Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 28 (vasárnap), 4:59

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 677 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 25 (kedd), 18:50 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 23 (szerda), 18:06
Hozzászólások: 2140
Tartózkodási hely: ahol ő is(L)
érdekes, meg minden, de nem hátborzongató, azért nem szartam be rajta.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 25 (kedd), 18:49 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 június 24 (kedd), 14:26
Hozzászólások: 1685
vadonviki írta:
Lora Black írta:
Szerintem nem. :D

Szerintem is hátborzongató. Előre ott van, hogy Sipor miatt hal meg Sirius... és hogy pont a Mungónál derül ki...


Hát igen, a szerintem is. :)

_________________
...And believe that dreams come true every day. Because they do.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 25 (kedd), 18:41 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 26 (vasárnap), 20:55
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Miskolc delta sugarú környezetében
Lora Black írta:
Kathy írta:

Nem tudom miért hátborzongató, de szerintem az. xd[/color]


Szerintem nem. :D

Szerintem is hátborzongató. Előre ott van, hogy Sipor miatt hal meg Sirius... és hogy pont a Mungónál derül ki...

_________________
"A csodák nem természeti törvényekkel állnak ellentétben, csak azzal, amit a természetről tudunk." /Szent Ágoston/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 25 (kedd), 11:53 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 23 (szerda), 18:06
Hozzászólások: 2140
Tartózkodási hely: ahol ő is(L)
Kathy írta:

Nem tudom miért hátborzongató, de szerintem az. xd[/color]


Szerintem nem. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 25 (kedd), 11:53 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 23 (szerda), 18:06
Hozzászólások: 2140
Tartózkodási hely: ahol ő is(L)
Jesse írta:
ha végképp nem találod elmondom :D


már rég megvan, hee, mirűűl beszélsz. :D:D :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 25 (kedd), 11:45 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 június 24 (kedd), 14:26
Hozzászólások: 1685
Lora Black írta:
Kathy írta:
Azért, mert az hátborzongató.


hö? hátborzongató? :D Dem iért?:)


Még mindig nincs meg? :shock: De az előbb már azt hittem...

Nem tudom miért hátborzongató, de szerintem az. xd

_________________
...And believe that dreams come true every day. Because they do.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 25 (kedd), 11:42 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 03 (péntek), 16:58
Hozzászólások: 1730
Tartózkodási hely: over the rainbow, where blue birds fly
ha végképp nem találod elmondom :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 25 (kedd), 11:27 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 23 (szerda), 18:06
Hozzászólások: 2140
Tartózkodási hely: ahol ő is(L)
Kathy írta:
Jesse írta:
de a Siporos sokkal jobb xD


Azért, mert az hátborzongató.


hö? hátborzongató? :D Dem iért?:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 25 (kedd), 11:25 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 03 (péntek), 16:58
Hozzászólások: 1730
Tartózkodási hely: over the rainbow, where blue birds fly
Kathy írta:
Jesse írta:
de a Siporos sokkal jobb xD


Azért, mert az hátborzongató.


amikor olvastam, és figyeltem volna erre, és még le is esett volna, akkor se biztos hogy elhittem volna, hogy majd tényleg meghal...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 25 (kedd), 11:22 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 június 24 (kedd), 14:26
Hozzászólások: 1685
Jesse írta:
de a Siporos sokkal jobb xD


Azért, mert az hátborzongató.

_________________
...And believe that dreams come true every day. Because they do.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 25 (kedd), 11:21 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 23 (szerda), 18:06
Hozzászólások: 2140
Tartózkodási hely: ahol ő is(L)
Kathy írta:
jaja. :D


De am. jó sokat agyalhatott mindenen, hha ilyen sok összefüggés van benne. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 25 (kedd), 11:20 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 03 (péntek), 16:58
Hozzászólások: 1730
Tartózkodási hely: over the rainbow, where blue birds fly
de a Siporos sokkal jobb xD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 25 (kedd), 11:12 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 június 24 (kedd), 14:26
Hozzászólások: 1685
Lora Black írta:
Kathy írta:

nem-nem. A Siporosra. :D


jaa, hát az jó. :D a a könyvlap vs. széf is jó. :)


jaja. :D

_________________
...And believe that dreams come true every day. Because they do.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 25 (kedd), 11:03 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 23 (szerda), 18:06
Hozzászólások: 2140
Tartózkodási hely: ahol ő is(L)
Kathy írta:

nem-nem. A Siporosra. :D


jaa, hát az jó. :D a a könyvlap vs. széf is jó. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 25 (kedd), 11:02 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 június 24 (kedd), 14:26
Hozzászólások: 1685
Lora Black írta:
Jesse írta:
Lora Black írta:
Jesse, fulladj már meg, hogy keressem ki magamnak. XD :x :x (gyere át és muti meg, v magyarázd el) :) Csók. XD :D


:D :D szakadok :)

de valahol a vége felé van. tehát nekem az a vége, hogy az eleje. sz'al ha innen kezded, előröl, akk. keveset kell visszanézni.
és megéri nagyon érdekes


A fenébe. :D:D Nah, majd minny nekiállok. :)

szerk:

na, kikerestem. erre a 711. oldal és széfre gondoltatok? :)


nem-nem. A Siporosra. :D

_________________
...And believe that dreams come true every day. Because they do.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 25 (kedd), 10:42 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 23 (szerda), 18:06
Hozzászólások: 2140
Tartózkodási hely: ahol ő is(L)
Jesse írta:
Lora Black írta:
Jesse, fulladj már meg, hogy keressem ki magamnak. XD :x :x (gyere át és muti meg, v magyarázd el) :) Csók. XD :D


:D :D szakadok :)

de valahol a vége felé van. tehát nekem az a vége, hogy az eleje. sz'al ha innen kezded, előröl, akk. keveset kell visszanézni.
és megéri nagyon érdekes


A fenébe. :D:D Nah, majd minny nekiállok. :)

szerk:

na, kikerestem. erre a 711. oldal és széfre gondoltatok? :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 25 (kedd), 10:36 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 03 (péntek), 16:58
Hozzászólások: 1730
Tartózkodási hely: over the rainbow, where blue birds fly
Lora Black írta:
Jesse, fulladj már meg, hogy keressem ki magamnak. XD :x :x (gyere át és muti meg, v magyarázd el) :) Csók. XD :D


:D :D szakadok :)

de valahol a vége felé van. tehát nekem az a vége, hogy az eleje. sz'al ha innen kezded, előröl, akk. keveset kell visszanézni.
és megéri nagyon érdekes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 24 (hétfő), 22:34 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 23 (szerda), 18:06
Hozzászólások: 2140
Tartózkodási hely: ahol ő is(L)
Kathy írta:
Jesse írta:
na jó, nekem ez magas :D :D


nekem még magasabb!!:shock: :shock: :shock:


Nekem nem magas, de nem így szoktam csinálni. :D:D

Jesse, fulladj már meg, hogy keressem ki magamnak. XD :x :x (gyere át és muti meg, v magyarázd el) :) Csók. XD :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 24 (hétfő), 20:40 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 17:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Jesse írta:
akkor megállapíthatjuk, hogy Lamaro egy okos ember :D

Off vége, bocsi

Annyira nem, csak jó tanárai voltak, akik sok érdekes és hasznos dolgot mutattak. :D

OFF vége.

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 24 (hétfő), 20:04 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 03 (péntek), 16:58
Hozzászólások: 1730
Tartózkodási hely: over the rainbow, where blue birds fly
akkor megállapíthatjuk, hogy Lamaro egy okos ember :D

Off vége, bocsi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 24 (hétfő), 20:02 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 június 24 (kedd), 14:26
Hozzászólások: 1685
Jesse írta:
G Lamaro írta:
OFF: Pl 85+37 nálam 100+(37-15), azaz megtanultam a számok 100-as kiegészítőit, így sokkal gyorsabban számolhatok fejben, mivel kisebb számokkal kell dolgoznom. ON


na jó, nekem ez magas :D :D


nekem még magasabb!!:shock: :shock: :shock:

_________________
...And believe that dreams come true every day. Because they do.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 24 (hétfő), 20:01 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 június 24 (kedd), 14:26
Hozzászólások: 1685
Jesse írta:
G Lamaro írta:
Igen, fejszámolás közben egyfajta "kifordított" számolási módszert használok, ami megkönnyíti az ilyen összefüggések felfedezését. :)


höh? :?


heh? :D

_________________
...And believe that dreams come true every day. Because they do.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 24 (hétfő), 20:00 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 június 24 (kedd), 14:26
Hozzászólások: 1685
G Lamaro írta:
Ha már széf(ek)...
Nekem az első kötetben tetszik a széfek száma:
Potter-széf: 687 (700-13)
Bölcsek köve széfje: 713 (700+13)


Ez tényleg jó. :D

_________________
...And believe that dreams come true every day. Because they do.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 24 (hétfő), 19:57 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 03 (péntek), 16:58
Hozzászólások: 1730
Tartózkodási hely: over the rainbow, where blue birds fly
G Lamaro írta:
OFF: Pl 85+37 nálam 100+(37-15), azaz megtanultam a számok 100-as kiegészítőit, így sokkal gyorsabban számolhatok fejben, mivel kisebb számokkal kell dolgoznom. ON


na jó, nekem ez magas :D :D

Idézet:
Jesse, adjál támpontot, hogy hol érdemes nekiállni a keresésnek... (3000 oldal kicsit sok...)


hátöh, miért 3000 oldal? csak 7 van itt az összefüggéseknél, és valahol a vége felé :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 24 (hétfő), 19:47 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 16:31
Hozzászólások: 1477
Tartózkodási hely: Slash bolygó, Snarry ország
G Lamaro írta:
OFF: Pl 85+37 nálam 100+(37-15), azaz megtanultam a számok 100-as kiegészítőit, így sokkal gyorsabban számolhatok fejben, mivel kisebb számokkal kell dolgoznom.


én is így szoktam számolni... nem tudtam, hogy más is, vagy hogy ennek van neve :D

_________________
Kép Kép


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chii chan 2009 augusztus 24 (hétfő), 19:57-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 24 (hétfő), 19:44 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 17:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Jesse írta:
G Lamaro írta:
Jesse írta:
aztaaa, tényleg :D mennyi minden van amit észre se vennénk.
erre te jöttél rá?

Igen, fejszámolás közben egyfajta "kifordított" számolási módszert használok, ami megkönnyíti az ilyen összefüggések felfedezését. :)


höh? :?

OFF: Pl 85+37 nálam 100+(37-15), azaz megtanultam a számok 100-as kiegészítőit, így sokkal gyorsabban számolhatok fejben, mivel kisebb számokkal kell dolgoznom. ON

Jesse, adjál támpontot, hogy hol érdemes nekiállni a keresésnek... (3000 oldal kicsit sok...)

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 24 (hétfő), 19:35 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 03 (péntek), 16:58
Hozzászólások: 1730
Tartózkodási hely: over the rainbow, where blue birds fly
G Lamaro írta:
Jesse írta:
aztaaa, tényleg :D mennyi minden van amit észre se vennénk.
erre te jöttél rá?

Igen, fejszámolás közben egyfajta "kifordított" számolási módszert használok, ami megkönnyíti az ilyen összefüggések felfedezését. :)


höh? :?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 24 (hétfő), 19:34 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 03 (péntek), 16:58
Hozzászólások: 1730
Tartózkodási hely: over the rainbow, where blue birds fly
Lora Black írta:
Mondjártok már el, hogy mi ez a Siriusos!!! :D:D


de ha elmondom, az úgy nem jó, ezt el kell olvasni :D
keresd ki :)
de ha nagyon nincs kedved elmondhatom, de nem garantálom hogy érteni is fogod xD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 24 (hétfő), 19:33 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 17:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Jesse írta:
G Lamaro írta:
Ha már széf(ek)...
Nekem az első kötetben tetszik a széfek száma:
Potter-széf: 687 (700-13)
Bölcsek köve széfje: 713 (700+13)


aztaaa, tényleg :D mennyi minden van amit észre se vennénk.
erre te jöttél rá?

Igen, fejszámolás közben egyfajta "kifordított" számolási módszert használok, ami megkönnyíti az ilyen összefüggések felfedezését. :)

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 24 (hétfő), 19:11 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 23 (szerda), 18:06
Hozzászólások: 2140
Tartózkodási hely: ahol ő is(L)
Kathy írta:
nekem az a Siriusos tetszik nagyon!! Meg az 711-es(asszem) széfes is jó...


Mondjártok már el, hogy mi ez a Siriusos!!! :D:D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 24 (hétfő), 11:33 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 03 (péntek), 16:58
Hozzászólások: 1730
Tartózkodási hely: over the rainbow, where blue birds fly
G Lamaro írta:
Ha már széf(ek)...
Nekem az első kötetben tetszik a széfek száma:
Potter-széf: 687 (700-13)
Bölcsek köve széfje: 713 (700+13)


aztaaa, tényleg :D mennyi minden van amit észre se vennénk.
erre te jöttél rá?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 24 (hétfő), 0:32 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 17:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Ha már széf(ek)...
Nekem az első kötetben tetszik a széfek száma:
Potter-széf: 687 (700-13)
Bölcsek köve széfje: 713 (700+13)

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 23 (vasárnap), 21:05 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 június 24 (kedd), 14:26
Hozzászólások: 1685
Jesse írta:
Kathy írta:
nekem az a Siriusos tetszik nagyon!! Meg az 711-es(asszem) széfes is jó...


igeen.. arra nem is figyeltem, mikor olvastam... meg közbe rájöttem, hogy a Wordbe is van ilyen nyomtatási elrendés, könyv lapjai szerűen, tehát innen tudhatta, vagy igen, akár módosíthatta utólag :)


Hát én se figyeltem rá, eszembe se volt. xd
Ahha, valószínűleg valahogy így csinálta. :)

_________________
...And believe that dreams come true every day. Because they do.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 23 (vasárnap), 20:49 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 03 (péntek), 16:58
Hozzászólások: 1730
Tartózkodási hely: over the rainbow, where blue birds fly
Kathy írta:
nekem az a Siriusos tetszik nagyon!! Meg az 711-es(asszem) széfes is jó...


igeen.. arra nem is figyeltem, mikor olvastam... meg közbe rájöttem, hogy a Wordbe is van ilyen nyomtatási elrendés, könyv lapjai szerűen, tehát innen tudhatta, vagy igen, akár módosíthatta utólag :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 23 (vasárnap), 20:48 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 június 24 (kedd), 14:26
Hozzászólások: 1685
Jesse írta:
Lora Black írta:
Az, de mindegy, ha valakinek jó, hogy azt hiszi, hogy Dumbledore-nak más dolga sem volt, mint Mrs. Figgnek lenni, akkor jól teszi. :D:D


Héé, felfogtam, jólvan :D
de a többi érdekes :)


nekem az a Siriusos tetszik nagyon!! Meg az 711-es(asszem) széfes is jó...

_________________
...And believe that dreams come true every day. Because they do.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 23 (vasárnap), 20:05 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 03 (péntek), 16:58
Hozzászólások: 1730
Tartózkodási hely: over the rainbow, where blue birds fly
Lora Black írta:
Az, de mindegy, ha valakinek jó, hogy azt hiszi, hogy Dumbledore-nak más dolga sem volt, mint Mrs. Figgnek lenni, akkor jól teszi. :D:D


Héé, felfogtam, jólvan :D
de a többi érdekes :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 22 (szombat), 22:40 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 23 (szerda), 18:06
Hozzászólások: 2140
Tartózkodási hely: ahol ő is(L)
Kathy írta:

:D:D Hát ja.


na ennyi. :arrow: off vége. :!: :!:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 22 (szombat), 22:39 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 június 24 (kedd), 14:26
Hozzászólások: 1685
Lora Black írta:
Kathy írta:
Ha nem lennének azok az óriási, hibák a gondolatban, azt mondanám, hogy érdekes a gondolat, de így sántán elég bénácska. :?


Az, de mindegy, ha valakinek jó, hogy azt hiszi, hogy Dumbledore-nak más dolga sem volt, mint Mrs. Figgnek lenni, akkor jól teszi. :D:D


:D:D Hát ja.

_________________
...And believe that dreams come true every day. Because they do.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 22 (szombat), 22:31 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 23 (szerda), 18:06
Hozzászólások: 2140
Tartózkodási hely: ahol ő is(L)
Kathy írta:
Ha nem lennének azok az óriási, hibák a gondolatban, azt mondanám, hogy érdekes a gondolat, de így sántán elég bénácska. :?


Az, de mindegy, ha valakinek jó, hogy azt hiszi, hogy Dumbledore-nak más dolga sem volt, mint Mrs. Figgnek lenni, akkor jól teszi. :D:D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 22 (szombat), 22:19 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 június 24 (kedd), 14:26
Hozzászólások: 1685
Jesse írta:
Lora Black írta:
Jesse írta:

jólvan ,felfogtam, de most komolyan elvárjátok tőlem, hogy ilyenekbe belegondoljak? :D


hát nem? :)


maradjunk annyiban, hogy van egy két tényleg nagyon érdekes összefüggés, és én - a Lore szerint hülye felfogásommal - a Mrs. Figg alias Dumbledoret is annak vettem :D :D



Ha nem lennének azok az óriási, hibák a gondolatban, azt mondanám, hogy érdekes a gondolat, de így sántán elég bénácska. :?

_________________
...And believe that dreams come true every day. Because they do.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 22 (szombat), 22:02 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 03 (péntek), 16:58
Hozzászólások: 1730
Tartózkodási hely: over the rainbow, where blue birds fly
Lora Black írta:
Jesse írta:

jólvan ,felfogtam, de most komolyan elvárjátok tőlem, hogy ilyenekbe belegondoljak? :D


hát nem? :)


maradjunk annyiban, hogy van egy két tényleg nagyon érdekes összefüggés, és én - a Lore szerint hülye felfogásommal - a Mrs. Figg alias Dumbledoret is annak vettem :D :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 21 (péntek), 20:45 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 23 (szerda), 18:06
Hozzászólások: 2140
Tartózkodási hely: ahol ő is(L)
Jesse írta:

jólvan ,felfogtam, de most komolyan elvárjátok tőlem, hogy ilyenekbe belegondoljak? :D


hát nem? :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 21 (péntek), 20:44 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 június 24 (kedd), 14:26
Hozzászólások: 1685
Jesse írta:
Kathy írta:
G Lamaro írta:
Mrs Figg = Dumbledore... :)) :))

És Harry tárgyalásán önmagának adta át a helyét, hogy vallomást tehessen, amit egy másik odavarázsolt székről végig is nézett/hallgatott... :)) Végülis tényleg... Tök egyértelmű... :))


Hát ez az.


jólvan ,felfogtam, de most komolyan elvárjátok tőlem, hogy ilyenekbe belegondoljak? :D


Á, nem dehogy. :D

:x

_________________
...And believe that dreams come true every day. Because they do.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 21 (péntek), 20:42 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 03 (péntek), 16:58
Hozzászólások: 1730
Tartózkodási hely: over the rainbow, where blue birds fly
Kathy írta:
G Lamaro írta:
Mrs Figg = Dumbledore... :)) :))

És Harry tárgyalásán önmagának adta át a helyét, hogy vallomást tehessen, amit egy másik odavarázsolt székről végig is nézett/hallgatott... :)) Végülis tényleg... Tök egyértelmű... :))


Hát ez az.


jólvan ,felfogtam, de most komolyan elvárjátok tőlem, hogy ilyenekbe belegondoljak? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 21 (péntek), 20:39 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 június 24 (kedd), 14:26
Hozzászólások: 1685
G Lamaro írta:
Mrs Figg = Dumbledore... :)) :))

És Harry tárgyalásán önmagának adta át a helyét, hogy vallomást tehessen, amit egy másik odavarázsolt székről végig is nézett/hallgatott... :)) Végülis tényleg... Tök egyértelmű... :))


Hát ez az.

_________________
...And believe that dreams come true every day. Because they do.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 21 (péntek), 20:36 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 23 (szerda), 18:06
Hozzászólások: 2140
Tartózkodási hely: ahol ő is(L)
G Lamaro írta:
Mrs Figg = Dumbledore... :)) :))

És Harry tárgyalásán önmagának adta át a helyét, hogy vallomást tehessen, amit egy másik odavarázsolt székről végig is nézett/hallgatott... :)) Végülis tényleg... Tök egyértelmű... :))


;) Ott a pont.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 21 (péntek), 20:33 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 17:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Mrs Figg = Dumbledore... :)) :))

És Harry tárgyalásán önmagának adta át a helyét, hogy vallomást tehessen, amit egy másik odavarázsolt székről végig is nézett/hallgatott... :)) Végülis tényleg... Tök egyértelmű... :))

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 21 (péntek), 20:12 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 23 (szerda), 18:06
Hozzászólások: 2140
Tartózkodási hely: ahol ő is(L)
Kathy írta:


Szerintem igazad van, tényleg úgy nevetséges ahogy van. xd


Igen, de valaki másolja már a Siriusost. Vagy röviden mondjátok el.

*semmiért sem lapozna vissza*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 21 (péntek), 20:10 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 június 24 (kedd), 14:26
Hozzászólások: 1685
Lora Black írta:
Jesse írta:
Lora Black írta:
Mrs. Figg = Dumbledore

az úgy nevetség, ahogy van. :D



jójó. :)

De jó, lehetne benne valami, csak érted, vicces... :D



Szerintem igazad van, tényleg úgy nevetséges ahogy van. xd

_________________
...And believe that dreams come true every day. Because they do.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 21 (péntek), 20:08 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 23 (szerda), 18:06
Hozzászólások: 2140
Tartózkodási hely: ahol ő is(L)
Jesse írta:
Lora Black írta:
Mrs. Figg = Dumbledore

az úgy nevetség, ahogy van. :D

Valaki bemásolja a Siriusosat? Mert nem olvasgattam vissza. :)


szerintem nem annyira...
nemtudom már hol volt bocsi :?


jójó. :)

De jó, lehetne benne valami, csak érted, vicces... :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 677 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség