Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 24 (szerda), 4:37

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 10122 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196 ... 203  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 19:14 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:54
Hozzászólások: 3291
Tartózkodási hely: már nem SOTE :)
Sorry,h. bepofátlankodok, csak nagy boldogan szeretném jelenteni,h. megtörtént!!!!! MEGVOLTAZELSŐMERENGŐTALI:D bár csak 6an voltunk de fergetegesre sikeredett:D az OFF-topicba tárgyaljuk:), éssss annyira örülök,h. van merengő:D Pusy Kristie

_________________
(el)Foglalt

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 19:10 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
*bekukkant az ajtón*

HAli!

Kellek, vagy úgy nincs semmi nézegetnivaló?

Most nézem hogy lemaradtam sukyról... ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚgy sajnálom *háznyi irónia*

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 18:58 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
jan collie írta:
aham, okés :D akkor bridgettel mi legyen? nézzem meg én? én csak arra kérlek, a sukyk soraitól ments meg Uram, engem...


Elintéztem mind2t. Bridget zöld utat kapott a te jóindulatodnak köszönhetően, suky nem járt ilyen jól...

Ehhez az új "csakpárbeszédbenírokúgyisaztszeretianép"-sztorihoz miccósz?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 18:50 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
aham, okés :D akkor bridgettel mi legyen? nézzem meg én? én csak arra kérlek, a sukyk soraitól ments meg Uram, engem...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 18:48 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
HPEmma sztoriját töröltem. Se szó, se beszéd. "Köszöntek mindenkivel" - ezt már egyszer elutasítottam, emléxem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 18:45 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
Kisera írta:
Jaj, ez a Bridget olyan erőltetett stílusban ír! megőőőrülök tőle!!!

"Draco Malfoy-nak ezen a napon úgy pattantak ki a szemei, mint még soha. Tele életkedvvel ugrott ki az ágyból és rohant az óriási ablakokhoz, hogy elhúzza a sötétítőket és beengedje a lágy napsugarakat, melyek eddig is azon ügyködtek, hogy betévedhessenek a szobájába. Egy szál alsónadrágban, kisé libabőrösen húzta el a méregzöld, selyem anyagot és adta át magát a virgonc napsugarak ölelésének. Elmosolyodott, úgy érezte mindenre képes. Kedvesen pillantott ki a reggeli tájra."

Vagy csak én vagyok szar hangulatban?

:?


hát öhm... nem tudok elég objektív lenni, nekem ő visszajáró kritikaíróm :#-) de sztem mg éppen fel lehetne engedni. valakinek pont az ilyen stílus teccik... :-?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 18:44 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
Kisera írta:
jan collie írta:
amúgy lehet, hogy most ugyanazt modiztuk, mert kicsit lefagyott a gépem. valami W-s, sok venű lányt, rövid ficcel, tele halmozott pontokkal........ nem ezt nézted? én el akartam utasítani


Én meg is tettem. :lol:


akkor jó :D

megnézed akkor sukyt? lehet, hogy tényleg meg kéne írni neki, hogy hagyjon fel ezzel, mert tényleg... nem tudok rá jobb szót: reménytelen. elintézed? én megnézem a másik kettőt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 18:43 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Jaj, ez a Bridget olyan erőltetett stílusban ír! megőőőrülök tőle!!!

"Draco Malfoy-nak ezen a napon úgy pattantak ki a szemei, mint még soha. Tele életkedvvel ugrott ki az ágyból és rohant az óriási ablakokhoz, hogy elhúzza a sötétítőket és beengedje a lágy napsugarakat, melyek eddig is azon ügyködtek, hogy betévedhessenek a szobájába. Egy szál alsónadrágban, kisé libabőrösen húzta el a méregzöld, selyem anyagot és adta át magát a virgonc napsugarak ölelésének. Elmosolyodott, úgy érezte mindenre képes. Kedvesen pillantott ki a reggeli tájra."

Vagy csak én vagyok szar hangulatban?

:?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 18:40 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
jan collie írta:
amúgy lehet, hogy most ugyanazt modiztuk, mert kicsit lefagyott a gépem. valami W-s, sok venű lányt, rövid ficcel, tele halmozott pontokkal........ nem ezt nézted? én el akartam utasítani


Én meg is tettem. :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 18:37 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
amúgy lehet, hogy most ugyanazt modiztuk, mert kicsit lefagyott a gépem. valami W-s, sok venű lányt, rövid ficcel, tele halmozott pontokkal........ nem ezt nézted? én el akartam utasítani


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 18:36 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
jan collie írta:
Kisera írta:
Idézet:

Hirájem! :shock:


segícc, kisera? $pray _U_ >:D< én felülről nézem, okés?


áh basszus, már megint bénázok... X-(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 18:35 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
Kisera írta:
Idézet:

Hirájem! :shock:


segícc, kisera? $pray _U_ >:D< én felülről nézem, okés?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 18:32 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
jan collie írta:

nem, én ezt nem bírom... valaki csináljon vele valamit. ha nem ma küldtem volna el, újra megtenném, de egy nap KKÉÉÉÉÉTTT suky??! ez nem megy...

valaki nincs itt? elég sok minden van a listában.

Help! I need somebody! HELP!


Hirájem! :shock:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 18:25 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
ÁÁÁ én ezt nem bírom... *kaparja a falat*

megírtam sukynak, hogy "kicsit" hihetetlen a törije. mire kijavította, hitelesebbre:

"- Akkor belekezdek- szólt Luna- Nyár elején együtt mentünk haza Harryékkel, mert Dumbledore elrendelte, hogy sok időt tölcsünk együtt Harryval. Már egy hónapja együtt nyaraltunk, amikor kiderült, hogy Dracoékat a faluba menekítik mert "jók" lettek. Eloször kicsit ellenszenves volt, de aztán amikor megmentette Harry életét az Abszol úton, kiderült róla hogy tök kedves. Sokat beszélgettünk és fény derült sok - sok titokra amit ő is csak néhány hete tudott meg: az apja 1/ 4 részt véla volt, így nagy hatást gyakorolt Narcissára és Dracora..."

nem, én ezt nem bírom... valaki csináljon vele valamit. ha nem ma küldtem volna el, újra megtenném, de egy nap KKÉÉÉÉÉTTT suky??! ez nem megy...

valaki nincs itt? elég sok minden van a listában.

Help! I need somebody! HELP!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 15:41 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
sissy, szerintem az uncsitesódnak egyszerűen az nem tetszik, h te itt isteni jogokkal bírsz:D

Kisera, jó a tartózkodási helyed!
azt ismered, hogy
"Érdemes-e Érden érdemtelenül érdes érdemérmet kapott érdekes érdiek után érdeklődni?"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 13:53 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
én itten voltam,
leadminkodtam,
mindent, mit kellett,
ennyire tellett,
erőmből nekem,
verem a fejem
a monitorba
mert suky drága
megint itten volt,
szememem kék folt,
mert lefejeltem
a szép szkennerem...

elküldtem a kislyányt, meg még egy embert, amúgy mindenki mást felengedtem. dö lista iz empti!
na pussz! jan voltam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 22:05 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 15:50
Hozzászólások: 198
Lionela írta:
Sissy írta:
Öhhh tom h ez nem ide tartozik de h lehet az aláírás helyére képet berakni?? :oops:


FEltöltöd a képet egy tárhelyre majd a kép linkjét bemásolod az aláírásmezőbe img taggal együtt.

Így:


[img]ide%20jön%20a%20kép%20linkje[/img]



Köszii!!!! 8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 22:00 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Sissy írta:
Öhhh tom h ez nem ide tartozik de h lehet az aláírás helyére képet berakni?? :oops:


FEltöltöd a képet egy tárhelyre majd a kép linkjét bemásolod az aláírásmezőbe img taggal együtt.

Így:


[img]ide%20jön%20a%20kép%20linkje[/img]

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 21:58 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 15:50
Hozzászólások: 198
Öhhh tom h ez nem ide tartozik de h lehet az aláírás helyére képet berakni?? :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 21:51 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 15:50
Hozzászólások: 198
Lionela írta:
Sissy írta:
Aham... csak tod mi a baj?? H ő az én uncsitesóm... És már eleve az sem tetszik neki h admin vok mert mi adminok mien alapon ítélünk el bárkit is szakmai vélemény nélkül...



Ezen a sémán... Milyen alapon ítél el MINKET, szakmai vélemény nélkül?



Hát jah... ott veszekedtem vele vagy 1 óráig (esetleg több is volt) de ő csak mondta magáét...:/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 21:47 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Sissy írta:
Aham... csak tod mi a baj?? H ő az én uncsitesóm... És már eleve az sem tetszik neki h admin vok mert mi adminok mien alapon ítélünk el bárkit is szakmai vélemény nélkül...



Ezen a sémán... Milyen alapon ítél el MINKET, szakmai vélemény nélkül?

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 21:42 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 15:50
Hozzászólások: 198
Kisera írta:
Sissy írta:
Kisera írta:

Ha nem tetszik, tényleg csak azt tudom mondani, hogy nem muszáj ide járni!


Ő is ezt választotta...


És te most emiatt rosszul érzed magad?

Figyu, valamilyen szinten (fúdekonkrét vagyok :lol: ) igaza van, néha tényleg önkényesen ítéljük meg a beküldött műveket, de szerintem mindenkinek tökéletesen megfelelő megoldást úgyse lehetne találni!!!

Szíve joga, jár-e a Merengőre vagy sem.



Én h rosszul érzem magam??? Nem. Inkább dühös és csalódott vok... És tod mi ennek az iróniája?? :-D H annó még ő mutatta meg nekem ezt az oldaltXDD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 21:39 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Sissy írta:
Kisera írta:

Ha nem tetszik, tényleg csak azt tudom mondani, hogy nem muszáj ide járni!


Ő is ezt választotta...


És te most emiatt rosszul érzed magad?

Figyu, valamilyen szinten (fúdekonkrét vagyok :lol: ) igaza van, néha tényleg önkényesen ítéljük meg a beküldött műveket, de szerintem mindenkinek tökéletesen megfelelő megoldást úgyse lehetne találni!!!

Szíve joga, jár-e a Merengőre vagy sem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 21:37 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
Úgy tűnik a gyanúm alaptalan volt. Vagy legalábbis a dátumok ezt mutatják. Mindketten egy napon tettük fel a történeteinket. Ő az első fejezetet én az első négyet, és már az ő első fejezete is nagyon hasonlít. Megdöbbentő... de ezek szerint tényleg nagyon egy rugóra jár az agyunk e téren.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 21:36 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 15:50
Hozzászólások: 198
Kisera írta:

Ha nem tetszik, tényleg csak azt tudom mondani, hogy nem muszáj ide járni!


Ő is ezt választotta...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 21:33 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Sissy írta:
Versekhez viszont szerinte az kell...


Persze, értem a problémát.
De nem hinném, hogy bármely más amatőr íróknak vagy költőknek fenntartott oldalon nyüzsögnének a végzett bölcsészek, kritikusok, esztéták...
Valahogy muszáj szelektálni, az se volt jó, amikor minden xar felkerült a Merire!

Ha nem tetszik, tényleg csak azt tudom mondani, hogy nem muszáj ide járni!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 21:28 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 15:50
Hozzászólások: 198
Kisera írta:
Sissy írta:
Aham... csak tod mi a baj?? H ő az én uncsitesóm... És már eleve az sem tetszik neki h admin vok mert mi adminok mien alapon ítélünk el bárkit is szakmai vélemény nélkül...


Szakmai vélemény? :lol:

A helyesírási és alapvető fogalmazási hibák észleléséhez "szakmai múlt" kell vagy diploma vagy doktori cím?


Versekhez viszont szerinte az kell...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 21:27 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Sissy írta:
Aham... csak tod mi a baj?? H ő az én uncsitesóm... És már eleve az sem tetszik neki h admin vok mert mi adminok mien alapon ítélünk el bárkit is szakmai vélemény nélkül...


Szakmai vélemény? :lol:

A helyesírási és alapvető fogalmazási hibák észleléséhez "szakmai múlt" kell vagy diploma vagy doktori cím?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 21:24 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Alena írta:
Egy kicsit én is utána járok ennek. Aztán majd meglátjuk...


Sztem is jobb tisztázni az ilyesmit.

Nekem még csak pár nevemet használták régebben "engedély nélkül", de tök normálisan meg tudtam dumálni az illetőkkel a dolgot. :-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 21:24 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 15:50
Hozzászólások: 198
Kisera írta:
Sissy írta:
MERT!!! GRRRRRRRRR ÉS H MÁS OLDALAK HATÉKONYABBAK???? LÉGYSZIVES MONDJÁTOK MEG H MIVEL. ASSZEM OTT IS ADMIN RENDSZER VAN...


Aham, hogy az admin-rendszer miatt fúj... Ilyenek mindig voltak, vannak és lesznek is. Le vannak szarva...s bőrrel takarva. :lol: :lol: :lol:


Nyugiiiiii, Sissy! Mély levegő!



Aham... csak tod mi a baj?? H ő az én uncsitesóm... És már eleve az sem tetszik neki h admin vok mert mi adminok mien alapon ítélünk el bárkit is szakmai vélemény nélkül...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 21:22 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Sissy írta:
MERT!!! GRRRRRRRRR ÉS H MÁS OLDALAK HATÉKONYABBAK???? LÉGYSZIVES MONDJÁTOK MEG H MIVEL. ASSZEM OTT IS ADMIN RENDSZER VAN...


Aham, hogy az admin-rendszer miatt fúj... Ilyenek mindig voltak, vannak és lesznek is. Le vannak szarva...s bőrrel takarva. :lol: :lol: :lol:


Nyugiiiiii, Sissy! Mély levegő!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 21:20 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
Lionela írta:
Kisera írta:
Jájjj... És szokott kritikákat is írni neked? (Akkor bizonyítékod is lenne ellene, mármint akkor biztosan látszódna, hogy olvassa a regényedet..)

Sztem, ha úgy gondolod, koppint téged, okvetlenül írd ezt meg neki!!!!


Én is jártam már így.

Egészen speciális dolgok hasonlítottak, ráadásul kritikékat is írt nekem, és a dátumok is egyértelműen ellene szóltak...

Írtam az illetőnek levelet. Ő pedig normális hangvételbe válaszolt.

Kiderült hogy állati félreértés az egész és csak véletlen hasonlít.

A gyanúm megmaradt, de ugyebár bizonyítani ilyen dolgokat nem lehet.



Egy kicsit én is utána járok ennek. Aztán majd meglátjuk...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 21:19 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 15:50
Hozzászólások: 198
Kisera írta:
Sissy írta:
NEM IGAZ H A SAJÁT UNCSITESÓM HORDJA A HÜLYESÉGEIT ÖSSZE!!!! Elkezdi h kéne egy hatékonyabb rendszer meg így a meri össze fog omlani... stb!!! *nagyon ideges*


Hatékonyabb módszer? Minél hatékonyabb miszer???? Minek? Miért omlana össze? :shock:


MERT!!! GRRRRRRRRR ÉS H MÁS OLDALAK HATÉKONYABBAK???? LÉGYSZIVES MONDJÁTOK MEG H MIVEL. ASSZEM OTT IS ADMIN RENDSZER VAN...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 21:18 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Kisera írta:
Jájjj... És szokott kritikákat is írni neked? (Akkor bizonyítékod is lenne ellene, mármint akkor biztosan látszódna, hogy olvassa a regényedet..)

Sztem, ha úgy gondolod, koppint téged, okvetlenül írd ezt meg neki!!!!


Én is jártam már így.

Egészen speciális dolgok hasonlítottak, ráadásul kritikékat is írt nekem, és a dátumok is egyértelműen ellene szóltak...

Írtam az illetőnek levelet. Ő pedig normális hangvételbe válaszolt.

Kiderült hogy állati félreértés az egész és csak véletlen hasonlít.

A gyanúm megmaradt, de ugyebár bizonyítani ilyen dolgokat nem lehet.

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 21:18 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Sissy írta:
NEM IGAZ H A SAJÁT UNCSITESÓM HORDJA A HÜLYESÉGEIT ÖSSZE!!!! Elkezdi h kéne egy hatékonyabb rendszer meg így a meri össze fog omlani... stb!!! *nagyon ideges*


Hatékonyabb módszer? Minél hatékonyabb miszer???? Minek? Miért omlana össze? :shock:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 21:16 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 15:50
Hozzászólások: 198
NEM IGAZ H A SAJÁT UNCSITESÓM HORDJA A HÜLYESÉGEIT ÖSSZE!!!! Elkezdi h kéne egy hatékonyabb rendszer meg így a meri össze fog omlani... stb!!! *nagyon ideges*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 21:14 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Alena írta:
Kisera írta:
Alena írta:
Kissé bepipultam tőle. :evil: Bár nem olvastam az első fejezeteket, de ennek a mostaninak a tartalma kísértetiesen hasonlít a regényem történetére...


Uhhhh, az szívás! :? És valami nagyon speciális dologban egyezik, vagy lehetséges, hogy véletlen egybeesés?


Ha még csak egy dologban egyezne... de mintha a regényem első néhány fejezetét belesűrítette volna ebbe az egybe néhány apróbb eltéréssel. A gond csak ott kezdődik, hogy én már 14 fejezetnél tartok... tehát azt sem mondhatom, hogy talán neki is hasonló dolgok jutottak az eszébe velem párhuzamosan.


Jájjj... És szokott kritikákat is írni neked? (Akkor bizonyítékod is lenne ellene, mármint akkor biztosan látszódna, hogy olvassa a regényedet..)

Sztem, ha úgy gondolod, koppint téged, okvetlenül írd ezt meg neki!!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 21:13 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
Kisera írta:
Alena írta:
Kissé bepipultam tőle. :evil: Bár nem olvastam az első fejezeteket, de ennek a mostaninak a tartalma kísértetiesen hasonlít a regényem történetére...


Uhhhh, az szívás! :? És valami nagyon speciális dologban egyezik, vagy lehetséges, hogy véletlen egybeesés?


Ha még csak egy dologban egyezne... de mintha a regényem első néhány fejezetét belesűrítette volna ebbe az egybe néhány apróbb eltéréssel. A gond csak ott kezdődik, hogy én már 14 fejezetnél tartok... tehát azt sem mondhatom, hogy talán neki is hasonló dolgok jutottak az eszébe velem párhuzamosan.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 21:09 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Alena írta:
Kissé bepipultam tőle. :evil: Bár nem olvastam az első fejezeteket, de ennek a mostaninak a tartalma kísértetiesen hasonlít a regényem történetére...


Uhhhh, az szívás! :? És valami nagyon speciális dologban egyezik, vagy lehetséges, hogy véletlen egybeesés?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 21:06 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
Kissé bepipultam tőle. :evil: Bár nem olvastam az első fejezeteket, de ennek a mostaninak a tartalma kísértetiesen hasonlít a regényem történetére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 21:04 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Alena írta:
Kisera írta:
Oh, ne! Déhás sztori... :shock:

Alena, nézed? :roll:


suky-ét?


Miért nálad több déhás is van? :twisted: Te szegény! :lol: :lol: :lol: :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 21:03 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
Kisera írta:
Oh, ne! Déhás sztori... :shock:

Alena, nézed? :roll:


suky-ét?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 21:01 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Oh, ne! Déhás sztori... :shock:

Alena, nézed? :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 20:57 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
jan collie írta:
elleszünk még egy darabig ezzel az idézetes cuccal :))

de én lépek. szétültem a sejhajom. legyetek jók!

pussz! lyan kolli :x

Jájá! Csíp pléj for sztyupid csildren. :lol: :lol: :lol:

Pápá, jan!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 20:55 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
elleszünk még egy darabig ezzel az idézetes cuccal :))

de én lépek. szétültem a sejhajom. legyetek jók!

pussz! lyan kolli :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 20:52 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Alena írta:
Lionela írta:
Alena írta:

Így, nem? :D



Áh.... :(( Mindig megelőznek!



:))

Jájjj, de ügyes mindenki!



Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 20:50 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
Ne haradudj, Lio! *bociszemekkel néz (miért nincs ilyen emotikon?)* :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 20:46 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
Alena írta:
jan collie írta:
Kisera írta:
jan collie írta:

ohóó! figyelitek milyen mesteri idézetes megoldást csináltam? :)) nah ezt csináljátok utánam!!

jaj de béna vagyok...


Grat, jan nagymester... :roll:


köszönöm, köszönöm.... =D> :-)P

halvány lila fogalmam sincs, hogy csináltam... :D

Így, nem? :D


de lehet :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 20:45 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
Lionela írta:
Alena írta:

Így, nem? :D



Áh.... :(( Mindig megelőznek!



:))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 27 (péntek), 20:44 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Alena írta:

Így, nem? :D



Áh.... :(( Mindig megelőznek!

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 10122 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196 ... 203  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség