Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 24 (szerda), 7:35

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 10122 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194 ... 203  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 14:17 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
Kristie írta:
Alena írta:

Akkor mostantól kezdve azzal fogunk játszani, hogy egyfolytában ráklikkelgetünk. :))


szerintem inkább ne. ugyanis valószínűleg IP cím alapján ellenőrizni tudják, h ki hányszor klikkelt, és a túl sok biztosan feltűnik nekik...

nekem pl. ezért tiltva is van. de mondjuk ha a sulimból netezem... és mindig más géphez ülök...:D


Nálunk itthon két gép van. A suliban pedig jó néhány... :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 14:07 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
Alena írta:

Akkor mostantól kezdve azzal fogunk játszani, hogy egyfolytában ráklikkelgetünk. :))


szerintem inkább ne. ugyanis valószínűleg IP cím alapján ellenőrizni tudják, h ki hányszor klikkelt, és a túl sok biztosan feltűnik nekik...

nekem pl. ezért tiltva is van. de mondjuk ha a sulimból netezem... és mindig más géphez ülök...:D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 13:51 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
Kristie írta:
Anonymous írta:
Kristie, mik ezek a hirdetések?


hát mivel úgyis olyan hatalmas az oldal látogatottsága (tizenöt nap alatt 600 000 oldalletöltés), gondoltam kipróbálok egy ilyen hirdetős izét (mondjuk csak akkor fizet ha vki ráklikkel és nemtommennyit) aztán ha nem működik, akkor leszedem.


Akkor mostantól kezdve azzal fogunk játszani, hogy egyfolytában ráklikkelgetünk. :))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 13:46 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
Kristie írta:
amúgy extra zavaró?


Annyira nem vészes, csak meglepődtem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 13:42 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
amúgy extra zavaró?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 13:41 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
Anonymous írta:
Kristie, mik ezek a hirdetések?


hát mivel úgyis olyan hatalmas az oldal látogatottsága (tizenöt nap alatt 600 000 oldalletöltés), gondoltam kipróbálok egy ilyen hirdetős izét (mondjuk csak akkor fizet ha vki ráklikkel és nemtommennyit) aztán ha nem működik, akkor leszedem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 13:32 
Kristie, mik ezek a hirdetések?


áááááá, már megint elfelejtettem bejelentkezni. Alena voltam...


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 12:35 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Én is előfordultam errefelé és kivégeztem egy kis adagot. :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 7:52 
Kiürítettem a listát (nem volt túl sok :-) ), de hozsp HGSS-ét bent hagytam :P

Na, mentem suliba ^^


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 7:11 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
Thunder írta:
Belldandy írta:
Thunder, lécc nekem is küldd el!!! :) cím: mery-amun@freemail.hu köszi! :)


Ment! (én is, aludni)


Köszi, megkaptam! Majd délután el fogom olvasni, de most megyek suliba... $sick

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 30 (hétfő), 22:31 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:41
Hozzászólások: 1728
Tartózkodási hely: Bp
Belldandy írta:
Thunder, lécc nekem is küldd el!!! :) cím: mery-amun@freemail.hu köszi! :)


Ment! (én is, aludni)

_________________
Nyugalom, a hosszú élet ritka.
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 30 (hétfő), 22:21 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
Thunder, lécc nekem is küldd el!!! :) cím: mery-amun@freemail.hu köszi! :)

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 30 (hétfő), 20:03 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:41
Hozzászólások: 1728
Tartózkodási hely: Bp
Idézet:
Köszi, elolvastam.

Nekem tetszik. Talán kicsivel rövidebb, mint az eddigi MM-részek, de ettől függetlenül jó. Most különösen közel érzem a "szívemhez", mivel a legutsó részemet vagy 130-an olvasták és 10-en írtak visszjelet... Jól tud esni az ilyen, tényleg.

Na, mind. Szóval nekem "bejön" a téma is, a stílus is, evriting iz olrájt!


Ennek örülök. Ha van még bármi ötlet; beleírom, és akkor majd utána töltsétek fel (legyen teljes; nem sürgős).

_________________
Nyugalom, a hosszú élet ritka.
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 30 (hétfő), 19:59 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Thunder írta:
Idézet:
Engem érdekel. :roll:

/e.fila@freemail.hu/


Ment...


Köszi, elolvastam.

Nekem tetszik. Talán kicsivel rövidebb, mint az eddigi MM-részek, de ettől függetlenül jó. Most különösen közel érzem a "szívemhez", mivel a legutsó részemet vagy 130-an olvasták és 10-en írtak visszjelet... Jól tud esni az ilyen, tényleg.

Na, mind. Szóval nekem "bejön" a téma is, a stílus is, evriting iz olrájt!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 30 (hétfő), 19:44 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
most törlöm őket, ha legközelebb erre járnak hagyjátok meg nekem, ugyanis semmit nem csinálnak a sztorijukkal...

pl. ginny-t ma már negyedszer töröltem... olyanokért mint télleg és h


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 30 (hétfő), 19:42 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Kristie írta:
és Neelet???!!!!!!!!!!!!!!!!????


Na, vele nem találkoztam, ő nem az én lelkemen szárad...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 30 (hétfő), 19:41 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:41
Hozzászólások: 1728
Tartózkodási hely: Bp
Idézet:
Engem érdekel. :roll:

/e.fila@freemail.hu/


Ment...

_________________
Nyugalom, a hosszú élet ritka.
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 30 (hétfő), 19:41 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
és Neelet???!!!!!!!!!!!!!!!!????


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 30 (hétfő), 19:41 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Kristie írta:
ki engedélyezte G_Ginnyt??? X-(


:-Ą :-Ą

Én...

Szorri, nagyon kómás vagyok. Csak belekuksiztam a közepébe és mivel nem találtam benne hibát, engedélyeztem.

De most újra belenéztem és már rögtön az eleje elég húzos... "Az órájára nézett és leállt a szívverése." :roll:

Bocsesz.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 30 (hétfő), 19:37 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
ki engedélyezte G_Ginnyt??? X-(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 30 (hétfő), 19:31 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Thunder írta:
Kész egy MM kiegészítés; téma: Kritikák. Feltöltöm a lapra, nézzétek meg, vitassátok meg, stb.

Szerk: saját nevem alatt töltöm fel, mert nem tudom hol kéne MM-t bővíteni :S


Szerk2: inkább küldöm mailben az igénylőknek :D (sorry a kavarásért)


Engem érdekel. :roll:

/e.fila@freemail.hu/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 30 (hétfő), 19:23 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:41
Hozzászólások: 1728
Tartózkodási hely: Bp
Kész egy MM kiegészítés; téma: Kritikák. Feltöltöm a lapra, nézzétek meg, vitassátok meg, stb.

Szerk: saját nevem alatt töltöm fel, mert nem tudom hol kéne MM-t bővíteni :S


Szerk2: inkább küldöm mailben az igénylőknek :D (sorry a kavarásért)

_________________
Nyugalom, a hosszú élet ritka.
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 30 (hétfő), 18:53 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
azért ne éljétek bele magatokat, még nem tudom, hogy működni fog-e.
egyelőre még nem üzemel


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 30 (hétfő), 18:52 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
Nia sztoriján kívül volt még 2 vers is a listában... ezeket viszonylag gyorsan lemodiztam... nem tudom, én engedélyeztem mindkettőt, bár nem nagyon értek a versekhez... :oops: Ha szörnyűek (na ezt azért nem hinném, mert nekem, a laikusnak végül is tetszettek, persze ez gusztus dolga), akkor engem is (többek között :D) le lehet szidni ^^.

U.i.: fizetééééés? :D :D :D *dollárjelek csillannak meg a szemében* na jó, csak vicceltem ^^

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 30 (hétfő), 18:27 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
fizetést?? hogyhogy? :D nem hangzik rosszul, de sztem ha bármilyen pénz befolyik a merire, akkor az téged illet. a saját zsebedből fizeted a tárhelyet, meg minden... :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 30 (hétfő), 18:24 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
látom ma mindenkinek szabadnapja van, de ne lepődjetek meg a hamarosan megjelenő nagy reklámcsíkon az oldal közepén.

gondoltam kipróbálok egy ilyet -ha már úgyis ilyen nagy az oldal látogatottsága- és megnézem hogy működik.

aaztán ha esetleg szerencsések leszünk, (bár én nagyon nem bízom az ilyenekben... tuti havi negyed dollár lesz:D) és jól megy akkor kaptok "fizetést" :)) =)) . úgyis itt panaszkodtatok h milyen kevés az ösztöndíj...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 30 (hétfő), 17:15 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
egyezik az e-mail, és ez eseten az lesz a gond, hogy
1. hotmailje van (hogy a fenébe kapott így jelszót)
2. van valami extra spam szűrője, ami kiszűri az elutasítókat.

add meg neki az e-mailem, h írjon hozzám...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 30 (hétfő), 16:42 
Kristie írta:
na most meg fogsz lepődni.
ÉN utasítottam el...

amúgy pont most akartam írni, h nehogy felengedjétek a sztoriját, mert nem javított ki semmit

milyen e-mail címről írta? fogadjunk mást használ, aztán elfelejtette kijavítani...


Meglepődtem :D

Ööö... a cíííííímeeee.... *keres*

ginny_niphredil@hotmail.com 8)


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 30 (hétfő), 16:33 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
Krisy [NEM Kristie] írta:
Kristie írta:
hm... ki engedélyezte azt a SSHG sztorit hozsptól vagy kitől?


Nem én.

Viszont kaptam egy ilyen mailt:

Szia!

Hmm, nos, nem lett elfogadva a feltöltésem, de nem is kaptam róla elutasító
mailt.

Nickem: G_Ginny
Story: Képtelenség.. vagy mégsem?
Fejezetcím: A fordulat.. (Azthiszem, ezt a címet adtam neki, sorry, de nem
emlékszem rendesen..-.-)

Üdv: Ginny


Az biztos, h nem én voltam ^^



na most meg fogsz lepődni.
ÉN utasítottam el...

amúgy pont most akartam írni, h nehogy felengedjétek a sztoriját, mert nem javított ki semmit

milyen e-mail címről írta? fogadjunk mást használ, aztán elfelejtette kijavítani...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 30 (hétfő), 16:28 
Kristie írta:
hm... ki engedélyezte azt a SSHG sztorit hozsptól vagy kitől?


Nem én.

Viszont kaptam egy ilyen mailt:

Szia!

Hmm, nos, nem lett elfogadva a feltöltésem, de nem is kaptam róla elutasító
mailt.

Nickem: G_Ginny
Story: Képtelenség.. vagy mégsem?
Fejezetcím: A fordulat.. (Azthiszem, ezt a címet adtam neki, sorry, de nem
emlékszem rendesen..-.-)

Üdv: Ginny


Az biztos, h nem én voltam ^^


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 30 (hétfő), 13:42 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
hm... ki engedélyezte azt a SSHG sztorit hozsptól vagy kitől?

éjségsztrájk??? ßP


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 30 (hétfő), 10:46 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Alena írta:
jan collie írta:
az alap elvileg 4000 ft, és minden álamilag finanszírozott kapja. hogy ti miért nem, azt nem tudom.

kristie,sajnos én nem értek a lovakhoz...

na lépek. pussz!


A mi sulinkban 9000 Ft. az alap.



Egyre inkább kezdek dühbe gurulni... Nem elég hogy félévente fizetgethetünk majd félszázezer forintot, még azt se kapjuk meg ami járna.

*dühösen puffogva leveti magát a sarokba*


UI: EZ AZ 500. HOZZÁSZÓLÁSOM! Jubileum jeee!

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 30 (hétfő), 10:36 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
jan collie írta:
az alap elvileg 4000 ft, és minden álamilag finanszírozott kapja. hogy ti miért nem, azt nem tudom.

kristie,sajnos én nem értek a lovakhoz...

na lépek. pussz!


A mi sulinkban 9000 Ft. az alap.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 29 (vasárnap), 18:35 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
az alap elvileg 4000 ft, és minden álamilag finanszírozott kapja. hogy ti miért nem, azt nem tudom.

kristie,sajnos én nem értek a lovakhoz...

na lépek. pussz!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 29 (vasárnap), 18:33 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
nem használtátok véletlenül, akár csak fél percre is az Adobe Illustratort? életbevágóan fontos kérdésem lenne...

Edit: már nem fontos. megoldottam. kis híján szétvertem a billentyűzetet meg az egeret, de most legalább tudom mit kell csinálnom...
de még mindig az az érzésem, hogy valami nagy sz*r van a programommal...


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kristie 2006 január 29 (vasárnap), 18:40-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 29 (vasárnap), 18:33 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
jan collie írta:

amúgy nem olyna nagyon sokkal több a miénk, csak mi megkapjuk az alapot is... ööö... vagy mi? most elvesztettem a fonalat. asszem 12000-t kaptam a 4,4-re, és mivel kicsit megemelték, az alap öt 5000 lett. így jött ez ki.


Mi a szösz az az alap?

És mi miért nem kapjuk?

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 29 (vasárnap), 18:30 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
Lionela írta:

*Lesett állal bámul*

Én tavaly 4,3 7800-at kaptam.

És a max. VAgyis az 5-ös feletti átlagra 11 ezret kaphat valaki.

*csomagol. megy át nyíregyházára*


gyere nyugodtan, egy spanod már tutira lesz!! :D

amúgy nem olyna nagyon sokkal több a miénk, csak mi megkapjuk az alapot is... ööö... vagy mi? most elvesztettem a fonalat. asszem 12000-t kaptam a 4,4-re, és mivel kicsit megemelték, az alap öt 5000 lett. így jött ez ki.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 29 (vasárnap), 18:26 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
jan collie írta:
Lionela írta:

Egyébként nállatok átlagosan mennyi az ösztöndíj. Mondjuk mennyi a minimum, és miért kapjátok? (hanyas átlagtól)


ööö... assem 3,6-től adnak, akkor kapják az államisok az alapot, az 4000 ft. most megemelték vmivel a zsét... nemtom, a max, 5 egészért 20000-22000 lehet, nemtom pontosan. én előző félévben 4,41-re 17 ezret kaptam. nálatok?


*Lesett állal bámul*

Én tavaly 4,3 7800-at kaptam.

És a max. VAgyis az 5-ös feletti átlagra 11 ezret kaphat valaki.

*csomagol. megy át nyíregyházára*

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 29 (vasárnap), 18:22 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
Lionela írta:

Egyébként nállatok átlagosan mennyi az ösztöndíj. Mondjuk mennyi a minimum, és miért kapjátok? (hanyas átlagtól)


ööö... assem 3,6-től adnak, akkor kapják az államisok az alapot, az 4000 ft. most megemelték vmivel a zsét... nemtom, a max, 5 egészért 20000-22000 lehet, nemtom pontosan. én előző félévben 4,41-re 17 ezret kaptam. nálatok?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 29 (vasárnap), 18:19 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
jan collie írta:
az igen! nem tudtam, hogy nektek még fizetni is kell. ez szemétség. még jó, hogy előbb felvettek a nyíregyi fősulira, különben még én is tejelhetnék a kodón :D képzeld lio, ha egy suliba járnánk... jááá... vajon, hogy jönnénk ki?


Egyébként nállatok átlagosan mennyi az ösztöndíj. Mondjuk mennyi a minimum, és miért kapjátok? (hanyas átlagtól)

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 29 (vasárnap), 18:18 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
jan collie írta:
Lionela írta:


DE jó nektek... Nálunk minden félévben van egy beíratkozási nap.
Ilyenkor mindenki a szakjának megfelelő termecskébe, és csoportársaival közösen kitölti az indexet. MEghallgatja a TO-sok hablatyolását, na meg ugyebár (a lényeg), leadja szépen az igazolócsekket, miszerint befizette az a 46000 Ft-ot, amit félévente legombolnak rólunk, annak ellenére hogy állami finanszírozásúak vagyunk.


az igen! nem tudtam, hogy nektek még fizetni is kell. ez szemétség. még jó, hogy előbb felvettek a nyíregyi fősulira, különben még én is tejelhetnék a kodón :D képzeld lio, ha egy suliba járnánk... jááá... vajon, hogy jönnénk ki?


Remekül hisz nem ismernénk egymást.
Ugyanis ha jól értelmeztem, nem egy szakon lennénk. Akármekkora hiehetlenségnek is hangzik vannak volt gimis osztálytársaim más szakokon, és az elmúlt 2 év folyamén összesen 2! szer találkoztam össze velük akkor is a menzán.
Szóval örülök, ha a csoportársaimat megismerem, nem hogy még más szakosokat.

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 29 (vasárnap), 18:17 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
leyla morrison (vagy ki) nem érti meg, hogy üresen jönnek fel a történetei?? már megírtam neki...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 29 (vasárnap), 18:15 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
Lionela írta:


DE jó nektek... Nálunk minden félévben van egy beíratkozási nap.
Ilyenkor mindenki a szakjának megfelelő termecskébe, és csoportársaival közösen kitölti az indexet. MEghallgatja a TO-sok hablatyolását, na meg ugyebár (a lényeg), leadja szépen az igazolócsekket, miszerint befizette az a 46000 Ft-ot, amit félévente legombolnak rólunk, annak ellenére hogy állami finanszírozásúak vagyunk.


az igen! nem tudtam, hogy nektek még fizetni is kell. ez szemétség. még jó, hogy előbb felvettek a nyíregyi fősulira, különben még én is tejelhetnék a kodón :D képzeld lio, ha egy suliba járnánk... jááá... vajon, hogy jönnénk ki?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 29 (vasárnap), 18:14 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
jan collie írta:
mondjuk hál Istennek aranyos TO-tündérünk van, szal hátha nem lesz nagy gáz.


Nálunk az első dolog amit az elsősöknek meg kell tanulniuk: A legnagyobb ellenség a Tanulmányi Osztály.
(de tapasztalatbol mondom a Tanulmányi Hivatal is ugyanolyan szemét)

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 29 (vasárnap), 18:12 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
az a baj, hogy nem tudok hazudni... szóval szerintem szimplán a TéÓs néni elé borulok, és elsírom neki, hogy én hülye, elfelejtettem, meg későn kapcsoltam. mondjuk hál Istennek aranyos TO-tündérünk van, szal hátha nem lesz nagy gáz.

KRISTIENEK! hát egen, Federer :D aranyos pasi, de én Brian Joubertbe vagyok szerelmes, mint állat. most éppen... :) :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 29 (vasárnap), 18:11 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Anonymous írta:
Lionela írta:

Pontosan. Vagy legkésőbb a beiratkozásra magaddal cipeled, és magyarázod ki magad...


nálunk nincs beiratkozás. adnak egy papírt, amit elvileg ugye pénteken az indexxel együtt, kitöltve le kellett volna adnom... úr isten,hogy lehetek ennyire szeleburdi?? nem hiába beceneveim egyike a Brencsi: a "hebrencs" szóból ered... hát egen...



DE jó nektek... Nálunk minden félévben van egy beíratkozási nap.
Ilyenkor mindenki a szakjának megfelelő termecskébe, és csoportársaival közösen kitölti az indexet. MEghallgatja a TO-sok hablatyolását, na meg ugyebár (a lényeg), leadja szépen az igazolócsekket, miszerint befizette az a 46000 Ft-ot, amit félévente legombolnak rólunk, annak ellenére hogy állami finanszírozásúak vagyunk.

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 29 (vasárnap), 18:09 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
nem ártana bejelentkezni... :-P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 29 (vasárnap), 18:08 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 16:54
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: jó társaságban
Lionela írta:
Én egyszer azért nem tudtam időben leadni, mert a leadási határidő után 2 nappal volt egy jegybeírási időpontom (most mondjátok meg, normálisak ezek?)
DE volt olyan csoporttársam is aki csak a beiratkozásra kerítette elő az indexét, de sikeresen kidumálta magát.

Szóval minden csak a fellépésen múlik.

nna igen én még ráérek nálunk febr. 6-ig kell leadni.....elég érdekes iskola itt minden egy héttel később kezdődik kb...

_________________
Lehet, hogy a mennyben jobb a klíma, de a pokolban több az ismerős!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 29 (vasárnap), 18:07 
Lionela írta:

Pontosan. Vagy legkésőbb a beiratkozásra magaddal cipeled, és magyarázod ki magad...


nálunk nincs beiratkozás. adnak egy papírt, amit elvileg ugye pénteken az indexxel együtt, kitöltve le kellett volna adnom... úr isten,hogy lehetek ennyire szeleburdi?? nem hiába beceneveim egyike a Brencsi: a "hebrencs" szóból ered... hát egen...


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 29 (vasárnap), 18:07 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Elanor írta:
jan vok írta:
ááááááááááááááááááááááá b*ssza meg!!! nincs itt valahol egy fősulis/egyetemista?!?! most nagyon parázok!!

én olyan hülye vagyok!! nem adtam le időben az indexem! a héten akartam, erre most tudtam meg, hogy péntekig kellett volna! :-SS L-) :(( most MICSINÁLJAK?!?!?!?!



Semmi halálos nem lesz. Holnap szépen beviszed, leadod, és mosolyogsz a néninek. Esetleg szabadkozva közlöd, hogy síelni voltál, vagy egyéb módon akadályoztak a múlt héten. Ő majd nagyon utál, esetleg elkér tőled némi pénzt (nálunk 2000 forintot szoktak - közgáz), de lenyeli. :wink:



Én egyszer azért nem tudtam időben leadni, mert a leadási határidő után 2 nappal volt egy jegybeírási időpontom (most mondjátok meg, normálisak ezek?)
DE volt olyan csoporttársam is aki csak a beiratkozásra kerítette elő az indexét, de sikeresen kidumálta magát.

Szóval minden csak a fellépésen múlik.

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 10122 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194 ... 203  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség