Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 24 (szerda), 4:35

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 10122 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195 ... 203  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 29 (vasárnap), 18:04 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Elanor írta:
jan vok írta:
ááááááááááááááááááááááá b*ssza meg!!! nincs itt valahol egy fősulis/egyetemista?!?! most nagyon parázok!!

én olyan hülye vagyok!! nem adtam le időben az indexem! a héten akartam, erre most tudtam meg, hogy péntekig kellett volna! :-SS L-) :(( most MICSINÁLJAK?!?!?!?!



Semmi halálos nem lesz. Holnap szépen beviszed, leadod, és mosolyogsz a néninek. Esetleg szabadkozva közlöd, hogy síelni voltál, vagy egyéb módon akadályoztak a múlt héten. Ő majd nagyon utál, esetleg elkér tőled némi pénzt (nálunk 2000 forintot szoktak - közgáz), de lenyeli. :wink:


Pontosan. Vagy legkésőbb a beiratkozásra magaddal cipeled, és magyarázod ki magad...

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 29 (vasárnap), 18:03 
Elanor írta:
jan vok írta:
ááááááááááááááááááááááá b*ssza meg!!! nincs itt valahol egy fősulis/egyetemista?!?! most nagyon parázok!!

én olyan hülye vagyok!! nem adtam le időben az indexem! a héten akartam, erre most tudtam meg, hogy péntekig kellett volna! :-SS L-) :(( most MICSINÁLJAK?!?!?!?!



Semmi halálos nem lesz. Holnap szépen beviszed, leadod, és mosolyogsz a néninek. Esetleg szabadkozva közlöd, hogy síelni voltál, vagy egyéb módon akadályoztak a múlt héten. Ő majd nagyon utál, esetleg elkér tőled némi pénzt (nálunk 2000 forintot szoktak - közgáz), de lenyeli. :wink:


igen?? biztos? *ideges körömrágcsálás, izzadás satöbbi* akkor nem lesznek nagy bajok? te már jártál így? fizetek én neki, mit bánom én, de hogy lehetek ennyire süsü?!?!? anyám szokta mondani, hogy: kislányom, a művészlélek. hát igen... nem szoktam ilyen földi dolgokkal foglakozni,mint indexleadás... köszi szépen, elanor!


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 29 (vasárnap), 17:58 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 23 (hétfő), 20:45
Hozzászólások: 33
jan vok írta:
ááááááááááááááááááááááá b*ssza meg!!! nincs itt valahol egy fősulis/egyetemista?!?! most nagyon parázok!!

én olyan hülye vagyok!! nem adtam le időben az indexem! a héten akartam, erre most tudtam meg, hogy péntekig kellett volna! :-SS L-) :(( most MICSINÁLJAK?!?!?!?!



Semmi halálos nem lesz. Holnap szépen beviszed, leadod, és mosolyogsz a néninek. Esetleg szabadkozva közlöd, hogy síelni voltál, vagy egyéb módon akadályoztak a múlt héten. Ő majd nagyon utál, esetleg elkér tőled némi pénzt (nálunk 2000 forintot szoktak - közgáz), de lenyeli. :wink:

_________________
"Tragédiának nézed? Nézd legott
Komádiának, s múlattatni fog."
/Madách Imre/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 29 (vasárnap), 17:51 
ááááááááááááááááááááááá b*ssza meg!!! nincs itt valahol egy fősulis/egyetemista?!?! most nagyon parázok!!

én olyan hülye vagyok!! nem adtam le időben az indexem! a héten akartam, erre most tudtam meg, hogy péntekig kellett volna! :-SS L-) :(( most MICSINÁLJAK?!?!?!?!


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 29 (vasárnap), 14:31 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 23 (hétfő), 11:22
Hozzászólások: 870
Tartózkodási hely: Szavakba öntött álmok között, valahol a lelkedben...
a curling olyan poén... én régebben néztem - mostanában TV-zni egyáltalán nincs időm, max. a Poirot-ot nézem esténként :P

_________________
Kép

"Biztos Krisztusnak se üvöltözték folyamatosan a partról, hogy Figyelj, öreg, vízen jársz!, mert akkor tutira elsüllyedt volna." (Anita Blake)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 29 (vasárnap), 14:29 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
úúú én már december óta erre a napra várok!!!!!!! :x :x :x
Rogi oolllllyan cuki *szerelmes* :#-) . nem gondoltam volna, hogy -megint- sírni fog!!!


nem is tudtam, hogy te is ilyen sportrajongó vagy!
műkorit én is szoktam nézni, de a pontozástól idegbajt kapok, szóval nem igazán szokott érdekelni, hogy ki áll dobogón és ki nem:D.
svájci drukker vagyok minden tekintetben, az orosz túlsúlyt nem igazán bírom...


sznúúúkert is? nem sűrűn nézem, de O'sullivan nekem is kedvenc! mondjuk általában nem drukkolok az esélyeseknek, de neki olyan karakteres arca van (meg husszú kócos haja még régen)...
de akkor még nem tudtam, hogy ilyen jó:P
ahogy Federerről sem:D

úszást nézek, de ott kifejezetten magyar szurkoló vagyok, forma 1 meg már rég kiesett a kedvencek közül.

viszont imádom a tour de fance-t meg a girot (hajrá Basso):D, ezen kívűl a curlinget (sokaknak uncsi, de a norvégok jól játszanak), és új kedvencem a biathlon (poiree - amúgy van egy poiree nevű felhasználó múltkor láttam:D), és a síugrás:D

de a tenisz az elsőszámú kedvenc


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kristie 2006 január 29 (vasárnap), 14:32-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 29 (vasárnap), 13:26 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 23 (hétfő), 11:22
Hozzászólások: 870
Tartózkodási hely: Szavakba öntött álmok között, valahol a lelkedben...
jan collie írta:
nem, én csak szurkolok, de azt nagyon :D műkorcsolyát már lassan 8 éve minden évben nézek, fanatikus Plushenko és Joubert rajongó vagyok. hasonlóképpen nem lehet kirángatni hétvégeken a TV elől, ha Jenson Button körözik a Forma 1-ben, illetve harsányan tudok káromkodni, mikor Ian Thorpe nem szuperál az úszó VB-ken :D a snooker a legújabb kedvencem, idén, meg tavaly év vége felé kezdtem el nézni, és hamar beleszerettem. Go Ronnie O'Sullivan! :D

hát egen. jó lenne legalább az egyik sportágban aktívkodni is, de sajnos az én tudásom kimerül a TV nézésben :))


Thorpeeeee!!!! :P nahén Ł kajálni pussz

_________________
Kép

"Biztos Krisztusnak se üvöltözték folyamatosan a partról, hogy Figyelj, öreg, vízen jársz!, mert akkor tutira elsüllyedt volna." (Anita Blake)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 29 (vasárnap), 13:24 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
Writ írta:

látom, aktív vagy, Jan drága... vagy te csak szurkolsz? :D


nem, én csak szurkolok, de azt nagyon :D műkorcsolyát már lassan 8 éve minden évben nézek, fanatikus Plushenko és Joubert rajongó vagyok. hasonlóképpen nem lehet kirángatni hétvégeken a TV elől, ha Jenson Button körözik a Forma 1-ben, illetve harsányan tudok káromkodni, mikor Ian Thorpe nem szuperál az úszó VB-ken :D a snooker a legújabb kedvencem, idén, meg tavaly év vége felé kezdtem el nézni, és hamar beleszerettem. Go Ronnie O'Sullivan! :D

hát egen. jó lenne legalább az egyik sportágban aktívkodni is, de sajnos az én tudásom kimerül a TV nézésben :))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 29 (vasárnap), 13:18 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 23 (hétfő), 11:22
Hozzászólások: 870
Tartózkodási hely: Szavakba öntött álmok között, valahol a lelkedben...
jan collie írta:
háj! alena, drága vagy, ha bármi új felkerül, azt bízd csak rám, majd én elintézem muhahaha *ördögi kacaj*

KRISTIE! láttad Federert az australian openen? én csak a legvégét láttam már, a díjátadást, de levett a lábamról a srác O:-) annyira tetszik nekem, mikor valaki még ennyi siker után is tud örülni és sírni, pláne egy fiú :) szívembe zártam Roger Federert. annyira édi volt.

de azért én megmaradok jól megszokott és imádott műkorcsolyámnál, Foma 1-emnél, úszásomnál és snookeremnél :D


látom, aktív vagy, Jan drága... vagy te csak szurkolsz? :D

_________________
Kép

"Biztos Krisztusnak se üvöltözték folyamatosan a partról, hogy Figyelj, öreg, vízen jársz!, mert akkor tutira elsüllyedt volna." (Anita Blake)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 29 (vasárnap), 13:17 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
háj! alena, drága vagy, ha bármi új felkerül, azt bízd csak rám, majd én elintézem muhahaha *ördögi kacaj*

KRISTIE! láttad Federert az australian openen? én csak a legvégét láttam már, a díjátadást, de levett a lábamról a srác O:-) annyira tetszik nekem, mikor valaki még ennyi siker után is tud örülni és sírni, pláne egy fiú :) szívembe zártam Roger Federert. annyira édi volt.

de azért én megmaradok jól megszokott és imádott műkorcsolyámnál, Foma 1-emnél, úszásomnál és snookeremnél :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 29 (vasárnap), 13:06 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
Sziasztok! Gondoltam benézek, hogy mi újság. Voltak vagy harmincan a listában, úgyhogy nekiálltam és kiürítettem. Megyek is vissza tanulni. Pussz mindenkinek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 22:10 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
Kristie írta:

Emily SSHG-t írt! nekem ez elég vidító :D


Épp most töltöttek fel egy újabb SSHG-t...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 21:53 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
Kristie írta:
Alena írta:
Öhmm... egy vers árválkodik a listában. :-S


ne fenyegess!


Nem fenyegetlek... :roll: :D Csupán Lio-t próbáltam ösztönözni, hátha megnézi... :))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 21:50 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
Kisera írta:
Alena írta:
Kristie írta:
Alena írta:
Hali csajok! Mi újság? Meséljetek már valami vidítót! A tanulás teljesen kikészített...


Emily SSHG-t írt! nekem ez elég vidító :D


Engem egy Tom Denem-es sztori tudna felvidítani. Olyannal nem találkoztál? :lol:


Jesszusom! Nem mondod!? Hát te is? :shock: :lol: *Kisera azt hitte, csak ő imádja betegesen a jángvoldit*


Óh, nem! Nekem is ő favorit. :D Sajnálom is, hogy ilyen kevesen írnak róla. :-(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 21:45 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
Alena írta:
Öhmm... egy vers árválkodik a listában. :-S


ne fenyegess!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 21:44 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Alena írta:
Kristie írta:
Alena írta:
Hali csajok! Mi újság? Meséljetek már valami vidítót! A tanulás teljesen kikészített...


Emily SSHG-t írt! nekem ez elég vidító :D


Engem egy Tom Denem-es sztori tudna felvidítani. Olyannal nem találkoztál? :lol:


Jesszusom! Nem mondod!? Hát te is? :shock: :lol: *Kisera azt hitte, csak ő imádja betegesen a jángvoldit*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 21:41 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
Öhmm... egy vers árválkodik a listában. :-S


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 21:23 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
jaj,csak úgy megemlíteném, h próbálkozom ám az eFiction 2es verziójával, de vmi gond lehet vele, mert nem műkszik...
és ez már biztosan nem a tárhely vagy az én hibám, úgyhogy hamarosan meglátogatom a fórumukat egy kis segítségért...


itt található a selejt...
http://www.intrex.hu/fanfic/probameri/

(és nyugodtan bele lehet nyúlni, ha vmit ki szeretnétek próbálni)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 21:20 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
Kristie írta:
Alena írta:

Renben, írok majd egyet én is, és elküldöm neked. :D


ó ne nekem! te is fel tudsz tölteni hírt. tudod, egy adminnak isteni hatalma van :D


:))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 21:17 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
Alena írta:

Renben, írok majd egyet én is, és elküldöm neked. :D


ó ne nekem! te is fel tudsz tölteni hírt. tudod, egy adminnak isteni hatalma van :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 21:15 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
Kristie írta:
Lionela írta:
Alena írta:
Most olvastam a hírt, amit írtál, Lio. >:D< *odamegy és átöleli, majd egy cuppanós puszit nyom az arcára* Köszi! :#-) :-* :x :)


O:-) :x :#-) :-)P


jujj erről jut eszembe: jan is írt egy bemutatkozást a főoldalra.
nem kell ám elbújni itt a fórumban az isten háta mögött.
8)


Renben, írok majd egyet én is, és elküldöm neked. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 21:12 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
Lionela írta:
Alena írta:
Most olvastam a hírt, amit írtál, Lio. >:D< *odamegy és átöleli, majd egy cuppanós puszit nyom az arcára* Köszi! :#-) :-* :x :)


O:-) :x :#-) :-)P


jujj erről jut eszembe: jan is írt egy bemutatkozást a főoldalra.
nem kell ám elbújni itt a fórumban az isten háta mögött.
8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 21:09 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Alena írta:
Most olvastam a hírt, amit írtál, Lio. >:D< *odamegy és átöleli, majd egy cuppanós puszit nyom az arcára* Köszi! :#-) :-* :x :)


O:-) :x :#-) :-)P

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 21:06 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
Most olvastam a hírt, amit írtál, Lio. >:D< *odamegy és átöleli, majd egy cuppanós puszit nyom az arcára* Köszi! :#-) :-* :x :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 20:40 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
magiccat írta:
Azért kérdeztem, mert azt írtad, nem tudod eldönteni, mert nincs benne rím és ritmus. Vagy lehet, h félreértelmeztem, és nem annál habozol :)?


Úgy összeségében haboztam, de aztán rányomtam az engedélyezést.

Szóval már mindegy.

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 20:38 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 16:41
Hozzászólások: 388
Azért kérdeztem, mert azt írtad, nem tudod eldönteni, mert nincs benne rím és ritmus. Vagy lehet, h félreértelmeztem, és nem annál habozol :)?

_________________
"You may call me whatever you wish, but I'm taking your cake." - L.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 20:35 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
magiccat írta:
Lionela írta:
Fura...

Az egyiket engedélyeztem, de a másiknál habozok.

Egyrész szeretem ha egy versnél legalább a ritmus vagy a rím jelen van (hogy mindkettő egyszerre az mát úl nagy követelmény lenne...).

Itt viszont egyik sincs, viszont a mondanivaló nagyon megfogott. És elérte azt amit egy versnek kell: érzelmeket vált ki az olvasóból.


Hm... szerinted attól vers egy vers, h rím és ritmus van benne?



Nem. Az utolsó mondatomat látva rájühetsz, hogy nem ez a lényege...

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 20:30 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 16:41
Hozzászólások: 388
Lionela írta:
Fura...

Az egyiket engedélyeztem, de a másiknál habozok.

Egyrész szeretem ha egy versnél legalább a ritmus vagy a rím jelen van (hogy mindkettő egyszerre az mát úl nagy követelmény lenne...).

Itt viszont egyik sincs, viszont a mondanivaló nagyon megfogott. És elérte azt amit egy versnek kell: érzelmeket vált ki az olvasóból.


Hm... szerinted attól vers egy vers, h rím és ritmus van benne?

_________________
"You may call me whatever you wish, but I'm taking your cake." - L.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 20:05 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
Melyik az?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 19:55 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Fura...

Az egyiket engedélyeztem, de a másiknál habozok.

Egyrész szeretem ha egy versnél legalább a ritmus vagy a rím jelen van (hogy mindkettő egyszerre az mát úl nagy követelmény lenne...).

Itt viszont egyik sincs, viszont a mondanivaló nagyon megfogott. És elérte azt amit egy versnek kell: érzelmeket vált ki az olvasóból.

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 19:54 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
Lionela írta:
Alena írta:
LIO SEGÍTS!!! Van két vers a listán. Ha szépen megkérlek, megnézed őket? ;;)


Hát ha szépen megkérsz... :-P


Nagyon nagyon nagyon szépen kérlek. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 19:52 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Alena írta:
LIO SEGÍTS!!! Van két vers a listán. Ha szépen megkérlek, megnézed őket? ;;)


Hát ha szépen megkérsz... :-P

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 19:51 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
LIO SEGÍTS!!! Van két vers a listán. Ha szépen megkérlek, megnézed őket? ;;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 19:46 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
Kristie írta:
Alena írta:
Hali csajok! Mi újság? Meséljetek már valami vidítót! A tanulás teljesen kikészített...


Emily SSHG-t írt! nekem ez elég vidító :D


Engem egy Tom Denem-es sztori tudna felvidítani. Olyannal nem találkoztál? :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 19:38 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
Alena írta:
Hali csajok! Mi újság? Meséljetek már valami vidítót! A tanulás teljesen kikészített...


Emily SSHG-t írt! nekem ez elég vidító :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 19:33 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
Hali csajok! Mi újság? Meséljetek már valami vidítót! A tanulás teljesen kikészített...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 19:33 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:54
Hozzászólások: 3291
Tartózkodási hely: már nem SOTE :)
JAJAJ :D eskü nem az ó-nagy-adminok gonosz énjére akartam rámutatni .. hát van egyáltalán nekik oanjuk? :D csak ha mrá csináltam egy külön topicot akkor ne adminlanden tárgyaljuk ki :D *rendes kiszlyány*

_________________
(el)Foglalt

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 19:32 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Larten_H írta:
Lionela írta:
Mi és a kirugdosás? Hát feltételeztek rólunk ilyet? O:-)

DEHOGYIS lio hoyg gondolod:D csak jó kislyány akartam lenni:)


Még Farkast se rugdostam ki, mikor telekáromkodta a fórumot...

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 19:31 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:54
Hozzászólások: 3291
Tartózkodási hely: már nem SOTE :)
Lionela írta:
Mi és a kirugdosás? Hát feltételeztek rólunk ilyet? O:-)

DEHOGYIS lio hoyg gondolod:D csak jó kislyány akartam lenni:)

_________________
(el)Foglalt

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 19:30 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
Larten_H írta:
mert adminlandről mindjárt kirúgdosnak minket:D


jaj istenem ,nem rugdosunk ki senkit...


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Kristie 2006 január 28 (szombat), 19:31-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 19:29 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Larten_H írta:
Writ írta:

javagyúgy... akkor legközelebb esetleg én is...? *megsemerikérdezni*


Writ gyere az off topicba:d és ott a merengő taliba, mert adminlandről mindjárt kirúgdosnak minket:D de iiiiigen téged is téged is:D



Mi és a kirugdosás? Hát feltételeztek rólunk ilyet? O:-)

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 19:28 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:54
Hozzászólások: 3291
Tartózkodási hely: már nem SOTE :)
Writ írta:

javagyúgy... akkor legközelebb esetleg én is...? *megsemerikérdezni*


Writ gyere az off topicba:d és ott a merengő taliba, mert adminlandről mindjárt kirúgdosnak minket:D de iiiiigen téged is téged is:D

_________________
(el)Foglalt

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 19:26 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 23 (hétfő), 11:22
Hozzászólások: 870
Tartózkodási hely: Szavakba öntött álmok között, valahol a lelkedben...
Larten_H írta:
Writ írta:
titkos meritali? Annak meg mi értelme? nem jobb, ha többen vagytok?


Nem votl titkos, csak mindennapis msn merengős ismikkel csináltunk egyet.. és mint azt most elkönyveltük ez pont jó volt arra,h. legközelebb együtt 6an szervezzünk egy rendeset.. *LArten már szervezkedik* .. mostmár ismerjük egymást ... és egyre jobban kiismerjük a másik embert:) *örül angyon*


javagyúgy... akkor legközelebb esetleg én is...? *megsemerikérdezni*

_________________
Kép

"Biztos Krisztusnak se üvöltözték folyamatosan a partról, hogy Figyelj, öreg, vízen jársz!, mert akkor tutira elsüllyedt volna." (Anita Blake)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 19:25 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:54
Hozzászólások: 3291
Tartózkodási hely: már nem SOTE :)
Writ írta:
titkos meritali? Annak meg mi értelme? nem jobb, ha többen vagytok?


Nem votl titkos, csak mindennapis msn merengős ismikkel csináltunk egyet.. és mint azt most elkönyveltük ez pont jó volt arra,h. legközelebb együtt 6an szervezzünk egy rendeset.. *LArten már szervezkedik* .. mostmár ismerjük egymást ... és egyre jobban kiismerjük a másik embert:) *örül angyon*

_________________
(el)Foglalt

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 19:23 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 23 (hétfő), 11:22
Hozzászólások: 870
Tartózkodási hely: Szavakba öntött álmok között, valahol a lelkedben...
titkos meritali? Annak meg mi értelme? nem jobb, ha többen vagytok?

_________________
Kép

"Biztos Krisztusnak se üvöltözték folyamatosan a partról, hogy Figyelj, öreg, vízen jársz!, mert akkor tutira elsüllyedt volna." (Anita Blake)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 19:22 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:54
Hozzászólások: 3291
Tartózkodási hely: már nem SOTE :)
Lionela írta:

Mit termet?... Sportcsanokot! :lol:


Én is erre gondoltam XD... de lélekben mindenki köztünk votl:D *ohh de szépen hangzottXD*

_________________
(el)Foglalt

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 19:21 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Larten_H írta:
Lionela írta:


(Halkan megjegyzem, hogy több embert össze tudtatok volna szedni, ha mondjuk nekiálltok hirdetni a dologot...)


Tudjuk Lio:9 de egyenlőrre elég volt ennyi emberrel.... most már ismerjük egymást eléggé:D és csak egyre nőni fogunk a kövire, már emgvannak a plusz emberek akiket hívni szeretnénk:) aztán eljutunk vmikor oda is,h. egy termet kell majd bérelni nekünk XD, nah pusyyy :)


Mit termet?... Sportcsanokot! :lol:

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 19:19 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
Larten_H írta:
Sorry,h. bepofátlankodok, csak nagy boldogan szeretném jelenteni,h. megtörtént!!!!! MEGVOLTAZELSŐMERENGŐTALI:D bár csak 6an voltunk de fergetegesre sikeredett:D az OFF-topicba tárgyaljuk:), éssss annyira örülök,h. van merengő:D Pusy Kristie


titokban szervezkedtek, mi??? :-?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 19:19 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:54
Hozzászólások: 3291
Tartózkodási hely: már nem SOTE :)
Lionela írta:


(Halkan megjegyzem, hogy több embert össze tudtatok volna szedni, ha mondjuk nekiálltok hirdetni a dologot...)


Tudjuk Lio:9 de egyenlőrre elég volt ennyi emberrel.... most már ismerjük egymást eléggé:D és csak egyre nőni fogunk a kövire, már emgvannak a plusz emberek akiket hívni szeretnénk:) aztán eljutunk vmikor oda is,h. egy termet kell majd bérelni nekünk XD, nah pusyyy :)

_________________
(el)Foglalt

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 28 (szombat), 19:17 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Larten_H írta:
Sorry,h. bepofátlankodok, csak nagy boldogan szeretném jelenteni,h. megtörtént!!!!! MEGVOLTAZELSŐMERENGŐTALI:D bár csak 6an voltunk de fergetegesre sikeredett:D az OFF-topicba tárgyaljuk:), éssss annyira örülök,h. van merengő:D Pusy Kristie




Gratula!

Egy újabb mérföldkő a meri történetében...


(Halkan megjegyzem, hogy több embert össze tudtatok volna szedni, ha mondjuk nekiálltok hirdetni a dologot...)

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 10122 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195 ... 203  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség