Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 24 (szerda), 4:40

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 10122 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197 ... 203  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 20:43 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
jan collie írta:
Kisera írta:
jan collie írta:

ohóó! figyelitek milyen mesteri idézetes megoldást csináltam? :)) nah ezt csináljátok utánam!!

jaj de béna vagyok...


Grat, jan nagymester... :roll:


köszönöm, köszönöm.... =D> :-)P

halvány lila fogalmam sincs, hogy csináltam... :D



ÍGY! Véletlenül a /quote tag elé írtad be a mondandód...

(Lionela jön és segít!! Je!!!)

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 20:41 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
jan collie írta:
Kisera írta:
jan collie írta:

ohóó! figyelitek milyen mesteri idézetes megoldást csináltam? :)) nah ezt csináljátok utánam!!

jaj de béna vagyok...


Grat, jan nagymester... :roll:


köszönöm, köszönöm.... =D> :-)P

halvány lila fogalmam sincs, hogy csináltam... :D

Így, nem? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 20:40 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
Kisera írta:
jan collie írta:

ohóó! figyelitek milyen mesteri idézetes megoldást csináltam? :)) nah ezt csináljátok utánam!!

jaj de béna vagyok...


Grat, jan nagymester... :roll:


köszönöm, köszönöm.... =D> :-)P

halvány lila fogalmam sincs, hogy csináltam... :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 20:36 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
jan collie írta:

ohóó! figyelitek milyen mesteri idézetes megoldást csináltam? :)) nah ezt csináljátok utánam!!

jaj de béna vagyok...


Grat, jan nagymester... :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 20:35 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
jan collie írta:
jan collie írta:
Kisera írta:
]
Idézet:
...


ohóó! figyelitek milyen mesteri idézetes megoldást csináltam? :)) nah ezt csináljátok utánam!!

jaj de béna vagyok...


Épp azt néztem, hogy ezt hogy hoztad össze. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 20:34 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
jan collie írta:
Kisera írta:
]
Idézet:

Brühű, brühű, BRÜHŰ! *A kisbaba orrából dőlni kezd a vér jan áldásos gyógyító-tevékenységének köszönhetően. Fuldoklik, köhécsel, bömböl, szenved szegényke... Valaki vessen véget szenvedéseinek!!!!*


huh, basszus... ALENA!! gyere segíts!!

*jan elkapja az éppen összeájulni-hányni-meghalni készülő bömbölő kiserát, majd hátulról jól megszorítja a bordáit. ez a Freaosnsahéwejhf-i fogás vagy mi, jan nagy mestere neki naná, és akkor kisera mágsem fullad meg.*


ohóó! figyelitek milyen mesteri idézetes megoldást csináltam? :)) nah ezt csináljátok utánam!!

jaj de béna vagyok...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 20:32 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
Kisera írta:
]
Idézet:

Brühű, brühű, BRÜHŰ! *A kisbaba orrából dőlni kezd a vér jan áldásos gyógyító-tevékenységének köszönhetően. Fuldoklik, köhécsel, bömböl, szenved szegényke... Valaki vessen véget szenvedéseinek!!!!*


huh, basszus... ALENA!! gyere segíts!!

*jan elkapja az éppen összeájulni-hányni-meghalni készülő bömbölő kiserát, majd hátulról jól megszorítja a bordáit. ez a Freaosnsahéwejhf-i fogás vagy mi, jan nagy mestere neki naná, és akkor kisera mágsem fullad meg.*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 20:32 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
Na mi legyen a Star Wars-os törivel?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 20:30 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
jan collie írta:
Kisera írta:
A kis hirtelen és figyelmetlen era voltam. :roll: És vagyok még mindig (bár perpill bárki más szívesebben lennék $dead ).


jaj szegény kisera... *gügyög neki, mézet önt a szájába, csirkehúslevest meg ricinus olajat* beteg vagy?

*majd egy laza mozdulattal feldugja kisera orrába a lázmérőt. szkúzi de nincs itt a szemügéje, és most nem lát a leggjobban*


Brühű, brühű, BRÜHŰ! *A kisbaba orrából dőlni kezd a vér jan áldásos gyógyító-tevékenységének köszönhetően. Fuldoklik, köhécsel, bömböl, szenved szegényke... Valaki vessen véget szenvedéseinek!!!!*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 20:30 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
Kisera írta:
Mi legyen ezzel a sztárvórszos fikkel? Sztem nagyon vicces. :lol: :lol: :lol:


Tegyük fel! Ilyen még úgy sincs az oldalon. Legfeljebb Kristie kap kisebb sokkot ha meglátja... :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 20:29 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
Kisera írta:
Mi legyen ezzel a sztárvórszos fikkel? Sztem nagyon vicces. :lol: :lol: :lol:


vicces? és a weasleybe szánta a kedves delikvens?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 20:28 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
Alena írta:
quote]

Jelen! (csupán kissé belassultam. A tanulás leszívta az erőm... )


már csak kettő van, lehet, hogy kisera le is modizta mindkettőt. ha nem, megcsinálod a másikat? nekem megint összegyűltek a kritikáim... :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 20:28 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Mi legyen ezzel a sztárvórszos fikkel? Sztem nagyon vicces. :lol: :lol: :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 20:26 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
jan collie írta:

nah? van valaki segíteni?


Jelen! (csupán kissé belassultam. A tanulás leszívta az erőm... )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 20:25 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
Kisera írta:
A kis hirtelen és figyelmetlen era voltam. :roll: És vagyok még mindig (bár perpill bárki más szívesebben lennék $dead ).


jaj szegény kisera... *gügyög neki, mézet önt a szájába, csirkehúslevest meg ricinus olajat* beteg vagy?

*majd egy laza mozdulattal feldugja kisera orrába a lázmérőt. szkúzi de nincs itt a szemügéje, és most nem lát a leggjobban*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 20:23 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
Anonymous írta:
Na majd én... :-D

Nézem az alsót, okés???


Ki vagy?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 20:22 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
A kis hirtelen és figyelmetlen era voltam. :roll: És vagyok még mindig (bár perpill bárki más szívesebben lennék $dead ).


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 20:21 
Na majd én... :-D

Nézem az alsót, okés???


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 20:19 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
nah háj. eltűntetek, lányok? pedig van a listában 1-2 finomság.

a verset már megnéztem, elutasítottam. semmitmondó volt és még nem is rímelt. a legszerencsétlenebb kombináció.

nah? van valaki segíteni?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 19:43 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 15:50
Hozzászólások: 198
Alena írta:
Igen, tudom, már én is néztem de a versek Janhoz és Liohoz tartoznak. Ők pedig sehol...



Szegény... Akkor várhat még egy darabig... :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 19:30 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
Igen, tudom, már én is néztem de a versek Janhoz és Liohoz tartoznak. Ők pedig sehol...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 19:26 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 15:50
Hozzászólások: 198
Khm... van egy versike ami már egy ideje várakozik a feltöltésnél. Tudjátok, hogy nem szeretek verseket modizni de most különösen mivel ismerem személyesen az illatőt.: ))) Légyszives valaki nézze meg :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 18:22 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
Alena írta:
Valaki már megint Word dokumentumot töltött fel... 8-|


szerencsétlen.
pedig amikor már láttam, h vers, tudtam, h szörnyű lesz, viszont mikor megjelent A Semmi.... :arrow: :D #:-S :-*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 18:22 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
Kristie, látom törölted. Küldtél neki te is mailt? Én is küldtem... :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 18:17 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
Valaki már megint Word dokumentumot töltött fel... 8-|


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 17:32 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
jan vok írta:
lio, milyen kis versikés vagy :D mint a nagy példaképed, amygirl, nemde...?


Mit gondolsz, kit próbáltam utánozni?

Bár utólag rájöttem hogy elszúrtam, mert nagyjából rímelnek a sorok.

Úgy láttom ezt még gyakorolnom kell...

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 17:30 
én megnéztem gothwitch-t, elküldtem, de csak azért, mert tele volt helyesírási hibával. szal lehet, hogy még visszajön. sztem nem volt rossz a fic, felőlem felkerülhet.

lio, milyen kis versikés vagy :D mint a nagy példaképed, amygirl, nemde...?

*bújik a szék mögé, lio pedig egy felbőszült anyaoroszlánt is megszégyenítő üvöltéssel veti magát jan felé*

jan vótam :)


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 16:49 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Itt voltam,
én is adminkodtam,
egy feltöltésnél befucssoltam.

Hiába gondolkodtam,
eldönteni én nem tudtam,
Gothwitch művén elakadtam.

Lionela

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 15:21 
Hali! Én is itt jártam. :D De a listát üresen találtam. Megyek is tanulni. Pussz mindenkinek!

...és a sietségben elfelejtettem bejelentkezni. Alena voltam.


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 14:34 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Kisera voltam, vagyok és leszek.

Itt jártam, kiürítettem a listát, s ennek örvendeztem vala.

Szép délutánt mindenkinek!!! :-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 11:35 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
csak benéztem. volt 4 töri a listában, felengedtem mindenkit.

meek írni. pussz! jan vótam én ehehe $alien2


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 26 (csütörtök), 22:11 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Kristie írta:
Lionela írta:
Kristie!

Letiltottad a képes aláírást? Vagy szimplán én szúrtam el valamit?


te szúrtad el... mondjuk fogalmam sincs miről beszélsz, de nem én voltam :P


Egyikünk se volt. A képtárhelyem dilizett be. De sikerült helyrepofoznom.

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 26 (csütörtök), 22:04 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
Lionela írta:
Kristie!

Letiltottad a képes aláírást? Vagy szimplán én szúrtam el valamit?


te szúrtad el... mondjuk fogalmam sincs miről beszélsz, de nem én voltam :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 26 (csütörtök), 22:03 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 23 (hétfő), 16:45
Hozzászólások: 34
.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Woldygirl 2006 március 15 (szerda), 22:14-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 26 (csütörtök), 22:01 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Kristie!

Letiltottad a képes aláírást? Vagy szimplán én szúrtam el valamit?

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 26 (csütörtök), 21:59 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
Woldygirl írta:
:( szal... grat, h te tudsz nemvisszaírni.. :D :D


ó nekem ez nagyon megy. én marha lusta ember vagyok :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 26 (csütörtök), 21:56 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 23 (hétfő), 16:45
Hozzászólások: 34
.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Woldygirl 2006 március 15 (szerda), 22:14-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 26 (csütörtök), 21:55 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
nem válaszoltam neki, nem is fogok, mert valami jó bunkót dolgot írnék...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 26 (csütörtök), 21:48 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Kristie írta:
ezt most kaptam... :((

"Szia!
Kültemegy történetet amit át kellet alakítanom.Nem tudom hogy hogy javítsam ki,ezért Könyörgöm kijavítanád nekem?"



felmondok



Úgy imádom az emberi értelmet... 8-}

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 26 (csütörtök), 21:42 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 23 (hétfő), 16:45
Hozzászólások: 34
.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Woldygirl 2006 március 15 (szerda), 22:15-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 26 (csütörtök), 21:40 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 23 (hétfő), 16:45
Hozzászólások: 34
.


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Woldygirl 2006 április 23 (vasárnap), 10:12-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 26 (csütörtök), 21:32 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
Woldygirl írta:
de (kristie: én vótam' a Cirkóka... =)) ) de nem hiszem, h túl sokmindenre emlkeznél, nem voltam oolyan sokat.. max. azé, me kevesen //3an?// jártunk akkor oda..:D) [/size]


dehogynem emlékszem! az a kiscsaj, aki miatt bezártam a fórumot, mennyire fel tudott idegesíteni... remélem nem merengő felhasználó.
(bár kísértetiesen emlékeztet abrakára...)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 26 (csütörtök), 21:28 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
ezt most kaptam... :((

"Szia!
Kültemegy történetet amit át kellet alakítanom.Nem tudom hogy hogy javítsam ki,ezért Könyörgöm kijavítanád nekem?"



felmondok


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 26 (csütörtök), 19:51 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 23 (hétfő), 16:45
Hozzászólások: 34
.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Woldygirl 2006 március 15 (szerda), 22:15-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 26 (csütörtök), 19:46 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 19:49
Hozzászólások: 131
Tartózkodási hely: monitor előtt, általában komáromban
Idézet:
de az jó lehet, h itt mindenki megbízható... :) régen gondoldtam rá, h megkérdezem, h nem akarok-e admin lenni itt.. :p de meggondoltam magam.. :D a) nem bírnám.. :D b) úgyse kapnám meg.. :D nem vok nagy író, megnem is ismertek. :D
Szerintem bárkit kérdeznél meg a merin, hogy nem akar-e admin lenni azonnal kapva kapna az ajánlaton. De azért ahhoz, hogy ajánlkozz, ahhoz már szerintem önbizalom kell... :-S Mert pölö én is ILLYEN-NAGGYON >:D< szívesen lennék admin, de valszeg ha kérném is akkor se lennék, az általad említett okok miatt... =(( Sz'al csak egyetértésemet akartam kifejezni...

_________________
Létezik egy olyan pillanat, amikor kettesben maradunk egy férfival, és ennek mindketten tudatára ébredünk. Ketten együtt, és ez mindig lehetőségeket rejt magában. Belénk hasít egymás jelenléte. Ez zavarhoz, szexhez vagy félelemhez vezethet, pasastól és helyzettől függően. / az egyetlen, az igazi: Anita Blake/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 26 (csütörtök), 19:35 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 23 (hétfő), 16:45
Hozzászólások: 34
.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Woldygirl 2006 március 15 (szerda), 22:17-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 26 (csütörtök), 18:57 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
Hagytam bent egy verset, Lio. Ha arra jársz, nézd meg, hogy felkerülhet-e.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 26 (csütörtök), 17:10 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Woldygirl írta:
ok, én meg egyedül szenvedtem a mézivel, mert a többiek voltak olyan kedvesek, és leléptek....de a merire többen járnak, mint a méziFÓRUMra... :D meg azért itt is írtatok pár "értelmes" emberről, meg idézeteket.... :p én ezeket nem sokáig bírom. :D
meg... ez fullhülye kérdés, de ha elküldök egy storyt, akkor az akkor is megjelenik a főoldalon, ha nem engedélyeztétek? jó. ez tényleg hülyeség.. szal nem.. szal akko naon gyorsak lehettek, mert én amióta van adminrendszer kb. 4 fejezetet töltöttem fel, és elég gyors volt (szal kb. azonnal) vagy lehet, h nekem nincs időérzékem, nemtom.. :D de akkoris, én ennyi fanficet nem tudnék elolvasni...:D krisy AWFL-ját olvastam most, de azzal is lassan haladtam, pedig ott fan vagyok..:D még az árnyékmacskára akarom rászánni magam, de soha nincs időm.. =( bár most is lenne, mert itt írogatok nektek.. najó..:D most lelépek, de ha megint lesz időm, megyek árnyékmacskát olvasni:D :D :D bájj!!


Hát igen van pár "favorit-emberke" akivel komoly küzdelmet folytatunk, mai nem kevés energiánkba telik. Emelett itt szerencsére minden admin 100%-osan megbízható, és mindig akad legalább 2 ember aki épp moderál. (vagy ha másnem 1)
Ugyanakkor egy idő után meg lehet szokni, hogy páran valami írtó óbaromságot akarnak feltölteni "fan-fic" címén. Ilyenkor jön az hogy előbb szépen, szájbarágósan elutasítjuk, de ha ennek ellenére továbbra is próbálkozik akkkor jön a keményem hangvétel, avagy a teljes ignorálás.


Az elutasított dolgok nem jellenek meg a főképernyőn. Max akkor láttod valami nyomát ha egy regényről van szó és már mondjuk a második fejezetéről van szó. Olyankor ugyanis amint bekerül a listánkra a műs, megjelenik a címe a főoldalon is. De a feltölteni akart fejezetet csak mi látjuk, és nem is jelenik meg ha nem engedélyezzük.


UI: Mész Árnyékmacskát olvasni?...

Jól teszed! :-P

(remélem ha már arra jársz kritikát is írsz)

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 26 (csütörtök), 17:00 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 23 (hétfő), 16:45
Hozzászólások: 34
.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Woldygirl 2006 március 15 (szerda), 22:19-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 26 (csütörtök), 16:45 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Woldygirl írta:
azt a jkrowling rangot nem feltéltlenül kell mondjuk 10 000-re tenni... :p bár.... tényleg mindig az offolók írják a legtöbbet... :( egyébként ezen a fórumon milyen szigorúan moderáltok? szal lehet bárhol offolni, vagy kiszeditek? hogy bírjátok még?? nekem már egy kisebb fórum se ment, nektek meg itt van nem is tom hány story/nap.. grat.. !!! (most is csak azért vok itt, mert a mézifórum "szabadságon van" .. :P)



Mi meg itt vagyunk 9-en... Szóval egyértelmű, hogy nincs olyan nagy terhelás rajtunk. Emellet igazán nincs is mit moderálni. Elég értelmes emberek járnak ide, úgyhogy ezzel nincs gond.
Az offtopicok meg... Őszintln szólva nem nagyon törődünk vele (mi is ugyanúgy offolgatunk, azt meg minek tiltsuk meg amit mi is csinálunk?)

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 10122 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197 ... 203  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség