Magyarországnak becézett pokol (Miskolc)
Jaj, nagyon jó volt. Imádtam repülni. Mondjuk ez motoros gép, két személyes. Viszonylag biztonságos... Remélem sikerül elintéznem egy újabb menetet. A szerelmem is megígérte, hogy elintézi nekem. :roll: :lol:

_________________
"Nem vagyunk mindig azok, akiknek látszunk, és szinte sohasem azok, akiknek álmodjuk magunkat."

Akkor legelviselhetetlenebb valaki hiánya, mikor melletted ül, és tudod, hogy sohasem lehet a tiéd.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 20:13 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 13:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
Alexia írta:
...


:shock: Én biztos nem merném kipróbálni.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 20:10 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 12:48
Hozzászólások: 145
Tartózkodási hely: Magyarországnak becézett pokol (Miskolc)
Hihihi. :oops: :-D Hááát, igazából most azt szeretném elintézni, hogy a drága papa felvigyen sárkányrepülőzni (saját gépük van, a hangár itt van tőlünk nem messze), tavaly már repültem vele és akkor el is határoztam, hogy még minimum egyszer felvitetem magam.
Meg aztán nem mellékesen a fiát is meg kéne említenem... :roll:

_________________
"Nem vagyunk mindig azok, akiknek látszunk, és szinte sohasem azok, akiknek álmodjuk magunkat."

Akkor legelviselhetetlenebb valaki hiánya, mikor melletted ül, és tudod, hogy sohasem lehet a tiéd.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 20:04 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 13:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
Alexia írta:
Megint jön az apósjelöltem edzésre. Addig megpróbálom a fiát megkérni msn-en, hogy jöjjön ő is. :P Bár kicsi erre az esély, de sebaj. Az apjával is kell úgy is beszélnem. :wink: :twisted: Micsoda gonosz, ördögi, számító dög vagyok én... :lol:


Ugyan, csak szerelmes. Bár lehet hogy a kettő egy és ugyanaz :lol:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 19:59 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 12:48
Hozzászólások: 145
Tartózkodási hely: Magyarországnak becézett pokol (Miskolc)
Megint jön az apósjelöltem edzésre. Addig megpróbálom a fiát megkérni msn-en, hogy jöjjön ő is. :P Bár kicsi erre az esély, de sebaj. Az apjával is kell úgy is beszélnem. :wink: :twisted: Micsoda gonosz, ördögi, számító dög vagyok én... :lol:

_________________
"Nem vagyunk mindig azok, akiknek látszunk, és szinte sohasem azok, akiknek álmodjuk magunkat."

Akkor legelviselhetetlenebb valaki hiánya, mikor melletted ül, és tudod, hogy sohasem lehet a tiéd.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 19:55 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 13:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
Alexia írta:
Juj, de jó nekem. :lol: :-D Azért igyekszem nem hozzászokni.
Imádkozom, hogy szombaton menjünk versenyre és ott legyen, akinek kell. :roll: :wink: És várom a jövőhét keddet is. :P


Miért mi lesz kedden? :oops:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 19:51 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 12:48
Hozzászólások: 145
Tartózkodási hely: Magyarországnak becézett pokol (Miskolc)
Juj, de jó nekem. :lol: :-D Azért igyekszem nem hozzászokni.
Imádkozom, hogy szombaton menjünk versenyre és ott legyen, akinek kell. :roll: :wink: És várom a jövőhét keddet is. :P

_________________
"Nem vagyunk mindig azok, akiknek látszunk, és szinte sohasem azok, akiknek álmodjuk magunkat."

Akkor legelviselhetetlenebb valaki hiánya, mikor melletted ül, és tudod, hogy sohasem lehet a tiéd.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 19:45 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 13:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
Alexia írta:
Örülök, hogy ma két frissítést is olvashattam. Szinte tökéletes nap... Főleg ha hozzáveszem, hogy találkoztam az apósjelöltemmel. :P :wink: Csodálkoztam, hogy nem tudta, hogy találkoztam a fiával a Tankcsapdán, de mikor megtudtam hogy tegnap jött haza Németországból, máris megértettem.
Alig várom a folytatásokat. :twisted: :-D


Kényeztetünk téged. :) De ne szokj nagyon hozzá. :-P

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 19:41 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 12:48
Hozzászólások: 145
Tartózkodási hely: Magyarországnak becézett pokol (Miskolc)
Örülök, hogy ma két frissítést is olvashattam. Szinte tökéletes nap... Főleg ha hozzáveszem, hogy találkoztam az apósjelöltemmel. :P :wink: Csodálkoztam, hogy nem tudta, hogy találkoztam a fiával a Tankcsapdán, de mikor megtudtam hogy tegnap jött haza Németországból, máris megértettem.
Alig várom a folytatásokat. :twisted: :-D

_________________
"Nem vagyunk mindig azok, akiknek látszunk, és szinte sohasem azok, akiknek álmodjuk magunkat."

Akkor legelviselhetetlenebb valaki hiánya, mikor melletted ül, és tudod, hogy sohasem lehet a tiéd.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 19:25 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 13:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
Itt vagyok, köszönöm a kritikákat, megyek válaszolni. :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 17:34 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 29 (szombat), 15:54
Hozzászólások: 294
Most akkor a tiédbe beleolvastam,szerintem már csak fél órát ülhetek itt :( Lehet,hogy akkor már nem marad időm a kritikára,de pótolom,és nem egy héttel utána :oops:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 17:30 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 30 (vasárnap), 17:52
Hozzászólások: 14
varga niki írta:
Fent van?? :-D De elötte befejezem Roryét,vagy kezdjek bele abba??Jajj,nem tudom....De azért vagyok,majd gyorsan ide írok,és közben olvasok is...


De jó, hogy írtad ezt Niki, most így eszembe juttott, hogy reggel láttam, hogy Rory frissített, csak még nem engedték föl az adminok. Nah, megyek olvasni! :-D

_________________
Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem éled túl!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 17:26 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 13:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
varga niki írta:
Fent van?? :-D De elötte befejezem Roryét,vagy kezdjek bele abba??Jajj,nem tudom....De azért vagyok,majd gyorsan ide írok,és közben olvasok is...


Fejezd be nyugodtan Rory művét, az enyémmel úgyis lesz dolgod. :wink: Mindjárt lépek Simpson családot nézni, kora este azért felnézek beszélgetni, meg válaszolni az esetleges (remélhetőleg minél több :#-) )kritikákra.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 17:25 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 30 (vasárnap), 17:52
Hozzászólások: 14
Juhééé, elolvastam! Kritikát is írtam, szerintem viszonylag hosszú lett. Pedig lett volona még mit írnom, de majd legközelebb.
Én filmrendező akartam lenni sokáig, most pedig tolmács. De majd meglátjuk, még van időm eldönteni! :-D

_________________
Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem éled túl!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 17:22 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 29 (szombat), 15:54
Hozzászólások: 294
Luna Aurora írta:
varga niki írta:
Luna Aurora írta:
Miért van az, hogy valahányszor feljövök a fórumra nincs itt senki? :(( Mindig utána jön meg mindenki. :(( Én folyton lemaradok. :cry:


Most vagyok :)


De mindjárt nem leszel itt, mert elmész olvasni Arinát. Hála Alenának _U_ már fenn is van. :)


Fent van?? :-D De elötte befejezem Roryét,vagy kezdjek bele abba??Jajj,nem tudom....De azért vagyok,majd gyorsan ide írok,és közben olvasok is...

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 17:16 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 13:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
varga niki írta:
Luna Aurora írta:
Miért van az, hogy valahányszor feljövök a fórumra nincs itt senki? :(( Mindig utána jön meg mindenki. :(( Én folyton lemaradok. :cry:


Most vagyok :)


De mindjárt nem leszel itt, mert elmész olvasni Arinát. Hála Alenának _U_ már fenn is van. :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 17:14 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 29 (szombat), 15:54
Hozzászólások: 294
Luna Aurora írta:
Miért van az, hogy valahányszor feljövök a fórumra nincs itt senki? :(( Mindig utána jön meg mindenki. :(( Én folyton lemaradok. :cry:


Most vagyok :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 17:00 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 13:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
Miért van az, hogy valahányszor feljövök a fórumra nincs itt senki? :(( Mindig utána jön meg mindenki. :(( Én folyton lemaradok. :cry:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 15:43 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 13:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
Ulix írta:
Én régen állatorvos akartam lenni, de ez is a kémia miatt bukott meg.
Új fejezet? De yoooo, örülök neki, remélem hamar felrakod! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D


Én az évek teltével: orvos, tanár, bíró, ügyvéd, fordító, pszichológus. Most itt tartunk. :)
Nem azon múlik amúgy a dolog, milyen hamar rakom fel, hanem az adminokon. :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 15:39 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 30 (vasárnap), 17:52
Hozzászólások: 14
Én régen állatorvos akartam lenni, de ez is a kémia miatt bukott meg.
Új fejezet? De yoooo, örülök neki, remélem hamar felrakod! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

_________________
Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem éled túl!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 15:33 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 13:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
Nya szép jó napot mindenkinek.
Visszatértem önkéntes száműzetésemből. Nem ültem le ma a net elé, inkább befejeztem a kövi fejezetet. :D
Megyek átolvasom még egyszer, azután fel is rakom. Aztán tessék nekem kritikákat írni! :wink:

Nekem minidg ment a kémia, a tanár még különórát is tartott, versenyfelkészítés gyanánt. Na akkor utáltam meg. :lol:
De rátaláltam a bioszra, az nekem való.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:38 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 12:48
Hozzászólások: 145
Tartózkodási hely: Magyarországnak becézett pokol (Miskolc)
Nem hiába akartam volna környezetvédő lenni... :? De sajna a kémia nem az erősségem, és most már a biosz se... :cry: :oops: :-(

_________________
"Nem vagyunk mindig azok, akiknek látszunk, és szinte sohasem azok, akiknek álmodjuk magunkat."

Akkor legelviselhetetlenebb valaki hiánya, mikor melletted ül, és tudod, hogy sohasem lehet a tiéd.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 11:57 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 30 (vasárnap), 17:52
Hozzászólások: 14
Alexia írta:
Én személy szerint nagyon ki tudok akadni egy vízszennyezéses híren, meg az ilyesmin.

Én is nagyon utálom a vízszennyezéseket, meg magát a környezetszennyezést, de sajnos nem sok mindent lehet tenni ellene... :-( Majd talán kitalálnak valamit ellenük! Bár nem vagyok benne biztos....

_________________
Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem éled túl!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 11:39 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 12:48
Hozzászólások: 145
Tartózkodási hely: Magyarországnak becézett pokol (Miskolc)
Azt sajnálom, hogy már nem emlékszem a tengerre és a sündobálást is csak elképzelni tudom én is. :-( Én személy szerint nagyon ki tudok akadni egy vízszennyezéses híren, meg az ilyesmin. Imádom a tengeri állatokat. A bálnavadászokat (meg úgy az állatkínzókat meg hasonló barmokat) legszívesebben saját kezűleg intézném el hosszas "kezeléssel" a saját módszereimmel. Rory már ismer annyira, hogy tudja, imádnék embereket kínozni, és a düh, amit irántuk éreznék a tetteik miatt olyan szenvedést okozna nekik, hogy ha nem is halnának bele a tortúrába, csúnya nyomokat hagyna rajtuk mind lelkileg, mint testileg. De megérdemelnék. :twisted: Kicsit kiélhetném rajtuk a szadizmusomat... miért nem lehet???! :evil: :roll:

_________________
"Nem vagyunk mindig azok, akiknek látszunk, és szinte sohasem azok, akiknek álmodjuk magunkat."

Akkor legelviselhetetlenebb valaki hiánya, mikor melletted ül, és tudod, hogy sohasem lehet a tiéd.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 9:43 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 30 (vasárnap), 17:52
Hozzászólások: 14
Láttam,hogy írtad :)
A tenger mindig szép,kivétel ha benzin,olaj vagy valamilyen vegyszer kerül bele...pffff hülye emberiség :-([/quote]

Ez igaz. Mikor mentünk horvátországba, akkor is rengeteg gyárt láttunk a tenger mellett. Hát el tudom képzelni, hogyan figyelnek ott a víz tisztaságára... :-(

_________________
Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem éled túl!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 8:40 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 29 (szombat), 15:54
Hozzászólások: 294
Ulix írta:
De, inkább fehér varázslók. :-D írtam is a kritikákhoz, hogy nem jut eszembe, hogy mondják ezt...Na mindegy.
Nálunk az egész osztály francia, a német spec a számtechel, az angol pedig az általánossal van összevonva. Mi meg csak úgy vagyunk 17 fős osztálylétszámmal... :-D
Én is nagyon szeretem a tengert, bár szerintem ez mindenkire igaz. De olyan szép, főleg sötétben ahogy megvilágítja a hold. Meg hajnalban is nagyon szép. De tulajdonképpen mindig az, úgyhogy nem sorolom.


Láttam,hogy írtad :)
A tenger mindig szép,kivétel ha benzin,olaj vagy valamilyen vegyszer kerül bele...pffff hülye emberiség :-(

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 8:21 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 30 (vasárnap), 17:52
Hozzászólások: 14
De, inkább fehér varázslók. :-D írtam is a kritikákhoz, hogy nem jut eszembe, hogy mondják ezt...Na mindegy.
Nálunk az egész osztály francia, a német spec a számtechel, az angol pedig az általánossal van összevonva. Mi meg csak úgy vagyunk 17 fős osztálylétszámmal... :-D
Én is nagyon szeretem a tengert, bár szerintem ez mindenkire igaz. De olyan szép, főleg sötétben ahogy megvilágítja a hold. Meg hajnalban is nagyon szép. De tulajdonképpen mindig az, úgyhogy nem sorolom.

_________________
Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem éled túl!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 8:15 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 29 (szombat), 15:54
Hozzászólások: 294
Ulix írta:
Tengert én most láttam másodszor. Tavalyelött voltunk egyszer horvátországba, ott léptem sünbe...


A tesóm is ott lépett...
Én is 0.on vagyok, fele osztály német,fele angol...én németet tanulok.(vagyis egy éve már angolt is)
Úgy imádom a tengert,annyira sajnálom,hogy Magyarországnak nincs tengere (volt,dehát....úgyis tudjátok :( ) A tenger annyira gyönyörű, szerintem oldalakat lehetne róla írni,mármint nem csak a tengerről,hanem amilyen érzést kivált az emberből...szerintem ezt mindenki máshogy éli meg.
Ulix: világos varázslók :D ez aranyos....nem fehér varázslók?? (ezt a kritikádban olvastam)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 8:06 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 30 (vasárnap), 17:52
Hozzászólások: 14
Én most megyek tizedikbe, de nulladikas is voltam, mert francia speces osztályba járok. (vagyis csak jártam.) Kozmetikusokkal nekem semmi bajom nincs, először anyával kettesben mentünk hozzá, mert egyedül nem mertem. :-D Végig azt kérdezgettem, mikor végzünk már.
Én általánosban nem igazán szerettem az irodalmat, mert nem volt valami jó tanárunk. Csak arra kaptunk jegyeket, hogy meg kellett tanulni bizonyos verseket, és ez nekem néha nagyon nem ment.
Viszont most nagyon jó magyar tanárom volt, azt mondta értek is hozzá, meg szeretett is tényleg. Csak azt nem értette, hogy miért akarok elmenni másik suliba. Ezt állítólag ki is tárgyalták az osztályfőnökömmel, aki mellesleg a francia tanárom is. Mondjuk nekik könnyen ment, mert három tantárgy van, amihez értek. A német, a francia és az irodalom. Azt már nem vették figyelembe, hogy kémiából majdnem meghúztak és hogy a kémia tanárommal volt egy "kis" balhém. Na mindegy, ez megint egy másik történet.
Tengert én most láttam másodszor. Tavalyelött voltunk egyszer horvátországba, ott léptem sünbe...

_________________
Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem éled túl!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 7:49 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 29 (szombat), 15:54
Hozzászólások: 294
[quote="Alexia"]Tengert én is csak kiskoromban láttam. Az volt a kedvenc elfoglaltságom az Olasz tengerparton, hogy tengerisünivel dobáltam a fürdőzőket. :twisted: quote]

Ez aranyos,most elképzelem,ahogy ott dobálod őket.. :D Én kiskoromban voltam Olaszországban,de már nem emlékszem rá...csak arra,hogy féltem a rákoktól...és,hogy építettünk homokvárat-->na az volt a világ legeslegjobb homokvára. (lefénylépeztük,csak arra nem gondoltunk,hogy a napernyő majd árnyékot vet rá,így alig látszik belőlet vmi,ja mert ugye hagyományos fénykezők voltak még akkor) Bescanneljem?? :wink: csak vicceltem,korán reggel ilyeneket szoktam :oops:
Nekem a szomszédom kozmetikus,és ő rendes,nem kínoz....tökre rendes csaj..

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 07 (hétfő), 21:08 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 12:48
Hozzászólások: 145
Tartózkodási hely: Magyarországnak becézett pokol (Miskolc)
Tengert én is csak kiskoromban láttam. Az volt a kedvenc elfoglaltságom az Olasz tengerparton, hogy tengerisünivel dobáltam a fürdőzőket. :twisted:
Nekem nagyon ritkán szokott tetszeni amit írok, a (ex)magyartanáromról nem is beszélve. Mindig belekötött valamibe. De most a könyvtárosunk lesz a tanár (aki meg fegyelmezni tuti nem tud).
A kötelezőket meg se szokta mondani, így most se tudom mik lesznek. Év közbe szokott szolni, ha olvasni kell, de tőlünk is olyan apróságokat... Remélem ez meg fog szűnni. Már elegem volt.
Sajnállak. Kegyetlen egy procedúra a kozmetikus, bár én még nem voltam. Néha már egy szemöldökszedetés is iszonyatos tud lenni. Olyankor bánom, hogy sűrű szemöldökkel áldott meg a sors. A hajamról nem is beszélve... a fodrászok rémálma. Elég ha félévente megyek újra melíroztatni, meg évente levágatni... Na de ez se ide vágó téma. :lol:
A gépem nekem gyakran szokta magát újraindítani, minden ok nélkül. A hajamat tudnám tépni olyankor. :evil:

_________________
"Nem vagyunk mindig azok, akiknek látszunk, és szinte sohasem azok, akiknek álmodjuk magunkat."

Akkor legelviselhetetlenebb valaki hiánya, mikor melletted ül, és tudod, hogy sohasem lehet a tiéd.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 07 (hétfő), 20:11 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 13:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
Az igaz, hogy a sírás is lehet szerepjátszás, mint minden más is. De én gyermeki lélek még hiszek abban, hogy fogalmazzunk így, az emberek többsége ekkor őszinte és nyíltan vállalja érzelmeit.

Én személy szerint utálok fogalmazásokat írni. Nekem sose tetszik, amit írok. Egyszer az a baj, hogy nem idéztem egy sort se, legközelebb meg már túúl sokat. :roll: Ráadásul írnunk kellett egyet Ady szerelmi költészetéről, két hétig hordozgatta óráról-órára magával, hogy felolvassa az osztály előtt. :oops: Mert erős benne az ok-okozati kifejtés vagy mi. Nos, azóta se. Még mindig nála van, én nem kerültem sorra, csak azt nem olvasta fel. Asszem ezzel nyitunk szeptemberben. Meg azzal, hogy mivel ő az osztályfőnökünk is, hogy idén nagggyon nehéz év lesz, és aki 7 évig csak lazsált... ő megmondta.... :lol:
Ugyanígy vagyok a kötelezőkkel. Van egy rakat most is, de hozzá se kezdek. Úgyis elfelejteném, mire vesszük, majd akkor elolvasom. Ráadásul a drága tanár úr a legkisebb apróságokra szokott rákérdezni. Hiába olvastad pár napja, esélyed sincs megválaszolni helyesen.
Szóval a kötelezők nem mindig a legszerencsésebben vannak kiválasztva. Alsóban el kellett olvasni a Kis herceget és a Kincskereső kisködmönt. Utóbbiból olvasónaplót kellett csinálni, fejezetenként, rajzzal, üzenettel. A karácsonyi szünetben. Annyira nem tetszett, hogy anyum olvasta fel nekem a végét. :lol: Utána két! évig nem vettem könyvet a kezembe. Azután jött a Harry Potter :x és a többit hozta magával.
Ma hallottam a híradóba, hogy mi magyarok évente még egy könyvet se olvasunk el. :lol: Anyum örülne neki a legjobban, ha ez így lenne. Én ugyanis erőteljesen javítgatom az arányt.
De a mi irodalomóránk borzalmas. Olyan vontatott, lassú, unalmas, hogy Arináról szoktam jegyzetelni közben! :D Az első padban. :)

Nem is tudjátok, mennyire irigyellek benneteket! Én még a tengert se láttam! :((

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 07 (hétfő), 19:53 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 13:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
Szép jó estét mindenkinek!
Akkor leírom újra, már épp kész voltam a válasszal, amikor leállt a gép. :shock: Képzelhetitek, első gondolatom az volt, a bátyám meg fog ölni.
Szóval még mielőtt csatlakoznék a témához el kell mesélnem, mi volt velem ma. Délelőtt mentünk anyummal "ügyeket intézni" (kaja, csekkfizetés, kaptam egy tök jó szandált :D )Voltunk kozmetikusnál, csak úgy érdeklődni, hogy mégis mikor érne rá, rendbehozni a pattanásaimat. Erre mit válaszolt? Ma egykor jó lesz? :shock: Ezzel a délelőtt oda.
Szófogadó leány lévén biciklivel átszelve a várost egy előtt öt perccel meg is érkeztem. Az ajtó zárva, egy cetli, rajta egy aláírás és az hogy 13:... nem lehetett kinézni. Remek. Negyedóra szobrozás után befutott. Akkor egy krém, majd valami citrusos, ami rajtam száradt vagy 20 percig. Most már tudom, milyen a botox. Szabályosan nem volt arcmimikám. :lol: Majd megkegyelmezett, ledörzsölte rólam, újabb két kenőcs és irány az arcgőzölő. A dologhoz hozzátartozik, hogy hányingerem van a kamilla illatától. És mi fortyogott a kicsi készülékben? Igen, az. Kamilla. Olyan volt, mintha csak a fejemet dugtam volna be a szaunába. Ekkor már egy órája voltam ott. De a java csak most jött. Újabb 2-3 kenőcs és elkezdte kinyomni őket! 75 percen keresztül. És az emberek még a fogorvostól félnek! :lol: Újabb összehúzó, csííípő kenceficék, majd mint a pulzusmérésnél na valami olyasmit rakott a kezemre, mondván az majd valami anyagot juttat a bőröm alá. :shock: Szóval most úgy nézek ki, mintha tüzes rácsra feküdtem volna, vagy mintha egyszerre tíz macska karmolt volna össze. És jövő héten mennem kell ismét, akkor a hátamat kezeli. :((
Eközben háromszor végigjátszottam magamban Arina történetét, ami egy új elemmel bővült: szándékosan, előre megfontolt szándékkal, különös kegyetlenséggel meg fogok benne gyilkolni egy kozmetikust! :twisted:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 07 (hétfő), 19:31 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 12:48
Hozzászólások: 145
Tartózkodási hely: Magyarországnak becézett pokol (Miskolc)
Köszi a kritikákat. Írtam rájuk választ. :wink:
Én is imádok fogalmazást írni, csak a gimis magyar tanárom nagyon köcsög és mindenemet alul értékelt. Pedig általánosban imádott a magyar tanárnőm, mindenre 5-öst kaptam, meg még a tanárbúcsúztató szöveget is nekem kellett írnom. De ami a legjobb, hogy pont utolsó évben kapunk egy új magyar tanárt (mellesleg humán tagozaton vagyok) és most más kezd el felkészíteni az érettségire, habár az előző tanár el se kezdett. Miért nem ment el tavaly?! Hű, de utáltam... :evil:
Az Antigonét nem szerettem, nem is igazán tetszett. De a Rómeó és Júlia... :roll: :P :lol: Azt imádtam. Amúgy nagyon ritkán voltak értelmes kötelező olvasmányaink. Például a Nanát nagyon nem csíptem (két 3-ast adott rá, nekem kelett a második felét elmesélnem, amire röpke egy hetet sikerült szánnom, és utolsó este tudtam "megtanulni", már amennyire sikerült) meg az Arany virágcserép is eléggé baromság. Beszterce ostromát még nem is vettük... Miért nem lehet tényleg hasznos és értelmes könyveket olvastatni velünk? Sok hülye ember... Ki bír borítani. :shock:

_________________
"Nem vagyunk mindig azok, akiknek látszunk, és szinte sohasem azok, akiknek álmodjuk magunkat."

Akkor legelviselhetetlenebb valaki hiánya, mikor melletted ül, és tudod, hogy sohasem lehet a tiéd.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 07 (hétfő), 18:14 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 29 (szombat), 15:54
Hozzászólások: 294
Ulix írta:
Irodalomra tavaly nekünk is kellett írni ilyesmit, csak ott az Antigonéhoz kapcsolódóan. Kaptunk négy címet és azok közül kellett választani. Én persze kiválasztottam Kreón védelmét, amit rajtam kívül senki sem írt, de megdícsért a tanár, hogy még a főgonoszt is meg tudom védeni. :-D


Antigonét nem annyira bírtam,szóval tutkó Kreont válaltam volna el :D (mondjuk őt se annyira szerettem,de viszont Kreon védelme sokkal nehezebb,ezért az sokkal jobb is :) ) Mi csináltunk egy bíróságot,szorgalmiból lehetett lenni vki meg ügyvéd,de nekem nem túl sok időm volt akkoriban,ezért nem válaltam el....az irodalmat pedig bírom...de inkább az ókort(Homerosz) meg reneszánszt....Na mind1,"beidéztek tanúnak",remélem egy kicsit segítettem Kreononak,de a h*lye osztály Antigonét megszavaszta ártatlannak!Amúgy te most hányadikas vagy??
Ja én most megyek 3.ba csak a 0.év miatt tolódott a tananyag,ezért tanultam én idén az elsős tananyagot.
Nem tudtam,hogy írsz.Ha majd megnézem a karib-tenger kalózait(még elöte ki kell kölcsönöznöm,mert még nem láttam),utána megnézem moziba a kettőt,aztán olvasom a történetedet.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 07 (hétfő), 17:26 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 30 (vasárnap), 17:52
Hozzászólások: 14
Irodalomra tavaly nekünk is kellett írni ilyesmit, csak ott az Antigonéhoz kapcsolódóan. Kaptunk négy címet és azok közül kellett választani. Én persze kiválasztottam Kreón védelmét, amit rajtam kívül senki sem írt, de megdícsért a tanár, hogy még a főgonoszt is meg tudom védeni. :-D
Harry Potteres ficeket én sem írok, most jelenleg egy Karib-tengereset, de nem valami jó, és a fejezetek is rövidek. De hosszabbakat nem tudok írni, hiába próbálom... :-( Régebben még próbálkoztam vele, de a hosszú fejezeteim mind unalmasak lettek.
Harry Pottereset eddig csak egyszer írtam, egy novellát Bellatrixról, de nem töltöttem föl ide, mert szerintem elég béna és rövid lett.
Tengeri sünbe már én is léptem, az tényleg nagyon fáj. De nekem szerencsére nem kellett kórházba menni, úgyhogy még jól jártam.
Én láttam a kis Pitonos képet, írtó yoooo! :x
Alexia, én is megyek olvasni az írásodat!

_________________
Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem éled túl!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 07 (hétfő), 16:38 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 29 (szombat), 15:54
Hozzászólások: 294
Áh,én nem írok....nem tudom,hogy megtudnám-e fogalmazni normálisan...mert végülis szeretek írni fogalmazásokat irodalomra...tényleg van egy most amire 5öst kaptam,vagyis régi, (év eleji)abban azt írom le,hogy Achilleus vagy Odüsszeusz a jobb!! :D(mert az volt a feladat,hogy melyik a coolabb csávó) De az nem merire való!!!És különben is a tanár elcsórta,nem adta vissza.....csak viccelek ám,tudom,hogy nem olyan történetre gondoltál...
Nem még ha ki is gondolnám,akkor se fejezném be,szerintem...először tök jó lenne,hogy írok,meg minden....de tuti,hogy megunnám,vagyis még nem próbálkoztam ilyennel,szóval nem tudom...meg mi van ha tök béna??Tuti,hogy mindig azon paráznék....Te nem írsz??Ja,és ha írnék tuti,hogy saját szereplőset...és lehet,hogy múltasat,csak arra meg nagyon oda kell figyelni,hogy jól ábrázold az embereket..úgy értem,Piton ne legyen nyálas,meg ilyen...
Draco tuti montázs,de nem baj attól még nagyon jól néz ki....
Kórház??Uh,az nagyon sz*r,a tesóm belelépett a tengeri sünben még régebben,annyira fájt neki,hogy sírt....pedig fiú,és már idősebb volt...egyből mi is mentünk kórházba,mert egy csomó tüske bent maradt..
Alexia:az elsó bekezdésnél tartok,csak gyorsan beírtam ide,aztán olvasom tovább....
De ugye a fiatal Pitonosat látjátok??Jajj az a kép,annyira jó pasi :x :x

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 07 (hétfő), 16:24 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 30 (vasárnap), 17:52
Hozzászólások: 14
Ennek a ficblognak egy hátránya van. Kritikaírás helyett inkább ide írnék...Pedig annyi mindent tudnék a kritikákhoz is, de...na, megigérem, hogy a napokban írok oda is!
Görögországnagyon jó volt, vagyis jó lett volna, ha unokatesóm nem töri el a kezét. Alig találtunk kórházat...De szerencsére minden rendben volt! :-)
A képek nagyon jók, de sajnos nem hozta mindent be. :-(
Én németet tanulok első nyelvként, múlt nyáron voltam is kint németországban, és a HP6ot is németül olvastam, viszont egy középfokot nem sikerült összehoznom...Szeptemberben megyek majd mégegyszer megpróbálni.
A második nyelvem pedig a francia, azt a németnél is jobban szeretem. Mindig is franciát szerettem volna tanulni, és a tanárom is nagyon jó szerencsére. Anyáék mondjuk nem értékelik nagyra, mert szerintük angolt is kellene tanulnom. Be is akarnak iratni valami angol tanfolyamra. De nekem valahogy az egész nyelv nem szimpatikus. Oroszt viszont szívesen taulnék én is! :-D
Nah, ennyit a nyelvekről meg rólam.
Alexia, azt hiszem, megyek megnézem az írásaidat, mert tőled még semmit sem olvastam és kíváncsi vagyok.
Niki, Te nem írsz?

_________________
Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem éled túl!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 07 (hétfő), 12:46 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 12:48
Hozzászólások: 145
Tartózkodási hely: Magyarországnak becézett pokol (Miskolc)
Igen, köszönöm. Megmondtam anyának. Egész jól fogadta.
És már bocsi, de nem értek veled egyet abban, hogy síráskor nem játszunk szerepet. Nagyon jól meg lehet azt játszani, ha az érdek úgy kívánja. :wink: :roll:
A képeket megnéztem, már amit behozott. :-( Jó képek. Bár a Dracós szerintem montírozott. Kizárt hogy az az ő teste legyen. :P
Elolvastátok a kis elbeszélésemet? Nagyon kíváncsi lennék a véleményetekre. :oops: :-D
Nekem a francia nyelv a második, de nagyon nem megy. Olaszt vagy spanyolt jobban szeretnék helyette tanulni. Vagy oroszt. Azt már úgy is elkezdtem pár éve.

_________________
"Nem vagyunk mindig azok, akiknek látszunk, és szinte sohasem azok, akiknek álmodjuk magunkat."

Akkor legelviselhetetlenebb valaki hiánya, mikor melletted ül, és tudod, hogy sohasem lehet a tiéd.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 07 (hétfő), 10:39 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 13:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
Niki, köszönöm szépen! :)
Ígérem, a következő fejeztnél kiélheted magad, lesz felmerülő kérdés dögivel. :wink:

Egy kis ízelítő gyanánt a címe: Lehull a lepel

http://s92.photobucket.com/albums/l34/L ... h=imgAnch6
http://s92.photobucket.com/albums/l34/L ... =imgAnch16
http://s92.photobucket.com/albums/l34/L ... h=imgAnch1
Ezeket tessék megnézni. :x

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 07 (hétfő), 10:12 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 13:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
Üdv a szárnybontogatók klubjában. :)
Remélem már jobban vagy, az alvás biztos jót tett.

Jaj, tök jók a képek, a tekergők hárman együtt olyanok, mintha úszók lennének :lol:
Siriusos kép tényleg nagyon ott van. :wink:

Szerintem ha sírunk az nem a gyengeség jele, hanem azt jelenti, hogy egyszerűen emberek vaygunk. Persze ezt a dolgot mindenki másként éli meg, van akinek nehezen megy, én személy szerint a legkisebb dolgon is el tudom magam sírni. Engem meg/lenyugtat.
Sőt, én tisztelem azokat, akik tudnak mások előtt sírni. Megmutatják, hogy sebezhetők igaz, de abban a pillanataban nem játszanak szerepet.

Az biztos, hogy én is itt fogom hagyni az országot. Anyunak is mondtam már számtalanszor, de neki nem tetszik a dolog. Na mindegy. Azt még nem tudom, hova Németország esetleg (mert az a nyelv megy a legjobban) , Anglia, nem is tudom. Olasz sincs kizárva, nyelvmániás vagyok, még franciául, olaszul és spanyolul akarok megtanulni. :lol:

A legnagyobb előnye a felsőfokúmnak, hogy a csoport előrehozott érettségit is tett, a nyelv kilőve <:-P , idén nem lesz németem, felszabadul két órám a héten. :) De a helyére biztos bejön egy kis plusz biosz. :cry:

Köszönöm szépen a kritikát, megyek, válaszolok rá.

Ja és Draco haja... majd beszúrok én is ide képet a drágáról.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 07 (hétfő), 9:43 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 12:48
Hozzászólások: 145
Tartózkodási hely: Magyarországnak becézett pokol (Miskolc)
Végre én is szárnybontogató lettem! 8)

_________________
"Nem vagyunk mindig azok, akiknek látszunk, és szinte sohasem azok, akiknek álmodjuk magunkat."

Akkor legelviselhetetlenebb valaki hiánya, mikor melletted ül, és tudod, hogy sohasem lehet a tiéd.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 07 (hétfő), 9:41 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 12:48
Hozzászólások: 145
Tartózkodási hely: Magyarországnak becézett pokol (Miskolc)
Jaj, kifelejtettem valamit. Nekem az első két részben tetszett a frizurája. Így nekem gagyi. Főleg, hogy a könyvben se így szerepel. Olyan...bilis. (Bocsáss meg Draco drága!) Nekem nem szimpi ez a haj. Nem vagyok vele kibékülve. :roll: :?

_________________
"Nem vagyunk mindig azok, akiknek látszunk, és szinte sohasem azok, akiknek álmodjuk magunkat."

Akkor legelviselhetetlenebb valaki hiánya, mikor melletted ül, és tudod, hogy sohasem lehet a tiéd.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 503 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Googlebot valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség