Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 24 (szerda), 6:04

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 10122 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192 ... 203  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 02 (csütörtök), 11:05 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
Kri írta:
quietcoolt ne engedjétek fel, amíg nem rendezi a szövegét úgy, hogy a eltávolítja az entereket a sorok végéről.

cseles, mert így az 500 szavas fejezet is 1000nek látszik...


Azt már én is néztem. Egy sor fele olyan hosszú, mint kéne. :-w


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 02 (csütörtök), 11:04 
Lionela írta:
Kri írta:
quietcoolt ne engedjétek fel, amíg nem rendezi a szövegét úgy, hogy a eltávolítja az entereket a sorok végéről.

cseles, mert így az 500 szavas fejezet is 1000nek látszik...




:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:


neked nem úgy jön be a sztorija, h csak az oldal bal felén van szöveg?


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 02 (csütörtök), 10:54 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Kri írta:
quietcoolt ne engedjétek fel, amíg nem rendezi a szövegét úgy, hogy a eltávolítja az entereket a sorok végéről.

cseles, mert így az 500 szavas fejezet is 1000nek látszik...




:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 02 (csütörtök), 10:49 
quietcoolt ne engedjétek fel, amíg nem rendezi a szövegét úgy, hogy a eltávolítja az entereket a sorok végéről.

cseles, mert így az 500 szavas fejezet is 1000nek látszik...


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 01 (szerda), 22:26 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
Imádom ezt az Odi et Amo-t. Már a cím fordítása se helyes... (Gyűlölök és szeretek az eredeti, Catullustól... :-S). Nem akarok szemét lenni, de ha valaki külföldi címet ad a sztorijának, legalább legyen pontos. :-/

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 01 (szerda), 20:52 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
Ha netán Shannon (nem Shannon92) felbukkanna a listában, légyszi hagyjátok meg nekem. Köszi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 01 (szerda), 20:17 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
Alena írta:
Hányan jelezték eddig, hogy részt vennének a Meri talin?


nézz be a meritali (továbbiakban MT) topicba.
a szám folyamatosan változik, nem szeretnék nem hiteles infót közölni :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 01 (szerda), 20:15 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
Hányan jelezték eddig, hogy részt vennének a Meri talin?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 01 (szerda), 20:07 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Alena írta:
Ennyi admint még sosem láttam egyszerre a fórumon. :D

Ez a Merengő tali tök jó ötlet. Én is szívesen elmennék. Szóval számíthattok rám is.


Arról nem is beszélve hogy megdőlt az egyszerre jelenlévők rekordja (amire eddig csak hétvégén volt példa)

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 01 (szerda), 20:05 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 20:59
Hozzászólások: 802
Ennyi admint még sosem láttam egyszerre a fórumon. :D

Ez a Merengő tali tök jó ötlet. Én is szívesen elmennék. Szóval számíthattok rám is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 01 (szerda), 18:01 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:54
Hozzászólások: 3291
Tartózkodási hely: már nem SOTE :)
Kristie írta:
jó lenne vmi összefoglaló a taliról, hogy kitehessem ide a fórum elejére közleménynek


Okéka szóval Tavaszi szünetben lenne, és Pesten, művelődési házba tervezzük, és ha elég ember összejön akkor körülbelül 500Ft ot kell bedobni a bérlésre, ha vki tud vmien olcsó helyet akkor szóljon, és a fórumon meg nálam mail-be lehet jelentkezni larten_h@freemail.hu

ez így jó Kristie?

_________________
(el)Foglalt

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 01 (szerda), 18:01 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
Lionela írta:
KRISTIE!


Átszerkeszthetem az első hozzászólásod a Merengőről Merengőknek topicban?


Ha már annyira unatkozom, gondoltam bemásolom oda művet. Erre mégiscsak az első hely a legjobb, úgy nem veszik el a tömegben.


UI: Ja és a Talis felhívás a lapon nem lehetne sötétebb? Alig látszik, tökre beolvad a háttérbe. (vagy lehet csak a szemüvegem kellene lecserélni?)


persze persze persze

megnézem úgy mennyire lesz olvasható.
kipróbáltam vastagítva, de úgy nagyon összefolyt
mást betűtípust pedig nem szeretnék mert nagyon hülyén nézne ki a menüsor és a hírek, új feltöltések, bejelentkezés között egy harmadik fajta


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 01 (szerda), 17:55 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
KRISTIE!


Átszerkeszthetem az első hozzászólásod a Merengőről Merengőknek topicban?


Ha már annyira unatkozom, gondoltam bemásolom oda művet. Erre mégiscsak az első hely a legjobb, úgy nem veszik el a tömegben.


UI: Ja és a Talis felhívás a lapon nem lehetne sötétebb? Alig látszik, tökre beolvad a háttérbe. (vagy lehet csak a szemüvegem kellene lecserélni?)

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 01 (szerda), 17:15 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:54
Hozzászólások: 3291
Tartózkodási hely: már nem SOTE :)
Kristie írta:
a főoldalra mondjuk az új feltöltések fölé? :D


Juhuj Kristie, ez tökéletes 5let :) akkor ööö Tavaszi szünet, pest... és a mailem nyugodtan dobd ki nekik... larten_h@freemail.hu

_________________
(el)Foglalt

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 01 (szerda), 16:54 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:41
Hozzászólások: 1728
Tartózkodási hely: Bp
Lionela írta:
Thunder írta:
Akkor ok, ha ok.
(Azt hittem kikerült az ICQ számod, vagy valami :D)


Nem... Az a bankszámlaszáma. Ide gyűjti az adományokat... $D



Ja bocsi. Akkor nem véletlenül került ki... ;)

_________________
Nyugalom, a hosszú élet ritka.
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 01 (szerda), 16:53 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Thunder írta:
Akkor ok, ha ok.
(Azt hittem kikerült az ICQ számod, vagy valami :D)


Nem... Az a bankszámlaszáma. Ide gyűjti az adományokat... $D

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lionela 2006 február 01 (szerda), 16:57-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 01 (szerda), 16:51 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:41
Hozzászólások: 1728
Tartózkodási hely: Bp
Akkor ok, ha ok.
(Azt hittem kikerült az ICQ számod, vagy valami :D)

_________________
Nyugalom, a hosszú élet ritka.
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 01 (szerda), 16:46 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
Thunder írta:
A főoldalon van egy ilyen nevű felhasználó:
1414964592

Semmi adat nincs róla, sehol másutt nem szerepel...


az én lehetek:D

mert egy másik oldalon is be vagyok jelentkeznve ami ugyanezt az adatbázist használja. szerintem attól hülyült meg a rendszer


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 01 (szerda), 16:42 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Thunder írta:
A főoldalon van egy ilyen nevű felhasználó:
1414964592

Semmi adat nincs róla, sehol másutt nem szerepel...



KRISTIE EZ MEGINT TE VAGY?????

1414964592 számú rab... =))

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 01 (szerda), 16:38 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:41
Hozzászólások: 1728
Tartózkodási hely: Bp
A főoldalon van egy ilyen nevű felhasználó:
1414964592

Semmi adat nincs róla, sehol másutt nem szerepel...

_________________
Nyugalom, a hosszú élet ritka.
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 01 (szerda), 16:13 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:41
Hozzászólások: 1728
Tartózkodási hely: Bp
Kristie írta:
Thunder írta:
Hirdetés legfelül, de a statisztika és a kategóriák lecsúsztak egy oldalnyit (IE).


tudom:D javítva



Gratula :D

_________________
Nyugalom, a hosszú élet ritka.
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 01 (szerda), 16:10 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
Thunder írta:
Hirdetés legfelül, de a statisztika és a kategóriák lecsúsztak egy oldalnyit (IE).


tudom:D javítva


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 01 (szerda), 16:09 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:41
Hozzászólások: 1728
Tartózkodási hely: Bp
Hirdetés legfelül, de a statisztika és a kategóriák lecsúsztak egy oldalnyit (IE).

_________________
Nyugalom, a hosszú élet ritka.
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 01 (szerda), 16:05 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
Lionela írta:
Akkor miért szedted le? :-P

Egyébként szerintem a hirdetések, a két oldalsó sávban simán ellenének, a főoldalon úgy sincsenek, a többi lapon meg az a rész úgyis üres.


nem férnek el már kipróbáltam:D

csak akkor férnének el, ha az oldalt átcsúsztatnám balra és akkor a jobb szélen nagy üres rész lenne.

asszem felülre teszem a papírok fölé, meg még egy kisebbet a bejelentkezés alá.
leteszteltem firefoxszal és működik :-B


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 01 (szerda), 16:00 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Kristie írta:
Lionela írta:
Akkor csak épp szimplán pikkelt rád az oldal...

Valld be bűneid! Mit vétettél szegény ellen?!


biztos hozzánőttek a hirdetések amiket leszedtem róla


Akkor miért szedted le? :-P

Egyébként szerintem a hirdetések, a két oldalsó sávban simán ellenének, a főoldalon úgy sincsenek, a többi lapon meg az a rész úgyis üres.

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 01 (szerda), 15:52 
Kristie írta:

dedede. de nem hírbe szeretném kitenni, mert az szép lassal le fog csúszni aztán senki sem veszi majd észre.

a főoldalra mondjuk az új feltöltések fölé? :D


még jobb :D megcsinálod akkor? örülnénk neki. mellesleg én is tuti megyek majd, ha lesz találka! nem számít a többszáz kilométer, sztem megéri :)

hm... meg kéne jelentkezni, de lusta vagyok *ásít*


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 01 (szerda), 15:49 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
jan vok írta:

1 kérdés: akkor a tavaszi szünetre esedékes meri-találkát nem tesszük ki hírbe?


dedede. de nem hírbe szeretném kitenni, mert az szép lassal le fog csúszni aztán senki sem veszi majd észre.

a főoldalra mondjuk az új feltöltések fölé? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 01 (szerda), 15:47 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
Lionela írta:
Akkor csak épp szimplán pikkelt rád az oldal...

Valld be bűneid! Mit vétettél szegény ellen?!


biztos hozzánőttek a hirdetések amiket leszedtem róla


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 01 (szerda), 15:47 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
leteszteltem mindenféle levélküldést...
üzenet, új jelszó, elutasító...

miért csak nekem nem küld???

kész röhej...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 01 (szerda), 15:41 
közben erre jártam, és kiürítettem a listát, valamint figyelemel követtem hadakozásotokat a merivel :D

1 kérdés: akkor a tavaszi szünetre esedékes meri-találkát nem tesszük ki hírbe?

2.: kristie, nagyon bírom az aláírásod!! :D

csak jan volt itt


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 01 (szerda), 15:35 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Akkor csak épp szimplán pikkelt rád az oldal...

Valld be bűneid! Mit vétettél szegény ellen?!

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 01 (szerda), 15:33 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
Lionela írta:
A levelezőrendszer egyébként jó. Most küldtem magamnak egy levelet.


én is leteszteltem:D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 01 (szerda), 15:32 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
A levelezőrendszer egyébként jó. Most küldtem magamnak egy levelet.

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 01 (szerda), 15:31 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
kösz:D

nem tudom mi lehetett...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 01 (szerda), 15:28 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Kristie írta:
pedig még a hirdetéseket is eltűntettem.

tudnál nekem generálni egy új jelszót? ha jól emlékszem te ezeket a dolgokat meg tudod változtatni...
$pray



Persze mindjárt csinálok neked...


De Valahol poén... A lap szerkesztője nem jut be az ajtón, ezért a hátsó bejáraton kopog....

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 01 (szerda), 15:27 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
erről jut eszembe...
ha nem küld nekem jelszót, akkor rossz a levelezőrendszer???
lehet, h már napok óta nem küld elutasítót...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 01 (szerda), 15:25 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
Lionela írta:
Kristie írta:
és kértem új jelszót de nem küldi...

ÚRISTEN MI TÖRTÉNT!!! $? :-SS


Töredelmesen bevallom hogy a helyedre pályáztam, ezért feltörtem a rendszert, és kitiltattatalak... :-Ą


pedig még a hirdetéseket is eltűntettem.

tudnál nekem generálni egy új jelszót? ha jól emlékszem te ezeket a dolgokat meg tudod változtatni...
$pray


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 01 (szerda), 15:22 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Kristie írta:
és kértem új jelszót de nem küldi...

ÚRISTEN MI TÖRTÉNT!!! $? :-SS


Töredelmesen bevallom hogy a helyedre pályáztam, ezért feltörtem a rendszert, és kitiltattatalak... :-Ą

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 01 (szerda), 15:18 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
és kértem új jelszót de nem küldi...

ÚRISTEN MI TÖRTÉNT!!! $? :-SS


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 01 (szerda), 15:15 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Kristie írta:
hm... ti is látjátok azt a hatalmas számsort?

elvileg az vagyok én. és minden pillanatban változik

valamint azt írja ki, h "Be vagy jelentkezve néven. " nincsenek adataim, viszont van admin jogom...


Porszem a gépezetben?

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 01 (szerda), 15:14 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
hm... ti is látjátok azt a hatalmas számsort?

elvileg az vagyok én. és minden pillanatban változik

valamint azt írja ki, h "Be vagy jelentkezve néven. " nincsenek adataim, viszont van admin jogom...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 01 (szerda), 15:11 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Kristie írta:
hm... ilyen még nem volt.
nem tudok belépni a jelszavammal...


Megtagadott a saját gyereked! ßP

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 február 01 (szerda), 15:09 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
hm... ilyen még nem volt.
nem tudok belépni a jelszavammal...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 22:09 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
Lionela írta:

Nem leszedni kell, hanem böngészőbiztossá tenni... Vagy rakd át más helyre... VAgy... Vagy mit tudom én

(Vagy ezt nem lehet csinálni? Nekem fogalmam sincs ilyenekről...)


esetleg átteszem más helyre...
vagy majd készítek egy másik menürendszert (ha a suliban megtanulom hogyan kell) és megpróbálom azzal.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 22:00 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Ez tényleg poén... Most néztem meg expolerrel a lapot, és úgy gyönyörűen működnek a görgetősávok... (Ezért értetlenkedett Alena... Gondolom neki expolere van)

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 21:55 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Kristie írta:
hát akkor hirdetésnek annyi.
pedig épp akartam újságolni, h egész jól megy, és szét tudom osztani közetetek... :evil:

viszont most nem tudom leszedni őket, mert laptopot használok, amin nincs rajta alapból az ftp kapcsolatom, amit most elég körülményes lenne megkeresni..

az indexen nincs reklám, szóval gondolom ott azért műkszik a menü.

holnap délben elvileg itthon leszek és leszedem az összeset, rendben?


Nem leszedni kell, hanem böngészőbiztossá tenni... Vagy rakd át más helyre... VAgy... Vagy mit tudom én

(Vagy ezt nem lehet csinálni? Nekem fogalmam sincs ilyenekről...)

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 21:49 
Offline
jóanyátok ügyfélszolgálat
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 16 (hétfő), 9:17
Hozzászólások: 3541
hát akkor hirdetésnek annyi.
pedig épp akartam újságolni, h egész jól megy, és szét tudom osztani közetetek... :evil:

viszont most nem tudom leszedni őket, mert laptopot használok, amin nincs rajta alapból az ftp kapcsolatom, amit most elég körülményes lenne megkeresni..

az indexen nincs reklám, szóval gondolom ott azért műkszik a menü.

holnap délben elvileg itthon leszek és leszedem az összeset, rendben?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 21:49 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Kristie!

SzJ mungóba szánt művét jan szeretné, ha a mungóba raknád... (na ezt gobozd ki)

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 21:46 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Larten_H írta:
Kristie írta:
Larten_H írta:

Imádlak :D
egyébként eddig velem együtt mrá van 14 emberke ...


még csak???!!! úgy számold h kb. a fele tuti nem fog eljönni


Ezért akartam kiiratni az oldalra... és ebből 3 tuti ott lesz :D XD ugyanis Mazsi tuti jön, én is :D és még vki tuti jön :D
Meg soksok admi is ígérte :) szal nekik be kell tartani :D hehe


Én ha épp nem leszek a halálomon én is tuti tudok menni...

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 január 31 (kedd), 21:40 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:54
Hozzászólások: 3291
Tartózkodási hely: már nem SOTE :)
Kristie írta:
Larten_H írta:

Imádlak :D
egyébként eddig velem együtt mrá van 14 emberke ...


még csak???!!! úgy számold h kb. a fele tuti nem fog eljönni


Ezért akartam kiiratni az oldalra... és ebből 3 tuti ott lesz :D XD ugyanis Mazsi tuti jön, én is :D és még vki tuti jön :D
Meg soksok admi is ígérte :) szal nekik be kell tartani :D hehe

_________________
(el)Foglalt

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 10122 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192 ... 203  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség