Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 23 (kedd), 17:56

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5305 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 107  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 01 (szerda), 12:56 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 21 (kedd), 19:30
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: magán kívül
Belldandy írta:
emlékszem, amikor az ötödik könyv jelent meg, a bravo magazinból (ez itt a reklám helye XD) tudtam meg, hogy sirius meg fog halni ;( persze ettől még ugyanúgy bőgtem, mikor olvastam XD

Ismerős érzés, Bell. Én a Story-val jártam pont így. Vicces, hogy egy évezredben egyszer kerül a kezembe ilyen újság, erre nem ott virít a "nagy hír"? Teljesen ki voltam kelve magamból. A család meg nézett idiótán, hogy ugyan mitől zakkant meg így a lány. ^^

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 01 (szerda), 12:42 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
én meg már nem győzöm kerülgetni a spoilereket XD még csak pár napja jelent meg a könyv, és máris tele van a net post-DH ficekkel, nem is beszélve a képekről ;_; egy (sokak számára nyilvánvaló) dolgot már sikerült - akaratomon kívül - megtudnom, többre egyelőre nem vágyom T_T

emlékszem, amikor az ötödik könyv jelent meg, a bravo magazinból (ez itt a reklám helye XD) tudtam meg, hogy sirius meg fog halni ;( persze ettől még ugyanúgy bőgtem, mikor olvastam XD

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 01 (szerda), 11:48 
akkor jóóóó :)
én is remélem hamarosan beszélünk (L)
és fúúúú XD kemény vagy Bell, én tuti nem bírtam volna ki februárig vagy mikor jelenik meg magyarul...
de Zsuzsa se akarja tudni, ami tök gáz, mert nemtom vele megbeszélni és mindig azzal nyúzom, hogy had mondjam el XD
puszker mindenkinek!
agli vótam


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 július 31 (kedd), 22:34 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 18:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Belldandy írta:
...egyébként bármikor lehet nekem írni, nem harapom le senki fejét :D


Ja, oksa. :oops:

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 július 31 (kedd), 20:18 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
jaj, dehogyis, nem haragszom én senkire XD
az egy kicsit feltűnőbb lenne, ha én haragudnék >:) de semmi okom nincs rá, szóval ne aggódjatok :)
és nem vagyok elfoglalt XD néha kiteszem, amikor mondjuk filmet nézek közben vagy ilyesmi, de egyébként bármikor lehet nekem írni, nem harapom le senki fejét :D

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 július 31 (kedd), 19:13 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 18:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Jaa, Bell. Én is azt hittem, hogy haragszol.... néha láttalak msn-en, gondoltam, nagyon elfoglalt vagy. :oops:

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 július 31 (kedd), 12:00 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
aglarnis írta:
itt vagyok :D :D
üdvözlet az újonnan érkezettnek :)
és Bellcsim, Te is nagyon hiányzol nekem...
csak... nemtom, azt hittem, haragszol vmiért vagy nemtom... szal nem nagyon állsz velem szóba mostanság...
illetve nem talizunk msn-en...
na mindegy :D
majd megbeszéljük :)

ésés fúúúú Csajok!! kész a HP7... de persze ezt nem itt kell megbeszélni, csak gondoltam közlöm, hogy majdnem hisztériás rohamot kaptam, mikor Kisera elmondta, mik történnek benne...


jajj, dehogy haragszom rád!!! ugyan miért haragudnék? :)
csak tudod, az msn tavasz óta szar volt, és csak az ebuddy.com izéről tudtam bejelentkezni, azt meg nem nagyon szerettem...
pont a múlt héten javította meg a szilárd, kiderült, hogy több száz vírus volt a gépemen, és ebből egy blokkolta az msn-t D:
de most már szerencsére jó, és remélem tudunk beszélni nemsokára :)

HP7... nem akarom tudni >_< én azon kevesek közé tartozom, akik kivárják a magyar kiadást... viszont eddig nem sok jót hallottam róla... állítólag tök elkapkodott meg minden O_o
(remélem Ron és Piton életben marad, a többiek tőlem azt csinálnak, amit akarnak XD)

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 július 31 (kedd), 11:05 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 14:50
Hozzászólások: 874
Tartózkodási hely: Hyde és Gackt között
Oké, én vevő vagyok a kivesézésre :D

Puszi^^

_________________
KépSucker love is heaven sent...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 július 31 (kedd), 11:01 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
My Girl írta:
Akkor hajrá :D

Ma éjjel tuti nem alszok :D
És az a szerencse, hogy megint van fórum :)
Mert legalább lesz kivel megosztani a kínjaimat XD
Most viszont megyek :)
Puszkerollak

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 július 31 (kedd), 11:00 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 14:50
Hozzászólások: 874
Tartózkodási hely: Hyde és Gackt között
Akkor hajrá :D

_________________
KépSucker love is heaven sent...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 július 31 (kedd), 10:58 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
My Girl írta:
Igen, én is :D Bár filóztam rajta, hogy belevágjak-e, mert az mégis csak angyobb élmény, ha az ember a kezében tarthatja a könyvet... de nem bántam meg. Bár hozzáteszem, hogy mióta magyarul olvasom még jobban rájövök, hogy milyen gyenge részek vannak benne :(

igen :S
én is rendesen megszenvedek, hogy megvárjam-e a könyvet...
de úgysem fogom XD
érdekel már nagyon, főleg azért, hogy legyen jogom kedvemre fikázni végre...

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 július 31 (kedd), 10:56 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 14:50
Hozzászólások: 874
Tartózkodási hely: Hyde és Gackt között
Igen, én is :D Bár filóztam rajta, hogy belevágjak-e, mert az mégis csak angyobb élmény, ha az ember a kezében tarthatja a könyvet... de nem bántam meg. Bár hozzáteszem, hogy mióta magyarul olvasom még jobban rájövök, hogy milyen gyenge részek vannak benne :(

_________________
KépSucker love is heaven sent...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 július 31 (kedd), 10:53 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
My Girl írta:
:D Van egy honlap, ahol már megy a magyar fordítás, elég igényes, sztem :)

fúúú igen láttam :D
itt írta vki a DH topicban asszem, és tökre örülök neki :)

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 július 31 (kedd), 10:52 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 14:50
Hozzászólások: 874
Tartózkodási hely: Hyde és Gackt között
:D Van egy honlap, ahol már megy a magyar fordítás, elég igényes, sztem :)

_________________
KépSucker love is heaven sent...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 július 31 (kedd), 10:50 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
My Girl írta:
Igen, mégis csak HP könyv, még ha nálam sorrendben az utolsó is :) De a spoilerhallgatást ezek szerint nem bírtad ki :D

Hát nagyon nem :D
De nem is akartam. Tudom magamról, hogy nem bírtam volna ki.
És tök szar, mert legjobb barátnőm meg semmit nem akar tudni róla, pedig annyira, de annyira elmondanék neki mindent XD...

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 július 31 (kedd), 10:44 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 14:50
Hozzászólások: 874
Tartózkodási hely: Hyde és Gackt között
Igen, mégis csak HP könyv, még ha nálam sorrendben az utolsó is :) De a spoilerhallgatást ezek szerint nem bírtad ki :D

_________________
KépSucker love is heaven sent...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 július 31 (kedd), 10:43 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 18:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Merlin hozott! :D

Persze a hp hetet azt ide nem... X-(

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 július 31 (kedd), 10:42 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
hahó :)
még nem, de készülök :D
az a baj, hogy magamat ismerve elég nehézkes lesz, mert kb mindenen, ami felháborít vagy kiakaszt egy fél óráig rágódom, miközben cigivel a kezemben szaladgálok :D
és ahogy olvastam a véleményeket senki nem volt elragadtatva tőle...
pl Te is írtad blogodban
és én hiszek Nektek :D
de azért persze érdekel, és úgyis elolvasom

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 július 31 (kedd), 10:39 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 14:50
Hozzászólások: 874
Tartózkodási hely: Hyde és Gackt között
Szió :)

De akkor át is rágtad magad a könyvön? :)

_________________
KépSucker love is heaven sent...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 július 31 (kedd), 10:37 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Belldandy írta:
*lóbálja a végtagjait XD*

a többiek sztem még nem fedezték fel az új fórumot D:

Agliii, merre jársz? Hiányzol a gyermekednek D:


itt vagyok :D :D
üdvözlet az újonnan érkezettnek :)
és Bellcsim, Te is nagyon hiányzol nekem...
csak... nemtom, azt hittem, haragszol vmiért vagy nemtom... szal nem nagyon állsz velem szóba mostanság...
illetve nem talizunk msn-en...
na mindegy :D
majd megbeszéljük :)

ésés fúúúú Csajok!! kész a HP7... de persze ezt nem itt kell megbeszélni, csak gondoltam közlöm, hogy majdnem hisztériás rohamot kaptam, mikor Kisera elmondta, mik történnek benne...

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 július 30 (hétfő), 22:46 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 21:21
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Miskolc
Különleges vagyok, jeee XD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 július 30 (hétfő), 22:42 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
Vulpion írta:
Lily kérésére közlöm, hogy hímegyed vagyok :D


örülök neki XD
hmm, hát ezzel egyedül vagy a skolci merisek között... Legalábbis tudtommal O_o


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 július 30 (hétfő), 22:38 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 21:21
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Miskolc
Belldandy írta:
Vulpion írta:
Itt vagyok, új tag, miskolci tag. :-D


Nahát, még egy skolci :) üdv köztünk *ölel*



Lily kérésére közlöm, hogy hímegyed vagyok :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 július 30 (hétfő), 22:36 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 18:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Vulpion írta:
Itt vagyok, új tag, miskolci tag. :-D


*integet* Üdvözöllek dicső lovag, szép a ruhád szép a.... :-h :D

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 július 30 (hétfő), 22:36 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
Vulpion írta:
Itt vagyok, új tag, miskolci tag. :-D


Nahát, még egy skolci :) üdv köztünk *ölel*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 július 30 (hétfő), 22:35 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 18:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Belldandy írta:
*lóbálja a végtagjait XD*

a többiek sztem még nem fedezték fel az új fórumot D:

Agliii, merre jársz? Hiányzol a gyermekednek D:


Cara... Alexa Tonks.... hüpp. :((

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 július 30 (hétfő), 22:35 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
*lóbálja a végtagjait XD*

a többiek sztem még nem fedezték fel az új fórumot D:

Agliii, merre jársz? Hiányzol a gyermekednek D:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 július 30 (hétfő), 22:33 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 21:21
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Miskolc
Itt vagyok, új tag, miskolci tag. :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 július 30 (hétfő), 21:50 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 18:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
'kolciak.... vagytok még....?

Mancsokat föl. :D

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 17 (vasárnap), 21:32 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 18:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Belldandy írta:
neem, a sztorijaidról akarok beszélni XD


Ja! "megvilágosult" :)

Várjunk. Miért is? $pray "kíváncsian néz"

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 17 (vasárnap), 21:30 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
neem, a sztorijaidról akarok beszélni XD

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 17 (vasárnap), 21:10 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 18:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Belldandy írta:
az a baj, hogy most anyagot kell keresnem a törihez a neten :(

de a héten biztos felmegyek valamikor, és beszélünk ;)


Amúgy megkérdezhetem miről? Mert ha azt kérded, hol alszunk a buli után, arra most is megmondhatom a választ: nemtooooooooooooom :cry:

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 17 (vasárnap), 20:59 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
az a baj, hogy most anyagot kell keresnem a törihez a neten :(

de a héten biztos felmegyek valamikor, és beszélünk ;)

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 17 (vasárnap), 20:55 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 18:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
"eszeveszetten kalimpál Bellnek"

Beszélni akartál velem, nem? Azért kérdem, mert tizeneggyig el fogok tűnni. :oops:

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 17 (vasárnap), 20:52 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
Alexa Tonks írta:
Bell! Veled már olyan rég beszéltem! Msnen se szoktak látni, itt se beszélünk. Mizu van veled csajos?


nem? pedig mostanában még gyakran is vagyok (magamhoz képest persze XD) mondjuk hét közben nem nagyon, inkább csak hétvégén :-P

Aglival és Kissel hatalmas msn-partykat szoktunk rendezni péntek- és szombat éjszakánként :D

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 17 (vasárnap), 18:25 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
Bell! Veled már olyan rég beszéltem! Msnen se szoktak látni, itt se beszélünk. Mizu van veled csajos?

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 17 (vasárnap), 18:02 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
Cara írta:
amúgy nekünk a Fráterbe az ucssó nap október 27 :D elcsórtam a tanáriból egy éves tervet =)) és november 6 az első tanítási nap, viszont a téli szünetet eléggé megrövidítették, mert dec. 22 az uccsó, és jan. 3 az első nap >:P


Szted nálunk is úgy lesz? Nem mintha számítana h suli után kell e menni a vonathozXD Csak kíváncsiságból. Ugyanis nálunk a tanáriba bejutni lehetetlen (már próbálkoztamXD)

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 17 (vasárnap), 18:00 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
Jujjj mennyien válaszoltatok nekem!! :D
Szóval mossam be a haja??? Áhhh maradok a parókánál! Akkor Cara eljössz velem? Talárt nem tom honnan szerzek, majd vmit alkotok itthon sztem. Vagy csöves Tonksot fogok játszaniXD

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 17 (vasárnap), 15:15 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 18:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Belldandy írta:
sztem én is valami talár-félét fogok hordani XD

tegnap úgy döntöttem, hogy Narcissa leszek XD Cissie-picsa XD

Judyth, bocsi, tegnap nem jutottam a géphez, anyu ült ott és ezáltal nem tudtam megnézni a történetedet... viszont szeretnék majd veled beszélni msn-en valamikor :D


Éjjel - nappal itt vagyok, mint most is! CSAK ÉN NEM LÁTLAK TÉGED!!!

Sebaj, majd olvashatod ma remélem az Új világ új részét - itt OFF vége.

Narcissa? Hűűűűűhaaaa

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 17 (vasárnap), 15:12 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
sztem én is valami talár-félét fogok hordani XD

tegnap úgy döntöttem, hogy Narcissa leszek XD Cissie-picsa XD

Judyth, bocsi, tegnap nem jutottam a géphez, anyu ült ott és ezáltal nem tudtam megnézni a történetedet... viszont szeretnék majd veled beszélni msn-en valamikor :D

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 17 (vasárnap), 15:02 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 18:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Na gyarkőcök, még nem kiabálom el, de úgy látszik, csak szimplán talárba fogok öltözni... :D Na meg sapim is lesz! =))

Kíváncsi vagyok rajtam kívül hányan jönnek még talárba...

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 17 (vasárnap), 11:47 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
amúgy nekünk a Fráterbe az ucssó nap október 27 :D elcsórtam a tanáriból egy éves tervet =)) és november 6 az első tanítási nap, viszont a téli szünetet eléggé megrövidítették, mert dec. 22 az uccsó, és jan. 3 az első nap >:P

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 17 (vasárnap), 11:38 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
na elég gyermekeim!
szépek vagytok, okosak, és még nagyon fiatalok :)
tessék jól érezni magatokat a bőrötökben! legyen mindenki nyönyörűséges Mériszúúúú :D
cupp Nektek! :) :x

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 17 (vasárnap), 11:06 
Cara írta:
Alexa Tonks írta:
Valaki eljön velem parókát venniXD

Én elmegyek :D ha megmondod, hogy ki legyek az én bűnrondaságommal :)) esetleg beöltözök vámpír-ÉmiLínek, aki titokban a Roxfortba jár és hozom virtuálisan Olivert XD =)) *hülyeszegény*

ha te ronda vagy akkor én inkább trollnak öltözök...nem sok ikiegészítókéne csak egy furkósbot :roll:


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 17 (vasárnap), 10:50 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
Alexa Tonks írta:
Valaki eljön velem parókát venniXD

Én elmegyek :D ha megmondod, hogy ki legyek az én bűnrondaságommal :)) esetleg beöltözök vámpír-ÉmiLínek, aki titokban a Roxfortba jár és hozom virtuálisan Olivert XD =)) *hülyeszegény*

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 17 (vasárnap), 9:15 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
Alexa! Tényleg, neked a legideálisabb valóban a Tonks-jelmez lenne ;) :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 17 (vasárnap), 9:13 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
Csak HP-s nek lehet beöltözni? Mer' akkor leszer vámpír-Pansy XXD
* hülyeszegény *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 16 (szombat), 20:02 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
Alexa Tonks írta:
Doby leszek! De ez a Firenzés ötlet se rossz!
De akkor ki lesz a feneke és ki az eleje?

én!:) najónem... de legyál tonks! én meg muglinak álcázom magam....
szia judyth amúgy

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 16 (szombat), 19:55 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 18:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Alexa Tonks írta:
Lehet h a legkézenfekvőbnek kéne lennem: Tonks!
Valaki eljön velem parókát venniXD
Amúgy Judyth szijóka!!:D


Üdv! Inkább vegyél kimosható lila hajfestéket! 8) :lol:

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 16 (szombat), 19:50 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
Lehet h a legkézenfekvőbnek kéne lennem: Tonks!
Valaki eljön velem parókát venniXD
Amúgy Judyth szijóka!!:D

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5305 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 107  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség