Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 23 (kedd), 23:52

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5305 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 107  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 17:41 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Valakiiii jöjjön fel emesenre, hogy megadjam a telszámoooom. Sztem ma este nem leszek fenn sokáig.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 17:41 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
*aglar* írta:
kukucccs :D
szal most festettük be a hajam, hogy holnapra szééép legyek nektek XD XD
ja, fontos kérdés: Mi a sz*rt vegyek fel holnap? XD


Há' őszintén: nyemtom. Minél kevesebb ruhát. :P XD De tényleg, mer' qrrrva meleg lesz sztem holnap is. :?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 17:31 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
nyugi, nem fogom vinni XD ma akartam feltölteni, de nem találom az aksiját D:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 17:20 
kukucccs :D
szal most festettük be a hajam, hogy holnapra szééép legyek nektek XD XD
ja, fontos kérdés: Mi a sz*rt vegyek fel holnap? XD


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 16:36 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Belldandy írta:
okkk. XD akkor bobozni (is) fogunk <3

dájjólesz :x

lehet, hogy viszek fényképezőgépet is *mwuhaha*


Akkor már tudom, kitől fogom távol tartani magam. XD :roll: Muhaha. :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 16:26 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
gonoszok :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 16:21 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
Gaby írta:
Belldandy írta:

lehet, hogy viszek fényképezőgépet is *mwuhaha*

hátha összetörik ^^


persze véletlenül...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 13:40 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
Belldandy írta:

lehet, hogy viszek fényképezőgépet is *mwuhaha*

hátha összetörik ^^

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 13:31 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
okkk. XD akkor bobozni (is) fogunk <3

dájjólesz :x

lehet, hogy viszek fényképezőgépet is *mwuhaha*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 13:28 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
Belldandy írta:
amúgy ez a miskolci vidámparkXD vagy mi, (ahol a bobpálya van) ez az ami talán egy buszmegállóra van a villanyrendőrtől?
mert ha nem, gőzöm sincs, miről beszéltek T_T XD

*meginbe mert...csak*
ez tapolcai parkban van legalábbis a bobpálya. szóval 2esbuszvégállomás
*ki*

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 13:25 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
amúgy ez a miskolci vidámparkXD vagy mi, (ahol a bobpálya van) ez az ami talán egy buszmegállóra van a villanyrendőrtől?
mert ha nem, gőzöm sincs, miről beszéltek T_T XD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 13:16 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
aglarnis írta:
megyünk hát... megmegmeg... húúú nem is tom, hova kéne XD
vmi zöldövezetbe =)) persze nemtom hol találnánk olyat skolcon... :roll:
van egy annyira szép templomkert és régi temető... oda szoktam néha járni XD *elmebeteg*

*bepof*
tapin töksok zöldvan. émmárcsak tuodm :P*
*out*

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 13:09 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
megyünk hát... megmegmeg... húúú nem is tom, hova kéne XD
vmi zöldövezetbe =)) persze nemtom hol találnánk olyat skolcon... :roll:
van egy annyira szép templomkert és régi temető... oda szoktam néha járni XD *elmebeteg*

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 11:15 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
Megyünk akkor bobozni?
Jeeeeee!XD

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 11:12 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
Kisera írta:
Én meg Alexandra akartam lenni ovis koromban. Az vóót a kedvenc nevem. (És legjobb barátnőmet is így hívták, mily meglepő. Hihhetetlen önálló egyéniség voltam akkoriban. XD) :)
:x


Anyum régebben Alexandrázott, aztán mindenki rászokott az általam annyira utált névre: Szandi. Végtére is 15 éves koromra sikerült elérnem, hogy létezzenek emberek, akik Alexának hívnak. :mrgreen:
Azt mondták, h a nevem onnan jött h a tévében épp az Alexandra hercegnő ment, amikor születni készültemXD
Bár amíg anyu hasában voltam, addig Jakabnak becéztek. =))
Nah befejeztem az élettörténetem. *abbahagyja a magáról beszélést*

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 10:33 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 14:50
Hozzászólások: 874
Tartózkodási hely: Hyde és Gackt között
:-P

_________________
KépSucker love is heaven sent...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 10:32 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
My Girl írta:
Jól van, de ettől függetlenül akkor az oldaladon fogunk támadni, lelkendező kritikákat zengeni és folytatásért esedezni :twisted:


Okk. Részemről semmi akadálya. Nem fogok ellenkezni, az tuti. :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 10:29 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 14:50
Hozzászólások: 874
Tartózkodási hely: Hyde és Gackt között
Jól van, de ettől függetlenül akkor az oldaladon fogunk támadni, lelkendező kritikákat zengeni és folytatásért esedezni :twisted:

_________________
KépSucker love is heaven sent...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 10:28 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
My Girl írta:
Hát... jó... de azért... na. :-(


Nincs semmi na. XD Tök nagy élmény volt törölni a zegészet, komolyan mondom. :) Legalább teret adok másoknak is, hogy megdöntsék a rekodjaim. :P *egy volt neki, de most nagyzolni akar a kicsi XD*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 10:26 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 14:50
Hozzászólások: 874
Tartózkodási hely: Hyde és Gackt között
Hát... jó... de azért... na. :-(

_________________
KépSucker love is heaven sent...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 10:26 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
My Girl írta:
Kisera, miért tetted ezt velünk? :((


Ajj, nem kell a dráma. :) 'Sajton továbbra is fenn van és folytatni is fogom.

Legyen elég annyi, hogy... megvolt rá az okom. Eredetileg is úgy volt, hogy saját oldalamon lesz mostantól mindig az elsődleges frissítés. Aki akar, ott is metalál. Meri nekem vhogy már nem az mint régen. :)
Persze ettől még nem "hagyom itt" az oldalt, fórumot továbbra is terhelni fogom jelenlétemmel. XD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 10:23 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 14:50
Hozzászólások: 874
Tartózkodási hely: Hyde és Gackt között
Kisera, miért tetted ezt velünk? :((

_________________
KépSucker love is heaven sent...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 10:22 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
My Girl írta:
Miért törölted? :(


Mert TéPét is töröltem Merengőről. :) És így nem volt aktuális. XD *"aktuális" az aktuális kedvenc szava XD*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 10:21 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 14:50
Hozzászólások: 874
Tartózkodási hely: Hyde és Gackt között
Miért törölted? :(

_________________
KépSucker love is heaven sent...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 10:18 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Lilyanjudyth írta:
Kisera írta:
Ajjj, vagy száz hozzászólást elvesztettem tegnap, most látom. Brühühűűűűű. :-(


Nem csak te ;)

Én is el szoktam lenni magamban... Milyen topic lett törölve, hogy eltűnt?


A ficblogomat töröltettem.

A bobozás meg... Hát még nem is biztos, lehet csak pangunk majd a városban. :)
Sose bánd, legközelebbi talira majd Te is jössz. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 10:14 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 18:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Kisera írta:
Menjünk bobozni meg őrültködni, azt akaroook. (Feltéve, hogy nem vészesen pénztárca-apasztó. :roll: )


... én sosem voltam wazz... most is kihagyom... :((

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 10:13 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 18:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Kisera írta:
Ajjj, vagy száz hozzászólást elvesztettem tegnap, most látom. Brühühűűűűű. :-(


Nem csak te ;)

Én is el szoktam lenni magamban... Milyen topic lett törölve, hogy eltűnt?

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 9:09 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
*tökjól eldumál magában XD*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 9:09 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Wáááá, wááárom már a hó'napot, de nagyon. XD Végre viszontlátom a Jucimat, a Rékámat, a Zsófimat meg a többi kedves kis skolcim. >:D<
Menjünk bobozni meg őrültködni, azt akaroook. (Feltéve, hogy nem vészesen pénztárca-apasztó. :roll: )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 8:39 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Ajjj, vagy száz hozzászólást elvesztettem tegnap, most látom. Brühühűűűűű. :-(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 8:34 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Jóóóóóreggelt Vietnááám! XD

Öhm... és jó reggelt búbánat! XD

*semmi vész, csak büszek magára, hogy hetek óta először - igaz segítséggel, de XD - sikerült felkelnie 11 előtt XD*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 8:17 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 18:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Belldandy írta:

- korallság, királyság, haver!
- mi a pálya, rája? milyen ma a tenger, megy a gőzhenger?
- csapd ide az uszonyt, jelezzük a viszonyt! XD


'reggelt. :)

Ilyen mondatokra haláli ébredni. :D

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 0:32 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Jóccak Bellcsi :)
és egennn :) már én is várom a talit :x
akkor ma még beszélünk :D
puszker!

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 0:27 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Én meg Alexandra akartam lenni ovis koromban. Az vóót a kedvenc nevem. (És legjobb barátnőmet is így hívták, mily meglepő. Hihhetetlen önálló egyéniség voltam akkoriban. XD) :)

Jóccakát neked... hmmmm... Bellcsi! :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 0:23 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
müüüü XD (na tessék, már én is..)
sose szerettem a réka nevet XD alsós koromban mindig azt írtam a dolgozataimra, hogy "K. Jessica" "K. Jennifer" vagy "K. Diana" XD mert ezek voltak a kedvenc neveim XD azóta persze kicsit változott az ízlésem..

na jó, lassan megyek aludni <3 jujj, és már azt mondjuk, hogy holnap találkozunk :) tök izgi, nem? XDD
már nagyon várom :) na majd még a mai nap folyamán XDDD (de jól szórakozok XD...) jövök, puszi nektek :x

RÉKA (fúj)

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 0:02 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
RÉKA, írtam neked PÜt. :)

(Akkoris töxép név, és sztem illik Hozzád. :))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 0:00 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Belldandy írta:
igen XD van benne valami olyan idézet, hogy
- mi az ott a fán?
- nem tudom. talán január? XD
meg:
- tehát a menyét elhozta a menyét?


hát egen =)) ez nagyon kész...

ezek után kíváncsi vagyok, hogy az én gyerekeimnek (már ha lesznek) milyen gyerekkora lesz XD


fúúú bakker :S ebbe meg bele se merek gondolni...

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 15 (szerda), 23:55 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
igen XD van benne valami olyan idézet, hogy
- mi az ott a fán?
- nem tudom. talán január? XD
meg:
- tehát a menyét elhozta a menyét?

legközelebb a micimackót kéne megnéznünk XD

amúgy igen XD annyira más gyerekkoruk van, mint nekem volt, pedig basszus, alig volt pár éve hogy késő estig görög isteneset játszottunk a ping-pong asztalon, meg a lépcsőházban babáztunk (az én babámat vanessának hívták XD) a gyerekkori legjobb barátnőmmel...

a tesóimnak saját számítógépük van, a barátaikkal webkameráznak, nem a téren játszanak, mint én anno XD

ezek után kíváncsi vagyok, hogy az én gyerekeimnek (már ha lesznek) milyen gyerekkora lesz XD

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 15 (szerda), 23:49 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Korallság, királyság XD Ez jó...
Amúgy egen :(
Mostani gyerekek már nem tudják mi a jó XD Miből maradnak ki... De tényleg :)

Micimackó pedig mekkormán XD :x

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 15 (szerda), 23:42 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
nagyon XD a hideg futkározik a hátamon, ha visszahallom egy videófelvételen, de nemgááz :D
ettől függetlenül töretlenül éneklem a rajzfilmdalokat a mesével együtt XD

de amúgy annyira látszik, hogy a tesóim már... más generáció D: még a MICIMACKÓT SEM SZERETIK!! felfoghatatlan D:

viszont megtanítottak nekem pár idézetet a cápameséből:

- korallság, királyság, haver!
- mi a pálya, rája? milyen ma a tenger, megy a gőzhenger?
- csapd ide az uszonyt, jelezzük a viszonyt! XD

viszont ha társaságban idézgetem ezeket, általában dunsztja sincs senkinek, miről beszélek :S legjobb lesz, ha elásom magam XD

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 15 (szerda), 23:38 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
fúúúú a kis szemetek :evil:
az én Bellcsimnek igenis szééép hangja van :x

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 15 (szerda), 23:38 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
jó éjt, Lily XD (így jó lesz? ) :)

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 15 (szerda), 23:36 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
ugye? :x Dimitrij :x csak a táncos jelenetnél elnyálasodik... kicsit...XD

jaj most látom <3 a volt egy régi december <3

emlékszem, egyszer ált. suliban, ügyeletben elénekeltem ezt a dalt judónak meg egy fiú barátunknak, erre judó azt mondja:
- ez nagyon rémisztő volt... elmehetnél egy horrorfilmbe énekelni...
és erre a fiú:
- ja, a hangjával ijesztőbb lenne, mint freddie krueger XD

Hát köszönöm szépen XD nem értékelik az én művészetemet XDDD

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 15 (szerda), 23:34 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Jó éjt neked is Judyth!

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 15 (szerda), 23:33 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Dimitrij a második kedvenc mese-pasim XD
tényleg szépes :) :D

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 15 (szerda), 23:31 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 18:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Jó titeket olvasni... XD Haláli, hogy oda vagytok értük. :D

A cigis krapekokat nem csodálom, hogy kedveled agi. :)

Nah, én léptem... gúúúúdnááájt. Reggel úgyis itt kukorékolok. :D

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 15 (szerda), 23:28 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
de igenis adam herceg egy nagy blöööXD (a wikipedia szerint ez a neve...)
szörnyként jobban néz ki :) olyan jó selymes lehet... mm... úgy beletúrnék abba a dús, puha bundájába... XD na jó, csak vicceltem XD de szörny alakban nekem tényleg jobban tetszik XD
az anasztáziára emlékszem :x és óó, annyira jó volt :x Dimitrij is egy nyönyörű fiú... >3< meg Vlagyi és a szerelme XD ők is olyan cukik :x
a cárné nyanya meg hülye picsa D:

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 15 (szerda), 23:23 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Jók ezek a képek :)
és nem blöööööö wááááá, a Herceg széééép :x
és honnan tudod, hogy Adam? már száz éve meg akarom tudni, hogy mijaneve XD

közben eszembe jutott, mikor együtt néztük 3an az Anasztáziát :)
annyira szép benne az a dal...
Once Upon a December :x

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 15 (szerda), 23:15 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
gaston nagyonis kekszuális D:

amúgy tudtad, hogy a szörny neve Adam?
http://johnsu.deviantart.com/art/Beauty ... t-55635672
http://img.photobucket.com/albums/v504/johnsu/Adam2.png - blööö $sick
szörny-formában tényleg sokkal szebb :x

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 15 (szerda), 23:13 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
én erre nem is emlékszek :D hogy hogyan zúgatott le Gaston...
hát de bakker XD ezt szeretni...
legalább oly szép mint én :roll: fojjjj XD
akkormán inkább a herceg még szörnybundában XD :x

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5305 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 107  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség