Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 május 18 (szombat), 9:53

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 545 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 január 02 (péntek), 14:59 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 31 (kedd), 13:56
Hozzászólások: 6753
Tartózkodási hely: Neverland
Ananke

McGalagony beújított:

Minerva McGalagony konzervatív nőnek számított a Roxfort falai között. Nem próbált ki új dolgokat és nem próbált megfelelni az aktuális divatnak. De egy bizonyos mugli tárgy nagyon felkeltette az érdeklődését. Egyszer álruhában bement egy üzletbe és megvette. Már nagyon izgatott volt és a következő nap fel is próbálta. Csinos vagyok benne – gondolta magában. Ahogy végig ment a Roxfort ódon falai közt úgy érezte, végre el tudja érni, amit akart. Nagyon izgatott volt, hogy kedvese észre veszi-e rajta a változást. Annyira nyugtalan volt, hogy a gyertya-öngyújtó transzformációt is elrontotta, a harmadikosok pedig nagyokat néztek. Végre véget ért már az óra. Már megyek is a tanáriba. Jaj vajon észre veszi?
- Átlátok a ruhádon – szólalt meg Mordon. – Szexi a tangád.
- Tudom –mondta McGalagony.
- Szeretlek.
- Én is – és megcsókolta kedvesét.


Ez. Az. EGÉSZ. Sztori.

Áááááááááááááááááááááááááááá.


Leírás: Egy nem teljesen klasszikus álompár rövidke, de szerintem elég meglépő és vicces sztorija. Kritikákat szeretnék.


Az ám, klasszikus álompár... Meglepő, valóban.

_________________
Kép


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mellons 2009 január 02 (péntek), 15:03-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 január 02 (péntek), 14:57 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 31 (kedd), 13:56
Hozzászólások: 6753
Tartózkodási hely: Neverland

Ananke

Leírás: Ismét egy rövid fejezet lett. Kérlek, figyeljetek a részletekre ;)

...

- Tudod, hogy nagyon féltékeny típus vagyok! – mondtam.
- Te meg azt tudod, hogy nekem csakis te vagy, és senki más! – mondta, mire én elmosolyodtam és megcsókoltam. Ekkor kirobbant a nagykapu. Mindent elborított a füst. Lányok sikolyát lehetett hallani. Elváltunk Jamesszel. Gyorsan a pálcám után kaptam, ahogyan ő is. Alig láttam a füsttől, ezért megfogtam James kezét, nehogy elveszítsük egymást.
- Ott vannak! – hallottam a hátam mögül. Fekete csuklyás alakok közeledték felém és James felé. Halálfalók… mit keresnek itt halálfalók? Nem volt időm ezen gondolkodni, ráküldtem minden ellenátkot a támadóimra, ami csak az eszembe jutott. James ugyan így tett. Alice beállt mellém segíteni, mellé, pedig Frank. Sirius Jamesnek segített.
- Lily vigyázz! – hallottam James hangját. Megfordultam, de nem tehettem semmit. Elsötétült előttem a világ.


A részletekre... A részletekre?! Basszus, ahhoz képest elég gyorsan lerendezte... XD


December mit tudom én mennyi!
Sikerült két hónapja nem írnom! Ez azért van, mert nem találtam a naplóm! Liza sírja gyönyörű lett, bár jobban örülnék, ha nem kéne neki sír. Nem történt különösebben semmi, idáig.



És a hirtelen témaváltás is pazar. XD Meg milyen sajnálkozó a csajszi. :roll:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 január 02 (péntek), 14:54 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 31 (kedd), 13:56
Hozzászólások: 6753
Tartózkodási hely: Neverland

Alena

Egy fiatal lány ült az odon kúra
- *ááááá, lefordult a székről* =)) eggyik - Jézus, Atya Úr Isten... :shock: emeleti ablakpárkányán. Szép arcán forró kőnnyek csurogtak végig. Nem akata elhinni ami történk vele, mélységesen csalódott szüleiben, nagyon mélyen, nem elég hogy ott kellett hagynia a gyönyörü fényes Franciaországot de még tetejébe hozzá kell menie egy vadidegen pasashoz is. Úgy érezte nem birja tovább.

Hát, helyesírási hibát is rég láttam már ennyit egy halomban.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 január 02 (péntek), 14:50 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 31 (kedd), 13:56
Hozzászólások: 6753
Tartózkodási hely: Neverland

Lilyanjudyth


Na mindegy:
Ne feledjem: Nagy dolgokat tenni nem tudunk, csak kicsiket, nagy szeretettel.
Szerelek JAMES!
Lily


No comment... =))

Mire nem képes egy betű kihagyás. :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 január 02 (péntek), 14:46 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 31 (kedd), 13:56
Hozzászólások: 6753
Tartózkodási hely: Neverland

Lilyanjudyth

Piton egy pillanatra elkapta Lizzy sötét kék szemeit.

Naná, a pinpongban is vannak véletlenek. ;)


Tudom, hogy eltitkolsz előlem valamit!
Összeveszevesztél Harryvel? Esetleg szakítottatok?

Nem veszevesztem. :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 január 02 (péntek), 14:44 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 31 (kedd), 13:56
Hozzászólások: 6753
Tartózkodási hely: Neverland

Alena


1.

A nagy regény

Már régóta támadta Voldemort és emberei az egész világot. Egyre többen aggódtak. Hogy meghalnak. Köztük volt Hermione Grenger is, aki nagyon féltette barátait (Harryt és Ront)
A tanárok sok bűbájjal megerősítették az iskolát hogy nehogy megtámadják valahogy ahogy Voldemort mondta.
Ugyanis az úr küldött egy e-mailt Dumbledore profnak. „Meg fogjuk támadni az iskolát, hehe Dumbledore meglepődött, hogy a sötét nagy úr mugli dolgokat is használ ráadásul ilyen jókedvű. És hogy nem ő az egyetlen, akinek a varázsvilágban internete van. De nem sokat tanakodtak, hanem gyorsan értesítette barátját, Piton profot, hogy tegyenek óvintézkedéseket, és tettek is…A diákok már nem látogathattak el Roxfotrba, hanem ott kellett maradniuk.
Ron nagyon föl volt ezen háborodva, hogy nem vehetett trágyagránátot. Friccs ujjongott.

Éppen bájitaltanon voltak, mikor egy nagy durranást hallottak. Azt hitték, Neville robbantotta fel az üstjét megint, de nem hanem a halálfalók törték át a védőpajzsot.
-A halálfalók áttörték a védőpajzsot!!-orditotta valaki. Elkezdtek visszafutni a klubhelyiségbe, mert a halálfalók áttörték a védőpajzsot.
Piton prof fölszaladt Albushoz, és bemondta a jelszót (vérnyúlcukor) és beszaladt.
Albus, a halálfalók áttörték a védőpajzsot! –lihegte fújtatva kimelegedve.
-Semmi baj nincsen addig, amíg az iskolába be nem jönnek. Én becsukom az ajtót, te meg csukd be az ablakokat, nehogy bemásszanak.
Be is csukták és a halálfalók elsomfordáltak.
-Az apám biztosan köztük volt – dicsekedett Draco Malfoy mire harry nekiesett.Verekedtek, de Piton prof meglátta őket és egy pontot se adott a griffendélnek.
Büntetőmunkával sújtotta harryt és elment. Draco röhögött.

A Regtgeli prófétában is megjelent egy cik hogy a halálfalók áttörték a védőpajzsot. Mindenki nagyon meg volt ijedve Draco azt állította beszartak. Erre kapott is egy pofont Hermione Grengertől hogy pofa be. És befogta, mert fájt.

Viszont sajnos, Piton prof ezt megintcsak meglátta ezt és büntetőmunka.
Szerdán Harry és hermione büntetőmunka együtt. Kipucolta a üstöket mágia nélkül. De ekkor egyszercsak, hirtelen, Harry észerevette gyorsan hogy Hermione szerelmes Pitonban.

-Nem, ez nem lehet, hogy szereti – tűnődött Harry.
Harry már majdnem befejezte az üstpucolkodást mikor még Hermione még csak a legelején tartott mert egyfolytában a professzort bámulta aki egy főzetet készített Lupinnak mert márt megint telihold volt. Szereted?-suttogva kérdezte Harry.Hermonétól aki ijedtében majdnem beleesett az üstjébe annyira megijedt.
Igen – mondta és elpirult és elnézett.
De harry nem haragudott rá mert tudta a női lelket úgysem értheti meg. Chot sem sikerült megértenie pedig őt se szerette, legalábbis már nem ahogyan Hermionet sem szerelemből.
Mostmár nem Chot szerette hanem valaki mást. De még nem mondta el senkinek, mert nem volt biztos benne.

Kritikát kérek!


áááááá... *puff* *Alena padlót fogott*

Egy újabb regény első fejezete by Abmira. :))

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 január 02 (péntek), 14:42 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 31 (kedd), 13:56
Hozzászólások: 6753
Tartózkodási hely: Neverland
Folytatom a modjaink hiányában a szemezgetést, most kicsit kedvet kaptam hozzá. Nem tudom, meddig jutok el.

Jan Collie

Elgondolkoztam Jamesen, a Tekergőkön és Lilyről.

azok a zöld szemek magabiztosan és egyben tartózkodóan néz a környezetére

cirmos tekintetű „kislányok"

:)) az milyen? mindenesetre nekem tetszik ez a szófordulat! eredeti :D

Láttam, hogy össze vagy zavarodva, mintha nem tudnád, melyik órádra is kell menni.
tekintve h lily érzelmeiről van szó jamesszel kapcsolatban, érdekes a hasonlat...

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 29 (hétfő), 14:45 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 20:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Lilyanjudyth

//Mod megj. Ezt így, névvel együtt, úgy ahogy bemásolva volt. Az abmira kultuszt még senki nem heverte ki, ezt látniuk kell XD//

Nem csalás és nem ámítás, igazi csomagolás. És ezt ma kábé tíz perce leletem bent a listában.

Szerző: Abmira
Cím: Az utolsó - The last: Az utolsó - The last
Kategória: Nagyterem
Jellemzők: Dráma, Sötét
Korhatár: nem korhatáros
Figyelmeztetések: Gyilkosság, Kínzás
Szereplők: Harry P.
Leírás: Az utolsó ember. Harry Potter. A háború után csak ő maradott meg. Mindenki más elpatkolt. Még Dumbledore és MacGalagony is. Piton nem*, de senki se tudta, merre jár. És ezért Harrynek szembe kellett sülnie a gonosszal, a végtelen sötétséggel egyedül. Társaira nem számíthatott. Mert az egész iskola kihalt. Az igazgatóra sem, a fentebb említett okokok miatt. És elhatározta, egyedül néz szembe a sötétséggel, ha már senkije sem maradt. Azt gondolta, ha megdöglik, legalább együtt lehet a szeretteivel. És így gondolta.
Engedélyezés | Törlés | Elfogadó mail | Elutasító mail

Az utolsó-The last

Harry sötét gondolatai. Helyesírásra ügyeltem, de a fogalmazás nem olyan jó mert régen írtam. (egyik legrégebbi fic) Könyörűljetek....

Az utolsó ember. Harry Potter.
A háború után csak ő maradott meg. Mindenki más elpatkolt. Még Dumbledore és MacGalagony is. Piton nem*, de senki se tudta, merre jár.
És ezért Harrynek szembe kellett sülnie a gonosszal, a végtelen sötétséggel egyedül.
Társaira nem számíthatott.
Mert az egész iskola kihalt.
Az igazgatóra sem, a fentebb említett okokok miatt.

És elhatározta, egyedül néz szembe a sötétséggel, ha már senkije sem maradt.
Azt gondolta, ha megdöglik, legalább együtt lehet a szeretteivel.
És így gondolta.


Lektor nem lesz, helyesírásra ügyeltem, tudom, hogy rövid lett, de ez DIREKT ilyen, mi van még ami baj lehet? :D
Nem akarja esetleg valaki lefordítani angolra? *persze hogy nem de azért megkérdezem hátha valakinek tetszik.



Még itt késő este azon agyalunk, hogy vajon tényleg ő az?


//Mod megj. Tájékoztatásul azoknak, akik nem voltak benne a nagy várakozás feszültségeiben ( Én igen =)) ) hamis abmirának ítélték. Abmira nem tér vissza közénk. ez van.//

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 29 (hétfő), 14:42 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 20:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Ananke

Perselus Piton és barátai sötéten gúnyolódtak egy másodikossal, ...

Mert világosan is tudnak? :roll:

Hozzávalók:

0,5 üveg Felix felicis
1 páfránygomba
3 üveg zöld Nátrium-génmonoxid


Ööö... Bájitalba másik bájitalt tenni? És milyen az a nátrium-génmonoxid? XD

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 29 (hétfő), 14:41 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 20:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Lilyanjudyth

Nem futok soha többé utána, sőt Tapikámhoz hasonlóan élni fogok ismételten a született adottságaimmal.

(:|

Poppy sokszor nem volt otthon és végül kitűnő forrásból, pontosabban Mundugustól, tudtam meg, hogy megcsal az apámmal. Ezért hát Nagini nem az én gyermek és nem is létezik.

~x(


Három gyermekünk, Bimba, Bamba és Bomba elhagytak minket, és az ellenségünké váltak.


:D

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 29 (hétfő), 14:36 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 20:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Alena

Leírás: Nem PWP. De az, mert direkt kell:D *értelmes*

Valóban az...

//Mod megj: Most mi van?//

Ez a történet nem tipikus Hp- s story! Megjelenik benne egy új szereplő, aki mint később kiderül, nem csak varázslatosan szép, de valami sötét titok lengi körül. Vajon, miért nem bántja Voldemort a lányt, azon kivül, hogy a szépsége megigézi? Mi az a sötét titok, amiről nem tud senki? És mi van akkor ha a szépség beleszeret egy őrjítő férfiba, aki az ellensége? Vajon veteljesedhet, ez a tiltott szerelem?

Ez erősen Mary Sue gyanús...

Néhány pillanatnyi feszült csönd után az ajtó újra kinyílt, ezúttal finomabban. De a kopaszodó gondnok helyett, most egy fiatal lány lépett be. Mindenki arra kapta a fejét, és egy emberként tátották el a szájukat. A lány egy hosszú fehér nadrágot viselt, ami kiemelte formás lábait, és feszes, gömbölyű fenekét. Egy fehér félvállas toppot, ami végigvezette karcsú derekát, dús, gömbölyű melleit, és a fölött egy fekete kabátot, ami a derekáig ért, és előnyösen kicsit feszes volt. Haja mogyoróbarna volt, és a derekáig ért. Kissé féloldalasan volt elválasztva, és az egyik oldal meg volt egy kicsit emelve. Fokozatosan volt levágva ezzel szép keretet adva az arcának. Szeme színében a mélykék keveredett valami, földöntúli ezüst színnel, ami szinte ragyogott. Arca gyönyörű vonásokat hordott, ajkai teltek voltak. Egész lényében olyan volt, akit akármelyik férfi ott helyben a magáévá tett volna. A lány elsétált a Mardekár és a Griffendél asztala között. Ahogy haladt előre, az összes fiú utána fordult.

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára crystine004 2008 december 29 (hétfő), 14:39-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 29 (hétfő), 14:35 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 20:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Lilyanjudyth

Hát ez is eljött Piton proff. elkezdi a Töri órát ami mindig unalmas volt.
A mai órán egy varázslóról tanulunk aki Német volt és vezető úgy hívták, hogy Adolf Hitler. -mondta Piton
-De hitler nem is volt varázsló volt hanem egy mugli aki megölte a zsidókat(bocs de egy butára sikerül)-mondta Hermione
50 pont a Griffendéltől Granger kisasszony ezért a közbe szólásért. -szólt Piton
Szóval ez a hitler mugli tankönyvekben is szerepel, de ő még Tudjukinél is hatalmasabb is volt.Amikor ajó oldal ellen majd veszített akkor megölte magát az avadával és így boldogan élt a másvilágon.


Ennyi volt az egész... ne is várjatok folytatásra!

//Mod megj: Lehet hogy csak én vagyok maradi, de Voldemortot meg Hitlert összehasonlítani eléggé... öhm... Na mindegy. Begyöpösödött vagyok. Ez van. :roll: //

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 29 (hétfő), 14:30 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 20:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Alena

Harc a Nagyúrral

Megöl a Sötét Nagyúr,
Éreztem, megöl, ha hagyom,
Vigyorgott rám és ült meredten,
Az életemen ült, az életen,
Éreztem, megöl, ha hagyom

Sötét testét, az undokot, én
Simogattam. Ő remegett.
>Nézd meg, kivagyok Add az életed, add az erőt.


Hát ezzel fogalmam sincs, mit kezdjek. :roll:

s úgy várták az ünnepség kezdődését.

Milyen szép magyar mondat. 8-|

De négy polcsikálással töltött óra

öhmm, micsoda? :shock: :)) Tudja esetleg valaki, hogy mit csinál az, aki polcsikál? Lehet, hogy csak én vagyok tudatlan.

//Mod megj: Nem vagyok formában. Én is választ szeretnék//

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 29 (hétfő), 14:27 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 20:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Alena

Talán kezdem is az elején. Sirius Black vagyok, tizenöt éves önmagamban, remélem, nem kell bemutatnom magam, remélem, mindenki ismer engem valamennyire a Harry Potter című hétkötetes könyvből.

Ez már jól kezdődik... :lol:

Egy gyönyörű, tavaszi napon regisztráltam a neten egy – saját tapasztalatom szerint néha (amikor adatbázis-hiba van) idegtépő, és egyébként tökéletes – társasági oldalra. Az első klubban, amelybe beléptem rengeteg új barátot szereztem, e mellett megismerkedtem egy gyönyörű lánnyal, s köztünk egy „kisebb” románc alakult ki. Ezt a lányt Bettinek/Csibének hívták. Csakhogy neki sajnos már volt egy barátja… vagyis férje. Bill Weasley, akivel később verekedésbe is keveredtem emiatt.

Hát persze... Sirius Black és az internet.

Sajnos Csibe dobott is engem. Nagyon rosszul voltam. Rossz érzés volt hirtelen beleesni, és pár nap múlva elveszíteni ezt a gyönyörű lányt, aki nyomban teherbe is esett tőlem…

A felelőtlen fiatalság... hjaj...

Na persze, nem csak egyetlen emberről kell szót ejtenem.
Először is… meg kell említenem Emma Pitont. Őrangyalom, s legjobb barátaim közé tartozik. Hatalmas arany szívével mindig segít, szinte mindent tud (néha túl sokat is), csak sajnos hajlamos hamar feladni, amibe belevágott. (Ebben általában én akadályozom meg, és a férje, Fred Weasley.)


Hű, micsoda szereplőgárda...

Ott van még Remus, remélem, róla sem kell sokat mesélnem, hisz ismeritek a HP-ből régi barátomat.
Van egy fiam, James, remek fiú, csak nem ért a nőkhöz… Lányomat, Mafikát ez idáig nem túl sokszor volt szerencsém látni.


Ez kezd egyre jobban egy szappanoperához hasonlítani...

És persze… Az én Kedvesem, kinek anyja Bella, apja maga Voldemort… kinek néha véres gondolatai vannak

Tévedtem... ez egyértelműen egy szappanopera.

ki olyan nagyon sose tud fájni; ő Amy,

Öhmm, én ezt nem értem... :-/

És a koronázó mondat a fejezet végén:

Hehe, részleteket akartok? Hát nem kapjátok meg. Egyelőre csak ennyi a legfontosabb személyekről. A történet során úgyis többet tudtok majd meg róluk… és rólam.

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 29 (hétfő), 14:22 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 20:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Jan Collie FFAK-ot javítgatott

jan is tud érdekeseket című rovatunk következik:
Kisvártatva a tűzből előlépett egy magas, fekete taláros, fekete hajú férfi. Horgas orra felett fekete szemeit Harryre függesztette.
számoljuk csak a feketéket... :)) de mégse mondhatom azt pitonra, h: előbújt a fák rejtekéből egy nagyon sötét fószer...

//Mod megj: Pedig mennyi munkát spóroltál volna magadnak :D//

- Szerintem ennyi bőven elég mára… - szólalt meg csendes hangon Lupin.
Erre Harry felnézett rá, és rögtön félbeszakította a mágust.

elképzelem, amint az izommanner harry potter egy laza mozdulattal kettétépi lupint XD

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 29 (hétfő), 14:18 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 20:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Ananke

Egy sétált végig az utcán. Ennek a lánynak hosszú, göndör, szőkés-barna haja volt. 23 éves volt. Savannah Mossman a CIA-nál dolgozott. New Yorkban élt, a Falls Beach Street 11.-ben. Kertes, ápolt ház volt. Nagy, két emeletes, rózsákkal, szökőkutakkal ellátott udvar tárult a vendégek szeme elé. A lány, nap mint nap épült be. Egy ideje, már áthelyezték az FBI-hoz, de a főnöke egy sürgős ügy miatt visszahívatta, és aktatologatós munkára sújtotta. A lánynak volt egy barátja, Davenportban. A neve Daniel Redlighton volt. Daniel jóképű, menő ügyvéd volt. Az anyja, divattervező, míg az apja színész. A lánynak most is meggyűlt a baja. A testvérére kellett vigyáznia, és még ráadásul a bátyja is hozzáköltözött. Így hát a lány gondterhelt arccal sétál az utcán, hogy egy bizonyos cél érdekében pénzt keressen. A szülei Hawaii-on nyaralnak. Így neki kell mindent csinálnia. A bátyja, Ray egésznap dolgozik, alig van otthon. Húga, Delora, most éli a tinikorát. Természetesen Delora nagy ívben ejt a nővére parancsolgatásaira. Nap mint nap veszekednek. Egy sor kiabálás, aztán ajtócsapódás. A lány megérkezett a munkahelyére.

Atyáááááám... Hát ez... Csak nekem tök összevissza? Mintha egy jó sztoriból kiemeltek volna innen onnan mondatokat, és azokat összekeverték volna. :D

De amúgy ok volt, szal felengedtem...


//Mod megj: Nem vagyok admin, de nem sok kicsit a tőmondat? :?: //

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 29 (hétfő), 14:16 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 20:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Lilyanjudyth

Szereplők: Albus D., Albus D., Cho C., Draco M., Harry P., Hermione G., Ron W., Voldemort
Leírás: huhuuu mit írjak ide? XD Eddig még sosem írtam ilyen Harry Potteres történeteket (értsd: ez lesz az első) úgyhogy remélem azért tetszenni fog:) Ooo s kritika, vélemény mániás vagyokXD



jaj. *fiók kinyit*


--- Ron!!! Láttad?? -támadom le a mellettem álló Ron-t, aki ugyanúgy elképedett, mint én.
--- Láttam Hermione, ezt még a vak is látta volna. Mi volt ez?
--- Ha tudnám, akkor nem készültem volna most ki Ron!!
--- Elmész vele?
--- Azt kérdezed most, hogy Draco-val megyek-e a ma esti bálra?
--- Ajj Hermione, ne légy már ilyen! Akkor ne mondd el. -s Ron elkezd elindulni...
--- Jaj Ron, állj már meg!! -s csodák-csodájára Ron vissza fordul, így most velem szembe áll.
--- Vele mész? -nem tágít a kérdés mellől.
Megvonom a vállam:
--- Nem tudom Roniii. Lehet...
--- És Harry-vel mi lesz?
Hát ez meg most, hogy jött?? Mi lenne Harry-vel?? Biztos Cho-val megy, a kis szerelmével!! Ajj!!!!




--- INTETENDO!!! -ez a hang olyan ismerős... akkor szoktam hallani, amikor rossz történik... Jaj ne!!
--- HARRYY!!!!! HARRYY!!!!! -üvöltöm, ahogy a torkomon kifér, hiszen az előbbi hang nem másé, mint Voldemorté.
--- INTETENDO!!!!!!!!!
--- HARRYYY!!!!
--- INTETENDO!!!!!!!!!!!
--- HARRYY!!!!!!!!!!!! -nem hagyhattom, hogy meghaljon. Nem hagyhattom!! Lehet, hogy nem láttok semmit, de attól még igenis tudok üvölteni.
De Voldemort se rest:
--- INTETENDO HARRY POTTER!!!
Neeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!




--- Harry? Ki az a Harry?
--- ROOONN!!!!!!!!
--- Harry meghalt... Meghalt Hermione... -ölel át Ambrus D.
...meghalt...
...nincs többé....
NEM HAGYOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!


//Mod megj: Ahhha. :shock: //

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára crystine004 2008 december 29 (hétfő), 14:18-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 29 (hétfő), 14:12 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 20:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Anake újból :D

Leírás: Kis bevezetés, a történeteimhez, avagy az első rövidke fanfictionom.

Lassan sétáltam a sziklák tetején. Arcomba csapott a hideg , csipős őszi . Beszivtam a magaslati levegő édes illatát és közben azon tünődtem mit keresek én itt ezen a kietlen elhagyatott sziklás hegységen. Nem törődtem a veszélyt jelző táblával, amikor felfelé jöttem. Tudtam a sziklák tetejére kell másznom, a tökéletes iklethez. Leültem a hideg kőre, arcomat a vastag sálamba burkoltam, majd elővettem a füzetkémet. Elejétől a végéig olvasgatni kezdtem. Megtaláltam számos régi novellámat. Rengeteg történetet irtam lovakról, Harry Potterről, Gyűrűk Uráról, szívszorító történeteket, tréfás meséket, sőt még az iskolai szerelmem kiparodizálásáról is akadt egy pár iromány. Aztán elővettem a gyönyörű, vékony, pehelykönnyű tollam. A végét a számba vettem, és felpillantottam az szürke , őszi égboltra. Mit írjak? Mit is írjak? És abban a percben megszállt a múzsa. A tollam szaporán rótta a sorokat a füzetemben. A tinta csuszott a papiron, kikerekítette a fantáziámat arra az iskolás füzetlapra. Teljesen megszállottan írtam, és irtam, addig ameddig sötétedni nem kezdet. Becsuktam a füzetkémet, és feltápázkodtam. A kezem, és a lábam átfagyott, de a szívem mélyén melegség volt, hogy mindent amit egész nap a fejembe hordoztam, végre egy békés, nyugott helyen leírhattam...


//Mod megj. Én ezt nem vágom. Most akkor ez egy bevezetés, vagy a fanfictionja, ami nem is fanfiction kategóriába sorolható? :-/ //

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 29 (hétfő), 14:08 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 20:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Ananke

- Te akartad. Duncessioframe!

Huh, szép kis varázslat! Basszus, mire kimondom hatszor leavadáznak. :D

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 29 (hétfő), 14:03 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 20:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Alena

Cím: Nyaralunuunk!

Nem tudom eldönteni, hogy ez csak szimplán elírás, vagy szándékosan írta így.

Az éjszaka már ráborult a világra. Az utcalámpák csak úgy ontják ki magukból a fényt. Az eső szakad, gyenge szél fúj.

Csak én érzem úgy, mintha időjárás jelentést olvasnék? :lol:

Az egyik kisfiús arcú barna hajú volt a másik viszont iszonyatosan helyes volt ahogy a Potternek nevezett fiú is.

Miért is tenné ki bárhová is a vesszőt... $fal

- JAMES! TE RÉSZEG VAN! – kiáltott fel Lily.

Visszagondolt azokra az emlékekre, amikor például Lily le erőszakos lábrongyozta

Mi van??? :shock: :lol:

- Hát, az biztos, hogy jól berészegedtél – mosolygott Lily.

Jaj, Istenem...

majd meg is csókolták egymást jó hossasan.

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 29 (hétfő), 13:57 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 20:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Lilyanjudyth

Mikor már megunta a csendet, gonoszul elmosolyodott, majd a kezét óvatosan felcsúsztatta a lány derekára. Lily összerettent.

Jó, hogy nem összesett? :D


Visszaejtem fejem az ágyra, és egy darabig némán tűröm (talán élvezem is egy kicsit, de csak picit!), ahogy James bizergálja a hátamat.

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 29 (hétfő), 13:51 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 20:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Ananke //Mod megj: Igen, a naív :D//

Cím: Minden nap

Minden nap ugyanúgy telik.

Reggel nem akarok fölébredni, de nem tehetek ellenne semmit: muszáj. Reggelinél Ginny mellé ülök aki a barátnőivel beszél. Velem szemben néhány társam fölnevet és néha rám is néznek. Mindig kibeszélnek: azért amilyen vagyok, amit teszek, ahogy kinézek. Néha hallom ahogy mondják: "Hogy került közénk, bátor Griffendélesek közé ez a kis hülye?"

Amikor fölállok az asztaltól, látom, hogy Ron, Hermione és Harry már órára mennek. Utánuk kéne mennem és csatlakozni hozzájuk. De én nem vagyok olyan mint ők. Csak állnék ott velük és hallgatnék, mert kevés vagyok.

Órán senki sem választ párnak és padtársam sincs. Csak mert ügyetlen vagyok és senkit sem érdeklem. Piton is piszkál amit megtehet, mert senki sem véd.

Tanulószobán a sarokban ülök és néha sírok. De senki sem látja, hogy szomorú vagyok. Tőlem nem messze Hermione kacag Ron viccein. Én is szeretnék nevetni! Harry Deannek segít a Gyógynövénytan házijában. Én is segíteni akarok! Egy szőke lány, egy magas fiú vállára hajtja a fejét. Olyan kedvesek.

Délután az udvaron vagyok. Igyekszem mindenkit kikerülni. Néha a padra ülök és nézem a cipőimet egészen addig amíg le nem ül mellém egy csókolózó pár. Ilyenkor mehetek az udvar legvégébe és vissza, aztán megint oda és vissza, és így telik az idő.

Hat óra, vacsora idő. Az ebédet mindig kihagyom, ezért ilyenkorra megéhezem. Az alsósok közé ülök és ezért szoktak is érte cikizni. Az alsósok és a felsősök is egyaránt.

McGalagony sajnálkozó pillantásával megyek föl a hálóba. Látom rajta, hogy a hónap végén megint ír majd a mamámnak hogy nincsenek barátaim. Hiányzik Mama.

Elalvás előtt üresnek érzem magamat. Nem értem, hogy miért vagyok más mint a többiek, miért nem lehetek közöttük. Miért vagyok szánnivaló?

Álomba sírom magam, mint minden este és minden reggel nehezen kelek. És minden így megy holnap, holnapután és azután is.


És én végig a csattanót vártam... =))
*Ananke már elképzelte a sztori végén a jelnetet: és egy napon Neville fogott egy fűrészt és bájitaltanon nekiesett Pitont gyilkolászni, majd sorban a többieket... * Naiv vagyok? :D

Leírás: Hát igen, ez lenne a befejező fejezet. Nem kifejezetten happy end, de nem is halnak meg, szóval... na mindegy, olvassátok el :)

Öhh... Akkor már mi értelme elolvasni? :D

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 29 (hétfő), 13:49 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 20:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Lilyanjudyth

Szereplők: Ginny W., Harry P.
Leírás: Megrázó események között kideül, hogy Harry és ginny, és hemione és malfoy már házasok.


Jaj nekem. :shock:


Ekkor egy hatalmas robbanás törte meg a pillanatnyi csendet.
A Roxfort darabjai hullottak szerteszét. A griffendél torony, a mardekár klubhelysége, az ebédlő a folyosó és pár darab festmény, zoknik és táskák repültek ki, egyszerűen minden mindenfelé.


A bájitalteremmel mi lesz??!?!?! Hisz az egy fontos darab!! :((


Minden gyerek szemében félelem és minden tanáréban csodálkozás vagy éppen gyanakvás ült. Harryében egyik sem. Az övében nem volt más csak egy pár könnycsepp.


Jól elüldögélünk. :D




Harry abba hagyta a sírást. Nyugalom gondolta magában. Valahogy lesz majd. Erre hozzájuk lépett Hermione is.
- Miért sírtok?- kérdezte.
- Hogy miért?- kérdezte döbbenten Ginny. – Hát nem látod. A Roxfortnak vége.
- Dehogy van vége, beszélsz itt zöldségeket. Hiszen még áll a nagykapu.
- Az lehet, de nem visszajavítani.
- Az is igaz.


Úgy néztek szegény Hermionéra, mint aki azt mondta, hogy ketchupot önt a szoknyájára és onnan eszi meg a sült krumplit.

Úgy néztek Lilyre, mint aki azt mondta, hogy előveszi az alsóneműjét, és arra írja a elutasítót.


Este van, a Roxfortban járunk. Az ablakon csendesen beillanó holdfény megcsillan az asztalnál ülő öregedő férfi szemüvegén.

Hangos holdfényt akaroooooooooook!! :twisted:

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 29 (hétfő), 13:45 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 20:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Ananke

Ez egy Voldemortos kicsiny 'versecske' ^^ bár nem mondanám annak :D de másba nem tom betenni :) lécci kritikát írjatok :D köszike Hát nem is az... :evil:

Voldemort...ez mind a te hibád
hogy most itt kell élnem
ebben a kis kunyhóban....
és a nevemet is megkellett
váltosztatnom! csak azért...
mert én voltam a leghűségesebb
szolgád...és most te HALOTT vagy!
és nekem bujdosnom kell...
de ha egyszer elkapnak...
én is a pokolba kerülök...
oda ahol te vagy... és én is ott leszek...
mind ketten ottleszünk... de nem sokáig...
mert én...... a menyországba fogok menni...
mert megbánom bűneimet... mert nem
szerettem ölni muglikat... ezt is mind
te tetted Voldemort... de ha te is elérsz
egyszre a menyországa... te nem maradsz
sokáig... mert tudom...
utálod a MUGLIkat!!
és a muglik mind a menyországba
kerülnek.... és te.....
örökre a POKOLban leszel!!


ÚRISTEN! :shock: Voldemort a menyországba? wááááááá ~x(

Leírás: Végre felbukkan egy újabb szereplő. Draco egy kicsit bekavar. Ginny a barátnők gyöngye, lesz.:D Szóval zajlik az élet és meglátjuk Lucius mit tesz azután, hogy Hermione nem halgatta meg.

Elképzelem, ahogy Hermione halgat... Ez olyan, mint az olvasgat, csak hol meghal, hol nem? XD

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 29 (hétfő), 13:39 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 20:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Lilyanjudyth

Nézzétek el nekem, lehet agyamra ment a sok matek óra... Hogy ilyen hülyeségeket írok... XD


A bal oldali asztal üdvrivalgásban tört ki.

A székek meg tapsoltak. :)


- Hogy lehettem ennyire bolond, hogy a szemében néztem és meg csak nem is olyan szigorúan, ahogyan szoktam, úgy néztem rá, mint egy nőre!


Ajvé. XD

Hirtelen meghusintotta kardját...

No comment...


Szereplők: Perselus P.
Leírás: Olvassátok el, ennyit tudok hozzáfűzni! Perselus Pitonos!


...


Ha Harryt véded, az nem feltűnő, hiszen sikerült beadni neki, hogy csak falazásból teszed, és hogy ha rajtad állna, kitekernéd a nyakát…


Nah találós kérdés... Ki mondta ezt?

Lupin... áh nem. Talán Mordon...? Nem nyert. A megoldás: Dumbledore.

Piton egyszerre felvillantott egy lángocskát a pálcáján.

... morze? :D


A dementorok továbbra is egyhelyben ácsorogtak, és süketnek tettették magukat.


... közben leszedték a szöszmöszöket a fekete csuhájukról.

Harryben felforrt a düh.


Talán, ha lentebb venné a gázt...


- Avada Kedavra!
Rodolphus elzuhant...


Nem lehetett kellemes.

Fenrir lecsúszott Harryről, és a földre teperte a jóval gyengébb patkányt.

Ez nem gruppen... még csak nem is slash. Ez a végső csata egyik legizgalmasabb jelenete...

Ó hogyaztajótnekikhogynembírnakbékénhagyni.... És olyannyira felment bennem a pumpa, hogy képes lettem volna lerobbantani a fejét!

Horror a köbön. :D

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára crystine004 2008 december 29 (hétfő), 13:42-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 29 (hétfő), 13:30 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 20:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Lionela

Luna régi barátja


Luna éppen az Abszolúton járt. Az ideji tankönyveket szerezte be.Amikor megszólalt a bobiltelefonja.Persze rögtön befutott egy olyan utcába
ahol nincs senki,mert hát valjuk be elég szokatlan egy ilyen muglitárgy a varázslók világában.Leo-tól kapta 13-dik szülinapjára.
- Ki az ?-kérdezte mikor felvette a mobilt.
- Szia ! Én vagyok az Leo csak azért hívlak,hogy nincs-e kedved eljönni egy házi buliba karányonyi szünetben lesz?
- Szivesen elmegyek.- mondta vidáman Luna.
Miután megbeszélték,hogy hol lesz a helyszín elbúcsusztak egymástól.
Miután Luna letette a mobilt eszébe jutott ,hogy Leo-val milyen régi jó barátok. Többmint 5 éves koruk óta ismerik egymást és azóta is barátok.

A Roxforti vonat megérkezett az iskolához.Miután a nagyobbak helyet foglaltak az aztaloknál Dumledor behívta a gólyákat.
Kicsit félve merészkedtek be a gólyák,de mikor meglátták azt a kedves mosolyt a nagyobbak arcán teljesen felbátorodtak.
A süveg is befelyezte a dallát így elkezdődött a beosztás.
Krisztin Wolf hangzott az utólsó név.
Luna döbbenten kérdezte magától.
- Itt van Leo huga? Nekem mért nem modta el?
Krisztint mikor meglátták a többi diák észtevették ,hogy milyen szép kislány.
Hosszu szöke haja és fekete szemei vannak.
Miután a beosztás befejeződött az asztalok megteltek nagyon izléses ételekkel.
Luna mivel nem volt éhes ezért oda ment Krisztinhez.
- Szia ! Örülök ,hogy itt vagy és gratulálok ,hogy a Mardekárba kerültél.
- Szia Luna ! Köszi egyépként Leo üzeni,hogy majd ma este küld egy üzenetett.Ja és tényleg elmentek egy házi buliba?
- Állítólag igen.
- Szia ! Megyek és megnézzem mit írt Leo.
- Oké.
Draco közben végig figyelte a beszélgetést.Magának se tudta bevallani , de tetszet neki Luna ,ezért az egyik Mardekáros társát elküldte Luna után ,hogy
kémkedjen neki.



Figyelitek? Ami hibát lehetet véteni azt sikerült neki.

Az "érdekes" töredélési stílusról ne is beszéljek. Tetszik, hogy egyszercsak benyom egy enter a mondat közepén. A szóközhasználatról inkább nem is szólok.

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 29 (hétfő), 13:15 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 20:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Ananke

A tekintettel mintha azt mondanád: Csendes-óceán…

:D Ez vajon mit akar jelenteni?

//Mod megj: Az én tekintetemből általában annyit vesznek ki az emberek hogy "hozzám ne szó'já különben meghalsz". Bár ebből lehet még Fekete tenger :D//

- Draco, mindössze egyetlen kérdésem lenne hozzád. – mondta egy hosszú öregségét kihangsúlyozó sóhaj után.
Milyen az az öregséget kihangsúlyozó sóhaj? Ráncos? XD

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 29 (hétfő), 13:09 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 20:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Kristie

Emma és a barátai levelet kapnak a Roxfortból (ez nem a J. K. Rowling- os Roxfort, mert az eredetileg Hogwarts)

:?: én ezt nem értem!!! :((

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 29 (hétfő), 13:07 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 20:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Alena

A múlt évben összeveszett a legjobb az egyik barátnőjével Lily Evanssel. - Könyörgöm, olvassuk már vissza, amit írunk... $pray

Amikor kinézett a könyve mögül egy széles mosollyal találta magát szemben. Ebből rögtön rájött, hogy ez nem lehet más, mint a híres Sirius Black. - Naná, hisz csak Sirius Black tud szélesen mosolyogni az egész Roxfortban.

Kirké nem vette észre, de Sirius egész végig benne gyönyörködött. Hát igen, volt mit nézni a lányon. Általában gyönyörű, barna, göndör fürtjei voltak de most a haja egyenes volt, mint a nyíl. A szeme a kék szín olyan árnyalata volt, amilyet Sirius még soha nem látott. - Ahh, Mary Sue...

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 29 (hétfő), 13:03 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 20:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Jan Collie

- Nézd szerintem tök jó! Te mit szólsz hozzá? – kérdeztem felmutatva a szoknyát.
- Wáow! Ez nagyon cool!

így se láttam még leírva.

//Mod megj: Én igen :D Egyik általános iskolás osztálytársam fogalmazásában//

- Miazmá?! – kapta fel a fejét.
=)) =)) =))

u.i. a szerzőtől: Kérlek írjatok nekem kritikát! Mindegy hogy rossz vagy jó, de ilyen típusú ficcit még nem sokat írtam.

végig ilyen laza a kislány :D

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 29 (hétfő), 12:58 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 20:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Jan Collie

Piton megfogadta, ő igenis jól fogja érezni magát ebben a hátralévő pár napban. Tesz majd arról, hogy neki is jó legyen. (sztem a későbbiekben erről inkább hermione tesz majd a ficben...) Nem fogja Granger ezekkel felidegesíteni folyton. Egy ördögi terv kezdett megkörvonalazódni fejében. ezért a szó a nem semmi... XD

Lilyanjudyth

A sötét viharfelhők már szinte teljesen beborították a horizontot, megakadályozva a késő esti gyenge napsugarak áthatolását, mikor egy utolsó rándulással a Roxfort Expressz megállat a Roxmorts-i pályaudvaron.

Állati egy vonat. :D

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 29 (hétfő), 12:55 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 20:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
18

aglarnis

- Megyek, és hagyom, hogy most jó csaj szájában hagyd a DNS-ed... – Fred fölállt a székből és kisétált a portrén.

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 24 (szerda), 14:16 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Ananke:

Oké a klubhelyiségben is, csak Délig felég Fej nélküli Nick van.


Hogy mondja? :D délig felég? Hogy ég egy szellem? :D

Lilyanjudyth:

Miután befejeztük az evést, én és Harry elmentünk úszni. Meg akartuk keresni Ginnyt, hogy most tüntesse el magát és ne hallgatózzon sehol.

... láthatatlánná tévő köpeny?



Olyan közel kerültünk, hogy éreztem a dezijét: Axe Bumchikiwoawoa! –vagy mi. Nagyon jó illata van. Nekem Playboy nyuszis a parfümöm...
Ekkor betoppant Fred és George.
- Hi everybody! Ma este szervezünk egy Griffendéles búcsú-bulit.


(well done, ez a commercial helye, ezaz, guys! - Luc)


- Szeretlek – mondja. Akkor belém csapott a villám.


A poén az, hogy főhősünk ezek után élt tovább.


(mert nem olvasott Sade márkit... ott ez a halálmód tényleg vicces volt - Luc)

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 24 (szerda), 14:11 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Ananke:

Mindenki távozása után, Fawkes is game over.

Jan Collie és a versek:

Remek ember ez a doktor
Olykor még is sokat morog.
De néha azért kedves is
Sokan még is kedvelik.


hát ilyet én is tudok.
mittomén...

LJ (Lilyanjudith)
Rendes kislány a moderátor
A Merengőn adminisztrátor
Néha nevet, néha meg nem
Kedvence az Alan Rickman.

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 24 (szerda), 13:56 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
És ismét Lilyanjudyth:

Úgy vágtatott keresztül a tehetetlen növényeken, mint egy megvadult elefánt.

J.K. világában talán elszaladnának a növények... itt nem.

A bájitalok mestere. Így emlegették kollégái. Sötét haj, sötét talár, sötét tekintet. Ezek voltak ismertetőjegyei.

Lily. Így emlegették társai. Ideges, ingerült, messzeségbe révedő tekintet. Ezek voltak a becsavarodásának első jelei.


Az út további része hamar elszállt.

... így hőseink megtanulták végleg, hogy aknamezőn nem tanácsos sétálni.

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 24 (szerda), 13:51 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Lilyanjudyth...:

Miközben nagyot sóhajtva felfelé indultam a lépcsőn, elgondolkoztam azon, milyen jó ötlet volt Harryt a szobámba telepíteni.

Én meg elgondolkodok néha, milyen rossz ötlet volt Windowsot telepíteni...


Nagy odafigyeléssel kezébe vette a kanalat, és igyekezett öccse szájába tömni.

Legalább nem lesz aluminíumhiánya már kiskorában... habár lehet, az vaskanál volt, és így nem lenne vashiánya... a fene tudja.


...és a kukkoló áll:

- És amikor megjelentetek Harry mögött a vacsoránál, lesett az állam!

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 24 (szerda), 13:49 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Lilyanjudyth hihhetetlen erotikus gyöngyszeme, 18as tábla!


Mindent vastag hóréteg fedett. Egy-két fa viszont kopottan, meztelenül meredt az ég felé.

Ebből megtudtuk, hogy miért tél után lesz sok-sok-sok kis fa...



Mozdulni sem bírtam, egyszerűen lemerevedtem.


Nem Fagyasztó bűbáj volt...


Csillogó, ötcsillagos mosolyt küldött felém, mire én elpirultam és gyengéden gyúrni kezdtem a kezemben lüktető húst.


Nem, ez nem a Kudlik Júlia a "Hogyan készítsünk göngyölt húst" reggeli műsora...

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 24 (szerda), 13:47 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Ananke:

Leírás: Lucisu és Hermione együtt? Vajon mi sül ki ebből?

Hát nem tudom, de az "új szereplős" cuccok mindig érdekesek... XD

Erre a férfi csak kuncogott, majd végig nyalta a nő torkát (a torkát max belülről tudja véginyalni… a nyakát…vagy vmi.:) ), szívogatta a bőrt a fogai között, ami egy fájdalmas, piros nyomot hagyott a sápadt bőrén.

Bennmaradt bétázás, vagy béna megjegyzés a szerzőtől? Önkritika rulez? XD

Leírás: Hah, a temetők.. sejj, a temetők... :D

Basszus, megyek a temetőbe...

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 24 (szerda), 13:44 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Lilyanjudyth és a horrrror:

Kitátott, pofával, hörögve szelem a levegőt. Gyorsan cselekszik, s kitér támadásom elől, fogam magában csattan a levegőben.


Ilyen fiatalon protézis...

Vinnyogva, tépem ki a kést fogaimmal, s messzire dobom.


Azt hiszem, már visszatette.


Lehántja hátamról a bőrt. Vinnyogva, rogyadozó térdel, érek talajt.

Lassan nem merek aludni menni...

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 24 (szerda), 13:42 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Lilyanjudyth:

Lehető legmesszebb ültünk le a tekergőktől, aminek Patricia (továbbiakban Patty) barátnőm nagyon nem örült...
... - Nézzétek, mennyi szabad hely van ott! Miért nyomorgunk itt?
Jessica (továbbiakban Jess) letorkolta.


Amit Lily ( továbbiakban Lilyanjudyth) el is küldött...


Elkezdtük a párbajt. Potter még fel sem készült, amikor eltaláltam.
- Gumminusz Hikkannusz!


Lilyusz Meghibbanussz.

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Luciatus 2008 december 24 (szerda), 13:44-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 24 (szerda), 13:40 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Ananke:

- Na szóval, eleve csak annyit tudtam a nőről, hogy az imperiósok közé tartozik.

Jajam, Harry az adavrásoknál van, Draco pedig a cruciósok közé került... :D


És a fordítások csodás világa:

Jut eszembe, sem ő, sem én nem birtoklunk itt semmit. Minden JKR-é.


Ez egy ilyen önzetlen világ... :D Mindent a gazdagoknak, éljen!


- Márpedig, akkor sincs más választásod. Vagy ő, vagy nem lesz időzónák nagy kereszteződése. Tom.

Hát én nem tom. :D

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Luciatus 2008 december 24 (szerda), 13:42-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 23 (kedd), 23:56 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Ismét Kristie:

Még mindig az a nyomasztó köd telepedet a vidékre, hogy emlékeztesse az embereket, a dementorok egyre jobban szaporodnak.

párzási időszak van! nem akar valaki dementor/dementor ficet írni? szerintem hímnősek

(elfogott a nosztalgia *szipog* - Luc)

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 23 (kedd), 23:52 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Kristie, folytatás:



A másik szobában meglepődötten nézték egymást!
– Jó reggelt Ron!
– Jó ….reggelt…..anya.
– Jó reggelt Mrs. Weasly.
– Mit csináltok ti itt?
– Hát ….őőőőő….tanultunk és elaludtunk!
– Pucéron? Nem képzelitek, hogy ezt elhiszem!!
– Anya ez nekem kínos! – suttogta halkan Ron!
– Még nekem milyen kínos Ronald Weasley!
– Bocsánat Mrs. Weasley! Én már megyek is. –mondta Hermione és gyorsan felöltözött. Átment Ginnyhez, mivel sejtette, hogy Harry ott lehet, de csak a fülig érő szájú lányt találta ott.
– Mi van? Lebuktatok?
– Honnan tudsz te erről?
– Hát… úgy látom nagyon belemelegedtetek, hogy nem vettétek észre, hogy Harry rátok nyitott – erre az amúgy is paprika piros arcú lány mégjobban elpirult.
– Ez nem az én napom! Várjunk csak! Harry most hol van?
– Átment az ikrekhez, nehogy velünk ordítozzon anya.
– Ti is…ti is?
– Nem, sajnos Harry az elején megállt és megint Tudodkivel jött.
(mindig is tudtam, hogy beteg ez a Harry. TUDODKIVEL??? :shock: )

– Ez várható volt. Szerintem ideje lemennünk reggelizni, de én nem nagyon akarok.
– Nyugi, anya szerintem már lenyugodott. – Azzal lementek a konyhába, de Mrs. Weasley-t még mindig paprikás kedvében találták. Rögtön rámordult Ginnyre:
– Ginny terítsd meg az asztalt!
– Jó, rendben.
Mire Ginny végzett a terítéssel az egész család megérkezett. Ott voltak az ikrek, akik Harry tiszteletére egy kis időre visszaköltöztek, egymás karjaiban jött le Bill, akinek még mindig ott vooltak a hegek a testén és Fleur és persze ott volt a családfő is. Hermione és Ron nem mertek egymás mellé ülni, ezért Harry mindkét oldalára telepedtek le. Miután mindenki helyet foglalt Mrs. Weasley felhozta a reggel történeteket.
– Arthur! Tudod mit csinált a drágalátos Ronald Weasley?
– Már megint hol csavargott az éjjel?
– Reggel felmentem felébreszteni őket, erre kit találok az ágyában?.. .Na kit?…Hermionet!! Mindketten teljesen meztelenek voltak! – erre már felkapta Mr. Weasley is a fejét és a reggelije az asztal alatt landolt.
– Micsoda?!
– Jól hallottad!- ezzel végzett is a férjével és Ronhoz fordult - Elmondanád végre nekünk mi történt az éjjel?
– Szerintem anya te így is nagyon jól tudod. – mondta alig hallhatóan Ron és a feje felöltötte a hajszínét. Az ikrek halkan kuncogtak és sugdolóztak. Harry és Ginny egymásra nézett és elmosolyodtak. Hermione már annyira összehúzta magát, hogy alig látszott ki a feje az asztal alól, de most rajta volt a sor.
– Hermione, téged egy okos lányként ismerlek. Legalább te mond el, hogy mi történt!
(elég tapasztalatlan lehet ez a Mrs. Weasley. vajon honnan jött a 7 gyerek?)
– Hát…az úgy volt… - kezdte volna Hermione, de az ikrek közbeszóltak.
– Lefeküdtetek – mondták kórusban.
– Igen. – mondták egyszerre az érintettek.
Az előzményeket is megtudhatjuk?! – csattant fel Mrs. Weasley.
(az előzményeket? te jó isten... csak nekem támadnak olyan gondolataim, h Molly minden részletre kíváncsi?)
– Hát…mi már harmadik óta szeretjük egymást, de csak most vallottuk be egymásnak..
– Végre elmondtátok! Nah de itt van még egy kérdés! Ha Hermione Ronnál aludt, akkor Harry, fiam te hol aludtál?
– Hát… jobb ötletem nem volt…mint átmentem Ginnyhez.
– Ezt nem hiszem el! Ugye nektek több eszetek volt?
– Igen. – válaszolta Harry, de közben egyre jobban elpirult – De nem sok kellett volna hozzá – súgta oda Ronnak.


Reggeli után mindenki ment a saját dolgára. Mr. Weasley, az ikrek, Bill és Fleur elmentek dolgozni, míg Mrs. Weasley és Ginny az esküvőt szervezték.. Míg senki sem figyelt, addig a három jó barát felosont az emeletre és bezárkóztak a lányok hálószobájába.
– Harry ugye nem várod, hogy részletesen elmeséljük, hogy mi történt? – kérdezte kétségbeesetten Ron
– Nem, mivel ha nem vettétek volna észre véletlenül benyitottam.
– Igen, hallottam róla Ginnytől. Apropó Ginny…mi is volt az a majdnem? – kérdezte játékosan Hermione
Hát… majdnem azt csináltuk amit ti, de én még időben feleszméltem.
(akar valaki fogadni arra, hogy hány éves a szerző? amúgy a sztori 18as :twisted: )
– Igen, neked volt annyi lélekjelenléted, hogy abba tudtátok hagyni.Ohh…valamit elfelejtettem – azzal Hermione odarohant a ládájához és kivett belőle egy kis fiola zöldes színű bájitalt.
– Mi az Hermione? – fintorgott Harry.
– Még erre is nekem kell gondolnom? Ti bele se gondoltok a következményekbe?
– Jaj, bocsáss meg drágám, erre nekem kellett volna gondolnom – szabadkozott Ron.
– Nincs semmi baj, még szerencse, hogy mindig hordok ilyet a táskámban. – azzal felhúzta egyszerre az üvegcse tartalmát. Egy kicsit megborzongott, de utána már jobban volt.
(harmadik óta szerelmes ronba, eddig "nyulak" voltak, most bevallották egymásnak, egyből lefeküdtek, de hermione MINDIG hord ilyen a táskájában... :roll: )
– Harry, mit mondtál el a húgomnak:?
– Mindent. Lehet, hogy egy kicsit megbántottam, de te is tudod, hogy csak veszélyben lenne mellettem. Ha most megkérhetnélek titeket, akkor egy kis időre hanyagoljuk ezt a témát. – a beszélgetés véget ért és mindenki ment a saját dolgára.


Végre eljött a szombat. Nagy sürgés – forgás volt az egész Odúban. Mrs. Weasley hamar túltett a megrázó élményén (??? szegénynek aztán megrázó élmény lehetett a saját fiát meg egy nőt meztelenül látni. lehet, hogy még életében nem látott meztelen embert. biztos rosszat álmodott szegény), ezért már aznap csak az esküvőről tudott beszélni. A júniusban történtek gyökeresen megváltoztatták a véleményét jövendőbeli menyéről, annyira hogy mostanra még Ginny is leszokott a Francicázásról.

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 23 (kedd), 23:42 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Kristie és a logikai játék: (én meghaltam, kész X'DDD - Luc)

figyeljétek a sztori vonalát, hogy ki kinek a szobájában van és miért.

Mindeközben Harry és Ginny is az ágynál tartottak, de Harry észbekapott és még időben kibontakozott az ölelésből és felült.
– Mi a baj Harry?
– Csak az, hogy nem akarlak megbántani. Ha mi most lefeküdtünk volna, akkor csak jobban fájt volna, ha szombaton elmegyek. Most jobb, ha visszamegyek Hermionékhoz és majd holnap beszélnünk.
(persze, otthagyja az egyik csajt, aztán átmegy a másikhoz) Jó éjt!
– Jó éjt!
Harry kiment és kopogás nélkül benyitott a szobájuk ajtaján. Rögtön meg is bánta, mert Hermione és Ron már teljesen meztelenül feküdtek egymás karjaiban. Gyorsan visszament Ginny szobájába. Bent a lány értetlenül nézte őt.
– Mi történt? – kérdezte a teljesen vörös arcú fiút.
– Jobb ha most nem zavarjuk őket. Végre megtalálták egymást.
– Végre! – kiáltott fel Ginny és örömtáncot járt.
– Hát tényleg itt volt az ideje. Már harmadik óta szerelmesek voltak egymásba.
– Igaz, de hát mindketten nyuszik voltak.
Akkor aludhatok nálad?
– Persze, ez csak természetes. Ha Hermione a te helyeden alszik, akkor te aludj az ő helyén.
(Harry meztelenül szokott feküdni Ron karjában? :shock: )
Reggel Mrs. Weasley sikítítozására ébredtek! (nem tudom mit jelent ez, de biztosan sz*r lehet erre ébredni)
– Jó reggelt Harry! – mondta nevetve.
– Jó reggelt neked is! De min nevetsz?
– Lebuktak! Anyu ébresztette őket. És utána hozzánk is jön. Szívbajt fog kapni szegény.
– Akkor gyorsan felöltözök és átmegyek az ikrekhez, hátha ott még nem járt.
(szerintem még nagyobb szívbajt fog kapni, ha rájön, hogy Harry nem Ginnyvel, hanem az ikrekkel töltötte az éjszakát :twisted: )
– Rendbe.

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Luciatus 2008 december 23 (kedd), 23:42-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 23 (kedd), 23:19 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Jan Collie és a költői képek:

Mily különös érzés is a szerelem, mely az elmét rózsaszínű köddel borít be, megakadályozva ezzel a logikus gondolkodást.

a szerző frankón azt akarja, hogy hányjak?


Ám minden földi teremtmény agyában megfordul egy olyan gondolat, nem is gondolat, inkább ösztön, amely lázadásra késztet.


megtapsolom azt, akinek a fejében egy ösztön meg tud fordulni...

A kis Draco gondolt egyet, és úgy döntött, beleszeret egy sárvérűbe.


így szokott ez lenni. *fejet falba verős szmájli*

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 23 (kedd), 23:16 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Jan Collie:

Draco vigyorogva tette el a naplóját és lement az előszobába.

akkor kötöm fel magam, ha Draco Malfoy naplót vezet... komolyan, ezek a lánykák retikülös, szájfényes, piperkőcnek hiszik, aki süt, mint a kályha???

(én még a legbottomabb Draco karaktert se láttam naplót írni... műveletlen vagyok :D - Luc)

- Te mi’ csiná’sz? - kérdezte Tricia kissé óvodás hangon.
- Birizgálom a hajadat, kicsim.
- Neeeee! - válaszolt a lány és lelökte Dracot a karfáról, aki a földön koppant.
- Jól vagy? - nézett Noel a nővérére.
- Ne szóljá’ be! - válaszolt Ginny.
- Hö!
- Milyen hangok jönnek ki belőletek? - háborodott fel Hermione.


érdekes párbeszéd... =)) viszont a poén a végén feledteti az előzőeket.


(most ki Noel nővére? Draco? :shock: - Luc)

- Segíthetek valamit, kislány?
- Nicolette. Nicolette-nek hívnak.


még jó, hogy a kérdésre válaszolt a kislány...

(lehet, hogy ez is olyan
"- Táncolunk?
- Meg hát!" párbeszéd... - Luc)

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 23 (kedd), 23:13 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Jan Collie drámája:

Éjfél lehetett, amikor Aurora és Tom lejöttek az erkélyről. Rose, a szobalány rohant feléjük könnyes szemekkel.
- Kisasszony! Uram! Szörnyű dolog történt!
Aurora és Tom a bálterembe siettek. Mikor Aurora meglátta a sok halottat, köztük a szüleit, felsikoltott, és elájult. Tom alig tudta elkapni.
- De mi történt?- kérdezte Tom.

szeretem, mikor így lerendezik két sorban a halált, és a rá érkező reakciókat... papolhatok én itt katarzisról, érzelemábrázolásról... aiii, che cazzo!


És Thunder élményei:

Odamentem Fredhez, aki a fülembe súgta, hogy milyen jól nézek ki. Én cserébe megcsókoltam.

Ha ez ilyen egyszerű lenne :D

A reggeli művelet után lemegyek a Nagy Terembe. Ott csak egy lekváros kenyeret eszem. Imádom a baracklekvárt!

Én is, mégse írok róla ficet.

Kisietek az udvarra. Közeledem a nagy fához.

Rámegyek. A törlés. Gombra.

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 23 (kedd), 23:02 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Lionela és az angol utónévszótár:

Egy fekete hajú, kék szemű, kisportoltnak tűnő fiú előrelépett.
- Diego Breetfood vagyok.
Diegot egy magas szőke lány követte. Derekáig leomló göndör szőke hajához illettek babakék szemei, s kecses alakja.
- Sylvya Daumann.
- Barbara Hamilton.- egy komoly arcú, barna hajú, zöldekék szemű lány következett.
- Nicholas Simple.
- Timothy Kloogh.
- Galadriel Hopkins.
- Elizabeth Rhewonn.
- Benédicté de Mouth.
- Jim Slacht.
- Alex Friend.
- Chamillé Meersburg.
- Suzanne Von der Haas.
- Edward MacKinley.
- Edith Benfay.
- Peter Bogaert.
- Richard Murry.
- John Powers.
- Samuel Biagi.
- Marc Medici.
- Linda Batista.
- Laura Hawke.
- Julia Higgins.

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 23 (kedd), 23:00 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Egy szép napon Kisera és Mary Sue találkoztak egy szép rétecskén:

Martha valóban szép teremtés volt, de a kíváncsi férfiszemeknek csak ritkán engedte látni bájait. Azon a reggelen is bő rövidujjú póló volt rajta szintén bő szárú, hosszú nadrággal, melyhez egy rocker-öv tartozott és tornacipő. Persze mindez feketében. Így is sok fiatal fiú megfordult utána, sőt - micsoda szemtelenség - még egy-két feleségével vagy gyerekeivel sétáló apa is. De ezt ő észre sem vette. Öltözködésével sem tudatosan takarta idomait, csak ő így érezte jól magát a bőrében, ahogy volt.

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 december 23 (kedd), 22:58 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Jan Collie felfedezte magát egy ficben:

Haj, de szeretnék már egy rendes pasit! Nem csak olyan balfékeket, akikből egy hét után elegem lesz, mert a szexen kívül semmi mást nem akarnak. Még ha azt már meg is kapták. Janról meg ne is beszéljünk. Kedves szava még nem volt hozzám azóta, de majd idővel, ha túlteszi magát az érzékeny lelke a sérelmeken.

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 545 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség