Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 24 (szerda), 6:09

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 10122 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193 ... 203  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 21:38 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
Larten_H írta:

Imádlak :D
egyébként eddig velem együtt mrá van 14 emberke ...


még csak???!!! úgy számold h kb. a fele tuti nem fog eljönni


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 21:35 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:54
Hozzászólások: 3291
Tartózkodási hely: már nem SOTE :)
Jah Kristie nyugodtan be is rakhatod a mail címem a hírhez.. legalább ezzel ne téged zargassanak
larten_h@freemail.hu

_________________
(el)Foglalt

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 21:33 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Kristie írta:

istenem miért van ennyi nyomorult böngésző????
amúgy az miben jobb mint az explorer?


DEde... Rókácskám van. (meg több tucat másik merengősnek is)

Egyébként nekem jobban bejön mint az expoler.

Egyrészt a legtöbb vírus az expolert veszi célba (úgy vettem észre a firefox e tekintetben egy fokkal jobb).

Emelett a firefox a teljes sávszéleséget kihasználja (nálam gondok voltak ezzel az expollerel), és mivel routerről netezek, így nem mindegy a dolog.

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 21:31 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:54
Hozzászólások: 3291
Tartózkodási hely: már nem SOTE :)
Kristie írta:
persze, ki kell írni a a főoldalra - még egy külön linkecskét is kitennék.
de szerintem mindent itt a fórumon kellene megbeszélni...

egyelőre elég annyi h a tavaszi szünetben lesz, és akit érdekel jöjjön a fórumra jelezni és ismerkedni:P


Imádlak :D
egyébként eddig velem együtt mrá van 14 emberke ...

_________________
(el)Foglalt

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 21:29 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
Lionela írta:
Kristie írta:
itt vagyok. (ilyenkor du. általában rajzolok úgyhogy nem lehet elérni)

kinek miért kellek mert már nem tudom követni...


A legnagyobb gondnak a hirdetések bizonyulnak (ponttosabban mondva a helyük).

Nem lehet tőlük használni a főmenüt. A görgető sáv lejön ugyan de nem lehet rákattintani csak a hirdetésre. (Vagy ez direkt van? :-P )


csak nem firefoxot használsz?

istenem miért van ennyi nyomorult böngésző????
amúgy az miben jobb mint az explorer?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 21:29 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Jan itt még nagyon malmozott emlett, azért hogy SZJ művét átrakd a mungóba...

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 21:28 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:54
Hozzászólások: 3291
Tartózkodási hely: már nem SOTE :)
Lionela írta:

A legnagyobb gondnak a hirdetések bizonyulnak (ponttosabban mondva a helyük).

Nem lehet tőlük használni a főmenüt. A görgető sáv lejön ugyan de nem lehet rákattintani csak a hirdetésre. (Vagy ez direkt van? :-P )


Nekem ez nem gond.. akkor Lio én asszem,h. a héten megkérdem,h. hol mikorra lenne kiadó terem, és majd akkor értesítelek titeket az árakról, és az időpontról, egyébként sokkal húzósabb árra számítottam... de azért előrre nem akarok örülni

_________________
(el)Foglalt

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 21:28 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
Larten_H írta:
Lionela írta:
jan vok írta:

eztet a hírt, larten? igen, lehet, hogy elsiklottunk felette, bocsi.

felőlem kimehet hírbe, egy szavazatod már van. de ehhez legalább 2-3 admin kell, hogy kiírhassuk.


Én még mindig ott tartok, hogy konkrétumok kellennének, de minimum az hogy MIKOR...

Enélkül hiába is kérdezgetnéd a jónépet (még ezzel se nagyon még sokra)


Elhiszem Lio, de addig nem tudok konkrétumot mondani amíg nem tudom körülbelülre,h. hényan jönnének, most örülök a fejemnek mert lehet,h. találtam egy olcsó helyet, de örülhetek én, ha teszem azt 20-30 férőhelyes és mint tom én 50 ember jönne, az időpontot, pedig a tavaszi szünet, ha úgy gondoljátok,h. mint megbízott "főszervező" én lefixálhatom mindenkitől függetlenül akkor szívesen, megkérdezem a helyszínen,h. mikor jó nekik, és akkor kiírom,h. mikor lenne... csak mondom a létszám miatt lenne fontos.. még pénteken beugrok egy másik művházba ahol kert is van, és ott is végig kérdezem a szaba időpontokat, és az árakat.

Nah pus


persze, ki kell írni a a főoldalra - még egy külön linkecskét is kitennék.
de szerintem mindent itt a fórumon kellene megbeszélni...

egyelőre elég annyi h a tavaszi szünetben lesz, és akit érdekel jöjjön a fórumra jelezni és ismerkedni:P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 21:26 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Kristie írta:
itt vagyok. (ilyenkor du. általában rajzolok úgyhogy nem lehet elérni)

kinek miért kellek mert már nem tudom követni...


A legnagyobb gondnak a hirdetések bizonyulnak (ponttosabban mondva a helyük).

Nem lehet tőlük használni a főmenüt. A görgető sáv lejön ugyan de nem lehet rákattintani csak a hirdetésre. (Vagy ez direkt van? :-P )

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 21:24 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:54
Hozzászólások: 3291
Tartózkodási hely: már nem SOTE :)
Lionela írta:
jan vok írta:

eztet a hírt, larten? igen, lehet, hogy elsiklottunk felette, bocsi.

felőlem kimehet hírbe, egy szavazatod már van. de ehhez legalább 2-3 admin kell, hogy kiírhassuk.


Én még mindig ott tartok, hogy konkrétumok kellennének, de minimum az hogy MIKOR...

Enélkül hiába is kérdezgetnéd a jónépet (még ezzel se nagyon még sokra)


Elhiszem Lio, de addig nem tudok konkrétumot mondani amíg nem tudom körülbelülre,h. hényan jönnének, most örülök a fejemnek mert lehet,h. találtam egy olcsó helyet, de örülhetek én, ha teszem azt 20-30 férőhelyes és mint tom én 50 ember jönne, az időpontot, pedig a tavaszi szünet, ha úgy gondoljátok,h. mint megbízott "főszervező" én lefixálhatom mindenkitől függetlenül akkor szívesen, megkérdezem a helyszínen,h. mikor jó nekik, és akkor kiírom,h. mikor lenne... csak mondom a létszám miatt lenne fontos.. még pénteken beugrok egy másik művházba ahol kert is van, és ott is végig kérdezem a szaba időpontokat, és az árakat.

Nah pus

_________________
(el)Foglalt

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 21:22 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
itt vagyok. (ilyenkor du. általában rajzolok úgyhogy nem lehet elérni)

kinek miért kellek mert már nem tudom követni...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 21:07 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Zel írta:
Lionela írta:
...

Ki a kdvenc szereplőd:

Ron, Harry, Draco, Hermione, Fred/George, Voldemort, Lucius, Lupin, Piton, Sirius, Más szereplők...


Köszi szépen, rendi vagy, értetlenül állok a dolog felett :(




Csak 10 választási lehetőség lehet, szóval valamelyiket faragd le...

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 21:04 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
jan vok írta:

eztet a hírt, larten? igen, lehet, hogy elsiklottunk felette, bocsi.

felőlem kimehet hírbe, egy szavazatod már van. de ehhez legalább 2-3 admin kell, hogy kiírhassuk.


Én még mindig ott tartok, hogy konkrétumok kellennének, de minimum az hogy MIKOR...

Enélkül hiába is kérdezgetnéd a jónépet (még ezzel se nagyon még sokra)

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 20:58 
Larten_H írta:
Helloka!
Bocsika,h. ide írok :D
a Merengő Taliról lenne szó :)
Már egy termet megérdeklődtem ismitől, de még a művelődési házba is be kell mennem.. egész normális árat mondtak eddig *lekopogja*.

Már van egy listám,h. eddig ki jelenetkezett, de jó lenne tudni,h. körülbelül hány emberkét érdekelne..

Mazsival arra gondoltunk,h. ha lehetne akkor vhova fórum/oldal ki lehetne rakni hírnek..

Ha benne vagytok akkor leírom mit kéne kiírni.

Na pusza


eztet a hírt, larten? igen, lehet, hogy elsiklottunk felette, bocsi.

felőlem kimehet hírbe, egy szavazatod már van. de ehhez legalább 2-3 admin kell, hogy kiírhassuk.


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 20:51 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:54
Hozzászólások: 3291
Tartózkodási hely: már nem SOTE :)
*szomorú,mert senki nem reagálta le a beírását :S*

_________________
(el)Foglalt

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 20:50 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 18:37
Hozzászólások: 111
Tartózkodási hely: Haraszti city
Lionela írta:
...

Ki a kdvenc szereplőd:

Ron, Harry, Draco, Hermione, Fred/George, Voldemort, Lucius, Lupin, Piton, Sirius, Más szereplők...


Köszi szépen, rendi vagy, értetlenül állok a dolog felett :(

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 20:45 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Zel írta:
adminkák segítsetek!

csináltama szavazásba egy témát, ahol elvielg lehetne szavazni, de nem látszik a szavazásom ilyenkor mia teendő? $?


Tesztből átírtam, és érdekes módon, nekem elsőre sikerült...

Milyen választási lehetőségeket akartál?

Megcsinálom neked...

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 20:39 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 18:37
Hozzászólások: 111
Tartózkodási hely: Haraszti city
adminkák segítsetek!

csináltama szavazásba egy témát, ahol elvielg lehetne szavazni, de nem látszik a szavazásom ilyenkor mia teendő? $?

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 20:26 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:41
Hozzászólások: 1728
Tartózkodási hely: Bp
MM reklám... vagy a főoldalra, vagy a "feltöltő" ablakba (habár, magamból kiindulva... aki sztorit akar feltölteni, ott már nem áll le ezzel "tökölni").

Régebben volt ilyen... Nincs statisztika, akkor is ilyen csapnivaló művek készültek? (tisztelet a kivételnek)

_________________
Nyugalom, a hosszú élet ritka.
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 20:11 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:41
Hozzászólások: 1728
Tartózkodási hely: Bp
Lionela írta:
Thunder írta:
Tölteném én az MM kiegészítést, de: hol kell?
Régebben volt valami kakas ikon, de azt sehol se látom :S

Olyat lehet, hogy feltöltöm mint saját törit, és áthelyezitek? Vagy esetleg felrakjátok ti a wordből? (nem vagyok ugye admin, nem tudok csak úgy belefolyni törikbe)



Kakas... =))


Menj Magiccat műveihez, ott megtalálod, majd alul lesz egy kérdsés: miszerint szeretnéd-e folytatni.



Felküzdöttem az oldalra...

Kis MM reklám a főoldalra? :D

_________________
Nyugalom, a hosszú élet ritka.
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 20:10 
Lionela írta:
Egyébként mit szóltok az e-mailemhez? Én őszintén bevallom a kérdések egy részét nem is értem, nem hogy még válaszolni tudjak rá....


Ööö... én simán megkérdezném, hogy mégis mi köze van hozzá XD (Mondjuk oké, magamból kiindulva... Kedvességem határtalan) de most komolyan, minek kell neki ezt tudnia? Amúgy MM-be nem rossz ötlet ez az adminokról szóló rész, nekem bejön :wink: Lehetne úgy általánosságban összefoglalni, aztán mind a 9-en írnánk magunkról pár sort, és annyi...

De ez csak az én véleményem :-)


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 19:57 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:54
Hozzászólások: 3291
Tartózkodási hely: már nem SOTE :)
Helloka!
Bocsika,h. ide írok :D
a Merengő Taliról lenne szó :)
Már egy termet megérdeklődtem ismitől, de még a művelődési házba is be kell mennem.. egész normális árat mondtak eddig *lekopogja*.

Már van egy listám,h. eddig ki jelenetkezett, de jó lenne tudni,h. körülbelül hány emberkét érdekelne..

Mazsival arra gondoltunk,h. ha lehetne akkor vhova fórum/oldal ki lehetne rakni hírnek..

Ha benne vagytok akkor leírom mit kéne kiírni.

Na pusza

_________________
(el)Foglalt

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 19:24 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Thunder írta:
Tölteném én az MM kiegészítést, de: hol kell?
Régebben volt valami kakas ikon, de azt sehol se látom :S

Olyat lehet, hogy feltöltöm mint saját törit, és áthelyezitek? Vagy esetleg felrakjátok ti a wordből? (nem vagyok ugye admin, nem tudok csak úgy belefolyni törikbe)



Kakas... =))


Menj Magiccat műveihez, ott megtalálod, majd alul lesz egy kérdsés: miszerint szeretnéd-e folytatni.

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 19:17 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:41
Hozzászólások: 1728
Tartózkodási hely: Bp
Tölteném én az MM kiegészítést, de: hol kell?
Régebben volt valami kakas ikon, de azt sehol se látom :S

Olyat lehet, hogy feltöltöm mint saját törit, és áthelyezitek? Vagy esetleg felrakjátok ti a wordből? (nem vagyok ugye admin, nem tudok csak úgy belefolyni törikbe)

_________________
Nyugalom, a hosszú élet ritka.
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 18:41 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 24 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott... Budapest, Balassagyarmat ;)
Bocsesz a zvaráért, de van egy kis gondom: a panaszok ás sértegetéseknél lejegyeztem. Valaki légyszíves nézze meg, aki nálam jobban ért a merengőhöz.... köszi előre is! :) :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 18:39 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Jáj, ne!!! Ez az Andy Potter az a csajszi, akit múltkor "leteremtettem", mert rendszeresen magának írt "kritikát"! :evil: ~x( :-t :(( $dead X-(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 18:29 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
Lionela írta:
Alena írta:
Lionela írta:
jan collie írta:
...



Egyébként mit szóltok az e-mailemhez? Én őszintén bevallom a kérdések egy részét nem is értem, nem hogy még válaszolni tudjak rá....


Hát mit is mondjak... van köztük néhány érdekes kérdés. Egyébként lehet, hogy újságírói képességét próbálja gyakorolni...:))


Annyira profinak akart tűnni, és mi lett a vége? Egy zavaros kérdésözön, amit a legnagyobb jóindulattal se lehet kigobozni...


(DE akkor is még mindig az visszi a prámet, hogy megmagyarázza mi az a 11-es)



Talán az a levél legérthetőbb része... :))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 18:19 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Alena írta:
Lionela írta:
jan collie írta:
...



Egyébként mit szóltok az e-mailemhez? Én őszintén bevallom a kérdések egy részét nem is értem, nem hogy még válaszolni tudjak rá....


Hát mit is mondjak... van köztük néhány érdekes kérdés. Egyébként lehet, hogy újságírói képességét próbálja gyakorolni...:))


Annyira profinak akart tűnni, és mi lett a vége? Egy zavaros kérdésözön, amit a legnagyobb jóindulattal se lehet kigobozni...


(DE akkor is még mindig az visszi a prámet, hogy megmagyarázza mi az a 11-es)

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 18:13 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
Lionela írta:
jan collie írta:
...



Egyébként mit szóltok az e-mailemhez? Én őszintén bevallom a kérdések egy részét nem is értem, nem hogy még válaszolni tudjak rá....


Hát mit is mondjak... van köztük néhány érdekes kérdés. Egyébként lehet, hogy újságírói képességét próbálja gyakorolni...:))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 18:11 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
jan collie írta:
[quote="Lionela"

Egyébként mit szóltok az e-mailemhez? Én őszintén bevallom a kérdések egy részét nem is értem, nem hogy még válaszolni tudjak rá....

[/quote]

egyre bénább vagyok idézetek terén... *mócceresen elkezdi betemetni a fejét a parkettába*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 18:10 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
[quote="Lionela"

Egyébként mit szóltok az e-mailemhez? Én őszintén bevallom a kérdések egy részét nem is értem, nem hogy még válaszolni tudjak rá....[/quote]

egyetértek. elég zavaros. de egyáltalán miért fontos ez? érdekel ez valakit?

írhatnánk belőle egy töriit közösen vagy nemtom, és feltehetnénk. akár a MM-hez is, mint: A vérszomjas állatfajról, az adminról, mint olyanról címmel. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 18:07 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
jan collie írta:
Alena írta:
jan collie írta:
KRISTIE!! kéne nekem kristie.
....

írj be neki, hogy jöjjön a fórumra.


Tanács megfogadva...:D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 18:06 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
jan collie írta:
hi!!

thunder töltsed felfelé azt a MM cuccot, feltesszük!

KRISTIE!! kéne nekem kristie. itt van SzJ a Mungoba szánt törijével, és fel kéne engedni. lio, te mit gondolsz? én a csaj mellett kampányolok, lévén, hogy majdhogynem lektoráltam neki ezt a törijét, meg sztem nagyon jó is. én szétröhögtem magam rajta az agyam :D

akkor bent hagyjuk a listában? megvárja az ott kristiet. vagy töltsük fel a weasleybe és majd később?


Szerintem várd meg Kristiet vele...


Egyébként mit szóltok az e-mailemhez? Én őszintén bevallom a kérdések egy részét nem is értem, nem hogy még válaszolni tudjak rá....

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lionela 2006 január 31 (kedd), 18:08-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 18:03 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Alena írta:
jan collie írta:

KRISTIE!! kéne nekem kristie.



Nekem is kéne. :D Kristie, ha netán erre jársz, nézz már be légyszi a hírem hozzászólásai közé. Van egy lány akinek az oldallal kapcsolatban szüksége lenne segítségre!


Emiatt már én is kerestelek!

Egyszóval: Órási Kristie hiánya van itt mindenkinek!

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 18:01 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
Alena írta:
jan collie írta:

KRISTIE!! kéne nekem kristie.



Nekem is kéne. :D Kristie, ha netán erre jársz, nézz már be légyszi a hírem hozzászólásai közé. Van egy lány akinek az oldallal kapcsolatban szüksége lenne segítségre!


szia alena!

ilyen esetekben általában beírunk mi is a hír közé, hogy lesszíves a kérdésivel a fórumon megkeresni az adminokat. de ne izgulj, el nálam is megvolt, mikor én lettem admin :) írj be neki, hogy jöjjön a fórumra.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 17:58 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
jan collie írta:

KRISTIE!! kéne nekem kristie.



Nekem is kéne. :D Kristie, ha netán erre jársz, nézz már be légyszi a hírem hozzászólásai közé. Van egy lány akinek az oldallal kapcsolatban szüksége lenne segítségre!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 17:43 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
hi!!

thunder töltsed felfelé azt a MM cuccot, feltesszük!

KRISTIE!! kéne nekem kristie. itt van SzJ a Mungoba szánt törijével, és fel kéne engedni. lio, te mit gondolsz? én a csaj mellett kampányolok, lévén, hogy majdhogynem lektoráltam neki ezt a törijét, meg sztem nagyon jó is. én szétröhögtem magam rajta az agyam :D

akkor bent hagyjuk a listában? megvárja az ott kristiet. vagy töltsük fel a weasleybe és majd később?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 17:27 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Thunder írta:
Kérdéssor meg... az élet apró örömei :P



Nekem az a rész tetszik különösen, amelyben megmagyarázza mi a 11-es...
8-}

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 17:25 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:41
Hozzászólások: 1728
Tartózkodási hely: Bp
Lionela írta:
Thunder írta:
Lionela írta:
Thunder!!!!

Én is megkaphatnám a MM kiegészítést? ;;)

Én lenni kíváncsi...



Elküldve ;)

Vélemény, tipp, javaslat, fika... jöhet ide is akár.


Tetszik... :x És remélhetőleg foganatja is lesz...

Tőlem felkerülhet 3. fejezetenek...



Örülök :D

Kérdéssor meg... az élet apró örömei :P

_________________
Nyugalom, a hosszú élet ritka.
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 17:18 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Kaptam egy e-mail-t ami egyrészt rátok is tartozik (főleg Kristiere), másrészt szerintem együtt kellene választ farigcsálni rá.


Ime:
Idézet:
Szia Lionela!

Az a gáz, hogy elgondolkodtam néhány kérdésen, amit egyszerűen
muszáj feltennem! És mivel egyedül Téged ismerlek a merengőről
(tisztelet a kivételnek), aki szerkeszti az oldalt, arra gondoltam, ezeket
Neked intézném és úgymond, meginterjúvolnálak.
Na, nem is rontom a levegőt, csak egy apró-cseprő kérdés(sorozat),
ami "röpke" 13 kérdésből áll.:

1.-es. Mi alapján választjátok ki a műveket, ha mondjuk valaki
rendesen HP témában ír fanfic-et?

2.-es. Miből merítettétek az ötletet egy fanfiction megalkotásához?

3.-as. Hány ember szerkeszti a honlapot?

4.-es. Ti magatok is írtok?

5.-ös. Ha igen, milyen témában?

6.-os. Kik a kedvenc íróitok?

7.-es. Terveztek olyan írásformát, hogy...mondjuk: egy sztárról kell írni,
vagy esetleg magáról egy filmszereplőről? (Dan Radcliffe, Emma
Watson, Rupert Grint, Tom Felton és így tovább...)

8.-as. Milyen jog tartja fenn azt, hogy +12, +16 vagy esetleg +18-as
cenzúrája legyen a bizonyos történetnek?

9.-es. Ha ez a "jog" létezik, titeket nem zavarnak a "disznófantáziáló"
írók művei?

10.-es. Naponta / hetente / havonta hány ilyen kérdéssorozat érkezik?
Nincs belőle elegetek?

11.-es: GÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!* :-) Na jó, ez csak hecc volt...

12.-es: Hogy viselitek, hogy tiétek az ország legnagyobb Harry
Potteres. fanfiction-ös oldala?

13.-as: Hány évesek vagytok különben? Csakmert aki 20 év alatt van,
az nem lehet a világ legjobb fanfic oldalának szerkesztője...persze az
írás nem kortól függ, dehát ugye a mai világ...!

+1 mentőkérdés: Mennyi időbe telik, míg elolvassátok, értékelitek,
elemzitek és felrakjátok a történetet, illetve, amíg értesítitek a szerzőt?

Sok puszi és előre is köszy a válaszokat és sajnálom, ha csak az
időtöket loptam:
Andy Potter

*A fociban a 11-es rúgása nagy mértékben gólt, azaz találatot jelent.
Tehát, ha egy meccsen vagy és ezt hallod: Végre! 11-es!
Akkor tudd: a csapat (bárki is legyen,) gólt lőtt...


Az 1. kérdést egyébként kapásból nem értem. Hiányzik az utalószó...

Arról az általános elgondolásról nem is bezsélve, hogy az adminokat keveri a Merengő szerkesztőjével...

Na szóval... Szerintem együtt kellene vaalmi választ kiizadni neki...
(Bár nekem olyan érzésem van mintrha rendőrségi faggatáson lennék. Akaratlanul is felmerül bennem a kérdés: Miért érdekli?... )

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 17:13 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Thunder írta:
Lionela írta:
Thunder!!!!

Én is megkaphatnám a MM kiegészítést? ;;)

Én lenni kíváncsi...



Elküldve ;)

Vélemény, tipp, javaslat, fika... jöhet ide is akár.


Tetszik... :x És remélhetőleg foganatja is lesz...

Tőlem felkerülhet 3. fejezetenek...

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 17:04 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:41
Hozzászólások: 1728
Tartózkodási hely: Bp
Lionela írta:
Thunder!!!!

Én is megkaphatnám a MM kiegészítést? ;;)

Én lenni kíváncsi...



Elküldve ;)

Vélemény, tipp, javaslat, fika... jöhet ide is akár.

_________________
Nyugalom, a hosszú élet ritka.
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 16:39 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Thunder!!!!

Én is megkaphatnám a MM kiegészítést? ;;)

Én lenni kíváncsi...

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 16:22 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Kristie írta:
amúgy extra zavaró?



Öhm... Van egy kis gond a hirdetésekkel...

Nem lehet tőlük elérni a főmenüt.
Hiába jelenik a legördülő sáv rákattintani már nem tudok, csak a hirdetésre. (VAgy direkt van a ráklikkelések számának növelése miatt? :-P )

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 15:55 
Offline
Ó-nagy-admin "on stage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 16:41
Hozzászólások: 388
még életben vagyok, és adminkodtam egy kicsit :wink:

_________________
"You may call me whatever you wish, but I'm taking your cake." - L.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 15:30 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
Kristie írta:
biztosan nem.

ma csak egyet engedélyeztem


Akkor ki volt az? Én csak egy fejezetet utasítottam el, de mikor visszamentem a Történetek engedélyezéséhez, már a másik kettő is eltűnt. Na mindegy...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 15:09 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
biztosan nem.

ma csak egyet engedélyeztem


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 15:08 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
Kristie írta:
Alena írta:
Kristie, már megint ketten küldtünk el egy csajt. :-P Mit írtál neki?


ketten? biztos nem én voltam. ebédeltem :-D


Nem küldtél el egy Siriusos történetet, amiben a csaj csak tőmondatokat írt?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 14:49 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
Alena írta:
Kristie, már megint ketten küldtünk el egy csajt. :-P Mit írtál neki?


ketten? biztos nem én voltam. ebédeltem :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 14:25 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
Kristie, már megint ketten küldtünk el egy csajt. :-P Mit írtál neki?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 10122 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193 ... 203  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség