Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 23 (kedd), 2:42

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3349 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 67  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 08 (szerda), 9:38 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 19:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Sofie Strange írta:
Az is jóóó :D


Király: Egy napon, fiam, mindez a tiéd lesz. *kimutat az ablakon*
Királyfi: ... A függöny?

:))

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 08 (szerda), 9:35 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
Az is jóóó :D Mikor a sárban ülnek és kioktatják... XXD

de ugye tudod, hogy a Fekete Lovag mindig győz? * láb és kezek nélkül - gyere ide hadd harapjam le a lábadat XD *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 08 (szerda), 9:29 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 19:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Júúúúj, itt Monty Python-imádat folyik??????? :D Nekem az Arthur Király vs anarchoszindikalista közösség a kedvenc jelenetem :D De ezek is jók :)

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 07 (kedd), 11:25 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
Kisera írta:
Sofie Strange írta:
Gyalog Galopp ezerrel:

- Égessük meg, boszorkány, boszorkány! - ordítja a falusi nép.
- Van rá bizonyíték? - kérdi a végrehajtó lovag.
- Engem gyíkká változtatott! - kiáltja egy férfi.
- Gyíkká..?!
- ... De már elmúlt!!! XXD

bocsi ha béna volt, ezt látni kell...


-Ti mindannyian különbözőek vagytok.
-IGEN, MI MINDANNYIAN KÜLÖNBÖZŐEK VAGYUNK!
-Ti mindannyian egyéniségek vagytok!
-IGEN, MI MINDANNYIAN EGYÉNISÉGEK VAGYUNK!
-Én nem...

XD Nekem ez a kedvencem. Vagy vmi ilyesmi. :P A Brájen életébőőől. :)


Azt nem ismerem :( de ez jól hangzik :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 07 (kedd), 11:24 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
Luciatus írta:
Nefadar írta:
Imádom a Gyalog Galoppot, akárcsak a Brian életét :D


annak az eleje XD meg mikor a falra ír, és odamegy hozzá a pasi, hogy leírod százszor XDDD


Jajaja XXD meg az öreg a hídnál:
- Ki vagy és honnan jöttél?
- Sir Lancelot vagyok Camelotból.
- Úticélod?
- A Szent Grál megtalálása.
- És most a legutolsó kérdés. Ha helyesen és igazat szólsz, átkelhetsz a hídon! Kedvenc színed?
- Hm, a kék. - átment.
A következőnél meg - Mi Sri Lanka fővárosa? XXD
Milyen sebességgel repül egy fecske?

" Sir Robin futott bátran mint a nyúl"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 07 (kedd), 11:21 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Sofie Strange írta:
Gyalog Galopp ezerrel:

- Égessük meg, boszorkány, boszorkány! - ordítja a falusi nép.
- Van rá bizonyíték? - kérdi a végrehajtó lovag.
- Engem gyíkká változtatott! - kiáltja egy férfi.
- Gyíkká..?!
- ... De már elmúlt!!! XXD

bocsi ha béna volt, ezt látni kell...


-Ti mindannyian különbözőek vagytok.
-IGEN, MI MINDANNYIAN KÜLÖNBÖZŐEK VAGYUNK!
-Ti mindannyian egyéniségek vagytok!
-IGEN, MI MINDANNYIAN EGYÉNISÉGEK VAGYUNK!
-Én nem...

XD Nekem ez a kedvencem. Vagy vmi ilyesmi. :P A Brájen életébőőől. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 07 (kedd), 11:20 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Nefadar írta:
Imádom a Gyalog Galoppot, akárcsak a Brian életét :D


annak az eleje XD meg mikor a falra ír, és odamegy hozzá a pasi, hogy leírod százszor XDDD

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 07 (kedd), 11:20 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Sofie Strange írta:
Gyalog Galopp ezerrel:

- Égessük meg, boszorkány, boszorkány! - ordítja a falusi nép.
- Van rá bizonyíték? - kérdi a végrehajtó lovag.
- Engem gyíkká változtatott! - kiáltja egy férfi.
- Gyíkká..?!
- ... De már elmúlt!!! XXD

bocsi ha béna volt, ezt látni kell...


jaj az mekkora XD A lovagok, akik azt mondják, ni XD ehhh a világ egyik legjobb filmje :P

Munkakerülő paraszt bemegy az orvoshoz.
-Doktor úr, adjon nekem igazolást, hogy nem tudok bemenni dolgozni.
-Mi a panasza?
-Nem tudok menni.
-Akkor hogy jött ide?
-Jönni azt tudok...

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 07 (kedd), 11:18 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 20:59
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Malfoy kúria (Bp)
Imádom a Gyalog Galoppot, akárcsak a Brian életét :D

_________________
Nef/Nefi

-----------
"Now, when I hold your face so close to mine, I see a place where the sun will shine, with you it is divine..."
- HammerFall - Dreams Come True


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 07 (kedd), 11:16 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
Gyalog Galopp ezerrel:

- Égessük meg, boszorkány, boszorkány! - ordítja a falusi nép.
- Van rá bizonyíték? - kérdi a végrehajtó lovag.
- Engem gyíkká változtatott! - kiáltja egy férfi.
- Gyíkká..?!
- ... De már elmúlt!!! XXD

bocsi ha béna volt, ezt látni kell...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 04 (szombat), 17:38 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
az abortuszos fáááj XD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 04 (szombat), 17:34 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
- Doktor úr, nem tudom mi van velem. Amikor kávét iszom, mindig valami nyomást érzek a szememben. Mit tegyek?
- Egyet tudok javasolni: mielőtt iszik, vegye ki a kanalat a csészéből.

***

- Milyen a falusi abortusz?
- ???
- Lelövik a gólyát.

***

- Miről lehet felismerni a repülő nyulat?
- ???
- Sas van a hátán

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 04 (szombat), 17:30 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 20:59
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Malfoy kúria (Bp)
Nagyon durva :)
A mosogatós pedig aranyos.

_________________
Nef/Nefi

-----------
"Now, when I hold your face so close to mine, I see a place where the sun will shine, with you it is divine..."
- HammerFall - Dreams Come True


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 04 (szombat), 17:26 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
Gaby írta:
Kórház a front közelében. Az orvos sétál a sebesültek között....


Ez fájt XD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 04 (szombat), 17:14 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
Kórház a front közelében. Az orvos sétál a sebesültek között. Csak rámutat a végtagra, amit amputálni kell, a szatinéc már le is csapja a kis bárddal:
- Bal kéz.
Sutty.
- Jobb kéz.
Sutty.
- Bal láb.
Sutty.
- Mondom bal.
Sutty.
- Mondon láb.
Sutty.

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 04 (szombat), 17:10 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Tania írta:
ezt úgy olvassátok hogy a négyéves öcsém mondta XD:
- Mi motyog a vízben?
- ??
- A motyogatórongy XD


auuuu XD

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 04 (szombat), 16:58 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
ezt úgy olvassátok hogy a négyéves öcsém mondta XD:
- Mi motyog a vízben?
- ??
- A motyogatórongy XD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 03 (péntek), 13:27 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 07 (kedd), 7:18
Hozzászólások: 380
Tartózkodási hely: Szeszprém
-Miért úszik a haL?
-??
-mert nem ér le a lába




HAHAHHAHA :-S ez az egy vicc amit tudok :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 03 (péntek), 11:53 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 17 (péntek), 19:17
Hozzászólások: 665
Tartózkodási hely: mindig máshol... járom az országot
idióta kérdések egy orvostól:

- Hány éves a fia, amelyik magával lakik?
- Harmincöt vagy harmincnyolc, nem tudom pontosan.
- Hány éve lakik magával?
- Negyvenöt.


- Szóval a teherbe esése napja augusztus 8?
- Igen.
- És maga mit csinált ez alatt?


- Szóval van három gyermeke, igaz?
- Igaz.
- Hány fiú?
- Egy sem.
- Hány lány?

- Hogy végződött az első házassága?
- Halállal.
- Kinek a halálával?

- Tudna egy személyleírást adni az alanyról?
- Közepes magasságú, szakállas.
- Nő vagy férfi?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 július 31 (kedd), 15:00 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 13 (hétfő), 20:10
Hozzászólások: 599
OK!! :!:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 július 31 (kedd), 14:48 
Offline
Ó-nagy-admin "micsoda perverz"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 22:40
Hozzászólások: 2213
Tartózkodási hely: mikor hol ^^
Zsuhe írta:
tudom, próbáltam már ott keresi, de csak profi izéket adott ki, aki X összegért cégeknek csinálnak ilyeneket! ma voltam hobbi boltban, de majd megkérdezem!


Megy egy PÜ :-D

_________________
#steddie


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 július 31 (kedd), 14:33 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 13 (hétfő), 20:10
Hozzászólások: 599
tudom, próbáltam már ott keresi, de csak profi izéket adott ki, aki X összegért cégeknek csinálnak ilyeneket! ma voltam hobbi boltban, de majd megkérdezem!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 július 31 (kedd), 14:14 
Offline
Ó-nagy-admin "micsoda perverz"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 22:40
Hozzászólások: 2213
Tartózkodási hely: mikor hol ^^
Zsuhe írta:
ezzel kapcsolatban nem tudja vki, h lehet polóra házilag feliratot rakni (pl. vasalni és nem alkoholos filccel ráírni)??


Papírboltban lehet kapni, polórá vasalható matricát/fóliát... vagy talán még hobby boltban... de tudod a google néha csodákra képes :-D

_________________
#steddie


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 július 31 (kedd), 13:59 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 13 (hétfő), 20:10
Hozzászólások: 599
Minden számtekesnek v számtekkel érintkezőnek segítség:

Miatyánk Microsoft, aki a merevlemezen vagy, szenteltessék meg a te Windowsod, jöjjön el a te frissítésed, legyen meg a te a javítókészleted miképpen a Windowson, azonképpen az Officeban is. Mindenapi e-mailünket add meg nekünk ma, és bocsáss meg a Kalózvideóinkért miképpen mi is megbocsátunk a Matávnak. És ne vígy minket a BSA-hoz, de szabadíts fel az OS/2-től. Mert tiéd a DOS, a Windows, és az NT. Mindörökkön öröké Enter!!
:twisted: :twisted: :twisted:

ezzel kapcsolatban nem tudja vki, h lehet polóra házilag feliratot rakni (pl. vasalni és nem alkoholos filccel ráírni)??


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 július 31 (kedd), 13:15 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 17 (péntek), 19:17
Hozzászólások: 665
Tartózkodási hely: mindig máshol... járom az országot
Megy a nyuszika az erdő szélén, és leesik.


- Mit iszol kisfiam?
- Sosavat!
- MIIIIT????
- Hhrggrrrwwwhhrrrr

Paraszt bács megy a szekerével az úton mellette pedig a kutyája.A paraszt bácsi üti a korbácsával a lovat hogy menjen gyorsabban de ezt a ló megelégeli és igy szól:
- Hé paraszt ne ütögess már hiszen én is egy érző lélek vagyok!!!
Na a parszt bácsi teljesen beijed a lótól elkezd futni utánna meg a kutyája. Futnak vagy fél órát mind a ketten kifáradnak és leülnek egy tuskóra.
Mire a kutya:
- Hú de beszartam amikor megszólalt a ló!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 július 31 (kedd), 11:00 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 13 (hétfő), 20:10
Hozzászólások: 599
*ha már van Merengő, visszatér az egyik kedvenchez!*


"Olyan vagy, mint egy csésze: aljas és nagy fülű."
"Mindig arról fantáziáltam, hogy milyen lehet két pasival... az egyik levinné a szemetet a másik lenyírná a füvet."
"Mentsük meg a fákat? De hisz miattuk vannak az erdőtüzek.."
"Te vagy a megtestesült költészet! Az ajkad Weöres, a szíved Arany, az agyad Tompa."


Lehet, h sablonos és kis millió van belőle, de...
Bush iskolalátogatásra megy, és a gyerekek kérdezhetnek tőle. Pistike fellendíti a kezét:
- Elnök úr, nekem két kérdésem lenne. Az első: hogyhogy maga nyerte a választást, amikor a szavazatszámlálásnál elvesztette? A második: az iraki háború valóban Amerika fejéődését szolgálja?
Bush nem válaszol, kicsengetnek, minden gyerek kimegy a teremből. A szünet után most Móricka jelentkezik:
- Elnök úr, nekem négy kérdésem lenne. Az első: hogyhogy maga nyerte a választást, amikor a szavazatszámlálásnál elvesztette? A második: az iraki háború valóban Amerika fejéődését szolgálja? A harmadik: miért 20 perccel hamarabb csengettek ki? És hová tűnt Pistike?


És végül egyenesen otársamtól származó népi bölcsesség:
"Nem mind emo, ami vérzik!"

=D> =D> =D> =)) =)) =)) =)) =))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 július 30 (hétfő), 21:41 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 23 (hétfő), 11:22
Hozzászólások: 870
Tartózkodási hely: Szavakba öntött álmok között, valahol a lelkedben...
Cirdan írta:
Csaj megy a mosdóba, ahonnan épp jön kifelé egy faszi, a csaj meglepődve kérdi:
- Elnézést, koedukált?
- Nem, csak pisáltam.
jaaaaaj XDD ez fájt XD

_________________
Kép

"Biztos Krisztusnak se üvöltözték folyamatosan a partról, hogy Figyelj, öreg, vízen jársz!, mert akkor tutira elsüllyedt volna." (Anita Blake)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 július 30 (hétfő), 21:37 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 17 (péntek), 19:17
Hozzászólások: 665
Tartózkodási hely: mindig máshol... járom az országot
Angol gyorstalpaló, kifejezetten haladóknak.

Ha kólát akarsz megrendelni, akkor mondd: GIMI E KÓK
Ha kávét és süteményt akarsz, akkor: KOFÍ END DÓNAT
Ha fáj valamid, akkor: FAK
Ha az üzletben látsz valami nagyon drágát, akkor: FAK
Ha valaki megtámad téged, akkor: FAK
Ha látsz egy szép lányt az utcán, akkor: VATA FAK
Ha valaki azt mondja neked, hogy: FAK,
erre megfelelő válasz: FAKJU TUU
Ha elveszíted az irataid, akkor: ÁJ LOSZT MÁJ FAKING PÉJPERSZ
Ha hálni akarsz valakivel, akkor: AJ UANA FAK WIT JÚ, avagy: HÁJ, KEN ÁJ FAK JÚ
Ha keresel egy taxit, akkor: HAV TU GET A FAKING KAB
Ha valami nem működik, akkor: FAK DET SIT
Ha valaki idegesít téged, akkor: ÁRJÚ FAKIN WIT MI?
Ha ez nem elég, akkor: VAT DA FAK JÚ WONT?

[Zárójelben a magyar fordítás]
Amikor egy öreg néni kér, hogy segítsd át az utca másik oldalára, akkor: - ÁR JÚ FAKIN SZTJUPID BICS? [Persze! Természetesen!]

GIMI E KILÓ FAKIN EJPLSZ, MADAFAKA [Kérek egy kilót abból a szép almából]

Mikor kérik a jegyet ellenőrzésre: - ÁR JÚ FAKING KRÉJZI ESZHÓL? [Természetesen, tessék, itt van!]

Mikor egy dugóban állunk és vitatkozunk a közlekedésben résztvevő másik személygépkocsivezetővel:
- VAN MÓR WÖRD END ÁJL GET JOR FAKIN ESZ AUT FROM DA KÁR END FAK AP HÍR JÚ NESZTI MADAFAKIN BICS! [Kérem, ne legyen ideges, mert ez nem segíthet a helyzeten!]

Amikor valami rossz történik: - OU SIT, FAK FAK FAK FAK FAAAAAAAK! [Azt a mindenit!]

Amikor egy hajléktalan pénzt kér tőled: - GET DA FAK AUT OF HÍR BIFÓR ÁJL KIK JÓ MADAFAKING SIT ASZ [Bocsánat, de nincs apróm]


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 július 30 (hétfő), 20:37 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Cirdan írta:
Csaj megy a mosdóba, ahonnan épp jön kifelé egy faszi.
a csaj meglepődve kérdi:
- Elnézést, koedukált?
- Nem, csak pisáltam.


au.

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 július 30 (hétfő), 20:36 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 17 (péntek), 19:17
Hozzászólások: 665
Tartózkodási hely: mindig máshol... járom az országot
Csaj megy a mosdóba, ahonnan épp jön kifelé egy faszi, a csaj meglepődve kérdi:
- Elnézést, koedukált?
- Nem, csak pisáltam.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 17 (vasárnap), 23:25 
Offline
Ó-nagy-admin "micsoda perverz"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 22:40
Hozzászólások: 2213
Tartózkodási hely: mikor hol ^^
Ismeritek azt a viccet, amikor a csiga nem talál haza? :D

_________________
#steddie


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 17 (vasárnap), 18:27 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 23 (csütörtök), 14:03
Hozzászólások: 21
Tartózkodási hely: Mindenütt csak ott nem ahol te szeretnéd...
Hüm-hüm... Lehet, hogy nem is indokolatlanul...

_________________
*Shounen-ai Addict*
...we belong to each other.... bármit is jelentsen XD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 17 (vasárnap), 18:26 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 19:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
D-Tiger írta:
Tesék cukinak új topikot nyitni, ha ennyire fanok vagytok, vagy trendy rózsaszín cuki körbehányással borítok el mindenkit!


Már nyitottak, cak az adminok törölték :D

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 17 (vasárnap), 18:25 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 23 (csütörtök), 14:03
Hozzászólások: 21
Tartózkodási hely: Mindenütt csak ott nem ahol te szeretnéd...
Tesék cukinak új topikot nyitni, ha ennyire fanok vagytok, vagy trendy rózsaszín cuki körbehányással borítok el mindenkit!

_________________
*Shounen-ai Addict*
...we belong to each other.... bármit is jelentsen XD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 17 (vasárnap), 16:05 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 13 (hétfő), 20:10
Hozzászólások: 599
Ez nem vicc! És nem is vicces! :|N

Tessék abbahagyni!! :-B :evil:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 17 (vasárnap), 15:24 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
alapítsuk meg a CUKI fanklubbot! léééccike! annyira klafa lenneee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 17 (vasárnap), 14:19 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 13 (hétfő), 20:10
Hozzászólások: 599
Elérkezett a vég! Cuki áttörte a védőpajzsot!! :D :roll: :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 17 (vasárnap), 13:34 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Zsuhe írta:
Ez rosszabb, mint a Cruciatus!! :D :P

NEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!


és lőőőn egy topic cukinak :D

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 17 (vasárnap), 13:30 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 13 (hétfő), 20:10
Hozzászólások: 599
Ez rosszabb, mint a Cruciatus!! :D :P

NEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 17 (vasárnap), 13:23 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Lina írta:
*Cuki-fan* :D:D:D

Smaccantás mindenkinek, ezentúl ilyen sztájlban beszélek. Hú, de klafa vagyok, még rímelt is! :D


cukker fülcsi, nagy bigyi-bogyós :D

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 17 (vasárnap), 13:17 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 13 (hétfő), 20:10
Hozzászólások: 599
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!

Luci, én még mindig a James Bondos hatása alatt vagyok! (Hány óra? Kettő. Negyed kettő!) Én annál kész voltam!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 17 (vasárnap), 13:12 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
*Cuki-fan* :D:D:D

Smaccantás mindenkinek, ezentúl ilyen sztájlban beszélek. Hú, de klafa vagyok, még rímelt is! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 17 (vasárnap), 13:09 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Zsuhe írta:
Kellett rajta javítanom, de örvendjetek!!


jeee, cukiiii XDDDDD


na, az évszázad vcce:

Gazdag plázacica megy állatkereskedésbe, hogy találjon egy megfeleő házőrzőt a hatalmas birtokára. Bemegy a boltba, elnyávintja a kérését az eladónak.
-Hölgyem, tessék, ez önnek a megfelelő! -mutat rá egy édes kiskutyára.
-No de ez? Hát ez nem házőrző... -kételkedik a nő.
-Dehogynem hölgyem, nézze csak meg! Harcikutya, fal! -adja ki a parancsot, mire a kuitya odarohan, széttépi a falat.
-Hát, dehát az mégis csak egy fal volt... -kételkedik még mindig.
-Harcikutya, ajtó! - adja ki az újabb parancsot, mire a kutya széttépi az ajtót. Ezzel meg is győzte a nőt, megveszia kutyust, hazaviszi a hatalmas házába.

Hazajön a férje, kopasz kigyúrt menőcsávó, ránéz a kutyára:
-Hát ez meg mi? -rúg bele az állatba.
-Vigyázz vele, harcikutya!
-Ez? Harcikutya a tököm...


***

remélem érthető XD sztem kegyeten XD

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 17 (vasárnap), 13:00 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 29 (szombat), 15:54
Hozzászólások: 294
Így látatlanban nem olyan jó vicc:
Egy rendőr elmegy egy orvoshozhoz és mondja neki:
- Doktorúr, segítsen rajtam. Ha menyomom itt (megnyomja a vállát a mutatóujjával) fáj, ha itt (megnyomja a combját) akkor is fáj, ha itt (megnyomja a csuklóját) akkor is. Ön szerintem mi a bajom??
- Uram, önnek eltörött az ujja...

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 17 (vasárnap), 12:59 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 13 (hétfő), 20:10
Hozzászólások: 599
Kellett rajta javítanom, de örvendjetek!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 17 (vasárnap), 12:55 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 13 (hétfő), 20:10
Hozzászólások: 599
*ha találna olyan smilet, amin a fejét fogja, berakná*
$ear ~x(
*"csak" ezeket találta*


Mikor osztálytársaim azt mondták, ezt hallgatják, nem akartam elhinni, de most már tényleg kezdek rájönni, hogy mindenki hülye, csak én vagyok helikopter!


Sikerült megszerezni a szöveget!!

szióka, puszikácska, csókszi, smaccantás!
úgy imádom, hogy itt vagy
olyan régen taliztunk
na mondd már, mizujs, különben öri hari
hát semmi.
na mindegy, ha már itt dumcsizunk, képzeld, annyi minden történt velem, el ne mondd senkinek
de ne ám. titkos informácijóó.
tisztára megváltoztam!
nem csak ám kívülről.
belülről is.
tudod a szívcsi, meg a fíling meg a satöbbi. meg ilyesmi. azóval teljesen más vagyok, de ezt biztos te is észrevetted.
bár ez egyértelmű, csak rám kell nézni.
hiszen eddig ÉDI voltam, de most már
CUKI CUKI vagyok, szeretnek is a nagyok. Cuki cuki vagyok lalalala.
- II -
Cuki, cuki vagy, szeret itt minden nagy. Cuki, cuki vagy, szeret itt minden nagy. Cuki, cuki vagy, szeret itt minden nagy. Cuki, cuki, húú milyen cuki vagy!
cukkerfülcsi. nagy bigyi-bogyós. Pinki-minki. a rózsaszín a legtutibb szín a világon.
ó veri szekszi vagyok ma. király a rucim. tőőők zsíír. tiszta édibédi. és a séróm is tök klafa.
szinte királylány,
szinte
már csak az a fonti, hogy veri hepi, és forevör písz. ja meg hogy

Cuki, cuki vagyok, szeretnek is a nagyok. cuki cuki vagyok. lalalala.
Cuki, cuki vagyok, szeretnek is a nagyok. cuki cuki vagyok. lalalala.
Cuki, cuki vagy. Cuki, cuki vagy. Cuki, cuki vagy. Cuki, cuki vagy. Cuki, cuki vagy. Cuki, cuki vagy. Cuki, cuki vagy. Cuki, cuki vagy.

Váááó, na ne már. Ez tuti? Húha! Ez komoly? biztibizti? Ne kamuljááál. Szóval, akkor én most
Cuki cuki vagyok. lalalala. Cuki cuki vagyok. lalalala. Cuki cuki vagyok. lalalala. Cuki cuki vagyok. lalalala. Cuki cuki vagyok. lalalala. Cuki cuki vagyok. lalalala. Cuki cuki vagyok. lalalala. Cuki cuki vagyok. lalalala.



Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 17 (vasárnap), 10:33 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
ezt nézzétek: http://csapgeza.blog.hu/2006/09/08/eddig_edi_voltam

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 17 (vasárnap), 10:29 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Gaby írta:
Cuki, cuki vagyok, szeretnek is a nagyok, cuki cuki vagyok lálálálálálálá


és reszkess, bnőm leírta a szöveget, bemásolom XD

áá enm találom.. de addigis ittvan ez XD

Dalnokok Ligája : 4u: Így ír-tok ti!
Te, hallod-e, te már figyelj ide!
Tudtad, hogy a spanyol viaszt is az írek találták föl?
Hö?
Meg a hamburgert?
Hö?
Meg a sört?
Hö?
Meg még Michael Jackson is ír volt.

De gagyi, ez milyen gagyi?
Na de nézd már, milyen nacit hord a Johnny.
Ez ciki, több, mint ciki.
Hű de, hű de nagyon frankón mondom ciki.
Mi ez a fazon? Cuki nagyon, na de tiszta gáz.
A színe meg koptatós.
Hát idefigyelj Johnny, úgy jobban jársz,
ha tudod, hol a divatház.

Dicsak Jackson, mit akarsz, a Jó Isten áldjon meg.
Majd megmutatom mia fény.
Gyertek velem drága testvéreim!
Táncoljunk együtt.
Essen le az orrod!
Na, de uraim! Mi ez a trehányság?
Megmutatom mi a sikk ezek a lépések.

De gagyi, ez milyen gagyi?
Na de nézd már, milyen nacit hord a Johnny.
Ez ciki, több, mint ciki.
Hű de, hű de nagyon frankón mondom ciki.
Mi ez a fazon? Cuki nagyon, na de tiszta gáz.
A színe meg koptatós.
Hát idefigyelj Johnny, úgy jobban jársz,
ha tudod, hol a divatház.

De gagyi, ez milyen gagyi?
Na de nézd már, milyen nacit hord a Johnny.
Ez ciki, több, mint ciki.
Hű de, hű de nagyon frankón mondom ciki.

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 17 (vasárnap), 10:27 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 23 (hétfő), 20:31
Hozzászólások: 599
yasmine írta:
-Mi Palacsintaország fővárosa?
-??
-Lekváros.

Elnézést ezért a hülye, fárasztó viccért... ha esetleg volt már, akkor azért is :oops: :lol: :twisted:


*csendben lelövi magát * Ez fájt XD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 17 (vasárnap), 10:21 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
Cuki, cuki vagyok, szeretnek is a nagyok, cuki cuki vagyok lálálálálálálá


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3349 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 67  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség